ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sun 6 Mar - 7:42

gle sad ti mogu staviti upise srba sa krstarice... identično tvom rezonu... jebeš tik tok, twiter i slično, rusija je međed koji samo treba prdnuti i ode sve u kurac, svi se  sakrivaju ispod stola i te kerafeke... ja ne tvrdim da oni nisu jaki, jaki s2u u pičku materinu, ali se vidi da su na puno nižem nivou nego nato snage i upravo ti twitovi to dokazuju... alo likovi s šraćkama ti ruše avione vrijedne po od 25 do 100 milijuna dolara hvataju ti pilote ko zečeve a ti nemaš operativne sposobnosti da uputiš borbenu helikoptersku skupinu u prostor pada zrakoplova i da bar pokušaš spasiti pilota... što je najgore probali su i doživjeli totalni fijasko kod harkiva... tvrdim i to će vrijeme pokazati da su rusi usrali motku jer su se odali u smislu koliko su loši... država koja troši 150 milijardi dolara na vojsku, nema izgovora da bude ako drljava...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 6 Mar - 7:43

AlfaOmega wrote:Ruski napad na Ukrajinu podržava 71% Rusa.
Najveći dio ih je ruralnih, koji se informiraju isključivo na državnoj TV.
Ostali preko botovskih  plaćenika:Tik-Tok, FB i  blogera.
Tko ne vjeruje neka prouči rezultate "Third Wave" i sve mu bude jasno. 
Ovaj slučaj ima i elemente iz "stanfordskog zatvorskog eksperimenta".
Nije šala dobiti 15 godina zatvora zbog istinitog pisanja.
Eroo
Eroo

Posts : 74896
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 6 Mar - 7:47

michaellcmacha wrote:gle sad ti mogu staviti upise srba sa krstarice... identično tvom rezonu... jebeš tik tok, twiter i slično, rusija je međed koji samo treba prdnuti i ode sve u kurac, svi se  sakrivaju ispod stola i te kerafeke... ja ne tvrdim da oni nisu jaki, jaki s2u u pičku materinu, ali se vidi da su na puno nižem nivou nego nato snage i upravo ti twitovi to dokazuju... alo likovi s šraćkama ti ruše avione vrijedne po od 25 do 100 milijuna dolara hvataju ti pilote ko zečeve a ti nemaš operativne sposobnosti da uputiš borbenu helikoptersku skupinu u prostor pada zrakoplova i da bar pokušaš spasiti pilota... što je najgore probali su i doživjeli totalni fijasko kod harkiva... tvrdim i to će vrijeme pokazati da su rusi usrali motku jer su se odali u smislu koliko su loši... država koja troši 150 milijardi dolara na vojsku, nema izgovora da bude ako drljava...
ja ti ne pišem da jebeš tiktok ili twiter ja ti pišem da ne baziraš stvarnost na osnovu toga. si gledao black hawk down? koliko košta jedan? likovi sa lukom i strijelom su ih rušili. samo zato kaj nekaj košta puno ne znači da se ne može uništit. jebote, amere je ekipa sa deva jebala u mozak kaj to znači točno? rimljane barabari sa oružjem od kostiju. gledaj realnu sliku a ne gluposti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 6 Mar - 7:48

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:gle sad ti mogu staviti upise srba sa krstarice... identično tvom rezonu... jebeš tik tok, twiter i slično, rusija je međed koji samo treba prdnuti i ode sve u kurac, svi se  sakrivaju ispod stola i te kerafeke... ja ne tvrdim da oni nisu jaki, jaki s2u u pičku materinu, ali se vidi da su na puno nižem nivou nego nato snage i upravo ti twitovi to dokazuju... alo likovi s šraćkama ti ruše avione vrijedne po od 25 do 100 milijuna dolara hvataju ti pilote ko zečeve a ti nemaš operativne sposobnosti da uputiš borbenu helikoptersku skupinu u prostor pada zrakoplova i da bar pokušaš spasiti pilota... što je najgore probali su i doživjeli totalni fijasko kod harkiva... tvrdim i to će vrijeme pokazati da su rusi usrali motku jer su se odali u smislu koliko su loši... država koja troši 150 milijardi dolara na vojsku, nema izgovora da bude ako drljava...
ja ti ne pišem da jebeš tiktok ili twiter ja ti pišem da ne baziraš stvarnost na osnovu toga. si gledao black hawk down? koliko košta jedan? likovi sa lukom i strijelom su ih rušili. samo zato kaj nekaj košta puno ne znači da se ne može uništit. jebote, amere je ekipa sa deva jebala u mozak kaj to znači točno? rimljane barabari sa oružjem od kostiju. gledaj realnu sliku a ne gluposti.
i prestani čitat krstaricu. jel ima netko u rh da ne čita srpske forume ili sluša srpsku muziku? jebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Sun 6 Mar - 7:49

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-njujorskoj-maloj-odesi-ukrajinci-i-rusi-slozni-su-susjedi/2344939.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sun 6 Mar - 7:52

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
ovakve stvari ne bi trebao govorit jer nemaju nikakvog uporišta u stvarnosti, rusija u ukrajini ne koristi 20% svoje sile jer niti ne treba, koristi ono kaj joj treba i ono kaj je voljna žrtvovat..da je drugačije zapad bi je davno napao ali nije jer zapad ne koristi twiter fotke i karte nekoga koga rat zanima već obavještajne službe koje su ipka malo ozbiljnije od toga. dovoljan ti je onaj general pukovnik američke vojske kojeg je kic pejstao koji vjerujem raspolaže puno boljim informacijama i koji kaže da je to kurac na biciklu. da je rusija regionalna sila bia bi irak, nema države koja u iraku nije imala svojih vojnika jer se jednotavno nisu imali čega bojat, cipelarenje sitnog kokošara. rusija to ipak nije i to se vidi po reakciji zapada, ne damo ti svoje igračke, ne smiješ na naš rođendan i jest naše slatkiše. to je reakcija nekoga tko ej svjestan što je rusija i ne želi joj se previše zamjerit a u isto vrijeme mora zadovoljit svoju javnost. previše se hranite pizdarijama sa twitera...20 uništenih vozila rusija na koljenima, samo što nije pala...to je jednostavno glupost. ja ne navijam za ruse ja sam realan jer ne navijam niti za ukrajince. ja razumijem vaše želje ali stvarnost je nekaj sasvim deseto. nema uporišta u tome kaj pišete. nikakvog.
samo polako sve ide svojim tokom, sam si rekao obavještajne službe rade svoj posao, vojska analitičara analizira ruske greške, nedostatke, propuste, deficite, i sve će se to ukalklirati u strateško djelovanje u trenutku koji bude podesan za akciju... budete vi vrlo skoro ostali zbunjole kad krene razvoj koji niste ni sanjali... dobro si rekao da rusi koriste samo 20% ali si naveo krivi razlog... ostalih 80% im je u kurcu... vjerojatno totalnom...
ja i ti gledamo isti film al ti si slijepo zaljubljen u glavnog glumca. neću ja ostat zbunjola, ja sam svjestan svih mogućih raspleta situacije. to kaj ti priželjkuješ je 5 % šanse da se dogodi. misli globalno a ne lokalno, 20 uništenih vozila jednoj rusiji ne znači ništa... niti jednoj velikoj naciji to ne znači ništa, čisto usporedbe radi nas je bilo 4,5 milja, srba 6 ili tak neki kurac. ukrajinaca 40? a rusa 150? taj sukob nije ni blizu isti.
pa koje su ovo gluposti, kakvih 4,5 milja... hrvata je bilo oko 3,5 milja a srba malo manje od 8... vojna snaga u početku rata 5:1 u živoj sili za srbe, u tehnici 40:1 u raspoloživom streljivu 1000:1
s druge strane ono što se da vidjeti su opetovani obrasci... rusi podržavaju agresiju svoje vojske, a ukrajinci su odlučni poginuti u velikom broju s ciljem da se obrane od agresora... vrijeme je na strani ukrajinaca a kako rekoh zapad će se u konačnici u prijelomnom trenutku umiješati... naravno kad njemu bude odgovaralo... i ne boj se rus se neće usuditi koristiti njukove jer je već upozoren od strane kine da zbog rusije kina ne želi riskirati da bude kolateralna žrtva... zato je Lavrov i reterirao i potrudio se pojasniti da oni nisu za nuklearni rasplet tj da im takvo što ne pada na pamet... trebate malo iščitavati između redova... dok ste vi mislili da rat neće uopće početi ja sam drugu yodi pojašnjavao koji će biti pravci napredovanja ruske agresorske vojske...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sun 6 Mar - 7:54

ebenica wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:gle sad ti mogu staviti upise srba sa krstarice... identično tvom rezonu... jebeš tik tok, twiter i slično, rusija je međed koji samo treba prdnuti i ode sve u kurac, svi se  sakrivaju ispod stola i te kerafeke... ja ne tvrdim da oni nisu jaki, jaki s2u u pičku materinu, ali se vidi da su na puno nižem nivou nego nato snage i upravo ti twitovi to dokazuju... alo likovi s šraćkama ti ruše avione vrijedne po od 25 do 100 milijuna dolara hvataju ti pilote ko zečeve a ti nemaš operativne sposobnosti da uputiš borbenu helikoptersku skupinu u prostor pada zrakoplova i da bar pokušaš spasiti pilota... što je najgore probali su i doživjeli totalni fijasko kod harkiva... tvrdim i to će vrijeme pokazati da su rusi usrali motku jer su se odali u smislu koliko su loši... država koja troši 150 milijardi dolara na vojsku, nema izgovora da bude ako drljava...
ja ti ne pišem da jebeš tiktok ili twiter ja ti pišem da ne baziraš stvarnost na osnovu toga. si gledao black hawk down? koliko košta jedan? likovi sa lukom i strijelom su ih rušili. samo zato kaj nekaj košta puno ne znači da se ne može uništit. jebote, amere je ekipa sa deva jebala u mozak kaj to znači točno? rimljane barabari sa oružjem od kostiju. gledaj realnu sliku a ne gluposti.
i prestani čitat krstaricu. jel ima netko u rh da ne čita srpske forume ili sluša srpsku muziku? jebote.
prestani ti ni kriv ni dužan furati rezon sa krstarice... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Sun 6 Mar - 7:59

Vojni analitičar Trent Telenko, nekadašnji djelatnik Agencije za upravljanje u sektoru obrane Sjedinjenih Američkih Država, prije nekoliko dana prvi je ukazao na probleme koji su nastupili kada se konvoj ruskih borbenih vozila susreo s rasputicom - proljetnim otopljavanjem koje u ožujku ukrajinsko tlo pretvara u tešku kaljužu.

Rusi su tada, kako je konstatirao Telenko, ostali bez goriva, a zbog lošeg održavanja opreme masovno su na vozilima popucale gume pa se stvorio golemi čep dugačak 64 kilometra.

Danas je komentirao kako je ruski konvoj nepovratno zapeo.

- Ako se igdje pomakne prije nego ga Ukrajinci unište, bit će to unazad, na sjever dalje od Kijeva”, ocijenio je analitičar.

“Prvih 17 kilometara ove kolone nema goriva. Planirali su trodnevnu operaciju, a nisu je završili ni za osam dana. S obzirom na niske temperature i korištenje radija, ta vozila imaju istrošene akumulatore, naveo je Telenko.

Bez obzira na to kako pokušavaju sačuvati gorivo, prednji dio konvoja sigurno ga nema. Rusi pokušavaju opskrbiti konvoj s gorivom i hranom, no to je izuzetno teško, zbog količine vozila.





“Prvih 40-50 kilometara konvoja, dio koji je najbliži Kijevu, ostat će bez hrane dok se opskrbi gorivom. Morat će napustiti vozila i pješke se vratiti na sjever po hranu”, komentirao je.

Upitan hoće li Ukrajinci uspjeti uništiti konvoj, odnosno zašto to već nisu napravili, Telenko odgovara da su bili zauzeti drugim bojištima, no kako to vrijeme sigurno dolazi. “Ovo ne znači da će Ukrajina pobijediti niti da Kijev neće pasti. No, prvih 50 kilometara ovog konvoja s time neće imati ništa”, siguran je analitičar.

Neki vojni stratezi smatraju kako je ukrajinska vlast namjerno poplavila područje sjeverno od Kijeva kako bi ruski oklopnjaci ostali u kaljuži.

'To je ušće rijeke Irpin, koja teče ispod kijevskog rezervoara (i pumpa se). Zadatak je jednostavan – ne pumpati, nego otvoriti ventile', navode.





debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 6 Mar - 8:00

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
ebenica wrote:
ja ti ne pišem da jebeš tiktok ili twiter ja ti pišem da ne baziraš stvarnost na osnovu toga. si gledao black hawk down? koliko košta jedan? likovi sa lukom i strijelom su ih rušili. samo zato kaj nekaj košta puno ne znači da se ne može uništit. jebote, amere je ekipa sa deva jebala u mozak kaj to znači točno? rimljane barabari sa oružjem od kostiju. gledaj realnu sliku a ne gluposti.
i prestani čitat krstaricu. jel ima netko u rh da ne čita srpske forume ili sluša srpsku muziku? jebote.
prestani ti ni kriv ni dužan furati rezon sa krstarice... ;)
to nije rezon sa krstarice jer vjerujem da tam navijaju slično kao ovdje samo za drugu stranu. moj "rezon" nije navijački nego je realan. ja nikad neću ni mislit ni napisat bravo rusi, braćo. ja jednostavno nisam slijep i razumijem na koji način funkcioniraju i twiter i tik tok, na 20 neuspješnih i poražavajućih ukrajinskih akcija ti ćeš vidjet jednu, onu uspješnu i na tome ćeš bazirat realnost i to je pogrešno. svi smo vidjeli scene s trpinjske ceste al samo oni koji su bili tamo su vidjeli one druge dane kojih nema snimljenih, dane kad je pun kurac ljudi izginulo, crne dane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Sun 6 Mar - 8:13

michaellcmacha wrote:
Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:sad sam na necro manseru pregledao 10tak videa... 1...2... 4... čak i 10 ubijenih rusa, različite lokacije, zarobljenih isto od pilota do raketaša... pješadija uglavnom zagine... interesantno da je to sve u zadnjih 48 sati...
Pitanje je koliko su ruske linije povezane s obzirom na ovako kaotično stanje u njihovim redovima. Nadam se da će ukrajinci u dogledno vrijeme biti u stanju pritisnuti rusku bandu i poslati kući što u vrećama, što u lancima a većinu posranih peta
da se pridružim gnječu i ja jebem mater amerikancima... da su im dali bar 15 komada mlrs m270 sa po 2x2 kontejnera sa po 6 raketa... to je 15x12x2 taman bi to bila ravnoteža jer bi satrali i konvoj i ove borbene skupine što napadaju harkiv i dolje ukrajinsko primorje
to bi zlata vrijedilo, no nabaviti će oni već nešto ili zarobiti, vrijeme je na njihovoj strani.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 8:15

Predstavnik ukrajinske ambasade u Washingtonu rekao je da se 3.000 američkih doborovoljaca odazvalo pozivu Ukrajine da se pridruže međunarodnoj legiji kako bi pomogli u borbi protiv Rusije.
-
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/tri-hiljade-americkih-doborovoljaca-odlazi-se-boriti-u-ukrajinu/220306005
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sun 6 Mar - 8:15

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
i prestani čitat krstaricu. jel ima netko u rh da ne čita srpske forume ili sluša srpsku muziku? jebote.
prestani ti ni kriv ni dužan furati rezon sa krstarice... ;)
to nije rezon sa krstarice jer vjerujem da tam navijaju slično kao ovdje samo za drugu stranu. moj "rezon" nije navijački nego je realan. ja nikad neću ni mislit ni napisat bravo rusi, braćo. ja jednostavno nisam slijep i razumijem na koji način funkcioniraju i twiter i tik tok, na 20 neuspješnih i poražavajućih ukrajinskih akcija ti ćeš vidjet jednu, onu uspješnu i na tome ćeš bazirat realnost i to je pogrešno. svi smo vidjeli scene s trpinjske ceste al samo oni koji su bili tamo su vidjeli one druge dane kojih nema snimljenih, dane kad je pun kurac ljudi izginulo, crne dane.
ja uopće ne tvrdim da ukrajinci nemaju izgubljenih bitaka, čak štoviše obrnuto od početka tvrdim da su u velikim problemima, ali to nije razlog da ne dam podršku onima koji su svojevremenu iznad moje glave tukli po četnicima... a sad moraju tući svoje četnike... jesi navijač si  i navijaš za ruske četnike i to ti ne ide na čast, kao jednom bed blu bojsu, a ja sam ti objasnio ranije da ne postoji racionalno uporrište za to... e sad zašto to ignoriraš jebiga ne da mi se s tim uopće zamarati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 6 Mar - 8:17

debotoijusto wrote:Vojni analitičar Trent Telenko, nekadašnji djelatnik Agencije za upravljanje u sektoru obrane Sjedinjenih Američkih Država, prije nekoliko dana prvi je ukazao na probleme koji su nastupili kada se konvoj ruskih borbenih vozila susreo s rasputicom - proljetnim otopljavanjem koje u ožujku ukrajinsko tlo pretvara u tešku kaljužu.

Rusi su tada, kako je konstatirao Telenko, ostali bez goriva, a zbog lošeg održavanja opreme masovno su na vozilima popucale gume pa se stvorio golemi čep dugačak 64 kilometra.

Danas je komentirao kako je ruski konvoj nepovratno zapeo.

- Ako se igdje pomakne prije nego ga Ukrajinci unište, bit će to unazad, na sjever dalje od Kijeva”, ocijenio je analitičar.

“Prvih 17 kilometara ove kolone nema goriva. Planirali su trodnevnu operaciju, a nisu je završili ni za osam dana. S obzirom na niske temperature i korištenje radija, ta vozila imaju istrošene akumulatore, naveo je Telenko.

Bez obzira na to kako pokušavaju sačuvati gorivo, prednji dio konvoja sigurno ga nema. Rusi pokušavaju opskrbiti konvoj s gorivom i hranom, no to je izuzetno teško, zbog količine vozila.





“Prvih 40-50 kilometara konvoja, dio koji je najbliži Kijevu, ostat će bez hrane dok se opskrbi gorivom. Morat će napustiti vozila i pješke se vratiti na sjever po hranu”, komentirao je.

Upitan hoće li Ukrajinci uspjeti uništiti konvoj, odnosno zašto to već nisu napravili, Telenko odgovara da su bili zauzeti drugim bojištima, no kako to vrijeme sigurno dolazi. “Ovo ne znači da će Ukrajina pobijediti niti da Kijev neće pasti. No, prvih 50 kilometara ovog konvoja s time neće imati ništa”, siguran je analitičar.

Neki vojni stratezi smatraju kako je ukrajinska vlast namjerno poplavila područje sjeverno od Kijeva kako bi ruski oklopnjaci ostali u kaljuži.

'To je ušće rijeke Irpin, koja teče ispod kijevskog rezervoara (i pumpa se). Zadatak je jednostavan – ne pumpati, nego otvoriti ventile', navode.






Poslušnost i strah od diktatorskog vođe, onih koji su planirali cijelu operaciju, je evidentna.
Ovako nešto smo smo vidjeli već za vrijeme CCCP, u što se današnja Rusija nije pretvorila,
ona je to naslijedila. Brutalnost njihove vojske će se povećavati nakon neuspjeha i gubitaka.
To već gledamo zadnjih dana. ....šta san tija reć...Sve se "planiralo"2222 u skladu s šefofim željama...
Eroo
Eroo

Posts : 74896
2016-07-22


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sun 6 Mar - 8:25

RayMabus wrote:Predstavnik ukrajinske ambasade u Washingtonu rekao je da se 3.000 američkih doborovoljaca odazvalo pozivu Ukrajine da se pridruže međunarodnoj legiji kako bi pomogli u borbi protiv Rusije.
-
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/tri-hiljade-americkih-doborovoljaca-odlazi-se-boriti-u-ukrajinu/220306005
boljr da su im poslali adekvatno oružje za tuć na daljinu

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 8:25

OKO 140 kilometara od Kijeva nalazi se Žitomir, a u njemu se nalazi ukrajinska tvornica tenkova. Video koji je prenio CNN, a koji je jučer objavljen na društvenim mrežama, prikazuje kako je dio tvornice tenkova sravnjen sa zemljom nakon napada ruskih snaga.
-
https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-rusi-sravnili-sa-zemljom-ukrajinsku-tvornicu-tenkova/2344948.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 8:31

Sjedinjene Države u razgovorima su s Poljskom o mogućem nadomještanju njihove flote borbenih aviona u slučaju da se Varšava odluči Ukrajini predati neke od svojih MiG-ova 29 kao pomoć u obrani od ruske invazije, doznaje američki Politico pozivajući se na četiri neimenovana američka dužnosnika.
-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/poljaci-salju-mig-ove-29-ukrajincima-a-amerikanci-njima-novije-avione-f-16-bijela-kuca-razgovaramo-o-tome-15166499
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 6 Mar - 8:37

michaellcmacha wrote:... jesi navijač si  i navijaš za ruske četnike i to ti ne ide na čast, kao jednom bed blu bojsu,.
nemaš ti pojma o mojoj časti. ja to nisam našao na cesti niti mi je netko dao niti ću dat ikome da me pokušava emotivno ucjenjivat kao što si ti sad probao baš zato jer mi to nitko nije poklonio i zato kaj mi to nitko nije poklonio ja ću reć' kaj god hoću i kome god hoću i boli me kurac tko će to kak vidjet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 8:40

[size=33]Odobrena prodaja: U Poljsku stiže 250 američkih tenkova[/size]

U okviru evropske turneje, američki državni sekretar Antony Blinken danas je u Poljskoj gdje je naglasio kako je sigurnost apsolutni prioritet.
U okviru evropske turneje, američki državni sekretar Antony Blinken stigao je u Poljsku.
Al Jazeerina reporterka Nikolina Zavišić javlja da je Blinken posjetio prihvatni centar u Korčovi u Poljskoj i poručio kako je sigurnost apsolutni prioritet.
“To znači dvije stvari – jačanje odbrambene snage istočnog krila NATO-a i povećanje prisustva američke vojske na evropskom tlu, prije svega u Poljskoj. Prisustvo američke vojske na poljskoj teritoriji nikad nije bilo bitnije”, poručio je Blinken.
Prije Blinkenovog dolaska se saznalo i da je američki Kongres odobrio prodaju američkih tenkova M1-Abrams Poljskoj. Potvrđeno je da 250 američkih tenkova stiže u prvoj polovici ove godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 8:42

T-72Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 150px-T72M1_MSPO15_DSC02771Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 23px-Flag_of_the_Soviet_Union.svg Soviet Union
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 23px-Flag_of_Poland.svg Poland
Main battle tankT-72M1
T-72M1R
T-72M1D
SJ-09
382[22]318 to be refurbished and modified to T-72M1R standard.[23]
Currently 75[24] T-72M1 are modified to T-72M1R.[25][26]


RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 8:45

Zemlje koje imaju tenk T 72 :

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 1280px-T-72_users
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sun 6 Mar - 8:52

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Opao2410
Koliko ovaj stroj košta... 4 godine star

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum