ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milorad rula sve u sedamnaest

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by darth_vader 14/8/2020, 00:39

venus wrote:
crvenkasti wrote:
mobiu$ wrote:A zapravo, što mi to bahato govedo treba...

Blok i tebi i zovku pa si pričajte sami.

Imaj malo razumijevanja.
Miha je hrvatski branitelj koji je teško stradao u četničkoj agresiji dok je stvarao Hrvatsku. Srce i mozak mu rade sa 20 posto kapaciteta. A pimpek mu uopće ne radi i to već 25 godina.

I treba imati razumijevanja. Branitelje je osakatila država, nažalost ona ista za koju su pošli u rat sa idealima.
Umjesto da im omoguće samozapošljavanje sa mnogim benefitima da stvaraju, dali su im prijevremene penzije i jednokratna prava, za koja čak neki nisu ni znali da ih uopće mogu ostvariti. Mora biti da je mučno ostati bez ideala i istovremeno gledati lopine kako uzimaju vrhnje.

:tu

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 04:04

pazi ti lika tata mu je bio osnivač hdz u rijeci... a jel mu tata kao osnivač ogranka, kao moj otišao u kozibrod i strugu i osim političkog angažmana u osnivanju bio među prvima i sa puškom tamo gdje se glava gubila, a ja u isto to vrijeme bio u kostajnici... nisam ni sumnjao da će spomenuti tuđe "zasluge" makar i ćačine... 15 godina visoke politike u hdz-u znači da si prije samo 5 godina bio zajedno sa jandrokovićem beskompromisno protiv bilo kakve koalicije sa sdss-om... i jadna je visoka hdz-ova analitička visoka politika kad ju i crvenkasti tu na forumu podržava, ali kad ju kao takvu podr7avaju pirate i crvenkasti na ovoj razini onda je to nedvojbeno znak da ju ja nikako ne bih trebao podržavati... i neovisno o stranačkoj pripadnosti u skladu sa činjenicom da se ne bavim nikakvom a posebno ne visokom politikom, mogu si dati za pravo da kritiziram i iznosim svoj stav bez i najmanje straha da bi me to moglo nečega koštati... ili si i ti kao i nekadašnja predsjednica hdz-a uvjerenja da mi ti isplaćuješ mirovinu, kao što je ona bila...  pa eto zbog neposluha bi mogla ići uskrata... jel to vesna pusić bila predsjednica... ;)...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 04:15

btw ja se nemam potrebe pozivati na svog suosnivača ogranka jer ja sam za svoj doprinos stvaranju i obrani države dobijao posvetu na oružju osobno od ljudi koji su vodili ovu državu.... a moj suosnivač nije nikog ugošćivao, ali je zajedno sa njima ranih sedamdesetih robijao... jbg nismo svi levelizirani da budemo analitički magovi i da tako odričući se, činimo neviđena dobra za hrvatsku...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by abraham 14/8/2020, 05:59

HDZ je zlocinacka organizacija, ponavljam zlochinachka, Takav je bio dosadashnji narativ. Sdp je druga strana istog novchica. Ovo shta se sada radi je ono shta muslimani rade sa Hrvatima preko Komsica. Legalno. Da pojednostavim za potkapacitirane. Manjine mogu na liste staviti ljude koji su mentalno retardirani, mrtvi ili nepostoje. Osam mjesta ih cheke, ponavljam cheka. Tako recimo pricham sa poljakom i kazem mu da Poljake u DNRH zastupa kosovski cigan, chovjek me blijedo gleda. Tu josh nije kraj , on zastupa i Schvabe i Austrijance.......Dobro ako ga se poshalje u Dachau, zastupa sve strane u konfliktu a mozhe kao Milosevic rechi da ima jak zeludac jer su svi chuvari uglavnom pobijeni....... Bilo kako bilo mentalitet je jeben. Uhljebljenje takodjer. Ostalo su shareni papirichi, jaka glazba, cupkanje nogicama, mahanje zastavicama i sl. Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by vuksadinare 14/8/2020, 07:45

mobiu$ wrote:Miha, privatne “prekomorske” kompanije ne “uhljebljuju”. Za njih, ili možeš ili ne možeš.

Bahat si miha. Bahat, i to jako bahat. Ti nemaš ni najblažeg pojma što ja znam, ali si se odmah proglasio stručnjakom za HDZ.

Moj otac je bio jedan od utemeljitelja na području bivše ZO Rijeka. I godinama prije toga, u mom stanu su znali gostovati i prespavati ljudi koji će kasnije voditi HDZ, ali i neke druge stranke - uključujući i dr. Tuđmana. Ja sam u Zagrebu išao na utakmice Cibone i znao sam navratiti u Nazorovu, kod gospođe Ankice i njega.

U HDZ-u sam 22 godine, a u “visokoj” politici 15-ak godina - ne zato što sam ljepši ili viši od ostalih, nego zbog analitičkih sposobnosti. Dajem si za pravu ustvrditi da su pomogle Hrvatskoj.

I još jednom, Andrej, očiti izborni pobjednik je pozvao Škoru na razgovor. Ovaj se nije odazvao a preko medija poručio nekome tko je uzeo skoro 4x više mandata da on pije čaj, a ne kavu. I gotovo, nema respekta, ne prema Andreju, ni prema HDZ-u, nego ni prema svojim biračima koji su ga vidjeli u vladajućoj koaliciji baš kao i DP. Škoro nije tupan, ali Škoro nije smio na razgovor.

I ako te smetam toliko da iznosiš takve glupave konstrukcije o meni, zapravo se sramotiš, onda me ubuduće lijepo zaobiđi.
pa kad s ehvalis..ja sam bio redar na prvih hdz-ovim skupovima..i tamo gdje ti je opasno visio mac nad glavom...bio sam osiguravao prve skupove i osnivanje podruznica u novskoj,pokupskom,brinje,garešnica,na osiguranju osnivanja nekih zagrebackih tj opcinskih podruznica..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by jastreb 14/8/2020, 08:20

Hahahaha koji mač? Možda ona nožina kojom su klali volove.

Najveca opasnost bio je benkovacki atentat.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by vuksadinare 14/8/2020, 08:25

jastreb wrote:Hahahaha koji mač? Možda ona nožina kojom su klali volove.

Najveca opasnost bio je benkovacki atentat.
znao sam da ces tako nesto prozboriti bedsto..nisam spominjao mač u zargonu oruzja nego neizvjesnosti....nije isto da osiguravas skup recimo na zagrebackom cmroku ili ne znam u novom selištu kod petrinje...sa sigurnosnog aspekta...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 08:30

gluposti... on se hvali sa tatinim učešćem a sam je ušao u igru tek godinu dana prije smrti tuđmana. do tad je vv studirao i nije imao veze ni sa čim... ali to ništa nije bitno, ne mre on ni bilo tko uključujući mene ili tebe, tu nekoga bilo koga fascinirati s bilo čim, a pogotovo ne sa tatinim... mi ovdje pričamo i iznosimo svak svoje viđenje opravdanosti političkog djelovanja hdz-a na ovaj način kojem je krajnji cilj obnašanje vlasti... u konkretnoj političkoj konstelaciji i razvoju političkog djelovanja unutar ovog ciklusa, nema ni slova a kamoli riječi o bilo kakvom nacionalnom interesu... isključivo se radi o hdz-ovom interesu... došli smo do totalne krajnosti, jer do sada su se nacionalni i partikularni interesi preklapali, a u ovom slučaju toga nema... isključivo se radi o partikularnim interesima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 08:33

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hahahaha koji mač? Možda ona nožina kojom su klali volove.

Najveca opasnost bio je benkovacki atentat.
znao sam da ces tako nesto prozboriti bedsto..nisam spominjao mač u zargonu oruzja nego neizvjesnosti....nije isto da osiguravas skup recimo na zagrebackom cmroku ili ne znam u novom selištu kod petrinje...sa sigurnosnog aspekta...
ma sere po običaju, koliko je bio opasno biti član ili simpatizer hdza, govori činjenica koliko su njegovi sunarodnjaci poklali i poubijali ljudi u petrinji i okolici, dubici i okolici, kostajnici i okolici  i isto tako u dalmatinskom zaleđu i Lici, Slavoniju bližu i dalju da ne spominjemo...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 08:38

venus wrote:
vuksadinare wrote:ovako stvari stoje...zapravo pupiju je najveci problem postao-suljo i njegovi koji su se radiklizirali do ibera...e sad ako se drzis njih bit ces kao i oni jer ce te tako gledati...ako odes od njih za njih si a sto drugo-izdajnik,vuk brankovic...a to se kod srba najcesce placa-glavom ili dozivotnim progonstvom...pupiju bi sada taman na ruku sjeo kec da suljo liberalizira svoje stavove...no naravno to se nce dogoditi jer suljo je cjepljen da provocira hrvate i hrvatsku...takav je prakticno od rođenja kao vulin i dacic...i sto je preostalo pupiju?...da se vise pomakne na stranu plenkija ali da ne izgubi potpuno nit sa suljom i ekipom...no problem je nastao u onom trenutku kada je lukavi dacic zapravo najvis eupro prst u pupija kao-izdajnika..ne na milosevica...kao sto su to ucinili glupi i ograniceni vulin i dijelom suljo...znao je dacic u koga treba gađati...i to je pupi nasnjofao te se kaci sa dacicem koji ne popusta...problem je sto pupi kod sulje jos ima neki legimitet a suljo je vlast dok je dacic zapravo danas - u suljinoj djelomicno nemilosti zbog nekih nedavnih kikseva koje suljo nije mogao kod dacica to prozvakati

Pupiju je zapravo najveći problem mlađa ekipa iz njegove vlastite stranke koja će, pa neće proći dugo, njega šutnuti u stranu i preuzeti. Čuče i čekaju. Sjetit ćete me se da sam ovo napisala.  :)

Informacija iznutra ili .... izravno iz dragog ti  Begeša!??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 08:43

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hahahaha koji mač? Možda ona nožina kojom su klali volove.

Najveca opasnost bio je benkovacki atentat.
znao sam da ces tako nesto prozboriti bedsto..nisam spominjao mač u zargonu oruzja nego neizvjesnosti....nije isto da osiguravas skup recimo na zagrebackom cmroku ili ne znam u novom selištu kod petrinje...sa sigurnosnog aspekta...
ma sere po običaju, koliko je bio opasno biti član ili simpatizer hdza, govori činjenica koliko su njegovi sunarodnjaci poklali i poubijali ljudi u petrinji i okolici, dubici i okolici, kostajnici i okolici  i isto tako u dalmatinskom zaleđu i Lici, Slavoniju bližu i dalju da ne spominjemo...

To je malo zaboravil ...  pamćenje mu slabo ... tetrijeb naš abolirani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by jastreb 14/8/2020, 08:43

Ma ajte k vragu vi i vas HDZ.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 08:55

Sovak wrote:
venus wrote:
vuksadinare wrote:ovako stvari stoje...zapravo pupiju je najveci problem postao-suljo i njegovi koji su se radiklizirali do ibera...e sad ako se drzis njih bit ces kao i oni jer ce te tako gledati...ako odes od njih za njih si a sto drugo-izdajnik,vuk brankovic...a to se kod srba najcesce placa-glavom ili dozivotnim progonstvom...pupiju bi sada taman na ruku sjeo kec da suljo liberalizira svoje stavove...no naravno to se nce dogoditi jer suljo je cjepljen da provocira hrvate i hrvatsku...takav je prakticno od rođenja kao vulin i dacic...i sto je preostalo pupiju?...da se vise pomakne na stranu plenkija ali da ne izgubi potpuno nit sa suljom i ekipom...no problem je nastao u onom trenutku kada je lukavi dacic zapravo najvis eupro prst u pupija kao-izdajnika..ne na milosevica...kao sto su to ucinili glupi i ograniceni vulin i dijelom suljo...znao je dacic u koga treba gađati...i to je pupi nasnjofao te se kaci sa dacicem koji ne popusta...problem je sto pupi kod sulje jos ima neki legimitet a suljo je vlast dok je dacic zapravo danas - u suljinoj djelomicno nemilosti zbog nekih nedavnih kikseva koje suljo nije mogao kod dacica to prozvakati

Pupiju je zapravo najveći problem mlađa ekipa iz njegove vlastite stranke koja će, pa neće proći dugo, njega šutnuti u stranu i preuzeti. Čuče i čekaju. Sjetit ćete me se da sam ovo napisala.  :)

Informacija iznutra ili .... izravno iz dragog ti  Begeša!??

Pa neću valjda ovdje navodit svoje izvore. :D   

Budi miran, apolitična sam.
Imam dobro analitično oko i pratim što se događa oko mene.
Begeš mi je drag, što mogu kad je divan. No Zagreb je moj grad, moja ljubav, to bez daljnjeg.

Na ovim prostorima će se nažalost uvijek vrtit iste priče, optuživanja, od stoljeća 7. pa nadalje.
Nažalost nema praštanja i nikad nije bilo pomirenja, nikad nitko nije za tako nešto bio ni spreman. 
S koljena na koljeno se prenosi mržnja i takvo društvo je na neki način toksično. 
Možete nastaviti u svom tonu, ja idem radit  :) to me uvijek usrećuje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by vuksadinare 14/8/2020, 09:00

jastreb wrote:Ma ajte k vragu vi i vas HDZ.
pa sto vise nisi za hdz i plenkija?...krace trajalo nego sto sam mislio :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 09:01

Sovak wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hahahaha koji mač? Možda ona nožina kojom su klali volove.

Najveca opasnost bio je benkovacki atentat.
znao sam da ces tako nesto prozboriti bedsto..nisam spominjao mač u zargonu oruzja nego neizvjesnosti....nije isto da osiguravas skup recimo na zagrebackom cmroku ili ne znam u novom selištu kod petrinje...sa sigurnosnog aspekta...
ma sere po običaju, koliko je bio opasno biti član ili simpatizer hdza, govori činjenica koliko su njegovi sunarodnjaci poklali i poubijali ljudi u petrinji i okolici, dubici i okolici, kostajnici i okolici  i isto tako u dalmatinskom zaleđu i Lici, Slavoniju bližu i dalju da ne spominjemo...

To je malo zaboravil ...  pamćenje mu slabo ... tetrijeb naš abolirani.
ma jebeš njega nije problem što je on zaboravio, nego što lhotka više nego je očito to nikad nije ni znao... a i nije ga neš posebno za to ni briga...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 09:02

Pirate wrote:
michaellcmacha wrote:evo o tom ti ja pričam, kad srbin koji živi u hrvatskoj sve ove godine, a druka za srbiju i sutra bi ko i ona četnikuša u vukovaru prebirao kog treba ubiti, svršava od miline jer vidi o čemu se ovdje radi, onda bi svakom trebalo tkđ biti jasno, da jasnije biti ne može...
Zbog ovog podcrtanog cu ti poruciti da si glup ko kurac i najobicnija nistarija. Na pocetku korone sam stvorio ocito laznu predodzbu, da si mozda ipak normalan i da se moze komunicirati sa tobom, no ispostavilo se da sam u krivu. No, ko me jebe kad sam naivan.

Umjesto što mu držiš kakti lekciju iz čega već ne zapitaj samoga sebe bili ti 1991. da si tada bio mlad odrastao čovjek bio s njim na Djedu i kao  dragovoljac branio RH ili bi bio s "druge strane" da se pristojno izrazim.

Iz tog odgovora, kojeg iskrenog znaš samo ti proizlazi sve ostalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by vuksadinare 14/8/2020, 09:10

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hahahaha koji mač? Možda ona nožina kojom su klali volove.

Najveca opasnost bio je benkovacki atentat.
znao sam da ces tako nesto prozboriti bedsto..nisam spominjao mač u zargonu oruzja nego neizvjesnosti....nije isto da osiguravas skup recimo na zagrebackom cmroku ili ne znam u novom selištu kod petrinje...sa sigurnosnog aspekta...
ma sere po običaju, koliko je bio opasno biti član ili simpatizer hdza, govori činjenica koliko su njegovi sunarodnjaci poklali i poubijali ljudi u petrinji i okolici, dubici i okolici, kostajnici i okolici  i isto tako u dalmatinskom zaleđu i Lici, Slavoniju bližu i dalju da ne spominjemo...
....ja sam bio na osiguranju osnivackog skupa hdz-a u novskoj...i znam da nam nije bilo svejedno..osiguvarali smo skup ispred nekog doma u novskoj...ja i jedan kolega smo bili kao osiguranje u jednom obliznjom parku...kakvih pedesetak metara gdje je bio skup...i oko nas se setkalo nekoliko osoba koje nisu imale simpaticne njuske...vjerojatno domaci srbi a mozda i kosovci...nisu nista pokusavali jer ih je bilo debelo manje ali tko je garantirao od tih da nece netko pokusati napraviti pizdarije...mada su realno bili u misiji izviđanja i snimanaj tko se nalazi sve tamo na skupu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 09:31

venus wrote:
Sovak wrote:
venus wrote:
vuksadinare wrote:ovako stvari stoje...zapravo pupiju je najveci problem postao-suljo i njegovi koji su se radiklizirali do ibera...e sad ako se drzis njih bit ces kao i oni jer ce te tako gledati...ako odes od njih za njih si a sto drugo-izdajnik,vuk brankovic...a to se kod srba najcesce placa-glavom ili dozivotnim progonstvom...pupiju bi sada taman na ruku sjeo kec da suljo liberalizira svoje stavove...no naravno to se nce dogoditi jer suljo je cjepljen da provocira hrvate i hrvatsku...takav je prakticno od rođenja kao vulin i dacic...i sto je preostalo pupiju?...da se vise pomakne na stranu plenkija ali da ne izgubi potpuno nit sa suljom i ekipom...no problem je nastao u onom trenutku kada je lukavi dacic zapravo najvis eupro prst u pupija kao-izdajnika..ne na milosevica...kao sto su to ucinili glupi i ograniceni vulin i dijelom suljo...znao je dacic u koga treba gađati...i to je pupi nasnjofao te se kaci sa dacicem koji ne popusta...problem je sto pupi kod sulje jos ima neki legimitet a suljo je vlast dok je dacic zapravo danas - u suljinoj djelomicno nemilosti zbog nekih nedavnih kikseva koje suljo nije mogao kod dacica to prozvakati

Pupiju je zapravo najveći problem mlađa ekipa iz njegove vlastite stranke koja će, pa neće proći dugo, njega šutnuti u stranu i preuzeti. Čuče i čekaju. Sjetit ćete me se da sam ovo napisala.  :)

Informacija iznutra ili .... izravno iz dragog ti  Begeša!??

Pa neću valjda ovdje navodit svoje izvore. :D   

Budi miran, apolitična sam.
Imam dobro analitično oko i pratim što se događa oko mene.
Begeš mi je drag, što mogu kad je divan. No Zagreb je moj grad, moja ljubav, to bez daljnjeg.

Na ovim prostorima će se nažalost uvijek vrtit iste priče, optuživanja, od stoljeća 7. pa nadalje.
Nažalost nema praštanja i nikad nije bilo pomirenja, nikad nitko nije za tako nešto bio ni spreman. 
S koljena na koljeno se prenosi mržnja i takvo društvo je na neki način toksično. 
Možete nastaviti u svom tonu, ja idem radit  :) to me uvijek usrećuje.

Ti si apolitična koliko sam ja Eskim.

Zato si i tu.

Bezobrazno mi je to tvoje trpanje  u isti koš nas koji smo 1991. branili goli opstanak i trpili brutalno agresiju s onima koji su tu agresiju činili.

Bezobrazno mi je i trpanje u isti koš  današnje Hrvatske i Srbije s "ovim prostorima".

Koliko god se neslagao s nekim potezima HDZ-a u Hrvatskoj se ne ubijaju premijeri po cestama i nema onakvih ćaršijskih prevrtanja i mitomanija koje u Srbiji vidimo pod "uobičajenim".

"Ovi prostori" su samo vaš refleks jedne podsvjesne "ovi prostori" nostalgije.

Nema više "ovih prostora".

Drugo, da sam ti ja upao u kuću, izredao na tebi i tvoj kćerci čitavu postrojbu, ubio ti roditelje, muža, razvukao ih sve po dvorištu, zapalio i pobio na kraju sve što hoda i poslije tvrdio da si ti ta koja je nadamnom vršila genocid, ali eto ja sam za "pomirenje" što bi napravila!?

Zaigrala sa mnom Žikino kolo nasred tog svojeg dvorišta?


Ne seri da budem pristojan.

Naročito ne ovako s visoka.


Last edited by Sovak on 14/8/2020, 09:32; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 09:32

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hahahaha koji mač? Možda ona nožina kojom su klali volove.

Najveca opasnost bio je benkovacki atentat.
znao sam da ces tako nesto prozboriti bedsto..nisam spominjao mač u zargonu oruzja nego neizvjesnosti....nije isto da osiguravas skup recimo na zagrebackom cmroku ili ne znam u novom selištu kod petrinje...sa sigurnosnog aspekta...
ma sere po običaju, koliko je bio opasno biti član ili simpatizer hdza, govori činjenica koliko su njegovi sunarodnjaci poklali i poubijali ljudi u petrinji i okolici, dubici i okolici, kostajnici i okolici  i isto tako u dalmatinskom zaleđu i Lici, Slavoniju bližu i dalju da ne spominjemo...
....ja sam bio na osiguranju osnivackog skupa hdz-a u novskoj...i znam da nam nije bilo svejedno..osiguvarali smo skup ispred nekog doma u novskoj...ja i jedan kolega smo bili kao osiguranje u jednom obliznjom parku...kakvih pedesetak metara gdje je bio skup...i oko nas se setkalo nekoliko osoba koje nisu imale simpaticne njuske...vjerojatno domaci srbi a mozda i kosovci...nisu nista pokusavali jer ih je bilo debelo manje ali tko je garantirao od tih da nece netko pokusati napraviti pizdarije...mada su realno bili u misiji izviđanja i snimanaj tko se nalazi sve tamo na skupu
što bih ja sad tu trebao sebi značaj pridavati što je moj stari razmijenjen za spiru kostića (to je predsjednik sds u sisku) odnosno jedan od dvojice liječnika koje je milorad spašavao od ustaškog pogroma... moj stari je tada bio hdzovac koji je mogao otvoriti bilo koja vrata, ali to nije radio jer se nikad nikom nije dodvoravao niti zbog svojih aktivnosti tražio neke posebne pogodnosti odnosno političke apanaže... ni on ni ja nismo imali vremena bilo kog ugošćivati jer se ovdje vodila intenzivna priprema za ono što je uslijedilo... plus tamo gdje sam ja bio do pred sam rat nikako se nije smjelo saznati što on radi i u kojim je relacijama...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by vuksadinare 14/8/2020, 09:39

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hahahaha koji mač? Možda ona nožina kojom su klali volove.

Najveca opasnost bio je benkovacki atentat.
znao sam da ces tako nesto prozboriti bedsto..nisam spominjao mač u zargonu oruzja nego neizvjesnosti....nije isto da osiguravas skup recimo na zagrebackom cmroku ili ne znam u novom selištu kod petrinje...sa sigurnosnog aspekta...
ma sere po običaju, koliko je bio opasno biti član ili simpatizer hdza, govori činjenica koliko su njegovi sunarodnjaci poklali i poubijali ljudi u petrinji i okolici, dubici i okolici, kostajnici i okolici  i isto tako u dalmatinskom zaleđu i Lici, Slavoniju bližu i dalju da ne spominjemo...
....ja sam bio na osiguranju osnivackog skupa hdz-a u novskoj...i znam da nam nije bilo svejedno..osiguvarali smo skup ispred nekog doma u novskoj...ja i jedan kolega smo bili kao osiguranje u jednom obliznjom parku...kakvih pedesetak metara gdje je bio skup...i oko nas se setkalo nekoliko osoba koje nisu imale simpaticne njuske...vjerojatno domaci srbi a mozda i kosovci...nisu nista pokusavali jer ih je bilo debelo manje ali tko je garantirao od tih da nece netko pokusati napraviti pizdarije...mada su realno bili u misiji izviđanja i snimanaj tko se nalazi sve tamo na skupu
što bih ja sad tu trebao sebi značaj pridavati što je moj stari razmijenjen za spiru kostića (to je predsjednik sds u sisku) odnosno jedan od dvojice liječnika koje je milorad spašavao od ustaškog pogroma... moj stari je tada bio hdzovac koji je mogao otvoriti bilo koja vrata, ali to nije radio jer se nikad nikom nije dodvoravao niti zbog svojih aktivnosti tražio neke posebne pogodnosti odnosno političke apanaže... ni on ni ja nismo imali vremena bilo kog ugošćivati jer se ovdje vodila intenzivna priprema za ono što je uslijedilo... plus tamo gdje sam ja bio do pred sam rat nikako se nije smjelo saznati što on radi i u kojim je relacijama...
...na baniji i u tom dijelu koliko mi je bilo poznato..osnivanje hdz-a,predizborni skupovi i samo djelovanje je bilo tesko i opasno...puno srba,puno pete kolone...dosta vojnih objekata jna...tako da u onoj najranijoj i prvoj fazi prakticno osnivacke skupstine,predizborni skupovi,sastanci su bili odrzavani u sisackoj posavini i hrvatskim selima pokuplja...gdje je bilo sigurnije...poznavao sam jednog redara koji je osiguravao hdz...veli cim si izasao iz iska tamo prema petrinji,sunji,glini imao si jebadu...sve su ovi znali..cim s epiojavis srbi pocinju sa okupljanjima,vrijeđanjima,prijetnjama pa cak bacanjem svega i svacega...sve je to bilo organizirano...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by crvenkasti 14/8/2020, 09:40

venus wrote:
crvenkasti wrote:
mobiu$ wrote:A zapravo, što mi to bahato govedo treba...

Blok i tebi i zovku pa si pričajte sami.

Imaj malo razumijevanja.
Miha je hrvatski branitelj koji je teško stradao u četničkoj agresiji dok je stvarao Hrvatsku. Srce i mozak mu rade sa 20 posto kapaciteta. A pimpek mu uopće ne radi i to već 25 godina.

I treba imati razumijevanja. Branitelje je osakatila država, nažalost ona ista za koju su pošli u rat sa idealima.
Umjesto da im omoguće samozapošljavanje sa mnogim benefitima da stvaraju, dali su im prijevremene penzije i jednokratna prava, za koja čak neki nisu ni znali da ih uopće mogu ostvariti. Mora biti da je mučno ostati bez ideala i istovremeno gledati lopine kako uzimaju vrhnje.

Ideali koje smo mi imali nisu bili uobičajeni principi perfekcije za koje se ljudi vijekovima bore: pravda, jednakost, bratstvo.
Upravo obrnuto.
Htjeli smo četnicima nanijeti što više zla, tako da im život ovdje bude nepodnošljiv. To smo i uspjeli, četnika više nema.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 5 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum