ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 51 of 54 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52, 53, 54  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 10/4/2024, 12:40

na fakultetu ilit PMF je jedan nuklearni reaktor, mislim da je cezijski. na strojarstvu je još jedan. Beograd ima tri.

od nuklearke krško uzmemo izgorene šipke zaspemo srbiju.

inače osiromašeni uranij se koristi zbog energije.

u volumenu imaš 25xviše mase


glupi srbi

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 10/4/2024, 15:05

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4409
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 10/4/2024, 15:06

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Img-2019
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Img-2021
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Img-2020
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4409
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2024, 16:12

navlače Rusku sirotinju da gnjoji.. slava Putinu, dogodine u Odesi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21169
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 10/4/2024, 22:26

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 GK0mJuTWsAAcf_Y?format=jpg&name=small

Okrenuo je dalekozor naopako jer mu onda ne čini da su Rusi tako blizu.

A nije skinuo ni poklopac.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28844
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 10/4/2024, 22:39

Moramo, inače propadosmo.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 GK0CKpWWwAADSlk?format=png&name=small
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28844
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 11/4/2024, 01:16

Malo dobrih vijesti za UA


Rusima počelo isključivati starlink, taman se asevi veselili.. 
Ukrajinci svoj koriste normalno. 



Jedan novi propali mehanizirano mesni napad na Časiv Jar 
Tweet kaže da je bila 5h bitka i da je 20 Ruskih vozila uništeno na ovoj snimci se ne vidi baš 20, ima još nešto drugih snimki gađanja Ruske tehnike fpv dronovima po Časiv Jaru ali mi sve skupa ne izgleda kao 20 vozila a vidit ćemo sutra po telegramu.

E da kada je bio prvi Ruski mesni mehanizirani napad na Časiv Yar kada su ušli u predgrađe par kuća, tada sam komentira da nije bilo fpv dronova. Ukrajinci su imali koji javelin /stugnu ali Nije bilo fpv dronova zanimljivo.
Ili ih nisu u prvom napadu pripremili ili su Rusi možda pogodili posadu /skladište sa fab bombama iako je logičnije da ćeš njih držati par km iza.

Pojavila se prva snimka Ukrajinske kopije Ruskog drona lancet kako uništava sustav za EW. 

Ruska proizvodnja benzina i dizela je prema ovome trenutno 10% slabija nego prošle godine. 
Rusi trenutno ili uvoze benzin ili koriste strateške rezerve. 

Sve jedno očekujemo idući val napada na RU rafinerije iako postoji šansa da xd Ukrajinci skupljati dronove i možda udariti iza USA izbora... Ovaj rat će trajati dugo... 

Možda je ovo trick da se Ruski pzo sustavi prebace oko rafinerija a onda će možda F16ke malo slobodnije djelovati. 

Ukrajincima je trenutno najgore što se tiče pzo sustava Rusi aviobomama i balističkim raketama gađaju sve živo i mrtvo. Fali i ljudstva i još granate nisu stigle u velikom broju. 

Svejedno Rusi se muče za svaki komad zemlje ali lagano uz gadne gubitke guraju.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21169
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 11/4/2024, 05:47

RayMabus
RayMabus

Posts : 177084
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 11/4/2024, 10:00

U Kijevskoj regiji ukrajinska protuzračna obrana nije uspjela spriječiti udar na kritičnu infrastrukturu kao što je Trypilska elektrana, koja se nalazi južno od glavnog grada. Jedno od najvećih postrojenja za proizvodnju električne energije u regiji koje također opskrbljuje regije Cherkasy i Zhytomyr. Rusija je ukupno napala 4 energetska objekta širom Ukrajine.

U međuvremenu, SAD denuncira i osuđuje ukrajinske napade na rusku naftnu i plinsku infrastrukturu, ne može pružiti novu pomoć Ukrajini, zapadni partneri ne mogu brzo osigurati značajne količine odgovarajuće protuzračne obrane i druge vojne opreme kao što je dugotrajna raketama i EU ne može pristati na korištenje zaplijenjenih ruskih sredstava za nabavu vojne opreme za Ukrajinu.

No danas su zapadni mediji vjerojatno opet puni osuda ovog napada.


Pa nije vam kriv SAD šta ne gađate ruske rafinerije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177084
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 11/4/2024, 10:18

ma nije njima AMerika zabranila to.
Amerika i dalje želi imati odnos sa Rusijom, nadaju se da će stvari normalizirati kada završi rat.
Zato su i upozorili Ruse da se sprema ISIS, zabranjuju USA oružje da se koristi na tlu Rusije, ili sada Ukrajincima "savjetuju" da ne napadaju Rusku naftnu infrastrukturu.

Naravno da Zelenski i njegovi moraju "kalkulirati". Prvo nema niti Ukrajina neograničeno dronova . Industrija se razvija, povećava se proizvodnja i kvaliteta, ali nije da mogu sada poslati 5000 dronova i skršiti Rusku naftnu industriju u par dana..
Realno kažem ti ovo čak i nije "loše" za Ukrajince, Rusi sada moraju hrpu PZO sustava držati oko naftnih rafinerija, što će dati F16kam prostor za disanje.
Ukrajinci mogu gomilati i skupljati te dronove ispod zemlje, neće propasti.. dio ih troše na napade na druge stvari-. na Ruske zračne baze, tvornice oružja, itd.

Sačekat će Ukrajinci USA izbore, pa onda mogu na zimu masovno udarati po Ruskoj nafti.

Sada Rusi rokaju po UA infrastrukturi, sada je to u svim naslovnim medijima, to će valjda ubrzati slanje PZO sustava.

Ukrajinci su ustvrdili da njihovi saveznici(zemlje koje pomažu UA) imaju čak 100 Patriot baterija, da bi svega 5-7 od tih baterija značajno pomoglo Ukrajincima da zaustave Ruske napade..

naravno sa raketama, USA je povećala proizvodnju svih raketa, samo se čeka ta USA pomoć da se odobri.. ako se ne odobri onda neka Njemačka i mi u EU šaljemo pare i kupujemo patriot rakete..

ovako prema raznim "analizama", Ukrajinci su do sada ugušili cca 10% ruske proizvodnje nafte te benzina i dizela.
Što se tiče benzina, Rusija je prisiljena uvoziti te imaju rezerve.

Vjerujem da kada bi UA skršila 30-40% ove Ruske infrastrukture , da bi to značajno utjecalo na Ruske vojne mogućnosti, ali baš značajno.. dapače otvara mogućnost i Ukrajincima da i pobjede u ratu, ako skrše Ruske petrodolare, što bi potencijalno Rusiju dovelo u stanje iz 1917.. (ponavljam tada je Rusko carstvo imalo moćnu i naružanu vojsku ali je udarila inflacija u Rusiji i pale su plaće i izbila revolucija i sve je propalo)..


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21169
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 11/4/2024, 10:24

AssadNaPodmornici wrote:
Sačekat će Ukrajinci USA izbore, pa onda mogu na zimu masovno udarati po Ruskoj nafti.
Hoće li ? Do tada će im Šojgu stuć sve proizvodne jedinice za proizvodnju struje po Ukrajini ( fala Bogu nije mu problem kad ima para od prodaje nafte ) i eto taman stiže zima a ovi u Ukrajini bez iti jednog kilowata u državi.

Slava Bidenu. I njegovim komunjarama. cheers
RayMabus
RayMabus

Posts : 177084
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 11/4/2024, 10:29

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Sačekat će Ukrajinci USA izbore, pa onda mogu na zimu masovno udarati po Ruskoj nafti.
Hoće li ? Do tada će im Šojgu stuć sve proizvodne jedinice za proizvodnju struje po Ukrajini ( fala Bogu nije mu problem kad ima para od prodaje nafte ) i eto taman stiže zima a ovi u Ukrajini bez iti jednog kilowata u državi.

Slava Bidenu. I njegovim komunjarama. cheers
isti je đava.. skršit će mu Šojgu proizvodnju struje , udara on po njima dronovima ili ne udarao...

uvozit će se struja u EU, radit će agregati, nešto će se popravljati, dobit će PZO sustave.. a morat će se snaći i preživjeti inače gube rat.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21169
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 11/4/2024, 10:49

Užas.
Uništena je najmoćnija i najčuvanija termoelektrana u blizini Kijeva. Nakon zatvaranja nuklearne elektrane Černobil, termoelektrana Trypilska postala je glavni opskrbljivač energijom u regiji Kijeva.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28844
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 11/4/2024, 21:53

jedna logička analiza kako je ovo Rusima zadnja prilika da naprave velik pomak na fronti


ukratko Rusi se sada nalaze u situaciji kada ponovo imaju zračnu nadmoć(ne dominaciju nego nadmoć , dominacija je kada je kada možeš totalno neomeatno letit iznad protivnika kao USA u Iraku npr) 

Ukrajinci nisu sproveli mobilizaciju.
Ruska vojska se nalazi na vrhuncu što se tiče količine tehnike
Sve jedno očekivanje je da će se ipak USA pomoć odobriti, sprovesti će se mobilizacija(i par mjeseci obuke) , te će doći ove kupljene EU granate, i usput će doći drugi paketi zapadne pomoći, te će u 2025 EU+USA proizvoditi pun kurac više oružja, nakon toga će RU prednosti dosta pasti..

Rusima bi bilo idealno sada da ostvare neku bitnu pobjedu, neki opipljiv uspjeh 
Ukrajinci da prežive 2024

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21169
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 11/4/2024, 22:21

Bitno je samo to da Ukrajinci prežive dok ne pobijede Rusiju. Ako im to uspije, Rusi su gotovi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28844
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 12/4/2024, 12:19

stanje na fronti?
Rusi raketiraju Ukrajince, bombama gađaju i prednje UA položaje.
Kod Krasnogorivke Rusi su mjesecima imali propale "mesne napade", ali evo u jednom mesnom napadu su se dočepali brda.. to je ogromni terikon kojeg su Ukrajinci branili. Rusi su se uspjeli popet na njega tako sam sluša neke izvještaje nakon par mjeseci.
tada više ukrajinci nemaju prednost da se brane sa visine, i ne znam šta će dalje.


Časiv Yar?
Vidjeli smo par Ruskih mesnih napada, i gomilu spaljene tehnike, ali su u nekim napadima se dočepali prednjih kuća u predgrađu.

upišite u deepstate.ua i pogledajte mapu i sami zaključite gdje su Rusi .

meni po mapi izgleda da su i dalje prisutni na tim prednjim kućama predgrađa(jedan kvart).
However, Ukrajinci tu imaju još "lufta", jer ako vidite mapu, ako se povuku iz cijelog predgrađa ostaje kanal koji dijeli grad Časiv Yar od ostatka fronte. A taj kanal nije velik, ali je dovoljno velik da je on gadna barijera Rusima i u teoriji s obzirom da Rusi sporo napreduju, mogao bi kupiti dosta vremena.

Časiv Yar je važan za obje strane. Bitka bi mogla trajati mjesecima ako je suditi prema iskustvu drugih bitaka. Rusima bi bilo u interesu da ga što prije osvoje da mogu ići dalje na Slavijansk i Kramatorsk dok zapadna pomoć kasni, a Ukrajincima bi bilo u interesu da ga duže što duže dok se eventualno ne izglasa USA pomoć, dok ne dođu novi PZO sustavi, F16 avioni, i 1milijun EU kupljenih granata i sprovede mobilizacija.. e tada kada bi sve ovo prošlo mogli bi UA i u kontra napad.. a šta bi bilo kada bi bilo..

Šta jebe Ukrajince u obrani Časiv Yara? Ruska avijacija, nedostatak ljudi, i loš omjer granata i ljudstva i oklopa. Najgori problem je avijacija i ljudstvo. Ide sada nova mobilizacija, međutim trebaju doći mjeseci i mjeseci prije nego pošalju novo mobilizirane na front.

Ruska avijacija prži neometano , Ukrajinci taj problem rješavaju, tako da na prednjim položajima, drže vrlo malo vojnika>.. igraju na tu aktivnu mobilnu obranu.. naravno to smanjuje gubitke od avijacije, ali ako Ruski mesno-mehanizirani napad prođe, to znači da nemaš sa čime zaustaviti Ruse i izvesti protunapad da ih odbaciš.

Ukrajince bi tu spasilo da dođu F16 avioni i PZO sustavi, tako da bi Rusi bili malo manje bahati sa avionima. A onda bi mogli držati više vojnika na prednjim položajima.

nedostatak je i manjak granata. Ukrajinci imaju granata, proizvode oni, kupuje se od EU, međutim nemaju dovoljno koliko bi htjeli. Ali taj problem će biti rješen kroz par tjedana.

međutim USA pomoć im je bitna da im financijski pomogne mobilizaciju da odrade i da dobiju rakete i PZO sustave. (uz ostale stvari). Bez toga teško.

Šta Ruse jebe u napadu na Časiv Yar i drugdje?
Najviše UA dronovi. Jednostavno kada krenu u napad, idu frontalno naprijed u koloni. Prije toga poprže front sa granatama i aviobombama, i onda krenu u napad.
Međutim ako ih primjete dronovi, na njih sljeću odmah drugi dronovi kamikaze, počinju padati granate i kazetne granate pogotovo, a uvijek je dobra šansa da će naletit na minu.

Najbolje bi Rusima bilo da stane zapadna pomoć Ukrajincima, pa bi ovi imali manje i granata i dronova, i manje ljudi jer ljude moraš izvuć iz realnog sektora i opremiti i poslati na front i hraniti tamo, sve to košta.

Isto tako dobra je stvar za Ruse što Ukrajinci nemaju previše ultra modernog zapadnog oklopa. Ukrajinci imaju i dalje u pozadini hrpu oklopa i tenkova, ali najbolje su se ovdje pokazali Američki Bradley za zaustavljanje Ruskih napada, ali dok se ne izglasa nova USA pomoć nema ih tko poslati.


Što se tiče ostalih vijesti.
EU parlament je velikom većinom zastupnika i lijevih i desnih usvojio rezoluciju gdje će odbijati plaćati komisiju dok ovi ne nađu plan kako osigurati Ukrajincima PZO sustave.

Japanski premijer gostovao u USA kongresu gdje je naglasio kako USA mora pomoći Ukrajini,Izraelu, Tajvanu radi svjetske stabilnosti.

Nizozemska šalje dodatnih 400milijuna € pomoći Ukrajini, pored već poslanih 2milijardee za ovu godinu.
Norveška obećala Ukrajincima 22 F16aviona, mislim da to nije bilo u prethodnom dogovoru, 12 su u voznom stanju, 10ak treba remont ili se mogu koristiti za rezervne djelove.


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21169
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 12/4/2024, 12:28

Poljski predsjednik Andrzej Duda razgovarao je o prebacivanju sovjetskih projektila za sustave protuzračne obrane u Ukrajinu na sastanku s predsjednikom Zelenskim u Vilniusu.

"Danas, tijekom bilateralnog sastanka, razgovarali smo s predsjednikom Zelenskim o određenim sredstvima. Još uvijek postoje projektili iz sovjetskih vremena, trenutačno su u zalihama Poljske. Razgovarali smo o njihovom prijenosu za dobrobit proturaketne obrane Ukrajine. Razgovarajte o ovoj temi s ministrom nacionalne obrane kada se vratim u Varšavu”, rekao je Duda.

https://twitter.com/NOELreports/status/1778485191306027333

Poljska – 1 eskadrila sa S-200C od 2023. Bit će zamijenjen novim.

https://en.wikipedia.org/wiki/S-200_missile_system#Operators

Poljska 12 Newa SC ( 12 sistema )

https://en.wikipedia.org/wiki/S-125_Neva/Pechora#Operators
RayMabus
RayMabus

Posts : 177084
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Joža 12/4/2024, 14:08

Kakve su ovo pizdarije? Ukropi su u ofenzivi i dobivaju rat.
Tko mi rekne drugačije ću da ga koljem. Sa kafenu kašičicu.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2598
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 12/4/2024, 14:21

RayMabus wrote:Poljski predsjednik Andrzej Duda razgovarao je o prebacivanju sovjetskih projektila za sustave protuzračne obrane u Ukrajinu na sastanku s predsjednikom Zelenskim u Vilniusu.

"Danas, tijekom bilateralnog sastanka, razgovarali smo s predsjednikom Zelenskim o određenim sredstvima. Još uvijek postoje projektili iz sovjetskih vremena, trenutačno su u zalihama Poljske. Razgovarali smo o njihovom prijenosu za dobrobit proturaketne obrane Ukrajine. Razgovarajte o ovoj temi s ministrom nacionalne obrane kada se vratim u Varšavu”, rekao je Duda.

https://twitter.com/NOELreports/status/1778485191306027333

Poljska – 1 eskadrila sa S-200C od 2023. Bit će zamijenjen novim.

https://en.wikipedia.org/wiki/S-200_missile_system#Operators

Poljska 12 Newa SC ( 12 sistema )

https://en.wikipedia.org/wiki/S-125_Neva/Pechora#Operators

sve ovo je od koristi. i ovi stari sovjetski i stari hladnoratovski zapadni sustavi su se pokazali korisnim.

Još jedna vijest. Britanci su razvili laser i testiran je kao odlično oružje koje prži dronove u zraku.
Planiraju da ga do 2027 integriraju u UK vojsku, ali planiraju ga što prije poslati u Ukrajinu da ga testiraju u realnim uvjetima..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21169
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 12/4/2024, 14:25

AssadNaPodmornici wrote:
sve ovo je od koristi. i ovi stari sovjetski i stari hladnoratovski zapadni sustavi su se pokazali korisnim.

Plus to šta Ukrajinci znaju rukovati sa istima ( ne treba trošiti vrijeme na obuku za rukovanje sa istima ) a to je bitno jer im ovo treba relativno odmah dok čekaju Mike Johnsona da više uvede ono na dnevni red u američkom kongresu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177084
2014-04-11


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 12/4/2024, 14:44

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
sve ovo je od koristi. i ovi stari sovjetski i stari hladnoratovski zapadni sustavi su se pokazali korisnim.

Plus to šta Ukrajinci znaju rukovati sa istima ( ne treba trošiti vrijeme na obuku za rukovanje sa istima ) a to je bitno jer im ovo treba relativno odmah dok čekaju Mike Johnsona da više uvede ono na dnevni red u američkom kongresu.

a doslovno. Još je Poljski modernizirani S-200.. taj modernizirani S200 ima veći domet i brzinu od patriota.. i navodno raketu koja sama se navodi na cilj (kao moderni PZO sustavi)..

samo treba Ruske Su34 uhvatiti u radarski snop i poslati im raketu.. jedina mu je mana što je poprilično fiksan i statičan.. dakle staviš ga negdje 50km iza Časiv Yara i moliš Boga da te Ruski dron ne snimi i ne pošalje Iskander na njega.. posadu udaljiš od sustava koliko je to moguće da smanjiš ljudske gubitke..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21169
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 51 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 51 of 54 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52, 53, 54  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum