ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teorija svega!

Page 7 of 40 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 7/5/2021, 21:00

mativka wrote:
teodor.francic wrote:Je li Bog vidio starijega od sebe? 

E da!  

:popcorn
Tko je Bog?
Bolje pitati ŠTO je Bog, jer NIJE osobno biće, samo kažem!  :beer

teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 7/5/2021, 21:02

mativka wrote:Teo, vjerujem da je Vaše znanje nepresušno, Vaše spoznaje možda i uvide, svi ovi koji danas jesu.
Radujem se Vašem dolasku na ovo mjesto puno neznanja i slijepila.

Dug je put do spoznaje ali je i te kako moguć i dostižan, ali treba učiti, nema druge, a ne slijepo vjerovati u bajke, bilo religija bilo znanosti, svejedno je!
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by mativka 7/5/2021, 21:10

teodor.francic wrote:
mativka wrote:Teo, vjerujem da je Vaše znanje nepresušno, Vaše spoznaje možda i uvide, svi ovi koji danas jesu.
Radujem se Vašem dolasku na ovo mjesto puno neznanja i slijepila.

Dug je put do spoznaje ali je i te kako moguć i dostižan, ali treba učiti, nema druge, a ne slijepo vjerovati u bajke, bilo religija bilo znanosti, svejedno je!
Što Vi predlažete za temu o kojoj bi mogli promišljati i razgovarati?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by mativka 7/5/2021, 21:11

teodor.francic wrote:
mativka wrote:
teodor.francic wrote:Je li Bog vidio starijega od sebe? 

E da!  

:popcorn
Tko je Bog?
Bolje pitati ŠTO je Bog, jer NIJE osobno biće, samo kažem!  :beer
ŠTO, TKO, GDJE, KAKO?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 8/5/2021, 21:48

mativka wrote:
teodor.francic wrote:
mativka wrote:Teo, vjerujem da je Vaše znanje nepresušno, Vaše spoznaje možda i uvide, svi ovi koji danas jesu.
Radujem se Vašem dolasku na ovo mjesto puno neznanja i slijepila.

Dug je put do spoznaje ali je i te kako moguć i dostižan, ali treba učiti, nema druge, a ne slijepo vjerovati u bajke, bilo religija bilo znanosti, svejedno je!
Što Vi predlažete za temu o kojoj bi mogli promišljati i razgovarati?
Pa evo, ova tema govori o tome KAKO je sve nastalo, zato se i zove "teorija svega", ali da bi se nešto od toga i razumjelo treba se prvo odreći bajki u koje netko vjeruje, eto, to bi bio početak puta prema pravoj istini, e da!  :thumbup1
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 8/5/2021, 22:06

"Kako Bog može biti Svemoguć, dakle navodno SVE MOŽE, ako NE MOŽE stvoriti okrugli trokut?"

I ne samo to, još ohoho puno stvari Bog NE MOŽE napraviti.

Kako onda MOŽE SVE, jel, kako neki vjeruju?

Izgleda da nekima NIJE jasno što zapravo znači "Svemoguć", ali to je druga priča, pa še kak!

A počinje postankom svega, seveda!  :20
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by mativka 9/5/2021, 10:04

Joj! Toliko postoji teorija o postanku svega, da mi se od svega jednostavno - zavrti u glavi :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic 9/5/2021, 13:41

štovana mativka, ne slušajte ovog LAŽNOG teodora,JA sam pravi teodor,garant,e da! pokušava da vas zbuni i navuče i ismeje ali neće mu uspeti! JA sam PRAVI teodor i u mojoj veličanstvenoj teoriji govorim o nesvesnoj točki,okrugloj kocki,nečemu što je ništa ali postoji,konačnoj beskonačnosti i mnogim drugim inteligentnim i metafizičkim stvarima,BRAVO! :)

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 9/5/2021, 15:53

mativka wrote:Joj! Toliko postoji teorija o postanku svega, da mi se od svega jednostavno - zavrti u glavi :)
Samo je jedna prava "teorija svega", i ja sam do nje prvi došao, e da.

Pokušali su to mnogi prije, recimo Einstein, nedavno Hawking, ali nisu uspjeli.

I nemoj se mučiti s ovima koji me ovdje imitiraju sa sličnim nickovima kao što je moj, jer su to neznalice koje kopiraju moje postove sa drugih foruma, a blage veze nemaju o postanku bilo čega, ozbiljno.

Istina o postanku svega postoji, i NIJE ni približno slična ni bilo kojoj religiji a ni bilo kojoj znanstvenoj teoriji, jer su to jednostavno BAJKE o postanku, što će moja teorija i dokazati, eto ukratko!  :tu
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 9/5/2021, 16:25

Sve počinje s time da uzrok svega što postoji NIJE osobno biće, e da.

A pošto niije osobno biće ne može ni stvarati po želji, ni po svojoj ni po tuđoj, samo kažem.

Stvaranje se događa zbog nužnosti, a to ima zakone kojima je sve podvrgnuto, i matematičke i logičke, pa še kak. teorija svega! - Page 7 Smile
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic 9/5/2021, 18:42

štovana, ne obraćajte pažnju na ovog miki mausa i lažnjaka,haha, on da je pravi veličanstveni teodor imao bi svoju sliku a ne miki mausa,garant! a ja pošto sam pravi imam svoju sliku,sa svojim prijateljem elvisom,BRAVO! nedajte se zbuniti  cheers

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 10/5/2021, 21:27

Mnogi ne vjeruju da zbilja postoji NIŠTA, a to je upravo UZROK svega što postoji, najdetaljnije o tome dakako u samoj "teoriji svega".

Tko ne može shvatiti da NIŠTA postoji, bolje da ni ne čita dalje od toga, neće puno razumjeti, ali nikome se ne brani da to čita, seveda.

Zanimljivo je i da Biblija tvrdi da je sve iz NIŠTA nastalo, tko li je onda pravi autor Biblije kada je to znao tisućama godina prije nego je znanost došla na tu ideju, e da!  :coffee
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor francic 10/5/2021, 22:23

Po fomuli "jedan dan je kao tisuću godina i tisuću godina je kao jedan dan" iz Biblije dobijamo sliedeće zanimljive stvari:

Imamo po tome 365 000 X 365 000 X 365 000= 48 627 125 000 000 000 dana stvaranja.

To podijelimo sa 365 da dobijemo "zemaljske godine" pa dobivamo da je jedan biblijski dan stvaranja trajao oko 133 225 000 000 000 zemaljskih godina, dakle oko 133 bilijuna zemaljskih godina.

To pomnožimo sa 6 dana stvaranja i dobijemo 799 350 000 000 000 zemaljjskih godina, iliti da je sveukupno Božje stvaranje svemira, našega svijeta trajalo oko 799 bilijuna naših zemaljskih godina.

Znači nauka koja starost svemira postavlja na oko malih 14  milijardi godina, daleko je od one prave cifre koliko je svemir star, dakle ne samo milijarde nego i bilijune godna, točnije oko kako sam rekao 799 bilijuna naših godina.

To je samo jedna od "sitnica" iz moje teorije svega, i uvjeren sam da nisam puno pogriješio, dapače! :cleanteeth

_________________
e da! garant! seveda! pa še kak! ziher! zares! se razme! naprotiv! bravo! živjeli! prav zaprav! dapače! o je! ENGAGE!
teodor francic
teodor francic

Male
Posts : 169
2021-01-16

Age : 58
Lokacija: : Vrapče

Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by mativka 10/5/2021, 22:42

Uvaženi Teodori,
smatram da je i ništa - nešto.

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 11/5/2021, 20:06

mativka wrote:Uvaženi Teodori,
smatram da je i ništa - nešto.

U pravu si, pametna cura, nema što, bravo! 

Ništa je nešto u čemu ničega nema, ni prostora ni vremena, ni energije, ni materije, ni živih bića, ukratko svemira u kojemu živimo.

Prije svemira, zapravo prije cijele naše dimenzije, postojalo je jedino NIŠTA.

A onda se postavlja pitanje KAKO je iz Ništa bilo što nastalo, jel to moguće, pa izgleda da je kada mi postojimo sa svemirom, e da.  :tu
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 11/5/2021, 20:12

teodor francic wrote:Po fomuli "jedan dan je kao tisuću godina i tisuću godina je kao jedan dan" iz Biblije dobijamo sliedeće zanimljive stvari:

Imamo po tome 365 000 X 365 000 X 365 000= 48 627 125 000 000 000 dana stvaranja.

To podijelimo sa 365 da dobijemo "zemaljske godine" pa dobivamo da je jedan biblijski dan stvaranja trajao oko 133 225 000 000 000 zemaljskih godina, dakle oko 133 bilijuna zemaljskih godina.

To pomnožimo sa 6 dana stvaranja i dobijemo 799 350 000 000 000 zemaljjskih godina, iliti da je sveukupno Božje stvaranje svemira, našega svijeta trajalo oko 799 bilijuna naših zemaljskih godina.

Znači nauka koja starost svemira postavlja na oko malih 14  milijardi godina, daleko je od one prave cifre koliko je svemir star, dakle ne samo milijarde nego i bilijune godna, točnije oko kako sam rekao 799 bilijuna naših godina.

To je samo jedna od "sitnica" iz moje teorije svega, i uvjeren sam da nisam puno pogriješio, dapače! :cleanteeth
Opet kopiraš moje postove sa drugih foruma, ajde da to i nešto razumiješ, ali jok, haha, neverjetno!  :nocomment
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 11/5/2021, 20:28

Moju "teoriju svega" čitati će prije ili kasnije SVI, jer ono što onda tvrdi od postanka svega pa do vječnosti, je JEDINA istina o svima nama, i upravo SVE ono što ona tvrdi događati će se kada našega svemira već dugo neće biti, kao ni nikoga od nas, ali niti samih Bogova, e da! teorija svega! - Page 7 Thumbs
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 13/5/2021, 21:18

Danas se slavi Spasovo, je li se zbilja to dogodilo da se Isus Krist poslije 40 dana svoga pojavljivanja kao Uskrsli Gospodin, vratio svome Ocu, Bogu?

Kamo se to vratio?

Gdje se to mjesto približno nalazi u našoj dimenziji, e da?  :popcorn
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 15/5/2021, 17:12

Mi ljudi ne možemo dalje od Planckove duljine, a ispod toga postoji cijeli jedan svijet, prepun inteligentnog života, e da!  :20
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 17/5/2021, 20:01

Isus Krist rekao je da Njegovo kraljevstvo nije od ovoga našega materijalnoga svijeta, a pošto postoji inteligentni život ispod Planckove duljine, može biti da je upravo tamo to Njegovo kraljevstvo, a onda je još jasnije kako može upravljati svim materijalnim silama, e da!  :thumbup1
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by teodor.francic 19/5/2021, 19:40

Materija nije prirodna tvorevina, već umjetna, e da!  :20
teodor.francic
teodor.francic

Posts : 721
2021-04-18


Back to top Go down

teorija svega! - Page 7 Empty Re: teorija svega!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 40 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum