ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 07:02

Ra wrote:Nakon svega pročitanog bolje bi mi bilo da nisam ni danas navraćala. 
A nemam se čime vratiti u život, jer opet nisi ostavila ni jednu bocu žestice vani. Krčmarska škrtico.  :P


:D Čitat da, al' ne uzet srcu!!! 


Ti znaš da smo alkohol i ja na vi...ne duperam to.

Pa evo ti nešto žestoko od čega ostaje lijep zadah, čista glava i sretan trbuščić..

Ostaria Siciliana  - Page 16 Images?q=tbn:ANd9GcQOSZ0EFoQKyqACE4WI5hHw1siuQGsnS7hJUw&usqp=CAU

Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 07:03

violator wrote:Jos bih samo priupitala drugaricu Venus je li razvalila, odnosno koliko je bilo ekstaticno... :)


Naravno da jesi. :)


Razvalila sam sebe...malo sam se nepotrebno stresirala, al dobro sam napisala. Zadovoljna sam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 07:04

Ra wrote:
Venus wrote:
Ra wrote:
Otvori.   :shy
Sto? Trebala sam doci prije?  scratch

Pa e. Kad god čitaš, logiraj se, ostavi pusu, psovku, nešto..
Ne stignem pisati, a ti kratki uleti su mogući jedino s mobitela, a ja mrzim nabadati po njemu. . Samo radim i spavam...  :hem

Čekaj još malo. Na otkaznom sam do 12.5. i ukrcali su mi gomilu posla. Valjda je mislio da ću se predomisliti i nije do ovog tjedna tražio zamjenu. Danas je došao neki student i mogu misliti kako će mu biti. Imaju otvorena tri gradilišta, a ne zna se na kojem je više problema.  :rasta

Ma ne zaslužuju da im bilo što odradim, pa čak ni otkazni rok do kraja, ali ne želim, bolje reći ne mogu protiv sebe i svojih navika.  
Nema veze i ovo će proći. :)

Ajd, još tjedan dana...izdrži.
Ja se nakon malo godišnjeg danas vraćam u svoj rudnik, izmijenjene glave i pametnija za sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 07:12

Gnječ wrote:
violator wrote:Gnjeeec pa to je Rat i Mir! :_|

ovo je zamalo neprimjetni  sažetak, htio sam razvalit još 100 metara teksta ali sjetih se sibile  Venus i njenog predskazanja pa sam odustao.

da se  prisjetimo:

"Samo da usput napomenem da je preksutra pun mjesec u škorpijetini, malkice je teži ovaj put, neželjeni obrati, neočekivana iznenađenja, neraspoloženja, nervoza...baš šora. Aspekti ovog će se protegnuti čak 2 tjedna u maj, toliko je jak. Blagost, osobito prema sebi, pa i drugima te strpljivost su poželjni. Živce okačit o klin."

sibila Venus

Sibila... :^0 ...

Funkcioniram na način da imam prognozu na umu, pa uzmem kišobran i čizmice, da mi ne pada po glavi stanovnika.
Najdraže mi je kad posve zaboravim na prognozu, onda kad se odjednom smrkne i provali s nebesa, sklonjena sam. 
Manje muke, manje čuđenja, više mira. Jednostavno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 09:19

Dobro jutro. :)

Drago mi je da je pismeni protekao dobro, a ta nervoza prije ispita ide pod "redovno stanje". :)

Sinoc sam naisla na zgodan video o anksioznosti pa cu ga postaviti. Nema titlova na hrvatskom, steta.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 09:36

Jutros citam o iskustvima ljudi s najgorim smjestajima, tako jedna pise o satoru u Indiji koni je bio u opisu kao "jeftina soba" i majmunima koji su joj skakali nocu po nj. :-D

Druga, pak, spominje prvi zajednicki godisnji s deckom, u opisu jedno, u stvarnosti sobicak u kojem je WC odvojen zastorom.

Treci opis: "Hotel Union u Beogradu. Sada je renoviran i izgleda top. Ali tada... Nismo se tuširale tri dana jer je voda bila žuta. Tragovi po etisonu kao da je neko vukao leš po njemu. Rupe u zidovima pokrivene tapetama. Telefon iz vremena Jugoslavije. Kažu bio top hotel nekad davno kad je Zvonko Bogdan pjevao u istom."
:-D

Cetvrti: "Kada je u apartmanu vikend sa nama provela vlasnikova mama 😂😂😂...zena ima svoju sobu u stanu, a ostatak je za goste. Naravno da se kod rezervacije to nije spomenulo😂😂"

Peti: "Kupleraj na Sri Lanki. Nisam znala da je kupleraj, skuzila sam tek kad sam dobila uši."

Sesti: Ho(s)tel/Coffee shop Utopia u Amsterdamu. Osim same lokacije koja je bila odlična, tamo ništa nije štimalo. Recepcionerka je ujedno i šankerica. A koliko sam skužio i voditeljica objekta. Dočekala nas je napušena i samo pokazala rukom gdje moramo ići jer nije imala snage za bilo što drugo. Naša soba je bila na zadnjem katu, ali stopalo nam je doslovno bilo preveliko za stepenicu. Stepenište je bilo i usko pa smo si dodavali torbe jedan iza drugog...i tako sve do vrha. Kao patuljci iz Snjeguljice. :rofl Kad smo došli u sobu, postalo je još osebujnije! 😆 Soba u potkrovlju (što inače volim) sa dva nagurana kreveta sa smrdljivim plahtama i dlakama kao suvenirima, ogromna televizija slabašno zakačena na zid, taman iznad naših glava. Jedna utičnica u sobi, a u blizini nikakav komad namještaja da možeš odložiti mobitel koji se puni, npr.
I pored svega toga...zajednički wc na katu. Ne moram ga ni opisivati. Zaključite sami. 😆 I još nešto...u par navrata nam se učinilo da se zgrada miče. Što je najbolje, bili smo savršeno trijezni i nenapušeni. 🙂 Pročitao sam na tripadvisoru u recenzijama da su ljudi imali slična iskustva, lol! Navodno ima nešto u tome što je cijeli grad na tim kanalima. U svakom slučaju...jako osebujno iskustvo u “utopiji”. 😅

____

I takooo... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 15:05

Hajde ovo pogledajte, molim vas.

ʕ•́ᴥ•̀ʔっ♡

https://www.facebook.com/buzzfeedtasty/videos/3624570890982469/


Maaa! love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 15:55

violator wrote:Hajde ovo pogledajte, molim vas.

ʕ•́ᴥ•̀ʔっ♡

https://www.facebook.com/buzzfeedtasty/videos/3624570890982469/


Maaa!  love

odlično za odmaranje živaca...gledajući.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 16:21

violator wrote:Jutros citam o iskustvima ljudi s najgorim smjestajima, tako jedna pise o satoru u Indiji koni je bio u opisu kao "jeftina soba" i majmunima koji su joj skakali nocu po nj. :-D

Druga, pak, spominje prvi zajednicki godisnji s deckom, u opisu jedno, u stvarnosti sobicak u kojem je WC odvojen zastorom.

Treci opis: "Hotel Union u Beogradu. Sada je renoviran i izgleda top. Ali tada... Nismo se tuširale tri dana jer je voda bila žuta. Tragovi po etisonu kao da je neko vukao leš po njemu. Rupe u zidovima pokrivene tapetama. Telefon iz vremena Jugoslavije. Kažu bio top hotel nekad davno kad je Zvonko Bogdan pjevao u istom."
:-D

Cetvrti: "Kada je u apartmanu vikend sa nama provela vlasnikova mama 😂😂😂...zena ima svoju sobu u stanu, a ostatak je za goste. Naravno da se kod rezervacije to nije spomenulo😂😂"

Peti: "Kupleraj na Sri Lanki. Nisam znala da je kupleraj, skuzila sam tek kad sam dobila uši."

Sesti: Ho(s)tel/Coffee shop Utopia u Amsterdamu. Osim same lokacije koja je bila odlična, tamo ništa nije štimalo. Recepcionerka je ujedno i šankerica. A koliko sam skužio i voditeljica objekta. Dočekala nas je napušena i samo pokazala rukom gdje moramo ići jer nije imala snage za bilo što drugo. Naša soba je bila na zadnjem katu, ali stopalo nam je doslovno bilo preveliko za stepenicu. Stepenište je bilo i usko pa smo si dodavali torbe jedan iza drugog...i tako sve do vrha. Kao patuljci iz Snjeguljice. :rofl Kad smo došli u sobu, postalo je još osebujnije! 😆 Soba u potkrovlju (što inače volim) sa dva nagurana kreveta sa smrdljivim plahtama i dlakama kao suvenirima, ogromna televizija slabašno zakačena na zid, taman iznad naših glava. Jedna utičnica u sobi, a u blizini nikakav komad namještaja da možeš odložiti mobitel koji se puni, npr.
I pored svega toga...zajednički wc na katu. Ne moram ga ni opisivati. Zaključite sami. 😆 I još nešto...u par navrata nam se učinilo da se zgrada miče. Što je najbolje, bili smo savršeno trijezni i nenapušeni. 🙂 Pročitao sam na tripadvisoru u recenzijama da su ljudi imali slična iskustva, lol! Navodno ima nešto u tome što je cijeli grad na tim kanalima. U svakom slučaju...jako osebujno iskustvo u “utopiji”. 😅

____

I takooo... :)

a prošao sam i ja toga...sjećam se da sam jednom prilikom zaglavio u Trstu u subotu na večer došao sam vlakom iz Pordenone-a a kako za Hr više nije vozio ni jedan bus otišao u hotel prenoćiti pa ujutro je plan B bio prvo do Kopra u Slo pa lovim liniju za Poreč-Pula.

i ja sam mislio spavat jer sam bio totalno demoliran ali jok! soba iznad mene čujem ženske urlike škripu kreveta pa tišina pa opet i tako do skoro same zore. ovi iznad mene su se jebali ko sotone cijelu noć. sretnem ja taj par ženska i muško ujutro na recepciji skužim da su to oni. dođem na autobusni kolodvor i sretnem njih opet. tamo se ljubakaju maze i dođe bus ja uđem u bus i ova ženska isto uđe u bus. oh well, sad postaje zanimljivo. pičimo za Koper i u Kopru siđem ja ali silazi i ona vidim nosi borše pune špeže dash ovo-ono svega je nakupovala. i mislim si dobra pička ono jebe se ko sotona cijelu noć još joj jebač kupi špežu. i tako ja otišao kupit kartu kod Mojce na blagajnu vratim se nazad na peron nje nema. ma. rekoh sigurno je otišla s busom ća. ali kurac, nakon nekih xy minuta eto ti nje nazad i ukrcava se u isti bus u koji i ja. wow! sad je situacija postala već neugodna. i niš...da ne duljim dođe bus u Pulu iskrcavamo se svi i ona i vani čekaju ljudi djeca i vidim tu ženu dočeka je muž i djeca muž je grli ljubi i ona onako dok je muž balio po njoj ona me pogleda i pogledom mi kaže nešto u stilu nemoj ništa reći nikome molim te. a šta ću, naravno da nisam nikome rekao evo sad ovdje prvi puta. to njeno ponašanje m se zgadilo ne kužim kako može doć mužu na oči a prije desetak sati se jebavala sa onim talijanom ko da joj je sudnji dan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 17:39

violator wrote:Hajde ovo pogledajte, molim vas.

ʕ•́ᴥ•̀ʔっ♡

https://www.facebook.com/buzzfeedtasty/videos/3624570890982469/


Maaa!  love


Ahahhahah...takve bi trebale bit otprilike moje porcije da ostanem šlankić.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 17:52

violator wrote:Jutros citam o iskustvima ljudi s najgorim smjestajima, tako jedna pise o satoru u Indiji koni je bio u opisu kao "jeftina soba" i majmunima koji su joj skakali nocu po nj. :-D

Druga, pak, spominje prvi zajednicki godisnji s deckom, u opisu jedno, u stvarnosti sobicak u kojem je WC odvojen zastorom.

Treci opis: "Hotel Union u Beogradu. Sada je renoviran i izgleda top. Ali tada... Nismo se tuširale tri dana jer je voda bila žuta. Tragovi po etisonu kao da je neko vukao leš po njemu. Rupe u zidovima pokrivene tapetama. Telefon iz vremena Jugoslavije. Kažu bio top hotel nekad davno kad je Zvonko Bogdan pjevao u istom."
:-D

Cetvrti: "Kada je u apartmanu vikend sa nama provela vlasnikova mama 😂😂😂...zena ima svoju sobu u stanu, a ostatak je za goste. Naravno da se kod rezervacije to nije spomenulo😂😂"

Peti: "Kupleraj na Sri Lanki. Nisam znala da je kupleraj, skuzila sam tek kad sam dobila uši."

Sesti: Ho(s)tel/Coffee shop Utopia u Amsterdamu. Osim same lokacije koja je bila odlična, tamo ništa nije štimalo. Recepcionerka je ujedno i šankerica. A koliko sam skužio i voditeljica objekta. Dočekala nas je napušena i samo pokazala rukom gdje moramo ići jer nije imala snage za bilo što drugo. Naša soba je bila na zadnjem katu, ali stopalo nam je doslovno bilo preveliko za stepenicu. Stepenište je bilo i usko pa smo si dodavali torbe jedan iza drugog...i tako sve do vrha. Kao patuljci iz Snjeguljice. :rofl Kad smo došli u sobu, postalo je još osebujnije! 😆 Soba u potkrovlju (što inače volim) sa dva nagurana kreveta sa smrdljivim plahtama i dlakama kao suvenirima, ogromna televizija slabašno zakačena na zid, taman iznad naših glava. Jedna utičnica u sobi, a u blizini nikakav komad namještaja da možeš odložiti mobitel koji se puni, npr.
I pored svega toga...zajednički wc na katu. Ne moram ga ni opisivati. Zaključite sami. 😆 I još nešto...u par navrata nam se učinilo da se zgrada miče. Što je najbolje, bili smo savršeno trijezni i nenapušeni. 🙂 Pročitao sam na tripadvisoru u recenzijama da su ljudi imali slična iskustva, lol! Navodno ima nešto u tome što je cijeli grad na tim kanalima. U svakom slučaju...jako osebujno iskustvo u “utopiji”. 😅

____

I takooo... :)

Ah, prezabavno! Ja sam kao curka studentica bila ciganka koja se poprilično selila po ZG. Tako sam bila u jednom studentskom domu za studente građevine (koji sam naravno dobila preko veze jer nisam studirala građevinu) u neboderu na 17. katu. Kako sam prva došla u studentski stan od nas 7, prvo sam morala uklonit krepane beštije i dezinficirat stan, što meni horoskopskoj djevici nikad nije bio problem  bounce ... Cimerice su bile čudo. Jedna je bila studentica kemije, išla je solnom kiselinom čistit kadu pa je to čišćenje skoro platila životom. Ruku na srce, bilo je i normalnih cura, a jednoj divoti od žene sam 8 godina kasnije od te dobe postala vjenčana kuma. Udala se za lika s kojim je tad prohodala. Dakle, koje bi to bilo ushićenje kad bi ona njega vidjela, totalni delirij od sreće. One njene prekrasne plave oči sjale bi kao dva mjeseca zajedno. Kaže da sam ja vezi pridonijela jer sam joj crnu gustu kosu splela u pletenicu na dan prvog izlaska :D :D Što je najbolje od svega, ona njega i dan danas tako gleda, čuda su stvorili u životu. A on je najbolji muž na svijetu, majkemi, moj kum je kralj. I tako...ljepota, bogatstvo i punoća života.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 17:56

Gnječ wrote:

a prošao sam i ja toga...sjećam se da sam jednom prilikom zaglavio u Trstu u subotu na večer došao sam vlakom iz Pordenone-a a kako za Hr više nije vozio ni jedan bus otišao u hotel prenoćiti pa ujutro je plan B bio prvo do Kopra u Slo pa lovim liniju za Poreč-Pula.

i ja sam mislio spavat jer sam bio totalno demoliran ali jok! soba iznad mene čujem ženske urlike škripu kreveta pa tišina pa opet i tako do skoro same zore. ovi iznad mene su se jebali ko sotone cijelu noć. sretnem ja taj par ženska i muško ujutro na recepciji skužim da su to oni. dođem na autobusni kolodvor i sretnem njih opet. tamo se ljubakaju maze i dođe bus ja uđem u bus i ova ženska isto uđe u bus. oh well, sad postaje zanimljivo. pičimo za Koper i u Kopru siđem ja ali silazi i ona vidim nosi borše pune špeže dash ovo-ono svega je nakupovala. i mislim si dobra pička ono jebe se ko sotona cijelu noć još joj jebač kupi špežu. i tako ja otišao kupit kartu  kod Mojce na blagajnu vratim se nazad na peron nje nema. ma. rekoh sigurno je otišla s busom ća. ali kurac, nakon nekih xy minuta eto ti nje nazad i ukrcava se u isti bus u koji i ja. wow! sad je situacija postala već neugodna. i niš...da ne duljim dođe bus u Pulu iskrcavamo se svi i ona i  vani čekaju ljudi djeca i vidim tu ženu dočeka je muž i djeca muž je grli ljubi i ona onako dok je muž balio po njoj ona me pogleda i pogledom mi kaže nešto u stilu nemoj ništa reći nikome molim te. a šta ću, naravno da nisam nikome rekao evo sad ovdje prvi puta. to njeno ponašanje m se zgadilo ne kužim kako može doć mužu na oči a prije desetak sati se jebavala sa onim talijanom ko da joj je sudnji dan.

..eto ga na!!! Ti ne bi ženi da da uživa.  :^0

Meni osobno je to nezamislivo da bi to napravila ja jer volim vjernost, al ne zamjeram drugima jer slabije kreiraju svoje trenutke sreće i inspiracije. Životare s grčem u želucu i onda su im takvi trenuci potrebni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 18:14

Venus wrote:
Gnječ wrote:

a prošao sam i ja toga...sjećam se da sam jednom prilikom zaglavio u Trstu u subotu na večer došao sam vlakom iz Pordenone-a a kako za Hr više nije vozio ni jedan bus otišao u hotel prenoćiti pa ujutro je plan B bio prvo do Kopra u Slo pa lovim liniju za Poreč-Pula.

i ja sam mislio spavat jer sam bio totalno demoliran ali jok! soba iznad mene čujem ženske urlike škripu kreveta pa tišina pa opet i tako do skoro same zore. ovi iznad mene su se jebali ko sotone cijelu noć. sretnem ja taj par ženska i muško ujutro na recepciji skužim da su to oni. dođem na autobusni kolodvor i sretnem njih opet. tamo se ljubakaju maze i dođe bus ja uđem u bus i ova ženska isto uđe u bus. oh well, sad postaje zanimljivo. pičimo za Koper i u Kopru siđem ja ali silazi i ona vidim nosi borše pune špeže dash ovo-ono svega je nakupovala. i mislim si dobra pička ono jebe se ko sotona cijelu noć još joj jebač kupi špežu. i tako ja otišao kupit kartu  kod Mojce na blagajnu vratim se nazad na peron nje nema. ma. rekoh sigurno je otišla s busom ća. ali kurac, nakon nekih xy minuta eto ti nje nazad i ukrcava se u isti bus u koji i ja. wow! sad je situacija postala već neugodna. i niš...da ne duljim dođe bus u Pulu iskrcavamo se svi i ona i  vani čekaju ljudi djeca i vidim tu ženu dočeka je muž i djeca muž je grli ljubi i ona onako dok je muž balio po njoj ona me pogleda i pogledom mi kaže nešto u stilu nemoj ništa reći nikome molim te. a šta ću, naravno da nisam nikome rekao evo sad ovdje prvi puta. to njeno ponašanje m se zgadilo ne kužim kako može doć mužu na oči a prije desetak sati se jebavala sa onim talijanom ko da joj je sudnji dan.

..eto ga na!!! Ti ne bi ženi da da uživa.  :^0

Meni osobno je to nezamislivo da bi to napravila ja jer volim vjernost, al ne zamjeram drugima jer slabije kreiraju svoje trenutke sreće i inspiracije. Životare s grčem u želucu i onda su im takvi trenuci potrebni.

ma ja to ne mogu nikako niti da se prisilim ni da sam pijan, izdrogiran itd. jednostavno imam neku ugrađenu prirodnu blokadu ako imam curu ili suprugu koji kurac imam šarat okolo i tražit i jebavat druge žene??? ma to kod mene ne postoji jer prekršiš zajednička pravila, povjerenje ma sve. ako mi cura ili supruga ne odgovara onda ću se rastaviti pa tek onda ići u jebozovni lov ako me volja.

a ovo je bezveze gledao sam onog nesretnika njenog muža i mislim si e druže moj da ti znaš koje velike i lijepe rogove imaš... mislim, stavim se u njegovu poziciju da sam ja na njegovom mjestu neznam...žena mu je radila u Italiji donosila eure usput se počastila ludim seksom i eto svi sretni i zadovoljni osim mene koji takvu štalu ne odobrava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 6/5/2021, 18:17

violator wrote:Gnjeeec pa to je Rat i Mir! :_|
Pusti ga. Ovaj put nisam džabe krečila. Vidi, slova kao u priči, a ni jedne psovke.  :D
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 18:35

Ra wrote:
violator wrote:Gnjeeec pa to je Rat i Mir! :_|
Pusti ga. Ovaj put nisam džabe krečila. Vidi, slova kao u priči, a ni jedne psovke.  :D


very funny! badday
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 6/5/2021, 18:41

violator wrote:
Ra wrote:

Nadam se da si ti ono ok do kraja. :)

Doista se ne trebas zahvaljivati, meni je bila cast da sam mogla ublaziti neke situacije i strah... :) I nadam se da je sada sve u redu!


Hvala ti na lijepim mislima, jos ozdravljujem, bas mi treba vremena.


Nemoj odustati od svojih kreacija.


Hvala na pitanju, dobro je. Raste joj zdrava tamna kovrčava kosa, s vrlo malo sijedih (prije je bila plava i s puno sijedih)


A ti si me uplašila. Ali samo na trenutak. Znam ja da ti znaš kako se vratiti u ravnotežu.;)
Neka, vremena imaš dovoljno. Već mi sad puno bolje zvučiš. 

Neću odustati jer je to nešto što me doista napuni pozitivom. A takvih stvari je sve manje. 

Apropo onog videa, da ne odgovaram kao teta Iluzija nekada s nizom postova.
Meni se svidio video, naravno, do trenutka kad sam zaspala.   Ostaria Siciliana  - Page 16 1f606  
Danas ću odgledati nastavak jer se spominje rehabilitacija nakon moždanog udara. 

Ti stvarno imaš razvijeno šesto čulo i nerijetko okačiš na zid stvari koje su mi baš tada potrebne. 


Naime, prijateljica u Slo je imala moždani udar, poslije toga je preboljela koronu, a onda su je udarila još dva moždana zaredom. 

Motorika joj je ok, ali je govor jako oštećen.
Strašno joj se suzio vokabular, a i zaboravlja sve i svašta. 
Što je najgore ona je bila vrlo samostalna osoba i nenavikla pitati za bilo kakvu uslugu, a pogotovo ne zna tražiti pomoć, pa joj je ova ovisnost o drugima jako teško pala. 
Bojim se da se ne preda samo zato da ne bi bila drugima teret.  :(
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 6/5/2021, 18:43

Gnječ wrote:
Ra wrote:
violator wrote:Gnjeeec pa to je Rat i Mir! :_|
Pusti ga. Ovaj put nisam džabe krečila. Vidi, slova kao u priči, a ni jedne psovke.  :D


very funny!  badday

Ostaria Siciliana  - Page 16 Thinkstockphotos-479877054-100707971-large
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 6/5/2021, 19:06

Venus wrote:
violator wrote:Jutros citam o iskustvima ljudi s najgorim smjestajima, tako jedna pise o satoru u Indiji koni je bio u opisu kao "jeftina soba" i majmunima koji su joj skakali nocu po nj. :-D

Druga, pak, spominje prvi zajednicki godisnji s deckom, u opisu jedno, u stvarnosti sobicak u kojem je WC odvojen zastorom.

Treci opis: "Hotel Union u Beogradu. Sada je renoviran i izgleda top. Ali tada... Nismo se tuširale tri dana jer je voda bila žuta. Tragovi po etisonu kao da je neko vukao leš po njemu. Rupe u zidovima pokrivene tapetama. Telefon iz vremena Jugoslavije. Kažu bio top hotel nekad davno kad je Zvonko Bogdan pjevao u istom."
:-D

Cetvrti: "Kada je u apartmanu vikend sa nama provela vlasnikova mama 😂😂😂...zena ima svoju sobu u stanu, a ostatak je za goste. Naravno da se kod rezervacije to nije spomenulo😂😂"

Peti: "Kupleraj na Sri Lanki. Nisam znala da je kupleraj, skuzila sam tek kad sam dobila uši."

Sesti: Ho(s)tel/Coffee shop Utopia u Amsterdamu. Osim same lokacije koja je bila odlična, tamo ništa nije štimalo. Recepcionerka je ujedno i šankerica. A koliko sam skužio i voditeljica objekta. Dočekala nas je napušena i samo pokazala rukom gdje moramo ići jer nije imala snage za bilo što drugo. Naša soba je bila na zadnjem katu, ali stopalo nam je doslovno bilo preveliko za stepenicu. Stepenište je bilo i usko pa smo si dodavali torbe jedan iza drugog...i tako sve do vrha. Kao patuljci iz Snjeguljice. :rofl Kad smo došli u sobu, postalo je još osebujnije! 😆 Soba u potkrovlju (što inače volim) sa dva nagurana kreveta sa smrdljivim plahtama i dlakama kao suvenirima, ogromna televizija slabašno zakačena na zid, taman iznad naših glava. Jedna utičnica u sobi, a u blizini nikakav komad namještaja da možeš odložiti mobitel koji se puni, npr.
I pored svega toga...zajednički wc na katu. Ne moram ga ni opisivati. Zaključite sami. 😆 I još nešto...u par navrata nam se učinilo da se zgrada miče. Što je najbolje, bili smo savršeno trijezni i nenapušeni. 🙂 Pročitao sam na tripadvisoru u recenzijama da su ljudi imali slična iskustva, lol! Navodno ima nešto u tome što je cijeli grad na tim kanalima. U svakom slučaju...jako osebujno iskustvo u “utopiji”. 😅

____

I takooo... :)

Ah, prezabavno! Ja sam kao curka studentica bila ciganka koja se poprilično selila po ZG. Tako sam bila u jednom studentskom domu za studente građevine (koji sam naravno dobila preko veze jer nisam studirala građevinu) u neboderu na 17. katu. Kako sam prva došla u studentski stan od nas 7, prvo sam morala uklonit krepane beštije i dezinficirat stan, što meni horoskopskoj djevici nikad nije bio problem  bounce ... Cimerice su bile čudo. Jedna je bila studentica kemije, išla je solnom kiselinom čistit kadu pa je to čišćenje skoro platila životom. Ruku na srce, bilo je i normalnih cura, a jednoj divoti od žene sam 8 godina kasnije od te dobe postala vjenčana kuma. Udala se za lika s kojim je tad prohodala. Dakle, koje bi to bilo ushićenje kad bi ona njega vidjela, totalni delirij od sreće. One njene prekrasne plave oči sjale bi kao dva mjeseca zajedno. Kaže da sam ja vezi pridonijela jer sam joj crnu gustu kosu splela u pletenicu na dan prvog izlaska :D :D Što je najbolje od svega, ona njega i dan danas tako gleda, čuda su stvorili u životu. A on je najbolji muž na svijetu, majkemi, moj kum je kralj. I tako...ljepota, bogatstvo i punoća života.
Uh...
Mislim da mi je drugi najgori smještaj bio u Istambulu u hotelu na istočnoj strani Istambula. Tad nisam imala pojma ono istočna, zapadna strana, koje su razlike u smještaju, te sam nasjela na ponudu agencije. 
Kada je bila toliko prljava da su se vidjeli slojevi prljavštine kao godovi na drvetu. 
Ništa bolji nije bio ni tepison. Ne bih stala na njega bosom nogom ni da je svirala uzbuna za požar.  Zapravo cijeli hotel, a bome i posluga, sve je bilo nevjerojatno prljavo i neuredno. A cijene strava. Kava im je koštala 5 maraka, što je bila nevjerojatno visoka cijena za ono vrijeme.

Ali definitivno najgore sam se provela u Gospiću. 
Žurili smo u Zagreb na neki glupi sajam nekretnina i kako nam je auto bio na servisu, dobili smo od servisa zamjensko vozilo. Na pumpi pred Gospićem vozač je ulio krivo gorivo, dizel umjesto supera. Naravno, pun tank.  
Skužila sam kod plaćanja jer mi je račun bio malčice prenizak od očekivanog. pale
Najprije smo jedva dobili majstora koji je bio spreman šlepati auto u servis. Uslijedio je hladan tuš kad je rekao da mu treba cijela noć da istoči dizel. 
Dakle morali smo uzeti sobu u jedinom hotelu koji je radio u to doba godine. 
Gospe blažena, u životu se nisam tako smrzla, a planinarila sam na debelim minusima. 
Imali smo u sobi tek dvije deke i grijalicu koja uopće nije grijala, ali je svijetlila kao ulaz u kupleraj. 
Katastrofa. 
Kompletno obučeni, ogrnuti s ona dva smrdljiva ćebeta skakutali smo po sobi do jutra. Bila je to jako duga noć.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 6/5/2021, 19:11

Venus wrote:
violator wrote:Jos bih samo priupitala drugaricu Venus je li razvalila, odnosno koliko je bilo ekstaticno... :)


Naravno da jesi. :)


Razvalila sam sebe...malo sam se nepotrebno stresirala, al dobro sam napisala. Zadovoljna sam.
A što reći, osim-> Štreberica.   :P
Bravo Venus.  Tako se to radi. :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 20:02

Gnječ wrote:
Venus wrote:
Gnječ wrote:

a prošao sam i ja toga...sjećam se da sam jednom prilikom zaglavio u Trstu u subotu na večer došao sam vlakom iz Pordenone-a a kako za Hr više nije vozio ni jedan bus otišao u hotel prenoćiti pa ujutro je plan B bio prvo do Kopra u Slo pa lovim liniju za Poreč-Pula.

i ja sam mislio spavat jer sam bio totalno demoliran ali jok! soba iznad mene čujem ženske urlike škripu kreveta pa tišina pa opet i tako do skoro same zore. ovi iznad mene su se jebali ko sotone cijelu noć. sretnem ja taj par ženska i muško ujutro na recepciji skužim da su to oni. dođem na autobusni kolodvor i sretnem njih opet. tamo se ljubakaju maze i dođe bus ja uđem u bus i ova ženska isto uđe u bus. oh well, sad postaje zanimljivo. pičimo za Koper i u Kopru siđem ja ali silazi i ona vidim nosi borše pune špeže dash ovo-ono svega je nakupovala. i mislim si dobra pička ono jebe se ko sotona cijelu noć još joj jebač kupi špežu. i tako ja otišao kupit kartu  kod Mojce na blagajnu vratim se nazad na peron nje nema. ma. rekoh sigurno je otišla s busom ća. ali kurac, nakon nekih xy minuta eto ti nje nazad i ukrcava se u isti bus u koji i ja. wow! sad je situacija postala već neugodna. i niš...da ne duljim dođe bus u Pulu iskrcavamo se svi i ona i  vani čekaju ljudi djeca i vidim tu ženu dočeka je muž i djeca muž je grli ljubi i ona onako dok je muž balio po njoj ona me pogleda i pogledom mi kaže nešto u stilu nemoj ništa reći nikome molim te. a šta ću, naravno da nisam nikome rekao evo sad ovdje prvi puta. to njeno ponašanje m se zgadilo ne kužim kako može doć mužu na oči a prije desetak sati se jebavala sa onim talijanom ko da joj je sudnji dan.

..eto ga na!!! Ti ne bi ženi da da uživa.  :^0

Meni osobno je to nezamislivo da bi to napravila ja jer volim vjernost, al ne zamjeram drugima jer slabije kreiraju svoje trenutke sreće i inspiracije. Životare s grčem u želucu i onda su im takvi trenuci potrebni.

ma ja to ne mogu nikako niti da se prisilim ni da sam pijan, izdrogiran itd. jednostavno imam neku ugrađenu prirodnu blokadu ako imam curu ili suprugu koji kurac imam šarat okolo i tražit i jebavat druge žene??? ma to kod mene ne postoji jer prekršiš zajednička pravila, povjerenje ma sve. ako mi cura ili supruga ne odgovara onda ću se rastaviti pa tek onda ići u jebozovni lov ako me volja.

a ovo je bezveze gledao sam onog nesretnika njenog muža i mislim si e druže moj da ti znaš koje velike i lijepe rogove imaš... mislim, stavim se u njegovu poziciju da sam ja na njegovom mjestu neznam...žena mu je radila u Italiji donosila eure usput se počastila ludim seksom i eto svi sretni i zadovoljni osim mene koji takvu štalu ne odobrava.

Ma to što ti govoriš je full ispravno, svaka ti čast, za živjet takav stav treba bit brutalno iskren i pošten, prvo prema sebi. 

Htjedoh reć ovo: ljudi stvore obitelj, imaju osjećaj odgovornosti, stave lovu i samoodržanje i sliku prema vani na prvo mjesto i onda su ovakve priče sasvim očekivane. No grize ih onaj unutarnji osjećaj trčanja hrčka na koloturniku pa si priušte izlet koji će ih uzbuditi, proizvesti neku emociju jer ne znaju bolje, jer ne znaju drugačije. 

Ne znamo cijelu priču - možda njezin muž radi to isto, kužiš...Mislim da su ljudi na nekoj razini svjesni da ne žive puni život, ali to potisnu jer bi ih valjda previše boljelo da se suoče sami sa sobom u ogledalu ili ih baš briga, žive najbolje što znaju u tom trenutku.


Last edited by Venus on 6/5/2021, 20:03; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 6/5/2021, 20:03

Gnječ wrote:
Ra wrote:
violator wrote:Gnjeeec pa to je Rat i Mir! :_|
Pusti ga. Ovaj put nisam džabe krečila. Vidi, slova kao u priči, a ni jedne psovke.  :D


very funny!  badday

:D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 16 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum