ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teorija svega!

Page 10 of 40 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 22/6/2021, 15:37

violator wrote:
teodor.francic wrote:Ukratko, ne postoji ni Veliki prasak, a niti neki vječni Bog kao osobno biće, sve što postoji nastalo je iz doslovnoga NIŠTA, a kako, to ćete moći saznati jedino iz moje "teorije svega", seveda!  :beer

A kad ces nam izloziti tu svoju teoriju? Dosad si je samo najavljivao...

Velis, znanost nema alate za otkrivanje postanka i funkcioniranja svemira (materijalnog svijeta) zbog ogranicenja istog. Kako si ti, kao tvarno bice, uspio ono sto je znanosti nedohvatno? Odakle tebi ti "alati"?
"Teorija svega" je preteška da bi se dala na forumima, zato i dajem samo neke rezultate, da se eto čuje za to, seveda.

I kako ja ZNAM kako je zbilja sve nastalo je zasluga Bogova koji su svemir napravili, ONI su mi to dopustili, ali to ne znači da ja svojim radom i Umom nisam došao do toga, samo kažem. 

Recimo da su Bogovi to samo ubrazali, e da!  :tu

teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest 22/6/2021, 16:03

teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:Kod savršene kocke nije samo problem što ima jednake duljine stranica i dijagonala, nego što postoji fizički ISTOVREMENO u dvije različite dimenzije, u jednoj dakako postoji fizički kao prostor-vrijeme a u drugoj kao doslovno Ništa, e da!  :thumbup1

Kocka (kao geometrijsko tijelo) postoji u dvije razlicite dimenzije? Jest. I zove se kvadrat (geometrijski lik). :p
Nije riječ o kocki u 3D prostoru, nego u multisvemiru, gdje postoji u 2 različite dimenzije, u dva razlilčita oblika, e da!  :20

Pa "kocka" je po definiciji (3D) tijelo omedjeno sa sest medjusobno sukladnih kvadrata.

teorija svega! - Page 10 190px-Cubo_desarrollo

Zatim imamo HIPERkocku, 4D kocku, koja se odnosi prema obicnoj (3D) kocki kao obicna kocka prema kvadratu, odnosno omedjena je s medjusobno sukladnim kockama.

teorija svega! - Page 10 240px-8-cell-orig

A kocka iz multiverzuma bi , po analogiji, bila omedjena s medjusobno sukladnim n-dimenzionalnim kockama. Zar ne?


Ili zelis reci da je sam multiverzum jedna "metakocka", odnosno da je multiverzum.omedjen s medjusobno sukladnim 4D prostorvremenskim kontinuumima?
Ne, ne radi se o metakocki, već o kocki kako sam rekao koja ima jednake i stranice i dijagonale, i jedna kocka ne dodiruje drugu u multisvemiru, dapače, one su toliko udaljene jedne od drugih da jedne za druge NE POSTOJE, e da!  :thumbup1

Aha, razumijem. To je kao kad ja velim da imam susjede, iako zivim usred sume, sama, u kolibici, a prvo ljudsko bice od mene je udaljeno na desetine kilometara. Takva je narav susjeda u multiverzumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest 22/6/2021, 16:06

teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:Ukratko, ne postoji ni Veliki prasak, a niti neki vječni Bog kao osobno biće, sve što postoji nastalo je iz doslovnoga NIŠTA, a kako, to ćete moći saznati jedino iz moje "teorije svega", seveda!  :beer

A kad ces nam izloziti tu svoju teoriju? Dosad si je samo najavljivao...

Velis, znanost nema alate za otkrivanje postanka i funkcioniranja svemira (materijalnog svijeta) zbog ogranicenja istog. Kako si ti, kao tvarno bice, uspio ono sto je znanosti nedohvatno? Odakle tebi ti "alati"?
"Teorija svega" je preteška da bi se dala na forumima, zato i dajem samo neke rezultate, da se eto čuje za to, seveda.

I kako ja ZNAM kako je zbilja sve nastalo je zasluga Bogova koji su svemir napravili, ONI su mi to dopustili, ali to ne znači da ja svojim radom i Umom nisam došao do toga, samo kažem. 

Recimo da su Bogovi to samo ubrazali, e da!  :tu

A kako znas da ti tvoji bogovi govore istinu? Mislim, nemas "alate", kao ni znanstvenici uostalom, da bi provjerio te njihove tvrdnje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest 22/6/2021, 16:07

I daj mi reci, Teodore, tko je ovaj Teodor koji je otvorio temu? Je li on tvoja izjednacena dijagonala?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 22/6/2021, 18:03

violator wrote:I daj mi reci, Teodore, tko je ovaj Teodor koji je otvorio temu? Je li on tvoja izjednacena dijagonala?
To su forumaši sa drugih foruma kojima smeta što ja ama baš na svim forumima imam najčitanije teme, pa pomislili da bi i oni mogli tako, pa kopiraju neke moje postove da se prave pametni, a ništa o tome ne znaju, vidljivo iz priloženog i na ovoj temi, ja uvijek ima samo ovaj svoj jedan nick, originalni, eto!
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 22/6/2021, 18:07

violator wrote:
teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:Kod savršene kocke nije samo problem što ima jednake duljine stranica i dijagonala, nego što postoji fizički ISTOVREMENO u dvije različite dimenzije, u jednoj dakako postoji fizički kao prostor-vrijeme a u drugoj kao doslovno Ništa, e da!  :thumbup1

Kocka (kao geometrijsko tijelo) postoji u dvije razlicite dimenzije? Jest. I zove se kvadrat (geometrijski lik). :p
Nije riječ o kocki u 3D prostoru, nego u multisvemiru, gdje postoji u 2 različite dimenzije, u dva razlilčita oblika, e da!  :20

Pa "kocka" je po definiciji (3D) tijelo omedjeno sa sest medjusobno sukladnih kvadrata.

teorija svega! - Page 10 190px-Cubo_desarrollo

Zatim imamo HIPERkocku, 4D kocku, koja se odnosi prema obicnoj (3D) kocki kao obicna kocka prema kvadratu, odnosno omedjena je s medjusobno sukladnim kockama.

teorija svega! - Page 10 240px-8-cell-orig

A kocka iz multiverzuma bi , po analogiji, bila omedjena s medjusobno sukladnim n-dimenzionalnim kockama. Zar ne?


Ili zelis reci da je sam multiverzum jedna "metakocka", odnosno da je multiverzum.omedjen s medjusobno sukladnim 4D prostorvremenskim kontinuumima?
Ne, ne radi se o metakocki, već o kocki kako sam rekao koja ima jednake i stranice i dijagonale, i jedna kocka ne dodiruje drugu u multisvemiru, dapače, one su toliko udaljene jedne od drugih da jedne za druge NE POSTOJE, e da!  :thumbup1

Aha, razumijem. To je kao kad ja velim da imam susjede, iako zivim usred sume, sama, u kolibici, a prvo ljudsko bice od mene je udaljeno na desetine kilometara. Takva je narav susjeda u multiverzumu.
Ne, nisi shvatila, kocke se ne dodiruju niti postoje jedna za drugu, jer su u različitm dimenzijama, a kako su posložene o tome govorim također u svojoj teoriji, e da.

Možeš na jednom te istom mjestu imati VIŠE dimenzija, dakle prostor-vremena sa svojim svemirima, ali oni su u prostoru tako posloženi da NISU u dodiru jedni s drugima, a KAKO je to moguće neću na forumima otkriti, već se zna gdje, ali to ću dokazati da je to tako, eto ukratko.  :beer
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 22/6/2021, 18:10

violator wrote:
teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:Ukratko, ne postoji ni Veliki prasak, a niti neki vječni Bog kao osobno biće, sve što postoji nastalo je iz doslovnoga NIŠTA, a kako, to ćete moći saznati jedino iz moje "teorije svega", seveda!  :beer

A kad ces nam izloziti tu svoju teoriju? Dosad si je samo najavljivao...

Velis, znanost nema alate za otkrivanje postanka i funkcioniranja svemira (materijalnog svijeta) zbog ogranicenja istog. Kako si ti, kao tvarno bice, uspio ono sto je znanosti nedohvatno? Odakle tebi ti "alati"?
"Teorija svega" je preteška da bi se dala na forumima, zato i dajem samo neke rezultate, da se eto čuje za to, seveda.

I kako ja ZNAM kako je zbilja sve nastalo je zasluga Bogova koji su svemir napravili, ONI su mi to dopustili, ali to ne znači da ja svojim radom i Umom nisam došao do toga, samo kažem. 

Recimo da su Bogovi to samo ubrazali, e da!  :tu

A kako znas da ti tvoji bogovi govore istinu? Mislim, nemas "alate", kao ni znanstvenici uostalom, da bi provjerio te njihove tvrdnje.
A kako znaš da je 7X7=49?

Jednostavno NAUČIŠ tablicu množenja.

Tako je i sa postankom, kada naučiš SVE o tome, ne može ti nitko ništa više lagati o tome, dapače!  :20
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest 22/6/2021, 18:35

teodor.francic wrote:
violator wrote:I daj mi reci, Teodore, tko je ovaj Teodor koji je otvorio temu? Je li on tvoja izjednacena dijagonala?
To su forumaši sa drugih foruma kojima smeta što ja ama baš na svim forumima imam najčitanije teme, pa pomislili da bi i oni mogli tako, pa kopiraju neke moje postove da se prave pametni, a ništa o tome ne znaju, vidljivo iz priloženog i na ovoj temi, ja uvijek ima samo ovaj svoj jedan nick, originalni, eto!

Eee, vidis ti, Teodore, koliko neodgojenih i jalnih ljudi ima! Oni silom pozeljeli biti prvosvecenici Kocke koja malo jest, malo nije, a osnove svladali nisu! I jos te oponasaju!

Dakle nisu ni odvise bistri! Jer dok oni otvaraju teme s varijacijom tvoga nicka i tvojih originalnih postova, ne priskrpljuju oni time citanost sebi, vec opet tebi! Mah... :)

Nisu to dobro domislili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest 22/6/2021, 18:52

teodor.francic wrote:
Ne, nisi shvatila, kocke se ne dodiruju niti postoje jedna za drugu, jer su u različitm dimenzijama, a kako su posložene o tome govorim također u svojoj teoriji, e da.

Okej, priznajem, to nisam shvatila iz prijasnjih upisa... Znaci, te se visedimenzionalne kocke ne dodiruju, niti postoje jedna za drugu, a cine cjelinu Kocke u multiverzumu???



teodor.francic wrote:Možeš na jednom te istom mjestu imati VIŠE dimenzija, dakle prostor-vremena sa svojim svemirima, ali oni su u prostoru tako posloženi da NISU u dodiru jedni s drugima, a KAKO je to moguće neću na forumima otkriti, već se zna gdje, ali to ću dokazati da je to tako, eto ukratko.  :beer

Mozes, ako svemir o kojem govoris ima vise od cetiri dimenzije, a neke od tih dimenzija otpadaju na vremenske...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest 22/6/2021, 19:12

teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:Ukratko, ne postoji ni Veliki prasak, a niti neki vječni Bog kao osobno biće, sve što postoji nastalo je iz doslovnoga NIŠTA, a kako, to ćete moći saznati jedino iz moje "teorije svega", seveda!  :beer

A kad ces nam izloziti tu svoju teoriju? Dosad si je samo najavljivao...

Velis, znanost nema alate za otkrivanje postanka i funkcioniranja svemira (materijalnog svijeta) zbog ogranicenja istog. Kako si ti, kao tvarno bice, uspio ono sto je znanosti nedohvatno? Odakle tebi ti "alati"?
"Teorija svega" je preteška da bi se dala na forumima, zato i dajem samo neke rezultate, da se eto čuje za to, seveda.

I kako ja ZNAM kako je zbilja sve nastalo je zasluga Bogova koji su svemir napravili, ONI su mi to dopustili, ali to ne znači da ja svojim radom i Umom nisam došao do toga, samo kažem. 

Recimo da su Bogovi to samo ubrazali, e da!  :tu

A kako znas da ti tvoji bogovi govore istinu? Mislim, nemas "alate", kao ni znanstvenici uostalom, da bi provjerio te njihove tvrdnje.
A kako znaš da je 7X7=49?

Jednostavno NAUČIŠ tablicu množenja.

Tako je i sa postankom, kada naučiš SVE o tome, ne može ti nitko ništa više lagati o tome, dapače!  :20

Cekaj malo, Teodore, kako je sad odjednom moguce nauciti sve o postanku dok nastanjujes tvarni svijet?

Nisi li rekao: "Znanost NEMA alata da ikada sazna KAKO je nastao i kako funkcionira materijalni svijet, postoje ograničenja materijalnoga svijeta iza kojih se ne može, garant.

Može se dalje jedino ak se napusti materijalno tijelo" ???

Pa sad, nisi napustio tvarno tijelo, doznao si sve o postanku, covjek si poput svakog znanstvenika, dakle... Izgleda da znanost ipak ipak ima "alate" za spoznaju nastanka i funkcioniranja svijeta samim time sto zna koliko je 7x7! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 22/6/2021, 19:37

violator wrote:
teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:Ukratko, ne postoji ni Veliki prasak, a niti neki vječni Bog kao osobno biće, sve što postoji nastalo je iz doslovnoga NIŠTA, a kako, to ćete moći saznati jedino iz moje "teorije svega", seveda!  :beer

A kad ces nam izloziti tu svoju teoriju? Dosad si je samo najavljivao...

Velis, znanost nema alate za otkrivanje postanka i funkcioniranja svemira (materijalnog svijeta) zbog ogranicenja istog. Kako si ti, kao tvarno bice, uspio ono sto je znanosti nedohvatno? Odakle tebi ti "alati"?
"Teorija svega" je preteška da bi se dala na forumima, zato i dajem samo neke rezultate, da se eto čuje za to, seveda.

I kako ja ZNAM kako je zbilja sve nastalo je zasluga Bogova koji su svemir napravili, ONI su mi to dopustili, ali to ne znači da ja svojim radom i Umom nisam došao do toga, samo kažem. 

Recimo da su Bogovi to samo ubrazali, e da!  :tu

A kako znas da ti tvoji bogovi govore istinu? Mislim, nemas "alate", kao ni znanstvenici uostalom, da bi provjerio te njihove tvrdnje.
A kako znaš da je 7X7=49?

Jednostavno NAUČIŠ tablicu množenja.

Tako je i sa postankom, kada naučiš SVE o tome, ne može ti nitko ništa više lagati o tome, dapače!  :20

Cekaj malo, Teodore, kako je sad odjednom moguce nauciti sve o postanku dok nastanjujes tvarni svijet?

Nisi li rekao: "Znanost NEMA alata da ikada sazna KAKO je nastao i kako funkcionira materijalni svijet, postoje ograničenja materijalnoga svijeta iza kojih se ne može, garant.

Može se dalje jedino ak se napusti materijalno tijelo" ???

Pa sad, nisi napustio tvarno tijelo, doznao si sve o postanku, covjek si poput svakog znanstvenika, dakle... Izgleda da znanost ipak ipak ima "alate" za spoznaju nastanka i funkcioniranja svijeta samim time sto zna koliko je 7x7! :D
Kad napustiš materijalno tijelo možeš do razine gdje sami Bogovi žive, ali to nema veze sa postankom svega, dapače.

I zašto tvrdim da znanost NEĆE nikada saznati pravu istinu o postanku svega, to je zato jer ono što znanost ne vidi, ne čuje, ne može detektirati, to za nju ne postoji, a IMA više stvari koje postoje a koje znanost ne može detektirati, nego je naš svemir velik.

Da bi saznali pravu istinu o postanku, fizika NIJE dovoljna, treba nam prava METAFIZIKA, jer UZROK svega postojećeg, nalazi se daleko IZNAD svih dimenzija multisvemira, e da.

Dakle to eksperimentima nikada nećemo detektirati jer je nemoguće, ali ćemo moći ZNATI sve o tim viešim dimenzijama, ali i načinu KAKO je zbilja nastao ne samo naš svijet, nego i svi svijetovi koji postoje.

Sve će ti biti jasnije kada pročitaš moju teoriju od početka do kraja, iako isprva od ljudi nitko neće to do kraja razumjeti (jer je teorija preteška), ipak vremenom će sve više ljudi to početi shvaćati, ja sam samo PRVI koji je to saznao i dakako USVOJIO to drevno znanje samih Bogova, e da!  :gossip
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest 22/6/2021, 22:12

teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:
violator wrote:
teodor.francic wrote:Ukratko, ne postoji ni Veliki prasak, a niti neki vječni Bog kao osobno biće, sve što postoji nastalo je iz doslovnoga NIŠTA, a kako, to ćete moći saznati jedino iz moje "teorije svega", seveda!  :beer

A kad ces nam izloziti tu svoju teoriju? Dosad si je samo najavljivao...

Velis, znanost nema alate za otkrivanje postanka i funkcioniranja svemira (materijalnog svijeta) zbog ogranicenja istog. Kako si ti, kao tvarno bice, uspio ono sto je znanosti nedohvatno? Odakle tebi ti "alati"?
"Teorija svega" je preteška da bi se dala na forumima, zato i dajem samo neke rezultate, da se eto čuje za to, seveda.

I kako ja ZNAM kako je zbilja sve nastalo je zasluga Bogova koji su svemir napravili, ONI su mi to dopustili, ali to ne znači da ja svojim radom i Umom nisam došao do toga, samo kažem. 

Recimo da su Bogovi to samo ubrazali, e da!  :tu

A kako znas da ti tvoji bogovi govore istinu? Mislim, nemas "alate", kao ni znanstvenici uostalom, da bi provjerio te njihove tvrdnje.
A kako znaš da je 7X7=49?

Jednostavno NAUČIŠ tablicu množenja.

Tako je i sa postankom, kada naučiš SVE o tome, ne može ti nitko ništa više lagati o tome, dapače!  :20

Cekaj malo, Teodore, kako je sad odjednom moguce nauciti sve o postanku dok nastanjujes tvarni svijet?

Nisi li rekao: "Znanost NEMA alata da ikada sazna KAKO je nastao i kako funkcionira materijalni svijet, postoje ograničenja materijalnoga svijeta iza kojih se ne može, garant.

Može se dalje jedino ak se napusti materijalno tijelo" ???

Pa sad, nisi napustio tvarno tijelo, doznao si sve o postanku, covjek si poput svakog znanstvenika, dakle... Izgleda da znanost ipak ipak ima "alate" za spoznaju nastanka i funkcioniranja svijeta samim time sto zna koliko je 7x7! :D

Kad napustiš materijalno tijelo možeš do razine gdje sami Bogovi žive, ali to nema veze sa postankom svega, dapače.

A zasto mislis da je to slucaj? Jos uvijek si tvaran, u tvarnom svijetu, dakle ne mozes provjeriti istinitost takvog razmisljanja.


teodor.francic wrote:I zašto tvrdim da znanost NEĆE nikada saznati pravu istinu o postanku svega, to je zato jer ono što znanost ne vidi, ne čuje, ne može detektirati, to za nju ne postoji, a IMA više stvari koje postoje a koje znanost ne može detektirati, nego je naš svemir velik.

Dobro, slazem se da znanost mnogo toga jos mora otkriti i, sa sadasnjom tehnologijom, sa sadasnjim "alatima" ne moze ustanoviti je li nesto slucaj ili nije cak i kod nekih teorija koje predstavljaju konzistentna rjesenja odredjenih znanstvenih problema.

Drugacije receno, ako je nesto dio ovog materijalnog svijeta (bez obzira na broj dimenzija), tada bi ga znanost, barem u principu, trebala moci detektirati...

.
teodor.francic wrote:Da bi saznali pravu istinu o postanku, fizika NIJE dovoljna, treba nam prava METAFIZIKA, jer UZROK svega postojećeg, nalazi se daleko IZNAD svih dimenzija multisvemira, e da.

Ako nesto zamisljas da je slucaj to nije nuzno i slucaj. To se mora moci dokazati (biti u mogucnosti provjeriti istinitost navedenog) ili barem biti u skladu s vec postojecim, provjerenim teorijama.

Ako velis da se uzrok svega postojeceg nalazi izvan multiverzuma, ja cu te upitati, a gdje se nalazi? U novom multiverzumu koji sadrzi ovaj "nas" multiverzum"?

teodor.francic wrote:Dakle to eksperimentima nikada nećemo detektirati jer je nemoguće, ali ćemo moći ZNATI sve o tim viešim dimenzijama, ali i načinu KAKO je zbilja nastao ne samo naš svijet, nego i svi svijetovi koji postoje.

A kako cemo sve to moci znati, ako si upravo rekao da je NEMOGUCE sve to detektirati eksperimentima? Cistim razmisljanjem? Paaa, time se vec bave teorijski fizicari i matematicari, npr.

teodor.francic wrote:Sve će ti biti jasnije kada pročitaš moju teoriju od početka do kraja, iako isprva od ljudi nitko neće to do kraja razumjeti (jer je teorija preteška), ipak vremenom će sve više ljudi to početi shvaćati, ja sam samo PRVI koji je to saznao i dakako USVOJIO to drevno znanje samih Bogova, e da!  :gossip

A to je drevno znanje? A kako si do njega dosao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest 23/6/2021, 06:51

teodor.francic wrote:
violator wrote:I daj mi reci, Teodore, tko je ovaj Teodor koji je otvorio temu? Je li on tvoja izjednacena dijagonala?
To su forumaši sa drugih foruma kojima smeta što ja ama baš na svim forumima imam najčitanije teme, pa pomislili da bi i oni mogli tako, pa kopiraju neke moje postove da se prave pametni, a ništa o tome ne znaju, vidljivo iz priloženog i na ovoj temi, ja uvijek ima samo ovaj svoj jedan nick, originalni, eto!


:D :D :D...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest 23/6/2021, 09:27

Eee, tko zna gdje je pravi TeoFran. Mozda je sad, vec, s Marijom Orsic na Aldebaranu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic 23/6/2021, 13:17

jebote jel moguće da se ova ''raspravlja'' sa ovim debilom na par stranica već haha jel ti stvarno nije očigledno da je lik doslovno mentalno bolestan,mentalno zaostao sa mesijanskim kompleksom itd il šta je u pitanju?  confused

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest 23/6/2021, 14:09

Je, ovu temu shvacam krajnje ozbiljno, evo sve cekam matematicke izvode predstavljene teorije... Nego, kad si vec ovdje, kakav ti tek odron moras bit" kad ti je gust ismijavat' "mentalnog bolesnika", daj mi otkrij, molim te..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 23/6/2021, 21:03

violator wrote:Je, ovu temu shvacam krajnje ozbiljno, evo sve cekam matematicke izvode predstavljene teorije... Nego, kad si vec ovdje, kakav ti tek odron moras bit" kad ti je gust ismijavat' "mentalnog bolesnika", daj mi otkrij, molim te..

Za neznalice su svi mentalni bolesnici koji ZNAJU nešto o čemu oni pojma nemaju, samo kažem.
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 23/6/2021, 21:08

I istina je da se čistim razmišljanjem bave i teorijski fizičari i matematičari, samo NISU baš daleko odmakli od ovoga našega materijalnoga svijeta, u tome je kvaka.

Vrhunac čistog razmišljanja je METAFIZIKA, ne bilo kakva nego ona koja IDE DO KRAJA, sa svim pitanjima.

A da su pitanja navjažnija, dakle da se uopće ZNAJU postaviti, dokazao je i sam Einstein, da se nije pitao neke stvari i do kraja ih pokušao riješiti, ne bi nikada došao do teorije relativnosti, garant.

Einstein je rekao da nije pametan nego da se samo jako voli pitati.

A Teodor se obožava pitati, eto pa će se i vidjeti USKORO i rezultati tih propitkivanja, pa še kak!  :thumbup1
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic 24/6/2021, 10:55

violator wrote:Je, ovu temu shvacam krajnje ozbiljno, evo sve cekam matematicke izvode predstavljene teorije... Nego, kad si vec ovdje, kakav ti tek odron moras bit" kad ti je gust ismijavat' "mentalnog bolesnika", daj mi otkrij, molim te..

pa ne ismijavam ja njega nego on mene jer kao što rekoh više puta JA sam PRAVI teodor,garant! a ovaj ŠTO NEMA ČAK NI SVOJU SLIKU je očigledno lažnjak, upravo sam ga i nazvao bolesnikom jer ismijava GENIJA poput mene i krade mi ideje, ne daj se prevariti!

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic 24/6/2021, 10:57

nego, da nastavimo sa veličanstvenom temom, pustimo ove majmunčiće koji samo znaju da kopiraju tudje
Svemir nije oduvijek postojao, već ga je napravila Prva Inteligencija koja je nastala u našem prostor-vremenu, kojoj je sam Isus Krist kralj i vladar.

"Data mi je sva vlast na nebu i na Zemlji" veli Isus, da nije kralj Sile koje je napravila svemir i sva živa bića na Zemlji, ne bio mogao to izgovoriti, dapače.

Tvrdi isus da može i mrtvoga opet oživjeti, je li to moguće?

Pa za Silu koja zna materiju napraviti nije nikakva fora napraviti nove stanice, i organe, i opet svijest, ono naše Ja, spojiti s tijelom, i eto mrtvaca koji se diže na nov život, a baš nikakva čuda u tome nema, naprotiv, sve je to samo znanje daleko starije i naprednije od našega na Zemlji!  cheers

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by Guest 24/6/2021, 16:39

teodor.francic wrote:
violator wrote:Je, ovu temu shvacam krajnje ozbiljno, evo sve cekam matematicke izvode predstavljene teorije... Nego, kad si vec ovdje, kakav ti tek odron moras bit" kad ti je gust ismijavat' "mentalnog bolesnika", daj mi otkrij, molim te..

Za neznalice su svi mentalni bolesnici koji ZNAJU nešto o čemu oni pojma nemaju, samo kažem.


Za neznalice ili glupake?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! - Page 10 Empty Re: teorija svega!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 40 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum