ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 27 of 54 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 40 ... 54  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by FRANK 14/3/2024, 12:57

AssadNaPodmornici wrote:Neka smo poklonili, imam informacije da smo se riješili praktički svih granata iz domovinskog rata kao i većine haubica. I još više im trebamo poslati. Šteta što RH nije uložila 200-300 milijuna eura u ove Češke granate. Sve političke stranke i velika većina RH populacije je na strani Ukraine i šteta što Plenki ne šalje još više para
Moja prva puska koju sam dobio u ratu je bila dar mrtvog cetnika kojega je ljubusak Jozo roknio iz snajpera. 
Niko mi je nije poklonio

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by FRANK 14/3/2024, 12:58

AssadNaPodmornici wrote:Ja sam protiv cijepiva(za novinarsku gripu) i nisam nosio maske niti tada niti sada i imao sam posljedice zbog toga od strane države.

Putin je bio korona paničar kao ovi zapadni žohari.
Zelenski i Ukrajina je bila jedna od slobodnijih korona zemalja, tamo su mjere bilo kao u "Bosni".
Tada su i bili naslovi "panika, većina UA izbjeglica nije cijepljena".

Putin je terorizirao Ruse mjerama, bio je zaključan u podrumu dvije godine kao safet, i tu mu je vjerojatno izgorio mozak kao safetu pa kao i safet je ospjednut ratovima, mrtvima, sakaćenima i zagrobnim životom. ne bi me čudilo da tako i ovaj svršava na slike mrtvih i osakaćenih ukrajinaca i rusa.

Ukrajincima naravno da bi preporučio pregovore, čak evo zovu Ruse na pregovore u Švicarsku
-Rusi odbijaju.

Tu ste jedino u pravo što Zapad ograničava Ukrajinu.

Trebaju poslati par stotina F35 aviona, i sve one rakete koje lete od 50 do 2000km i dati im dozvolu da sa tim raketama(a zapad ih proizvodi na tisuće, možda kaska u proizvodnji granta a i to se popravlja, ali proizvode gomilu avioraketa velikog dometa) i dati im dozvolu da skrše svaku Rusku rafineriju nafte.

I onda bi rat bio gotov za pola godine jer Rusija ne bi od čega imala financirati rat,  od nafte dobijaju 500 milijardi $ godišnje što trpaju u rat i socijalni mir.

ali bi onda pijani Medvedev prijetio nuk oružjem , a ove švabe od pičkica se plaše. Aj barem Macron babojebac je uzgojio muda, podsjetio je Ruse da i FR ima 300 atomskih bombi i može svaki Ruski grad veći od Makarske pogoditi radioaktivnom gljivom..


tako da rat ide do daljnjega, ne odlučujemo niti mi niti vi, najviše o ratu odlučuje Putin, pa onda Ukrajinci i Zelenski pa svi ostali.
To bi bilo idealno... Rusi Ameri Francuzi i Englezi se medjusobno potaracaju i mi imamo mir.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 14/3/2024, 13:24

Svaka čast. Sve jedno četnici su jedno Rusi su drugo.

Evo za totena i mudovskog.
Vi govorite Ukrajinci trebaju ovo ono(a navijate za Ruse očajno).

Aj ovako, šta vi mislite na kakve ustupke Rusi trebaju pristati na okončanje rata. Na što bi vi pristali , recimo da ste na poziciji Rusije/Putina(Ruski narod nitko ne pita).

Sa pozicije Ukrajinaca/Ukrajinske vlasti, ja bih pristao da se "zamrznu" linije razgraničenja gdje jesu sada, a da onda kao garanciju UA prima od zapada idućih 10ak godina, desetke milijardi $ godišnje vojne i ekonomske pomoći. Ne treba Ukrajincima NATO.
Eventualno bi ispod stola razvio nuklearno oružje(vjerojatno na tome i rade).

Dakle ja vam nudim zamrzavanje fronte, što ste jamili , jamili, naravno nikada "na papiru" neću priznati da je Melitopol ili Berdijansk dio Mordora, ali de facto ne bi pokreća rat radi toga, kao što Južna Koreja ne pokreće rat , iako je pola države pod okupacijom boljševika.

Što bi vi sa Ruske strane tražili za mir? bili pristali na ove uvjete što ja nudim, da uzmete što ste osvojili i da linija razgraničenja bude gdje je vojna čizma.
Ukrajina naravno ne ulazi u NATO(niti je ikada imala šanse)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20948
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by FRANK 14/3/2024, 14:55

AssadNaPodmornici wrote:Svaka čast. Sve jedno četnici su jedno Rusi su drugo.

Evo za totena i mudovskog.
Vi govorite Ukrajinci trebaju ovo ono(a navijate za Ruse očajno).

Aj ovako, šta vi mislite na kakve ustupke Rusi trebaju pristati na okončanje rata. Na što bi vi pristali , recimo da ste na poziciji Rusije/Putina(Ruski narod nitko ne pita).

Sa pozicije Ukrajinaca/Ukrajinske vlasti, ja bih pristao da se "zamrznu" linije razgraničenja gdje jesu sada, a da onda kao garanciju UA prima od zapada idućih 10ak godina, desetke milijardi $ godišnje vojne i ekonomske pomoći. Ne treba Ukrajincima NATO.  
Eventualno bi ispod stola razvio nuklearno oružje(vjerojatno na tome i rade).

Dakle ja vam nudim zamrzavanje fronte, što ste jamili , jamili, naravno nikada "na papiru" neću priznati da je Melitopol ili Berdijansk dio Mordora, ali de facto ne bi pokreća rat radi toga, kao što Južna Koreja ne pokreće rat , iako je pola države pod okupacijom boljševika.

Što bi vi sa Ruske strane tražili za mir? bili pristali na ove uvjete što ja nudim, da uzmete što ste osvojili i da linija razgraničenja bude gdje je vojna čizma.
Ukrajina naravno ne ulazi u NATO(niti je ikada imala šanse)
Meni kao osvjedocenom mrzitelju pravoslavlja zapravo odgovara da se ovi pogani pravoslavlja ubijaju sto vise.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by FRANK 14/3/2024, 14:57

Jos kad bi se Rumunji Bjelorusi srbcad uključili dices bolje 
Bugarima kroz prste gledam zbog Marseillea 1934

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 14/3/2024, 15:11

FRANK wrote:
To bi bilo idealno... Rusi Ameri Francuzi i Englezi se medjusobno potaracaju i mi imamo mir.
Namjere su ti plemenite, samo zaboravljaš da su Hrvati uvijek u prvim redovima kada Francuzi, Njemci organiziraju tamo klanje...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4094
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 14/3/2024, 15:19

AssadNaPodmornici wrote:Svaka čast. Sve jedno četnici su jedno Rusi su drugo.

Evo za totena i mudovskog.
Vi govorite Ukrajinci trebaju ovo ono(a navijate za Ruse očajno).

Aj ovako, šta vi mislite na kakve ustupke Rusi trebaju pristati na okončanje rata. Na što bi vi pristali , recimo da ste na poziciji Rusije/Putina(Ruski narod nitko ne pita).

Sa pozicije Ukrajinaca/Ukrajinske vlasti, ja bih pristao da se "zamrznu" linije razgraničenja gdje jesu sada, a da onda kao garanciju UA prima od zapada idućih 10ak godina, desetke milijardi $ godišnje vojne i ekonomske pomoći. Ne treba Ukrajincima NATO.  
Eventualno bi ispod stola razvio nuklearno oružje(vjerojatno na tome i rade).

Dakle ja vam nudim zamrzavanje fronte, što ste jamili , jamili, naravno nikada "na papiru" neću priznati da je Melitopol ili Berdijansk dio Mordora, ali de facto ne bi pokreća rat radi toga, kao što Južna Koreja ne pokreće rat , iako je pola države pod okupacijom boljševika.

Što bi vi sa Ruske strane tražili za mir? bili pristali na ove uvjete što ja nudim, da uzmete što ste osvojili i da linija razgraničenja bude gdje je vojna čizma.
Ukrajina naravno ne ulazi u NATO(niti je ikada imala šanse)
Nulandica koja je kreator strateškog neuspjeha je najurena.
Da nije bilo Fuck EU, Ukrajina bi danas bila cijelovita s Krimom, na putu ka EU i obračunu s korupcijom, ali neutralna.
Sve ovo je da Ukrajina uđe u NATO, a kao što vidimo Rusi će pasti travu i izazvati nuklearni sukob, a to neće dozvoliti.
Rusi kojima nisam glasnogovornik ni odvjetnik, nego konstatiram činjenice izigrani su više puta i Ukrajina se neće lako izmigoljiti od kapitulacije i odlaska vojne hunte s vlasti, a što se duže koprcaju biti će im bolnije jer će izgubiti još teritorija i građana...
Onog trenutka kada je nadrogirani striper koji svira kurcem klavir proglašen Churchillom novog doba moglo se znati da se radi o cirkusu s kratkim zadržavanjem u gradu...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4094
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 14/3/2024, 16:36

Eto ja te lipo pitam na što bi ti prirastao da si na poziciji umjesto Ruskog diktatora, za prekid rata, izbjegavaš odgovor.. 
Ali ti i ostali upirete da UA treba ići na pregovore. A osim priče o kapitulaciji ne nudite ništa. 
Evo Medvjedev je na svom telegramu isto objavio uvjete za mir. 
Kapitulacija UA, ukidanje UA kao države i naroda i spajanje u Ruski Mordor. Znaš i sam da niti jedan čisti etnički Ukrainac neće na to pristati pod cijenu ničega. 

Dakle ja sam lipo rekao na što bi ja pristao, ne spominjem niti Krim, niti Nato, niti demilitarizacija Rusije nego zamrzavanje linija kao Sj i J Koreja i da ostatak 80% UA teritorija ima nakon toga zapadnu vojnu pomoć i garancije da se Rusima neće isplatiti idući napad. 

Ti jedino što si spomenuo je kapitulacija. 
Zašto smatraš da bi UA trebala kapitulirati?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20948
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 14/3/2024, 17:16

AssadNaPodmornici wrote:Neka smo poklonili, imam informacije da smo se riješili praktički svih granata iz domovinskog rata kao i većine haubica. I još više im trebamo poslati. Šteta što RH nije uložila 200-300 milijuna eura u ove Češke granate. Sve političke stranke i velika većina RH populacije je na strani Ukraine i šteta što Plenki ne šalje još više para
četnik jede gova po četnički.
na plesu je par komada aviona. kada krene sve zdrma.

imamo helikoptere koji mogu srušit svaki srbaljski avion.

stalno u rakitju održavaju trenažne letove.
a kada mi iznad kuće preleti sve se trese.

ali čede lažu po defaultu

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 14/3/2024, 17:27

AssadNaPodmornici wrote:1. Eto ja te lipo pitam na što bi ti prirastao da si na poziciji umjesto Ruskog diktatora, za prekid rata, izbjegavaš odgovor.. 
Ali ti i ostali upirete da UA treba ići na pregovore. A osim priče o kapitulaciji ne nudite ništa. 
Evo Medvjedev je na svom telegramu isto objavio uvjete za mir. 
Kapitulacija UA, ukidanje UA kao države i naroda i spajanje u Ruski Mordor. Znaš i sam da niti jedan čisti etnički Ukrainac neće na to pristati pod cijenu ničega. 

Dakle ja sam lipo rekao na što bi ja pristao, ne spominjem niti Krim, niti Nato, niti demilitarizacija Rusije nego zamrzavanje linija kao Sj i J Koreja i da ostatak 80% UA teritorija ima nakon toga zapadnu vojnu pomoć i garancije da se Rusima neće isplatiti idući napad. 

Ti jedino što si spomenuo je kapitulacija. 
Zašto smatraš da bi UA trebala kapitulirati?
Putin bi bio glup da sada ide u pregovore... nisam ni ja glup pa ne bi nakon onoliko mrtvih, jer Minsk 3 ništa ne znači osim novog rata za koju godinu...
lipo sam ti rekao, da je ovaj rat bio devedesetih rip rusija, pošto je danas rip ukrajina...
tko to ne vidi, ja mu pomoći ne mogu
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4094
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 14/3/2024, 17:32

Kako su poručili izvori iz Pentagona u američkim medijima, Ukrajini će se u ovom paketu poslati projektili za prijenosne PZO sustave Stinger, projektili za višecijevne raketne bacače HIMARS, granate kalibra 155 mm i 105 mm te 84 protuoklopna sustava.

Ukrajincima najzanimljiviji dio ovog arsenala svakako će biti projektili MGM-140 ATACMS, a koje se može ispaliti iz HIMARS-a. U konkretnom slučaju, gotovo sigurno se radi o verziji projektila M39 Block I dometa 165 kilometara i s bojnom glavom od gotovo 600 kg koja sadraži kasetno streljivo. Kada je Kijev u ljeto prošle godine prvi put dobio te projektile odmah su napali ruske zračne baze u okupiranim dijelovima Ukrajine te uništili i oštetili desetke jurišnih helikoptera.

Kako piše Wall Street Journal, uskoro bi i verzije ATACMS-a dužeg dometa, do 300 kilometara, mogle krenuti put Ukrajine. Riječ je o M48 varijanti projektila koja nema kasetno streljivo, već jedinstvenu bojnu glavu od oko 230 kilograma.

Kao što su se dugo opirali da pošalju i verzije ATACMS-a kraćeg dometa, tako je Pentagon lani inzistirao da ne može poslati projektile dometa 300 km zato što su potrebni američkoj vojsci za vlastite potrebe. No, tu je u prosincu 2023. došlo do značajne promjene uvođenjem novog balističkog projektila kratkog dometa u arsenal američke vojske - riječ je o Precision Strike Missile (PrSM) čiji je domet veći od 500 kilometara i koji se također lansira iz sustava poput HIMARS-a i M270 višecijevnih raketnih bacača. Time se ujedno i oslobađa određeni broj ATACMS M48 projektila koje američka vojska više neće nužno trebati.

Pritom valja imati na umu da je M48 projektil koji se koristi za udare na bunkere, zgrade i potencijalno - mostove. A budući da ima domet od 300 kilometara, njime bi se s područja pod ukrajinskom kontrolom moglo gađati i famozni Kerčki most koji Rusiju povezuje s Krimom. Riječ je o mostu koji je najmanje dva puta bio pod napadom od početka invazije, a u jesen 2022. bio je znatno oštećen u eksploziji. Rusi su ga u međuvremenu popravili, ali kako je riječ o ključnoj ruti kojom se snabdijevaju okupacijske snage na Krimu i na jugu Ukrajine, sasvim je jasno da će i dalje biti na meti Kijeva.

Kijevu napokon stižu najmoćniji projektili dosad!? I sasvim je jasno što će prvo gađati...

Moraju im roknit most jer inače je anglosasija izgubila a Rusija i Kina pobijedile.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 14/3/2024, 17:46

Žali se glasnogovornik NATO-a sad da oni gube rat a Kina i Putin pobjeđuju.

Stoltenberg: Bila bi povijesna pogreška da dozvolimo da Putin pobjedi

A štaš sad kad je tako. Kina će da vlada svetom i idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 14/3/2024, 17:50

Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:1. Eto ja te lipo pitam na što bi ti prirastao da si na poziciji umjesto Ruskog diktatora, za prekid rata, izbjegavaš odgovor.. 
Ali ti i ostali upirete da UA treba ići na pregovore. A osim priče o kapitulaciji ne nudite ništa. 
Evo Medvjedev je na svom telegramu isto objavio uvjete za mir. 
Kapitulacija UA, ukidanje UA kao države i naroda i spajanje u Ruski Mordor. Znaš i sam da niti jedan čisti etnički Ukrainac neće na to pristati pod cijenu ničega. 

Dakle ja sam lipo rekao na što bi ja pristao, ne spominjem niti Krim, niti Nato, niti demilitarizacija Rusije nego zamrzavanje linija kao Sj i J Koreja i da ostatak 80% UA teritorija ima nakon toga zapadnu vojnu pomoć i garancije da se Rusima neće isplatiti idući napad. 

Ti jedino što si spomenuo je kapitulacija. 
Zašto smatraš da bi UA trebala kapitulirati?
Putin bi bio glup da sada ide u pregovore... nisam ni ja glup pa ne bi nakon onoliko mrtvih, jer Minsk 3 ništa ne znači osim novog rata za koju godinu...
lipo sam ti rekao, da je ovaj rat bio devedesetih rip rusija, pošto je danas rip ukrajina...
tko to ne vidi, ja mu pomoći ne mogu

pa onda nemojte kmečati po internetu "ukrajina treba pregovore, jer eto mi smo zabrinuti za sve poginule ukrajince"... a u svarnosti razmišljate kod Hićo. zato nema od pregovora ništa -do posljednjeg Rusa.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20948
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 14/3/2024, 17:53

priče za malu djecu

bdp rusije je kao italije

bdp kine je kao njemačke

njemačka vraća proizvodnju natrag.

kao i druge eu zemlje

srpski mokri snovi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 14/3/2024, 17:56

veber wrote:
bdp kine je kao njemačke

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Brobxti9ekwia3g55210slhh1svef1h

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 14/3/2024, 17:58

AssadNaPodmornici wrote:
pa onda nemojte kmečati po internetu "ukrajina treba pregovore, jer eto mi smo zabrinuti za sve poginule ukrajince"... a u svarnosti razmišljate kod Hićo. zato nema od pregovora ništa -do posljednjeg Rusa.
nema nikaj od pregovora. putin sada cvilka a uskoro će moskvu gađat.

priče o nuklearnom ratu su samo priče. patuljak dobro zna da su američki bombarderi konstantno iznad rusije.

cijena nafte nikad niža, a rusija nema para pa pušta zlato u opticaj. i opet sebi puca u koljeno.

kreteni pravoslavni.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 14/3/2024, 18:05

veber wrote:
njemačka vraća proizvodnju natrag.

kao i druge eu zemlje

Požurite. Znate gdje su vrata. Nemojte da vam ih mi moramo pokazivati.


Last edited by RayMabus on 14/3/2024, 18:06; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 14/3/2024, 18:06

RayMabus wrote:
veber wrote:
bdp kine je kao njemačke

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Brobxti9ekwia3g55210slhh1svef1h

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)
Slično, a Italija je sila u lazanjama
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4094
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 14/3/2024, 18:14

Pokupi se bre iz Kine odma. Dižeš mi živce.

Piše ti sve na mojoj temi iz 2022 godine.

"U slučaju kritičnih mineralnih sirovina kao što su rijetki metali ovisnost, posebno o Kini, već je puno veća od prijašnje ovisnosti Njemačke o ruskim izvorima energije", upozorio je predsjednik BDI-a Siegfried Russwurm na Kongresu o sirovinama. Zaustavljanje isporuke bi, kako je rekao, odmah i dalekosežno pogodilo njemačku industriju.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t52954-nije-problem-samo-plin-njemacka-ovisi-i-o-uvozu-drugih-sirovina
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 14/3/2024, 18:15

RayMabus wrote:
veber wrote:
bdp kine je kao njemačke

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Brobxti9ekwia3g55210slhh1svef1h

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)
zna se kako se mjeri realan BDP
kina ima manji od njemačke. isto tako indija i slični žohari

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by T. 14/3/2024, 18:16

koliko italija ima nulearnih podmornica ili bojevih glava, a koliko rusija, s istim bdp-om ? :^0
budaletine puše priču s bdp-om, koji je virtualna kategorija...
po toj je priči rusija trebala pasti u roku mjesec dana od uvođenja prvog kruga sankcija...
koji je ono sada krug sankcija na snazi, 14-ti ?
gdje je rusija, ah da, "samo" najjača ekonomija u europi... :^0

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Unname11
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 27 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 54 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 40 ... 54  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum