ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 18:03

Gnječ wrote:
Ra wrote:
violator wrote:Gnjeeec pa to je Rat i Mir! :_|
Pusti ga. Ovaj put nisam džabe krečila. Vidi, slova kao u priči, a ni jedne psovke.  :D


very funny!  badday

:D :D :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 18:04

Ra wrote:
Venus wrote:
violator wrote:Jos bih samo priupitala drugaricu Venus je li razvalila, odnosno koliko je bilo ekstaticno... :)


Naravno da jesi. :)


Razvalila sam sebe...malo sam se nepotrebno stresirala, al dobro sam napisala. Zadovoljna sam.
A što reći, osim-> Štreberica.   :P
Bravo Venus.  Tako se to radi. :)

:x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 7/5/2021, 05:10

Jutroooo...


Dobra vijest je da sam se jutros probudila.. :D ..pa e, treba se veselit svakom danu iznova. To sam jednom rekla kolegama pa mi se i dan danas smiju. Nek malo veselja. Sad se budim u zornjak, između 4 i 5, vizualiziram zatvorenih očiju što mi bude milo i drago, zatim meditacija, pa onda sve ostalo. 
Nego, doletila mi jutros misao za tzv. slijepu pjegu. To je ono što kod nas drugi vide, a ne vidimo mi sami. Taj mi je pojam jako drag jer mi je kod sebe pomogao detektirati neke stvari koje sam ja kod sebe osjećala drugačije nego što su to drugi vidjeli ili tumačili, a primjedbe drugih su mi pomogle da odmotam klupko. Primjer, bijesan si ko ris i psovao bi, a hoćeš bit fin, to ne ide skupa i to vidi okolina. Treba riješit bijes, postić mir i sklad i onda iz pozicije unutarnjeg mira bit fin. Ne možeš sretno hodat s kamenom u cipeli zbog kojeg ti krvare noge. 
Sad sam u nekoj vrsti dobrovoljnog retreata, pa me pere inspiracija. 

A sad malo djevičanske štreberske panike, moram dovršit čak 3 studijska zadatka preko vikenda, tako da nema za'ebancije. Bit ću manje prisutna ovih dana, a to nikako ne znači da vas manje volim. 
:confetti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 7/5/2021, 07:25

Dobro jutro i od mene.. :)

Nisam jos gotovo nista procitala od ovoga sto ste pisali, pozurila sam vam donijeti dva besplatna filma (drama i dokumentarac) koja mozete odgledati do 10. 05., a onda i glasovati za nekog od njih.   :)

Vise informacija na linku:

https://kinoeuropa.hr/nagrada-publike-lux/


Podnaslove / titlove namjestite preko CC-a, a traileri su vam vec prevedeni..


1. Corpus Christi

Redatelj: Jan Komasa
Scenarij: Mateusz Pacewicz
Uloge: Bartosz Bielenia, Eliza Rycembel, Aleksandra Konieczna, Tomasz Ziętek, Leszek Lichota, Łukasz Simlat
Produkcija: Aurum Film – Aneta Hickinbotham, Leszek Bodzak, Les Contes Modernes

O filmu:

Poljski kandidat za nagradu Oscar za najbolji strani film 2020. godine, inspiriran je istinitom pričom o 20-godišnjem Danielu koji doživljava duhovnu transformaciju u omladinskom pritvorskom centru. Želi postati svećenik, ali je to nemoguće zbog njegovog kriminalnog dosjea. Dolaskom u mali grad, gdje je poslan da radi u stolarskoj radionici, oblači se kao svećenik i slučajno preuzima mjesnu župu. Dolazak mladog, karizmatičnog propovjednika prilika je da lokalna zajednica započne proces ozdravljenja nakon nedavne tragedije. Ovaj kontroverzan te ujedno inteligentan i nadasve human film osvojio je brojne nagrade poput Europa Cinemas Label za najbolji film na festivalu u Veneciji, nominacije za prestižnu nagradu Europske filmske akademije za najbolji europski film, scenarij, redatelja i glumca te nominaciju na LUX – europsku filmsku nagradu publike 2021.



2. Kolektiv

Redatelj: Alexander Nanau
Scenarij: Alexander Nanau, Antoaneta Opris
Produkcija: Nanau Production, HBO Europe, Samsa Film

O filmu:

Dokumentarni film rumunjskog redatelja Alexandera Nanaua donosi priču o požaru koji je 30. listopada 2015. godine buknuo u noćnom klubu Colectiv u Bukureštu, u kojem je smrtno stradalo 27, a ozlijeđeno je još 180 ljudi. U idućim danima izbili su prosvjedi koji su na kraju srušili tadašnju socijaldemokratsku vladu. Redatelj prati nekoliko ključnih figura u vremenu nakon katastrofe, razotkrivajući pritom mračno lice korupcije koja sve više nagriza njegovu zemlju i odnosi živote te ujedno pokazuje da hrabri i odlučni ljudi mogu promijeniti korumpirane sustave. Film je osvojio nagradu Europske filmske akademije 2020. godine za najbolji europski dokumentarni film te je nominiran za nagradu Oscar za najbolji dokumentarni film 2021.


_____

Imajte lijep dan!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 7/5/2021, 07:37

violator wrote:Dobro jutro i od mene.. :)

Nisam jos gotovo nista procitala od ovoga sto ste pisali, pozurila sam vam donijeti dva besplatna filma (drama i dokumentarac) koja mozete odgledati do 10. 05., a onda i glasovati za nekog od njih.   :)

* za jednog od njih :p

____

Imajte lijep dan!

(dio drugi) :-D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 7/5/2021, 15:56

Venus wrote:Jutroooo...


Dobra vijest je da sam se jutros probudila.. :D ..pa e, treba se veselit svakom danu iznova. To sam jednom rekla kolegama pa mi se i dan danas smiju. Nek malo veselja. Sad se budim u zornjak, između 4 i 5, vizualiziram zatvorenih očiju što mi bude milo i drago, zatim meditacija, pa onda sve ostalo. 

koje li slučajosti i ja sam se jutros probudio u zornjak između 4 i 5 i viđe slučajnosti i ja vizualiziram kako padaju atomske bombe po rvackoj i bosanskom vilayetu i isto tako gle slučajnosti sleduje meditacija u kojoj izmeditiram velik dio rvackih majki koje su izrodile sve ove današnje rvacke izrode. wow! isto i ja nakon meditacje sve ostalo. jutros smo bili sinhronizirani ko švajcarski satovi. this is weird.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 8/5/2021, 00:27

Kic! Puši kurac! Eto...

darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 07:07

violator wrote:Dobro jutro i od mene.. :)

Nisam jos gotovo nista procitala od ovoga sto ste pisali, pozurila sam vam donijeti dva besplatna filma (drama i dokumentarac) koja mozete odgledati do 10. 05., a onda i glasovati za nekog od njih.   :)

Vise informacija na linku:

https://kinoeuropa.hr/nagrada-publike-lux/


Podnaslove / titlove namjestite preko CC-a, a traileri su vam vec prevedeni..


1. Corpus Christi

Redatelj: Jan Komasa
Scenarij: Mateusz Pacewicz
Uloge: Bartosz Bielenia, Eliza Rycembel, Aleksandra Konieczna, Tomasz Ziętek, Leszek Lichota, Łukasz Simlat
Produkcija: Aurum Film – Aneta Hickinbotham, Leszek Bodzak, Les Contes Modernes

O filmu:

Poljski kandidat za nagradu Oscar za najbolji strani film 2020. godine, inspiriran je istinitom pričom o 20-godišnjem Danielu koji doživljava duhovnu transformaciju u omladinskom pritvorskom centru. Želi postati svećenik, ali je to nemoguće zbog njegovog kriminalnog dosjea. Dolaskom u mali grad, gdje je poslan da radi u stolarskoj radionici, oblači se kao svećenik i slučajno preuzima mjesnu župu. Dolazak mladog, karizmatičnog propovjednika prilika je da lokalna zajednica započne proces ozdravljenja nakon nedavne tragedije. Ovaj kontroverzan te ujedno inteligentan i nadasve human film osvojio je brojne nagrade poput Europa Cinemas Label za najbolji film na festivalu u Veneciji, nominacije za prestižnu nagradu Europske filmske akademije za najbolji europski film, scenarij, redatelja i glumca te nominaciju na LUX – europsku filmsku nagradu publike 2021.



2. Kolektiv

Redatelj: Alexander Nanau
Scenarij: Alexander Nanau, Antoaneta Opris
Produkcija: Nanau Production, HBO Europe, Samsa Film

O filmu:

Dokumentarni film rumunjskog redatelja Alexandera Nanaua donosi priču o požaru koji je 30. listopada 2015. godine buknuo u noćnom klubu Colectiv u Bukureštu, u kojem je smrtno stradalo 27, a ozlijeđeno je još 180 ljudi. U idućim danima izbili su prosvjedi koji su na kraju srušili tadašnju socijaldemokratsku vladu. Redatelj prati nekoliko ključnih figura u vremenu nakon katastrofe, razotkrivajući pritom mračno lice korupcije koja sve više nagriza njegovu zemlju i odnosi živote te ujedno pokazuje da hrabri i odlučni ljudi mogu promijeniti korumpirane sustave. Film je osvojio nagradu Europske filmske akademije 2020. godine za najbolji europski dokumentarni film te je nominiran za nagradu Oscar za najbolji dokumentarni film 2021.


_____

Imajte lijep dan!

Corpus Christi stavljen na moju listu za obavezno pogledat. Čim riješim obaveze, gledam. 
Super preporuka, hvala ti puno. :*

Ti si gledala Mar Adentro? Baš me se jako dojmio, jedan od rijetkih filmova koji su ponovo gledljivi.
Nevjerovatna priča od početka do kraja.

Benefit plus što obnavljam španjolski koji sam malo stavila ta trane, a obožavam ga.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 07:21

Gnječ wrote:
Venus wrote:Jutroooo...


Dobra vijest je da sam se jutros probudila.. :D ..pa e, treba se veselit svakom danu iznova. To sam jednom rekla kolegama pa mi se i dan danas smiju. Nek malo veselja. Sad se budim u zornjak, između 4 i 5, vizualiziram zatvorenih očiju što mi bude milo i drago, zatim meditacija, pa onda sve ostalo. 

koje li slučajosti i ja sam se jutros probudio u zornjak između 4 i 5 i viđe slučajnosti i ja vizualiziram kako padaju atomske bombe po rvackoj i bosanskom vilayetu i isto tako gle slučajnosti sleduje meditacija u kojoj izmeditiram velik dio rvackih majki koje su izrodile sve ove današnje rvacke izrode. wow! isto i ja nakon meditacje sve ostalo. jutros smo bili sinhronizirani ko švajcarski satovi. this is weird.

Ako nemaš koherenciju između srca i mozga za vrijeme vizualizacije, nema efekta. 
Realno, brutta i ne može rezonirat u srcu, prije će se bijes uskladištit u tvoju jetru.

Šteta da još nisi prihvatio Isusa, iako si nekad pisao da ti je rođo (vidiš kako me sjećanje služi!). 
Daklem, kad prihvatiš Isusa, shvatit ćeš da s razlogom pripadaš rvackoj i bosanskom vilayetu, da su ti vrijedne rvacke majke susjede, a sa njihovim sinovima (koji liče na svoje matere) piješ birru. 

Ah, kakva tužna sudbina, una commedia divina.. :^0:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 07:25

jasambrend wrote:Kic! Puši kurac! Eto...


Prvo sam pomislila da si slučajno uletio na ovaj pdf, no nisi, ovo je ipak ljubav i sex... :D 

Pa šta ima Brende, ko te ljutiJo...kakvo je bilo vino noćas..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 07:51

Venus wrote:
violator wrote:Dobro jutro i od mene.. :)

Nisam jos gotovo nista procitala od ovoga sto ste pisali, pozurila sam vam donijeti dva besplatna filma (drama i dokumentarac) koja mozete odgledati do 10. 05., a onda i glasovati za nekog od njih.   :)

Vise informacija na linku:

https://kinoeuropa.hr/nagrada-publike-lux/


Podnaslove / titlove namjestite preko CC-a, a traileri su vam vec prevedeni..


1. Corpus Christi

Redatelj: Jan Komasa
Scenarij: Mateusz Pacewicz
Uloge: Bartosz Bielenia, Eliza Rycembel, Aleksandra Konieczna, Tomasz Ziętek, Leszek Lichota, Łukasz Simlat
Produkcija: Aurum Film – Aneta Hickinbotham, Leszek Bodzak, Les Contes Modernes

O filmu:

Poljski kandidat za nagradu Oscar za najbolji strani film 2020. godine, inspiriran je istinitom pričom o 20-godišnjem Danielu koji doživljava duhovnu transformaciju u omladinskom pritvorskom centru. Želi postati svećenik, ali je to nemoguće zbog njegovog kriminalnog dosjea. Dolaskom u mali grad, gdje je poslan da radi u stolarskoj radionici, oblači se kao svećenik i slučajno preuzima mjesnu župu. Dolazak mladog, karizmatičnog propovjednika prilika je da lokalna zajednica započne proces ozdravljenja nakon nedavne tragedije. Ovaj kontroverzan te ujedno inteligentan i nadasve human film osvojio je brojne nagrade poput Europa Cinemas Label za najbolji film na festivalu u Veneciji, nominacije za prestižnu nagradu Europske filmske akademije za najbolji europski film, scenarij, redatelja i glumca te nominaciju na LUX – europsku filmsku nagradu publike 2021.



2. Kolektiv

Redatelj: Alexander Nanau
Scenarij: Alexander Nanau, Antoaneta Opris
Produkcija: Nanau Production, HBO Europe, Samsa Film

O filmu:

Dokumentarni film rumunjskog redatelja Alexandera Nanaua donosi priču o požaru koji je 30. listopada 2015. godine buknuo u noćnom klubu Colectiv u Bukureštu, u kojem je smrtno stradalo 27, a ozlijeđeno je još 180 ljudi. U idućim danima izbili su prosvjedi koji su na kraju srušili tadašnju socijaldemokratsku vladu. Redatelj prati nekoliko ključnih figura u vremenu nakon katastrofe, razotkrivajući pritom mračno lice korupcije koja sve više nagriza njegovu zemlju i odnosi živote te ujedno pokazuje da hrabri i odlučni ljudi mogu promijeniti korumpirane sustave. Film je osvojio nagradu Europske filmske akademije 2020. godine za najbolji europski dokumentarni film te je nominiran za nagradu Oscar za najbolji dokumentarni film 2021.


_____

Imajte lijep dan!

Corpus Christi stavljen na moju listu za obavezno pogledat. Čim riješim obaveze, gledam. 
Super preporuka, hvala ti puno. :*

Ti si gledala Mar Adentro? Baš me se jako dojmio, jedan od rijetkih filmova koji su ponovo gledljivi.
Nevjerovatna priča od početka do kraja.

Benefit plus što obnavljam španjolski koji sam malo stavila ta trane, a obožavam ga.



Dobro jutrooo! :) Corpus Christi je divan film! Iako je drama, ima komicnih elemenata, a Bertosz je razvalio glumom.. :)

Joj, ne znam hocu li gledati ovo sto si predlozila jer vidim da je vrlo emotivno zahtjevan i vec sada znam da bih tulila nad njim sljedecih par tjedana... :-(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 07:58

Pogledat cu, ipak. Hvala na preporuci. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 08:01

Ra wrote:
violator wrote:Gnjeeec pa to je Rat i Mir! :_|
Pusti ga. Ovaj put nisam džabe krečila. Vidi, slova kao u priči, a ni jedne psovke.  :D


Najgore mu je sto nisi nista na sve to uzvratila, a bas se potrudio!

:-D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 08:21

Ra wrote:
violator wrote:
Ra wrote:

Nadam se da si ti ono ok do kraja. :)

Doista se ne trebas zahvaljivati, meni je bila cast da sam mogla ublaziti neke situacije i strah... :) I nadam se da je sada sve u redu!


Hvala ti na lijepim mislima, jos ozdravljujem, bas mi treba vremena.


Nemoj odustati od svojih kreacija.


Hvala na pitanju, dobro je. Raste joj zdrava tamna kovrčava kosa, s vrlo malo sijedih (prije je bila plava i s puno sijedih)


A ti si me uplašila. Ali samo na trenutak. Znam ja da ti znaš kako se vratiti u ravnotežu.;)
Neka, vremena imaš dovoljno. Već mi sad puno bolje zvučiš. 

Neću odustati jer je to nešto što me doista napuni pozitivom. A takvih stvari je sve manje. 

Apropo onog videa, da ne odgovaram kao teta Iluzija nekada s nizom postova.
Meni se svidio video, naravno, do trenutka kad sam zaspala.   Ostaria Siciliana  - Page 17 1f606  
Danas ću odgledati nastavak jer se spominje rehabilitacija nakon moždanog udara. 

Ti stvarno imaš razvijeno šesto čulo i nerijetko okačiš na zid stvari koje su mi baš tada potrebne. 


Naime, prijateljica u Slo je imala moždani udar, poslije toga je preboljela koronu, a onda su je udarila još dva moždana zaredom. 

Motorika joj je ok, ali je govor jako oštećen.
Strašno joj se suzio vokabular, a i zaboravlja sve i svašta. 
Što je najgore ona je bila vrlo samostalna osoba i nenavikla pitati za bilo kakvu uslugu, a pogotovo ne zna tražiti pomoć, pa joj je ova ovisnost o drugima jako teško pala. 
Bojim se da se ne preda samo zato da ne bi bila drugima teret.  :(


Jako si me obradovala s pricom o snazi i kosici.❤ To mi je tako bilo dooobro procitati da se vec neko vrijeme neprekidno smijesim. :) :) :)


____

Zao mi je zbog drugarice. Nece se ona predati vec ce je ta njena zilavost i zelja za samostalnoscu izvuci iz svega toga... Nadam se da ima ljude koji je vole i koji ce joj to neprekidno pokazivati .  Ja sam noni, npr., postavljala pitanja koja bih se dosjetila (zeljela sam da mi nesto prica pa makar zvucala nesuvislo; gledale smo zajedno i one glupe sapunice pa bih naglas komentirala scene i trazila njeno misljenje; poticala je da mi govori o prijasnjim dogadjajima itd., dakle, svakodnevno je poticala na razmisljanje i komunikaciju), obavezno je hranila i kad nije htjela - morala je pojesti pripremljene obroke pa makar jedan obrok bio raspodijeljen na svakih sat vremena... Pa bismo se setale do balkona i sjedile ondje, brojale satelitske antene i klima uredjaje na obliznjim zgradama i neboderima... Prepoznavale cvijece... Tako tim nekim sitnicama vjezbale njen um.. I uspjela je. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 11:37

Venus wrote:
Gnječ wrote:
Venus wrote:Jutroooo...


Dobra vijest je da sam se jutros probudila.. :D ..pa e, treba se veselit svakom danu iznova. To sam jednom rekla kolegama pa mi se i dan danas smiju. Nek malo veselja. Sad se budim u zornjak, između 4 i 5, vizualiziram zatvorenih očiju što mi bude milo i drago, zatim meditacija, pa onda sve ostalo. 

koje li slučajosti i ja sam se jutros probudio u zornjak između 4 i 5 i viđe slučajnosti i ja vizualiziram kako padaju atomske bombe po rvackoj i bosanskom vilayetu i isto tako gle slučajnosti sleduje meditacija u kojoj izmeditiram velik dio rvackih majki koje su izrodile sve ove današnje rvacke izrode. wow! isto i ja nakon meditacje sve ostalo. jutros smo bili sinhronizirani ko švajcarski satovi. this is weird.

Ako nemaš koherenciju između srca i mozga za vrijeme vizualizacije, nema efekta. 
Realno, brutta i ne može rezonirat u srcu, prije će se bijes uskladištit u tvoju jetru.

Šteta da još nisi prihvatio Isusa, iako si nekad pisao da ti je rođo (vidiš kako me sjećanje služi!). 
Daklem, kad prihvatiš Isusa, shvatit ćeš da s razlogom pripadaš rvackoj i bosanskom vilayetu, da su ti vrijedne rvacke majke susjede, a sa njihovim sinovima (koji liče na svoje matere) piješ birru. 

Ah, kakva tužna sudbina, una commedia divina.. :^0:^0

viš ti kako većina žena brzinski nađe riješenje za svaki problem kojeg ne žele vidjeti a kamoli riješavati. it's fucking easy! just belittle everyone who dares to criticize or dares to bring the problem out or just belittle the problem...or even better, belittle both the problem and the messenger. it's so fucking easy belittle everybody who dares to rock the boat. the bloody croats and other balkans bratstvo & jedinstvo cavemens and cavewomans in the Triglav to Gevgelia area have a saying that goes like this: ne talasaj!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 13:15

Evo jedna za Vecu. :)


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 8/5/2021, 13:48

Venus wrote:
jasambrend wrote:Kic! Puši kurac! Eto...


Prvo sam pomislila da si slučajno uletio na ovaj pdf, no nisi, ovo je ipak ljubav i sex... :D 

Pa šta ima Brende, ko te ljutiJo...kakvo je bilo vino noćas..

Neko prvoklasno kontinentalno... uzmu dva deca dalmatinskog/primorskog stave tri deca kvasine i po litre vode i navodno beru neke medalje s tim po sajmovima... a majke ti, želudac mi se još oporavlja... :vader
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 14:52

violator wrote:Pogledat cu, ipak. Hvala na preporuci. :)

Jedan od onih koji obogati čovjeka iznutra.. <3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 14:55

Gnječ wrote:
Venus wrote:
Gnječ wrote:
Venus wrote:Jutroooo...


Dobra vijest je da sam se jutros probudila.. :D ..pa e, treba se veselit svakom danu iznova. To sam jednom rekla kolegama pa mi se i dan danas smiju. Nek malo veselja. Sad se budim u zornjak, između 4 i 5, vizualiziram zatvorenih očiju što mi bude milo i drago, zatim meditacija, pa onda sve ostalo. 

koje li slučajosti i ja sam se jutros probudio u zornjak između 4 i 5 i viđe slučajnosti i ja vizualiziram kako padaju atomske bombe po rvackoj i bosanskom vilayetu i isto tako gle slučajnosti sleduje meditacija u kojoj izmeditiram velik dio rvackih majki koje su izrodile sve ove današnje rvacke izrode. wow! isto i ja nakon meditacje sve ostalo. jutros smo bili sinhronizirani ko švajcarski satovi. this is weird.

Ako nemaš koherenciju između srca i mozga za vrijeme vizualizacije, nema efekta. 
Realno, brutta i ne može rezonirat u srcu, prije će se bijes uskladištit u tvoju jetru.

Šteta da još nisi prihvatio Isusa, iako si nekad pisao da ti je rođo (vidiš kako me sjećanje služi!). 
Daklem, kad prihvatiš Isusa, shvatit ćeš da s razlogom pripadaš rvackoj i bosanskom vilayetu, da su ti vrijedne rvacke majke susjede, a sa njihovim sinovima (koji liče na svoje matere) piješ birru. 

Ah, kakva tužna sudbina, una commedia divina.. :^0:^0

viš ti kako većina žena brzinski nađe riješenje za svaki problem kojeg ne žele vidjeti a kamoli riješavati. it's fucking easy! just belittle everyone who dares to criticize or  dares to bring the problem out  or just belittle the problem...or even better, belittle both the problem and the messenger. it's so fucking easy belittle everybody who dares to rock the boat. the bloody croats and other balkans bratstvo & jedinstvo cavemens and cavewomans in the Triglav to Gevgelia area have a saying that goes like this: ne talasaj!

Pa pogle svoj odgovor na moj post gore o meditaciji i vizualizaciji, i ti si se šalio, pa sam i ja nastavila. Nema ljutiš.

Nego, reci mi onda koje je tvoje rješenje osim atomske i užgat sve..?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 14:59

jasambrend wrote:
Venus wrote:

Prvo sam pomislila da si slučajno uletio na ovaj pdf, no nisi, ovo je ipak ljubav i sex... :D 

Pa šta ima Brende, ko te ljutiJo...kakvo je bilo vino noćas..

Neko prvoklasno kontinentalno... uzmu dva deca dalmatinskog/primorskog stave tri deca kvasine i po litre vode i navodno beru neke medalje s tim po sajmovima... a majke ti, želudac mi se još oporavlja... :vader

Pari mi ka trovanje... No

Jednom sam u trajektu za For skužila makedonske cisterne sa vinom koje su vozile crnjak na For. Otad ne vjerujem više ništa šta je u tim bocama..a kad sam bolje promislila, pa e..ne mogu dva vinograda na južnoj strani napit po Europe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/5/2021, 15:14

Venus wrote:
Gnječ wrote:
Venus wrote:
Gnječ wrote:
Venus wrote:Jutroooo...


Dobra vijest je da sam se jutros probudila.. :D ..pa e, treba se veselit svakom danu iznova. To sam jednom rekla kolegama pa mi se i dan danas smiju. Nek malo veselja. Sad se budim u zornjak, između 4 i 5, vizualiziram zatvorenih očiju što mi bude milo i drago, zatim meditacija, pa onda sve ostalo. 

koje li slučajosti i ja sam se jutros probudio u zornjak između 4 i 5 i viđe slučajnosti i ja vizualiziram kako padaju atomske bombe po rvackoj i bosanskom vilayetu i isto tako gle slučajnosti sleduje meditacija u kojoj izmeditiram velik dio rvackih majki koje su izrodile sve ove današnje rvacke izrode. wow! isto i ja nakon meditacje sve ostalo. jutros smo bili sinhronizirani ko švajcarski satovi. this is weird.

Ako nemaš koherenciju između srca i mozga za vrijeme vizualizacije, nema efekta. 
Realno, brutta i ne može rezonirat u srcu, prije će se bijes uskladištit u tvoju jetru.

Šteta da još nisi prihvatio Isusa, iako si nekad pisao da ti je rođo (vidiš kako me sjećanje služi!). 
Daklem, kad prihvatiš Isusa, shvatit ćeš da s razlogom pripadaš rvackoj i bosanskom vilayetu, da su ti vrijedne rvacke majke susjede, a sa njihovim sinovima (koji liče na svoje matere) piješ birru. 

Ah, kakva tužna sudbina, una commedia divina.. :^0:^0

viš ti kako većina žena brzinski nađe riješenje za svaki problem kojeg ne žele vidjeti a kamoli riješavati. it's fucking easy! just belittle everyone who dares to criticize or  dares to bring the problem out  or just belittle the problem...or even better, belittle both the problem and the messenger. it's so fucking easy belittle everybody who dares to rock the boat. the bloody croats and other balkans bratstvo & jedinstvo cavemens and cavewomans in the Triglav to Gevgelia area have a saying that goes like this: ne talasaj!

Pa pogle svoj odgovor na moj post gore o meditaciji i vizualizaciji, i ti si se šalio, pa sam i ja nastavila. Nema ljutiš.

Nego, reci mi onda koje je tvoje rješenje osim atomske i užgat sve..?

istina je da sam se zaista probudio u isto vrijeme kao i ti i obavio sve što si napisala po istom redosljedu. jedino vjerojatno ti nisi vizualizirala atomske bombe i meditirala rvacke mame i pa onda sve ostalo tu sigurno ima dosta razlika.

nema riješenja. ova psihopatologizacija rvackog društva, brutalna korupcija i destrukcija je otišlo predaleko. to je sada ireverzibilan proces dok se ne potroši i uništi svo gorivo novac, nekretnine i krediti. nakon toga u RH slijedi ili građanski rat ili okupacija od strane neke druge moćne države ili parcelizacija između više država.

ali ono što napisah većina žena ne vole kad netko talasa. mir, mir, nitko nije kriv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 17 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum