ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 06:27

sad se zapitajmo..kad rusu velike probleme zadaje jedna poluraspadnuta,ne bas organizirana vojska koja je istina srcana to im ne nedostaje..sto bi onda rusu napravila dobro organizirana,dobro naoruzana i motivirana vojska..pomela bi ih sa scene da onom ludonji u moskvi ne bi preostalo nista drugo nego da stisne gumbic..pa poljaci bi ih u papar samljeli

vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 6/3/2022, 06:33

ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote: ukrajinci trebaju skinuti gaće i pristati na ruske zahtjeve?
ruski zahtjevi nisu ni nemogući ni nelogični niti bi nekog ponižavali, zamisli traži se od tebe da ostaneš neutralan, da na svoj teritorij ne primaš strane baze i oružje. pa to je baš ponižavajuće, skidaš gače da te jebu u dupe. baš. jebote ponižavajučeg zahtjeva. pičku materinu akk se samo usuđuju. ameri su išli na drugi kraj svijeta jer je netko imao "oružje za masovno uništenje" i objesili ga da ne bi u budućnosti to isto iskoristio na neki američki grad, nisu ga čak niti tražili da se riješi tog oružja. al rusi jebote nemaju pravo tražit uopće, jebemti mater kak se usuđuju pa to je k'o da nekog jebeš u dupe, jel tak? pa naravno da je tak. zamisli koji umobolni zahtjevi. baš.
traže pasifizaciju da ih mogu jebati kad im se kurac digne i da ih može kontrolirati u slučaju da ukrajina krene putem koji se njima ne sviđa, traže da priznaju svoju otetu zemlju i na taj način tako nenaoružani budu meta i bjelorusije ili danas sutra mađarske. To je jednostavno nedopustivo za ukrajinu i na to oni neće pristati jer će prestati postojati kao država.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 06:35

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:a ne znam što da ti kažem, zagraiso si i ne voliš povući ručnu... mislio sam da si ipak racionalniji... ja sam davno govorio da rusija nije supersila, nego regionalna sila, nakon ovog u što se uvukla ne bi li zataškala svoje interne probleme, pitanje je da li će biti i to... sjećam se kad ste tu pojedini u visine dizali ruske zrakoplove i rusku nadmoć u kopnenom ratovanju, međutim sad se jasno vidi da je to sve kurac na biciklu... ukrajinci da su uspjeli nagovoriti AMERE da im daju bar 15 mlrs-ova, rusi bi već išli kući popišani, to je u ovoj konstelaciji jedina ubojna komponenta koja ukrajincima nedostaje da promijene tijek događanja... a to sve govori u prilog tezi da neokrunjeni car ne zaslužuje da bude supersilan, jer to ni po kojem parametru nije, niti bio niti će biti... to što si ti fasciniran činjenicom da on ima njukove, koga boli kurac u svijetu gdje ih imaju i drugi... to se odnosi na dva velika igrača... postavi si pitanje zašto je lavrov u zadnjem obraćanju reterirao i ustvrdio da rusi ne žele nuklearni rat i da im to uopće nije na pameti...kad malo prostudiraš javi pa da tu situaciju prostudiramo u duhu one zabezeknutosti defensera Š, kad mu je psiho rekao da digne N oružje u stanje pripravnosti

Nisam zagraisao i moja rucna radi dobro imam moj stav o tom sukobu i nitko mi ga nemoze promijeniti pa taman cijeli svijet govorio da sam zagraisao. Tocno vidim sta se desava i debatirati sa ljudima koji taj sukob rat gledaju emotivno navijajuci samo  zato jer su im rusi antipaticni i iz nekog ih razloga mrze, je totalno gubljenje vremena. Kazem ti da su tvoji bogovi ameri krivi 99% za ovo sranje. To je toliko ocito i ubada u oci da takvo sto ne zele vidjeti jedino fanatici i talibani. Ustvari da budem jasniji ponasas se isto kao i turvin ero koji nas dve godine masakrira sa gantogramima tabelama autobusima a ni pod koju cijenu ne zeli priznati nuspojave od cjepiva za kojeg eto sada znamo da nije cjepivo nego genska terapija vidi moje postove na teoriji urote.

Amercki nacifasisti guraju i loze sukob ali mogli bi se opeci gadno vrlo vrlo gadno.
jesi zagraisao si... toliko da nisi sposoban razlučiti da su rusi na tlo europe stupili kao nužno zlo u cilju zaustavljanja nacista, ali su upravo tu svoju poziciju iskoristili da pokušaju ostvariti prevlast od koje ih je jedino odvratila ta tebi mrska usa, zbog činjenice da su imali NO u tom trenutku, šteta da ih je samo odvratila, bilo bi bolje da su i ruse zderali bar sa 5 komada, tada ovog sad ne bi bilo... ne znam što tebi nije jasno ali očito da nije... znači nitko u europi ne može smisliti ruse... ne računam srbe jer to nije normalan narod, ali svi ostali narodi su na istoj frekvenciji izuzev vas nekolicine pojedinaca koji ste indoktrinirani nekakvom percepcijom kvazi univerzalne pravde koju rusi kakti zaslužuju.

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 06:36

zasto suljo odustaje od vojnih snova o sirenju 'srpskog sveta'..pa zato jer vidi ako rusi muku muce..kako bi tek srbadija...pa je skontao bolje cuvati ovo malo srbije nego i to izgubiti..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 06:41

vuksadinare wrote:sad se zapitajmo..kad rusu velike probleme zadaje jedna poluraspadnuta,ne bas organizirana vojska koja je istina srcana to im ne nedostaje..sto bi onda rusu napravila dobro organizirana,dobro naoruzana i motivirana vojska..pomela bi ih sa scene da onom ludonji u moskvi ne bi preostalo nista drugo nego da stisne gumbic..pa poljaci bi ih u papar samljeli
onog trenutka kad se zapad izravno umiješa, a nek rusofili ne sumnjaju da hoće, ali u trenutku koji zapadu odgovara i načinu koji će jamčiti uspjeh u cilju privođenja agresije kraju, rusija će se suočiti sa činjenicom da je kurac na biciklu koja potpuno neosnovano s obzirom na razinu državne i državničke neodgovornosti traži da ju se poštuje i drži za ravnopravnog u međunarodnom poretku... njihovo mjesto je na začelju kolone i tamo će biti i smješteni

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 06:52



ovaj ukrajinac nosi naoružanje od desetak ubijenih ruskih vojnika

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 06:55



rusi ponijeli i policijske štitove da uvode red u harkivu... jebe ih što su svi policajci izginuli prilikom uvježbavanja represivnih metoda

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 06:58


_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 07:01

michaellcmacha wrote:
veli rus, dečki pa nisam ispalio ni jedan metak na vas majke mi... ne znam jel problem što je pucao na pripadnike azov-a, ali vuku ga u zaklon što jes jes

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 07:08

sad sam na necro manseru pregledao 10tak videa... 1...2... 4... čak i 10 ubijenih rusa, različite lokacije, zarobljenih isto od pilota do raketaša... pješadija uglavnom zagine... interesantno da je to sve u zadnjih 48 sati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 07:10



dečki su se navirivali kroz prozorčiće... po zadnji put

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 07:14



još jedan pilot, ukrajinci ako tako nastave, njima se ne bude isplatila razmjena svi za sve... za jednog pilota mogu dobiti 20-30 vojnika

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 07:18

pa još jedan


e ovaj ne ide u razmjenu

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 6/3/2022, 07:18

michaellcmacha wrote:sad sam na necro manseru pregledao 10tak videa... 1...2... 4... čak i 10 ubijenih rusa, različite lokacije, zarobljenih isto od pilota do raketaša... pješadija uglavnom zagine... interesantno da je to sve u zadnjih 48 sati...
Pitanje je koliko su ruske linije povezane s obzirom na ovako kaotično stanje u njihovim redovima. Nadam se da će ukrajinci u dogledno vrijeme biti u stanju pritisnuti rusku bandu i poslati kući što u vrećama, što u lancima a većinu posranih peta

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 07:20

trebao sam staviti par topik-a za svaki rod vojske po jedan...
rusi ako se ne uozbilje budu stvarno morali početi tući sa njukovima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 6/3/2022, 07:24

vuksadinare wrote:....smijesnih li rusa..kad sam citao mitomaniju alfe,levija,gnjeca,svetoja napose onog idiota dinga...da rusu ni metak nista ne moze..da rus 'u tri dana dodje od moskve do atlantika'..'da evo ih ujutro na kavi u londonu'..da im tenk ne moze unistiti ni jedan zapadni rpg..zrakoplove nista srusiti..kad ono prc milojko..ispasce ameri manje pickice od ruja..ovi placu,bjeze,romi im maznjavaju tenkove,ostaju bez goriva na pola puta..ceceni kurac od ovce..svaki dan pogine im general jedan..
vidio sam par dana mocnu sliku na zalost nisam spremio , par dana prije napada dok putin "vjezbao" a zapad navodio dan napada i ciljeve te se vecina ovdje sprdala istim... uglavnom 4-5-6 zena u uniformi sjede u polukrug , mislim NATO nesto , i pomislih samo im pletivo u rukama nedostaje  :D dvije pare lezbike jedna ima copor zivotinja kuci a ostale ne trebaju muskarce da ih vode... zatim malo odmorih od posla bacim oko na forum a ovod rus raketom pogodi mrava u washingtonu prije nego ispali suhoj kad uzleti USA nevidljivi padaju sami od sebe ruski vojnik moze 3 dana veslat a ne spavat....

kako stvari stoje budu zene zapada na porodiljnom porazile korumpirane ruse s skembom i viskom kurcevitosti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 6/3/2022, 07:25

michaellcmacha wrote: ja sam davno govorio da rusija nije supersila, nego regionalna sila, nakon ovog u što se uvukla ne bi li zataškala svoje interne probleme, pitanje je da li će biti i to
ovakve stvari ne bi trebao govorit jer nemaju nikakvog uporišta u stvarnosti, rusija u ukrajini ne koristi 20% svoje sile jer niti ne treba, koristi ono kaj joj treba i ono kaj je voljna žrtvovat..da je drugačije zapad bi je davno napao ali nije jer zapad ne koristi twiter fotke i karte nekoga koga rat zanima već obavještajne službe koje su ipka malo ozbiljnije od toga. dovoljan ti je onaj general pukovnik američke vojske kojeg je kic pejstao koji vjerujem raspolaže puno boljim informacijama i koji kaže da je to kurac na biciklu. da je rusija regionalna sila bia bi irak, nema države koja u iraku nije imala svojih vojnika jer se jednotavno nisu imali čega bojat, cipelarenje sitnog kokošara. rusija to ipak nije i to se vidi po reakciji zapada, ne damo ti svoje igračke, ne smiješ na naš rođendan i jest naše slatkiše. to je reakcija nekoga tko ej svjestan što je rusija i ne želi joj se previše zamjerit a u isto vrijeme mora zadovoljit svoju javnost. previše se hranite pizdarijama sa twitera...20 uništenih vozila rusija na koljenima, samo što nije pala...to je jednostavno glupost. ja ne navijam za ruse ja sam realan jer ne navijam niti za ukrajince. ja razumijem vaše želje ali stvarnost je nekaj sasvim deseto. nema uporišta u tome kaj pišete. nikakvog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 07:27

Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:sad sam na necro manseru pregledao 10tak videa... 1...2... 4... čak i 10 ubijenih rusa, različite lokacije, zarobljenih isto od pilota do raketaša... pješadija uglavnom zagine... interesantno da je to sve u zadnjih 48 sati...
Pitanje je koliko su ruske linije povezane s obzirom na ovako kaotično stanje u njihovim redovima. Nadam se da će ukrajinci u dogledno vrijeme biti u stanju pritisnuti rusku bandu i poslati kući što u vrećama, što u lancima a većinu posranih peta
da se pridružim gnječu i ja jebem mater amerikancima... da su im dali bar 15 komada mlrs m270 sa po 2x2 kontejnera sa po 6 raketa... to je 15x12x2 taman bi to bila ravnoteža jer bi satrali i konvoj i ove borbene skupine što napadaju harkiv i dolje ukrajinsko primorje

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 07:32

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote: ja sam davno govorio da rusija nije supersila, nego regionalna sila, nakon ovog u što se uvukla ne bi li zataškala svoje interne probleme, pitanje je da li će biti i to
ovakve stvari ne bi trebao govorit jer nemaju nikakvog uporišta u stvarnosti, rusija u ukrajini ne koristi 20% svoje sile jer niti ne treba, koristi ono kaj joj treba i ono kaj je voljna žrtvovat..da je drugačije zapad bi je davno napao ali nije jer zapad ne koristi twiter fotke i karte nekoga koga rat zanima već obavještajne službe koje su ipka malo ozbiljnije od toga. dovoljan ti je onaj general pukovnik američke vojske kojeg je kic pejstao koji vjerujem raspolaže puno boljim informacijama i koji kaže da je to kurac na biciklu. da je rusija regionalna sila bia bi irak, nema države koja u iraku nije imala svojih vojnika jer se jednotavno nisu imali čega bojat, cipelarenje sitnog kokošara. rusija to ipak nije i to se vidi po reakciji zapada, ne damo ti svoje igračke, ne smiješ na naš rođendan i jest naše slatkiše. to je reakcija nekoga tko ej svjestan što je rusija i ne želi joj se previše zamjerit a u isto vrijeme mora zadovoljit svoju javnost. previše se hranite pizdarijama sa twitera...20 uništenih vozila rusija na koljenima, samo što nije pala...to je jednostavno glupost. ja ne navijam za ruse ja sam realan jer ne navijam niti za ukrajince. ja razumijem vaše želje ali stvarnost je nekaj sasvim deseto. nema uporišta u tome kaj pišete. nikakvog.
samo polako sve ide svojim tokom, sam si rekao obavještajne službe rade svoj posao, vojska analitičara analizira ruske greške, nedostatke, propuste, deficite, i sve će se to ukalklirati u strateško djelovanje u trenutku koji bude podesan za akciju... budete vi vrlo skoro ostali zbunjole kad krene razvoj koji niste ni sanjali... dobro si rekao da rusi koriste samo 20% ali si naveo krivi razlog... ostalih 80% im je u kurcu... vjerojatno totalnom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 6/3/2022, 07:40

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote: ja sam davno govorio da rusija nije supersila, nego regionalna sila, nakon ovog u što se uvukla ne bi li zataškala svoje interne probleme, pitanje je da li će biti i to
ovakve stvari ne bi trebao govorit jer nemaju nikakvog uporišta u stvarnosti, rusija u ukrajini ne koristi 20% svoje sile jer niti ne treba, koristi ono kaj joj treba i ono kaj je voljna žrtvovat..da je drugačije zapad bi je davno napao ali nije jer zapad ne koristi twiter fotke i karte nekoga koga rat zanima već obavještajne službe koje su ipka malo ozbiljnije od toga. dovoljan ti je onaj general pukovnik američke vojske kojeg je kic pejstao koji vjerujem raspolaže puno boljim informacijama i koji kaže da je to kurac na biciklu. da je rusija regionalna sila bia bi irak, nema države koja u iraku nije imala svojih vojnika jer se jednotavno nisu imali čega bojat, cipelarenje sitnog kokošara. rusija to ipak nije i to se vidi po reakciji zapada, ne damo ti svoje igračke, ne smiješ na naš rođendan i jest naše slatkiše. to je reakcija nekoga tko ej svjestan što je rusija i ne želi joj se previše zamjerit a u isto vrijeme mora zadovoljit svoju javnost. previše se hranite pizdarijama sa twitera...20 uništenih vozila rusija na koljenima, samo što nije pala...to je jednostavno glupost. ja ne navijam za ruse ja sam realan jer ne navijam niti za ukrajince. ja razumijem vaše želje ali stvarnost je nekaj sasvim deseto. nema uporišta u tome kaj pišete. nikakvog.
samo polako sve ide svojim tokom, sam si rekao obavještajne službe rade svoj posao, vojska analitičara analizira ruske greške, nedostatke, propuste, deficite, i sve će se to ukalklirati u strateško djelovanje u trenutku koji bude podesan za akciju... budete vi vrlo skoro ostali zbunjole kad krene razvoj koji niste ni sanjali... dobro si rekao da rusi koriste samo 20% ali si naveo krivi razlog... ostalih 80% im je u kurcu... vjerojatno totalnom...
ja i ti gledamo isti film al ti si slijepo zaljubljen u glavnog glumca. neću ja ostat zbunjola, ja sam svjestan svih mogućih raspleta situacije. to kaj ti priželjkuješ je 5 % šanse da se dogodi. misli globalno a ne lokalno, 20 uništenih vozila jednoj rusiji ne znači ništa... niti jednoj velikoj naciji to ne znači ništa, čisto usporedbe radi nas je bilo 4,5 milja, srba 6 ili tak neki kurac. ukrajinaca 40? a rusa 150? taj sukob nije ni blizu isti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 07:42

gle sad ti mogu staviti upise srba sa krstarice... identično tvom rezonu... jebeš tik tok, twiter i slično, rusija je međed koji samo treba prdnuti i ode sve u kurac, svi se  sakrivaju ispod stola i te kerafeke... ja ne tvrdim da oni nisu jaki, jaki s2u u pičku materinu, ali se vidi da su na puno nižem nivou nego nato snage i upravo ti twitovi to dokazuju... alo likovi s šraćkama ti ruše avione vrijedne po od 25 do 100 milijuna dolara hvataju ti pilote ko zečeve a ti nemaš operativne sposobnosti da uputiš borbenu helikoptersku skupinu u prostor pada zrakoplova i da bar pokušaš spasiti pilota... što je najgore probali su i doživjeli totalni fijasko kod harkiva... tvrdim i to će vrijeme pokazati da su rusi usrali motku jer su se odali u smislu koliko su loši... država koja troši 150 milijardi dolara na vojsku, nema izgovora da bude ako drljava...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum