ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 6/3/2022, 01:40

Ruska invazija na Ukrajinu 630_360_1639499806-164
[size=36]
[size=45]Visa i Mastercard obustavit će poslovanje u Rusiji - Fedorov[/size]

06.03.2022 02:23

[/size]

Sustavi Visa i Mastercard zaustavit će rad u Rusiji.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 6/3/2022, 01:41

Ringo10 wrote:U UKR se polako formira jedan gigantski kotao okruzen sa tri strane
Koji bi Ukrajinci mogli razliti na te tri strane

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 6/3/2022, 01:44

mortal wrote:Ruska invazija na Ukrajinu 630_360_1639499806-164

Visa i Mastercard obustavit će poslovanje u Rusiji - Fedorov

06.03.2022 02:23



Sustavi Visa i Mastercard zaustavit će rad u Rusiji.
bome kuha se i u Rusiji i to gadno
najbolje za sve da se sve smiri

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 6/3/2022, 01:45

red wolf wrote:
Gnječ wrote:
red wolf wrote:Vjerujte mi, ljude na Zemlji je lako zamijeniti. Od svinja dobijate organe za transplataciju. I svinja može evoluirati, ako joj se pomogne, zar ne?

u pršut i kobasice.
Ne. U novu vrstu.
kulenove seke

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 6/3/2022, 01:48

E jesu Ameri i Englezi naguzili Ukre
...to be za Bogu plakati
Sto se tice kartica Visa i Master Rusi vec izvjesno vrijeme za internu upotrebu imaju svoje kartice MIR
Imali su vremena da se presaltaju na MIR ...ko nije njegov problem.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 6/3/2022, 01:51

Putinjugend prijeti Ruskom anti-ratnom pokretu kako će ih pomesti sa ulica...

Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 6/3/2022, 01:59

debotoijusto wrote:RUSKI Youtuber Roman Albertovič Abalin na svom je kanalu NFKRZ otkrio kakvo je trenutačno stanje u Rusiji, nakon što je Zapad njegovoj zemlji uveo sankcije.

Roman ne podržava invaziju Rusije na Ukrajinu, što je već ranije podijelio u jednom videu, a na YouTubeu ga prati oko milijun ljudi. Otkrio je da je otišao na jedini bankomat u gradu, gdje je još uvijek bilo moguće podići novac, no to mu nije uspjelo jer je kolonu ljudi zaštitar potjerao i kazao im kako novca nema.

"Sad je službeno. Ruska ekonomija je gotova, a i ja sam. Tonem s njom", rekao je Roman i dodao da misli da se, neovisno o sankcijama, Rusi neće pobuniti.





"Ljudi na zapadu misle ako ove sankcije jako pogode stanovnike, da će se oni pobuniti. Ja mislim da se to neće dogoditi, iskreno. Jer ove sankcije samo čine štetu nekoj prosječnoj osobi. Svaki put kad otvorim vijesti, vidim neku novu sankciju i da neka druga kompanije više ne želi raditi u Rusiji. I znam, shvaćam, nitko nas sad ne voli", rekao je.

"Ja ne mogu uopće primiti plaću (od YouTubea). Imam poslovni račun u Rusiji, plaćam porez i sve, ali obje banke u kojima imam račune su sankcionirane. Čak i ako preselim novac u neku drugu banku, nitko nam ne može garantirati da i ta banka neće biti pod sankcijama", ispričao je u videu.

"Nisam gladan, imam ušteđevinu - ali je u dolarima. Mislio sam da sam pametan jer sam sav svoj novac promijenio u dolare. No, sad se ne čini da je to pametno jer u bankama više nema stranih valuta", dodao je Roman.





Dodao je da su cijene za tehnologiju porasle 50 posto, isto tako i za stanove i automobile, a dodao je i još jednu zanimljivost koja se dogodila nedavno.

"Vladimir Putin je potpisao odredbu kako bi se izborio sa sankcijama pa Rusi ne mogu svoj novac seliti u neke banke u inozemstvu. Ako živite trenutačno u nekoj drugoj zemlji, a imate rusko državljanstvo i čuvate novac u toj drugoj zemlji - kršite zakon", pojašnjava Roman.

"Isto tako, prema toj odredbi, svaka osoba koja zarađuje novac koji dolazi iz neke druge zemlje, od 28. veljače mora u tri dana 80 posto svoje zarade koja je u stranim valutama iz 2022. promijeniti u rubalj. Pa ako ste zarađivali plaću u dolarima, ne možete zadržati te dolare, morate ih promijeniti u banci", dodao je.



https://www.index.hr/magazin/clanak/youtuber-iz-rusije-otkrio-kako-izgleda-zivot-nakon-sankcija-nasa-ekonomija-je-gotova/2344392.aspx

Ovo je samo mali dio onoga što nam pokzuje da Putin i nije previše mislio na svoj narod kad je krenuo u rat.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 6/3/2022, 02:00

Ringo10 wrote:E jesu Ameri i Englezi naguzili Ukre
...to be za  Bogu plakati
Sto se tice kartica Visa i Master Rusi vec izvjesno vrijeme za internu upotrebu imaju svoje kartice MIR
Imali su vremena da se presaltaju na MIR ...ko nije njegov problem.
Znači sve su planirali??

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 6/3/2022, 02:14

Šandor Winnetou wrote: ukrajinci trebaju skinuti gaće i pristati na ruske zahtjeve?
ruski zahtjevi nisu ni nemogući ni nelogični niti bi nekog ponižavali, zamisli traži se od tebe da ostaneš neutralan, da na svoj teritorij ne primaš strane baze i oružje. pa to je baš ponižavajuće, skidaš gače da te jebu u dupe. baš. jebote ponižavajučeg zahtjeva. pičku materinu akk se samo usuđuju. ameri su išli na drugi kraj svijeta jer je netko imao "oružje za masovno uništenje" i objesili ga da ne bi u budućnosti to isto iskoristio na neki američki grad, nisu ga čak niti tražili da se riješi tog oružja. al rusi jebote nemaju pravo tražit uopće, jebemti mater kak se usuđuju pa to je k'o da nekog jebeš u dupe, jel tak? pa naravno da je tak. zamisli koji umobolni zahtjevi. baš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 6/3/2022, 02:22


_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 6/3/2022, 02:27

mortal wrote:
Ringo10 wrote:E jesu Ameri i Englezi naguzili Ukre
...to be za  Bogu plakati
Sto se tice kartica Visa i Master Rusi vec izvjesno vrijeme za internu upotrebu imaju svoje kartice MIR
Imali su vremena da se presaltaju na MIR ...ko nije njegov problem.
Znači sve su planirali??
Već godinama rade na imunizaciji ekonomije na zapadne sankcije. Suština je preorijentacija sa Evrope na Aziju, te fokus na vađenju resursa u Africi. Ali još nisu stekli adekvatan imunitet, i svakako da je pred ruskom ekonomijom težak period. Ali pretrpit će ga, i Rusija će ponovno krenut uzlaznom putanjom.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 6/3/2022, 02:37

Pa sad...ne mozes ti nikad biti ekonomski potpuno imun, ali Rusi su se pripremili koliko su mogli
Inace sve ove sankcije bi vremenom svakako bile uvedene i bez Ukrajine ...ovo je samo ubrzalo stvar.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 6/3/2022, 03:00

2014te Ameri su u Kijev doveli ekipu kojoj je zivotni smisao i cilj sukob i rat sa Rusijom.
I samo su se nadali kako ce Zapad unistiti Rusiju  samo su mantrali o propasti i raspadu Rusije.
Provocirali Rusiju na Americke I Engleske nagovore...
A Amerima cilj samo bio rat i da Rusija zaglibi u rat a Ukrajina im je bila samo instrument
Dok su budale u Kijevu slijepo slijedili sve sto im Amerika kaze  
Amerika ih nagovarala da maltretiraju i teroriziraju ruskojezicne Ukrajince i etnicke Ruse.
I oni kreteni sve to radili
I onda poceli kako ce u NATO i dovest baze NATO Rusima pod nos.
A onda poceli trkeljati o nuklearnom oruzju koje bi naravno padalo po Rusiji jer u Kijevu snazan upliv imaju banderovski ekstremisti. A Rusija je to shvatila vrlo ozbiljno jer Ukri za tako nesto imaju potrebnu infrastrukturu naslijedjenu iz SSSRa

I sad eto imaju rezultat svoje sumanute politike
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 03:52

kic wrote:
michaellcmacha wrote:
kic wrote:

ne, Ukrajinci se pokazuju izrazito hrabrima, od  najobičnijeg svijeta do vrha..  tako da, samo zbog toga će dobiti na kraju.
pa hvala krcu više... nisam sumnjao, al sam znao da si ko kremenjača... :)... šalu na stranu... ne mogu ukrajinci sami dobiti ovaj rat ali mogu izdržati u ovom odnosu snaga kako nitko drugi ne bi izdržao... i svatko tko ima bar malo kičme mora im barem odati priznanje, a oni koji imaju malo više od malo kičme, im i pomoći na adekvatan način pa kad bude biti ili ne biti i izravno pomoći što košta da košta...
gledam kako ti dečki prkose strahu za život i izlaze pred ruski oklop koji je solidno zaštićen i rokaju ih bez jebemti, vrati se nazad uzme novi šlus i opet van i udri... pa to bar onaj tko je ratovao mora poštivati... sory jebiga ja to poštujem... toliki oklop uništiti, ali i značajan broj zarobiti... pa to je jednostavno za ne vjerovati...

kremenjača?

ukrajincima je moral na zavidnom nivou, goloruki  izlaze pred oklop, ne znam koji narod europe bi se tako srčano borio, tako da.. nema se sta rec osim, svaka cast..
sporo opaljenje, pogledaj kad mušketir pritisne okidač, a ono cijela vječnost dok kugla izleti iz cijevi... ;).
ako smo mi imali Domovinski rat, ukrajinci imaju DOMOVINSKI RAT, treba imati na umu da smo možda jedino mi u cijeloj Europi u stanju pojmiti kroz što prolaze Ukrajinci... i naravno treba biti svjestan da je u prirodi čovjeka (značajnog broja) da u početku bude rezigniran, inertan jer mu/im je teško povjerovati da će se nešto što se ne treba dogoditi ipak događa...pazi govorim o nama koji smo koliko toliko zdravorazumskog i normalnog promišljanja, pogledaj samo tijek rasprave od početka pa ćeš vidjeti npr da je debotoiujsto imao refleks i među prvima reagirao (ja tu među nama njemu skidam kapu).
kamo sreće da se ovo ikako moglo izbjeći, ali psihopata je odredio da iskompenzira kroz rat sve što nije učinio u vrijeme svoje vladavine, nadajmo se da neće dovoljno dugo vladati pa da nas sve uvalja u rasputicu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


kic and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 03:53

RayMabus wrote:Ruska invazija na Ukrajinu 0ffa26d5-fc71-479f-8912-4463e151b77e

:D
to je bilo mislim drugi dan od početka invazije

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 6/3/2022, 03:56

Evo tačna i precizna mapa na 1:15 pa vidite koliko Rusi gube rat

https://www.youtube.com/watch?v=LyO3C61Cxlo&t=89s

Ovo crveno šrafirano je zona bojevih djejstava ali uglavnom pod ruskom kontrolom i vrlo brzo će biti potpuno crveno

Ukrima je vec sada  jedini spas da pristanu na ruske uvjete
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 04:30

AlfaOmega wrote:Ruski napad na Ukrajinu podržava 71% Rusa.
ukrajince pak podržava cca milijarda ljudi.... ok možda im vas 100 000 koji podržavate rusiju među tih milijardu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 6/3/2022, 04:38

michaellcmacha wrote:
AlfaOmega wrote:Ruski napad na Ukrajinu podržava 71% Rusa.
ukrajince pak podržava cca milijarda ljudi.... ok možda im vas 100 000 koji podržavate rusiju među tih milijardu...


Opet lazesh i to ochito,pa kretenchino nije cijeli svijet zapad,a shta je sa Kinom Indiom,Brazilom,Iranom,cijelom Latinskom Amerikom i da dalje ne nabrajam

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 04:45

Gnječ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Gnječ wrote:

a tako se to radi. bolje pregovarati sto godina nego ratovati i jedan dan. u svim ratovima uvijek najebu nedužni civili. vojska to je drugo znaš gdje si i šta te čeka ako ti loše padne grah.

ali činjenica ostaje da rusi nisu napali bezveze Ukrajinu jer eto tako nemaju pametnijeg posla. postoji vrlo dobar razlog zašto su to napravili a ona neocons psihopatska kučka Victoria Nuland zna točno koji je razlog. tako da amerofili bacite malo pogled na vaše gospodare you will be surprised.
ukrainu je napao Putin više nego Rusija, jer unatoč svemu mislim da Ruski interesi nikako nisu bili napasti Ukrainu. Istina je da su mu Ameri postavili zamku ali sve jedno.

a jebote Yoda pa tko je kome došao tamburati pod prozor i krenuo graditi vojne baze sa nuklearnim oružjem i biolabove za proizvodnju biološkog oružja? rusi amerima ili ameri rusima? rusi već desetljećima upozoravaju psihopatsku neocons žgadiju da se nemogu širiti i uvlačiti u nato države koje graniče sa Rusijom. ali zakurac nemoš ti neocons psihopatama ništa znaš kakvi su psihopate ne čuju ne vide ne osjećaju.

je nisu trebali napasti Ukrajinu i pustiti neoconse da dotegle nuklearno orućje u Ukrajinu i razvale Rusiju. jel bi ti takvo što dopustio? ne bi. ne bi ni ja. da mi dođe u susjedstvo netko rompat po jajima i vidim da ima namjeru oteti i moju parcelu pa zaorao bi ga i onda trančirao u male komade mesa koji bi mi služili za ješku kad idem na more bacit tunju.

ako je Putin napao Ukrajinu zašto onda sankcije Rusiji? ja bi sankcionirao samo Putina a ne sve ruse ako je samo Putin.
gnječ jebote pa to je totalna glupost što kontinuirano tu navodiš. ruske podmornice sa x nuklearnih projektila gnjuraju uz američku obalu, engleze podjebavaju godinama... plus satan2,ili sarmat koji leti trostruko brže od nato raketa i ima instalirane bojeve glave jačine da u jednom udaru unište francusku englesku i njemačku i to nakon što stepu sve važnije američke gradove... nije rusu problem u tome... nego što on u odnosu koliko država zarađuje prodajom energenata ne pruža dovoljno svojim građanima, a društveno uređenje koje je proklamirano na zapadu je novi opijum za narod nad kojim poremećeni car ne može imati kontrolu... to je sva poanta... ne boji se car bombi on se boji paradigme na koju nema odgovor... i meni je krivo što potenciraš tu priču o bombama a znamo i ti i ja da si dovoljno inteligentan da zbrajajući i oduzimajući rezultat svodiš jedino i isključivo ovak kak sam naveo... zašto je on tražio da pristupi u zapadne asocijacije, ali se uvrijedio kad mu je objašnjeno da ne može imati nikakav povlašteni status... što nije odustao od sheme da mora doživotno vladati... pa sovjetski savez, makar i bez izbora, je imao rotaciju predsjednika a ovaj luđak se proglasio carem i okružio represivnim aparatom kojem nije cilj čuvati sustav nego njegovu diktatorsku tikvu

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 05:01

zapadni svijet je milijarda ljudi, minus 100 000 koje činite ti alafa, na đalost i moj gnječ i jebeni, za tebe i alfu e boli krc, za njih dvojicu se nadam da će nadoći... znači ne lažem jer nisam spominjao kinu, indiju i etc... aj sad marš u pičku materinu četničku.... koji mi se krc obraćaš... pogledaj ringa kako je pristojan... i ugledaj se na njega

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum