ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milorad rula sve u sedamnaest

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 22:11

a ha ha koji lik sad traži uokolo tko će mu pridržat lojtru... moraš potražiti nekog tko kao i ti slika putovnicu uz birački listić, kako bi dokazao da je glasovao za hdz... :))), ako ne nađeš onda ništa...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by abraham 14/8/2020, 22:19

Nista, sjechanje prosjechnog, ponavljam prosjechnog biracha u DNRH je otprilike dvije nano sekunde. Opra anemija minor zlocinacku organizaciju i svi grijesi nestadoshe, ponavljam nestadoshe kao da ih je Jordan odnio. Jedanaest ministara, Rimac samo u zadnje vrijeme i svi se josh chude, ponavljam chude. Kila mozga, ponavljam kila mozga dvije .......Sanadera su pokrili valjada snjegovi i shash, ponavljam shash....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by abraham 14/8/2020, 22:25

Bilo kako bilo stranke sa slichnim programima koaliraju, tako je barem recheno, ponavljam obechano u kampanji. Daklem glas za ADZ je glas za Pupovca. Fakti. Pupovca je samo vrh ledene sante iliti gromobran. Sto se deshava u nadzornim odborima drzavnih tvrtki. Koliko je ljudi che mjesto dobiti tamo samo zato jer su pripadnici manjine??? Znate vi to bolje od mene ali eto. NAdam se samo da Ray Charles necehe rechi da je binsr i da hoche da bude pilot u Croatia airlanes-u. Zajebavm ali da pizdariju dovedem do besmisla koji u biti jest. Inache RIP Ray i kapa dolje. Kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by abraham 14/8/2020, 22:27

Mislim da je sada svima osim ADZ i Pupovaca jasno da se izborni zakon mora mijenjati. Chekaj tko je ono proglasio 40 000 gradzana DNRH nepismenima??? Kuschevich??? Onaj iz HDZ-a??? Onaj shta je pod istragom sa danashnjim danom...... O slatki zaboravu.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 22:27

Abe na blok listi.

Ne za zadnji post, standardno trolanje, imao je gorih upisa, pa onako kumulativno je skupio dovoljno bodova za blok listu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by abraham 14/8/2020, 22:37

Evo zaplakah. Muhahahahahaaaaaaa kialz uhljebnichkog mozga.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 22:42

abraham wrote:Evo zaplakah. Muhahahahahaaaaaaa kialz uhljebnichkog mozga.
jebe se tebe, ti si gore daleko... a što ćemo mi bokci koji smo tu, kako i kamo da se sklonimo od njegovog pravedničkog gnjeva... ovo da je uhljeb si ti rekao.... a ja tek primjetio na osnovu njegovog fotkanja biračkog listića... inače i tu je ispo kratak... umjesto da je zaokružio Olegu preferenciju on očito ne znajući a i iz straha da nešto ne zajebe, je samo zaokružio listu... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by abraham 14/8/2020, 22:51

Sve shta sam naveo u postovima je istina, fakti, jebi ga., Ako ne odgovaraju.... Nije moj problem. Nije mi Plenkovich bio bash tako odvratan ali mi se sada ono zgadio, maksimalno. Josh kada je rekao da je on rijeshio sastanak o pomochi nakon coraona virusa. Ajd bre u lepu pizdu materinu Vuchichu, ups Anemija Minor.. Voda ushla u ushi. Mislim morash biti debela seljachina ili imati neki poremechaj osobnosti da izvaljash tako shto. Ovaj forum je pun takovih shta su pronalazili perpetum mobile, bili medadzeri, inzhinjeri i sto chuda. Eto od silna pameti nemaju nista bolje za sebe nego da pishu na ovome opskurnom portalu. Chekam da se Musk i Gate jave ovdje pod nickovima kao Orao 1 i Orao 2.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by epikur37 14/8/2020, 23:36

Dobro de, bit će Škoro predsjednik a hasanče premijer :p

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 14/8/2020, 23:45

epikur37 wrote:Dobro de, bit će Škoro predsjednik a hasanče premijer :p


Ako miha, zovko, abe & comp. budu dovoljno glasno kmečali...

A Markićka će bit Miss Hrvatske 2022. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 15/8/2020, 00:16

mobiu$ wrote:Uglavnom, napisah sve što sam mislio, ako još tko hoće dobiti blok neka se javi, ako netko misli postaviti pitanja (pa i teška pitanja), ali to napravi kako radi tre, može i to.

A kmečaona može i bez mene. Neka vam Markićka, Radeljić i nazalno krmče udaraju ritam, toliko ste valjda sposobni.

Joj jebali vas Markićka, Hasanče i Škoro i tko sve ne da vas više jebali ... pa vi ih svaki posebno spominjete sto puta više nego svi mi ostali skupa.


A jebate ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 15/8/2020, 00:24

mobiu$ wrote:
epikur37 wrote:Dobro de, bit će Škoro predsjednik a hasanče premijer :p


Ako miha, zovko, abe & comp. budu dovoljno glasno kmečali...

A Markićka će bit Miss Hrvatske 2022. :P

Evo ih ... a ZDS ništa?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 15/8/2020, 00:26

mislim koji lik zajedno sa ovom tuzlanskom posvudušom... evo sad kad budemo imali sastanak gradskog odbora budem se malo hvalisao tu sa slikama predsjednika gradskog odbora uvaženim budućim gradonačelnikom grada S, a inače saborskim zastupnikom, koji je izabran u cijeli niz odbora... pa ako Bog da i leica kamera junačka uslika potvrdu.... ;)))))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 15/8/2020, 00:27

epikur37 wrote:Dobro de, bit će Škoro predsjednik a hasanče premijer :p


Ne, bit će Dodo koji ti se po državi u kojoj živiš posrao kao po genocidnoj tvorevini sred mosta kod Sremske Rače.

Dodo car.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 15/8/2020, 00:28

Sovak wrote:
mobiu$ wrote:
epikur37 wrote:Dobro de, bit će Škoro predsjednik a hasanče premijer :p


Ako miha, zovko, abe & comp. budu dovoljno glasno kmečali...

A Markićka će bit Miss Hrvatske 2022. :P

Evo ih ... a ZDS ništa?
baš mi ga je milo čitat, a baš me zanima kak će si jadan past u bed kad dobije po ušima.... sam da vidim tko ga drži na ...... kratkoj lajni... ;))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 15/8/2020, 00:36

michaellcmacha wrote:mislim koji lik zajedno sa ovom tuzlanskom posvudušom... evo sad kad budemo imali sastanak gradskog odbora budem se malo hvalisao tu sa slikama predsjednika gradskog odbora uvaženim budućim gradonačelnikom grada S, a inače saborskim zastupnikom, koji je izabran u cijeli niz odbora... pa ako Bog da i leica kamera junačka uslika potvrdu.... ;)))))

Ja se mogu frigati. Nećem u stranke.

Skroz sam out.

Nikaj, onda bum poslikal neku članicu biračkog odbora kad budu izbori ... zna biti komada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by epikur37 15/8/2020, 00:40

Sovak wrote:
michaellcmacha wrote:mislim koji lik zajedno sa ovom tuzlanskom posvudušom... evo sad kad budemo imali sastanak gradskog odbora budem se malo hvalisao tu sa slikama predsjednika gradskog odbora uvaženim budućim gradonačelnikom grada S, a inače saborskim zastupnikom, koji je izabran u cijeli niz odbora... pa ako Bog da i leica kamera junačka uslika potvrdu.... ;)))))

Ja se mogu frigati. Nećem u stranke.

Skroz sam out.

Nikaj, onda bum poslikal neku članicu biračkog odbora kad budu izbori ... zna biti komada.

imam i ja nekih slikica, pa možemo duplikate razmijeniti :)

hdz promatračice su redom u suknjama ispod koljena, laganim bijelim košuljama, uredne kose, diskretne šminke

šta nudiš u zamjenu ?

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 15/8/2020, 00:46

Sovak wrote:
michaellcmacha wrote:mislim koji lik zajedno sa ovom tuzlanskom posvudušom... evo sad kad budemo imali sastanak gradskog odbora budem se malo hvalisao tu sa slikama predsjednika gradskog odbora uvaženim budućim gradonačelnikom grada S, a inače saborskim zastupnikom, koji je izabran u cijeli niz odbora... pa ako Bog da i leica kamera junačka uslika potvrdu.... ;)))))

Ja se mogu frigati. Nećem u stranke.

Skroz sam out.

Nikaj, onda bum poslikal neku članicu biračkog odbora kad budu izbori ... zna biti komada.
a gle ja se još uvijek nadam, iako vidim da od tog ne bude ništa, da bi se hdz uistinu mogao disciplinirati u pravom smislu riječi i konačno postati prava stranka predvodnica hrvatskih političkih opcija, i da odgovornim i poštenim radom, razvesele populaciju koja je stvarala državu prije nego ta populacija napusti pozornicu... ovi umišljaji mladog stranačkog junca gdje svoja stremljenja zrcalno projicira na pošten svijet koji politiku i stranačku pripadnost vidi kao boljitak za državu i narod a ne dobitak za usku klijentelističku skupinu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by abraham 15/8/2020, 06:06

Kolega, dajte se resetirajte shta bi se reklo po hrvatski. Mentalitet. Kmet, boljshevik, demokrata...... SDP ima dobru prigodu da se malo promijeni ali sa onim bistrookim , bit che teshko. ADZ je ushtrojen i samo je anemija minor ta koja vuche konce. Slika je prenesena i na drzavu. PAdom, odlaskom ili nestankom anmeije minor hdz che se raspasti i nadam se nestati. Sve je u rukama velikog vodze,ponavljam velikog vodze. Po mome se(narochito u stranci i medzu uhljebima) stvorila vecha frka nego da je Jozo kako doshepao iz BG. Mediji, ministri, chlanstvo , stvara novi kult lichnosti. Anemija minir sam priveo pregovore o pomochi. Anemija minor spasio Eu, sto Eu, cijeli svijet. Zhalosno je a (meni) i gadljivo citati komentare ovdje. Niti trunka kritike ili samokritike. Na kraju pljuj po Shkori??? Po covjeku koji dan nije obnashao vlast. Jebesh 22 godine vlasti, sustavnog propadanja i nazadovanja, udri po Shkori Markichki i sl. Ozbiljno?????? Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest - Page 10 Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum