ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath Wed 28 Jun - 23:46

pismejker wrote:..kad se vratila ,automatski je sud dodijelio kcer ocu...

I nije se rulja bunila, navijači Bayerna, taksisti, babe iz kvarta, štrace predvođene nekom njemačkom Sevom? cheers

catabbath

Posts : 12406
2015-08-22


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Guest Wed 28 Jun - 23:49

catabbath wrote:
pismejker wrote:..kad se vratila ,automatski je sud dodijelio kcer ocu...

I nije se rulja bunila, navijači Bayerna, taksisti, babe iz kvarta, štrace predvođene nekom njemačkom Sevom? cheers
Ma jok..Interesantno je sto je ta kuja tada napravila..da bude 1:1,osla je ponovno u svabiju i pojebala se sa nekim likom i zatrudnila..dosla kuci..koju godinu poslije obolila od tumora debelog crijeva i umrla..RIP..pokoj joj dusi..

Pocela se kad je muz zaposlio izlaziti sa jednom lokalnom kurvicom,i praviti sranja..zato je krenulo prema razvodu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Leviathan2 Wed 28 Jun - 23:51

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
catabbath wrote:Ono žena je ukrala dite ocu, zbrisala u bosnu, falsificirala mu papire tamo se bavila nećemo reći čime, popušila na svim sudovima, i još joj se sudi u Splitu, završila na tjeralici interpola ali bitno da je ona majka jer majke su svete krave za kojie zakoni ne vrijede cheers
nije ukrala, dite je i njezino koliko i njegovo, s obzirom da je ona osjecala da bi mogla izvuci kraj postupila je onako kako jest, i odobravam, fajt za svoje misljenje do zadnje kapi krvi, jebo zakone, zakoni su dobri samo za one kojima mogu posluzit
Imam jednog frenda..bio se razvodio od zene i zena je tijekom razvoda i dodijele djeteta nekom roditelju,uzela kci i otisla za svabiju..kad se vratila ,automatski je sud dodijelio kcer ocu...
jap, zar nije imala pravo
imala je apsolutno pravo, jedino sto jedan roditelj nema pravo je uskratit vidjenje drugom roditelju, medjutim u nekim slucajevima je i to opravdano
roditelj nije samo onaj ko napravi djete nego onaj ko ga podize
imali smo slucaj u plemenu, clan plemena je bio u razvodu, zena nije bila originalno iz plemena, razvod je bio banalan, on je na ribolovu provodio svaki moguci momenat i zanemari i zenu i djecu,  medjutim kad je doslo da razvoda postao je agresivan prema njoj, potegli su i skrb oko djeteta i on je dobio skrb, nakon 3 dana se morao odreci skrbi i ima pravo biti sa djecom kad to ne ometa njihove obveze, u 10godina je otisao tri puta vidjt djecu, tek kad su djeca pocela odbijat da ga vide shvatio je gdje je grijesio, sad ima djecu s drugom zenom al okanuo se svih hobija i redovno ide obici djecu iz prvog braka, skrb je izgubio po nalogu plemena i isto tako mu je ispostavljen racun za 10 godina koje se iz plemenske kase izdvajalo za uzdrzavanje djece i skolovanje, u cijeloj prici ona njemu nikad nije branila da dojde vidjet djecu niti je postavljala bilo kakove uvjete
znaci zakon zakurac, samo pravda
solomon

_________________
Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Guest Wed 28 Jun - 23:52

ispickati roditelje i pod prijetnjom smrtju,natjerati ih da ostanu u braku,dok djete ne odraste i ne odskoluje se..poslije toga,ako hoce u MP& nek idu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Leviathan2 Wed 28 Jun - 23:55

pismejker wrote:ispickati roditelje i pod prijetnjom smrtju,natjerati ih da ostanu u braku,dok djete ne odraste i ne odskoluje se..poslije toga,ako hoce u MP& nek idu..
u slucajevima koji su rjetki u pelemnu ako se roditelji ne dogovore a dogovor je iznad bilo koga, ako se ne dogovore onda prevednik odlucuje s kim ce djete rasti, uzimaju se u obzir sve osobine roditelja

_________________
Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Guest Thu 29 Jun - 0:04

nema..pizdra mu materina,u pocetku sve med i mlijeko,kad se mošnje i jajnici malo zasite seksa,sebicje onda pocne djelovati,a djecu tko jebe..nek ostanu bez roditelja..kazem ja kako su krenuli,dok dijete ne zavrsi skolovanje.,kasnije nek se jebu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath Thu 29 Jun - 1:23

Ugl. da napravimo rezime.  Štracu zatvorici na Bilice podhitno a maloga vratiti ocu :). laku noć
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12406
2015-08-22


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by T. Thu 29 Jun - 11:06

kaja wrote:i ponovo, kao i kod severine, jel sutkinja poštenog i neovisnog hrvatskog suda pitala dijete s kim bi htjelo živjeti. taj odgovor bi bio početak za presudu. 
ako je od neke druge do sedme godine s majkom nekako sumnjam da bi htjelo živjeti s ocem kojega nije vidio godinama. mislim da ga nitko nije pitao ništa a da je poštena sutkinja opet dobila lovu...

smatram da se nije radilo o meritornoj odluci te da nije vođen kontradiktoran sudski postupak, već da se radilo samo o postupku priznanja i ovrhe strane sudske odluke, to su različite stvari....
T.
T.

Posts : 17138
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Thu 29 Jun - 11:18

gledajte..onaj tko nema djecu ne zna kako je to...osobno ako je majka u redu prema djetetu i brine se u slucjau rastave ja bi prepustio djeci majci uz naravno viđanje..zasto?..zato jer odgovorne majke znaju s djecom bolje nego ocevi.em su njeznije..em lakse znaju sto djeci treba...ja sam za svoju djecu gotovo sve pitao zenu...sto im treba i kako..dobro kasnije nesto naucis ali naspram majke nije jos to to...u ovom slucaju..cini mi se da otac fura taalijansku liniju djeteta i to forsira...i zato ispada ljaske..i neprincipijalan i daje argumente drugoj strani...ono izjave tipa..'ona je kao maloljetnica ubijale muslimane u mostaru'..ili..'ona je turkinja'..samo odaje sve o ocu i njegovom razmisljanju..i u ovom slucaju drzao bi se one titove,...'ne treba se zakona drzat ko pijan plota'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Guest Thu 29 Jun - 11:22

vuksadinare wrote:gledajte..onaj tko nema djecu ne zna kako je to...osobno ako je majka u redu prema djetetu i brine se u slucjau rastave ja bi prepustio djeci majci uz naravno viđanje..zasto?..zato jer odgovorne majke znaju s djecom bolje nego ocevi.em su njeznije..em lakse znaju sto djeci treba...ja sam za svoju djecu gotovo sve pitao zenu...sto im treba i kako..dobro kasnije nesto naucis ali naspram majke nije jos to to...u ovom slucaju..cini mi se da otac fura taalijansku liniju djeteta i to forsira...i zato ispada ljaske..i neprincipijalan i daje argumente drugoj strani...ono izjave tipa..'ona je kao maloljetnica ubijale muslimane u mostaru'..ili..'ona je turkinja'..samo odaje sve o ocu i njegovom razmisljanju..i u ovom slucaju drzao bi se one titove,...'ne treba se zakona drzat ko pijan plota'

vidi vidi ustaško govance sad mu je Tito drag.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Thu 29 Jun - 11:25

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:gledajte..onaj tko nema djecu ne zna kako je to...osobno ako je majka u redu prema djetetu i brine se u slucjau rastave ja bi prepustio djeci majci uz naravno viđanje..zasto?..zato jer odgovorne majke znaju s djecom bolje nego ocevi.em su njeznije..em lakse znaju sto djeci treba...ja sam za svoju djecu gotovo sve pitao zenu...sto im treba i kako..dobro kasnije nesto naucis ali naspram majke nije jos to to...u ovom slucaju..cini mi se da otac fura taalijansku liniju djeteta i to forsira...i zato ispada ljaske..i neprincipijalan i daje argumente drugoj strani...ono izjave tipa..'ona je kao maloljetnica ubijale muslimane u mostaru'..ili..'ona je turkinja'..samo odaje sve o ocu i njegovom razmisljanju..i u ovom slucaju drzao bi se one titove,...'ne treba se zakona drzat ko pijan plota'

vidi vidi ustaško govance sad mu je Tito drag.
pa ja nikad nisam ni rekao da je tito imao samo negativnih strana procitaj moje postove...imao je mana i vrlina ko i svi drugi...samo ej imao srecud aje djelovao u vremenu hladnog rata..kad se mogao prebacivati kao ping pong loptica.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Guest Thu 29 Jun - 11:31

vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:gledajte..onaj tko nema djecu ne zna kako je to...osobno ako je majka u redu prema djetetu i brine se u slucjau rastave ja bi prepustio djeci majci uz naravno viđanje..zasto?..zato jer odgovorne majke znaju s djecom bolje nego ocevi.em su njeznije..em lakse znaju sto djeci treba...ja sam za svoju djecu gotovo sve pitao zenu...sto im treba i kako..dobro kasnije nesto naucis ali naspram majke nije jos to to...u ovom slucaju..cini mi se da otac fura taalijansku liniju djeteta i to forsira...i zato ispada ljaske..i neprincipijalan i daje argumente drugoj strani...ono izjave tipa..'ona je kao maloljetnica ubijale muslimane u mostaru'..ili..'ona je turkinja'..samo odaje sve o ocu i njegovom razmisljanju..i u ovom slucaju drzao bi se one titove,...'ne treba se zakona drzat ko pijan plota'

vidi vidi ustaško govance sad mu je Tito drag.
pa ja nikad nisam ni rekao da je tito imao samo negativnih strana procitaj moje postove...imao je mana i vrlina ko i svi drugi...samo ej imao srecud aje djelovao u vremenu hladnog rata..kad se mogao prebacivati kao ping pong loptica.....

ja sam pročitao tvoje postove i svi su fokusirani na mane a niti jedan post nisi napisao o pozitivnim.

dakle, selektivno barbarsko kamenjarsko klerofašističko ustaška logika kod tebe ili patološka mentalna retardacija ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Thu 29 Jun - 11:32

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:gledajte..onaj tko nema djecu ne zna kako je to...osobno ako je majka u redu prema djetetu i brine se u slucjau rastave ja bi prepustio djeci majci uz naravno viđanje..zasto?..zato jer odgovorne majke znaju s djecom bolje nego ocevi.em su njeznije..em lakse znaju sto djeci treba...ja sam za svoju djecu gotovo sve pitao zenu...sto im treba i kako..dobro kasnije nesto naucis ali naspram majke nije jos to to...u ovom slucaju..cini mi se da otac fura taalijansku liniju djeteta i to forsira...i zato ispada ljaske..i neprincipijalan i daje argumente drugoj strani...ono izjave tipa..'ona je kao maloljetnica ubijale muslimane u mostaru'..ili..'ona je turkinja'..samo odaje sve o ocu i njegovom razmisljanju..i u ovom slucaju drzao bi se one titove,...'ne treba se zakona drzat ko pijan plota'

vidi vidi ustaško govance sad mu je Tito drag.
pa ja nikad nisam ni rekao da je tito imao samo negativnih strana procitaj moje postove...imao je mana i vrlina ko i svi drugi...samo ej imao srecud aje djelovao u vremenu hladnog rata..kad se mogao prebacivati kao ping pong loptica.....

ja sam pročitao tvoje postove i svi su fokusirani na mane a niti jedan post nisi napisao o pozitivnim.

dakle, selektivno barbarsko kamenjarsko klerofašističko ustaška logika kod tebe ili patološka mentalna retardacija ?
procitaj bolje....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 10 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum