ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teorija zavjere - Let na Mjesec

Page 1 of 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Ringo10 23/5/2020, 20:14

Ovdje se razglaba o NLO fenomenu, o vanzemaljcima koji su došli iz drugih dijelova svemira

A zaboravili smo zemaljska takozvana dostignuća 

JA već dugo ne vjerujem da su ljudi bili na Mjesecu i mislim da je pored one namještaljke zvane September Eleven ili 9-11, najveća prijevara u povijesti

Ne znam hoće li nekoga zanimati ali pogledajte ovih par fotografija. I recite mi da je ovo čudo, ova skalamerija od folije, kartona, šperploče i selotejpa  slijetalo na Mjesec

Teorija zavjere - Let na Mjesec AS11-40-5922


Teorija zavjere - Let na Mjesec AS14-66-9254HR

Neka vjeruje ko u šta hoće ali ja mislim da vladari iz sjene toliko lažu ovo tupavo čovječanstvo da je to tragedija
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 20:19

Nisu bili. To je namišteno da ispadne da je Amerika superiornija od SSSR. Čisti Hollywood.

Sami vladari iz sjene su bili na Mjesecu al tako da su ih vanzemaljci ukrcali na brod i provozali no oni sami nikad nisu išli na Mjesec jer nemaju tehnologiju. To su izrežirali. Amerika nikad nije bila na Mjesecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by marcellus 23/5/2020, 20:21

dečko ti si neuki polupismeni kreten.

ta stvar je sletjela na mjesec jer tamo NEMA atmosfere, a napravljena je od kartona radi težine. Naime malo je jebeno poslat nešto od tri tone da sleti na mjesec, pa su napravili najlakšu moguću konstrukciju za "landing module".

Ona ne mora štititi astornaute od ničeg, jer to radi njihovo odijelo.

Ta stvar je došla do mjesečeve orbite zatvorena u kapsuli, metalnoj, koja je u mjesečevoj orbiti odbačena i spušten je samo karton i selotejp jer bi za dignuti cijelu kapsulu nazad u mjesečevu orbitu trebalo malo previše goriva.

problem s vama teoretičarima zavjera je što ste jebeno neuki, ne razumijete ništa ni o čemu, ali mislite svojom glupom glavom i niste spremni učiti od onih koji znaju. Ukratko, vi ste najniži oblik života na zemlji, ispod političara i novinara.

_________________
Teorija zavjere - Let na Mjesec 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by AssadNaPodmornici 23/5/2020, 20:21

šta ti je čudno?

upravo bi bilo sumnjivo da su napravili nešto čvrsto i čelično. da ideš fejkirati let na mjesec onda bi baš radio nešto da izgleda "cool i sa ravnim rubovima":

ta folija je zaštita protiv sunčeva zračenja. naime mjesec je u vaukumu, dakle nema ti opasnosti od prašine ili vjetra, ili trenja pa da moraš imati zaobljene rubove kao raketa ili auto, nego imaš opasnosti od zračenja.

materijal mora biti lagan , to je očito jasno.

usput amerikanci su bili na mjesecu nekoliko puta nakon apolo 11.. nekoliko puta su sletjeli na mjesec, većina ljudi misli da su samo jednom bili.. bili su nekoliko puta, ne znam niti ja sada točno koliko puta bez googla.

treće, svaki put kada su bili na mjesecu .. svi su ih pratili.. njihovi najljući neprijatelji rusi/ukrainci(SSSR), DDR njemačka, saveznici, pa francuzi, indija, kina, japan, sve te zemlje su imale tehnologiju da prate amere na mjesecu, i baš niti jedna država svijeta ali niti jedna nije rekla da im je išta sumnjivo..

inače odrediti nečiju lokaciju na mjesecu ako ti ovaj od tamo odašilje signal je jebena pizdarija, mislim da bi i ti kao radio amater mogao uhvatiti amere na mjesec i pomoću triangulacije odrediti nečiju lokaciju bez problema.. dakle jebeni amter.

a da ne govorim da su rusi i ostali imali i satelite i ogromne senzore, i teleksope i nitko ništa nije rekao, nego su rekli "čestitamo".

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by omni 23/5/2020, 20:24

Fejkat spustanje na mjesec pored KGB? Pa ti Rusi su stvarno uberkreteni u tom slucaju :D.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 20:25

Apolo se jesu približili Mjesecu jako blizu al samo slijetanje na površinu se nikad nije desilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by marcellus 23/5/2020, 20:26

btw. američko spuštanje na mjesec su potvrdili rusi, kinezi i svi ostali koji imaju radare, teleskope i pičke materine.

Rusi bi prvi dreknuli da je to fejk da su to mogli reć.

a lunar rover i zastava su još uvijek na mjesecu i ko ima dosta jak teleskop ih je slobodan i danas pogledat.

_________________
Teorija zavjere - Let na Mjesec 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by omni 23/5/2020, 20:27

RayMabus wrote:Apolo se jesu približili Mjesecu jako blizu al samo slijetanje na površinu se nikad nije desilo.
Rusi bi to odmah skuzili i ne bi nikada pristali da budu preteknuti u trci. Ja vjerujem njima i mocnom KGB ostalo je sve blijedo u usporedbi s time.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by marcellus 23/5/2020, 20:28

omni wrote:Fejkat spustanje na mjesec pored KGB? Pa ti Rusi su stvarno uberkreteni u tom slucaju :D.

:D

_________________
Teorija zavjere - Let na Mjesec 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by marcellus 23/5/2020, 20:32

Zapravo, istina o svemu je da su ameri angažirali najboljeg režisera kojeg su imali, onog koji je godinu ranije snimio odiseju u svemiru 2001, Stanleya Kubricka, da im režira fejk spuštanje na mjesec. Ali kako je Kubrick fanatik realizma, zahtijevao je da se film snimi na licu mjesta, na lokaciji.


_________________
Teorija zavjere - Let na Mjesec 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by dijagram 23/5/2020, 20:40

nedavno sreo lika koji zastupa onu, mjesec ne postoji, to je hologram
ajme, ne zna covjek sto bi mu rekao,...najbolje nista
sve svjetske vlade su se urotile da "nas" zajebavaju:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 20:41

RayMabus wrote:Nisu bili. To je namišteno da ispadne da je Amerika superiornija od SSSR. Čisti Hollywood.

Sami vladari iz sjene su bili na Mjesecu al tako da su ih vanzemaljci ukrcali na brod i provozali no oni sami nikad nisu išli na Mjesec jer nemaju tehnologiju. To su izrežirali. Amerika nikad nije bila na Mjesecu.
Mali ispravka ; Amerikanci se jesu spuštali na Mjesec al poslije. Ne u toj misiji.

Apolo 11 je namješten.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 20:43

marcellus wrote:btw. američko spuštanje na mjesec su potvrdili rusi, kinezi i svi ostali koji imaju radare, teleskope i pičke materine.

Rusi bi prvi dreknuli da je to fejk da su to mogli reć.

a lunar rover i zastava su još uvijek na mjesecu i ko ima dosta jak teleskop ih je slobodan i danas pogledat.
Ima i misija Apolo 16 i mislim da je to ta zastava a ne od Apolo 11


Teorija zavjere - Let na Mjesec John_W._Young_on_the_Moon
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by marcellus 23/5/2020, 20:46

dijagram wrote:nedavno sreo lika koji zastupa onu, mjesec ne postoji, to je hologram
ajme, ne zna covjek sto bi mu rekao,...najbolje nista
sve svjetske vlade su se urotile da "nas" zajebavaju:)

jebote ne znam jel to moj dojam ili ljudi šezdesetih, sedamdesetih ipak nisu bili tolki jebeni idioti ko danas, unatoč halucinogenim drogama i svemu?

ili samo nije bilo pristojno pokazat urbi i orbi da si kreten?

danas smo politički korektni pa se u biti ne smiješ nikom javno najebat matere jer je kreten, ono od fat shaminga do ne znam čega, "svako ima pravo na svoje mišljenje".

pa ako idiot ima pravo na mišljenje, onda ja imam pravo na mišljenje da je on idiot

_________________
Teorija zavjere - Let na Mjesec 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 20:47

Imam poznanika koji je bio vantijelesno na Mjesecu i vidio svojim očima ono šta potvrđuju i moji iz Galaktičke federacije.

Postojale su određene baze na Mjesecu uglavnom rudarskog tipa i sami vanzemaljci su ih razmontirali pošto ljudi sad idu na Mjesec.

Rusi i Amerikanci su imali tajne misije na Mjesec jer su ugledali srušeni svemirski brod. Taj brod su ti vanzemaljci također uklonili s Mjeseca.

Zato tolika šutnja Rusa vezano uz ovo. Znaju da Amerika nije bila s Apolo 11 na Mjesecu a surađivali su oko slanja zajedničke posade da se spusti na Mjesec i istraži taj brod. Ta se misija zvala Apolo 20.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by veber 23/5/2020, 20:49

marcellus wrote:btw. američko spuštanje na mjesec su potvrdili rusi, kinezi i svi ostali koji imaju radare, teleskope i pičke materine.

Rusi bi prvi dreknuli da je to fejk da su to mogli reć.

a lunar rover i zastava su još uvijek na mjesecu i ko ima dosta jak teleskop ih je slobodan i danas pogledat.
naravno da su potvrdili.
svi su imali kodove.
kod slučaja apolla 13 rusi uredno ponudili da sleti kod njih.
sve agencije smatraju to znanstvenim radom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by veber 23/5/2020, 20:50

RayMabus wrote:Imam poznanika koji je bio vantijelesno na Mjesecu i vidio svojim očima ono šta potvrđuju i moji iz Galaktičke federacije.

Postojale su određene baze na Mjesecu uglavnom rudarskog tipa i sami vanzemaljci su ih razmontirali pošto ljudi sad idu na Mjesec.

Rusi i Amerikanci su imali tajne misije na Mjesec jer su ugledali srušeni svemirski brod. Taj brod su ti vanzemaljci također uklonili s Mjeseca.

Zato tolika šutnja Rusa vezano uz ovo. Znaju da Amerika nije bila s Apolo 11 na Mjesecu a surađivali su oko slanja zajedničke posade da se spusti na Mjesec i istraži taj brod. Ta se misija zvala Apolo 20.
kaj koristiš?
daj preporuku,

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by veber 23/5/2020, 20:55

jel vi u GF računate krstarice po istisnin ili imate neki drugi etalon?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by dijagram 23/5/2020, 20:55

marcellus wrote:
dijagram wrote:nedavno sreo lika koji zastupa onu, mjesec ne postoji, to je hologram
ajme, ne zna covjek sto bi mu rekao,...najbolje nista
sve svjetske vlade su se urotile da "nas" zajebavaju:)

jebote ne znam jel to moj dojam ili ljudi šezdesetih, sedamdesetih ipak nisu bili tolki jebeni idioti ko danas, unatoč halucinogenim drogama i svemu?

ili samo nije bilo pristojno pokazat urbi i orbi da si kreten?

danas smo politički korektni pa se u biti ne smiješ nikom javno najebat matere jer je kreten, ono od fat shaminga do ne znam čega, "svako ima pravo na svoje mišljenje".

pa ako idiot ima pravo na mišljenje, onda ja imam pravo na mišljenje da je on idiot
ovo je jdna od skupina teoreticara, nelia bitanga ih mota oko malog prsta, oni ga slijede ko sekta,haha
baci oko, imaju i neku stranicu, zivi ljudi, tako nesto
filozofiranje o svemu i svacemu, nevjerojatna kolicina gluposti, ali ljudi se prime
i lik nije zidar ni bravar, ima i neke skole
strava
sad su u fazonu 5G mreza, čipovi, ovo,ono, retardirana nakupina s nevjerojatnim pricama
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 20:57

veber wrote:
RayMabus wrote:Imam poznanika koji je bio vantijelesno na Mjesecu i vidio svojim očima ono šta potvrđuju i moji iz Galaktičke federacije.

Postojale su određene baze na Mjesecu uglavnom rudarskog tipa i sami vanzemaljci su ih razmontirali pošto ljudi sad idu na Mjesec.

Rusi i Amerikanci su imali tajne misije na Mjesec jer su ugledali srušeni svemirski brod. Taj brod su ti vanzemaljci također uklonili s Mjeseca.

Zato tolika šutnja Rusa vezano uz ovo. Znaju da Amerika nije bila s Apolo 11 na Mjesecu a surađivali su oko slanja zajedničke posade da se spusti na Mjesec i istraži taj brod. Ta se misija zvala Apolo 20.
kaj koristiš?
daj preporuku,
Imam ja svoje izvore ppodataka.

Da raščistimo tu priču sa Apolom jednom zauvijek.

1969 godina Apolo 11 

Nisu sletili , to je izrežirano.

Od 1969 do 1972 bilo je sedam slijetanja i pet slijetanja s ljudima na Mjesec

Apolo 11 nije dakle bilo ih je najviše četiri.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Apollo_program

Nakon toga prekidaju program a lik tvrdi da su 1976 išli Rusi i Amerikanci zajedno da istraže.taj svemki brod.

To je točno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum