ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 20/4/2022, 22:00

MDMiridije wrote:
Eroo wrote:

Ovo je eksploziv. Nije ga nista pogodilo. Ovako na prvu.
Nagazio?
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 20/4/2022, 22:02

Ruska invazija na Ukrajinu 7

https://vijesti.hrt.hr/svijet/sojgu-rusija-metodicki-provodi-plan-na-istoku-ukrajine-6854716

E jebiga sad, mislim da ti to ni Ringo ne vjeruje... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 20/4/2022, 22:02

Evo ovako. Nova pravila.
Safet dnevno ima pravo na 5 postova o ratu u Ukraini. Svako kršenje toga pravila znači ban od 24h
Pošto sam dobar, pravilo ne vrijedi za prethodni spam i pokušaj uništavanja teme, nego počinje teći ovoga trenutka. Dakle ispucaj 5 svojih postova od 20.04.2022 22h do 21.04.2022 22h

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 20/4/2022, 22:09

Eroo wrote:
MDMiridije wrote:
Eroo wrote:

Ovo je eksploziv. Nije ga nista pogodilo. Ovako na prvu.
Nagazio?

Bas izgleda kao eksplozuv sad tko ce ga znati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 20/4/2022, 22:44

Noor wrote:
Gnječ wrote:

I tvoji ameri su borci protiv islamskog fundamentalizma stvorili i angazirali ISIL.
ako jesu, zato ih mrziš i osuđuješ, šta ne da da?
a zašto onda nemaš isti pristup i prema svojim rusima koji sada angažiraju Wagnera?

podbuhli kepec šalje plaćenike privatnih odnosno poluprivatnih kompanija, jer za zločine i operacije tih krvoloka rusija se ne smatra odgovornom
odgovorna je i te kako...ona je naručitelj i financijer tih počinjenih zločina

zašto ti mene guraš i namećeš u ulogu koja nije moja? po tebi izgleda da onaj tko bezrezervno ne podržava ukrope onda je sigurno rusofil i mrzitelj amera i ukropa.

ja sam nekoliko puta ovdje napisao da samo promatram i komentiram. ništa više. ne držim ničiju stranu ne zanima me utakmica, ne zanima me što misli većina, ne zanimaju me zapadni mediji itd. ako naletim na neki članak za kojeg smatram da je objektivan onda stavim.

a to što ste se ti i tvoja ekipa povampirili zaslijepljeni mržnjom prema rusima i bezrezervnom podrškom nazi režimu u Ukrajini usput pljuvajući sve forumaše koji nisu i ne žele biti u vašem vagončeku to je vaš problem i problem vaših psihijatara sadašnjih i budućih.

ne smatram da su rusi krvoloci te vaše epitete morbidne malo podijelite i vašim ljubimcima ukro nacistima. koji već 8 godina non stop bombardiraju vlastite građane ruske nacionalnosti.

eto već kad si se prokazala kao prava nazi kujetina pošalji sociopati đaneru klaunu Zelenskom paket kokaina.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 20/4/2022, 22:50

AssadNaPodmornici wrote:Evo ovako. Nova pravila.
Safet dnevno ima pravo na 5 postova o ratu u Ukraini. Svako kršenje toga pravila znači ban od 24h
Pošto sam dobar, pravilo ne vrijedi za prethodni spam i pokušaj uništavanja teme, nego počinje teći ovoga trenutka. Dakle ispucaj 5 svojih postova od  20.04.2022  22h  do 21.04.2022   22h

Safet spamom ubi temu
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 20/4/2022, 22:50

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:

I tvoji ameri su borci protiv islamskog fundamentalizma stvorili i angazirali ISIL.
ako jesu, zato ih mrziš i osuđuješ, šta ne da da?
a zašto onda nemaš isti pristup i prema svojim rusima koji sada angažiraju Wagnera?

podbuhli kepec šalje plaćenike privatnih odnosno poluprivatnih kompanija, jer za zločine i operacije tih krvoloka rusija se ne smatra odgovornom
odgovorna je i te kako...ona je naručitelj i financijer tih počinjenih zločina

zašto ti mene guraš i namećeš u ulogu koja nije moja? po tebi izgleda da onaj tko bezrezervno ne podržava ukrope onda je sigurno rusofil i mrzitelj amera i ukropa.

ja sam nekoliko puta ovdje napisao da samo promatram i komentiram. ništa više. ne držim ničiju stranu ne zanima me utakmica, ne zanima me što misli većina, ne zanimaju me zapadni mediji itd. ako naletim na neki članak za kojeg smatram da je objektivan onda stavim.

a to što ste se ti i tvoja ekipa povampirili zaslijepljeni mržnjom prema rusima i bezrezervnom podrškom nazi režimu u Ukrajini usput pljuvajući sve forumaše koji nisu i ne žele biti u vašem vagončeku  to je vaš problem i problem vaših psihijatara sadašnjih i budućih.

ne smatram da su rusi krvoloci te vaše epitete morbidne malo podijelite i vašim ljubimcima ukro nacistima. koji već 8 godina non stop bombardiraju vlastite građane ruske nacionalnosti.

eto već kad si se prokazala kao prava nazi kujetina pošalji sociopati đaneru klaunu Zelenskom paket kokaina.


uh, uh...poj se yebat
zanimljivo kako nikad nemaš nešto negativno za komentirati o agresorskoj strani, tj, rusima, kako to?


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 20/4/2022, 22:53

AssadNaPodmornici wrote:Evo ovako. Nova pravila.
Safet dnevno ima pravo na 5 postova o ratu u Ukraini. Svako kršenje toga pravila znači ban od 24h
Pošto sam dobar, pravilo ne vrijedi za prethodni spam i pokušaj uništavanja teme, nego počinje teći ovoga trenutka. Dakle ispucaj 5 svojih postova od  20.04.2022  22h  do 21.04.2022   22h

ako turčin navija za ukre onda ukri gube rat 100%.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 20/4/2022, 22:54

AssadNaPodmornici wrote:

iako su se Rusi "popravili" ovdje u Donbasu, u načelu se ponašaju kao Sirijska Assadova vojska. Loše motivirana vojska mix na silu mobiliziranih ročnika i nešto profića  pokušava artiljeriom skršiti bolje motiviranog protivnika.
Problem za Rusiju je što Ukrainci nisu kozojebi(koji su se još i dobro borili ruku na srce), nego država koja ima 40milijuna stanovnika, i organiziranu i dobro obučenu armiju i dobija ogromnu zapadnu pomoć .
Fora je da je većina zapadnih zemalja i razoružana pa i nemogu toliko toga i poslati, međutim, zapadne zemlje naručuju masovno iz svojih tvornica oružje koje će ići Ukraincima.

Rusija zbog sankcija će sve teže nadoknađivati gubitke, kao Švabe protiv SSSRa. Inače jedna informacija, Švabe+Saveznici na istočnoj Fronti su imali 140 milijuna stanovnika , a USSR na slobodnom teritoriju svega 110 milijuna.
Međutim USSR je već od 1942 imao 2x više vojnika i nekoliko puta više tehnike - zbog Američke neogranične pomoći(USA je tada imala 44% svjetske industrijske proizvodnje).  
Dakle sovjeti su imali manje stanovnika, manje resursa, manje željeza, aluminija, ugljena, manje hrane(jedino više nafte) i sve jedno imali su duplo više vojnika, i nekoliko puta više tehnike, kamiona možda 10-20x više nego švabe .  eto što znači zapadna pomoć.

Tako će i UKR vojska , imati , vjerojatno sada imaju pod oružjem 400 000 vojnika ako ne i 500 000,  Rusija u Ukraini ima koliko? 120 000 -max  150 000 (a krenuli su sa +200 00 toliko o tome da nisu imali gubitke , plus dovlačili pojačanje)

Ukraincima treba samo par mjeseci da opreme novu vojsku sa tehnikom i istreniraju.. a onda kreće tarapna tamo na jesen..

i kako smo i ja ti i strelakov primjetili ova bitka na Donbasu podsjeća na bitku kod Kurska u dosta segmenata.

Rusi (kao Werhmact) napada protivnika(Ukraince) u obliku terena koji je sličan Kursku, pokušavaju napraviti istu taktiku kao i Švabe, a  Ukrainci kao onda Sovjeti - znaju da će Rusi napasti, pripremili su se, ukopali,  i u pozadini grade nove rezerve za protu-napade.  
Rusi sa druge strane ne mogu više udarati kao Švabe 1941 na 3 glavna pravca(Sjever, Centar, Jug) , nego moraju na većini teritorija braniti osvojeno i udarati na jedan pravac kao Švabe 1943(Donbas ili Kursk). A protivnik zna da će jedni i drugi doći i čeka ih.

Naravno neke stvari su drugačije, Rusi imaju prednost što mogu gađati Ukraince na svakoj točci unutar Ukraine i tako im jebati opskrbu i to može biti problem Ukraincima da dugoročno grade veliku vojsku, međutim dobra vijest je da je Rusija vjerojatno potrošila većinu pametnog i preciznog oružja, tako da će takvi udari biti sve slabiji i slabiji .

A Ukrainci će dobijati sve više i više oružja, sve zapadne zemlje(a njihov GDP je 25 trilijuna $ ,  Ruski koliko? 2-3?) su krenule u štancanje oružja..

pazi svaka pametna bomba košta par desetaka tisuća $, svaki iskander i kalibar na stotine tisuća $,  jedno pražnjenje GRAD projektila košta 40 000$.. Plaće u Rusiji su vjerojatno pale na 400 -500$ pa ti računaj koliko košta rat..

Ponašaju se kao Sirijska vojska 2012-te, sad su i Sirijci nešto pametniji čisto zbog evolutivnih pritisaka. Ono napadi ravnolinijskim kolonama tenkova cestama po Brovaryju, Irpinu su bili SAA klasik iz 2012te.

Što kaže strelkov, Rusima ne da ginu ljudi, nego ginu najratoborniji koii tvore okosnice vojske. Neće unovačeni računovođa iz Kazana biti efektivan ratnik.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 20/4/2022, 22:58

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:Usput jebem rvacku majku i oca turcina svim forumskim ustasama i amerofilima.
a da se ipak malo iskorigiraš...

ne.
a dobro onda, nije ti to u redu, ali tvoje je pravo kao i odgovornost...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 20/4/2022, 23:00

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:

I tvoji ameri su borci protiv islamskog fundamentalizma stvorili i angazirali ISIL.
ako jesu, zato ih mrziš i osuđuješ, šta ne da da?
a zašto onda nemaš isti pristup i prema svojim rusima koji sada angažiraju Wagnera?

podbuhli kepec šalje plaćenike privatnih odnosno poluprivatnih kompanija, jer za zločine i operacije tih krvoloka rusija se ne smatra odgovornom
odgovorna je i te kako...ona je naručitelj i financijer tih počinjenih zločina

zašto ti mene guraš i namećeš u ulogu koja nije moja? po tebi izgleda da onaj tko bezrezervno ne podržava ukrope onda je sigurno rusofil i mrzitelj amera i ukropa.

ja sam nekoliko puta ovdje napisao da samo promatram i komentiram. ništa više. ne držim ničiju stranu ne zanima me utakmica, ne zanima me što misli većina, ne zanimaju me zapadni mediji itd. ako naletim na neki članak za kojeg smatram da je objektivan onda stavim.

a to što ste se ti i tvoja ekipa povampirili zaslijepljeni mržnjom prema rusima i bezrezervnom podrškom nazi režimu u Ukrajini usput pljuvajući sve forumaše koji nisu i ne žele biti u vašem vagončeku  to je vaš problem i problem vaših psihijatara sadašnjih i budućih.

ne smatram da su rusi krvoloci te vaše epitete morbidne malo podijelite i vašim ljubimcima ukro nacistima. koji već 8 godina non stop bombardiraju vlastite građane ruske nacionalnosti.

eto već kad si se prokazala kao prava nazi kujetina pošalji sociopati đaneru klaunu Zelenskom paket kokaina.


uh, uh...poj se yebat
zanimljivo kako nikad nemaš nešto negativno za komentirati o agresorskoj strani, tj, rusima, kako to?


kad budu napravili neko sranje onda ću i njih komentirati za sada odrađuju zadatak sasvim korektno u skladu sa svim pravilima ratovanja pokušavajući zaštititi civile koliko god je to moguće u  datim okolnostima. baš zbog zaštite civila mnogima izgleda da su rusi šeprtljavi inesposobni i ukri ih skidaju ko glinene golubove.

tvoji krasni ameri bi jednostavno napravili zračni carpet bombing i tek kad bi uništili sve pa i civile, ušetali pobjednički u Kijev. i ti bi im pljeskala ručicama i divila im se kako su moćni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 20/4/2022, 23:04

AssadNaPodmornici wrote:jel ovaj luđak ostao po tablete pa se makao sa spamom?

Anyway inače dobre vijesti iz Hersona.
Unutar Hersona je likvidiran jedan pro-ruski bloger, Rusi kmeče "gdje je zapad da osudi napad na demokraciju" lol.
Isto tako likvidiran je načelnik policije koji je surađivao sa Rusima.
Ukrainci lijepe ove plakate po Hersonu.

ukratko piše - tu smo blizu smo, već smo u hersonu ,svatko tko bude surađivao sa okupatorom će biti likvidiram

nemoj jebat... znači svatko tko surađuje ili potpomaže ili podržava agresora i okupatora će biti likvidiran... hoće biti suđenje ili bude onako odokativno...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 20/4/2022, 23:05

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
Ringo10 wrote:Ukri bi se morali povuci iz trokuta kod Secerodonjecka i Lisicanska jer bi im mogla masa vojske ostati u kotlu

Sto se Wagnera tice to je privatna tvrtka.
Nisu dio regularne vojske.
Nije poznato da su u Ukrajini, nije provjereno...

:facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm
ne mozes vjerovati sto on lupa...jos malo pa ce rec nema sirijaca cecena...onfa se ljuti kad mu kazes da je idiot
kak se kreten prosuo, i pokazao da rata vidio nije... šupak lažljivi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 20/4/2022, 23:07

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:jel ovaj luđak ostao po tablete pa se makao sa spamom?

Anyway inače dobre vijesti iz Hersona.
Unutar Hersona je likvidiran jedan pro-ruski bloger, Rusi kmeče "gdje je zapad da osudi napad na demokraciju" lol.
Isto tako likvidiran je načelnik policije koji je surađivao sa Rusima.
Ukrainci lijepe ove plakate po Hersonu.

ukratko piše - tu smo blizu smo, već smo u hersonu ,svatko tko bude surađivao sa okupatorom će biti likvidiram

nemoj jebat... znači svatko tko surađuje ili potpomaže ili podržava agresora i okupatora će biti likvidiran... hoće biti suđenje ili bude onako odokativno...
već su presudili dvojici. načelnik policije je surađivao sa rusima, dobio je metak. jedan pro-ruski bloger je isto dobio metak. jebeno je i jadnim ruskim vojnicima, ukrainci su sve bliže sa artiljeriom i dronovima, a prvi susjed te gleda preko nišana i čeka priliku za akciju.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 20/4/2022, 23:08

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Evo ovako. Nova pravila.
Safet dnevno ima pravo na 5 postova o ratu u Ukraini. Svako kršenje toga pravila znači ban od 24h
Pošto sam dobar, pravilo ne vrijedi za prethodni spam i pokušaj uništavanja teme, nego počinje teći ovoga trenutka. Dakle ispucaj 5 svojih postova od  20.04.2022  22h  do 21.04.2022   22h

Safet spamom ubi temu
neće ubiti ja kontroliram sada ovu temu. ona rasprava o koroni , na ovom forumu su bile jebeno kvalitetne informacije i rasprave, čak su ljudi čitali van ovoga foruma, dok je safet nije ubio.
ovaj rat u Ukraini ja sada ovdje nadzirem, dakle nema spamova više.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 20/4/2022, 23:09

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:Usput jebem rvacku majku i oca turcina svim forumskim ustasama i amerofilima.
a da se ipak malo iskorigiraš...

ne.
a dobro onda, nije ti to u redu, ali tvoje je pravo kao i odgovornost...

opet ti sa tvojim prijetnjama. odgovornost za što? jer sam tebi rekao ne i nisam se ipak malo iskorigirao? tebi to nije sjelo a i meni nije sjelo tvoje targetiranje i luđačko zastašivanje i prijetnje forumašima. da sam ja admin ti bi kume moj popušio ban do kraja sukoba u Ukrajini. i da, ne zaboravi da batina ima dva kraja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 20/4/2022, 23:15

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

iako su se Rusi "popravili" ovdje u Donbasu, u načelu se ponašaju kao Sirijska Assadova vojska. Loše motivirana vojska mix na silu mobiliziranih ročnika i nešto profića  pokušava artiljeriom skršiti bolje motiviranog protivnika.
Problem za Rusiju je što Ukrainci nisu kozojebi(koji su se još i dobro borili ruku na srce), nego država koja ima 40milijuna stanovnika, i organiziranu i dobro obučenu armiju i dobija ogromnu zapadnu pomoć .
Fora je da je većina zapadnih zemalja i razoružana pa i nemogu toliko toga i poslati, međutim, zapadne zemlje naručuju masovno iz svojih tvornica oružje koje će ići Ukraincima.

Rusija zbog sankcija će sve teže nadoknađivati gubitke, kao Švabe protiv SSSRa. Inače jedna informacija, Švabe+Saveznici na istočnoj Fronti su imali 140 milijuna stanovnika , a USSR na slobodnom teritoriju svega 110 milijuna.
Međutim USSR je već od 1942 imao 2x više vojnika i nekoliko puta više tehnike - zbog Američke neogranične pomoći(USA je tada imala 44% svjetske industrijske proizvodnje).  
Dakle sovjeti su imali manje stanovnika, manje resursa, manje željeza, aluminija, ugljena, manje hrane(jedino više nafte) i sve jedno imali su duplo više vojnika, i nekoliko puta više tehnike, kamiona možda 10-20x više nego švabe .  eto što znači zapadna pomoć.

Tako će i UKR vojska , imati , vjerojatno sada imaju pod oružjem 400 000 vojnika ako ne i 500 000,  Rusija u Ukraini ima koliko? 120 000 -max  150 000 (a krenuli su sa +200 00 toliko o tome da nisu imali gubitke , plus dovlačili pojačanje)

Ukraincima treba samo par mjeseci da opreme novu vojsku sa tehnikom i istreniraju.. a onda kreće tarapna tamo na jesen..

i kako smo i ja ti i strelakov primjetili ova bitka na Donbasu podsjeća na bitku kod Kurska u dosta segmenata.

Rusi (kao Werhmact) napada protivnika(Ukraince) u obliku terena koji je sličan Kursku, pokušavaju napraviti istu taktiku kao i Švabe, a  Ukrainci kao onda Sovjeti - znaju da će Rusi napasti, pripremili su se, ukopali,  i u pozadini grade nove rezerve za protu-napade.  
Rusi sa druge strane ne mogu više udarati kao Švabe 1941 na 3 glavna pravca(Sjever, Centar, Jug) , nego moraju na većini teritorija braniti osvojeno i udarati na jedan pravac kao Švabe 1943(Donbas ili Kursk). A protivnik zna da će jedni i drugi doći i čeka ih.

Naravno neke stvari su drugačije, Rusi imaju prednost što mogu gađati Ukraince na svakoj točci unutar Ukraine i tako im jebati opskrbu i to može biti problem Ukraincima da dugoročno grade veliku vojsku, međutim dobra vijest je da je Rusija vjerojatno potrošila većinu pametnog i preciznog oružja, tako da će takvi udari biti sve slabiji i slabiji .

A Ukrainci će dobijati sve više i više oružja, sve zapadne zemlje(a njihov GDP je 25 trilijuna $ ,  Ruski koliko? 2-3?) su krenule u štancanje oružja..

pazi svaka pametna bomba košta par desetaka tisuća $, svaki iskander i kalibar na stotine tisuća $,  jedno pražnjenje GRAD projektila košta 40 000$.. Plaće u Rusiji su vjerojatno pale na 400 -500$ pa ti računaj koliko košta rat..

Ponašaju se kao Sirijska vojska 2012-te, sad su i Sirijci nešto pametniji čisto zbog evolutivnih pritisaka. Ono napadi ravnolinijskim kolonama tenkova cestama po Brovaryju, Irpinu su bili SAA klasik iz 2012te.

Što kaže strelkov, Rusima ne da ginu ljudi, nego ginu najratoborniji koii tvore okosnice vojske. Neće unovačeni računovođa iz Kazana biti efektivan ratnik.
pogledati cu strelakova sada kada za pola ure legnem u krevet, anyway gledam onaj srpski vojni forum, ekipa doslovno nabrijana da će rusi u klinove okružiti ukraince, prvo je bila depresija nakon povlačenja iz kijeva, čerhakiva itd, pa je bila depresija nakon potapanja moskve, sada ponovo vide pobjedu, pričaju o tome da će ih stisnuti u kotlu, pa će im tu uništiti glavnu vojsku, pa će ih to toliko izbaciti iz igre, pa da nakon toga idu na dnjepar, pa opet na kijev.. anyway takve je fantazije vjerojatno imao Hitler uoči operacije Kursk..

naravno pro-ukr izvori tvrde da su rusi odbačeni itd.

u realnosti koliko sam ubrao, rusi imaju određeni napredak u smislu osvajanja kojeg sela i nanose ukraima gubitke ali ih i primaju. a to znači da će na kraju ostaje tko može više nadoknaditi izgubljenih vojnika i uništene tehnike.

paradoxalno ukrainci su tu u prednosti izgleda, zbog toga jer će od zapada dobijati sve preciznije i modernije oružje, a rusi unatoč stotinama milijardi € koje su potrošili (ukrali) na vojsku i dalje ratuju SSSR tehnikom najviše..

SU-34 šalju u niskom naletu, nemaju dovoljno dronova, potrošili precizne bombe za avione, preciznih granata ili projektila za smerč i takve sustave nemaju dovoljno ili su ih potrošili.. motivacija vojske im je nula bodove.. "idu na vježbe" pa završe u klaonici, pa ih trpaj nazad, pokušaji mobilizacije po rusiji gori nego mobilizacija srba 91 po beogradu(sa time da srbi su sve jedno imali na tisuće dobrovoljaca i takvi su bili jebeni borci, ovi nesretni rusi neće imati takvih) itd.

imaju ukrainci i te kakve šanse.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 20/4/2022, 23:15

[quote="red wolf"]Ruski vojnici u velikom broju dezertiraju na južnom bojištu. Treba ih razumijet.[/quote

Bogam istina,bjeze u EU posebno u Hrvatsku gdje teche med i mliijeko pa tamo kupuju nekretnine da pomognu hrvaticiima da prezive kao i crnogorcima.Ti s fakat do kraja sjeban tip .Na jednom upisu govorish da si vanzemaljac a na drugom kazesh "Boze dokle ce ovo"?Prije ce biti da ste vecina ovdje za promatranje u Vrapchu nego da vam bilo tko od forumasha vjeruje.Ustvari dobrii ste za zajebanciiju ali mi etika i moral nalazu da se sapsihichkim bolesnicima nije liijepo i kulturno zajebavati.Mislim Jarane daj neki dokaz samo nemoj mi ciitirati hrvatske medije koje su vec davno izaprale mozak svome narodu pa misle da mogu i susjedima.Prije ce biti da ste za poromatranje u Vrapchu nego da vam bilo tko vjeruje i kada istinu napiishete mada i ne znate pojam shto je to istina.Za to treba biti malo obrazovaniji a i iz kuce se nosi.Tak da.Kuziish?Vec odavno si izgubljen sluchaj,mislim da ti vishe ni ljekici ne bi pomogli.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 20/4/2022, 23:20

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Evo ovako. Nova pravila.
Safet dnevno ima pravo na 5 postova o ratu u Ukraini. Svako kršenje toga pravila znači ban od 24h
Pošto sam dobar, pravilo ne vrijedi za prethodni spam i pokušaj uništavanja teme, nego počinje teći ovoga trenutka. Dakle ispucaj 5 svojih postova od  20.04.2022  22h  do 21.04.2022   22h

Safet spamom ubi temu
neće ubiti ja kontroliram sada ovu temu. ona rasprava o koroni , na ovom forumu su bile jebeno kvalitetne informacije i rasprave, čak su ljudi čitali van ovoga foruma, dok je safet nije ubio.
ovaj rat u Ukraini ja sada ovdje nadzirem, dakle nema spamova više.

Rekoh, Safet je Putinovo tajno oružje. Krenuo je da ljudima spamom gadi Ukrajinu ko što je ogadio Kolindu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 20/4/2022, 23:25

AssadNaPodmornici wrote:pogledati cu strelakova sada kada za pola ure legnem u krevet, anyway gledam onaj srpski vojni forum, ekipa doslovno nabrijana da će rusi u klinove okružiti ukraince, prvo je bila depresija nakon povlačenja iz kijeva, čerhakiva itd, pa je bila depresija nakon potapanja moskve, sada ponovo vide pobjedu, pričaju o tome da će ih stisnuti u kotlu, pa će im tu uništiti glavnu vojsku, pa će ih to toliko izbaciti iz igre, pa da nakon toga idu na dnjepar, pa opet na kijev.. anyway takve je fantazije vjerojatno imao Hitler uoči operacije Kursk..

naravno pro-ukr izvori tvrde da su rusi odbačeni itd.

u realnosti koliko sam ubrao, rusi imaju određeni napredak u smislu osvajanja kojeg sela i nanose ukraima gubitke ali ih i primaju. a to znači da će na kraju ostaje tko može više nadoknaditi izgubljenih vojnika i uništene tehnike.

paradoxalno ukrainci su tu u prednosti izgleda, zbog toga jer će od zapada dobijati sve preciznije i modernije oružje, a rusi unatoč stotinama milijardi €  koje su potrošili (ukrali) na vojsku i dalje ratuju SSSR tehnikom najviše..

SU-34 šalju u niskom naletu, nemaju dovoljno dronova,  potrošili precizne bombe za avione,  preciznih granata ili projektila za smerč i takve sustave nemaju dovoljno ili su ih potrošili.. motivacija vojske im je nula bodove..  "idu na vježbe" pa završe u klaonici, pa ih trpaj nazad, pokušaji mobilizacije po rusiji gori nego mobilizacija srba 91 po beogradu(sa time da srbi su sve jedno imali na tisuće dobrovoljaca i takvi su bili jebeni borci, ovi nesretni rusi neće imati takvih) itd.

imaju ukrainci i te kakve šanse.  

Rusi napreduju tamo gdje se Ukri povlače na pripremljene "utvrde".

Klinovi koje najavljuju već čitav mjesec. Ukri su se ukopavali i spremali za ovo 7 godina. Još su ih Rusi kod Kijeva uhvatili zbilja nespremne.

Ovdje će još gadnije Ruje iskrvarit.

Korištenje Su-34 da iz niskog naleta nenavođenim bombama i raketama praši, kao da je Su-17, ili Il-2, je totalna i apsolutna debilana.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum