ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 5/10/2022, 15:35

Hektorović wrote:Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Slika255

Šojgua zove maršal šperploče jer je gradio od šperploče replike reichstaga

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Russla10

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 423110

Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 5/10/2022, 15:57

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Slika256
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 5/10/2022, 16:06

Izgleda da Šojgu i Gerasimov lete.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 5/10/2022, 16:27

Ukrajinske postrojbe su na svega 10 kilometara od Svatova.

Od početka protuofenzive Ukrajinci su oslobodili 12 900 km2 teritorija.


Putinov odgovor?

Imenuje Kadirova general-pukovnikom.


Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Kadirov-putin

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by melkior 5/10/2022, 17:04

Kadirova za zapovjednika Glavnog stožera! :tu :10
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Hektorović and Charles III like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by melkior 5/10/2022, 17:06

Bože moj, oni generale i visoke časnike nabavljaju na placu. Dajte mi tri tone žive vage generala i još jednu tonu žive vage pukovnika, zlu ne trebalo. Može u sve u vreću.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 5/10/2022, 18:38

Ruska propaganda:

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 5/10/2022, 19:59

Do kud se stiglo na juznom potezu?
Sto kazu oni koji pozorno prate zbivanja?
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 5/10/2022, 20:12

dijagram wrote:Do kud se stiglo na juznom potezu?
Sto kazu oni koji pozorno prate zbivanja?
A di ti je piša ? Fino Zapad nek baca pare u tu rupu bez dna zvana Ukrajina. Nema nigdi priše. Nek bankrotiraju.


Dug koji je visok i raste kao postotak BDP-a mogao bi usporiti gospodarski rast, povećati otplatu kamata inozemnim vlasnicima američkog duga i povećati rizik od fiskalne krize, upozorio je CBO u izvješću o dugoročnim proračunskim izgledima za 2022. To bi također moglo učiniti fiskalnu poziciju SAD-a ranjivijom na povećanje kamatnih stopa i uzrokovati da se zakonodavci osjećaju ograničenije u svojim političkim izborima, dodao je ured.

Američki državni dug premašio 31 bilijun dolara po prvi put
RayMabus
RayMabus

Posts : 175915
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 5/10/2022, 20:26

Navukli se ko kondom kad su vidili da su Ukrajinci odbili Ruse u prvim danima a slali helikopter po Zelenskog a ja se namistija na Karpatima i reka svoje šta će se desit Putinu ako mi napadne cijelu Ukrajinu.

Onda kad su vidili da Rusi i nisu tako jaki i da su ovi odbili napad odma in oči skočile kako će sjebat Rusiju pa udari sankcije da je brzo bace na koljena.

Aha kako da ne. Navlakuša.

Sad kad su zagrizli sad ne mogu pustit jer bi to značio poraz za njih a ego im je ogroman.

Sad ih pusti neka se jebu tamo.

Nova britanska vlada odmah je uspjela srušiti vlastiti ugled. Umjesto da je uspori, ubrzala je inflaciju i otežala svaku šansu rasta

Visoka cijena življenja u prošlosti: Britanska je funta postala nevažna valuta

Nakon manje od mjesec dana, koliko je Truss na mjestu premijerke, samo 14 posto javnosti kaže da ima dobar dojam o njoj, prema anketi YouGova.

Sedamdeset i tri posto ju ne odobrava, a njezina ukupna neto ocjena naklonosti je - 59 bodova, što je niže od najgore ocjene od - 53 boda koju je dobio njezin prethodnik Boris Johnson u srpnju prije nego što je napustio dužnost.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/veliki-trenutak-britanske-premijerke-prekinuo-mini-incident-uklonimo-ih-15257345


Last edited by RayMabus on 5/10/2022, 20:30; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175915
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 5/10/2022, 20:29

dijagram wrote:Do kud se stiglo na juznom potezu?
Sto kazu oni koji pozorno prate zbivanja?

Prema procjenama, 125.000 ukrajinskih vojnika uključeno u ukrajinsku protuofenzivu u oblasti Kherson.


Rusima na znanje i.......bježanje.

Ali to nije sve...
Ukrajinske snage uništile su bateriju S-300 u blizini Tokmaka. Zabilježene su borbe na smijeru od Olikhiva prema Tokmaku.


Izgleda da se otvara i treći front, onaj prema Melitopolju i Berdjansku. Ukri rastežu Ruse ko harmoniku.

Narednih 7-10 dana prognoza je bez kiše ili s minimalno kiše.


Što će reći budući načelnik glavnog stožera Kadirov? Ima li se kakav odgovor?

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 5/10/2022, 20:32

Zanimljivo je koliko Ameri u biti ublažavaju i smiruju Ukrajince, recimo da ne krenu masovno destabilizirati situaciju po Rusiji, ne gađaju Rusku infrastrukturu...

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 FeU2AghVQAItoiC?format=jpg&name=large
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Charles III likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by vuksadinare 5/10/2022, 20:34

citam.da je peskov rekao kao da bi ukrima dali dio ili vratili dio okupiranog teritorija..izgleda da je to znak da su u totalnom kurcu bojeci se ako ukri nastave sa ofanzivama da bi mogli.izgubiti puno vise od onog sto sad nude ukrima..po sistemu bolje vrabac u ruci nego golub na grani..ukri naravno odbili kad mogu uzeti ili vratiti sve ili najveci dio okupiranih podrucja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Charles III likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by vuksadinare 5/10/2022, 20:38

...ja ne kuzim te glupave ruse..ajd da su napali ameriku,njemacku,engleze ne bi rec rekel..ali napasti ukrajinu,gruziju,moldaviju,estoniju je i bilo bi kurvinski..samo to rusofili ne kuze..kao sto i srbi danas ne kuze zasto su popusili srao krajinu,kosovo,crnu goru
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Charles III likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 5/10/2022, 20:45

Sinoć su osvajali neka sela a danas je utvrđivanje i doprema logistike i rokanje po mostovima kako im ( Rusima ) ne bi došla pomoć i kako bi ove preostale ruske snage izolirali.

Bar je to pregled današnjeg dana jer nije bilo nikakvih drugih vijesti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175915
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 5/10/2022, 20:48

RayMabus wrote:Sinoć su osvajali neka sela a danas je utvrđivanje i doprema logistike i rokanje po mostovima kako im ( Rusima ) ne bi došla pomoć i kako bi ove preostale ruske snage izolirali.

Bar je to pregled današnjeg dana jer nije bilo nikakvih drugih vijesti.


otprilike to (za dijagrama) . Ukrainci su jučer osvojili ogroman teritorij, trebaš dovući gorivo, streljivo, hranu šta ja znam. A i Rusi ne bježe svugdje i dalje imaju gomilu artiljerije, avijaciju, itd..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20930
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 5/10/2022, 20:50

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Sinoć su osvajali neka sela a danas je utvrđivanje i doprema logistike i rokanje po mostovima kako im ( Rusima ) ne bi došla pomoć i kako bi ove preostale ruske snage izolirali.

Bar je to pregled današnjeg dana jer nije bilo nikakvih drugih vijesti.


otprilike to (za dijagrama) . Ukrainci su jučer osvojili ogroman teritorij, trebaš dovući gorivo, streljivo, hranu šta ja znam. A i Rusi ne bježe svugdje i dalje imaju gomilu artiljerije, avijaciju, itd..
A i minirano je jer ovi su znali da ovi dolaze a Putin rekao : Kerson ne smije pasti...i onda posijali mine naokolo da ove uspore u napredovanju itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175915
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 5/10/2022, 21:14

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Sinoć su osvajali neka sela a danas je utvrđivanje i doprema logistike i rokanje po mostovima kako im ( Rusima ) ne bi došla pomoć i kako bi ove preostale ruske snage izolirali.

Bar je to pregled današnjeg dana jer nije bilo nikakvih drugih vijesti.


otprilike to (za dijagrama) . Ukrainci su jučer osvojili ogroman teritorij, trebaš dovući gorivo, streljivo, hranu šta ja znam. A i Rusi ne bježe svugdje i dalje imaju gomilu artiljerije, avijaciju, itd..

Zanima me sadasnja pozicija, zadat ce sah rusima kada budu otprilike ovdje, sela Novoraisk, Monastirske:


Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Y13

Tada ce uslijediti veca evakuacija dijela prednje crte utvrdjenog fronta i izvlacenje prema Hersonu ili mozda pokusaj prema Kahovki.
Taj dio do Inguleca ce se osipati  ako im zaprijeti zatvaranje ceste prema Kahovki.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto 5/10/2022, 21:33

https://twitter.com/Tendar/status/1577722675136430080?s=20&t=kOJKjhcZmcqQkYX3e_o5SA








slikopis kako se predati po zenevskoj konvenciji
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


melkior and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 5/10/2022, 21:34

Imate opciju "embeded kontent" kada radite post, odmah kraj ikone od youtuba. I unutra copy pastajte tweet da dobijete ljepši format :)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20930
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto 5/10/2022, 21:42

AssadNaPodmornici wrote:Imate opciju "embeded kontent" kada radite post, odmah kraj ikone od youtuba. I unutra copy pastajte tweet da dobijete ljepši format :)
:tu


osim sto uvodis red pazis i na formu  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Charles III likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum