ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 28 of 54 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 41 ... 54  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by T. Thu 14 Mar - 18:16

koliko italija ima nulearnih podmornica ili bojevih glava, a koliko rusija, s istim bdp-om ? :^0
budaletine puše priču s bdp-om, koji je virtualna kategorija...
po toj je priči rusija trebala pasti u roku mjesec dana od uvođenja prvog kruga sankcija...
koji je ono sada krug sankcija na snazi, 14-ti ?
gdje je rusija, ah da, "samo" najjača ekonomija u europi... :^0

T.

Posts : 17141
2014-04-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Thu 14 Mar - 18:24

znam da njemačka ima 4 koje su najmodernije na svijetu

za razliku od ruskih plovilica koje postaju podmornice.

plove kao upozorenje na površini.

te vaše srpske priče su samo priče.


nuklearke su spremne. svi vi debili zaboravljate japan
tamo je nuklearki kao u pol rusije.

a patuljko to zna.
rusi su zavarili silose da slučajno neka ne poleti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 14 Mar - 18:24

Ajde weberu u kurac.

Umislio si da je ta tvoja posrana Njemačka centar svijeta.

Daj biži.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 14 Mar - 18:42

Koje gluposti.

Njemačka i Kina imaju isti BDP te njemački poduzetnici i druge eu firme će povuć firme iz Kine.

Budalo glupa digli ste mi tlak radi Komšića, čak ti i na onoj temi iz 2022 godine piše da ću vam jebat mater Njemačku i to velikim slovima san napisa.

Nećeš ti napustit Kinu jer ti to oćeš nego jer ću te ja potirat a to će se desiti tako da su u međuvremenu kineske firme se razvile a zbog sloma demografije smanjuje se tržišni kolač i brat Xi i njegovi partijski dužnoci žele zadržat svoju količinu kolača i onda tebi stvaraju zapreke nakon čega tebi prodaja u Kini pada i samim time i tvoje dionice tamo i onda brat Xi kupe te tvoje njemačke firme i dionice za jednu kunu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Thu 14 Mar - 18:43

nije moja i kupio sam nekaj u istri
vjerovatmo ću se preselit u portugal

otišao bi u maroko ili alžir. puno je mujaga i frankofonska zemlja

puno je mujaga a ne želim živjet u enklavi

jebala te bosna

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 14 Mar - 18:53

Vratimo se na temu. Nemojte mi dizat živce.

Idemo zajebavat anglosase da će Putin i Kina pobijediti ako im ne roknu most na Krimu.

Onda će njima đeneral Šojgu roknuti sve mostove na Dnjepru jer po onome viđenome s helikopterima sada naučili su udarat raketama zemlja zemlja u kordinate koje su fiksne a svi su mostovi na Dnjepru fiksni pa će Ukrajina pola pola.

Fifty fifty. :^0 lol!

---
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 14 Mar - 19:04

Ne mogu pobediti Putina i onda su besni jer će Putin i Kina vladati svetom a ne oni.

Onda će im sad jer su toliko očajni poslat rakete da tuču s njima taj most na Krimu.

Onda će Putin bit očajan jer anglosasija pobeđuje pa će on njima srušiti sve mostove na Dnjepru.

I tako to ....

Dobro je to. Zabavno. :^0 lol! :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 14 Mar - 19:21

Sedam točaka Dmitrija Medvedeva za kraj rata u Ukrajini: ‘Ovo je miroljubivo, humano i realno‘

1. Prva točka Medvedevljeve formule uključuje kapitulaciju, demilitarizaciju Ukrajine i zabranu uspostave paravojnih snaga u zemlji.

2. Nadalje, svjetska zajednica treba priznati nacističku prirodu ukrajinskog političkog režima i provesti denacifikaciju republičkih vlasti pod kontrolom UN-a, smatra Medvedev.

3. Osim toga, UN će evidentirati gubitak međunarodne pravne osobnosti bivše Ukrajine.

4. Pravne sljednice Ukrajine neće moći ulaziti u vojne saveze bez pristanka Moskve.

5. Ukrajina će održati izbore za privremeni parlament pod pokroviteljstvom UN-a.

6. Nakon toga, privremeni parlament morat će donijeti zakone za nadoknadu Rusiji za gubitke nastale tijekom sukoba i priznati da je teritorij "bivše Ukrajine" teritorij Rusije.

7. Prema posljednjoj točki Medvedevljeve "formule mira", UN će priznati čin ponovnog ujedinjenja Rusije s Ukrajinom, piše Pravda.ru.

Sedam točaka Dmitrija Medvedeva za kraj rata u Ukrajini: ‘Ovo je miroljubivo, humano i realno‘

Eto to je to a kome ne sviđa a šta ću mu ja. Globalna kabala mora potpisat apsolutnu kapitulaciju i da su brat Xi i brat Putin glavni na planeti a ne ti tamo neki bezvezni anglosasi i ostale trice i kučine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 14 Mar - 19:28

RayMabus wrote:Sedam točaka Dmitrija Medvedeva za kraj rata u Ukrajini: ‘Ovo je miroljubivo, humano i realno‘

1. Prva točka Medvedevljeve formule uključuje kapitulaciju, demilitarizaciju Ukrajine i zabranu uspostave paravojnih snaga u zemlji.

2. Nadalje, svjetska zajednica treba priznati nacističku prirodu ukrajinskog političkog režima i provesti denacifikaciju republičkih vlasti pod kontrolom UN-a, smatra Medvedev.

3. Osim toga, UN će evidentirati gubitak međunarodne pravne osobnosti bivše Ukrajine.

4. Pravne sljednice Ukrajine neće moći ulaziti u vojne saveze bez pristanka Moskve.

5. Ukrajina će održati izbore za privremeni parlament pod pokroviteljstvom UN-a.

6. Nakon toga, privremeni parlament morat će donijeti zakone za nadoknadu Rusiji za gubitke nastale tijekom sukoba i priznati da je teritorij "bivše Ukrajine" teritorij Rusije.

7. Prema posljednjoj točki Medvedevljeve "formule mira", UN će priznati čin ponovnog ujedinjenja Rusije s Ukrajinom, piše Pravda.ru.

Sedam točaka Dmitrija Medvedeva za kraj rata u Ukrajini: ‘Ovo je miroljubivo, humano i realno‘

Eto to je to a kome ne sviđa a šta ću mu ja. Globalna kabala mora potpisat apsolutnu kapitulaciju i da su brat Xi i brat Putin glavni na planeti a ne ti tamo neki bezvezni anglosasi i ostale trice i kučine.

Generale kakvo je meteorološko stanje... Oćeš li slati kišu ili ćeš pustiti kolegu ti generala Šojgua da odradi jednu žešću ofenzivu prije idućih pomidora...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 14 Mar - 19:29

Ukopali su se sad dobro. Ove godine im ne triba kiša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 14 Mar - 19:30

T. wrote:koliko italija ima nulearnih podmornica ili bojevih glava, a koliko rusija, s istim bdp-om ? :^0
budaletine puše priču s bdp-om, koji je virtualna kategorija...
po toj je priči rusija trebala pasti u roku mjesec dana od uvođenja prvog kruga sankcija...
koji je ono sada krug sankcija na snazi, 14-ti ?
gdje je rusija, ah da, "samo" najjača ekonomija u europi... :^0
Tako je Churchill Staljinu spominja Vatikan kao neki faktor post ww2 svijeta, a Gruzijac ga priupitao koliko papa ima divizija...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Piglet Thu 14 Mar - 19:31

Kad smo već poveli priču o ekonomiji, inflacija dalje ubrzava u Rusiji.

Rusija trenutno ima drugu najveću inflaciju u Europi (iza Turske), a predsjednički izbori nisu slučajno odabrani baš za ožujak jer to je zadnji mjesec prije nego se izgubi bazni efekt ogromne prošlogodišnje stope i brojka dodatno ubrza. Ovo će biti peta godina zaredom kako Rusija nije uspjela dovesti inflaciju u red odnosno u okvirni cilj Centralne banke od 4% (što je već samo po sebi visoko i dvostruko više nego što ciljaju EU, SAD i druge države).

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Image

Usporedbe radi, u Europi je inflacija već pola godine ispod 3% (trenutno 2,6), a u Ukrajini je na 4,3%. Ukrajinci su snizili kamatnu stopu na 14,5%, u Rusiji je i dalje na 16%.

Obje države svaki mjesec završavaju s budžetskim deficitom, ali Rusi bolje stoje budući da još imaju likvidnih sredstava u stabilizacijskom fondu kojim pokrivaju deficit.


Ukrajincima je glavni ekonomski izazov u idućoj godini kako uravnotežiti proračun u kojem polovica sredstava ide Ministarstvu obrane, a da javni dug ne eksplodira izvan kontrole (trenutno na 85% BDP-a). Iduće godine Ukrajinci moraju odvojiti 10% budžeta samo za servisiranje duga, a svaki mjesec planiraju pokrivati dodatnih 3 milijarde dolara deficita. 
Vjerojatno će brojke u konačnici ipak biti manje nakon što su uspjeli razbiti rusku blokadu na Crnom moru i izvesti sav prošlogodišnji urod žitarica, ali svejedno im je gadna financijska situacija i prioritet je da ove godine održe crnomorski koridor otvorenim cijele godine.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 ScreenShot20240306at13.57.34


Last edited by Piglet on Thu 14 Mar - 19:32; edited 1 time in total
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 14 Mar - 19:31

RayMabus wrote:Ukopali su se sad dobro. Ove godine im ne triba kiša.
FAB ih otkopa i ponovo zakopa...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 14 Mar - 19:35

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Ukopali su se sad dobro. Ove godine im ne triba kiša.
FAB ih otkopa i ponovo zakopa...
Mislio sam na Ruse. Rusi su se dobro ukopali. Kiša im je trebala prošle godine jer su bili skroz pogubljeni pa je postojala realna opasnost da anglosasija izbije na Azovsko more, prema Krimu i na Krim i da rat odma završi i jedna strana pobjedi ( anglosasija u ovom slučaju ) a šta meni ne odgovara jer mi treba pat pozcija još neko vrijeme jer su izbori u demokraciji svako četiri godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha Thu 14 Mar - 19:40

FRANK wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ja sam protiv cijepiva(za novinarsku gripu) i nisam nosio maske niti tada niti sada i imao sam posljedice zbog toga od strane države.

Putin je bio korona paničar kao ovi zapadni žohari.
Zelenski i Ukrajina je bila jedna od slobodnijih korona zemalja, tamo su mjere bilo kao u "Bosni".
Tada su i bili naslovi "panika, većina UA izbjeglica nije cijepljena".

Putin je terorizirao Ruse mjerama, bio je zaključan u podrumu dvije godine kao safet, i tu mu je vjerojatno izgorio mozak kao safetu pa kao i safet je ospjednut ratovima, mrtvima, sakaćenima i zagrobnim životom. ne bi me čudilo da tako i ovaj svršava na slike mrtvih i osakaćenih ukrajinaca i rusa.

Ukrajincima naravno da bi preporučio pregovore, čak evo zovu Ruse na pregovore u Švicarsku
-Rusi odbijaju.

Tu ste jedino u pravo što Zapad ograničava Ukrajinu.

Trebaju poslati par stotina F35 aviona, i sve one rakete koje lete od 50 do 2000km i dati im dozvolu da sa tim raketama(a zapad ih proizvodi na tisuće, možda kaska u proizvodnji granta a i to se popravlja, ali proizvode gomilu avioraketa velikog dometa) i dati im dozvolu da skrše svaku Rusku rafineriju nafte.

I onda bi rat bio gotov za pola godine jer Rusija ne bi od čega imala financirati rat,  od nafte dobijaju 500 milijardi $ godišnje što trpaju u rat i socijalni mir.

ali bi onda pijani Medvedev prijetio nuk oružjem , a ove švabe od pičkica se plaše. Aj barem Macron babojebac je uzgojio muda, podsjetio je Ruse da i FR ima 300 atomskih bombi i može svaki Ruski grad veći od Makarske pogoditi radioaktivnom gljivom..


tako da rat ide do daljnjega, ne odlučujemo niti mi niti vi, najviše o ratu odlučuje Putin, pa onda Ukrajinci i Zelenski pa svi ostali.
To bi bilo idealno... Rusi Ameri Francuzi i Englezi se medjusobno potaracaju i mi imamo mir.
teško da bi bilo mira kad bi se oni potaracali... nekada nije bilo amerike, kina je bilo samoizolirana... pa su svejedno potoci krvi tekli i po europi i po aziji, da ne spominjemo normane i ruse, ili saracene i europljane ili osmanlije i europljane

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 14 Mar - 19:44

Piglet wrote:Kad smo već poveli priču o ekonomiji, inflacija dalje ubrzava u Rusiji.

Rusija trenutno ima drugu najveću inflaciju u Europi (iza Turske), a predsjednički izbori nisu slučajno odabrani baš za ožujak jer to je zadnji mjesec prije nego se izgubi bazni efekt ogromne prošlogodišnje stope i brojka dodatno ubrza. Ovo će biti peta godina zaredom kako Rusija nije uspjela dovesti inflaciju u red odnosno u okvirni cilj Centralne banke od 4% (što je već samo po sebi visoko i dvostruko više nego što ciljaju EU, SAD i druge države).

Usporedbe radi, u Europi je inflacija već pola godine ispod 3% (trenutno 2,6), a u Ukrajini je na 4,3%. Ukrajinci su snizili kamatnu stopu na 14,5%, u Rusiji je i dalje na 16%.

Obje države svaki mjesec završavaju s budžetskim deficitom, ali Rusi bolje stoje budući da još imaju likvidnih sredstava u stabilizacijskom fondu kojim pokrivaju deficit.

Ukrajincima je glavni ekonomski izazov u idućoj godini kako uravnotežiti proračun u kojem polovica sredstava ide Ministarstvu obrane, a da javni dug ne eksplodira izvan kontrole (trenutno na 85% BDP-a). Iduće godine Ukrajinci moraju odvojiti 10% budžeta samo za servisiranje duga, a svaki mjesec planiraju pokrivati dodatnih 3 milijarde dolara deficita. 
Vjerojatno će brojke u konačnici ipak biti manje nakon što su uspjeli razbiti rusku blokadu na Crnom moru i izvesti sav prošlogodišnji urod žitarica, ali svejedno im je gadna financijska situacija i prioritet je da ove godine održe crnomorski koridor otvorenim cijele godine.

Nekad inflacija i nije tako loša stvar ... recimo kad je rat a tebi treba topovskog mesa pa fino štampaš pare pa ljudima u privatnom sektoru pada vrijednost te plaće a ti s tim štampanim parama daješ veće plaće za vojsku.

Onda se svi prijave u vojsku zato šta su tamo veće plaće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha Thu 14 Mar - 19:47

Piglet wrote:Kad smo već poveli priču o ekonomiji, inflacija dalje ubrzava u Rusiji.

Rusija trenutno ima drugu najveću inflaciju u Europi (iza Turske), a predsjednički izbori nisu slučajno odabrani baš za ožujak jer to je zadnji mjesec prije nego se izgubi bazni efekt ogromne prošlogodišnje stope i brojka dodatno ubrza. Ovo će biti peta godina zaredom kako Rusija nije uspjela dovesti inflaciju u red odnosno u okvirni cilj Centralne banke od 4% (što je već samo po sebi visoko i dvostruko više nego što ciljaju EU, SAD i druge države).

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Image

Usporedbe radi, u Europi je inflacija već pola godine ispod 3% (trenutno 2,6), a u Ukrajini je na 4,3%. Ukrajinci su snizili kamatnu stopu na 14,5%, u Rusiji je i dalje na 16%.

Obje države svaki mjesec završavaju s budžetskim deficitom, ali Rusi bolje stoje budući da još imaju likvidnih sredstava u stabilizacijskom fondu kojim pokrivaju deficit.


Ukrajincima je glavni ekonomski izazov u idućoj godini kako uravnotežiti proračun u kojem polovica sredstava ide Ministarstvu obrane, a da javni dug ne eksplodira izvan kontrole (trenutno na 85% BDP-a). Iduće godine Ukrajinci moraju odvojiti 10% budžeta samo za servisiranje duga, a svaki mjesec planiraju pokrivati dodatnih 3 milijarde dolara deficita. 
Vjerojatno će brojke u konačnici ipak biti manje nakon što su uspjeli razbiti rusku blokadu na Crnom moru i izvesti sav prošlogodišnji urod žitarica, ali svejedno im je gadna financijska situacija i prioritet je da ove godine održe crnomorski koridor otvorenim cijele godine.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 ScreenShot20240306at13.57.34
problem je što su imali solidnu crnu metalurgiju, cijeli niz djelatnosti u vezi obrade metala i servisne djelatnosti strojeva i uređaja i elektro auto industriju bojim se da im je to na duži rok u banani, a tu su imali poprilično dobru potenciju zapošljavanja...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Piglet and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 14 Mar - 19:52

Treba slat penzionere i ove šta su pred penziju da idu na bojište. Ako poginu nećeš im morati isplaćivati penzije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 14 Mar - 20:06

Hoće li Zeleni i liberali izazvati još jednu krizu u vladajućoj koaliciji koja je ionako nestabilna? U koalicijskom ugovoru je zapisano: "U njemačkom Bundestagu i u svim tijelima koja on izabere koalicijski partneri glasuju jedinstveno."

Šefovi zastupničkih klubova Zelenih i liberala sada se pozivaju na tu formulaciju, najavljujući da će inzistirati na stranačkoj disciplini. To ne isključuje mogućnost da pojedinci glasuju drukčije. Ali, nitko u koaliciji trenutno nije zainteresiran za raskid koalicijskog ugovora i obaranje vlade.

Nijedna od tri vladajuće stranke nema dobre rezultate u aktualnim anketama. Svejedno kakav će biti ishod, načet je autoritet Olafa Scholza, koji je pokušao svojom odlukom prekinuti raspravu, ali mu to nije uspjelo.

Njemački kancelar upao je u velike probleme zbog raketa Taurus i Ukrajine

Meni se ne žuri. Ja znam kad su vama regularni izbori dakle oni koji se moraju održat. A ako padnete prije toga ne smeta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti Thu 14 Mar - 20:07

Vrijeme je da mi Hrvati svi okrenemo priču glede Rusa.

Tak da, kad dođu, možemo reć da smo navijali za njih.

A kad im još i kažemo da smo mi Hrvati i Srbi skoro potpuno isti narod, tj da smo i mi nastali od Srba, pustit će nas na miru.


crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 14 Mar - 20:08

crvenkasti wrote:Vrijeme je da mi Hrvati svi okrenemo priču glede Rusa.

Tak da, kad dođu, možemo reć da smo navijali za njih.

A kad im još i kažemo da smo mi Hrvati i Srbi skoro potpuno isti narod, tj da smo i mi nastali od Srba, pustit će nas na miru.

Kako će doć kad će svi mostovi na Dnjepru bit srušeni ?


Last edited by RayMabus on Thu 14 Mar - 20:19; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 54 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 41 ... 54  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum