ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by vuksadinare Sun 5 Dec - 7:17

https://direktno.hr/domovina/novi-sef-zagrebackog-sdp-zelim-povratak-trga-marsala-tita-i-da-jedna-ulica-zagrebu-dobije-ime-aleksa-252257/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by vuksadinare Sun 5 Dec - 7:20

...i zasto ce na zalost hdz vladati...tito,zec vjecne zrtve..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by vuksadinare Sun 5 Dec - 7:25

...mi u zagrebu kao da smo zaglavili danas kao na kubi,u doba mao ce tunga i 'kulturne revolucije'...onaj blesavi yoda ima pravo..a bormes zagreb pretekao danas rijeku u 'tekovinama revolucije'...uzas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by Guest Sun 5 Dec - 9:49

Misli si čovjek da su dotaknuli dno ... kad ono ... oni sebi kopaju još dublje i hitaju se naglavce unutra.

Pa Maras je bil BMW 320/1981. u odnosu na ovu ''peglicu'' (Polski Fiat 126/1980. za ove mlajše ak ne znaju) koji je izabran za predsjednika gradskog SDP-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by marcellus Sun 5 Dec - 10:25

Sovak wrote:Misli si čovjek da su dotaknuli dno ... kad ono ... oni sebi kopaju još dublje i hitaju se naglavce unutra.

Pa Maras je bil BMW 320/1981. u odnosu na ovu ''peglicu'' (Polski Fiat 126/1980. za ove mlajše ak ne znaju) koji je izabran za predsjednika gradskog SDP-a.

videl sam keramičke pločice koje su bile pametnije od marasa, al ajde...

_________________
Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by jastreb Sun 5 Dec - 11:18

vuksadinare wrote:...mi u zagrebu kao da smo zaglavili danas kao na kubi,u doba mao ce tunga i 'kulturne revolucije'...onaj blesavi yoda ima pravo..a bormes zagreb pretekao danas rijeku u 'tekovinama revolucije'...uzas
Rijeka uopće nema onaj socijalistički sukzs,kakav je imala još prije 20 g.

Ljudi koji su Rijeku činili crvenom ( bivši rukovodioci,partiski funkcioneri,borci NOB,milicioneri,vojna lica,radnici...) uglavnom su pomrli ili su jako stari.

Rijeka je danas jedan od centara reakcije i nacionalizma čemu poseban pečat daju mlađi naraštaji okupljeni oko Rmade,zatim doseljenici pod utjecajem HDZ i CUH,te pokatoličeni ili asimilurani Srbi.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by Guest Sun 5 Dec - 13:07

marcellus wrote:
Sovak wrote:Misli si čovjek da su dotaknuli dno ... kad ono ... oni sebi kopaju još dublje i hitaju se naglavce unutra.

Pa Maras je bil BMW 320/1981. u odnosu na ovu ''peglicu'' (Polski Fiat 126/1980. za ove mlajše ak ne znaju) koji je izabran za predsjednika gradskog SDP-a.

videl sam keramičke pločice koje su bile pametnije od marasa, al ajde...

Pa je ... ''ajde'' ... to je i poanta koju sam htel reći.

Ak je Maras ''ajde'' od ovog, kaj je tek ovaj?

To ne mreš nazvati niti panjem jer bi skroz vrijeđal panj.

Drugarice i drugovi ... Đej Bi Ti i... Aleksandra Zec ... .


Koji qrtz?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by epikur37 Sun 5 Dec - 13:47

Taman kad pomisliš da je pravašija ipak naodvaljenija

uleti ljevica s favoritom i preuzme štafetu:D

epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by epikur37 Sun 5 Dec - 13:47

I čini se da će sad dobiti medijski prostor u nedjelju u 2
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by darth_vader Sun 5 Dec - 13:48

Konačno se politika vraća na bitne teme. Bilo je i vrijeme više...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by darth_vader Sun 5 Dec - 13:50

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...mi u zagrebu kao da smo zaglavili danas kao na kubi,u doba mao ce tunga i 'kulturne revolucije'...onaj blesavi yoda ima pravo..a bormes zagreb pretekao danas rijeku u 'tekovinama revolucije'...uzas
Rijeka uopće nema onaj socijalistički sukzs,kakav je imala još prije 20 g.

Ljudi koji su Rijeku činili crvenom ( bivši rukovodioci,partiski funkcioneri,borci NOB,milicioneri,vojna lica,radnici...) uglavnom su pomrli ili su jako stari.

Rijeka je danas jedan od centara reakcije i nacionalizma čemu poseban pečat daju mlađi naraštaji okupljeni oko Rmade,zatim doseljenici pod utjecajem HDZ i CUH,te pokatoličeni ili asimilurani Srbi.

Ti si kralj, majke mi...

:ming1
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by epikur37 Sun 5 Dec - 14:00

Glede Trga, premda Zagreb slovi kao ljevičarski grad i sl. uvjeren sam da bi na referendumu pao prijedlog vraćanja trga Titu.

Ovaj idiot ne samo da je idiot nego uopće nema osjećaja za narod i ljude koje bi predstavljao.

oporba nam je i lijeva i desna u žalosnom stanju

dođe mi predložiti hdzu da daje kakve donacije za političku konsolidaciju oporbe

ovo ne valja ovako
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by darth_vader Sun 5 Dec - 14:03

Ako sad ne raščistimo tko je gdje bio 1941.-1945., nećemo nikad. Podržavam inicijativu ovog hrabrog te vizionarski nastrojenog čovjeka. Kucnuo je čas konačnog obračuna...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by epikur37 Sun 5 Dec - 14:06

Glupkakurac wrote:Ako sad ne raščistimo tko je gdje bio 1941.-1945., nećemo nikad. Podržavam inicijativu ovog hrabrog te vizionarski nastrojenog čovjeka. Kucnuo je čas konačnog obračuna...

sad il nikad, jednom sve dovesti u red i raščistiti
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by niels Sun 5 Dec - 14:16

Glupkakurac wrote:Ako sad ne raščistimo tko je gdje bio 1941.-1945., nećemo nikad. Podržavam inicijativu ovog hrabrog te vizionarski nastrojenog čovjeka. Kucnuo je čas konačnog obračuna...

Ja sam uglavnom bio u podrumu. :)

Ali to je samo posljedica, ne i uzrok. Uzrok je u panslavističkoj ideji koja je Hrvatsku gurnula u Jugoslaviju, Strossmayer i ekipa, njih treba lustrirati bez daljnjeg. :D
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by niels Sun 5 Dec - 14:24

Isto tako, nedavno je oko Vukovara nastao opći konsenzus da, iako su branitelji pokazali nevjerojatnu hrabrost i umijeće ratovanja, glupost agresora im je bila najveći saveznik.

Vrijeme je da Gotovac predloži, a TT usvoji i da Zagreb dobije kip Slobodana Miloševića, trg Veljka Kadijevića, Arkanovu aveniju, ulicu Blagoja Adžića…

Nadalje, Grad Zagreb bi trebao platiti drugu Gotovcu put u Sjevernu Koreju kako bi izučavao tekovine punokrvne socijalističke republike. I bilo bi poželjno da izučava to što dulje, u kakvom logoru.
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by jastreb Sun 5 Dec - 14:28

Pametan lik. Sviđa mi se.

Ima viziju. I odlučnost.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by darth_vader Sun 5 Dec - 14:29

cheers cheers cheers
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by epikur37 Sun 5 Dec - 14:30

jastreb wrote:Pametan lik. Sviđa mi se.

Ima viziju. I odlučnost.

Ovo je provokacija.

svi smo se složili da je lik retardiran
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by vuksadinare Sun 5 Dec - 14:34

jastreb wrote:Pametan lik. Sviđa mi se.

Ima viziju. I odlučnost.
A sta's...nisi ti kriv
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore Empty Re: Ovaj lik je dokaz zasto je SDP tu gdje je danas..a moze i gore

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum