ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor Sun 6 Mar - 21:08

epikur37 wrote:
FRANK wrote:
epikur37 wrote:

Tu-Tu...

Ove godine teorija, sljedeće praksa i pilotiram ako mi rat ne sjebe sezonu.

Onda Manaus.


Ajde vamo meni.
Mi smo neutralni
Nemamo cak ni vojsku
Ja u rat vise necu.

Da znaš da bih...uvijek sam sanjao o Južnoj Americi...

Ništa nije iskljuzčeno Europa je ionako puštena niz vodu.
po redu...prvo ja  :D

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK Sun 6 Mar - 21:09

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:..bolje dobre zhizhe :)

imam čovjeka na gp imotski, prebacit ću škije kao u stara vremena
Valjda neko tipicno hdz smece koje se uhljebilo na carini.
Nije da ih u imotskom nema

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK Sun 6 Mar - 21:11

Noor wrote:
epikur37 wrote:
FRANK wrote:
Ajde vamo meni.
Mi smo neutralni
Nemamo cak ni vojsku
Ja u rat vise necu.

Da znaš da bih...uvijek sam sanjao o Južnoj Americi...

Ništa nije iskljuzčeno Europa je ionako puštena niz vodu.
po redu...prvo ja  :D
Ti svakaako voljena moja ribice

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 Sun 6 Mar - 21:11

FRANK wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:..bolje dobre zhizhe :)

imam čovjeka na gp imotski, prebacit ću škije kao u stara vremena
Valjda neko tipicno hdz smece koje se uhljebilo na carini.
Nije da ih u imotskom nema

Taj je na Kamenskom, sad ih malo mijenjaju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Sun 6 Mar - 21:12




Osim za mačke i Ruse: Zapad ušao u monstruoznu fazu – konačni obračun civilizacija

Prva žrtva globalnog svetskog loma koji je izazvalo NATO potpirivanje sukoba u Ukrajini jeste navodni Zapadni poredak slobode i demokratije. Svima je danas jasno da su te vrednosti zgažene i uništene i da je na delu ogoljeni medijsko politički – totalitarizam.
Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu, koji niko ne može da ugasi, a sve video sadržaje na platformi „Odisi“ (odysee.com).
Svetska istorija ne pamti tako jezivu, kancerogenu, sumanutu ofanzivu kao što evroatlantski poredak primenjuje danas protiv Rusije i ruskog naroda.
Zbog specijalne intervencije Ruske Federacije za odbranu svog naroda i protiv nacističkih ekstremista u Ukrajini, na Zapadu se legitimizovala i povampirila nacistička mržnja protiv jednog celokupnog naroda.
Niko nije pošteđen u tom gebelsovskom blickrigu koji predvode vodeći NATO mediji sa svojim plaćenim NVO pipcima i probuđenim otrovnim kapilarima širom sveta, pa i na Balkanu i u Srbiji.
Moraju da budu kažnjeni i prokaženi svi – sportisti, umetnici, biznismeni, književni klasici, muzički geniji, ruski studenti širom sveta, pa čak i ruske mačke koje učestvuju na međunarodnim takmičenjima.
Da je „duboki poredak“ Zapada bio spreman za ovaj monstruozni anticivilizacijski juriš, pokazali su američki mediji koji su u januaru prošle godine kao po komandi isključili direktan prenos konferencije za novinare tadašnjeg odlazećeg predsednika SAD Donalda Trampa i ugasili mu tviter nalog i bilo kakvu mogućnost da se njegova reč čuje.
To je bio samo laki trening za „pobedničku“ američku mašineriju na čelu sa Džozefom Bajdenom koja je sada rešila medijskim pogromom i hibridnim „atomskim bombama“ potpuno uništi Rusiju.
Imperija na zalasku, tako je, stravičnom kampanjom, brutalnim ucenama i pritiscima, nepojamnim lažima i ubijanjem razuma i istine, rešila da svetskim ratom protiv Rusije izvrne sve teze i preokrene točak istorije.
Fašističkom strogoćom, zapadni medijsko politički artiljerci i islednici, teraju svakoga, sa metkom uperenim u slepoočnicu, da osudi navodnu „rusku invaziju“.
Ne sme ni da se ćuti, da se dvoumi, da se bude neutralan, da se bude indiferentan, a kamoli da se podrži intervencija Rusa za odbranu ruskog naroda protiv ukrajinskih otvorenih neonacista sa istetoviranim kukastim krstovima na grudima.
Moraju da se svrstaju i pojedinci, kućni saveti, mesne zajednice, kompanije, kulturno umetnička društva, a kamoli države ili međunarodni savezi.
„Osudi, osudi, osudi“ – zahtevaju uglađeni evroatlantski apostoli odlazećeg neoliberalnog poretka koji se pretvorio u svoju suprotnost.
„Zabrani, ukini, ućutkaj, sankcioniši“ – naređuju zapadni pronositelji „slobode i demokratije“.
Zapadni poredak je na korak da implodira.
Balon laži i obmana koji prividno deluje kao snažna i organizovana akcija protiv Rusije i Vladimira Putina u stvari je samo simulakrum, mehur od sapunice, virtuelno „onlajn“ ništavilo koje nema utemeljenje u stvarnosti.
To je strahotno, cinično ustrojstvo koje navodno brani čistu životnu sredinu, prava transrodnih, pedofila, kobajagi zlostavljanih kućnih ljubimaca i svih „ugroženih“ različitosti, a spremni su da potpire najveći ratni sukob u Evropi ikada, da ugroze temelje kontinenta i da potpuno obesprave i razore ceo jedan narod.
Živimo u trenutku velikog obračuna civilizacije.
Najbolji savet za Srbe koji sam čuo je da budu samo na strani istine u ovom velikom istorijskom vihoru.
I bićemo tako na strani pobednika.
Kao i uvek.
https://rs-lat.sputniknews.com/20220306/osim-za-macke-i-ruse-zapad-usao-u-monstruoznu-fazu--konacan-obracun-civilizacija-1

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 Sun 6 Mar - 21:12

Noor wrote:
epikur37 wrote:
FRANK wrote:
Ajde vamo meni.
Mi smo neutralni
Nemamo cak ni vojsku
Ja u rat vise necu.

Da znaš da bih...uvijek sam sanjao o Južnoj Americi...

Ništa nije iskljuzčeno Europa je ionako puštena niz vodu.
po redu...prvo ja  :D

Može, ja ću ti nositi kufere i pomagati u kabini oko svega :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK Sun 6 Mar - 21:13

epikur37 wrote:
FRANK wrote:
epikur37 wrote:

imam čovjeka na gp imotski, prebacit ću škije kao u stara vremena
Valjda neko tipicno hdz smece koje se uhljebilo na carini.
Nije da ih u imotskom nema

Taj je na Kamenskom, sad ih malo mijenjaju.
Kazem u imotskoj carini 90% ih je logisticara poput naseg vuka koji javno najavljiva udar na moskvu. Rata nisu vidili ili su braca poginulih imotskih vitezova pa na racun toga se uhljebili. Tipicni hdz

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor Sun 6 Mar - 21:14

epikur37 wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:

Da znaš da bih...uvijek sam sanjao o Južnoj Americi...

Ništa nije iskljuzčeno Europa je ionako puštena niz vodu.
po redu...prvo ja  :D

Može, ja ću ti nositi kufere i pomagati u kabini oko svega :)
ok, al neš pilotirat, da znaš :^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


kic likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber Sun 6 Mar - 21:14

FRANK wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
ja u utorak idem u ukrajinu voziti humanitarnu pomoc..mogu ostat kao dragovoljac..nista jos nisam odlucio..ali ovako pridonosim borbi ukrajinaca protiv rusa..ako treba mogu uzeti pusku ali za sada se zadovoljavam vozeci humanitarnu i svaku drugu pomoc
jes of kors.
Od ratnika koji je najavljivao mars na moskvu i lomljenje kicme rusima do jedinog poznavatelja ukrajinskih prilika i izravnih obavjestajnih izvora iz kijeva do vozaca humanitarnog konvoja spalo se na AKO MOGU AKO TREBA I SRETAN SAM STO I OVAKO MOGU POMOCI...
KOJA PATETIKA majke ti Isusove
ovo je mali forum.
ali je preslika.

prije tri tjedna su me blagorečeno pljuvali kada sam rekao da će rusi garant napasti.

onda su stratezi benavili, marc je bulaznio o nekim zimskim radostima oko lenjigrada i te spike.

i onda rusi napravili kaj je obavještajna zajednica tvrdila.


sada kada je rat tu, odjednom se nikome ne ide ratovati.
vuk eto prosvjeduje na jelcu i vozit će kombi do dugog sela.

većina ovih forumaških "ratnika" da im dam pištolj vjerovatno bi se upucali u nogu.
ili bi nekog nasuprot sebe.

ne razlikuju kalibre niti oružja, ali su "stručni"
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK Sun 6 Mar - 21:15

mentalitet wrote:


Osim za mačke i Ruse: Zapad ušao u monstruoznu fazu – konačni obračun civilizacija

Prva žrtva globalnog svetskog loma koji je izazvalo NATO potpirivanje sukoba u Ukrajini jeste navodni Zapadni poredak slobode i demokratije. Svima je danas jasno da su te vrednosti zgažene i uništene i da je na delu ogoljeni medijsko politički – totalitarizam.
Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu, koji niko ne može da ugasi, a sve video sadržaje na platformi „Odisi“ (odysee.com).
Svetska istorija ne pamti tako jezivu, kancerogenu, sumanutu ofanzivu kao što evroatlantski poredak primenjuje danas protiv Rusije i ruskog naroda.
Zbog specijalne intervencije Ruske Federacije za odbranu svog naroda i protiv nacističkih ekstremista u Ukrajini, na Zapadu se legitimizovala i povampirila nacistička mržnja protiv jednog celokupnog naroda.
Niko nije pošteđen u tom gebelsovskom blickrigu koji predvode vodeći NATO mediji sa svojim plaćenim NVO pipcima i probuđenim otrovnim kapilarima širom sveta, pa i na Balkanu i u Srbiji.
Moraju da budu kažnjeni i prokaženi svi – sportisti, umetnici, biznismeni, književni klasici, muzički geniji, ruski studenti širom sveta, pa čak i ruske mačke koje učestvuju na međunarodnim takmičenjima.
Da je „duboki poredak“ Zapada bio spreman za ovaj monstruozni anticivilizacijski juriš, pokazali su američki mediji koji su u januaru prošle godine kao po komandi isključili direktan prenos konferencije za novinare tadašnjeg odlazećeg predsednika SAD Donalda Trampa i ugasili mu tviter nalog i bilo kakvu mogućnost da se njegova reč čuje.
To je bio samo laki trening za „pobedničku“ američku mašineriju na čelu sa Džozefom Bajdenom koja je sada rešila medijskim pogromom i hibridnim „atomskim bombama“ potpuno uništi Rusiju.
Imperija na zalasku, tako je, stravičnom kampanjom, brutalnim ucenama i pritiscima, nepojamnim lažima i ubijanjem razuma i istine, rešila da svetskim ratom protiv Rusije izvrne sve teze i preokrene točak istorije.
Fašističkom strogoćom, zapadni medijsko politički artiljerci i islednici, teraju svakoga, sa metkom uperenim u slepoočnicu, da osudi navodnu „rusku invaziju“.
Ne sme ni da se ćuti, da se dvoumi, da se bude neutralan, da se bude indiferentan, a kamoli da se podrži intervencija Rusa za odbranu ruskog naroda protiv ukrajinskih otvorenih neonacista sa istetoviranim kukastim krstovima na grudima.
Moraju da se svrstaju i pojedinci, kućni saveti, mesne zajednice, kompanije, kulturno umetnička društva, a kamoli države ili međunarodni savezi.
„Osudi, osudi, osudi“ – zahtevaju uglađeni evroatlantski apostoli odlazećeg neoliberalnog poretka koji se pretvorio u svoju suprotnost.
„Zabrani, ukini, ućutkaj, sankcioniši“ – naređuju zapadni pronositelji „slobode i demokratije“.
Zapadni poredak je na korak da implodira.
Balon laži i obmana koji prividno deluje kao snažna i organizovana akcija protiv Rusije i Vladimira Putina u stvari je samo simulakrum, mehur od sapunice, virtuelno „onlajn“ ništavilo koje nema utemeljenje u stvarnosti.
To je strahotno, cinično ustrojstvo koje navodno brani čistu životnu sredinu, prava transrodnih, pedofila, kobajagi zlostavljanih kućnih ljubimaca i svih „ugroženih“ različitosti, a spremni su da potpire najveći ratni sukob u Evropi ikada, da ugroze temelje kontinenta i da potpuno obesprave i razore ceo jedan narod.
Živimo u trenutku velikog obračuna civilizacije.
Najbolji savet za Srbe koji sam čuo je da budu samo na strani istine u ovom velikom istorijskom vihoru.
I bićemo tako na strani pobednika.
Kao i uvek.
https://rs-lat.sputniknews.com/20220306/osim-za-macke-i-ruse-zapad-usao-u-monstruoznu-fazu--konacan-obracun-civilizacija-1
Nemam pojma koji si ti.
Inace bavim se vise nogometom nego politikom ali onako na prvi pogled iman filing da si neki priglupi cetnik koki je uteka iz tzv krajine .
Koju sam i sam ponosno rusio

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 Sun 6 Mar - 21:16

Noor wrote:
epikur37 wrote:
Noor wrote:
po redu...prvo ja  :D

Može, ja ću ti nositi kufere i pomagati u kabini oko svega :)
ok, al neš pilotirat, da znaš :^0

Roger that :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Sun 6 Mar - 21:17

DIRIGENT Tugan Sohijev najavio je ostavku na mjesto glazbenog direktora i glavnog dirigenta Boljšoj teatra u Moskvi.
Sohijev, koji je godinama radio i u Francuskoj, povući će se i s mjesta glazbenog direktora Nacionalnog orkestra Toulousea. U emotivnoj izjavi rekao je da će uvijek biti protiv sukoba u bilo kojem obliku.

Dodao je da je jako ponosan što dolazi iz "kulturno toliko bogate zemlje kao što je Rusija, ali i vrlo ponosan što sam dio francuskog glazbenog života".
No, kaže, "bio sam pod pritiskom da napravim nemoguće i odaberem jedan od tih svjetova nakon što je Rusija napala Ukrajinu" te se zbog toga odlučio povući.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 21:18

DANSKA će 1. lipnja održati referendum o sudjelovanju u zajedničkoj europskoj obrambenoj politici, nakon ruske invazije na Ukrajinu, gotovo 30 godina nakon što su Danci odlučili ostati izvan te sheme Europske unije, objavila je danas danska premijerka.
Kad je ruski predsjednik Vladimir Putin krenuo u invaziju na Ukrajinu, danski zastupnici pozvali su da se povisi proračun za obranu i da se ukine izuzeće iz Zajedničke sigurnosne i obrambene politike Europske unije (CSDP).

"Povijesni trenuci pozivaju na povijesne odluke"

"Nadamo se da će svi Danci poduprijeti" ukidanje tog izuzeća, koje tradicionalno drži tu skandinavsku zemlju, članicu NATO-a, izvan politike Unije u vojnoj domeni. "Povijesni trenuci pozivaju na povijesne odluke", rekla je Mette Frederiksen na konferenciji za novinare pozivajući da se ukine to izuzeće koje je na snazi gotovo 30 godina.
-
Danska je 1992. dobila izuzeća iz nekih politika Europske unije, među kojima su uvođenje eura i europska obrambena i sigurnosna politika, nakon što je odbila Sporazum iz Maastrichta. 

"Kopenhagen će nastojati što prije postati neovisan o ruskom plinu"

Dobivena izuzeća omogućila su vladi da organizira novi referendum godinu dana kasnije, na kojem su Danci rekli "da". Predviđa se i povećanje za obranu kroz sljedeće godine kako bi se dostigao cilj NATO-a o izdvajanju za obranu od 2 posto BDP-a, najavila je premijerka.
Kopenhagen će također nastojati, što je prije moguće, "postati neovisan o ruskom plinu", dodala je. Najavljeni referendum bit će deveti o europskim pitanjima od ulaska te zemlje u EU 1972.
-
https://www.index.hr/vijesti/clanak/danska-ide-na-referendum-o-sudjelovanju-u-europskoj-obrambenoj-politici/2345098.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
RayMabus
RayMabus

Posts : 176097
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK Sun 6 Mar - 21:20

veber wrote:
FRANK wrote:
veber wrote:
jes of kors.
Od ratnika koji je najavljivao mars na moskvu i lomljenje kicme rusima do jedinog poznavatelja ukrajinskih prilika i izravnih obavjestajnih izvora iz kijeva do vozaca humanitarnog konvoja spalo se na AKO MOGU AKO TREBA I SRETAN SAM STO I OVAKO MOGU POMOCI...
KOJA PATETIKA majke ti Isusove
ovo je mali forum.
ali je preslika.

prije tri tjedna su me blagorečeno pljuvali kada sam rekao da će rusi garant napasti.

onda su stratezi benavili, marc je bulaznio o nekim zimskim radostima oko lenjigrada i te spike.

i onda rusi napravili kaj je obavještajna zajednica tvrdila.


sada kada je rat tu, odjednom se nikome ne ide ratovati.
vuk eto prosvjeduje na jelcu i vozit će kombi do dugog sela.

većina ovih forumaških "ratnika" da im dam pištolj vjerovatno bi se upucali u nogu.
ili bi nekog nasuprot sebe.

ne razlikuju kalibre niti oružja, ali su "stručni"
Uglavnom vidim na tisuce mrtvih rusa tone unistene ratne tehnike.
10000 rusa gine na jednog ukrajinca.
Puca mi kurac i za jedne i druge mada mi je ukrajine zao jer su ih ameri priveli priko vodem
Ali ovakvu strucnost analiziranja stanja i rata .. pa nemogu virovat.
Doslovno od coronasa ili antikoronasa se pretvorili u ratne strucnjake a veze nemaju.
Znaci Hektor Dzemal Epi teski rusofili preko noci se pretvorili u rusofobe
Mortalka ocigledno ima probleme sa alkoholom
Abolirani cetnik u rakiji prizeljkuje pobjedu ruskog agresora
A heroj sa dinare od von paulusa se pretvara u majku tereziju

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Sun 6 Mar - 21:21

FRANK wrote:
epikur37 wrote:
FRANK wrote:
Valjda neko tipicno hdz smece koje se uhljebilo na carini.
Nije da ih u imotskom nema

Taj je na Kamenskom, sad ih malo mijenjaju.
Kazem u imotskoj carini 90% ih je logisticara poput naseg vuka koji javno najavljiva udar na moskvu. Rata nisu vidili ili su braca poginulih imotskih vitezova pa na racun toga se uhljebili. Tipicni hdz
...mir sa tobom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK Sun 6 Mar - 21:23

A mabus je ocigledno onaj seki dvorska luda koja u zivotu nema pametnijega posla pa sebi umislja zvjezdane ratove.
Da nesto opali spasilo bi ga ali na kraju lrajeva koja bi zenska uopce dala takvoj budali

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Sun 6 Mar - 21:23

Ajde goni se uu pizdu materinu sa tim kamenjarskim forama .Nadjite neku drugu temu pa spamajte.Eto ja znam da si ti doshao pameti ,mada si i sam napisao da si bio glup kada si ishao u rat.Oproshteno jer mlad i glup nij sramota ali star i glup jeste.Plus toga svi ljudi koji vole nogomet bilo srbi muuslimani ili hrvati govore puno o sebi.Ta bagra voli masu u koju se skriva i tako se osjeca jaka kao i ti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 21:23

Amerika iz Rusije uvozi više od 20 miliona barela sirove nafte i rafiniranih proizvoda, što je oko osam posto američkog uvoza tekućih goriva.
Administracija američkog predsjednika Joea Bidena razmatra smanjenje uvoza ruske nafte.
Kongres je za što skoriju i potpunu zabranu.
-
https://balkans.aljazeera.net/videos/2022/3/6/velike-sanske-da-amerika-uvede-poptunu-zabranu-uvoza-ruske-nafte
RayMabus
RayMabus

Posts : 176097
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Sun 6 Mar - 21:24

veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
pa dobro ti je čovjek napisao.

kada sam prije tri tjedna tvrdio da će srblje napasti ukrajinu svi ste pametovali.
ti si se "zarekao" da ćeš u rat, olako dajući zakletvu jer si kao i drugi mislio da ne bu nikaj od toga.

kolega "novinar" je bulaznio o njemačkoj šestoj i davno prošlom ratu.

naravno nitko od vas "stratega" nije bio niti blizu situaciji koja se desila.

putin je napravio grešku kao i vi debili, podcjenio je njemačku-zabrijao je na štasijevu babu, a ne na novog kancelara koji je, ne samo poslao oružje već cijelu eskadrilu u poljsku.

u petak su imali bliski susret iznad baltičkih zemalja i "moćni" rusi se pod ručnom okrenuli i vratili nazad.

pišeš općenito pizdarije. od tvojeg; "idem u ukrajinu, garant" (prije tri tjedna) došlo je do toga "bio sam na prosvjedu"

kao đemal, epi i slični. kada se zapuca napravite crtu.
ali ne bijelog nego petama vjetra.

tako sve što ti je sažeto FRANK napisao stoji.
za tebe, đemala, epija, marca i ostalu hrabru ekipu.
ja u utorak idem u ukrajinu voziti humanitarnu pomoc..mogu ostat kao dragovoljac..nista jos nisam odlucio..ali ovako pridonosim borbi ukrajinaca protiv rusa..ako treba mogu uzeti pusku ali za sada se zadovoljavam vozeci humanitarnu i svaku drugu pomoc
jes of kors.
naravno da idem...ti se nisi ponudio vidim..jak na rijecima djela slaba..ono..'ja sam svoje dao.bio sam mobiliziran u miliciju 1989 da sprijecim srbe mitingase da odu u ljubljanu' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK Sun 6 Mar - 21:25

vuksadinare wrote:
FRANK wrote:
epikur37 wrote:

Taj je na Kamenskom, sad ih malo mijenjaju.
Kazem u imotskoj carini 90% ih je logisticara poput naseg vuka koji javno najavljiva udar na moskvu. Rata nisu vidili ili su braca poginulih imotskih vitezova pa na racun toga se uhljebili. Tipicni hdz
...mir sa tobom
Sta je trta....
U ukrajine se gine za razliku od zg velesajma na kojem je poludjeli titin general dijelio cinove kako mu se prohtjelo.
Ti kad bi vidio jednog gru spetznaz specijalca umro bi od straha

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber Sun 6 Mar - 21:26

mentalitet wrote:


Osim za mačke i Ruse: Zapad ušao u monstruoznu fazu – konačni obračun civilizacija

Prva žrtva globalnog svetskog loma koji je izazvalo NATO potpirivanje sukoba u Ukrajini jeste navodni Zapadni poredak slobode i demokratije. Svima je danas jasno da su te vrednosti zgažene i uništene i da je na delu ogoljeni medijsko politički – totalitarizam.
Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu, koji niko ne može da ugasi, a sve video sadržaje na platformi „Odisi“ (odysee.com).
Svetska istorija ne pamti tako jezivu, kancerogenu, sumanutu ofanzivu kao što evroatlantski poredak primenjuje danas protiv Rusije i ruskog naroda.
Zbog specijalne intervencije Ruske Federacije za odbranu svog naroda i protiv nacističkih ekstremista u Ukrajini, na Zapadu se legitimizovala i povampirila nacistička mržnja protiv jednog celokupnog naroda.
Niko nije pošteđen u tom gebelsovskom blickrigu koji predvode vodeći NATO mediji sa svojim plaćenim NVO pipcima i probuđenim otrovnim kapilarima širom sveta, pa i na Balkanu i u Srbiji.
Moraju da budu kažnjeni i prokaženi svi – sportisti, umetnici, biznismeni, književni klasici, muzički geniji, ruski studenti širom sveta, pa čak i ruske mačke koje učestvuju na međunarodnim takmičenjima.
Da je „duboki poredak“ Zapada bio spreman za ovaj monstruozni anticivilizacijski juriš, pokazali su američki mediji koji su u januaru prošle godine kao po komandi isključili direktan prenos konferencije za novinare tadašnjeg odlazećeg predsednika SAD Donalda Trampa i ugasili mu tviter nalog i bilo kakvu mogućnost da se njegova reč čuje.
To je bio samo laki trening za „pobedničku“ američku mašineriju na čelu sa Džozefom Bajdenom koja je sada rešila medijskim pogromom i hibridnim „atomskim bombama“ potpuno uništi Rusiju.
Imperija na zalasku, tako je, stravičnom kampanjom, brutalnim ucenama i pritiscima, nepojamnim lažima i ubijanjem razuma i istine, rešila da svetskim ratom protiv Rusije izvrne sve teze i preokrene točak istorije.
Fašističkom strogoćom, zapadni medijsko politički artiljerci i islednici, teraju svakoga, sa metkom uperenim u slepoočnicu, da osudi navodnu „rusku invaziju“.
Ne sme ni da se ćuti, da se dvoumi, da se bude neutralan, da se bude indiferentan, a kamoli da se podrži intervencija Rusa za odbranu ruskog naroda protiv ukrajinskih otvorenih neonacista sa istetoviranim kukastim krstovima na grudima.
Moraju da se svrstaju i pojedinci, kućni saveti, mesne zajednice, kompanije, kulturno umetnička društva, a kamoli države ili međunarodni savezi.
„Osudi, osudi, osudi“ – zahtevaju uglađeni evroatlantski apostoli odlazećeg neoliberalnog poretka koji se pretvorio u svoju suprotnost.
„Zabrani, ukini, ućutkaj, sankcioniši“ – naređuju zapadni pronositelji „slobode i demokratije“.
Zapadni poredak je na korak da implodira.
Balon laži i obmana koji prividno deluje kao snažna i organizovana akcija protiv Rusije i Vladimira Putina u stvari je samo simulakrum, mehur od sapunice, virtuelno „onlajn“ ništavilo koje nema utemeljenje u stvarnosti.
To je strahotno, cinično ustrojstvo koje navodno brani čistu životnu sredinu, prava transrodnih, pedofila, kobajagi zlostavljanih kućnih ljubimaca i svih „ugroženih“ različitosti, a spremni su da potpire najveći ratni sukob u Evropi ikada, da ugroze temelje kontinenta i da potpuno obesprave i razore ceo jedan narod.
Živimo u trenutku velikog obračuna civilizacije.
Najbolji savet za Srbe koji sam čuo je da budu samo na strani istine u ovom velikom istorijskom vihoru.
I bićemo tako na strani pobednika.
Kao i uvek.
https://rs-lat.sputniknews.com/20220306/osim-za-macke-i-ruse-zapad-usao-u-monstruoznu-fazu--konacan-obracun-civilizacija-1
ali ne daš se iz us.

kaj je je.

da slučajno odeš u majčicu rusiju mogli bi te na front poslat.

sve vas pekinezere treba u sibir poslat.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum