ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 05:01

zapadni svijet je milijarda ljudi, minus 100 000 koje činite ti alafa, na đalost i moj gnječ i jebeni, za tebe i alfu e boli krc, za njih dvojicu se nadam da će nadoći... znači ne lažem jer nisam spominjao kinu, indiju i etc... aj sad marš u pičku materinu četničku.... koji mi se krc obraćaš... pogledaj ringa kako je pristojan... i ugledaj se na njega

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 05:24

jel ovaj putin sasav..?..je

https://hr.n1info.com/svijet/ap-krvavi-raspad-jugoslavije-kao-putinovo-opravdanje-invazije-na-ukrajinu/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 05:26

'nenaoruzani hrvatski nacionalisti ugrozavali srbe'...svasta...ovi ortodox i radikalni pravotalibani a prije toga komunotalibani idioti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 05:27

što se tiče opskrbe i popune, rusi su trenutno najveći donatori i ustupljivači opreme i naoružanja ukrajincima... zapad i nato bi mogao početi osjećati zabrinutost zbog ove ruske nelojalne konkurencije

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 05:32

sto kaze najveci kreten foruma ringo da agresija na ukrajinu nije pokrenuta zbog ruske ugroze nego putinove fikcije o jugoslaviji..nato kriv za raspad jugoslavije hrvati,albanci,bosnjaci tj njihovi nacionalisti jos nenaoruzani 'ugrozavali' do zuba naoruzane srbe..putin vas je prevario majmune glupi...ja sam znao sto je njegov pravi cilj..a ti dingo bolje da si srbin jer ako te ja nadjem a pronaci cu te majke mi..ako ne ja netko moj..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 05:40

bravo janez...

https://m.vecernji.hr/vijesti/slovenski-ministar-sjetite-se-vukovara-ukrajina-ce-pobijediti-kao-i-hrvatska-1568584
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 6/3/2022, 05:40

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
ukrainu je napao Putin više nego Rusija, jer unatoč svemu mislim da Ruski interesi nikako nisu bili napasti Ukrainu. Istina je da su mu Ameri postavili zamku ali sve jedno.

a jebote Yoda pa tko je kome došao tamburati pod prozor i krenuo graditi vojne baze sa nuklearnim oružjem i biolabove za proizvodnju biološkog oružja? rusi amerima ili ameri rusima? rusi već desetljećima upozoravaju psihopatsku neocons žgadiju da se nemogu širiti i uvlačiti u nato države koje graniče sa Rusijom. ali zakurac nemoš ti neocons psihopatama ništa znaš kakvi su psihopate ne čuju ne vide ne osjećaju.

je nisu trebali napasti Ukrajinu i pustiti neoconse da dotegle nuklearno orućje u Ukrajinu i razvale Rusiju. jel bi ti takvo što dopustio? ne bi. ne bi ni ja. da mi dođe u susjedstvo netko rompat po jajima i vidim da ima namjeru oteti i moju parcelu pa zaorao bi ga i onda trančirao u male komade mesa koji bi mi služili za ješku kad idem na more bacit tunju.

ako je Putin napao Ukrajinu zašto onda sankcije Rusiji? ja bi sankcionirao samo Putina a ne sve ruse ako je samo Putin.
gnječ jebote pa to je totalna glupost što kontinuirano tu navodiš. ruske podmornice sa x nuklearnih projektila gnjuraju uz američku obalu, engleze podjebavaju godinama... plus satan2,ili sarmat koji leti trostruko brže od nato raketa i ima instalirane bojeve glave jačine da u jednom udaru unište francusku englesku i njemačku i to nakon što stepu sve važnije američke gradove... nije rusu problem u tome... nego što on u odnosu koliko država zarađuje prodajom energenata ne pruža dovoljno svojim građanima, a društveno uređenje koje je proklamirano na zapadu je novi opijum za narod nad kojim poremećeni car ne može imati kontrolu... to je sva poanta... ne boji se car bombi on se boji paradigme na koju nema odgovor... i meni je krivo što potenciraš tu priču o bombama a znamo i ti i ja da si dovoljno inteligentan da zbrajajući i oduzimajući rezultat svodiš jedino i isključivo ovak kak sam naveo... zašto je on tražio da pristupi u zapadne asocijacije, ali se uvrijedio kad mu je objašnjeno da ne može imati nikakav povlašteni status... što nije odustao od sheme da mora doživotno vladati... pa sovjetski savez, makar i bez izbora, je imao rotaciju predsjednika a ovaj luđak se proglasio carem i okružio represivnim aparatom kojem nije cilj čuvati sustav nego njegovu diktatorsku tikvu

Ti kao da si fiksiran pogledom u samo jednu tocku. Okreni pogled prema amerima svako malo. Jer americke i UK podmornice ne svrljaju uz rusku obalu nego samo omrazeni rusi to rade. Ne potenciram tocno se zna sto americki smradovi rade.

Sad bi i uredjivali Rusiju jer kao to je ok? Pa gdje su ti prokleti ameri da raketiraju zagreb i hdz evo ta hrpa rvackog genetskog smeca gazi narod vec 30 godina. Sto je dodju u ovu malu prijebinu napravizi reda nego bi oni rusiji naredjivali kako ce sebi urediti stvari u drzavi. Sto ne idu u Kinu jebat majku Xiju zbog covida i onih jadnih Ujgura? Nece to prokleti psihopatski americki kurvini sinovi.

Evo ti i ovo



https://www.zerohedge.com/geopolitical/russian-propaganda-latest-excuse-expand-censorship

U.S. lawmakers threaten to destroy Silicon Valley’s profits if tech companies refuse to punish Russia

The corrupt government’s attacks on “Russia disinformation” sound exactly like the corporate media’s attacks on “vaccine disinformation” … i.e., suppression of TRUTH

https://censorship.news/2022-03-02-attacks-russian-disinformation-similar-media-vaccine-propaganda.html

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 05:41

janez posramio sa ovim navodne hrvate rusofile..pa ja bi se ubio na njihovom mjestu..ispade janez veci hrvat od njih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 05:42



e moj SAŠA

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 05:44

PRVI NEREDI U RUSIJI radnička klasa masti uže caru bez krune

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 05:49

https://direktno.hr/eu-i-svijet/ubijen-jedan-od-voda-militantne-skupine-samoproglasene-republike-doneck-262749/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 06:00

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:

a jebote Yoda pa tko je kome došao tamburati pod prozor i krenuo graditi vojne baze sa nuklearnim oružjem i biolabove za proizvodnju biološkog oružja? rusi amerima ili ameri rusima? rusi već desetljećima upozoravaju psihopatsku neocons žgadiju da se nemogu širiti i uvlačiti u nato države koje graniče sa Rusijom. ali zakurac nemoš ti neocons psihopatama ništa znaš kakvi su psihopate ne čuju ne vide ne osjećaju.

je nisu trebali napasti Ukrajinu i pustiti neoconse da dotegle nuklearno orućje u Ukrajinu i razvale Rusiju. jel bi ti takvo što dopustio? ne bi. ne bi ni ja. da mi dođe u susjedstvo netko rompat po jajima i vidim da ima namjeru oteti i moju parcelu pa zaorao bi ga i onda trančirao u male komade mesa koji bi mi služili za ješku kad idem na more bacit tunju.

ako je Putin napao Ukrajinu zašto onda sankcije Rusiji? ja bi sankcionirao samo Putina a ne sve ruse ako je samo Putin.
gnječ jebote pa to je totalna glupost što kontinuirano tu navodiš. ruske podmornice sa x nuklearnih projektila gnjuraju uz američku obalu, engleze podjebavaju godinama... plus satan2,ili sarmat koji leti trostruko brže od nato raketa i ima instalirane bojeve glave jačine da u jednom udaru unište francusku englesku i njemačku i to nakon što stepu sve važnije američke gradove... nije rusu problem u tome... nego što on u odnosu koliko država zarađuje prodajom energenata ne pruža dovoljno svojim građanima, a društveno uređenje koje je proklamirano na zapadu je novi opijum za narod nad kojim poremećeni car ne može imati kontrolu... to je sva poanta... ne boji se car bombi on se boji paradigme na koju nema odgovor... i meni je krivo što potenciraš tu priču o bombama a znamo i ti i ja da si dovoljno inteligentan da zbrajajući i oduzimajući rezultat svodiš jedino i isključivo ovak kak sam naveo... zašto je on tražio da pristupi u zapadne asocijacije, ali se uvrijedio kad mu je objašnjeno da ne može imati nikakav povlašteni status... što nije odustao od sheme da mora doživotno vladati... pa sovjetski savez, makar i bez izbora, je imao rotaciju predsjednika a ovaj luđak se proglasio carem i okružio represivnim aparatom kojem nije cilj čuvati sustav nego njegovu diktatorsku tikvu

Ti kao da si fiksiran pogledom u samo jednu tocku. Okreni pogled prema amerima svako malo. Jer americke i UK podmornice ne svrljaju uz rusku obalu nego samo omrazeni rusi to rade. Ne potenciram tocno se zna sto americki smradovi rade.

Sad bi i uredjivali Rusiju jer kao to je ok? Pa gdje su ti prokleti ameri da raketiraju zagreb i hdz evo ta hrpa rvackog genetskog smeca gazi narod vec 30 godina. Sto je dodju u ovu malu prijebinu napravizi reda nego bi oni rusiji naredjivali kako ce sebi urediti stvari u drzavi. Sto ne idu u Kinu jebat majku Xiju zbog covida i onih jadnih Ujgura? Nece to prokleti psihopatski americki kurvini sinovi.

Evo ti i ovo


_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 06:04

a ne znam što da ti kažem, zagraiso si i ne voliš povući ručnu... mislio sam da si ipak racionalniji... ja sam davno govorio da rusija nije supersila, nego regionalna sila, nakon ovog u što se uvukla ne bi li zataškala svoje interne probleme, pitanje je da li će biti i to... sjećam se kad ste tu pojedini u visine dizali ruske zrakoplove i rusku nadmoć u kopnenom ratovanju, međutim sad se jasno vidi da je to sve kurac na biciklu... ukrajinci da su uspjeli nagovoriti AMERE da im daju bar 15 mlrs-ova, rusi bi već išli kući popišani, to je u ovoj konstelaciji jedina ubojna komponenta koja ukrajincima nedostaje da promijene tijek događanja... a to sve govori u prilog tezi da neokrunjeni car ne zaslužuje da bude supersilan, jer to ni po kojem parametru nije, niti bio niti će biti... to što si ti fasciniran činjenicom da on ima njukove, koga boli kurac u svijetu gdje ih imaju i drugi... to se odnosi na dva velika igrača... postavi si pitanje zašto je lavrov u zadnjem obraćanju reterirao i ustvrdio da rusi ne žele nuklearni rat i da im to uopće nije na pameti...kad malo prostudiraš javi pa da tu situaciju prostudiramo u duhu one zabezeknutosti defensera Š, kad mu je psiho rekao da digne N oružje u stanje pripravnosti

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 06:05

..i putinu ovakvi 'nevini'

https://narod.hr/hrvatska/cetnici-koji-su-likvidirali-starce-1991-i-zakopali-ih-na-divljem-deponiju-kod-bobote-oslobodeni-su-na-sudu-u-beogradu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 06:07


https://www.braniteljski-portal.com/video-pripadnici-200-brigade-ruske-federacije-napustili-oko-30-tenkova-vojnih-vozila-i-pobjegli

vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 06:09

vuksadinare wrote:https://direktno.hr/eu-i-svijet/ubijen-jedan-od-voda-militantne-skupine-samoproglasene-republike-doneck-262749/
stavio sam twit, ukrajinci su našli medicinu za njega

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 06:17

....smijesnih li rusa..kad sam citao mitomaniju alfe,levija,gnjeca,svetoja napose onog idiota dinga...da rusu ni metak nista ne moze..da rus 'u tri dana dodje od moskve do atlantika'..'da evo ih ujutro na kavi u londonu'..da im tenk ne moze unistiti ni jedan zapadni rpg..zrakoplove nista srusiti..kad ono prc milojko..ispasce ameri manje pickice od ruja..ovi placu,bjeze,romi im maznjavaju tenkove,ostaju bez goriva na pola puta..ceceni kurac od ovce..svaki dan pogine im general jedan..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 6/3/2022, 06:19

Gnječ wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Gnječ wrote:

sjesti za pregovarački stol i pregovarati sa rusima. to je jedino riješenje. sve ostalo je gubitak života. ako se ti vlažiš na agresiju ratove i takva sranja odi hitno psoihijatru. uzmi ljekiće. sadi konoplju. radi nešto jer za kritičko razmišljanje nisi rođen.
gle dečko, tako razgovaraj sa mamom i tatom koji su te tako usrano odgojili a o napisanoj gluposti u vez rata da i ne pričamo jel, no budući da si pacijent sa posebnim potrebama ajmo polako da pokušaš uhvatiti nit; Sjestui za pregovarački stol dok agresuija traje je ok, no prihvatiti ruske zahtjeve je apsolutno neprihvatljivo i svaki njihov zahtjev je apsolutrno neprihvatljiv jer bi se Ukrajina izložila u budućnosti samovolji ruskih nasilnika. 1994 čini mi se Ukrajina je pristala na izmještanje nuklearnog naoružanja sa svog teritorija u zamjenu za rusko jamstvo o integritetu ukrajine. I što su rusi napravili? ne treba ponavljati jel i sad nakon takvog iskustva ukrajinci trebaju skinuti gaće i pristati na ruske zahtjeve? Idi bre begaj, spucaj si sačmu u glavu da budeš siguran da nećeš promaštiti, kužiš debilko?

ja razgovor prilagodim sugovorniku sa kojim komuniciram. osjećam tvoju korozivnu vibru i kroz monitor, pa jebiga, za takvo moje obraćanje tebi okrivi samog sebe. jel ti vidiš da sam te točno osjetio? pročitaj si ovaj tvoj post koliko je korozivan. korozivan i toksičan ko tvoja sjebana korozivna toksična duša.

a dobro znači ti ne bi pregovarao. želiš svjetliti u mraku ko ona Madonna iz Međugorja? so be it. engage.
osjetiš ti da ti ne napišem što, to što moje pitanje pogodi srž pa te zapeče je tvoja stvar. Uglavnom od sada me zaobilazi dok se ne naučiš kontrolirati, ja tebe oću svakako jer se nemam namjeru prepirati s nekim čija je socijalna inteligencija na razini kretena

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 6/3/2022, 06:21

michaellcmacha wrote:a ne znam što da ti kažem, zagraiso si i ne voliš povući ručnu... mislio sam da si ipak racionalniji... ja sam davno govorio da rusija nije supersila, nego regionalna sila, nakon ovog u što se uvukla ne bi li zataškala svoje interne probleme, pitanje je da li će biti i to... sjećam se kad ste tu pojedini u visine dizali ruske zrakoplove i rusku nadmoć u kopnenom ratovanju, međutim sad se jasno vidi da je to sve kurac na biciklu... ukrajinci da su uspjeli nagovoriti AMERE da im daju bar 15 mlrs-ova, rusi bi već išli kući popišani, to je u ovoj konstelaciji jedina ubojna komponenta koja ukrajincima nedostaje da promijene tijek događanja... a to sve govori u prilog tezi da neokrunjeni car ne zaslužuje da bude supersilan, jer to ni po kojem parametru nije, niti bio niti će biti... to što si ti fasciniran činjenicom da on ima njukove, koga boli kurac u svijetu gdje ih imaju i drugi... to se odnosi na dva velika igrača... postavi si pitanje zašto je lavrov u zadnjem obraćanju reterirao i ustvrdio da rusi ne žele nuklearni rat i da im to uopće nije na pameti...kad malo prostudiraš javi pa da tu situaciju prostudiramo u duhu one zabezeknutosti defensera Š, kad mu je psiho rekao da digne N oružje u stanje pripravnosti

Nisam zagraisao i moja rucna radi dobro imam moj stav o tom sukobu i nitko mi ga nemoze promijeniti pa taman cijeli svijet govorio da sam zagraisao. Tocno vidim sta se desava i debatirati sa ljudima koji taj sukob rat gledaju emotivno navijajuci samo zato jer su im rusi antipaticni i iz nekog ih razloga mrze, je totalno gubljenje vremena. Kazem ti da su tvoji bogovi ameri krivi 99% za ovo sranje. To je toliko ocito i ubada u oci da takvo sto ne zele vidjeti jedino fanatici i talibani. Ustvari da budem jasniji ponasas se isto kao i turvin ero koji nas dve godine masakrira sa gantogramima tabelama autobusima a ni pod koju cijenu ne zeli priznati nuspojave od cjepiva za kojeg eto sada znamo da nije cjepivo nego genska terapija vidi moje postove na teoriji urote.

Amercki nacifasisti guraju i loze sukob ali mogli bi se opeci gadno vrlo vrlo gadno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 6/3/2022, 06:27

vuksadinare wrote:....smijesnih li rusa..kad sam citao mitomaniju alfe,levija,gnjeca,svetoja napose onog idiota dinga...da rusu ni metak nista ne moze..da rus 'u tri dana dodje od moskve do atlantika'..'da evo ih ujutro na kavi u londonu'..da im tenk ne moze unistiti ni jedan zapadni rpg..zrakoplove nista srusiti..kad ono prc milojko..ispasce ameri manje pickice od ruja..ovi placu,bjeze,romi im maznjavaju tenkove,ostaju bez goriva na pola puta..ceceni kurac od ovce..svaki dan pogine im general jedan..
kako bi im uništili tenkove kad su im reaktivni oklopi posljednji hit u smislu tog vida zaštite... pogledaj tamo gdje stavljam videe, kartone od jaja stavljaju u pretince reaktivnog oklopa

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 6/3/2022, 06:27

sad se zapitajmo..kad rusu velike probleme zadaje jedna poluraspadnuta,ne bas organizirana vojska koja je istina srcana to im ne nedostaje..sto bi onda rusu napravila dobro organizirana,dobro naoruzana i motivirana vojska..pomela bi ih sa scene da onom ludonji u moskvi ne bi preostalo nista drugo nego da stisne gumbic..pa poljaci bi ih u papar samljeli
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum