ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Wed 28 Jun - 5:15

http://www.100posto.hr/news/zasto-danas-na-pujankama-jedini-nisam-mrzio-cesareovog-oca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Wed 28 Jun - 5:20

zanimljivo...jucer sam gledao majku djeteta..i nekako mi se cini da ona bas mrzi oca od malog..tko zna sto je bilo u njihovom braku...riskirati tjeralice,skrivati se...neki pricaju da ona vise nije zeljela zivjketi u italiji i da je vukla nostalgija doma...pa da je predlagala talijanu da zive u hravtskoj..ovaj je to odbio...druga prica vodi tome da je talijan imao ljubavnice sto ne bi bilo cudno za talijane..koji vole zene..mislim da bii otac i mater kkonacno za dobrobit djeteta trebali reci sto se to tocno desavalo između njih sigurno en dobro...otac od majke kaze da ju je maltretirala rodbina talijana...sto isto nije nemoguca opcija...jer u vecini slucajeva bas se ne prihvacaju zene strankinje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath Wed 28 Jun - 5:35

Pravo je pitanje zašto ta žena još uvijek nije u zatvoru.

_________________
Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Wed 28 Jun - 5:43

najbolje rjesenje bui bilo za dijete i sve uz njih dqa konacno progovore sto ej istina...meni s ecini da njihove izjave vode u smjeru da ih se zali kao zrtve a istina je daleko...oboje daju izjave..'ja sam naj..naj..ja sam zrtva...jadan ja ili jadna ja..'....glupo mi ej od talijana tvrditi da je njegova okolina bolje za dijete a ne gdje dijete sad zivi..mislim ono..ako je to razlog zasto hoces sina sebi onda stari moj tebi nisu sve ciste u glavi..s druge strane majka tvrdi da ju je on izolirao u italiji..i da je bila usamljena i slicno i da to nije bio nikakav zivot...onda stara trebala si reci to na sudu a ne bjezati...ocito je da se tu radi o nekoj vrsti sebicnosti obje strane...gdje prevladava ono..'moja okolina ej zdravija za dijete'..po cemu?...talijanu smeta sto djete zivi u hrvatskoj...ajd ti stari u kurac....bitno je da li ej dijete sretno u toj okolini ma o kom se radilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath Wed 28 Jun - 5:50

Pa neznam bas. Žena je ukrala dite, prošvercala ga u bosnu, tamo napravila zažne papire, poima nemamo kako je onda tamo živila, prošvercala dite u RH sa lažnim papirima, nalazi se na tjeralici interpola, sudi jos je u RH...Btw mali ima samo talijansko državljanstvo.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath Wed 28 Jun - 5:51

Ali jebeš pravosuđe, Seve i torcida i babe iz kvarra valjda znaju najbolje.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Wed 28 Jun - 6:04

catabbath wrote:Ali jebeš pravosuđe, Seve i torcida i babe iz kvarra valjda znaju najbolje.
radi se o emocijama..a emocije su zajebane stvari
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Wed 28 Jun - 6:07

catabbath wrote:Pa neznam bas. Žena je ukrala dite, prošvercala ga u bosnu, tamo napravila zažne papire, poima  nemamo kako je onda tamo živila, prošvercala dite u RH sa lažnim papirima, nalazi se na tjeralici interpola, sudi jos je u RH...Btw mali ima samo talijansko državljanstvo.
...pa u tome je kvaka..tko bi se riskirao nesto takvo napraviti da nije bilo nekih problema..pa nitko se ne bi odvazio na takav cin i riskirao zatvor,progon da je talijan 'beba' kakav se predstavlja...zato svi istinu na vidjelo...ne moze talijanu biti argument 'pa nije to okolina u kojem djete moze zivjeti'...od kud zna?..koliko vidim malom ni pticjeg mlijeka ne fali osim ako tu nije prisutan rasizam sto vjerojatno jest...i u biti to bi trebala biti otezavajuca okolnost za talijana a opravdanje za majku zasto je pobjegla..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath Wed 28 Jun - 6:14

Izgleda da se"ceo svet" urotio protiv te bosanke a ona tako fina žena. Uz majku i rodbinu kriminalce to dite ako ga se ne makne iz te loše sredine jedino može izrasti u kriminalca.

_________________
Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath Wed 28 Jun - 6:19

http://www.slobodnadalmacija.hr/Portals/0/Images/2016/kuluz.JPG

_________________
Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Wed 28 Jun - 6:19

catabbath wrote:Izgleda da se"ceo svet" urotio protiv te bosanke a ona tako fina žena. Uz majku i rodbinu kriminalce to dite ako ga se ne makne iz te loše sredine jedino može izrasti u kriminalca.
..od kud ti znas da joj u rodbini ima kriminalaca...pristupas neargumentirano i sa rasistickih pozicija...ja bi i tebi dijete oduzeo...bas iz tog razloga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath Wed 28 Jun - 6:22

Pa da si čitao malo znao bi da ju je rodbina skrivala godinama po Bosni i nabavila lažne papire kojima ga je prošvercala u RH. Moj argument je npr. TJERALICA INTERPOLA a koji je.tvoj? :)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Wed 28 Jun - 6:24

catabbath wrote:Pa da si čitao malo znao bi da ju je rodbina skrivala godinama po Bosni i nanavila lažne papire kojima ga je prošvercala u RH. Moj argument je npr. TJERALICA INTERPOLA a koji je.tvoj? :)
...istina od to dvoje ljudi....pazi talijan tvrdi moze ga majka doci vidjeti u torino na dan dva...pa koja je to glupost...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath Wed 28 Jun - 6:25

Kao šta sam na početku napisao pravo je pitanje zašto baba jos nine iza rešetka. U Osijeku baba prijeđe preko crvenog i policija je odmah polomi a u Splitu krimunalci slobodno šeću, brani ih ulica, valjda neka anarhija kao u Meksiku.


Last edited by catabbath on Wed 28 Jun - 6:26; edited 1 time in total

_________________
Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Wed 28 Jun - 6:26

catabbath wrote:Kao šta sam na početku napisao pravo je pitanje zašto baba jos nine iza rešetka. U Osijeku bab prijeđe premk crvenog i policija je odmah polomi a u Splitu valjda neka anarhija kao u Meksiku.
..koliko vidim otac bi isto postupio kao i majka...koja ej razlika onda?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath Wed 28 Jun - 6:28

Otac legalno pokušava doći do djeteta koje mu je ova otela, vidim.da je tvoja precepcija reda i zakona slična kao kod gospođe Kojić i splitskih štraca :)

_________________
Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Wed 28 Jun - 6:29

catabbath wrote:Otac legalno pokušava doći do djeteta koje mu je ova otela, vidim.da je tvoja precepcija reda i zakona slična kao kod gospođe Kojić i splitskih štraca :)
...ako misli legalno zasto onda govori da bi radio isto nelegalno prema majci....isto smatra da dijete ne pripada majci nego samo njemu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath Wed 28 Jun - 6:30

Imaš presude raznih sudova imaš tjeralicu interpola nemaš šta misliti.

_________________
Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by vuksadinare Wed 28 Jun - 6:40

catabbath wrote:Imaš presude raznih sudova imaš tjeralicu interpola nemaš šta misliti.
tito je rekao da se ne moras uvijek drzati zakona kao pijan plota
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by catabbath Wed 28 Jun - 6:53

E sad ti je i Bepo dobar. Nedajbože da balkanac poštuje zakon bez prisile.

_________________
Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-21


Back to top Go down

Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca? Empty Re: Zašto danas na Pujankama jedini nisam mrzio Cesareovog oca?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum