ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milorad rula sve u sedamnaest

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest Fri 14 Aug - 21:15

tre wrote:
mobiu$ wrote:
tre wrote:
lotka htjeli ili ne stječe se dojam da ipak otrovna pupavka vodi igru kad je u stanju poslati u kut (da kleči na kukuruzi) ministra u vladi RH. Reci mi iskreno da je Radman stjerao na finjaka pupavku u pizdu materinu (što bi ja svakako napravio bez obzira na posljedice) tko bi letio iz vlade, pupavka kao koalicijski partner ili Grlić Radman kao kolateralna šteta?
Prika miha ti je rekao da niže članstvo nije baš zadovoljno  ovakvim razvojem situacije a ti znaš da se u bitke i ratove ne ide bez vojske, ne kužim do koje ste granice  u stanju ići protiv svojih članova, vi jednostavno morate pupavki odrezati jezičinu lajavu i jasno reći pred svojim članovima da će sljedeći takav ispad značiti i kraj puta kojim ste krenuli pa što košta da košta, usput zaprjetiti revidiranjem prava nacionalnih manjina po  reciproritetu kako su Hrvati zastupljdni u njihovim matičnim zemljama

Tre, “prika” ti se postavio prilično bahato, pa sad ga eto, neka priča u prazno.

Drugo, sviđa mi se tvoja analogija s vojskom, jer i samom ti je jasno da su zajebana vremena. Vojska, teren, nemaju po naravi stvari sve informacije. Na vojsci je da vjeruje svojim zapovjednicima i da odradi zadaću koja joj se u određenom trenutku da. Vojska ne bira ni smjer ni politiku i ne izdaje svoje zapovjednike, jer je onda to banda, a ne vojska, kojoj su intrinzične čast i stega.

Naravno, ne sporim ničiji doprinos, a nikada mi nije palo napamet sporiti tvoj doprinos. I ovdje i na prošlom forumu sam branio određenu politiku ako sam čvrsto vjerovao da je vitalna za hrvatski nacionalni interes i da se duboko slažem da je ispravna, i često sam tražio da mi vjerujete, a vi ste znali da znam više nego što pišem. Zapravo, osim samih izbornih tema, rijetko sam pisao u ime HDZ-a kao takvog.

Pa vi ste znali komentirati da ako ja šutim o nekoj temi, da je očito da nema konsenzusa!

Ovdje sam napisao koliko sam mogao, vjerojatno i više, ali ne mogu polemizirati s likovima koji se bahate, mene prozivaju za klijentelizam, guranje partikularnih stranačkih interesa, pa onda to ponavljaju u beskraj, pitaju me imam li iskaznicu, itd...oni možda i jesu utemeljitelji, ali odavno nisu u HDZ-u, i barem na zadnjim parlamentarnim izborima bilo mi je jasno kako tko diše ovdje. A oni su htjeli pad sadašnjeg predsjednika HDZ-a, izbor bitno desnijeg vodstva, i predizbornu desničarsku koaliciju.

To su legitimne želje, ali nije tako ispalo. To im ne daje za pravo da sad kmeče, pjene se i vrijeđaju i mene i puno pomirljiviji i benigne forumaše i forumašice, prijete se seljenjem, itd. Što ste naredali epikuru, pa to nije za čitati. To nije zrelo ponašanje, time se odbijaju ljudi, i ima ih sve manje i manje koji su vas voljni saslušati.

Ja se ne brinem za većinu građana. Ali upitajte se vi: tko vas još sluša i tko vas još slijedi?
mogu ja puno toga "progutati" ali ovo što radi pupavka baš i ne mogu. Vjerojatno ti je misao krenula u drugom smjeru pa nisi odgovorio što bi bilo s Radmanom da je stjerao pupavku u pizdu materinu, to bi bila sasvim ljudska i razumljiva reakcija na pupavkino bahaćenje s pozicije nedodirljivosti. Stoga se i stječe dojam da on vodi igru a da su svi drugi tu pijuni u partiji šaha.
Još jedno pitanje, za sada nema ćirilice u Vukovaru no što će biti kada ovaj nezasitni gad to zatraži? i pitam se samo gdje će biti kraj njegovim zahtjevima jer on je tek na početku sad kad su mu otvorena vrata.
I da ne zaboravim, hoćete li popustiti njegovim zahtjevima da njegovi popisivači popisuju srblje?

Pa o tome se radi.

Tip diktira tempo i uvjete.

Radman se pokrio ušima.

A da ne velim kako je Pupi pisao pisma po svijetu gdje je baš prijašnju Plenkovićevu vladu optuživao za ustašizaciju Hrvatske.

Nek' si ga imaju za koalicijskog partnera. Meni su izbori prošlo svršeno vrijeme i ne razmišljam o njima.

Ali nek' Pupiju vele gdje su mu granice.

Koja pomirba, koji bakrači, koja nova Hrvatska ... mir i k nozi.

Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Šandor Winnetou Fri 14 Aug - 21:25

Sovak wrote:
tre wrote:
mobiu$ wrote:
tre wrote:
lotka htjeli ili ne stječe se dojam da ipak otrovna pupavka vodi igru kad je u stanju poslati u kut (da kleči na kukuruzi) ministra u vladi RH. Reci mi iskreno da je Radman stjerao na finjaka pupavku u pizdu materinu (što bi ja svakako napravio bez obzira na posljedice) tko bi letio iz vlade, pupavka kao koalicijski partner ili Grlić Radman kao kolateralna šteta?
Prika miha ti je rekao da niže članstvo nije baš zadovoljno  ovakvim razvojem situacije a ti znaš da se u bitke i ratove ne ide bez vojske, ne kužim do koje ste granice  u stanju ići protiv svojih članova, vi jednostavno morate pupavki odrezati jezičinu lajavu i jasno reći pred svojim članovima da će sljedeći takav ispad značiti i kraj puta kojim ste krenuli pa što košta da košta, usput zaprjetiti revidiranjem prava nacionalnih manjina po  reciproritetu kako su Hrvati zastupljdni u njihovim matičnim zemljama

Tre, “prika” ti se postavio prilično bahato, pa sad ga eto, neka priča u prazno.

Drugo, sviđa mi se tvoja analogija s vojskom, jer i samom ti je jasno da su zajebana vremena. Vojska, teren, nemaju po naravi stvari sve informacije. Na vojsci je da vjeruje svojim zapovjednicima i da odradi zadaću koja joj se u određenom trenutku da. Vojska ne bira ni smjer ni politiku i ne izdaje svoje zapovjednike, jer je onda to banda, a ne vojska, kojoj su intrinzične čast i stega.

Naravno, ne sporim ničiji doprinos, a nikada mi nije palo napamet sporiti tvoj doprinos. I ovdje i na prošlom forumu sam branio određenu politiku ako sam čvrsto vjerovao da je vitalna za hrvatski nacionalni interes i da se duboko slažem da je ispravna, i često sam tražio da mi vjerujete, a vi ste znali da znam više nego što pišem. Zapravo, osim samih izbornih tema, rijetko sam pisao u ime HDZ-a kao takvog.

Pa vi ste znali komentirati da ako ja šutim o nekoj temi, da je očito da nema konsenzusa!

Ovdje sam napisao koliko sam mogao, vjerojatno i više, ali ne mogu polemizirati s likovima koji se bahate, mene prozivaju za klijentelizam, guranje partikularnih stranačkih interesa, pa onda to ponavljaju u beskraj, pitaju me imam li iskaznicu, itd...oni možda i jesu utemeljitelji, ali odavno nisu u HDZ-u, i barem na zadnjim parlamentarnim izborima bilo mi je jasno kako tko diše ovdje. A oni su htjeli pad sadašnjeg predsjednika HDZ-a, izbor bitno desnijeg vodstva, i predizbornu desničarsku koaliciju.

To su legitimne želje, ali nije tako ispalo. To im ne daje za pravo da sad kmeče, pjene se i vrijeđaju i mene i puno pomirljiviji i benigne forumaše i forumašice, prijete se seljenjem, itd. Što ste naredali epikuru, pa to nije za čitati. To nije zrelo ponašanje, time se odbijaju ljudi, i ima ih sve manje i manje koji su vas voljni saslušati.

Ja se ne brinem za većinu građana. Ali upitajte se vi: tko vas još sluša i tko vas još slijedi?
mogu ja puno toga "progutati" ali ovo što radi pupavka baš i ne mogu. Vjerojatno ti je misao krenula u drugom smjeru pa nisi odgovorio što bi bilo s Radmanom da je stjerao pupavku u pizdu materinu, to bi bila sasvim ljudska i razumljiva reakcija na pupavkino bahaćenje s pozicije nedodirljivosti. Stoga se i stječe dojam da on vodi igru a da su svi drugi tu pijuni u partiji šaha.
Još jedno pitanje, za sada nema ćirilice u Vukovaru no što će biti kada ovaj nezasitni gad to zatraži? i pitam se samo gdje će biti kraj njegovim zahtjevima jer on je tek na početku sad kad su mu otvorena vrata.
I da ne zaboravim, hoćete li popustiti njegovim zahtjevima da njegovi popisivači popisuju srblje?

Pa o tome se radi.

Tip diktira tempo i uvjete.

Radman se pokrio ušima.

A da ne velim kako je Pupi pisao pisma po svijetu gdje je baš prijašnju Plenkovićevu vladu optuživao za ustašizaciju Hrvatske.

Nek' si ga imaju za koalicijskog partnera. Meni su izbori prošlo svršeno vrijeme i ne razmišljam o njima.

Ali nek' Pupiju vele gdje su mu granice.

Koja pomirba, koji bakrači, koja nova Hrvatska ... mir i k nozi.
pa pupavka će ili biti k nozi ili će drugima tu zapovjed izdavati, to se vidi po tome kako reagira čim ga malo počešeš po srbiji

_________________
Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest Fri 14 Aug - 21:31

tre wrote:

mogu ja puno toga "progutati" ali ovo što radi pupavka baš i ne mogu. Vjerojatno ti je misao krenula u drugom smjeru pa nisi odgovorio što bi bilo s Radmanom da je stjerao pupavku u pizdu materinu, to bi bila sasvim ljudska i razumljiva reakcija na pupavkino bahaćenje s pozicije nedodirljivosti. Stoga se i stječe dojam da on vodi igru a da su svi drugi tu pijuni u partiji šaha.
Još jedno pitanje, za sada nema ćirilice u Vukovaru no što će biti kada ovaj nezasitni gad to zatraži? i pitam se samo gdje će biti kraj njegovim zahtjevima jer on je tek na početku sad kad su mu otvorena vrata.
I da ne zaboravim, hoćete li popustiti njegovim zahtjevima da njegovi popisivači popisuju srblje?

Pupovac je loša pojava u hrvatskom političkom životu - ali ima i gorih sa srpske strane (DSS je recimo osudio Miloševićev odlazak u Knin), i nema bolje, što ga ne čini dobrim. Ali odnekud moramo početi. Hajmo možda ovako - SOA već godinama zdvojno upozorava na četnički ekstremizam i mogućnost terorizma.

Ministar je ministar, a koalicijski partner koalicijski partner, nemaju što komunicirati. U slučaju svađe, načelno, ministar je taj koji je zamjenjiv, naročito kad imamo 76 mandata iza nas. Pardon, zbilja sam otišao u digresiju.

Stav je HDZ-a da ćirilićne ploče nemaju što raditi u Vukovaru. Gradsko vijeće uostalom kontrolira Penava, a oni jedini mogu donijeti takvu odluku. Za državne institucije stoji i dalje odluka koja se temelji na neprimjenjivanju Ustavnog zakona o [...] pravima nacionalnih manjina. Uostalom, 4 godine je SDSS već u većinskoj koaliciji, i nije to tražio, a kad bi tražio, zapravo bi morao to tražiti od Penave.

Popisivati ćemo pučanstvo na proljeće kao i uvijek do sada, preko honoraraca i spontanog popisivanja. Čuo sam već za te želje ali one su iz niza tehničkih razloga naprosto neprovedive.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest Fri 14 Aug - 21:38

dijagram wrote:Sto je ova ustasija navalila na jadne napacene adezenjare:)

Ne, dapače.

Dok se sa mnom normalno razgovara, odgovoriti ću na pitanje ukoliko se to može u datom trenutku.

Ukoliko me se ništa u principu ni ne pita, nego me se samo sumnjiči i maltretira, onda svaka daljnja rasprava postaje izlišna, prepuštam ljude njihovom monologu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha Fri 14 Aug - 21:42

dijagram wrote:Sto je ova ustasija navalila na jadne napacene adezenjare:)
ja se ispričavam, al nekako predmnijevam da je posvema razumljivo zbog čega je do navale došlo... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by kaya Fri 14 Aug - 21:44

tre wrote:
stječe se dojam da ipak otrovna pupavka vodi igru kad je u stanju poslati u kut (da kleči na kukuruzi) ministra u vladi RH. Reci mi iskreno da je Radman stjerao na finjaka pupavku u pizdu...
Ja nemam takav dojam uopće.
Kronologija ide da je slina kenjala o svim srbima kojima je on predsjednik, srbi svi i svuda...
Radman mu je odgovorio diplomatski da to što on lupa nije u skladu ni s međunarodnim pravom niti s ničim..itd.
Pupi je nešto plakao da oni ne moraju sulji baš na svaku odgovoriti, neće patroniziranje ovo ono ( da obrani malo slinavog)
Na to mu nije nitko ništa odgovorio a zašto i bi. Tako je nebitno što se on prosrao. Ne zarezuju ga.
Pa zar nije to još jače nego da mu odgovaraju i daju na važnosti?
Odgovorili su sulji što su imali. I opet će.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha Fri 14 Aug - 21:44

a u kurac da sam znao da će počet cviljukati ne bih ga rastavljao na lego kockice.... kad ne bude u središnjicu morao donositi dokaz da je zaokružio za stranku čiji je član onda će biti vrijedan štovanja, ovak je ono što sam pripomenuo, lik na sporednom spisku...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha Fri 14 Aug - 21:47

kaya wrote:
tre wrote:
stječe se dojam da ipak otrovna pupavka vodi igru kad je u stanju poslati u kut (da kleči na kukuruzi) ministra u vladi RH. Reci mi iskreno da je Radman stjerao na finjaka pupavku u pizdu...
Ja nemam takav dojam uopće.
Kronologija ide da je slina kenjala o svim srbima kojima je on predsjednik, srbi svi i svuda...
Radman mu je odgovorio diplomatski da to što on lupa nije u skladu ni s međunarodnim pravom niti s ničim..itd.
Pupi je nešto plakao da oni ne moraju sulji baš na svaku odgovoriti, neće patroniziranje ovo ono ( da obrani malo slinavog)
Na to mu nije nitko ništa odgovorio a zašto i bi. Tako je nebitno što se on prosrao. Ne zarezuju ga.
Pa zar nije to još jače nego da mu odgovaraju i daju na važnosti?
Odgovorili su sulji što su imali. I opet će.
a neki novi Drčo, u vrijeme kad Lazanski opet bude u zegeju na derneku kod ace, opet nek izgubi plan obrane OS rh... kayo de malo širine... pupi je platfus, bitnije je što rade drče raznorazne...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha Fri 14 Aug - 21:48

a rade svašta već dobrih 10 godina... ne računam onog cigana što je on radio 10 prije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by kaya Fri 14 Aug - 21:51

michaellcmacha wrote:a rade svašta već dobrih 10 godina... ne računam onog cigana što je on radio 10 prije...
Kojega?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha Fri 14 Aug - 21:52

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:a rade svašta već dobrih 10 godina... ne računam onog cigana što je on radio 10 prije...
Kojega?
pa stipicu... i raspačavanje arhivske klasificirane građe
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by kaya Fri 14 Aug - 21:54

Ne znam, meni vam je ta srbija beda bedna skupa sa slinavim. Ja njih uopće ne mogu doživjeti kao neku opasnost 😀.
Onako da im čovjek diplomatski tu i tamo odgovori da pričaju gluposti i eventualno zabrane nekom ulazak, kao vulinu...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by kaya Fri 14 Aug - 21:55

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:a rade svašta već dobrih 10 godina... ne računam onog cigana što je on radio 10 prije...
Kojega?
pa stipicu... i raspačavanje arhivske klasificirane građe
Aha, to sam si i mislila ali sam mislila da je taj bio 5 godina precednik
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest Fri 14 Aug - 21:55

kaya wrote:
tre wrote:
stječe se dojam da ipak otrovna pupavka vodi igru kad je u stanju poslati u kut (da kleči na kukuruzi) ministra u vladi RH. Reci mi iskreno da je Radman stjerao na finjaka pupavku u pizdu...
Ja nemam takav dojam uopće.
Kronologija ide da je slina kenjala o svim srbima kojima je on predsjednik, srbi svi i svuda...
Radman mu je odgovorio diplomatski da to što on lupa nije u skladu ni s međunarodnim pravom niti s ničim..itd.
Pupi je nešto plakao da oni ne moraju sulji baš na svaku odgovoriti, neće patroniziranje ovo ono ( da obrani malo slinavog)
Na to mu nije nitko ništa odgovorio a zašto i bi. Tako je nebitno što se on prosrao. Ne zarezuju ga.
Pa zar nije to još jače nego da mu odgovaraju i daju na važnosti?
Odgovorili su sulji što su imali. I opet će.

Kajo, mislim da ne vrijedi, ne vjerujem da će ti prihvatiti objašnjenje.

Jednostavno, odgovor na sva ova pitanja leži u aritmetici. U brojci 76 nema Domovinskog pokreta, a tu je već jako puno ljudi sebe vidjelo na jako puno pozicija. Tip koji je opsjednut s mojim navodnim uhljebništvom, pa jasno je o čemu on misli po cijele dane, kao i čitav Imovinski pokret.

No svi su ti planovi propali, oni su se ružno rasuli (i stilom i rezultatima) na izborima.

I sad im ništa nije dobro.

Dijalog sa Srbima - nije dobar, iako ima potencijal stabilizirati prilike u Hrvatskoj i minimizirati ulogu BG.

22 milijarde eura bespovratnih sredstava - nije dobro “to će neko morati vraćati sa kamatama”, “to je za hadezenjare”...

Bolja turistička sezona nego što se očekivalo - “bit će korone”

Zatvaranje granica - “aha nema turističkih deviza gotov si Plenki”

Nema, oni žele preuzeti HDZ i od Hrvatske napraviti inačicu Suljine Srbije. Gdje bi i oni dobili svoju pinkicu, pa zaslužili su...a birači su valjda maloumni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha Fri 14 Aug - 21:58

do dana današnjeg nije pronađen uređaj niti pohranjeni dokumenti... e sad onaj tko se iole kuži o kakvom se uređaju radi i o kakvim se dokumentima radi... da je on taj laptop ostavio u hotelskoj sobi (što je radio u hotelu u kojem je odsjeo i gore spomenuti) i da ga je našla čistačica ili netko drugi od osoblja vjerojatnost da bi ga utajila/utajio je mala ali čak i da je došlo do tog u kratkom roku bi ili uređaj ili dokumenti procurili... međutim totalni silence u vezi istog... a to govori samo jedno... mutavi vučko slini prst i skrola pdf i ostale formate u kojima se nalaze dokumenti od visokog sigurnosnog značaja...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by kaya Fri 14 Aug - 21:59

Svako može misliti svoje, ja ih evo doživljam kao tanzaniju a sulju kao idi amina ( s tim da je idi bio puno važniji)a ti uspjesi u testiranju i ekonomiji me samo mogu nasmijati ...
Možda sam u krivu, možda u pravu, vidjet ćemo...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by kaya Fri 14 Aug - 22:01

michaellcmacha wrote:do dana današnjeg nije pronađen uređaj niti pohranjeni dokumenti... e sad onaj tko se iole kuži o kakvom se uređaju radi i o kakvim se dokumentima radi... da je on taj laptop ostavio u hotelskoj sobi (što je radio u hotelu u kojem je odsjeo i gore spomenuti) i da ga je našla čistačica ili netko drugi od osoblja vjerojatnost da bi ga utajila/utajio je mala ali čak i da je došlo do tog u kratkom roku bi ili uređaj ili dokumenti procurili... međutim totalni silence u vezi istog... a to govori samo jedno... mutavi vučko slini prst i skrola pdf i ostale formate u kojima se nalaze dokumenti od visokog sigurnosnog značaja...
Ma može si jebat mater skup s tim. On nema snage za kosovo reći ne jer mu idu sankcije a kamoli ratovati...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha Fri 14 Aug - 22:02

s obzirom da si godište mog 10 godina mlađeg brata... bit ću kratak, a opet jasan.... aj mali smanji doživljaje nitko ti ovdje te tvoje akrobacije neće progutati... prejeftine su za nekog tko se kurči sa analitičkim sposobnostima....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha Fri 14 Aug - 22:05

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:do dana današnjeg nije pronađen uređaj niti pohranjeni dokumenti... e sad onaj tko se iole kuži o kakvom se uređaju radi i o kakvim se dokumentima radi... da je on taj laptop ostavio u hotelskoj sobi (što je radio u hotelu u kojem je odsjeo i gore spomenuti) i da ga je našla čistačica ili netko drugi od osoblja vjerojatnost da bi ga utajila/utajio je mala ali čak i da je došlo do tog u kratkom roku bi ili uređaj ili dokumenti procurili... međutim totalni silence u vezi istog... a to govori samo jedno... mutavi vučko slini prst i skrola pdf i ostale formate u kojima se nalaze dokumenti od visokog sigurnosnog značaja...
Ma može si jebat mater skup s tim. On nema snage za kosovo reći ne jer mu idu sankcije a kamoli ratovati...
ali to kayo nije bitno... ovdje od jedne naše forumske kolegice je sin časnik hrvatske vojske i priprema se tokom vojne naobrazbe da u odsudnom trenutku preuzme brigu o opstanku hrvatske države i hrvatskog naroda, a tamo neki bilo koji zarad golog opstanka na vlasti ide tog dečka i njegove potčinjene suborce dovoditi u smrtnu opasnost, a onda i sve nas u problem...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest Fri 14 Aug - 22:07

Uglavnom, napisah sve što sam mislio, ako još tko hoće dobiti blok neka se javi, ako netko misli postaviti pitanja (pa i teška pitanja), ali to napravi kako radi tre, može i to.

A kmečaona može i bez mene. Neka vam Markićka, Radeljić i nazalno krmče udaraju ritam, toliko ste valjda sposobni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha Fri 14 Aug - 22:11

a ha ha koji lik sad traži uokolo tko će mu pridržat lojtru... moraš potražiti nekog tko kao i ti slika putovnicu uz birački listić, kako bi dokazao da je glasovao za hdz... :))), ako ne nađeš onda ništa...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 9 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum