ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teorija svega!

Page 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

teorija svega! Empty teorija svega!

Post by teodor francic Sat 16 Jan - 23:24

Mnogi se nadaju da smo mi ljudi sposobni otkriti najveće tajne ovoga svijeta i ne samo ovoga, i da će na kraju ljudski um trijumfirati, da ćemo konačno saznati kako je ovaj naš svijet nastao, i da će vremenom baš svakom čovjeku na Zemlji to biti i razumljivo i jasno.

U vidu toga imam i ja svoju teoriju svega, koja ide u tom smjeru, odgonetki najveće tajne, tajne samoga postanka.

Na početku moram reći da sam uvjeren da je moja teorija svega točna, a da li sam u pravu pokazati će vrijeme, garant.

Dakle ja tvrdim, ne da mislim nego sam uvjeren u to, da naš svijet nije slučajno nastao (Veliki prasak se nikada nije dogodio),  ali isto tako da ne postoje nikakva vječna Svemoguća bića koja stvaraju naš svijet svojim čarobnim moćima, što znači da naš svijet nije ni stvoren u klasičnom smislu te riječi.

Ak nije naš svijet slučajno nastao, a nije niti stvoren, onda postoji samo još jedan način da on zbilja nastane, a to je da ga netko inteligentan napravi, a to znači da je tu posrijedi znanje a ne neka čuda kako to mnogi ljudi vjeruju. Eto ukratko za početak!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Sun 17 Jan - 1:19

Jesi li ti to na svemiru kao simulaciji? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Sun 17 Jan - 8:29

violator wrote:Jesi li ti to na svemiru kao simulaciji? :)

Previše je to za njega.
On je samo obični idiot, a uz to je u priličnoj mjeri i lud.
Uostalom, uvjerit ćeš se i sama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by Guest Mon 18 Jan - 12:09

Speare Shaker wrote:
violator wrote:Jesi li ti to na svemiru kao simulaciji? :)

Previše je to za njega.
On je samo obični idiot, a uz to je u priličnoj mjeri i lud.
Uostalom, uvjerit ćeš se i sama.


Govoris kao da se znate sto let...

Ipak me i dalje zanima sto je covjek pozelio podijeliti ovdje s nama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic Wed 10 Feb - 14:18

Ja znam istinu o tome kako je zbilja naš svijet nastao, ozbiljno!   sunny

To opisujem u svojoj teoriji svega.

Na forumima sam dao samo neke "sitnice" iz teorije svega, a ono glavno mislim u živo na predavanjima svima predočiti, pa da vidimo tko će to moći osporiti.

Kasnije ću opisati glavne crte svoje teorije svega, sada imam neki hitan posao, molim da se na to što budem pisao argumentirano odgovara, na nepristojne postove, kao što je bio slučaj na drugim forumima, neću odgovarati, ovo shvatite kao ozbiljnu stvar a ne zajebanciju.   teorija svega! 1f609

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sun 18 Apr - 16:50

violator wrote:
Speare Shaker wrote:
violator wrote:Jesi li ti to na svemiru kao simulaciji? :)

Previše je to za njega.
On je samo obični idiot, a uz to je u priličnoj mjeri i lud.
Uostalom, uvjerit ćeš se i sama.


Govoris kao da se znate sto let...

Ipak me i dalje zanima sto je covjek pozelio podijeliti ovdje s nama.




Pozdrav, ako te zanima moja teorija slobodno pitaj što god želiš, jer zbilja imam teoriju koja sve opisuje što postoji, e da.

Samo netko se našalio prvim postom i predstavio se kao da sam ja, ima toga na forumima, uzeo je skoro isti nick kao što ja imam, ali neka, nema veze.

Ukratko, moja teorija će dokazati da svemir nije nastao ni Velikim praskom a ni da su ga neka nepostojeća vječna svemoguća bića stvorila, ni jedno ni drugo nije istina, već treće, naš svemir napravila je Vansvemirska Inteligencija, koja je prva nastala u našem prostor-vremenu, eto ukratko. 

A što se tiče forumaša koji me navodno zna, mnogi me znaju, ali jako malo ih je koji me razumiju, a tako će biti i kada službeno objavim onu pravu "teoriju svega", koju sanjaju fizičari, o kojoj je Einstein maštao, a Hawking ju nije dočekao, eto za početak bi bilo dovoljno, pozdrav. 
o za početak. 









teodor.francic
teodor.francic

Posts : 719
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sun 18 Apr - 17:04

Speare Shaker wrote:
violator wrote:Jesi li ti to na svemiru kao simulaciji? :)

Previše je to za njega.
On je samo obični idiot, a uz to je u priličnoj mjeri i lud.
Uostalom, uvjerit ćeš se i sama.




Ti dalje vjeruješ da su ljudi od majmuna nastali, jel? 

Samo pitam!

Jok, to je laž, dokazati će se to uskoro, pa še kak!  :beer
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 719
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sun 18 Apr - 17:16

Istina postoji o tome kako je sve nastalo, samo treba doći do nje, a što nije nimalo lako, dapače!  :coffee
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 719
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic Sun 18 Apr - 17:39

Ljudi ne slušajte ovog copycata i prevaranta, JA sam pravi Teodor, garant! BRAVO teorija svega! 1f631 

Nego, da nastavimo gdje smo stali, seveda. Moja teorija svega govori o tome da je naš svijet nastao iz doslovnoga Ništa. Da je upravo to Bog koji nema uzroka, koji je beskonačan i prostorno i vremenski, čak je i izvan prostora i vremena, koji je i izvan svemira ali i u svakom i najmanjem dijeliću koji u njemu postoji.

Iz toga Ništa (detaljno će biti objašnjeno kako točno u teoriji svega), prvo što nastaje su prostor-vremena sa svojim središtem, u kojemu se rađa život, svijest, inteligencija, koja se kroz velika vremenska razdoblja proširila na sve veći i veći prostor, koji je daleko veći od današnje veličine cijeloga svemira koji je konačne veličine.

Vremenom je ta Inteligencija došla na ideju da napravi materijalni svijet, i tako je počelo stvaranje svemira, od onoga najmanjega što postoji do onoga najvećega.

Neko će se čuditi kako može netko tako veliki svemir napraviti, pa nema tu nikakvoga čuda, samo trebaš imati dovoljno vremena i materijala da bi se materijalni svijet napravio, a vremena i materijala ima u našem prostor-vremenu i više nego dovoljno da se i bilijuni bilijuna takvih svemira napravi kao što je ovaj naš, koji još jednom kažem nije beskonačnno velik, dapače.

A onda slijedi logično pitanje a što je izvan svemira?  

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by majmun Teodor Sun 18 Apr - 18:15

Ne slusajte ove koji se lazno predstavljaju, ja sam pravi Teodor saveda!

Niko od vas nije shvatio kako se zove NEŠTO u čemu ničega nema?


O tome govori moja teorija koju sam pisao inspirisan svim zivim bicima a posebno sam fasciniran majmunima i imam utisak da sam jedan od njih!
majmun Teodor
majmun Teodor

Posts : 23
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sun 18 Apr - 18:16

Haha, abenaz, si to ti?  drink
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 719
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by božidar.frančić Sun 18 Apr - 18:20

Zovem se Božidar i ja sam pravi Teodor Frančić, autor neponovljive teorije svega.
Moja supruga je takodjer Teodor Frančić...mi smo kao Albert Einstein i njegova supruga, dakako pametniji.

Molim vas da mi pomognete na ostalim forumima pošto me svuda ponižavaju, pa svratite da me malo pohvalite.

Pošto se bliži objava moje teorije neću je objasniti na ovom forumu, a i onako smatram da ste svi glupi da je shvatite, naročito ako se ne složite da sam genije.

Pozdrav.
božidar.frančić
božidar.frančić

Posts : 72
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by majmun Teodor Sun 18 Apr - 18:22

Ovo je moja teorija, zanemarite ove lazne proroke

Moja teorija svega govori o tome da je naš svijet nastao iz doslovnoga Ništa. Da je upravo to Bog koji nema uzroka, koji je beskonačan i prostorno i vremenski, čak je i izvan prostora i vremena, koji je i izvan svemira ali i u svakom i najmanjem dijeliću koji u njemu postoji.

Iz toga Ništa (detaljno će biti objašnjeno kako točno u teoriji svega), prvo što nastaje su prostor-vremena sa svojim središtem, u kojemu se rađa život, svijest, inteligencija, koja se kroz velika vremenska razdoblja proširila na sve veći i veći prostor, koji je daleko veći od današnje veličine cijeloga svemira koji je konačne veličine.

Vremenom je ta Inteligencija došla na ideju da napravi materijalni svijet, i tako je počelo stvaranje svemira, od onoga najmanjega što postoji do onoga najvećega.

Neko će se čuditi kako može netko tako veliki svemir napraviti, pa nema tu nikakvoga čuda, samo trebaš imati dovoljno vremena i materijala da bi se materijalni svijet napravio, a vremena i materijala ima u našem prostor-vremenu i više nego dovoljno da se i bilijuni bilijuna takvih svemira napravi kao što je ovaj naš, koji još jednom kažem nije beskonačnno velik, dapače. 

A onda slijedi logično pitanje a što je izvan svemira?
majmun Teodor
majmun Teodor

Posts : 23
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by majmun Teodor Sun 18 Apr - 18:25

Idemo dalje

Iza svemira postoji antisvemir, gde sam ja metom uma ali bez kalkulatora (nisam jos savladao racunanje na njemu) iako i dan danas
nemam pojma sta je Nista do Nista i dosao.
majmun Teodor
majmun Teodor

Posts : 23
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by majmun Teodor Sun 18 Apr - 18:27

Majmunčići, moji, ja sam alfa majmun, dovoljno ste pametni da shvatite prvu rečenicu iz veličanstvene moje teorije a koja glasi:

"Ništa je NEŠTO u čemu ničega nema, i ima tri osnovne dimenzije!"


Ja je nikada nikada nisam razumeo.
majmun Teodor
majmun Teodor

Posts : 23
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sun 18 Apr - 18:34

Zbilja je sve iz doslovnoga NIŠTA nastalo a KAKO, e za to vrijedi Nobelova nagrada, e da.

I haha, koji je sad ovdje pravi autor prave "teorije svega", jel?

Ja, ili kopija moja, ili majmun ili božidar, hm?  :popcorn
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 719
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by majmun Teodor Sun 18 Apr - 18:40

Ja sam vec kod predsjednika zakazao sastanak a vi laznjaci mozete samo da placete, saveda  teorija svega! 1f60e 

Nosim mu moju velicanstvenu teoriju koju sam izveo iz Biblije u kojoj je sve ispravno.

ENGAGE
majmun Teodor
majmun Teodor

Posts : 23
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic Sun 18 Apr - 18:49

majmun Teodor wrote:Ja sam vec kod predsjednika zakazao sastanak a vi laznjaci mozete samo da placete, saveda  teorija svega! 1f60e 

Nosim mu moju velicanstvenu teoriju koju sam izveo iz Biblije u kojoj je sve ispravno.

ENGAGE



Pa sve je istina iz Biblije, druga je stvar što ju ti kao majmunski potomak ne razumiješ ni malo, e da!  :K
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 719
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by deozodorans.smradčić Sun 18 Apr - 19:04

Biblija je istina o svemu, pa še kak. Samo prav zaprav čovik je moš razumit. Ne svi. I ne svakada.
deozodorans.smradčić
deozodorans.smradčić

Posts : 12
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic Sun 18 Apr - 19:05

Za početak treba shvatiti da ne može ništa slučajno nastati, ali ni biti doslovno stvoreno, kako to mnogi vjeruju.

Zato i tvrdim da je istina o našem postanku "Treće vrste" i da i te kako ima veze sa Vanzemaljskim bićima, koja to već davno znaju.

Red je došao i na nas ljude da to saznamo, to nitko neće spriječiti, ali tko će koliko razumjeti je savim druga priča, dakako!  :fly

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! Empty Re: teorija svega!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum