ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 26/4/2021, 07:02

Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
Venus wrote:Samo da usput napomenem da je preksutra pun mjesec u škorpijetini, malkice je teži ovaj put, neželjeni obrati, neočekivana iznenađenja, neraspoloženja, nervoza...baš šora. Aspekti ovog će se protegnuti čak 2 tjedna u maj, toliko je jak. Blagost, osobito prema sebi, pa i drugima te strpljivost su poželjni. Živce okačit o klin.

eko la! jučer san nabrusija raknun i kosir a prekjučer sam se išao svađat u Bauhaus.

Ti se fino narednih dana zakracunaj - iznutra!

najbolje da podignem šator u parkiću narednih nekoliko dana. pun mjesec u škorpijetini i plus imam dve škorpijetine doma.

Nije ti lako!

Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 26/4/2021, 07:04

violator wrote:Nego, razmisljam malo o reklamama nase dalekovidnice i ostalih komercijalnih televizija. Vecina mi prolazi ispod praga svjesnosti jer su na granici retardacije - dakle, toliko su lose osmisljene da ne uspijevaju zadrzati paznju ni 0,5 sec.. Ali zato me redovno jedna bas nasmije - najbolja reklama od ponudjenih! :D



Btw, bilo bi zabavno napraviti povijesni pregled propagandnog programa. Duzine reklama, najcesceg sadrzaja, nacina komunikacije, razine apstrakcije, ciljanih skupina, kolicine cenzure itd.

Ova reklama me uvijek nasmije, predobro...svaka čast onome ko je smislio  :D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 26/4/2021, 07:07

Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
Venus wrote:Samo da usput napomenem da je preksutra pun mjesec u škorpijetini, malkice je teži ovaj put, neželjeni obrati, neočekivana iznenađenja, neraspoloženja, nervoza...baš šora. Aspekti ovog će se protegnuti čak 2 tjedna u maj, toliko je jak. Blagost, osobito prema sebi, pa i drugima te strpljivost su poželjni. Živce okačit o klin.

eko la! jučer san nabrusija raknun i kosir a prekjučer sam se išao svađat u Bauhaus.

Ti se fino narednih dana zakracunaj - iznutra!

najbolje da podignem šator u parkiću narednih nekoliko dana. pun mjesec u škorpijetini i plus imam dve škorpijetine doma.

Nanizi lubanjice na neki spazic i objesi iznad vrata s vanjske strane, napravi fake voodoo lutkkice i postavi ih uzduz prozora - s unutarnje strane (ne zaboravi upiknuti u njih pribadace na vidljiva mjesta) pa da vidis milinu od mira i tisine.

nije potrebno. prekjučer sam počeo piturivat ulazna vrata ali samo jedan dio da isprobam futurističku hi-tech boju koju kupih u Bauhausu. odčepim kanistar da nalijem malo boje u kanticu i zaplahnuo me brutalno odvratan miris po truloj ribi točno srdele ali kao da su dvajst dana bile na suncu. počelo mi se povraćat ali ja hrabro idem naprijed mislim si možda je to neka nova tehnologija i kemija pa mora smrdit. i tako ja popituran pol metra i odustanem jer smrad je bio nesnošljiv i mislim si pičku materinu ti njemci su sigurno zamijenili kanistre i prodali mi Zyklon-B ili šta??! i tako sada sam u nesnošljivom smradu nikako da skinem taj smrad trulih sardela sa vrata a i cijeli stan futa po trulim sardelama kao da sam u ribarnici. čak i mačka zaobilazi neće ni nlizu.

zato sam se išao svađat u Bauhaus kod njemaca. kad je onaj na info pultu pomirisao samo se čulo: pfuuuj pa rig, rig, podrig pa lik kaže: koji je ovo kurac? jebote skoro sam se ispovraćao šta je to???

i tako dali mi drugu kantu boje drugog proizvođača a ne ovu A.G. Farben koja futa po trulim sardelamma i zyklonu-b. naravno, novu kantu je morao otvoriti ispred mene da ponjuškamo da ne bi bili opet neki bojni otrovi.

hahahhahhaahhh...umrla sam od smijeha na ovo, uljepšao si mi dan...moj nos je tako osjetljiv da ne podnosim miris bureka ispod ruke, a kamoli trulex po ribi... :^0

Daj svom nosu kredibilitet, on najbolje zna - to ti je naravoučenije ovog iskustva. 
Daklem, ako ti nešto smrdi, boja, jelo, ženska - smrdi i basta, ne koristi, ne ljubi, ne maži, niente... :D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 26/4/2021, 14:11

Venus wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
Venus wrote:Samo da usput napomenem da je preksutra pun mjesec u škorpijetini, malkice je teži ovaj put, neželjeni obrati, neočekivana iznenađenja, neraspoloženja, nervoza...baš šora. Aspekti ovog će se protegnuti čak 2 tjedna u maj, toliko je jak. Blagost, osobito prema sebi, pa i drugima te strpljivost su poželjni. Živce okačit o klin.

eko la! jučer san nabrusija raknun i kosir a prekjučer sam se išao svađat u Bauhaus.

Ti se fino narednih dana zakracunaj - iznutra!

najbolje da podignem šator u parkiću narednih nekoliko dana. pun mjesec u škorpijetini i plus imam dve škorpijetine doma.

Nije ti lako!

nije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 26/4/2021, 14:28

Venus wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
Venus wrote:Samo da usput napomenem da je preksutra pun mjesec u škorpijetini, malkice je teži ovaj put, neželjeni obrati, neočekivana iznenađenja, neraspoloženja, nervoza...baš šora. Aspekti ovog će se protegnuti čak 2 tjedna u maj, toliko je jak. Blagost, osobito prema sebi, pa i drugima te strpljivost su poželjni. Živce okačit o klin.

eko la! jučer san nabrusija raknun i kosir a prekjučer sam se išao svađat u Bauhaus.

Ti se fino narednih dana zakracunaj - iznutra!

najbolje da podignem šator u parkiću narednih nekoliko dana. pun mjesec u škorpijetini i plus imam dve škorpijetine doma.

Nanizi lubanjice na neki spazic i objesi iznad vrata s vanjske strane, napravi fake voodoo lutkkice i postavi ih uzduz prozora - s unutarnje strane (ne zaboravi upiknuti u njih pribadace na vidljiva mjesta) pa da vidis milinu od mira i tisine.

nije potrebno. prekjučer sam počeo piturivat ulazna vrata ali samo jedan dio da isprobam futurističku hi-tech boju koju kupih u Bauhausu. odčepim kanistar da nalijem malo boje u kanticu i zaplahnuo me brutalno odvratan miris po truloj ribi točno srdele ali kao da su dvajst dana bile na suncu. počelo mi se povraćat ali ja hrabro idem naprijed mislim si možda je to neka nova tehnologija i kemija pa mora smrdit. i tako ja popituran pol metra i odustanem jer smrad je bio nesnošljiv i mislim si pičku materinu ti njemci su sigurno zamijenili kanistre i prodali mi Zyklon-B ili šta??! i tako sada sam u nesnošljivom smradu nikako da skinem taj smrad trulih sardela sa vrata a i cijeli stan futa po trulim sardelama kao da sam u ribarnici. čak i mačka zaobilazi neće ni nlizu.

zato sam se išao svađat u Bauhaus kod njemaca. kad je onaj na info pultu pomirisao samo se čulo: pfuuuj pa rig, rig, podrig pa lik kaže: koji je ovo kurac? jebote skoro sam se ispovraćao šta je to???

i tako dali mi drugu kantu boje drugog proizvođača a ne ovu A.G. Farben koja futa po trulim sardelamma i zyklonu-b. naravno, novu kantu je morao otvoriti ispred mene da ponjuškamo da ne bi bili opet neki bojni otrovi.

hahahhahhaahhh...umrla sam od smijeha na ovo, uljepšao si mi dan...moj nos je tako osjetljiv da ne podnosim miris bureka ispod ruke, a kamoli trulex po ribi... :^0

Daj svom nosu kredibilitet, on najbolje zna - to ti je naravoučenije ovog iskustva. 
Daklem, ako ti nešto smrdi, boja, jelo, ženska - smrdi i basta, ne koristi, ne ljubi, ne maži, niente... :D :D :D

moje osjetilo njuha funkcionira perfektno nanjušio sam da nešto s tom bojom neće biti dobro čim sam je kupio odmah još u Bauhasu imao sam neki osjećaj da me prokleti hrvati hoće opet zajebati i nasamariti. bio bi ja reagirao ali bila je ispred mene neka prokleta hrvatska kučka koja nikako da se odluči koju nijansu sive hoće da joj ovaj prokleti prodavač rvat izmiksa u stroju. i to j trajalo....i trajalo...i trajalo....pa onda idem racionaizirati ono stoje mi dva jedan vrag a drugi naivni anđeo na ramenima i savjetuju: Gnječ, koji kurac se stalno buniš rvati kad te vide dobiju ospice kupi to i bit će sve u redu...onda mi vrag ne da mira i kaže: Gnječ, jebi majku tim prokletim rvatima krv im jebi sotonsku kažem ti kvarni su pun ih je pakao. udri po njima hoće te zajebati podvalili su ti fuš pituru...

i tako ping-pong ping-pong i poslušam naivnog anđela. otprilike je bilo tako možda koja nijansa sive gore-dole. sad sam naivnom anđelu stavio brnjicu na usta pa nek leđero puši kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 26/4/2021, 17:13

da se ne zaboravi što je kvaliteta.

treba mi ovaj brico iz Senegala šteta što je predaleko. ovo je virtuoz i viša razina umjetnosti. vidjeh puno videa o brijačnicama ali ovaj senegalac je of the highest quality top-notch vituoso.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 26/4/2021, 21:01

Ostaria Siciliana  - Page 10 F_10874667_1024
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 26/4/2021, 21:02

Ostaria Siciliana  - Page 10 10874807
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 26/4/2021, 21:22

:^0...

Gnječ, znaš ono kad su naši stari u prazne kante od piture solili srdele...možda su ti u takovu kantu od srdejav ulili pituru... geek


Ovo sa pticom je hit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 26/4/2021, 22:54

Venus wrote::^0...

Gnječ, znaš ono kad su naši stari u prazne kante od piture solili srdele...možda su ti u takovu kantu od srdejav ulili pituru... geek


Ovo sa pticom je hit.


slane sardele mirišu kao Calvin Klein parfem a ova pitura smrdi milijun puta gore od slanih sardela nešto kao one paklene fermentirane švedske haringe u konzervi i krepani glavoći na ispustu kanalizacije u more i još pride netko pusti prdac koji smrdi kao da je jeo krepane žabe i kornjače. stinks like a mother of hell.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 27/4/2021, 08:26

:D

Jednom sam radila neko jelo s kozicama..šetkali smo s gostima da im pokažemo kuću i spuštali se skalama prema kužini, a ponistra je okrenuta prema skalama i miris jela doleti do nas, a jedan od gostiju frkne nosom i kaže da je nešto krepalo..omg :^0 
Isto mi je stari reko kad su on i mater ulazili u stan za badnjak, a ja skuhala bakalar bianco. Nije baš da je neki kompliment na samom ulazu... pale :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 27/4/2021, 08:33

Velika mi je, velika želja posjetit Siciliju. 
Osobito me privlači Positano. Vidi ti ove divote...

Ostaria Siciliana  - Page 10 2db28b94500eb2b4da4b04bdaebb9401

Jedino što mi se pari da se neću tu moć kupat  :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 27/4/2021, 12:44

Venus wrote:Velika mi je, velika želja posjetit Siciliju. 
Osobito me privlači Positano. Vidi ti ove divote...

Ostaria Siciliana  - Page 10 2db28b94500eb2b4da4b04bdaebb9401

Jedino što mi se pari da se neću tu moć kupat  :roll

idi lijepo je. ja sam prošao dobar dio Sicilije trebao sam otići i u Gelu ali sam odustao. Gela je grad gdje je Bog rekao Addio! Arrivederci! možda je sad drukčije ali onda je bilo tako.

jako jako jako lijepe žene sicilijanke. samo malo upozorenje muškima: nemojte napadno buljiti u njihove žene jer će te najebati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 27/4/2021, 12:57

u ovom filmu je to malo karikirano ali mogu garantirati da nije daleko od istine. isto kao u RL.



Masturbati o ti ammazzo!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 28/4/2021, 07:25

Gnječ wrote:
Venus wrote:Velika mi je, velika želja posjetit Siciliju. 
Osobito me privlači Positano. Vidi ti ove divote...

Ostaria Siciliana  - Page 10 2db28b94500eb2b4da4b04bdaebb9401

Jedino što mi se pari da se neću tu moć kupat  :roll

idi lijepo je. ja sam prošao dobar dio Sicilije trebao sam otići i u Gelu ali sam odustao. Gela je grad gdje je Bog rekao Addio! Arrivederci! možda je sad drukčije ali onda je bilo tako.

jako jako jako lijepe žene sicilijanke. samo malo upozorenje muškima: nemojte napadno buljiti u njihove žene jer će te najebati.

Ići ću. Zovu me prijatelji da dođem u Toscanu, pa ću prvom prilikom kad se ovo ludilo smiri prvo njima, a onda produžit na jug. 
Toliko mi je toga lijepog još za vidjet na ovom svijetu, prije nego odem.

A ovo za lijepe sicilijanske žene si me zaintrigirao...hmmm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 28/4/2021, 07:26

Gnječ wrote:u ovom filmu je to malo karikirano ali mogu garantirati da nije daleko od istine. isto kao u RL.



Masturbati o ti ammazzo!!

Teško je guštat na ovakav način... :D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 28/4/2021, 14:09

Gnječ wrote:
Venus wrote::^0...

Gnječ, znaš ono kad su naši stari u prazne kante od piture solili srdele...možda su ti u takovu kantu od srdejav ulili pituru... geek


Ovo sa pticom je hit.


slane sardele mirišu kao Calvin Klein parfem a ova pitura smrdi milijun puta gore od slanih sardela nešto kao one paklene fermentirane švedske haringe u konzervi i krepani glavoći na ispustu kanalizacije u more i još pride netko pusti prdac koji smrdi kao da je jeo krepane žabe i kornjače. stinks like a mother of hell.

: ))

Nisu tebe Hrvati zahebali nego si ti zaheb'o samog sebe... Pa ne mozes osjetit' takvu trulez, pomislit' da to mozda mora tako bit' i krenut' s farbanjem! Oprosti, ali bas si cok! :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 28/4/2021, 14:11

Gnječ wrote:u ovom filmu je to malo karikirano ali mogu garantirati da nije daleko od istine. isto kao u RL.



Masturbati o ti ammazzo!!

A vidi, vrata se otvaraju na suprotnu stranu! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 28/4/2021, 14:14

Venus wrote:
Gnječ wrote:
Venus wrote:Velika mi je, velika želja posjetit Siciliju. 
Osobito me privlači Positano. Vidi ti ove divote...

Ostaria Siciliana  - Page 10 2db28b94500eb2b4da4b04bdaebb9401

Jedino što mi se pari da se neću tu moć kupat  :roll

idi lijepo je. ja sam prošao dobar dio Sicilije trebao sam otići i u Gelu ali sam odustao. Gela je grad gdje je Bog rekao Addio! Arrivederci! možda je sad drukčije ali onda je bilo tako.

jako jako jako lijepe žene sicilijanke. samo malo upozorenje muškima: nemojte napadno buljiti u njihove žene jer će te najebati.

Ići ću. Zovu me prijatelji da dođem u Toscanu, pa ću prvom prilikom kad se ovo ludilo smiri prvo njima, a onda produžit na jug. 
Toliko mi je toga lijepog još za vidjet na ovom svijetu,prije nego odem.

A ovo za lijepe sicilijanske žene si me zaintrigirao...hmmm


Zelim ti da odes do Toscane vec ovo ljeto i uzivas cim vise..  :) I nemoj mi vise pisat' ono boldano barem 30 godina..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 28/4/2021, 18:31

violator wrote:
Gnječ wrote:
Venus wrote::^0...

Gnječ, znaš ono kad su naši stari u prazne kante od piture solili srdele...možda su ti u takovu kantu od srdejav ulili pituru... geek


Ovo sa pticom je hit.


slane sardele mirišu kao Calvin Klein parfem a ova pitura smrdi milijun puta gore od slanih sardela nešto kao one paklene fermentirane švedske haringe u konzervi i krepani glavoći na ispustu kanalizacije u more i još pride netko pusti prdac koji smrdi kao da je jeo krepane žabe i kornjače. stinks like a mother of hell.

: ))

Nisu tebe Hrvati zahebali nego si ti zaheb'o samog sebe... Pa ne mozes osjetit' takvu trulez, pomislit' da to mozda mora tako bit' i krenut' s farbanjem! Oprosti, ali bas si cok! :p

...pa pazi molim te, ne samo šok što je otvorio kantu i skužio da je trulex totalni nego je strpljivo guca isti smrad dok je piturava'.
Bidan naš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 28/4/2021, 18:32

violator wrote:
Gnječ wrote:u ovom filmu je to malo karikirano ali mogu garantirati da nije daleko od istine. isto kao u RL.



Masturbati o ti ammazzo!!

A vidi, vrata se otvaraju na suprotnu stranu! :)

Imaš dobro oko. Moja pažnja je bila usmjerena na... :redface1 ...pušku!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 10 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum