ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 1/4/2022, 22:11

general daj mi link gdje pratiš strealkova i gdje dobijaš prijevod na engleski jezik

AssadNaPodmornici

Posts : 20937
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 1/4/2022, 22:14

jedna od dobrih stvari za UKRe je da su rusi potrošili sigurno većinu iskandera, kalibar projektila, te većinu pametnih bombi, a i dronova.. dronove su vrlo slabo proizvodili , dosta proizvodnje im je ovisilo o uvozu čipova i elektronike sa zapada i istoka, a sigurno nije lako proizvesti masu kalibar i iskander projektila... kako rekoh Ukraincima na istoku hitno trebaju StarStreak SAMovi, zatim ako je ikako moguće SAM sustavi srednjeg dometa, čisto da ovi ne lete tek tako.. gubici ruske avijacije su se manjili, dosta su Rusi pustili snimki gdje uništavaju Bukove i S-300 sustave

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20937
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 1/4/2022, 22:16

RayMabus wrote:A je su dobili po pički to je čudo jedno.
nedovoljno, treba to još više stiskati i satrati te se riješiti ruske nacističke bande jednom zauvijek.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/4/2022, 22:19

Ima ovih raketa Kubova u par država bivšeg varšavskog saveza pa im pošalješ raketu a oni imaju lansere za iste. To ti je ono ko pištolj i metak, oni imaju pištolja al su ispucali metke.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 NL

https://en.wikipedia.org/wiki/Buk_missile_system#Current_operators

I Kub, to je malo stariji Buk :

https://en.wikipedia.org/wiki/2K12_Kub#Current_operators

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 1280px-9M317_surface-to-air_missile_of_Buk-M2E
RayMabus
RayMabus

Posts : 175937
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 1/4/2022, 22:23

Guest wrote:
marcellus wrote:pa ne vidim da je ovo sovak.

ima drugi leksik. sovak je imao zagrebački akcent i izraze. I bil je na hrvatsku stranu izrazito. Pisao je kratke i zajebantske postove ili bi nešto spustio.

ovaj sere na dugačko, srbenda je, i nema smisla za humor. I govori drukčijim jezikom. Nema purgerštine u jeziku.

Ne bi rekao ni da je zmajček, zmajček je bio istina jezikoslovac (sovak je šljaker koliko se moglo videt) ali isto ujkan.

e sad robi... bi mogal bit.

Bok. Ovak. Dojdem večeras malo proviriti kaj ima i ufekam ovu temu i ono, ne mrem vjerovati kaj se piše. Još sam malo prolistal unatrag i imam kaj za videti i to od koga!!? Zato sam se sad na kratko opet regal da vas sve lepo pozdravim. I da vam velim kak mi uopće ni žal kaj sam otišel s foruma ... čast iznimkama na forumu, ali izgleda da su svi ponoreli.
jel mogu ja onaj šator ukrajincima poslati... Tovariš

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 1/4/2022, 22:28

Guest wrote:A sad adio za navek i sve vas pozdravljam.

Iznimke od srca, a ostale prek kurca. Buju se prepoznali.

Nigdar više vaš!

Sovak.
Dragec, naj se srditi :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 1/4/2022, 22:33

https://twitter.com/no_itsmyturn/status/1509962115561496583?s=20&t=RiMSGN_bBBROSzbO4DsLpg

Evo i "njih"...Očigledno više ne žele biti neutralni...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/4/2022, 22:34

Bih - 20 Kub , godina 2019

A imaju oni lansere i to a te rakete kod njih nisu u funkciji.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 584026a9c88c66-1

A dobro opet ima lanser ako ništa drugo.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175937
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 1/4/2022, 22:35

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Kijev obranjen, Rusi se potpuno povlače u Bjelorusiju.
Velika pobjeda. jbt sjećam se naših rasprava sa početka, ja sam msilio(i ti) da će rusi kroz tri tjedna izbiti na dnjepar, da će svi gradovi biti pod orkuženjem da će se neki i gradovi masovno predavati, a da će rusi imati totalnu zračnu supermaciju , da će se kao azeri ratovati + na još višoj razini(jer su jebena rusija) i da ukrainci već nakon dva tjedna neće se moći ratovati konvencionalno nego gerilski.

međutim ukrainci se ratuju konvecionalno i to uspješno, plus radi im gerila u pozadini,

kod Kijeva su ostvarili stratešku pobjedu. Moral im se bostao do neba, Rusi utekli porokani, vjerojatno su samo na Kijevskoj fronti(+ Čerkahiv) imali 5000 mrtvih , tu im je izbačeno doslovno 30% vojske iz stroja... ostali su demoralizirani, izmoreni, logistika potrošena, neće oni tek tako se regrupirati za Donbas..
zapadni analitičari govore o 10-15 regrupacije prije nove ofenzive, a moglo bi to trajati više .. pitanje je kakva im je sada logistika nakon svega, od ovih vojnika koji su se vratili u bjelorusiju pitaj boga koliko će ih gledati uteći iz vojske, moral očajan..

dosta mi je čitati jedan srpski forum, gdje vlada žestoka depresija.. ono 70% ljudi pod depresijom, 10% aj ono realno optimistični, a 20% uvjereni da je ovo ruska "genijalna varka"

Famozni Strelkov daje na Telegramu dobro informiran i kritičan komentar. Dakle Putin je totalni idiot.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 5addd910Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Bbc90610Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 60265710

Dakle bez borbene snage da napreduju i bez borbene snage da brane okupirano, preostalo im je jedino potpuno povlačenje jer je stanje loše i na drugim smjerovima.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 01642010

ja sam još prije tjedan i više dana napisao na ovom forumu, jer sam već tada primjetio trendove na Kijevskoj fronti, ako se Rusi ne povuku, da će im ta armijska grupa kod Kijeva biti totalno uništena , meni je i "žao" što su se povukli..
da su ostali tu ukopani, Ukrainci bi ih kroz par tjedana totalno smlatili, nebi više ovi kurca mogli..
ovako su izvukli nešto te vosjke, demoralizirane i sve ostalo, i pokušat će ih uz kombinaciju pojačanja i drugih faktora ubaciti na Donbas front .
Ne znam kakve su ukr snage tamo, ali tamo će Ukraincima biti gadno, pogotovo u sjeverno donjecku.. mislim tek sada slijedi brutalan i krvav rat na istoku Ukraine, jer ovo sve što je sada bilo , izgleda da je bilo zagrijavanje.. jer na tako malom teritoriju, na nekih 100 km zračnog prostora će se naći doslovno par stotina tisuća vojnika sa gomilom tehnike..

ovo je na nekin način i "pametan potez Rusa" ,doživjeli su poraz, mogli su doživjeti još brutalniji da se nisu odlučili povući.. vidit ćemo šta će moći ubaciti na istok.. neće biti niti Ukraincima lako snabdjevati tamo na istoku, tamo će biti puno gušća koncetracija ruskih dronova, artiljerije i avijacije, plus kraće ruske logističke linije.. Rusi se ukopavaju i kod Hersona, itd..

Ukraincima mislim da bi bolje odgovaralo sada da je front razvučeniji, nisam general u tom ratu, ali možda Ukraincima ne bi bilo loše da počnu pritiskati Ruse u smjeru Mariopola.. i u Donbasu na drugoj liniji držati rezerve za vršiti protunapade..

a čak i taktika povlačenja možda i nije loša stvar.. žrtvovati sjevernodonjcek, lisičnjak i slavijansk, uništiti cijelu infrastrukturu...

sada doslovno cijeli svijet čeka šta Rusija može napraviti dole .. inače ove priče  što pričaju na srpskim forumima "ako unište ili okruž 30 000 -40 000 ukrainsih snaga gotovo je rat".. možeš misliti ukrainska vojska je sada brojnija nego prije mjesec dana, a po količini nekih komada tehnike, tipa proturaketni i protutenkovski sustavi, čak i količini tenkova, imaju više nego prije mjesec dana :D

Strelkov smatra kako je Rusija već izgubila, ukoliko se ne proglasi totalna ratna mobilizacija društva, posebno vojne industrije.


Rusi rezerve vojske bez mobilizacije, nemaju.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Aabba010
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/4/2022, 22:35

@ebenica, jesi li dobro? Hoces li se moci pribrati i nastaviti sa zivotom sad kad su ti otvoreno rekli da nisi dio forumskih uglednika? :^0

Vidis, tako je to kad pravis budalu od sebe - na forumu. A mogao si lijepo i tu cast pribiljezit' u CV. :_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by malistolac1 1/4/2022, 22:37

Guest wrote:
marcellus wrote:pa ne vidim da je ovo sovak.

ima drugi leksik. sovak je imao zagrebački akcent i izraze. I bil je na hrvatsku stranu izrazito. Pisao je kratke i zajebantske postove ili bi nešto spustio.

ovaj sere na dugačko, srbenda je, i nema smisla za humor. I govori drukčijim jezikom. Nema purgerštine u jeziku.

Ne bi rekao ni da je zmajček, zmajček je bio istina jezikoslovac (sovak je šljaker koliko se moglo videt) ali isto ujkan.

e sad robi... bi mogal bit.

Bok. Ovak. Dojdem večeras malo proviriti kaj ima i ufekam ovu temu i ono, ne mrem vjerovati kaj se piše. Još sam malo prolistal unatrag i imam kaj za videti i to od koga!!? Zato sam se sad na kratko opet regal da vas sve lepo pozdravim. I da vam velim kak mi uopće ni žal kaj sam otišel s foruma ... čast iznimkama na forumu, ali izgleda da su svi ponoreli.
Eto i ja sam malo svratio na Forum.
I vidi čuda čudnog baš se na ovu temu zakvačio.

Baš čudno i vidim Sovac je tu.
Nije mogao odoljeti taštini, povrijeđenom egu.
Pa se malo javio.

Baš na temi gdje je sve izvrijeđao i popljuvao.

Stvarno su te slučajnosti slučajne.

I svi smo mu povjerovali.

Ali taština je jača od srama.

Zar ne, Sovče?
malistolac1
malistolac1

Posts : 5
2021-03-01


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/4/2022, 22:40

A vid lipe panorame.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175937
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 1/4/2022, 22:45

Guest wrote:
michaellcmacha wrote:
Šandor Winnetou wrote:
veber wrote:
Tovariš Koba wrote:
Šandor Winnetou wrote:
vuksadinare wrote:tupane...objasnio ti je ljubo sto je spansko u zagrebu....
Ljubo je danas dobre volje pa baca tuljanima srdelice lopatom

jesi uhvatio štogod?
dobacilo ti do kaveza?

:)
jedini tuljan si ti.

naprasno brisanje korisničkog računa i izreka
"nikad više"
pa otvaranje novog računa, prizemno kopiranje kretena-znači ni tu nisi uspio
da bi pljuvao po drugima jer si bio olfo dobar, miran, altruist pod nadimkom sovac.

šupak je šupak, nema veze s nadimkom na forumu

(a, stalno spominješ kurzarbeit i neke porte, očito ti je mala ustaška mirovina pa bi u njemačku. možeš raditi 400 i nekaj eura mjesečno bez prijave kao radnik, nakon kaj platiš stan 1200€ i hranu-ok ti ne trebaš hranu iz restorana, recimo 5€/dan-jako ti se isplati biti kurz)

a samo šupci mijenjaju nickove i jebu turkinje. i menadžeri su, a neki su i abolirani kako vidimo.
Debil, sa prijašnjim nickom je imao kakvo takvo poštovanje drugih, sa ovim je mulj sa dna septičke.
sad mi je jasnije zašto je inzistirao da se niti ne rukujemo kad je dolazio k meni... ono prvo što mi je rekao molim te da izbrišeš moj broj, što sam ja i učinio... jedino mi je žao jer bih rado da dođe po onaj šator... ili da ga pitam mogu li ga pokloniti ukrajincima....

Baš ti fala kolega. Ak se dobro spomnim nismo se rukovali zbog korone neg smo se kucnuli šakama. I obojica smo maske nosili. I kaj se tiče šatora slobodno si ga zadrži. Meni bu to škola ... pomogni sirotu na svoju sramotu. Se čovjek uči dok je živ.
I tebi pozdrav.
vratim ti ga nisam ga ni otvorio... a ni prodao... ja sam se tebi zahvalio, ali nisam očekivao da ćeš onoliko srati u vezi korone a sve u cilju da zaštitiš svoju izbusterisanu guzicu... a moj frende modus operandi ja imam u malom prstu i ne slučajno potpuno isti modus operandi je imao i dragovit a potom i tovariš... a ista vam je bila i izlazna strategija i kod tebe u vezi korone a i kod tebe u vezi ukrajine... naravno ti tog ne mreš biti svjestan jer se tu koliko se god ti prikrivao, ne možeš isklopiti iz modusa... jer je on kontinuitet bez obzira... ali iskreno boli me kurac jesi li ili nisi... samo čisto mi je nevjerojatna kojincidencija, da nestaneš ti sa foruma i pojavi se dragovit koji do tog trenutka nije postojao, a onda ide pregrupiranje u druga tovariša i onda kad mu ne jedan nego 5-6 forumaša spočitaju da se prestane glumatati i praviti budalu od sebe, i on nestane a ti se kao pod fol u tom vakuumu ili interregnumu slučajno pojaviš i imaš što za vidjeti... pojasnio sam dok si bio tovariš, što te je prebrikalo, tak da to neću ponavljati... ovo pomogni sim tam bi vrijedilo da ja negiram da si pomogao, a jesi, ali to što si ti tada pomogao ne znači da imaš pravo željet mi da umrem ja ili bilo tko drugi, jer se nisam cijepio a to si u jednoj prilici malo upakovano prosuo, tak da zajebi sa tim forama... a ovo što si izvodio tu drukajući za ove ruske zločince opet kako bi ti guzica što duže bila na travi a ne pod travom je dno dna, ne znam ni gdje si bio ni što si bio ali si svima nama, a meni osobno pogotovo dokazao da me je sram da su i takvi nosili hrvatsku odoru... i tebi pozdrav tovariš sovak...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 1/4/2022, 22:46

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Kijev obranjen, Rusi se potpuno povlače u Bjelorusiju.
Velika pobjeda. jbt sjećam se naših rasprava sa početka, ja sam msilio(i ti) da će rusi kroz tri tjedna izbiti na dnjepar, da će svi gradovi biti pod orkuženjem da će se neki i gradovi masovno predavati, a da će rusi imati totalnu zračnu supermaciju , da će se kao azeri ratovati + na još višoj razini(jer su jebena rusija) i da ukrainci već nakon dva tjedna neće se moći ratovati konvencionalno nego gerilski.

međutim ukrainci se ratuju konvecionalno i to uspješno, plus radi im gerila u pozadini,

kod Kijeva su ostvarili stratešku pobjedu. Moral im se bostao do neba, Rusi utekli porokani, vjerojatno su samo na Kijevskoj fronti(+ Čerkahiv) imali 5000 mrtvih , tu im je izbačeno doslovno 30% vojske iz stroja... ostali su demoralizirani, izmoreni, logistika potrošena, neće oni tek tako se regrupirati za Donbas..
zapadni analitičari govore o 10-15 regrupacije prije nove ofenzive, a moglo bi to trajati više .. pitanje je kakva im je sada logistika nakon svega, od ovih vojnika koji su se vratili u bjelorusiju pitaj boga koliko će ih gledati uteći iz vojske, moral očajan..

dosta mi je čitati jedan srpski forum, gdje vlada žestoka depresija.. ono 70% ljudi pod depresijom, 10% aj ono realno optimistični, a 20% uvjereni da je ovo ruska "genijalna varka"

Famozni Strelkov daje na Telegramu dobro informiran i kritičan komentar. Dakle Putin je totalni idiot.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 5addd910Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Bbc90610Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 60265710

Dakle bez borbene snage da napreduju i bez borbene snage da brane okupirano, preostalo im je jedino potpuno povlačenje jer je stanje loše i na drugim smjerovima.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 01642010

ja sam još prije tjedan i više dana napisao na ovom forumu, jer sam već tada primjetio trendove na Kijevskoj fronti, ako se Rusi ne povuku, da će im ta armijska grupa kod Kijeva biti totalno uništena , meni je i "žao" što su se povukli..
da su ostali tu ukopani, Ukrainci bi ih kroz par tjedana totalno smlatili, nebi više ovi kurca mogli..
ovako su izvukli nešto te vosjke, demoralizirane i sve ostalo, i pokušat će ih uz kombinaciju pojačanja i drugih faktora ubaciti na Donbas front .
Ne znam kakve su ukr snage tamo, ali tamo će Ukraincima biti gadno, pogotovo u sjeverno donjecku.. mislim tek sada slijedi brutalan i krvav rat na istoku Ukraine, jer ovo sve što je sada bilo , izgleda da je bilo zagrijavanje.. jer na tako malom teritoriju, na nekih 100 km zračnog prostora će se naći doslovno par stotina tisuća vojnika sa gomilom tehnike..

ovo je na nekin način i "pametan potez Rusa" ,doživjeli su poraz, mogli su doživjeti još brutalniji da se nisu odlučili povući.. vidit ćemo šta će moći ubaciti na istok.. neće biti niti Ukraincima lako snabdjevati tamo na istoku, tamo će biti puno gušća koncetracija ruskih dronova, artiljerije i avijacije, plus kraće ruske logističke linije.. Rusi se ukopavaju i kod Hersona, itd..

Ukraincima mislim da bi bolje odgovaralo sada da je front razvučeniji, nisam general u tom ratu, ali možda Ukraincima ne bi bilo loše da počnu pritiskati Ruse u smjeru Mariopola.. i u Donbasu na drugoj liniji držati rezerve za vršiti protunapade..

a čak i taktika povlačenja možda i nije loša stvar.. žrtvovati sjevernodonjcek, lisičnjak i slavijansk, uništiti cijelu infrastrukturu...

sada doslovno cijeli svijet čeka šta Rusija može napraviti dole .. inače ove priče  što pričaju na srpskim forumima "ako unište ili okruž 30 000 -40 000 ukrainsih snaga gotovo je rat".. možeš misliti ukrainska vojska je sada brojnija nego prije mjesec dana, a po količini nekih komada tehnike, tipa proturaketni i protutenkovski sustavi, čak i količini tenkova, imaju više nego prije mjesec dana :D

Strelkov smatra kako je Rusija već izgubila, ukoliko se ne proglasi totalna ratna mobilizacija društva, posebno vojne industrije.


Rusi rezerve vojske bez mobilizacije, nemaju.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Aabba010
nažalost pravo sranje bi tek moglo sljediti

@Hektorović daj mi pošalji gdje pratiš strelakova i gdje dobijaš njegove eng prijevode

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20937
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 1/4/2022, 22:49

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Img_2013

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/4/2022, 23:08

Njima ako se budu slali ove rakete Kub onda in se mora slat i neki stručnjak za to neko skrivanje te tehnike jer ono danas šta san vidija dva lansera S-300 na ravnici s dignutim cijevima i onda niti 100 metara udaljena vozila jednog od drugog i igraju križić kružić dok čekaju napad iz zraka.

Normalno ovi roknili jedno iz zraka i odma eksplozija jako oštetila i drugo.

Tu vidiš da su debili i da im treba poslat i znanje tj ljude koji će ih malo tu običiti, skrivanje, razmještaj, varke itd a ne onako ono, doslovno čekaju da ih neko raznese na onoj livadi. Nisu se ni ukopali ni ništa.

Al oni S-300 je velik jer to u osnovi kamion s prikolicon i onih njihovim poljima strši ko govno u punču.

Ovi Bukovi su manji al po noći isto isijava toplinu pa ga dobro prekrit nečim šta smanjuje toplinski odraz da te ne smimi dronom s termo kamerom jer onda ti zna položaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175937
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 1/4/2022, 23:13

zanimljivo kako se uznojeni slučajno nađu na temama.

ajd da je isčupao neku od đemalovih-jel đemal kihnul, napokon? ili drobi i dalje-oni se "slučajno" zateknu na temi o ruskoj agresiji na ukrajinu.

nije pogledao temu o ospicama, gripi, proljevu kod male djece. 

"slučajno" se popiknul ovdje.

ebeni, isto tako slučajno svrati.
pa se čudi ko pura dreku kaj ga šamaraju-virtualno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/4/2022, 23:38

Pogleda sad na wikipediji al prvo san otiša na dno stranice da vidim kad je bilo zadnje uređivanje i kaže prvi april i onda otiša gori pogledat šta in je ostalo od tih PZO sistema a ono kraj svakoga piše all destroyed.

Ha ha ha ha a Bog te vidija. lol!

https://en.wikipedia.org/wiki/Ukrainian_Air_Force

A kako i neće, stavi ga na livadu i onda igraju križić kružić dok čekaju napad iz zraka.


S-300PT and S-300PS Soviet Union       6       all destroyed
9K37 Buk Soviet Union                        72      all destroyed
9K330 Tor Soviet Union                       100    all destroyed
S-125 Neva/Pechora Soviet Union        8        all destroyed
RayMabus
RayMabus

Posts : 175937
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/4/2022, 23:52

Pa i aviona su isto ispušili. Praktički pa i nemaju više neku avijaciju.

4 SU-27 a od toga jedan za trening

10 Mig-29 a od toga jedan za trening

5 SU-24

3 SU-25

Pušiona.

Zato su tražili od NATOa da im nabavi Su-25 nikidan.

Ukrajina se obratila Sjedinjenim Državama sa zahtjevom, između ostalog, da prebace ruske jurišne zrakoplove Su-25 kao vojnu pomoć, objavio je CNN pozivajući se na popis oružja koje je Kijev dostavio u Washington.

“Zastupnik Jason Crowe, demokrat iz Colorada, rekao je u srijedu na saslušanju Odbora za oružane snage Predstavničkog doma da najnoviji popis predstavljen Kongresu ovog tjedna odražava ‘hitne potrebe’ ukrajinskog vojnog i civilnog vodstva… Popis također uključuje borbene zrakoplove, u poglavito Su-25, jurišni zrakoplov ruske proizvodnje sličan američkom A-10 Warthog”, navodi CNN.

Ukrajina zatražila od SAD-a da joj dozvoli opskrbu zrakoplovima Su-25

Pa di će ti oni to nabavit. To se radilo u Gruziji u SSSRu. Ima nešto Bugarska al ona ne želi slat oružje Ukrajini.

Ima i Češka izgleda :

Nakon raspada Čehoslovačke, Češka je naslijedila dvadeset i četiri Su-25K i jedan Su-25UBK. U prosincu 2000. češki Su-25 su povučeni iz službe i pohranjeni u zračnoj bazi Přerov.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Sukhoi_Su-25_operators


RayMabus
RayMabus

Posts : 175937
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by niels 2/4/2022, 00:04

Ne znam što za napisati - ako je uistinu Sovak, nevjerojatno, potpuno drukčija osoba.

I moram reći promjena bitno na gore kaj se tiče kvalitete upisa.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 2/4/2022, 00:08

Rusi su popušili.

Zelenski je dobio Kijev, a Putin ništa osim obećanja da će se Ukrajina demilitarizirat, da neće ući u NATO i da više neće bit nacisti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28771
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum