ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Eva_ 28/6/2017, 13:45

maggie13 wrote:
Eva_ wrote:Samo dvije države i dva naroda ne iskazuju gostoljubivosti ni u trgovima, štoviše puni su prezira spram stranaca. Talijani i Francuzi, gorih domaćina nema, barem ih ja dosada nisam srela.
ima tu nesto.
To je moje iskustvo, a u obje zemje sam kratko i boravila, ne samo turistički. U Italiji učila jezik dva mjeseca a u FR i radila kraći period, 11 mjeseci. Ne može izlika biti jezična barijera, jer ljudi će ti pomoć pa makar se i nerazumijeli, no njih to u većini ne dira, nema empatije spram stranaca.

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Kermit 28/6/2017, 13:46

Eva_ wrote:
maggie13 wrote:
Eva_ wrote:Samo dvije države i dva naroda ne iskazuju gostoljubivosti ni u trgovima, štoviše puni su prezira spram stranaca. Talijani i Francuzi, gorih domaćina nema, barem ih ja dosada nisam srela.
ima tu nesto.
To je moje iskustvo, a u obje zemje sam kratko i boravila, ne samo turistički. U Italiji učila jezik dva mjeseca a u FR i radila kraći period, 11 mjeseci. Ne može izlika biti jezična barijera, jer ljudi će ti pomoć pa makar se i nerazumijeli, no njih to u većini ne dira, nema empatije spram stranaca.
ne bih rekao za Italiju, pogotovo jug
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Eva_ 28/6/2017, 13:49

Ja sam bila u Toscani, Firenza, i Ligurije neš vikendima. Družila se s Talijanima.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Eva_ 28/6/2017, 13:50

Imali su visoko mišljenje o sebi a nisi bili niš posebno. A kaj je najbolje takva je bila i baba kaj mi stan rentala, kao sve super, a ono kulir na podu.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Kermit 28/6/2017, 13:55

Eva_ wrote:Imali su visoko mišljenje o sebi a nisi bili niš posebno. A kaj je najbolje takva je bila i baba kaj mi stan rentala, kao sve super, a ono kulir na podu.
a neam pojma ja nisam imao takav dojam, a da znaju uživati znaju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare 28/6/2017, 14:02

Nina Kuluz:'Alessandro ako tvrdis da si ok zasto sam morala bjezati od tebe..nisam normalno otisla nego sam morala bjezati..ne bjezis od ok osoba,zar nije tako?'

Alessandro Avenati:'Nina je kao maloljetnica ubijala muslimane u Mostaru'

...majke ti mile sa kakvim argumentima barata ovaj talijan...evo za kolegu cattbaha..argumenta da pocne drukat za ninu.. lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 14:02

Eva_ wrote:Ja sam bila u Toscani, Firenza, i Ligurije neš vikendima. Družila se s Talijanima.
Sjeverni dio Italije , to ti oni s visoka gledaju ove s juga pa onda tako i tebe jer si nova no u biti ako si ok prihvate te. Ja osobno niti jednu lošu rijec o njima nemogu rec kad su te stvari u pitanju. S menom su bili i više nego korektni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176223
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Eva_ 28/6/2017, 14:05

Mene mama jednog Talijana iz društva nazvala cara nostra amica Cecena, hehe, iz ljubavi. A ja iz ex Juge govorila više jezika neg oni svi u društvu. Drže se jako hoch a bez osnove. Nit su kaj pametni nit su neka elita. Znaju uživat u životu, hedonisti ali niš posebno.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 14:09

Eva_ wrote:Mene mama jednog Talijana iz društva nazvala cara nostra amica Cecena, hehe, iz ljubavi. A ja iz ex Juge govorila više jezika neg oni svi u društvu. Drže se jako hoch a bez osnove. Nit su kaj pametni nit su neka elita. Znaju uživat u životu, hedonisti ali niš posebno.
Pa sad ...zemljopis i jezici su ...tu su anittalenti a ovo drugo nisam baš ima taki dojam plus sican se i razgovora tj nešto šef o Tedescima ( Nijemcima ) pa da oni nevole Talijane jer su za Nijemce i ostale taliani giu ( dole ) ....ja se malo pravija blesav da skužim na šta tocno misli a i da mu nedam do znanja da znam da znam da jest tako nekako al me malo i zateka a tij san bit siguran jesam li dobro cuja šta je reka pa mi je baš ono rekao to ....u biti nisu oni glupi ono , kuže sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176223
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare 28/6/2017, 14:12

Nina Kuluz:'Alessandro uz pomoc clanova njegove obitelji oduzeli su mi putovnice i talijanski i hrvatsku prije nego sto se rodio mali cesare.Njegova mama mi je brojala zalogaje kad sam jela a Akessandro se na to uvijek nasmijao umjesto da joj je prigovorio'.

Alessandro Avenati:'Nina mi je prigovarala da sam vise sa drustvom nego sa njom i djetetom.Ja sam drustven tip pa ne mogu se zakljucati sa njom'.

...koje 'argumente' sipa talijan..ne kuzim kako je sud mogao uvaziti ovakve besmislene argumenete
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 14:14

Ja stvarno nisam s njima ima ama baš nikakvih loših iskustava štaviše ono skroz korektni pa i više od toga , bar prema meni ...a evo i moj šef tamo di san radija a covik je stvarno ono baš covik nema šta mi je sam reka da Talijane u Evropi ( nijemci i ovi gore tamo okolo ) necijene i da ih smatraju giu a to ti je dole tj ispod sebe....onda znaš kaki je lik kad je meni to otvoreno reka.


Inace nasmija san se danas na jedan upit netko je odgovorija nekom Talijanu koji je napisa da treba prevest na hrvatski sve šta oni pišu neka Hrvati cuju šta talijani zahtjevaju ....a onda mu neki naš odgovara na tlaijanski da hrvati znaju sve jezike jer su inteligentni a ne cigani

ha ha ha pas te jebo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176223
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Eva_ 28/6/2017, 14:15

RayMabus wrote:
Eva_ wrote:Mene mama jednog Talijana iz društva nazvala cara nostra amica Cecena, hehe, iz ljubavi. A ja iz ex Juge govorila više jezika neg oni svi u društvu. Drže se jako hoch a bez osnove. Nit su kaj pametni nit su neka elita. Znaju uživat u životu, hedonisti ali niš posebno.
Pa sad ...zemljopis i jezici su ...tu su anittalenti a ovo drugo nisam baš ima taki dojam plus sican se i razgovora tj nešto šef o Tedescima ( Nijemcima ) pa da oni nevole Talijane jer su za Nijemce i ostale taliani giu ( dole ) ....ja se malo pravija blesav da skužim na šta tocno misli a i da mu nedam do znanja da znam da znam da jest tako nekako al me malo i zateka a tij san bit siguran jesam li dobro cuja šta je reka pa mi je baš ono rekao to ....u biti nisu oni glupi ono , kuže sve.
Znaš kak si FIAT prevode Tedeschi?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 14:18

RayMabus wrote:Ja stvarno nisam s njima ima ama baš nikakvih loših iskustava štaviše ono skroz korektni pa i više od toga , bar prema meni ...a evo i moj šef tamo di san radija a covik je stvarno ono baš covik nema šta mi je sam reka da Talijane u Evropi ( nijemci i ovi gore tamo okolo ) necijene i da ih smatraju giu a to ti je dole tj ispod sebe....onda znaš kaki je lik kad je meni to otvoreno reka.


Inace nasmija san se danas na jedan upit netko je odgovorija nekom Talijanu koji je napisa da treba prevest na hrvatski sve šta oni pišu neka Hrvati cuju šta talijani zahtjevaju ....a onda mu neki naš odgovara na tlaijanski da hrvati znaju sve jezike jer su inteligentni a ne cigani

ha ha ha pas te jebo
Evo taj prepis , jbte meni bilo neugodno , a di si im baš reka da su glupi cigani ha ha ha

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Kdoment7-facebook




Ovo kad san procita meni prosto neugodno bilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176223
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 14:25

Neznam kako kažu FIAT znam samo da mi je neugodno bilo kad je ovaj odgovorija da Hrvati znaju sve lingue ( to ka netrebate prevodit ) jer da su Hrvati inteligentni a ne cigani.

Meni neugodno jbte.

 Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176223
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Eva_ 28/6/2017, 14:27

FIAT  = Für Italiener Ausreichende Technik, tj. za Talijane dovoljno tehnike
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by dijagram 28/6/2017, 14:27

Najbolji je ovaj sevkin cigo.
Sto on tu, za koga, protiv koga i zbog cega:)
Ni kriv ni duzan, mozda je i himnu pjevao.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath 28/6/2017, 14:32

Sad će Seve učlaniti Kebu u Torcidu :D

_________________
Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath 28/6/2017, 14:33

Sad će Seve učlaniti Kebu u Torcidu :D

_________________
Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare 28/6/2017, 14:34

catabbath wrote:Sad će Seve učlaniti Kebu u Torcidu :D
ovaj alessandro navija za muslimane a optuzuje bivsu zenu da ej u mostaru kao maloljetnica ubijala muslimane...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by RayMabus 28/6/2017, 14:38

vuksadinare wrote:
catabbath wrote:Sad će Seve učlaniti Kebu u Torcidu :D
ovaj alessandro navija za muslimane a optuzuje bivsu zenu da ej u mostaru kao maloljetnica ubijala muslimane...
Aleksa je dobio samo u zadnja tri dana 13 500 kozojeba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176223
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath 28/6/2017, 14:39

Ajoj Vuče nadam se za tebe da nije ubijala muslimane :)

_________________
Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? - Page 7 Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum