ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 5 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by sat2 14/9/2016, 09:19

Braćala wrote:
sat2 wrote:
Braćala wrote:
sat2 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Ne govorim o zlu i pravdi ...to je oduvijek postojalo i postojati ce  :)  upravo nas odrastanje tome uci 

Dao sam ti svoj primjer 
I to ti daje odgovor na tvoj primjer 
Svoj ugovor sam procitao i potpisao ..ne sramim se to reci i ne filozofiram opcenito, niti kmecim , poslije jebanja nema kajanja

Osim toga to sto kazes je glupost jer na temelju toga se ne odredjuje nistavnost ugovora ..bio bi to presedan na kojemu bi svatko mogao kad mu se digne neka stvar traziti ponistenje ugovora jer eto nije mu se dalo citati
Da ljudi nisu idioti procitali bi sve te stranice jer bi trebali znati da je to bitno ..da prihvacaju stavke ugovora
Ali nisu jer eto idioti su :) what goes around...

Moraliziras previse , utopizam je davno promasena ideja
U koliko točaka ugovora imaš formulaciju ... " u skladu sa politikom banke"! Pa ti vidi ...

svaki ugovor mora da bude u skladu sa zakonom ili je u suprotnom nistav, a u najgorem slucaju rusljiv... ;)
I u NDH je sve bilo po zakonu i na Goli otok se išlo po zakonu ...


narod daje legitimitet zakonodavnoj vlasti...
Formalno ... no danas na zakone najveći utjecaj ima krupni kapital! 
Zloćesto pokušavaš uvaliti tezu o Hrvatima kao zlom narodu, a znaš da nije tako ...

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 5 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by sat2 14/9/2016, 09:20

Braćala wrote:
sat2 wrote:
Tommy Ramone wrote:
sat2 wrote:
Tommy Ramone wrote:
Ovo apsolutno nije točno. Banke imaju i tekakve rizike u Hrvatskoj počevši od pada vrijednosti nekretnina pa do nestabilne situacije na tržištu rada. Npr, banka da kredit prije 5 g na temelju vrijednosti nekretnine koja je vrijedila recimo 100.000 i na temelju primanja klijenta koja su bila recimo 1000. Danas ta nekretnina vrijedi 60.000, klijent ne radi i nema šanse da se banka naplati, a takvih primjera imaš na tisuće. Kako onda nemaju rizik? S tim da se ljudi zadužuju bez razmišljanja ko ovce.
Naplata kredita kod građana je "pala" sa 98 % prije 8 godina na sadašnjih 94 %!!! Nađi mi jednog klijenta, koji nije ovako ili onako vratio kredit?! Zašto u vrijeme najveće svjetske i europske krize nisu propadale banke u Hrvatskoj dok u Sloveniji, Grčkoj, Španjolskoj jesu?  Kod nas, ne da nisu propadale već su i u vrijeme najveće krize banke ostvarivale ne malu dobit!!!
Naći ću ti ih na stotine koji nisu ili neće bankama nikad vratit kredit i gdje banka neće vratit ni cijelu glavnicu. 16 godina sam u bankarstvu i itekako dobro znam o čemu govorim.
Ne smiješ ... bankarska tajna!? :-)


nikakva bankarska tajna-osnujes privredno drustvo, banka ti odobri kredit, izvuces sve pare iz firme, odes u stecaj i likvidaciju-osnujes novu firmu i ajmo dalje... B-)
Na osnovu čega?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 5 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 14/9/2016, 09:21

sat2 wrote:
Braćala wrote:
sat2 wrote:
Braćala wrote:
sat2 wrote:
U koliko točaka ugovora imaš formulaciju ... " u skladu sa politikom banke"! Pa ti vidi ...

svaki ugovor mora da bude u skladu sa zakonom ili je u suprotnom nistav, a u najgorem slucaju rusljiv... ;)
I u NDH je sve bilo po zakonu i na Goli otok se išlo po zakonu ...


narod daje legitimitet zakonodavnoj vlasti...
Formalno ... no danas na zakone najveći utjecaj ima krupni kapital! 
Zloćesto pokušavaš uvaliti tezu o Hrvatima kao zlom narodu, a znaš da nije tako ...


ako ja pokusavam uvaliti tezu o hrvatima kao zlom narodu, sta onda tek pokusavam o srbima koji biraju najvece kretene vec 4 godine unazad?! 
hrvati nisu zao narod, kao ni srbi-ali smo svi kolektivno gkk... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 5 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 14/9/2016, 09:24

sat2 wrote:
Braćala wrote:
sat2 wrote:
Tommy Ramone wrote:
sat2 wrote:
Naplata kredita kod građana je "pala" sa 98 % prije 8 godina na sadašnjih 94 %!!! Nađi mi jednog klijenta, koji nije ovako ili onako vratio kredit?! Zašto u vrijeme najveće svjetske i europske krize nisu propadale banke u Hrvatskoj dok u Sloveniji, Grčkoj, Španjolskoj jesu?  Kod nas, ne da nisu propadale već su i u vrijeme najveće krize banke ostvarivale ne malu dobit!!!
Naći ću ti ih na stotine koji nisu ili neće bankama nikad vratit kredit i gdje banka neće vratit ni cijelu glavnicu. 16 godina sam u bankarstvu i itekako dobro znam o čemu govorim.
Ne smiješ ... bankarska tajna!? :-)


nikakva bankarska tajna-osnujes privredno drustvo, banka ti odobri kredit, izvuces sve pare iz firme, odes u stecaj i likvidaciju-osnujes novu firmu i ajmo dalje... B-)
Na osnovu čega?

jemca ili obezbedjenja, ali sta te koji uzimaju kredit boli uvo-on je izvukao vise nego sto je ikada ulozio, ima dovoljno kesa, a ako ponovo krene od nule nema vise nikakvih potrazivanja... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 5 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by kic 14/9/2016, 10:19

bracaline kuhinjske čarolije kako postati kontejneraš ko on
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 5 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 14/9/2016, 10:32

kic wrote:bracaline kuhinjske čarolije kako postati kontejneraš ko on

ajde klosaru pederski, vrati se tamo na baustelu da radis za soma evra-ostace ti nesto za vazelin na kraju meseca... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 5 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by muckodjubre 14/9/2016, 20:41

danas sam čitao odličan intervju koji savršeno opisuje most,laburiste i slične,oni su do sada bili kritičari vlasti i pričali ono što svi misle i znaju,a sad imaju šansu za konkretne mjere i poteze i tu se takve stranke razbiju jer treba preći iz kritiziranja na konkretne poteze,konkretne akcije...
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 5 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum