ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milorad rula sve u sedamnaest

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 11/8/2020, 17:01

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/trebalo-je-vremena-trebali-su-nam-ljudi-koji-mogu-ponijeti-teret-onoga-sto-je-poneseno-u-kninu-15012733
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 11/8/2020, 17:02

[size=47]ZDS treba maknuti iz javnog prostora, a dio poruka iz Srbije ipak se mora razumjeti. Evo zašto[/size]

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 11/8/2020, 17:04

Dio tih oštrih poruka treba razumjeti jer nisu ljudi bili pripremljeni na njih, nisu imali i nemaju dovoljno informacija o tome što će se dogoditi. A s druge strane, dio poruka dolazi zbog toga što još uvijek nije stvoreno dovoljno povjerenja da se to uradi. Ali, siguran sam da su i dalje vrata razgovora otvorena.

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 11/8/2020, 17:05

Kako je lepo biti gluptup... O kako je lepo biti glup kao hdz

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by crvenkasti 11/8/2020, 17:07

Ako moramo maknut ZDS, onda ništa.

To je je najsvetiji dio hrvatstva. To ne damo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 11/8/2020, 17:08

michaellcmacha wrote:Kako je lepo biti gluptup... O kako je lepo biti glup kao hdz

A zamisli koliko ste pametni tek vi kad vam je HDZ na vlasti...ni mrdnut ne smijete. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 11/8/2020, 17:12

Gle loThka jel imaš ti iskaznicu

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 11/8/2020, 17:23

michaellcmacha wrote:Gle loThka jel imaš ti iskaznicu

Haha pa stvarno si ko drot, acab.

Imam ti ja i kreditnu i debitnu karticu.

Ispunjavam redovito i W-2 formular (jel znaš što je to?)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Šandor Winnetou 11/8/2020, 17:40

mobiu$ wrote:
michaellcmacha wrote:Kako je lepo biti gluptup... O kako je lepo biti glup kao hdz

A zamisli koliko ste pametni tek vi kad vam je HDZ na vlasti...ni mrdnut ne smijete. :)
ogradili ste se od četnika u mantiji irineja no to nije učinio pupi i ekipa oko njega, očito je (po meni) da vama/nama zavlače bez vazelina. Bez istine i bez javnog priznanja o tome tko je agresor a tko žrtva ništa od ovog plenkijevog plana.
Ovdje je 4 do 5 časnika HVa u profesionalnim brigadama i svi se slažemo da igrate po tankoj niti i zaigrali ste na jebenu opciju prepunog hazarda i ustupaka. Taktika odsjeći pupčanu vrpcu sa srbijom je ok no klanjati se svakom pojedinačnom srbinu dok mi tražimo 1500 ljudi je onako više mazohizam nego suverenistička politika da ne pričamo o tome da se 56 srba(priznatih kao zločin u Oluji od strane HVa) uspoređuje sa 15 tisuća pobijenih Hrvata od toga 400+ djece.
Oću reći pazite da se ne okliznete dok hodate iznad provalije jer je daleko do zemlje ako prokližete i padnete i bolje da se taj igrokaz sa hrvatske strane smanji debelo i prisilite srbende da počnu jasniju komunikaciju oko toga što je u stvari domovinski rat.

_________________
Milorad rula sve u sedamnaest Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 11/8/2020, 17:40

Otkud ti znaš tko je vi  tko mi... Zato sam te pitao... Ti očito nisi svjestan da ova politička nomenklatura neće dovijeka voditi hdz, kao što očito nisi svjestan da dobar dio članstva neće napustiti stranku, ali zasigurno ne podržava ovakav vid političkog, nadasve dugoročno štetnog prostituiranja...usput znanja radi sisački ogranak je jedan od najstarijih... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 11/8/2020, 17:54

Dakle, non-stop slušam ta dociranja od branitelja i utemeljitelja (u poluvremenu žicaju dijagnozu, posao za dijete i pravni savjet - ali to je ok).

Sjetim se Aristotela - kraljevi ne smiju biti ratnici, i obrnuto. Slučajno ili ne, utemeljiteljima i braniteljima svaka čast, pa zna se kako započinjemo sastanke, ali HDZ je uvijek vodio politiku na temelju savjeta sa svih strana, ali temeljeno na nauku i radu dr. Tuđmana i vlastite procjene što je dobro za Hrvatsku.

Što se tiče djelatnih časnika OSRH, očekujem da se ne bave politikom. Nismo u Africi ili Latinskoj Americi, a OSRH nije JNA, a naši časnici nisu đenerali, naši branitelji nisu SUBNOR. Protiv toga ste se uostalom i borili.

A što je dobro za Hrvatsku, nije nužno dobro i za HDZ, ali srećom u stani-pani situacijama uvijek nam je bilo i jest jasno što je prioritet i tko tu kome služi. Kao recimo 2000-te.

Članstvo se moglo pobuniti na unutarstranačkim izborima protiv ovakve politike, ne znam kad će tako brzo dobiti novu prigodu. Pobijedili smo glatko.

A to da smo na niti...pa uvijek smo na niti, navikli smo. ;) Meni je neki dan Marcel preporučio Machiavellia (Il Principe, ne znam što drugo), sada ga ja tebi preporučujem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Šandor Winnetou 11/8/2020, 18:02

Moj post je bio dobronamjeran, ne svađalački. Ne odbacujte tek tako mišljenja operativaca sa terena i onih koji imaju enormno iskustvo o tome što znači pregovarati sa srbima, 13 primirje potpisano sa srbima je bio kraj Vukovara i nezapamćeni zločini koje su srbi nakon toga učinili. Ignorirajte to i opet će nas povjest lupiti po našoj tupavoj bundevi

_________________
Milorad rula sve u sedamnaest Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by michaellcmacha 11/8/2020, 18:10

mobiu$ wrote:Dakle, non-stop slušam ta dociranja od branitelja i utemeljitelja (u poluvremenu žicaju dijagnozu, posao za dijete i pravni savjet - ali to je ok).

Sjetim se Aristotela - kraljevi ne smiju biti ratnici, i obrnuto. Slučajno ili ne, utemeljiteljima i braniteljima svaka čast, pa zna se kako započinjemo sastanke, ali HDZ je uvijek vodio politiku na temelju savjeta sa svih strana, ali temeljeno na nauku i radu dr. Tuđmana i vlastite procjene što je dobro za Hrvatsku.

Što se tiče djelatnih časnika OSRH, očekujem da se ne bave politikom. Nismo u Africi ili Latinskoj Americi, a OSRH nije JNA, a naši časnici nisu đenerali, naši branitelji nisu SUBNOR. Protiv toga ste se uostalom i borili.

A što je dobro za Hrvatsku, nije nužno dobro i za HDZ, ali srećom u stani-pani situacijama uvijek nam je bilo i jest jasno što je prioritet i tko tu kome služi. Kao recimo 2000-te.

Članstvo se moglo pobuniti na unutarstranačkim izborima protiv ovakve politike, ne znam kad će tako brzo dobiti novu prigodu. Pobijedili smo glatko.

A to da smo na niti...pa uvijek smo na niti, navikli smo. ;) Meni je neki dan Marcel preporučio Machiavellia (Il Principe, ne znam što drugo), sada ga ja tebi preporučujem.
Tre ti je poprilično dobro pojasnio o čemu se radi. naravno ti okreokre ćeš pilu i kažeš boldano,  a u stvari je obrnuto... Kako rekoh radite kako mislite da je najbolje za vas, koji stranku u ovom razdoblju vodite, članstvo na nižim razinama pretežno misli da ne radite dobro, ali nema neki poseban a usput i učinkovit instrument da ukaže na to... Ako se ispostavi da ste pogriješili i ako zbog vaše partikularne svjesno inicirane greške nastupe značajne posljedice, budi siguran da će vas se pozvati na odgovornost.....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by kaya 11/8/2020, 18:10

A mislim, pomiriti se sa vladajućom strukturom u beogradu šešeljevih nosaća pive i zvučnika i irinejem nije moguće . S njima se ne može pomiriti nitko na svijetu i zato stalno dobivaju ćuške i od zapada i od amerike pa i od rusije. Jedino brat siđipeng ih trpi dok im ne izvuče sve rude. Jer stalno kevću, grizu, destabiliziraju, lažu, mažu.
S njima se ne mogu pomiriti ni njihovi građani, bar oni s mozgom.
Pa pupi priča bezveze.
A ove srbe ovdje treba stvarno više ostaviti na miru .
Mada ja ne znam tko ih dira doduše, torcidaši i maloljetni huligani. To je za policiju posao..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 11/8/2020, 18:12

tre wrote:Moj post je bio dobronamjeran, ne svađalački. Ne odbacujte tek tako mišljenja operativaca sa terena i onih koji imaju enormno iskustvo o tome što znači pregovarati sa srbima, 13 primirje potpisano sa srbima je bio kraj Vukovara i nezapamćeni zločini koje su srbi nakon toga učinili. Ignorirajte to i opet će nas povjest lupiti po našoj tupavoj bundevi

Znam tre.

I savjet sa te strane je itekako dobrodošao i biti će razmotren s dužnim poštovanjem.

Pupi je pokušao na mala vrata uvesti Beograd, odgovorili su i Plennkovic i Milanovic, pa možda na kraju se ovaj proces završi.

I to bi bila jebena šteta za Hrvatsku, jer mi se ne sviđa da 4,2% stanovništva, tri saborska zastupnika u Hrvatskoj najprije gledaju u BG, pa tek onda rade u Hrvatskoj. To je opasno, Hrvatska bi bila stabilnija sa tom vrpcom presječenom.

Ali ako realnost ne da ni dijalog, ako nakon preko 100 godina oni i dalje gledaju BG i slušaju bezuvjetno Irineja, onda ćemo prekinuti, i to smo Pupovca jasno dali do znanja.

Ali vrućina koju on objektivno trpi iz nervoznog Beograda, i nervoza tamo, je dobar indikator.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 11/8/2020, 18:16

michaellcmacha wrote:
Tre ti je poprilično dobro pojasnio o čemu se radi. naravno ti okreokre ćeš pilu i kažeš boldano,  a u stvari je obrnuto... Kako rekoh radite kako mislite da je najbolje za vas, koji stranku u ovom razdoblju vodite, članstvo na nižim razinama pretežno misli da ne radite dobro, ali nema neki poseban a usput i učinkovit instrument da ukaže na to... Ako se ispostavi da ste pogriješili i ako zbog vaše partikularne svjesno inicirane greške nastupe značajne posljedice, budi siguran da će vas se pozvati na odgovornost.....

Ovo tvoje upinjanje kako lažem odbacujem, kao i propitivanje o iskaznicama.

Ostalo - članstvo ima na raspolaganju nedovršene redovne izbore, izvanredne izbore, unutarstranački referendum, itd.

Da li ti je možda palo na pamet da ja bolje čitam članstvo i što birači žele i očekuju od nas nego ti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 11/8/2020, 18:23

kaya wrote:A mislim, pomiriti se sa vladajućom strukturom u beogradu šešeljevih nosaća pive i zvučnika i irinejem nije moguće . S njima se ne može pomiriti nitko na svijetu i zato stalno dobivaju ćuške i od zapada i od amerike pa i od rusije. Jedino brat siđipeng ih trpi dok im ne izvuče sve rude. Jer stalno kevću, grizu, destabiliziraju, lažu, mažu.
S njima se ne mogu pomiriti ni njihovi građani, bar oni s mozgom.
Pa pupi priča bezveze.
A ove srbe ovdje treba stvarno više ostaviti na miru .
Mada ja ne znam tko ih dira doduše, torcidaši i maloljetni huligani. To je za policiju posao..

S BG nemamo nikakav kontakt, a kamoli dijalog kakav pokušavamo - ali samo pokušavamo, ne upinjemo se ako nisu spremni - imati s hrvatskim Srbima ovdje.

Propadne li taj dijalog zbog pritiska Beograda, nama ok.

Hrvatski Srbi će još jednom platiti račun i danak svojoj kratkovidnosti.

Ali ovoga puta će i Beograd morati odgovarati u međunarodnoj areni zašto radi to što radi, na Kosovu, u Hrvatskoj, CG, BiH, zašto vrši pritisak na Sjevernu Makedoniju i kud bi takva zemlja uopće htjela.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 11/8/2020, 18:31

michaellcmacha wrote:Kako je lepo biti gluptup... O kako je lepo biti glup kao hdz


Pupi zavrće uši HDZ-u i docira vladi RH što treba raditi na tek jednu podjelu ispod maksimale.

Pazi ovo!

"Raduje me što je patrijarh srpski, njegova svetost Irinej poslao poruku ohrabrenja za sve one koji se upute tim putem."

Putem "priznavanja genocida nad Srbima"?

Igrokaz Pupovca i Dačića o odvajanju Srba iz Hrvatske (čitaj SDSS i PPS ) od Beograda ... tko to još nakon ovih izjava puši?

Naivnih li ljudi.

Rekoh, oni Srbi koji ne jebu Srbiju niti pol posto su odavno cijepljeni protiv ćaršijske groznice i s njima nismo imali problema niti ih imamo.

Ovi pak s ćaršijskom groznicom su neizlječivi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 11/8/2020, 18:40

tre wrote:Moj post je bio dobronamjeran, ne svađalački. Ne odbacujte tek tako mišljenja operativaca sa terena i onih koji imaju enormno iskustvo o tome što znači pregovarati sa srbima, 13 primirje potpisano sa srbima je bio kraj Vukovara i nezapamćeni zločini koje su srbi nakon toga učinili. Ignorirajte to i opet će nas povjest lupiti po našoj tupavoj bundevi

X
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Guest 11/8/2020, 18:50

mobiu$ wrote:
kaya wrote:A mislim, pomiriti se sa vladajućom strukturom u beogradu šešeljevih nosaća pive i zvučnika i irinejem nije moguće . S njima se ne može pomiriti nitko na svijetu i zato stalno dobivaju ćuške i od zapada i od amerike pa i od rusije. Jedino brat siđipeng ih trpi dok im ne izvuče sve rude. Jer stalno kevću, grizu, destabiliziraju, lažu, mažu.
S njima se ne mogu pomiriti ni njihovi građani, bar oni s mozgom.
Pa pupi priča bezveze.
A ove srbe ovdje treba stvarno više ostaviti na miru .
Mada ja ne znam tko ih dira doduše, torcidaši i maloljetni huligani. To je za policiju posao..

S BG nemamo nikakav kontakt, a kamoli dijalog kakav pokušavamo - ali samo pokušavamo, ne upinjemo se ako nisu spremni - imati s hrvatskim Srbima ovdje.

Propadne li taj dijalog zbog pritiska Beograda, nama ok.

Hrvatski Srbi će još jednom platiti račun i danak svojoj kratkovidnosti.

Ali ovoga puta će i Beograd morati odgovarati u međunarodnoj areni zašto radi to što radi, na Kosovu, u Hrvatskoj, CG, BiH, zašto vrši pritisak na Sjevernu Makedoniju i kud bi takva zemlja uopće htjela.

Pa dobro Mobiuse, jači igrači nisu uspjeli raskinuti tu vezu Srba u Hrvatskoj i Beograda i SPC preko stotinu godina.

Zašto vi držite da je to sada moguće?

Zato što je 21. stoljeće? Bruxelles?

Ta veza je kod njih utkana tijekom stvaranja moderne srpske nacije i ona je neraskidiva kao što je veza BIH Hrvata i Hrvatske neraskidiva.

I samo da ti velim glede Tuđmanove politike na koju se pozivate.

Dok je stari bio to što je bio, Pupovac i ekipa mu slična bili su manji od makova zrna, a kamoli da bi mu tako docirali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milorad rula sve u sedamnaest Empty Re: Milorad rula sve u sedamnaest

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum