ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath 28/6/2017, 14:39

Ajoj Vuče nadam se za tebe da nije ubijala muslimane :)

catabbath

Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare 28/6/2017, 14:40

catabbath wrote:Ajoj Vuče nadam se za tebe da nije ubijala muslimane :)
nisam ja alessandro.. lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Eva_ 28/6/2017, 14:41

Koji kreten taj Talijan.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 14:41

Imam dvi rodice u Italiji , udane za Talijane , jedna ima maloga druga kcer , dosta pratim tu situaciju tamo al nece ni taj njegov Torino baš najbolje proc u ovoj masovnoj invaziji koja uslijeđuje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 14:43

Eva_ wrote:Koji kreten taj Talijan.
Il cretino.

lol!

Ma je stvarno ono izjave cista nula od lika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare 28/6/2017, 14:43

Eva_ wrote:Koji kreten taj Talijan.
problem je sto je njegove 'argumente' uvazio sud ili sudovi kako u italiji tako i u hravtskoj...kaskve veze imaju događaji u mostaru sa njihovim brakom ili sinom...dok nina iznosi argumente vezano uz probleme u braku ovaj iznosi 'argumenete' koji nemaju veze sa vezom i brakom..vise s politikom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare 28/6/2017, 14:45

sve vise sam u dojmu da je lik i njegova obitelj 'podmazali' suce....s obzirom da je vjerojatno manje vise istu argumentaciju davao na sudu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 14:46

vuksadinare wrote:
Eva_ wrote:Koji kreten taj Talijan.
problem je sto je njegove 'argumente' uvazio sud ili sudovi kako u italiji tako i u hravtskoj...kaskve veze imaju događaji u mostaru sa njihovim brakom ili sinom...dok nina iznosi argumente vezano uz probleme u braku ovaj iznosi 'argumenete' koji nemaju veze sa vezom i brakom..vise s politikom
Valjda želi mobilizirati talijansku javnost i dobit je na svoju stranu da izvrše pritisak tj želi jer je to i rekao baš tako no ispada samo ogavan , netreba mu to kad postoje odluke suda i tako ce se riješavat a ne sad la guerra per il bimbo jbte ( rat za bebaca )
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Eva_ 28/6/2017, 14:50

Lik nije normalan, i ove njegove izjave sam joj mogu ići u prilog.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 14:52

Eva_ wrote:Lik nije normalan, i ove njegove izjave sam joj mogu ići u prilog.
Pa ...sad bi kao trebalo gledat mentalno zdravlje djeteta a on poziva 60 miljona Talijana u nekakvi fight protiv 4 miljona Hrvata.

Pametnom dovoljno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare 28/6/2017, 14:53

Nina Kuluz:'Alessandro i ja smo imali koliko toliko dobar odnos dok se nije pocela mjesati njegova obitelj u nas brak prije toga u vezu.Alessandro je sve vise podpadao pod njihov utjecaj a mene zapostavljao kao i kasnije dijete.vise je provodio vrijeme sa clanovima obitelji nego sa nama.Vrlo rijetko sam pozivana na njihova obiteljska okupljanja.Sve vise me samoca obuzimala a bivsi suprug je sve vise zlovoljan prema meni.zamislite kako bi se vi osjecali da vam netko broji zalogaje ili kad vam non stop dobacuju da nemam kod njih sto traziti'

Alessandro Avenati:'Nina se nije prilagodila nacinu funkcioniranja moje obitelji.Zbog toga mi se svetila'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Eva_ 28/6/2017, 14:59

Talijan i njegova mama. Njima nitko drugi ni ne treba.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 15:00

Eva_ wrote:Lik nije normalan, i ove njegove izjave sam joj mogu ići u prilog.
I idu joj zato šta onakve izjave može pisat jedino nezrela osoba tako da ....sad sve treba iznova proucit jer ono dečko nezreo si malo a imaš godina.

Doduše i ja sam nezreo al imam bar dovoljno pameti da ga nikojoj nisan gura ...do kraja.

:^0 lol!


Emaničipačija brajkane , jbte jebu a neznaju ni šta jebu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 15:03

Ja nemam ovi problem cak ni u emaničipačiji tj da sam u ovakvoj situaciji. Kod mene po pravilima ako je jedno djete onda ide majci jer ima samo to tj to jedno. Tako da bi joj ga ja pustija pošto je samo to jedno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare 28/6/2017, 15:05

ocito nina nije htjela biti ropkinja u braku kako su valjda ocekivali alessandro i njegova mama tj obitelj...valjda zato sto je tamo neka bosanka i balkanusa i ima da bude kus i arbajta po kuci cijeli dan...dok se oni zajebavaju..na zalost pretezno te internacionalne veze i brakovi funkcioniraju po principu ropskog odnosa...pogotovo ako je bracni partner iz drzave ili drzava iz tamo nekog balkana ili treceg svijeta...'evo ti za jest(i to cu ti brojati9 imas krevet i to ti dosta..budi sretna da smo te primili i kus..ima da rintas'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 15:09

vuksadinare wrote:ocito nina nije htjela biti ropkinja u braku kako su valjda ocekivali alessandro i njegova mama tj obitelj...valjda zato sto je tamo neka bosanka i balkanusa i ima da bude kus i arbajta po kuci cijeli dan...dok se oni zajebavaju..na zalost pretezno te internacionalne veze i brakovi funkcioniraju po principu ropskog odnosa...pogotovo ako je bracni partner iz drzave ili drzava iz tamo nekog balkana ili treceg svijeta...'evo ti za jest(i to cu ti brojati9 imas krevet i to ti dosta..budi sretna da smo te primili i kus..ima da rintas'
Ispravno bi bilo ( naravno pod uvjetom da je ta majka normalna osoba a ne ko ona šizofrenicna nifomanka iz Pule jelte ) da bude ovako :


Dvoje ljudi , muško i žensko

Jedno djete , ide majci , muški placa alimentaciju , hebeš muškog koji jednu alimentaciju nemože placat

Dvoje djece , jedno majci , jedno ocu , nema alimentacije

Troje djece , zbroji ono dvoje

Cetri djeteta ; vidi pod broj dva

-----


http://ex-iskon.forumcroatian.com/t19244p340-zivot-prije-femizma

Eto na ovoj temi sam ovo napisa i to su pravila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 15:11

Uglavnom mene ovakva situacija kakvu ona tj on ima netangira niti u emaničipačiji jer to je moje pravilo da ako je samo jedno da ide njoj jer je samo jedno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare 28/6/2017, 15:17

bio je jedan slucaj osjecanke prije desetak godina slican ovom slucaju kuluz..ali bez djeteta....osjecanka ej upoznala talijana iz firenze u osijeku koji je privremeno boravio u osijeku..upoznali su se,zaljubili i usli u vezu..talijan se trebao vratiti u italiju a osjecanka je odlucila poci sa njim na njegovo nagovaranje..nakon dvije godine veze kako je pricala ta osjecanka odlucili su se na brak...ali vec tad je naslutila da njegova obitelj bas nije sklona da njihov clan obitelji uđe u brak tamo sa nekakvom 'balkanusom'...ali eto prepustili su odluku sinu...nakon ulaska u brak..taj talijan se promjenio sve vise je slusao majku i oca...a bio hladan prema njoj..no osjecanka je izgleda bila mudrija od nine..pa je shvatila rano da taj brak nece u takvoj situaciji uspjeti...i nakon pola godine braka je rekla da se zeli vratiti u osijek i trazi rastavu...i gle zacudo talijan mrtav hladan pristao na to..ali opet dolazi se do onog 'ali'..on i njegova obitelj su trazili prije nego sto dobije dozvolu da ona vrati onaj novac koji su u nju 'ulozili' za vrijeme braka..i eto komplikacija..sud je izdao zabranu i oduzimanje putovnice osjecanki dok ne isplati muza...a radilo se o skoro 20 000 eura koja osjecanka nije imala...muz je izbacio iz kuce i nasla se prakticno na ulici...sreca u nesreci kako ej rekla da nisam bila trudna ili sa djetetom...no obitelj iz osjeka joj je pomogla pa je ovima dala 10 000 eura pa su ovi makar nisu dobili sve pristali na razvod i vracanje dokumenata....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare 28/6/2017, 15:19

..mozda se slicno desilo i nini kuluz da su je ovi ucjenili da mora ostaviti djete i jos ih iplatiti i zato nije imala papire...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 15:30

A cuj moji zakoni koji se na ovoj planeti neprimjenjuju nisu napisani tek tako bezveze.

Jes ga zakucao pa bi utekao il bi dite sebi a njoj je to jedino E NEMERE BRAJKANE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by L'âme 28/6/2017, 15:32

Eva_ wrote:Talijan i njegova mama. Njima nitko drugi ni ne treba.
Dalmosi su male bebe za njih..to su vec zesci poremecaji kod Talijana.
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 8 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum