ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teorija svega!

Page 11 of 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Thu 24 Jun - 16:39

teodor.francic wrote:
violator wrote:Je, ovu temu shvacam krajnje ozbiljno, evo sve cekam matematicke izvode predstavljene teorije... Nego, kad si vec ovdje, kakav ti tek odron moras bit" kad ti je gust ismijavat' "mentalnog bolesnika", daj mi otkrij, molim te..

Za neznalice su svi mentalni bolesnici koji ZNAJU nešto o čemu oni pojma nemaju, samo kažem.


Za neznalice ili glupake?

Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Thu 24 Jun - 17:00

teodor.francic wrote:I istina je da se čistim razmišljanjem bave i teorijski fizičari i matematičari, samo NISU baš daleko odmakli od ovoga našega materijalnoga svijeta, u tome je kvaka.

Vrhunac čistog razmišljanja je METAFIZIKA, ne bilo kakva nego ona koja IDE DO KRAJA, sa svim pitanjima.

A da su pitanja navjažnija, dakle da se uopće ZNAJU postaviti, dokazao je i sam Einstein, da se nije pitao neke stvari i do kraja ih pokušao riješiti, ne bi nikada došao do teorije relativnosti, garant.

Einstein je rekao da nije pametan nego da se samo jako voli pitati.

A Teodor se obožava pitati, eto pa će se i vidjeti USKORO i rezultati tih propitkivanja, pa še kak!  :thumbup1

Bili mi metafizicari (filozofi), matematicari ili fizicari, razmisljanje se mora odvijati prema odredjenim (razumskim/logickim) pravilima, ako zelimo da bude uspjesno, plodonosno, istinito.

Sto se pitanja tice...da bismo ih uopce mogli postavljali, moramo imati gradju za njih. Tako suvremenim metafizicarima/filozofima tu gradju dostavlja znanost..

Einstein je mogao postavljati odredjena pitanja jer su mu njegovi prethodnici utrli put...


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Thu 24 Jun - 17:03

teodor francic wrote:
violator wrote:Je, ovu temu shvacam krajnje ozbiljno, evo sve cekam matematicke izvode predstavljene teorije... Nego, kad si vec ovdje, kakav ti tek odron moras bit" kad ti je gust ismijavat' "mentalnog bolesnika", daj mi otkrij, molim te..

pa ne ismijavam ja njega nego on mene jer kao što rekoh više puta JA sam PRAVI teodor,garant! a ovaj ŠTO NEMA ČAK NI SVOJU SLIKU je očigledno lažnjak, upravo sam ga i nazvao bolesnikom jer ismijava GENIJA poput mene i krade mi ideje, ne daj se prevariti!

Odakle vas dvojica uopce dolazite? Na kojem ste forumu brusili ideje? Priznajem, vasi su mi radovi potpuno nepoznati. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Thu 24 Jun - 17:15

teodor francic wrote:nego, da nastavimo sa veličanstvenom temom, pustimo ove majmunčiće koji samo znaju da kopiraju tudje
Svemir nije oduvijek postojao, već ga je napravila Prva Inteligencija koja je nastala u našem prostor-vremenu, kojoj je sam Isus Krist kralj i vladar.

"Data mi je sva vlast na nebu i na Zemlji" veli Isus, da nije kralj Sile koje je napravila svemir i sva živa bića na Zemlji, ne bio mogao to izgovoriti, dapače.

Tvrdi isus da može i mrtvoga opet oživjeti, je li to moguće?

Pa za Silu koja zna materiju napraviti nije nikakva fora napraviti nove stanice, i organe, i opet svijest, ono naše Ja, spojiti s tijelom, i eto mrtvaca koji se diže na nov život, a baš nikakva čuda u tome nema, naprotiv, sve je to samo znanje daleko starije i naprednije od našega na Zemlji!  cheers


Pih. A vlast nad nebom Venere i Venerom samom, npr., to nista, ha?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Thu 24 Jun - 19:04

teodor francic wrote:nego, da nastavimo sa veličanstvenom temom, pustimo ove majmunčiće koji samo znaju da kopiraju tudje
Svemir nije oduvijek postojao, već ga je napravila Prva Inteligencija koja je nastala u našem prostor-vremenu, kojoj je sam Isus Krist kralj i vladar.

"Data mi je sva vlast na nebu i na Zemlji" veli Isus, da nije kralj Sile koje je napravila svemir i sva živa bića na Zemlji, ne bio mogao to izgovoriti, dapače.

Tvrdi isus da može i mrtvoga opet oživjeti, je li to moguće?

Pa za Silu koja zna materiju napraviti nije nikakva fora napraviti nove stanice, i organe, i opet svijest, ono naše Ja, spojiti s tijelom, i eto mrtvaca koji se diže na nov život, a baš nikakva čuda u tome nema, naprotiv, sve je to samo znanje daleko starije i naprednije od našega na Zemlji!  cheers
Je li da je vrlo lako prepisivati od mene na drugim forumima, kako ne bi kada sam tisuće stranica tamo napisao, ali badava to kopiraš i druge uvjeravaš da je tvoje, dovoljno je samo jedno pitanje pa da se vidi tko je pravi autor, jedine PRAVE "teorije svega".

"Od čega su nastali prostor i vrijeme po toj teoriji?

Ajde pametnjakoviću, sada idi čitaj sve te tisuće stranica, možda i nađeš odgovor, e da!  blackboard
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Thu 24 Jun - 19:08

violator wrote:
teodor.francic wrote:I istina je da se čistim razmišljanjem bave i teorijski fizičari i matematičari, samo NISU baš daleko odmakli od ovoga našega materijalnoga svijeta, u tome je kvaka.

Vrhunac čistog razmišljanja je METAFIZIKA, ne bilo kakva nego ona koja IDE DO KRAJA, sa svim pitanjima.

A da su pitanja navjažnija, dakle da se uopće ZNAJU postaviti, dokazao je i sam Einstein, da se nije pitao neke stvari i do kraja ih pokušao riješiti, ne bi nikada došao do teorije relativnosti, garant.

Einstein je rekao da nije pametan nego da se samo jako voli pitati.

A Teodor se obožava pitati, eto pa će se i vidjeti USKORO i rezultati tih propitkivanja, pa še kak!  :thumbup1

Bili mi metafizicari (filozofi), matematicari ili fizicari, razmisljanje se mora odvijati prema odredjenim (razumskim/logickim) pravilima, ako zelimo da bude uspjesno, plodonosno, istinito.

Sto se pitanja tice...da bismo ih uopce mogli postavljali, moramo imati gradju za njih. Tako suvremenim metafizicarima/filozofima tu gradju dostavlja znanost..

Einstein je mogao postavljati odredjena pitanja jer su mu njegovi prethodnici utrli put...



Jeste Einstein nastavio na svoje prethodnike, ali badava bi to bilo da nije postao barem malo pravi metafizičar, ne bi došao do teorije relativnosti.

Prava metafizika je Umovanje do kraja, dakle nema dalje, što se nekog pitanja tiče.

Tako je i sa samim postankom, badava prethodnici utru put ako nema neki genije koji će otkriti nešto što svi zajedno prije nisu mogli, samo kažem, e da!  :)
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Fri 25 Jun - 11:34

teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:I istina je da se čistim razmišljanjem bave i teorijski fizičari i matematičari, samo NISU baš daleko odmakli od ovoga našega materijalnoga svijeta, u tome je kvaka.

Vrhunac čistog razmišljanja je METAFIZIKA, ne bilo kakva nego ona koja IDE DO KRAJA, sa svim pitanjima.

A da su pitanja navjažnija, dakle da se uopće ZNAJU postaviti, dokazao je i sam Einstein, da se nije pitao neke stvari i do kraja ih pokušao riješiti, ne bi nikada došao do teorije relativnosti, garant.

Einstein je rekao da nije pametan nego da se samo jako voli pitati.

A Teodor se obožava pitati, eto pa će se i vidjeti USKORO i rezultati tih propitkivanja, pa še kak!  :thumbup1

Bili mi metafizicari (filozofi), matematicari ili fizicari, razmisljanje se mora odvijati prema odredjenim (razumskim/logickim) pravilima, ako zelimo da bude uspjesno, plodonosno, istinito.

Sto se pitanja tice...da bismo ih uopce mogli postavljali, moramo imati gradju za njih. Tako suvremenim metafizicarima/filozofima tu gradju dostavlja znanost..

Einstein je mogao postavljati odredjena pitanja jer su mu njegovi prethodnici utrli put...



Jeste Einstein nastavio na svoje prethodnike, ali badava bi to bilo da nije postao barem malo pravi metafizičar, ne bi došao do teorije relativnosti.

Prava metafizika je Umovanje do kraja, dakle nema dalje, što se nekog pitanja tiče.

Tako je i sa samim postankom, badava prethodnici utru put ako nema neki genije koji će otkriti nešto što svi zajedno prije nisu mogli, samo kažem, e da!  :)

Eh, sad, mogu pokusati govoriti o naravi genijalnog uma, ali bojim se da bih to mogla ciniti samo iz vlastitog skucenog pogleda jedne ne-genijalke.. Slazem se da genijalci kroce nekim novim stazama, otkrivaju nove fenomene ili mehanizme djelovanja mnogo cesce odmakom od trenutne paradigme, ali njihovo razmisljanje nije odvojeno od duha vremena i (znanstvenih) otkrica prethodnika, s cime si se i sam slozio.

Ono sto mene buni u tvojim upisima jest ta tvoja recenica "umovanje do kraja", odnosno, kako ti velis "metafizika'.

Ako pod tim "umovanjem do kraja" zelis reci da u neko podrucje/podrucja moras zaci prilicno duboko, tada moras poznavati relevantna otkrica s tog podrucja (s tih podrucja).

Recimo, ako se bavis problemom slobodne volje, tada prilikom razmisljanja o tome i postavljanja pitanja moras uzeti u obzir da su (Benjamin) Libetova mjerenja pokazala kako svjesna odluka kasni pola sekunde za odgovarajucim neuroloskim procesom.

Ako se bavis pitanjima o postanku i razvoju svemira, tada je odgovorno poznavati ili, tijekom razmisljanja, pronaci ono sto o tome vele kozmolozi i, recimo, astrofizicari.

Zelim reci da se mnoga otkrica nisu naprosto dogodila i da to sto mi percipiramo brilijantnim uvidom neke individue mozda je samo rezultat zdruzenog rada/umovanja mnogih ljudi.

Recimo, tvoje pojasnjenje multiKocke malo me podsjeca na teoriju struna.

Drago mi je da si Teodor postavlja pitanja i da pokusava na njih odgovoriti. Mozda je Teodor i na dobrom tragu. Ali Teodor mora uzeti u obzir spoznaje iz podrucja kojima se zeli baviti jer mu se u tom razmisljanju moze potkrasti velika greska koja u konacnici moze dovesti do besmislica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Fri 25 Jun - 17:00

violator wrote:
teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:I istina je da se čistim razmišljanjem bave i teorijski fizičari i matematičari, samo NISU baš daleko odmakli od ovoga našega materijalnoga svijeta, u tome je kvaka.

Vrhunac čistog razmišljanja je METAFIZIKA, ne bilo kakva nego ona koja IDE DO KRAJA, sa svim pitanjima.

A da su pitanja navjažnija, dakle da se uopće ZNAJU postaviti, dokazao je i sam Einstein, da se nije pitao neke stvari i do kraja ih pokušao riješiti, ne bi nikada došao do teorije relativnosti, garant.

Einstein je rekao da nije pametan nego da se samo jako voli pitati.

A Teodor se obožava pitati, eto pa će se i vidjeti USKORO i rezultati tih propitkivanja, pa še kak!  :thumbup1

Bili mi metafizicari (filozofi), matematicari ili fizicari, razmisljanje se mora odvijati prema odredjenim (razumskim/logickim) pravilima, ako zelimo da bude uspjesno, plodonosno, istinito.

Sto se pitanja tice...da bismo ih uopce mogli postavljali, moramo imati gradju za njih. Tako suvremenim metafizicarima/filozofima tu gradju dostavlja znanost..

Einstein je mogao postavljati odredjena pitanja jer su mu njegovi prethodnici utrli put...



Jeste Einstein nastavio na svoje prethodnike, ali badava bi to bilo da nije postao barem malo pravi metafizičar, ne bi došao do teorije relativnosti.

Prava metafizika je Umovanje do kraja, dakle nema dalje, što se nekog pitanja tiče.

Tako je i sa samim postankom, badava prethodnici utru put ako nema neki genije koji će otkriti nešto što svi zajedno prije nisu mogli, samo kažem, e da!  :)

Eh, sad, mogu pokusati govoriti o naravi genijalnog uma, ali bojim se da bih to mogla ciniti samo iz vlastitog skucenog pogleda jedne ne-genijalke.. Slazem se da genijalci kroce nekim novim stazama, otkrivaju nove fenomene ili mehanizme djelovanja mnogo cesce odmakom od trenutne paradigme, ali njihovo razmisljanje nije odvojeno od duha vremena i (znanstvenih) otkrica prethodnika, s cime si se i sam slozio.

Ono sto mene buni u tvojim upisima jest ta tvoja recenica "umovanje do kraja", odnosno, kako ti velis "metafizika'.

Ako pod tim "umovanjem do kraja" zelis reci da u neko podrucje/podrucja moras zaci prilicno duboko, tada moras poznavati relevantna otkrica s tog podrucja (s tih podrucja).

Recimo, ako se bavis problemom slobodne volje, tada prilikom razmisljanja o tome i postavljanja pitanja moras uzeti u obzir da su (Benjamin) Libetova mjerenja pokazala kako svjesna odluka kasni pola sekunde za odgovarajucim neuroloskim procesom.

Ako se bavis pitanjima o postanku i razvoju svemira, tada je odgovorno poznavati ili, tijekom razmisljanja, pronaci ono sto o tome vele kozmolozi i, recimo, astrofizicari.

Zelim reci da se mnoga otkrica nisu naprosto dogodila i da to sto mi percipiramo brilijantnim uvidom neke individue mozda je samo rezultat zdruzenog rada/umovanja mnogih ljudi.

Recimo, tvoje pojasnjenje multiKocke malo me podsjeca na teoriju struna.

Drago mi je da si Teodor postavlja pitanja i da pokusava na njih odgovoriti. Mozda je Teodor i na dobrom tragu. Ali Teodor mora uzeti u obzir spoznaje iz podrucja kojima se zeli baviti jer mu se u tom razmisljanju moze potkrasti velika greska koja u konacnici moze dovesti do besmislica.

Gledaj, shvaćam ja tebe što želiš reći, i imaš pravo o mnogo čemu o čemu pričaš, ali, mi govorimo o samom postanku svega, i istina je da se time POKUŠAVAJU uhvatiti u koštac i kozmolozi i astrofizičari, ali još nitko od njih nije ni neku teoriju o tome dao, koja bi imala glavu i rep, dakle i početak i kraj, kontaš što hoću reći?

Ili jednostavnije, ako se netko pita KAKO je sve nastalo, neće odgovor na to naći ni kod jednog kozmologa, a ni astrofizičara, jer nitko o tome pojma nema, sve su to samo špekulacije, čak teorijiski mnogo nedorečene, to i sami priznaju.

Više puta sam na svim svojim temama na forumima naglasio da aktualna teorija Velikoga praska, koja je danas najprihvaćenija teorija o postaku svemira moderne znanosti, ni na jedno osnovno pitanje o postanku ne zna odgovoriti, dapače, ta teorija nema ni početak, kao da počinje negdje "u oblacima"; i onda se iz toga spušta do stvaranja naše Zemlje, mislim, nemaju zapravo ništa o postanku, čak ni neku teoriju KAKO bi se to moglo dogoditi.


Pa upravo zato, vidjevši da znanost NE ZNA ni teorijski objasniti kako je bilo što nastalo, počeo sam se o tome intenzivnije pitati (da bi nešto saznao moraš si postaviti pravo pitanje, kako veli Einstein, i sasvim je u pravu, pa še kak), a kako se pitanja postavljaju tim redom se pokušava i odgovoriti na njih, ali DO KRAJA, a ne kao što znanost danas radi, malo se odgovori, a još stotine pitanja o tome ostanu bez odgovora.

Recimo pitanje KAKO su nastali naš prostor i vrijeme u kojima svi postojimo, i bez kojih ne bi bilo ni nas ni svemira,  krucijalno je za postanak našega svijeta, ne znati to znači da nemamo pojma o tome, i što radi znanost, TVRDI da su prostor i vrijeme nastali u Velikom prasku, a KAKO, e to treba valjda Boga pitati, jer do toga odgovora ne znaju doći, tako da je zapravo teorija Velikoga praska poput vjerskih DOGMI, tvrde nešto, a ne znaju to logično objasniti, treba u to jednostavno vjerovati, pa tko želi biti vjernik, ili nečija ovca, neka bude, ja sam to dugo bio, sada više nisam, jer sam saznao ono što znanost još nije, ali će morati, e da!  :thumbup1
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Fri 25 Jun - 17:06

violator wrote:
Recimo, ako se bavis problemom slobodne volje, tada prilikom razmisljanja o tome i postavljanja pitanja moras uzeti u obzir da su (Benjamin) Libetova mjerenja pokazala kako svjesna odluka kasni pola sekunde za odgovarajucim neuroloskim procesom.

Super da si to primijetila, i ŠTO onda to znači, imamo li ili nemamo slobodnu volju na Zemlji, jel?  :popcorn
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Sun 27 Jun - 20:39

TeoFrane, moze drugi put odgovor na postove? Uskuhat cu na ovim temperaturama ako krenem razmisljati. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sun 27 Jun - 20:43

violator wrote:TeoFrane, moze drugi put odgovor na postove? Uskuhat cu na ovim temperaturama ako krenem razmisljati. :)
:tu
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Thu 1 Jul - 18:12

Fizičari se još uvijek nadaju da će doći do prave "teorije svega", ali moram ih razočarati, jer do nje NIJE moguće doći fizikom, zato i nema već dugo napretka glede ujedinjene teorije o svemu, e da.

Fizikom nije moguće opisati svijetove koji postoje PARALELNO  s našim, a nevidljivi su za nas, i apsolutno  fizički nedostupni, garant.

A ti svijetovi postoje kao i naš, čak se MOŽE znati i kako funkcioniraju, i kako su nastali, pa še kak.

Prava "teorija svega" opisati će svjetove, kao i sam nastanak materijalnoga svijeta, u detalje, ljudska mašta si to ne može zamisliti, kako zbilja funkcionira cjelokupna stvarnost, toliko je to  fascinantno, iznenađujuće, i nevjerojatno.

Dakako, to mogu sa sigurnošću reći, jer sam došao do prave "teorije svega", samo kažem. 

:beer
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sun 4 Jul - 16:38

"Teorija svega" će dokazati da je sve iz doslovnoga Ništa nastalo, a kako, to ćete iz nje saznati, pa še kak!  :thumbup1
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Tue 6 Jul - 10:56

Iz Ništa je prvo naše prostor-vrijeme nastalo, sa SREDIŠTEM, u kojemu je rođen Prvi inteligentni život, e da!  :20
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Wed 7 Jul - 9:40

Prvi inteligentni život je poslije eona godina napravio materiju, a bilijune godina poslije i svemir u kojemu smo mi sada sa našom planetom Zemljom, i to je jedina istina o toma KAKO je nastao naš svemir, zares!  :beer
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sat 10 Jul - 13:37

Prvi inteligentni život u Bibliji se naziva JAHVE, to je jedini pravi Stvoritelj svemira i života na Zemlji, e da!  :thumbup1
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by jastreb Sat 10 Jul - 17:19

Ooo,vratio se Frančić!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


teodor.francic likes this post

Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sun 11 Jul - 12:54

Dakle Jahve NIJE vječni Bog kako to milijarde ljudi danas vjeruje, već je nastao kada i naše prostor-vrijeme, ali pošto MOŽE materiju napraviti, i vlada svim materijalnim silama, jasno je da je Biblija u pravu kada tvrdi da je Jahve JEDINI BOG za nas i da drugoga nema, e da.

U našoj dimenziji je Jahve Bog, u drugima nije, tamo su neki drugi Bogovi, pa še kak.

Pošto u druge dimenzije nije moguće kročiti, ostaje nam da vječnost proživimo u našoj dimenziji, ali koja je toliko velika da je nikada nećemo moći proći, garant!  :beer
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Tue 13 Jul - 13:07

Eee, TeoFrane, lijena ti je ta tvoja metafizicka prica kad rupe moras ispunjavati Jahvom .


Samo kazem. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by metilda Wed 14 Jul - 12:49

Ima teo puno dubljih rupa od imena Jahve koji nema nikakve veze sa Jahvom iz Biblije, osim imena. Meni se čini da se Teo samo dobro zabavlja pod više nickova.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4728
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Wed 14 Jul - 17:43

Ne znam tko je TeoFran, je li jedan lik s vise nickova ili je vise osoba pod razlicitim nickovima, ali to nije ni bitno. Obracam se jednom nicku, ne ocekujem nista spektakularno, osim zanimljivih momenata u kojima propitujem vlastito razumijevanje nekih pojmova i teorija.

Jasno je da TeoFran koristi Jahvu slicnije filozofima kad raspravljaju o Bozjoj opstojnosti i njegovim mogucim svojstvima/kvalitetama jer Bog filozofa ima status hipoteze, dakle manje je nalik na Boga objave.

Druga je sad strana price sto smatram manjkavom svaku teoriju koja se poziva na Boga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 11 Empty Re: teorija svega!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum