ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milorad rula sve u sedamnaest

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 14:45

vidio sam i tko si i što si, vidim da spadaš u mlade snage hdzovih stranačkih interesnih vojnika, sutra ako mi se bude dalo mogu o tebi provjeriti svaki detalj... čast i slava tvom pokojnom ocu, ne ponašaj se tako da mu priuštiš meškoljenje i okretanje u grobu... koliko vidim mlad si lik i nemam namjeru s tobom se svađati... ne spočitavam ti legitimitet da ostvaruješ svoje osobne interese kroz politički angažman kao i da kao stranački vojnik bezuvjetno podržavaš dugoročno gledano loše partikularne vlastodržačke politike, ali meni ne možeš to prodavati pod tvoju silnu želju i borbu za osnaživanje nacionalnih interesa, kad se o tom ne radi niti se ikada radilo... to su priče za malu djecu...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 15:12

michaellcmacha wrote:vidio sam i tko si i što si, vidim da spadaš u mlade snage hdzovih stranačkih interesnih vojnika, sutra ako mi se bude dalo mogu o tebi provjeriti svaki detalj... čast i slava tvom pokojnom ocu, ne ponašaj se tako da mu priuštiš meškoljenje i okretanje u grobu... koliko vidim mlad si lik i nemam namjeru s tobom se svađati... ne spočitavam ti legitimitet da ostvaruješ svoje osobne interese kroz politički angažman kao i da kao stranački vojnik bezuvjetno podržavaš dugoročno gledano loše partikularne vlastodržačke politike, ali meni ne možeš to prodavati pod tvoju silnu želju i borbu za osnaživanje nacionalnih interesa, kad se o tom ne radi niti se ikada radilo... to su priče za malu djecu...
i da ne izostane, jer je itekako bitno... jebeš stranačkog vojnika koji mora prilagati dokaz sa biračkog mjesta da je zaokružio broj liste stranke čiji je vojnik... to dokazuje dvije stvari.. da u hijerarhiji po vertikali nema povjerenja onih gore prema onima, tj vama dolje, i da sa tim dokazom ako se pruži prilika možeš-te ušićariti neku pogodnost iz koje ćeš-te izdramčiti neki sitniš...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 15:30

venus wrote:
Sovak wrote:
venus wrote:
Sovak wrote:

Ti si apolitična koliko sam ja Eskim.

Zato si i tu.

Bezobrazno mi je to tvoje trpanje  u isti koš nas koji smo 1991. branili goli opstanak i trpili brutalno agresiju s onima koji su tu agresiju činili.

Bezobrazno mi je i trpanje u isti koš  današnje Hrvatske i Srbije s "ovim prostorima".

Koliko god se neslagao s nekim potezima HDZ-a u Hrvatskoj se ne ubijaju premijeri po cestama i nema onakvih ćaršijskih prevrtanja i mitomanija koje u Srbiji vidimo pod "uobičajenim".

"Ovi prostori" su samo vaš refleks jedne podsvjesne "ovi prostori" nostalgije.

Nema više "ovih prostora".

Drugo, da sam ti ja upao u kuću, izredao na tebi i tvoj kćerci čitavu postrojbu, ubio ti roditelje, muža, razvukao ih sve po dvorištu, zapalio i pobio na kraju sve što hoda i poslije tvrdio da si ti ta koja je nadamnom vršila genocid, ali eto ja sam za "pomirenje" što bi napravila!?

Zaigrala sa mnom Žikino kolo nasred tog svojeg dvorišta?


Ne seri da budem pristojan.

Naročito ne ovako s visoka.

Odlučila sam biti apolitična jer sa usijanim glavama koje jedu ono što im serviraju mediji i "visoka" politika, ne praštaju od stoljeća sedmog, nikad nema kvalitetnog razgovora. Nemaš dovoljno veliki iglu da bi mene nekud smjestio pa zujiš, a meda ne daješ.

Da budem jednako pristojna, ti sereš i postavljaš se s visoka, a nemaš nikakvog pojma o doprinosu moje obitelji Hrvatskoj, koja je kontinuirana od ratnih dana pa sve do danas. 

Zato se sa svojom hladnoćom vrati u svoj hladni iglu. 
Ako možeš - razmisli kakva bi to u budućnosti mogla biti pristojna razmjena mišljenja.

Kakvo stoljeće sedmo?

Govorimo o vremenu i zbivanjima kojemu smo osobno svjedočili i učestvovali u njima.


I postavljam se vrlo prizemno.

Nisam čovjek koji je slijep na hrvatske pizdarije, ali kad mi te naše pizdarije koje su po brojnosti i kontekstu počinjenja razlika nebo-zemlja u odnodu na srpske pizdarije, počnete stavljati u uravnilovku sa tim srpskim pizdarijama devedesetih onda mi trpljivost pada na ništicu.


Skuliraj svoju netrpeljivost onda. I nemoj ti mene stavljati u nikakve svoje ladice jer nemaš dovoljno veliku ladicu za mene. Meni je jasno tko je agresor i tko je na čiji teritorij došao. Nego, mržnji, osvećivanju i hračkanju nema kraja, nit će kraja biti, što je samo po sebi ponekad nepodnošljiva misao.


:bash
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 15:48

mobiu$ wrote:
vuksadinare wrote:
pa kad s ehvalis..ja sam bio redar na prvih hdz-ovim skupovima..i tamo gdje ti je opasno visio mac nad glavom...bio sam osiguravao prve skupove i osnivanje podruznica u novskoj,pokupskom,brinje,garešnica,na osiguranju osnivanja nekih zagrebackih tj opcinskih podruznica..

Pa eto kad se već hvalim s vlastitim ocem, otišao je u rat 1991, bio je u ratu do kraja 1995, iako mu je disk iskočio, tijekom granatiranja je skočio u rov, propala mu je jedna noga u lokvu...ali je ostao.

Nikada nije tražio nikakve beneficije, moj brat i ja smo mogli na fakultete ako smo imali ocjene.

I kad se vratio, nažalost, vratio se drukčiji. Tate iz mojeg djetinjstva i mojeg oca nakon rata ne mogu spojiti u jednu osobu, ali sam ga razumio.

Umro je od raka, u 58-oj godini sa 65 kg na svojih 195 cm, na živo ga je pojelo.

Neka mu je laka hrvatska gruda.

(eh, i pokopan je na vojnom groblju na Mirogoju, nadam se da njegova nazočnost tamo ne smeta, ako smeta, slobodno recite da izmjestimo njegove ostatke drugdje, što ima jedan hadezeovac tamo ležati...).

Njegov otac - zaklan u portunu Munchena kasnih 70-ih, služba naručila, provjerio. Njemačka još traži izvršitelja.

Ja nikada nisam formalno radio za RH, niti sam dobio kune plaće, niti sam ikada uopće dobio kune po bilo kakvoj osnovi, niti zarađujem svoj kruh u RH.

Poštujem svačiju žrtvu i cijenim svačiji angažman, itekako.

Ali ne dopuštam laži i objede o sebi i svojoj obitelji, tu povlačim crtu. Miha i zovko imaju blok, lista možda i poraste, pa neka si pričaju međusobno.

Blok je na forumu poraz dijaloga, ali kad te netko unaprijed označio, ne reagira na tvoje argumente i još te krvavo vrijeđa, onda dijaloga ni elementarne ljudskosti nema.


I sad bih ja trebao tebe pitati gdje sam to spomenuo tvoju familiju u takvom kontekstu, pa se ograđivati od Mihe i ne znam što?

Neću. Blokaj me do Sudnjeg dana.

Iza svega što sam ovdje pisao i dalje stojim.

Pa tako i iza "hrvatsko-srpske" koalicije.

Dokle god djeluje po viđenom obrascu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 16:07

Sovak wrote:
mobiu$ wrote:
vuksadinare wrote:
pa kad s ehvalis..ja sam bio redar na prvih hdz-ovim skupovima..i tamo gdje ti je opasno visio mac nad glavom...bio sam osiguravao prve skupove i osnivanje podruznica u novskoj,pokupskom,brinje,garešnica,na osiguranju osnivanja nekih zagrebackih tj opcinskih podruznica..

Pa eto kad se već hvalim s vlastitim ocem, otišao je u rat 1991, bio je u ratu do kraja 1995, iako mu je disk iskočio, tijekom granatiranja je skočio u rov, propala mu je jedna noga u lokvu...ali je ostao.

Nikada nije tražio nikakve beneficije, moj brat i ja smo mogli na fakultete ako smo imali ocjene.

I kad se vratio, nažalost, vratio se drukčiji. Tate iz mojeg djetinjstva i mojeg oca nakon rata ne mogu spojiti u jednu osobu, ali sam ga razumio.

Umro je od raka, u 58-oj godini sa 65 kg na svojih 195 cm, na živo ga je pojelo.

Neka mu je laka hrvatska gruda.

(eh, i pokopan je na vojnom groblju na Mirogoju, nadam se da njegova nazočnost tamo ne smeta, ako smeta, slobodno recite da izmjestimo njegove ostatke drugdje, što ima jedan hadezeovac tamo ležati...).

Njegov otac - zaklan u portunu Munchena kasnih 70-ih, služba naručila, provjerio. Njemačka još traži izvršitelja.

Ja nikada nisam formalno radio za RH, niti sam dobio kune plaće, niti sam ikada uopće dobio kune po bilo kakvoj osnovi, niti zarađujem svoj kruh u RH.

Poštujem svačiju žrtvu i cijenim svačiji angažman, itekako.

Ali ne dopuštam laži i objede o sebi i svojoj obitelji, tu povlačim crtu. Miha i zovko imaju blok, lista možda i poraste, pa neka si pričaju međusobno.

Blok je na forumu poraz dijaloga, ali kad te netko unaprijed označio, ne reagira na tvoje argumente i još te krvavo vrijeđa, onda dijaloga ni elementarne ljudskosti nema.


I sad bih ja trebao tebe pitati gdje sam to spomenuo tvoju familiju u takvom kontekstu, pa se ograđivati od Mihe i ne znam što?

Neću. Blokaj me do Sudnjeg dana.

Iza svega što sam ovdje pisao i dalje stojim.

Pa tako i iza "hrvatsko-srpske" koalicije.

Dokle god djeluje po viđenom obrascu.
a za što bi se ti ograđivao od mene što se on našao uvrijeđenim što sam pripomenuo da se u njegovom slučaju vv radi o interesnom stranačkom vojniku... a i sad kad vidim da lik mora slikati svoje dokumente uz birački listić da bi nekom dokazao da je glasovao hdz, onda bih se usudio to i ustvrditi... pa nek se ljuti koliko hoće, i možemo  obojica glasovati za hdz, i biti članovi hdz-a, ali to nipošto ne znači da smo i približno slični, a kamoli isti...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 16:13

Sovak wrote:



:bash


Pa e, to je taj način, isključivost, netolerantnost, sila - samo ti udri.
Neistomišljenike treba tuć i satrat  :guilty
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Maggie19 14/8/2020, 16:29

Ajmo, mir ovdje.
Svi mi imamo "putra" na glavi. Nicije misljenje nije sveto, samo bez vrijeđanja, insinuacija, dizanja tenzija.
Ostavite to za zimu kad se trebamo ugrijat.
B-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 16:42

michaellcmacha wrote:
Sovak wrote:
mobiu$ wrote:
vuksadinare wrote:
pa kad s ehvalis..ja sam bio redar na prvih hdz-ovim skupovima..i tamo gdje ti je opasno visio mac nad glavom...bio sam osiguravao prve skupove i osnivanje podruznica u novskoj,pokupskom,brinje,garešnica,na osiguranju osnivanja nekih zagrebackih tj opcinskih podruznica..

Pa eto kad se već hvalim s vlastitim ocem, otišao je u rat 1991, bio je u ratu do kraja 1995, iako mu je disk iskočio, tijekom granatiranja je skočio u rov, propala mu je jedna noga u lokvu...ali je ostao.

Nikada nije tražio nikakve beneficije, moj brat i ja smo mogli na fakultete ako smo imali ocjene.

I kad se vratio, nažalost, vratio se drukčiji. Tate iz mojeg djetinjstva i mojeg oca nakon rata ne mogu spojiti u jednu osobu, ali sam ga razumio.

Umro je od raka, u 58-oj godini sa 65 kg na svojih 195 cm, na živo ga je pojelo.

Neka mu je laka hrvatska gruda.

(eh, i pokopan je na vojnom groblju na Mirogoju, nadam se da njegova nazočnost tamo ne smeta, ako smeta, slobodno recite da izmjestimo njegove ostatke drugdje, što ima jedan hadezeovac tamo ležati...).

Njegov otac - zaklan u portunu Munchena kasnih 70-ih, služba naručila, provjerio. Njemačka još traži izvršitelja.

Ja nikada nisam formalno radio za RH, niti sam dobio kune plaće, niti sam ikada uopće dobio kune po bilo kakvoj osnovi, niti zarađujem svoj kruh u RH.

Poštujem svačiju žrtvu i cijenim svačiji angažman, itekako.

Ali ne dopuštam laži i objede o sebi i svojoj obitelji, tu povlačim crtu. Miha i zovko imaju blok, lista možda i poraste, pa neka si pričaju međusobno.

Blok je na forumu poraz dijaloga, ali kad te netko unaprijed označio, ne reagira na tvoje argumente i još te krvavo vrijeđa, onda dijaloga ni elementarne ljudskosti nema.


I sad bih ja trebao tebe pitati gdje sam to spomenuo tvoju familiju u takvom kontekstu, pa se ograđivati od Mihe i ne znam što?

Neću. Blokaj me do Sudnjeg dana.

Iza svega što sam ovdje pisao i dalje stojim.

Pa tako i iza "hrvatsko-srpske" koalicije.

Dokle god djeluje po viđenom obrascu.
a za što bi se ti ograđivao od mene što se on našao uvrijeđenim što sam pripomenuo da se u njegovom slučaju vv radi o interesnom stranačkom vojniku... a i sad kad vidim da lik mora slikati svoje dokumente uz birački listić da bi nekom dokazao da je glasovao hdz, onda bih se usudio to i ustvrditi... pa nek se ljuti koliko hoće, i možemo  obojica glasovati za hdz, i biti članovi hdz-a, ali to nipošto ne znači da smo i približno slični, a kamoli isti...

To i velim ... igra lane naše igru koju vjerojatno igra u visokoj politici - divide et impera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 16:44

venus wrote:
Sovak wrote:



:bash


Pa e, to je taj način, isključivost, netolerantnost, sila - samo ti udri.
Neistomišljenike treba tuć i satrat  :guilty

A jebate ... dobro da nisi napisala prijetnja smrću ... ili genocid.

Da ima smajlić sa spenkanjem ... ali ga nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 16:45

Maggie19 wrote:Ajmo, mir ovdje.
Svi mi imamo "putra" na glavi. Nicije misljenje nije sveto, samo bez vrijeđanja, insinuacija, dizanja tenzija.
Ostavite to za zimu kad se trebamo ugrijat.
B-)

Kaj ... mirni smo k'o bubice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by epikur37 14/8/2020, 16:46

sova, moraš smanjiti radikalizam...opušteno :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 16:49

epikur37 wrote:sova, moraš smanjiti radikalizam...opušteno :)

Koji radikalizam?

Četniku Irineju reći da je četnik?

Reci ti Teheranu da nije Teheran.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by darth_vader 14/8/2020, 17:35

epikur37 wrote:sova, moraš smanjiti radikalizam...opušteno :)


:facepalm
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 18:50

Maggie19 wrote:Ajmo, mir ovdje.
Svi mi imamo "putra" na glavi. Nicije misljenje nije sveto, samo bez vrijeđanja, insinuacija, dizanja tenzija.
Ostavite to za zimu kad se trebamo ugrijat.
B-)

Eto, otkrio blok opciju.

Divota, da sam je primjenjivao prije, ne bih imao ni dana bana u svojoj forumaškoj povijesti.

Ljudi kuckaju, tebi skriveno... ljulja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 18:55

ak si ju i otkrio očito ju još nisi uključio... a to je ok da pročitaš što te još ide... ;)   vojniče :))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Šandor Winnetou 14/8/2020, 19:41

mobiu$ wrote:
Maggie19 wrote:Ajmo, mir ovdje.
Svi mi imamo "putra" na glavi. Nicije misljenje nije sveto, samo bez vrijeđanja, insinuacija, dizanja tenzija.
Ostavite to za zimu kad se trebamo ugrijat.
B-)

Eto, otkrio blok opciju.

Divota, da sam je primjenjivao prije, ne bih imao ni dana bana u svojoj forumaškoj povijesti.

Ljudi kuckaju, tebi skriveno... ljulja
lotka htjeli ili ne stječe se dojam da ipak otrovna pupavka vodi igru kad je u stanju poslati u kut (da kleči na kukuruzi) ministra u vladi RH. Reci mi iskreno da je Radman stjerao na finjaka pupavku u pizdu materinu (što bi ja svakako napravio bez obzira na posljedice) tko bi letio iz vlade, pupavka kao koalicijski partner ili Grlić Radman kao kolateralna šteta?
Prika miha ti je rekao da niže članstvo nije baš zadovoljno ovakvim razvojem situacije a ti znaš da se u bitke i ratove ne ide bez vojske, ne kužim do koje ste granice u stanju ići protiv svojih članova, vi jednostavno morate pupavki odrezati jezičinu lajavu i jasno reći pred svojim članovima da će sljedeći takav ispad značiti i kraj puta kojim ste krenuli pa što košta da košta, usput zaprjetiti revidiranjem prava nacionalnih manjina po reciproritetu kako su Hrvati zastupljdni u njihovim matičnim zemljama

_________________
Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 20:25

tre wrote:
lotka htjeli ili ne stječe se dojam da ipak otrovna pupavka vodi igru kad je u stanju poslati u kut (da kleči na kukuruzi) ministra u vladi RH. Reci mi iskreno da je Radman stjerao na finjaka pupavku u pizdu materinu (što bi ja svakako napravio bez obzira na posljedice) tko bi letio iz vlade, pupavka kao koalicijski partner ili Grlić Radman kao kolateralna šteta?
Prika miha ti je rekao da niže članstvo nije baš zadovoljno  ovakvim razvojem situacije a ti znaš da se u bitke i ratove ne ide bez vojske, ne kužim do koje ste granice  u stanju ići protiv svojih članova, vi jednostavno morate pupavki odrezati jezičinu lajavu i jasno reći pred svojim članovima da će sljedeći takav ispad značiti i kraj puta kojim ste krenuli pa što košta da košta, usput zaprjetiti revidiranjem prava nacionalnih manjina po  reciproritetu kako su Hrvati zastupljdni u njihovim matičnim zemljama

Tre, “prika” ti se postavio prilično bahato, pa sad ga eto, neka priča u prazno.

Drugo, sviđa mi se tvoja analogija s vojskom, jer i samom ti je jasno da su zajebana vremena. Vojska, teren, nemaju po naravi stvari sve informacije. Na vojsci je da vjeruje svojim zapovjednicima i da odradi zadaću koja joj se u određenom trenutku da. Vojska ne bira ni smjer ni politiku i ne izdaje svoje zapovjednike, jer je onda to banda, a ne vojska, kojoj su intrinzične čast i stega.

Naravno, ne sporim ničiji doprinos, a nikada mi nije palo napamet sporiti tvoj doprinos. I ovdje i na prošlom forumu sam branio određenu politiku ako sam čvrsto vjerovao da je vitalna za hrvatski nacionalni interes i da se duboko slažem da je ispravna, i često sam tražio da mi vjerujete, a vi ste znali da znam više nego što pišem. Zapravo, osim samih izbornih tema, rijetko sam pisao u ime HDZ-a kao takvog.

Pa vi ste znali komentirati da ako ja šutim o nekoj temi, da je očito da nema konsenzusa!

Ovdje sam napisao koliko sam mogao, vjerojatno i više, ali ne mogu polemizirati s likovima koji se bahate, mene prozivaju za klijentelizam, guranje partikularnih stranačkih interesa, pa onda to ponavljaju u beskraj, pitaju me imam li iskaznicu, itd...oni možda i jesu utemeljitelji, ali odavno nisu u HDZ-u, i barem na zadnjim parlamentarnim izborima bilo mi je jasno kako tko diše ovdje. A oni su htjeli pad sadašnjeg predsjednika HDZ-a, izbor bitno desnijeg vodstva, i predizbornu desničarsku koaliciju.

To su legitimne želje, ali nije tako ispalo. To im ne daje za pravo da sad kmeče, pjene se i vrijeđaju i mene i puno pomirljiviji i benigne forumaše i forumašice, prijete se seljenjem, itd. Što ste naredali epikuru, pa to nije za čitati. To nije zrelo ponašanje, time se odbijaju ljudi, i ima ih sve manje i manje koji su vas voljni saslušati.

Ja se ne brinem za većinu građana. Ali upitajte se vi: tko vas još sluša i tko vas još slijedi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Šandor Winnetou 14/8/2020, 20:38

mobiu$ wrote:
tre wrote:
lotka htjeli ili ne stječe se dojam da ipak otrovna pupavka vodi igru kad je u stanju poslati u kut (da kleči na kukuruzi) ministra u vladi RH. Reci mi iskreno da je Radman stjerao na finjaka pupavku u pizdu materinu (što bi ja svakako napravio bez obzira na posljedice) tko bi letio iz vlade, pupavka kao koalicijski partner ili Grlić Radman kao kolateralna šteta?
Prika miha ti je rekao da niže članstvo nije baš zadovoljno  ovakvim razvojem situacije a ti znaš da se u bitke i ratove ne ide bez vojske, ne kužim do koje ste granice  u stanju ići protiv svojih članova, vi jednostavno morate pupavki odrezati jezičinu lajavu i jasno reći pred svojim članovima da će sljedeći takav ispad značiti i kraj puta kojim ste krenuli pa što košta da košta, usput zaprjetiti revidiranjem prava nacionalnih manjina po  reciproritetu kako su Hrvati zastupljdni u njihovim matičnim zemljama

Tre, “prika” ti se postavio prilično bahato, pa sad ga eto, neka priča u prazno.

Drugo, sviđa mi se tvoja analogija s vojskom, jer i samom ti je jasno da su zajebana vremena. Vojska, teren, nemaju po naravi stvari sve informacije. Na vojsci je da vjeruje svojim zapovjednicima i da odradi zadaću koja joj se u određenom trenutku da. Vojska ne bira ni smjer ni politiku i ne izdaje svoje zapovjednike, jer je onda to banda, a ne vojska, kojoj su intrinzične čast i stega.

Naravno, ne sporim ničiji doprinos, a nikada mi nije palo napamet sporiti tvoj doprinos. I ovdje i na prošlom forumu sam branio određenu politiku ako sam čvrsto vjerovao da je vitalna za hrvatski nacionalni interes i da se duboko slažem da je ispravna, i često sam tražio da mi vjerujete, a vi ste znali da znam više nego što pišem. Zapravo, osim samih izbornih tema, rijetko sam pisao u ime HDZ-a kao takvog.

Pa vi ste znali komentirati da ako ja šutim o nekoj temi, da je očito da nema konsenzusa!

Ovdje sam napisao koliko sam mogao, vjerojatno i više, ali ne mogu polemizirati s likovima koji se bahate, mene prozivaju za klijentelizam, guranje partikularnih stranačkih interesa, pa onda to ponavljaju u beskraj, pitaju me imam li iskaznicu, itd...oni možda i jesu utemeljitelji, ali odavno nisu u HDZ-u, i barem na zadnjim parlamentarnim izborima bilo mi je jasno kako tko diše ovdje. A oni su htjeli pad sadašnjeg predsjednika HDZ-a, izbor bitno desnijeg vodstva, i predizbornu desničarsku koaliciju.

To su legitimne želje, ali nije tako ispalo. To im ne daje za pravo da sad kmeče, pjene se i vrijeđaju i mene i puno pomirljiviji i benigne forumaše i forumašice, prijete se seljenjem, itd. Što ste naredali epikuru, pa to nije za čitati. To nije zrelo ponašanje, time se odbijaju ljudi, i ima ih sve manje i manje koji su vas voljni saslušati.

Ja se ne brinem za većinu građana. Ali upitajte se vi: tko vas još sluša i tko vas još slijedi?
mogu ja puno toga "progutati" ali ovo što radi pupavka baš i ne mogu. Vjerojatno ti je misao krenula u drugom smjeru pa nisi odgovorio što bi bilo s Radmanom da je stjerao pupavku u pizdu materinu, to bi bila sasvim ljudska i razumljiva reakcija na pupavkino bahaćenje s pozicije nedodirljivosti. Stoga se i stječe dojam da on vodi igru a da su svi drugi tu pijuni u partiji šaha.
Još jedno pitanje, za sada nema ćirilice u Vukovaru no što će biti kada ovaj nezasitni gad to zatraži? i pitam se samo gdje će biti kraj njegovim zahtjevima jer on je tek na početku sad kad su mu otvorena vrata.
I da ne zaboravim, hoćete li popustiti njegovim zahtjevima da njegovi popisivači popisuju srblje?

_________________
Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by dijagram 14/8/2020, 20:41

Sto je ova ustasija navalila na jadne napacene adezenjare:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 21:06

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:sova, moraš smanjiti radikalizam...opušteno :)


:facepalm

Pa si videl?

Sad ovde ispadam kakti nekakav ekstrem.

A ljudi moji ... :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 21:15

tre wrote:
mobiu$ wrote:
tre wrote:
lotka htjeli ili ne stječe se dojam da ipak otrovna pupavka vodi igru kad je u stanju poslati u kut (da kleči na kukuruzi) ministra u vladi RH. Reci mi iskreno da je Radman stjerao na finjaka pupavku u pizdu materinu (što bi ja svakako napravio bez obzira na posljedice) tko bi letio iz vlade, pupavka kao koalicijski partner ili Grlić Radman kao kolateralna šteta?
Prika miha ti je rekao da niže članstvo nije baš zadovoljno  ovakvim razvojem situacije a ti znaš da se u bitke i ratove ne ide bez vojske, ne kužim do koje ste granice  u stanju ići protiv svojih članova, vi jednostavno morate pupavki odrezati jezičinu lajavu i jasno reći pred svojim članovima da će sljedeći takav ispad značiti i kraj puta kojim ste krenuli pa što košta da košta, usput zaprjetiti revidiranjem prava nacionalnih manjina po  reciproritetu kako su Hrvati zastupljdni u njihovim matičnim zemljama

Tre, “prika” ti se postavio prilično bahato, pa sad ga eto, neka priča u prazno.

Drugo, sviđa mi se tvoja analogija s vojskom, jer i samom ti je jasno da su zajebana vremena. Vojska, teren, nemaju po naravi stvari sve informacije. Na vojsci je da vjeruje svojim zapovjednicima i da odradi zadaću koja joj se u određenom trenutku da. Vojska ne bira ni smjer ni politiku i ne izdaje svoje zapovjednike, jer je onda to banda, a ne vojska, kojoj su intrinzične čast i stega.

Naravno, ne sporim ničiji doprinos, a nikada mi nije palo napamet sporiti tvoj doprinos. I ovdje i na prošlom forumu sam branio određenu politiku ako sam čvrsto vjerovao da je vitalna za hrvatski nacionalni interes i da se duboko slažem da je ispravna, i često sam tražio da mi vjerujete, a vi ste znali da znam više nego što pišem. Zapravo, osim samih izbornih tema, rijetko sam pisao u ime HDZ-a kao takvog.

Pa vi ste znali komentirati da ako ja šutim o nekoj temi, da je očito da nema konsenzusa!

Ovdje sam napisao koliko sam mogao, vjerojatno i više, ali ne mogu polemizirati s likovima koji se bahate, mene prozivaju za klijentelizam, guranje partikularnih stranačkih interesa, pa onda to ponavljaju u beskraj, pitaju me imam li iskaznicu, itd...oni možda i jesu utemeljitelji, ali odavno nisu u HDZ-u, i barem na zadnjim parlamentarnim izborima bilo mi je jasno kako tko diše ovdje. A oni su htjeli pad sadašnjeg predsjednika HDZ-a, izbor bitno desnijeg vodstva, i predizbornu desničarsku koaliciju.

To su legitimne želje, ali nije tako ispalo. To im ne daje za pravo da sad kmeče, pjene se i vrijeđaju i mene i puno pomirljiviji i benigne forumaše i forumašice, prijete se seljenjem, itd. Što ste naredali epikuru, pa to nije za čitati. To nije zrelo ponašanje, time se odbijaju ljudi, i ima ih sve manje i manje koji su vas voljni saslušati.

Ja se ne brinem za većinu građana. Ali upitajte se vi: tko vas još sluša i tko vas još slijedi?
mogu ja puno toga "progutati" ali ovo što radi pupavka baš i ne mogu. Vjerojatno ti je misao krenula u drugom smjeru pa nisi odgovorio što bi bilo s Radmanom da je stjerao pupavku u pizdu materinu, to bi bila sasvim ljudska i razumljiva reakcija na pupavkino bahaćenje s pozicije nedodirljivosti. Stoga se i stječe dojam da on vodi igru a da su svi drugi tu pijuni u partiji šaha.
Još jedno pitanje, za sada nema ćirilice u Vukovaru no što će biti kada ovaj nezasitni gad to zatraži? i pitam se samo gdje će biti kraj njegovim zahtjevima jer on je tek na početku sad kad su mu otvorena vrata.
I da ne zaboravim, hoćete li popustiti njegovim zahtjevima da njegovi popisivači popisuju srblje?

Pa o tome se radi.

Tip diktira tempo i uvjete.

Radman se pokrio ušima.

A da ne velim kako je Pupi pisao pisma po svijetu gdje je baš prijašnju Plenkovićevu vladu optuživao za ustašizaciju Hrvatske.

Nek' si ga imaju za koalicijskog partnera. Meni su izbori prošlo svršeno vrijeme i ne razmišljam o njima.

Ali nek' Pupiju vele gdje su mu granice.

Koja pomirba, koji bakrači, koja nova Hrvatska ... mir i k nozi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 8 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum