ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 20 Dec - 23:06

dijagram wrote:Tviterasi, fejsbubovci, sto se dogadja u Bakhmutu, posjetio ih zelenko i izgleda mlate ruse?
navodno su Rusi gurnuti iz predgrađa u koja su počeli ulaziti prije par dana.. neman pojma. morao bi provjeriti okolo ali neda mi se čačkati sada po forumima, telegramima.. saznat ćemo za dan-dva jel istina.. ali doslovno Zelenski je bio na prvoj crti , udaljen od fronte koji kilometar

AssadNaPodmornici

Posts : 20958
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha Wed 21 Dec - 1:24

https://twitter.com/i/status/1605030129440362497

ovo nas podsjeća na... ima jedan Grad...

kako smo ga napustili razrušenog i uništenog tako smo ga i zatekli kad smo ga vratili pod naše a potom smo ga ponovo izgradili jer je bio i ostao naš...

što je putlerova kamarila izjavljivala nakon što su zauzeli Grad na Azovskom moru... da odmah kreću u obnovu i da će osigurati normalan život do zime u tom Gradu...
Lijepo su Ga obnovili i omogućili život u njemu... mater jebali svoju štetočinsku zajedno sa braćom štetočinama iz našeg susjedstva...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha Wed 21 Dec - 1:25

evo nešto friško, pretpostavljam da je, ako je od jučer...
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Bakhmu11
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Bakhmu10
https://twitter.com/i/status/1605156450376073216

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Wed 21 Dec - 9:12

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Df56d510

Uvoz poluprovodnika se stabilizirao unatoč sankcijama. Štoviše očito ih gomilaju.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Guest Wed 21 Dec - 9:17

RUSKI predsjednik Vladimir Putin prvi put je situaciju u okupiranim teritorijima Ukrajine koje je Rusija proglasila svojim regijama nazvao "izuzetno teškom".

Putin je izjavio da je "situacija u regijama DNR, LNR, Herson i Zaporižja izuzetno teška" i poručio snagama sigurnosti u četiri okupirane regije da moraju učiniti sve kako bi osigurale sigurnost građana u njima.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/putin-situacija-je-izuzetno-teska/2422601.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Guest Wed 21 Dec - 9:19

Speare Shaker wrote:RUSKI predsjednik Vladimir Putin prvi put je situaciju u okupiranim teritorijima Ukrajine koje je Rusija proglasila svojim regijama nazvao "izuzetno teškom".

Putin je izjavio da je "situacija u regijama DNR, LNR, Herson i Zaporižja izuzetno teška" i poručio snagama sigurnosti u četiri okupirane regije da moraju učiniti sve kako bi osigurale sigurnost građana u njima.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/putin-situacija-je-izuzetno-teska/2422601.aspx

Jedna od njegovih slijedećih, po prvi put izrečenih izjava bi mogla biti ona kako su se ruske snage morale povući sa tih područja kao znak dobre volje i u korist lokalnog stanovništva jer su shvatile da če im puno bolju zaštitu od njih pružiti ukrajinske snage sigurnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by ljubo1212 Wed 21 Dec - 9:29

Hektorović wrote:Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Df56d510

Uvoz poluprovodnika se stabilizirao unatoč sankcijama. Štoviše očito ih gomilaju.

izgleda da je nagomilano 2021 u barem peterostrukoj vrijednosti, hebo izvor....

https://www.statista.com/statistics/1313098/russia-semiconductor-imports-by-country/

a ameri pokušavaju zavarati trag, najviše je njihovih čipova u ruskom oružju....

https://www.reuters.com/investigates/special-report/ukraine-crisis-russia-tech-middlemen/
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha Wed 21 Dec - 13:50

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 FkC8jxYXkAAWI0x?format=jpg&name=medium

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto Wed 21 Dec - 15:27

RUSKI predsjednik Vladimir Putin danas je na sastanku s ministrom obrane i vojnim zapovjednicima rekao da nema nikakvih ograničenja za financiranje vojske.
"Ova zemlja i vlada dat će sve što vojska zatraži. Sve", rekao je Putin, koji je u istom govoru priznao da mobilizacija nije protekla kako je trebala. "Molim ministarstvo obrane da pozorno sluša civile te uzima u obzir kritike i odgovara na njega, i to na vrijeme."



pletilje u tri smjene ... carape i rukavice za sve
ovom prigodom nista o NATO fasistima stovateljima necastivog
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 22 Dec - 9:26

Novi paket pomoći što je Zelenski "užica" od Amera


težak 13milijardi kn.

prvi dio
Ugl streljivo za minobacače artiljeriju, Excalibur i slične granate, streljivo za himars, HAARM rakete, pametne bombe za avijaciju(ne znam kako će ih lansirati) , vojni oklopni džipovi raznih profila 150komada, oprema za specijalce i pješadij, jedna Patriot baterija.

drugi dio.
45 000 152mm granata
20 000 122 mm granata
50 000 GRAD projektila
100 000 125mm granata za tenkove.
oni Muskovi za satelitsku vezu(Ukrainci hvale kako je Musk sve odlično iskomunicirao sa njima, i da im brutalno pomaže)

primjetite ovaj drugi dio, da je streljivo (radi se već o preko +200 000 tisuća granata svih profila) sovjetskog porijekla.
što znači da je USA to otkupila od nekoga drugoga.. lako moguće Bugarske
50 000 GRAD projektila.. pa u domovinskom ratu i ratu u BIH i Kosovu sve strane i srbi i mi i muslimani , nismo pola toga lansirali kroz u našim VBRovima.. ovi Ukrainci to dobijaju u jednom paketu


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20958
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by catabbath Thu 22 Dec - 9:28

There's no free lunch

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 22 Dec - 9:30

catabbath wrote:There's no free lunch

naravno da nema, USA sa je sa nekoliko % svoga vojnog proračuna, uspjela demilitarizirati Rusiju , da ulože još malo više i pošalju Ukraincima ono što Rusi imaju(balističke i krstareće rakete, avaciju , teške dronove) rat bi davno bio gotov Ruskim totalnim porazom.
Ameri na takav način govore da to nije "spržena lova" nego nikada bolje potrošena. Ostvaruju se njihovi vlažni snovi, dapače u Americi sada više ne pričaju više o tome kako je Rusija ikakva prijetnja, nego pazi ironično, ne žele totalni raspad Rusije nego da je nekako uključe u svoj "tabor" posli rata , vs Kine

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20958
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 22 Dec - 10:08

As Rogozin ranjen.
As je imao hrpu izjava od veličanje Srbije i Šešelja do toga da će posjetiti Pariz u Ruskim tenkovima itd


Otišao u Donjeck proslaviti svoj rođendan, skoro mu je bio zadnji dan života. Rusi tvrde da nije u životnoj opasnosti.


internetom se širi lažna snimka da su Ukrainci uništili neko Rusko skladište.
Snimka je iz Sirije stara je dosta godina, tako ako naiđete okolo po forumima i medijima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20958
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 22 Dec - 10:16

Lancet uništava još dvije M777 haubice

Dobra je jedino stvar što nema ljudskih gubitaka u većini Lancet napada.. ali nanose gadne gubitke Ukraincima.
Zapad im od davno nije slao nove M777 haubice, očito ih ne proizvode u dovoljnim količinama. Između trećine i polovice ovih moćnih haubica je već izbačeno iz stroja, nešto u udarima Ruskih dronova i drugih oružja, nešto od potrošenosti materijala, jer ispalo da dosta zapadnog oružja se teško nosi sa dinamikom rata na istoku Europe. Dosta zapadnog oružja je dizajnirano za ratovanje vs talibana, ono gdje ti nećeš ispaliti puno granata, a ovdje se roka dan-noć, dosta zapadnih artiljerijskih sustava se kvare.. ali brzo se i popravljaju po Poljskoj i baltičkim zemljama

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20958
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou Thu 22 Dec - 10:26

AssadNaPodmornici wrote:Lancet uništava još dvije M777 haubice

Dobra je jedino stvar što nema ljudskih gubitaka u većini Lancet napada.. ali nanose gadne gubitke Ukraincima.
Zapad im od davno nije slao nove M777 haubice, očito ih ne proizvode u dovoljnim količinama. Između trećine i polovice ovih moćnih haubica je već izbačeno iz stroja, nešto u udarima Ruskih dronova i drugih oružja, nešto od potrošenosti materijala, jer ispalo da dosta zapadnog oružja se teško nosi sa dinamikom rata na istoku Europe. Dosta  zapadnog oružja je dizajnirano za ratovanje vs talibana, ono gdje ti nećeš ispaliti puno granata, a ovdje se roka dan-noć, dosta zapadnih artiljerijskih sustava se kvare.. ali brzo se i popravljaju po Poljskoj i baltičkim zemljama
To je problem za ukre no barbarima nije ništa bolje, dapače u onom linku koji si stavio lik piše o uništavanju tenkovskih 125 mm cijevi jer su u banani sa streljivom i za 122mm i za 152 mm pa koriste tenkove kao klasično topništvo

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 22 Dec - 10:34

Šandor Winnetou wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Lancet uništava još dvije M777 haubice

Dobra je jedino stvar što nema ljudskih gubitaka u većini Lancet napada.. ali nanose gadne gubitke Ukraincima.
Zapad im od davno nije slao nove M777 haubice, očito ih ne proizvode u dovoljnim količinama. Između trećine i polovice ovih moćnih haubica je već izbačeno iz stroja, nešto u udarima Ruskih dronova i drugih oružja, nešto od potrošenosti materijala, jer ispalo da dosta zapadnog oružja se teško nosi sa dinamikom rata na istoku Europe. Dosta  zapadnog oružja je dizajnirano za ratovanje vs talibana, ono gdje ti nećeš ispaliti puno granata, a ovdje se roka dan-noć, dosta zapadnih artiljerijskih sustava se kvare.. ali brzo se i popravljaju po Poljskoj i baltičkim zemljama
To je problem za ukre no barbarima nije ništa bolje, dapače u onom linku koji si stavio lik piše o uništavanju tenkovskih 125 mm cijevi jer su u banani sa streljivom i za 122mm i za 152 mm pa koriste tenkove kao klasično topništvo

da čitao sam, nije samo to problem sa potrošnje tenkovskih cijevi, nego iz taktičkih razloga.. jer jednom kada tenk koristiš kao artiljeriju, to više nije tenk. Tenk treba ležati skriven u zasjedi, da protivnik ne zna za njega, i koristi se u napadima ili aktivnoj obrani. a ne voziš ga okolo kao haubicu dometa nekoliko km, koju prije ili posli netko uništi.

moj dodatak;
tu je zajeb "dizajn" Sovjetskih tenkova, jer su sovjetski tenkovi napravljeni da ispucaju granate par desetaka puta, nakon toga cijev više nije precizna, a nakon 200 pucanja cijev trebaš mijenjati.
logika armija varšavskog pakta, jest bila da bi rat sa NATOm kratko trajao, pa nema smisla da gradi ekstra kvalitetne tenkove, barem možeš uštediti na cijevima.
sa druge strane Zapadne Armije su drugačije gledale taj rat, ulagale su u kvalitetu tenkova jer su znali da će biti više tenkova Varšavskog Ugovora.
i sada je zajeb, Rusije kada vadi takve tenkove i skladišta, imaju taj problem, jer sovjetski tenkovi koji su dizajnirani za rat od par tjedana, gdje bi većina bili uništeni, moraju se desetljećima koristiti.
Ukrainci su nasljedili ogromne količine T-64 tenkova, vjerojatno kada su ih zadnjih 8godina modernizirali , valjda su vodili računa o tome.

edit: bez obzira na mane zapadnih artiljerijskih sustava, jedine realne mane su im možda izdržljivost. .međutim u svemu ostalom su bolje od ruskih sustava. veći domet, preciznije, jednostavnije za uporabu.
Ukrainci isto tako imaju više modernih SPGova nego Rusija (Krab, Cezar, Panzerhuabice,), aj Panzerhaubice se često kvare(njemci krive ukraince, ukrainci njemce), ali Poljske Krab haubice su brutalne, Rusi ih se boje posebno

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20958
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou Thu 22 Dec - 10:42

AssadNaPodmornici wrote:
Šandor Winnetou wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Lancet uništava još dvije M777 haubice

Dobra je jedino stvar što nema ljudskih gubitaka u većini Lancet napada.. ali nanose gadne gubitke Ukraincima.
Zapad im od davno nije slao nove M777 haubice, očito ih ne proizvode u dovoljnim količinama. Između trećine i polovice ovih moćnih haubica je već izbačeno iz stroja, nešto u udarima Ruskih dronova i drugih oružja, nešto od potrošenosti materijala, jer ispalo da dosta zapadnog oružja se teško nosi sa dinamikom rata na istoku Europe. Dosta  zapadnog oružja je dizajnirano za ratovanje vs talibana, ono gdje ti nećeš ispaliti puno granata, a ovdje se roka dan-noć, dosta zapadnih artiljerijskih sustava se kvare.. ali brzo se i popravljaju po Poljskoj i baltičkim zemljama
To je problem za ukre no barbarima nije ništa bolje, dapače u onom linku koji si stavio lik piše o uništavanju tenkovskih 125 mm cijevi jer su u banani sa streljivom i za 122mm i za 152 mm pa koriste tenkove kao klasično topništvo

da čitao sam, nije samo to problem sa potrošnje tenkovskih cijevi, nego iz taktičkih razloga.. jer jednom kada tenk koristiš kao artiljeriju, to više nije tenk. Tenk treba ležati skriven u zasjedi, da protivnik ne zna za njega, i koristi se u napadima ili aktivnoj obrani. a ne voziš ga okolo kao haubicu dometa nekoliko km, koju prije ili posli netko uništi.

moj dodatak;
tu je zajeb "dizajn" Sovjetskih tenkova, jer su sovjetski tenkovi napravljeni da ispucaju granate par desetaka puta, nakon toga cijev više nije precizna, a nakon 200 pucanja cijev trebaš mijenjati.
logika armija varšavskog pakta, jest bila da bi rat sa NATOm kratko trajao, pa nema smisla da gradi ekstra kvalitetne tenkove, barem možeš uštediti na cijevima.
sa druge strane Zapadne Armije su drugačije gledale taj rat, ulagale su u kvalitetu tenkova jer su znali da će biti više tenkova Varšavskog Ugovora.
i sada je zajeb, Rusije kada vadi takve tenkove i skladišta, imaju taj problem, jer sovjetski tenkovi koji su dizajnirani za rat od par tjedana, gdje bi većina bili uništeni, moraju se desetljećima koristiti.
Ukrainci su nasljedili ogromne količine T-64 tenkova, vjerojatno kada su ih zadnjih 8godina modernizirali , valjda su vodili računa o tome.

edit: bez obzira na mane zapadnih artiljerijskih sustava, jedine realne mane su im možda izdržljivost. .međutim u svemu ostalom su bolje od ruskih sustava. veći domet, preciznije, jednostavnije za uporabu.
Ukrainci isto tako imaju više modernih SPGova nego Rusija (Krab, Cezar, Panzerhuabice,),  aj Panzerhaubice se često kvare(njemci krive ukraince, ukrainci njemce), ali Poljske Krab haubice su brutalne, Rusi ih se boje posebno
I ukri su koristili tenkove na isti način ali oni nisu ni imali izbora, postavljali su tenkove na nasipe ili slične uzvisine da bi omogućili topovskim zrnima ubacnu putanju kao što je imaju haubice ili minobacači. I oni su uništili masu cijevi no kako rekoh njime to nije šteta kada su morali improvizirati sve i svašta da zaustave barbare. Samo što su ukri tu opet i to odradili vrhunski i napravili precizne tablice gađanja dočim barbarima to ne pada na pamet, oni se koriste starom sovjetskom taktikom udri 100 granata jedna će pogoditi cilj.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 22 Dec - 10:43

Nije neki problem napravit nove vućene haubice. Pa mi smo ih u ratu radili. To je cijev na dva kotača i vozi dalje. Do budale. lol!

Tenkovi i samohodne haubice već malo složenija priča za napravit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176028
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto Thu 22 Dec - 19:43

RUSKI predsjednik Vladimir Putin rekao je danas da su raketni obrambeni sustavi Patriot zastarjeli i da će Rusija "uvijek pronaći protuotrov za takve poteze".


RUSKI predsjednik Vladimir Putin rekao je danas da su raketni obrambeni sustavi Patriot zastarjeli i da će Rusija "uvijek pronaći protuotrov za takve poteze".











zastario a dobili menzes kad culi za isporuku
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto Thu 22 Dec - 19:45

Osvrnuo se i na činjenicu da je Moskva dostavu Patriota Ukrajini nazvala "crvenom linijom".
"Uvijek kada je loše stanje na terenu Moskva poduzima informacijske operacije na način da zapadni svijet straši - nuklearnim udarom ili crvenom linijom. Crvene linije, podsjetit ću, prešli smo i u raketiranju mosta Kerč, u ofenzivnim operacijama kod Harkiva, odnosno kod Hersona, gdje je do danas 55 posto prostora oslobođeno. Dosad je na desetine puta prijeđena ta crvena linija. Ona nije ništa nego jedno sredstvo u informacijskom ratu u smislu da se napravi utjecaj na NATO i EU da bi došlo do nejedinstva. To je pucanj praznom puškom, ništa drugo", rekao je Mandić.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/vojni-analiticar-o-velikom-znacaju-patriota-za-ukrajinu-odstranit-ce-sve-sto-leti-foto-20221221
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto Thu 22 Dec - 20:55

Ministar obrane Sergej Šojgu posjetio je ruske postrojbe u zoni ‘specijalne vojne operacije‘, a ministarstvo obrane Ruske Federacije objavilo je kratke videozapise njegova posjeta bojišnici. Ne navode, međutim, koje lokacije je posjetio Šojgu.
Ministar je, prema navodima, ministarstva, razgovarao s pripadnicima postrojbi na terenu te obišao kuhinju i sanitetske jedinice na "prvoj crti bojišnice".
Na Twitteru se dijeli snimka Šojguvba posjeta fronti, a mnogi su primijetili kako se vidi zelena trava na snimkama iz aviona.

Jedan korisnik ustvrdio je da se položaji koje je ministar pregledao iz helikoptera nalaze na Krimu i Armjanskoj oblasti, koja je 75 kilometara udaljena od prve linije.
Istu stvar tvrdi i ruski neovisni portal Insider koji piše da da je Šojgu zapravo posjetio položaje ruskih jedinica udaljene 75 kilometara od prve crte bojišnice. Tvrde da su aktivisti projekta GeoConfirmed uspjeli identificirati to mjesto kao selo Armjansk koje se nalazi na Krimu.

- Propagandisti su snimili video o navodnom putu Šojgua na bojišnicu. Podsjeti me koje je sada godišnje doba?. Zima. I zašto je trava zelena? Kakva montaža! Kakav krupni plan! Ovo je za Oscara!, sprdao se sa snimkom jedan korisnik na Twitteru.



dobro nije snimao u moskovskom predgradju na starom setu iz gruzije
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum