ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by kic 13/9/2016, 11:10

ja ne govorim o bankama ovdje, koncept banke je star kao i svijet, problem je što vi stalno prebacujete odgovornost na financijski nepismene korisnike, dok za toksične proizvode banaka nema upitnika? uostalo, upitno je tko je tu više financijski nepismen-


kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 13/9/2016, 11:14

kic wrote:ja ne govorim o bankama ovdje, koncept banke je star kao i svijet, problem je što vi stalno prebacujete odgovornost na financijski nepismene korisnike, dok za toksične proizvode banaka nema upitnika? uostalo, upitno je tko je tu više financijski nepismen-



kod vas je drzava koliko-toliko zastitila gradjane od kredita u svajcarcima. kod nas nista, jos im se bagra lopovska smeje u lice. moji kumovi su deset godina otplacivali kredit, a sada zbog toga sto je svajcarac ojacao, kao da nisu dinara placali na ime kredita...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 13/9/2016, 11:20

muckodjubre wrote:ovu državu treba zapaliti kada nama u sabor ulaze redikuli poput pernara,
Redikuli poput Pernara su najmanji problem tko je sve sjedio i tko sve sjedio u saboru... Tako da...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by kic 13/9/2016, 11:27

sve što država preuzme na sebe, u stvari uzme od tebe (nas)..

tako da je bolje rješenje da država prisili banke na normalno postupanje, nego da iz proračuna krpa ljudima dug-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 13/9/2016, 11:34

https://www.facebook.com/srpskedveri/videos
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 13/9/2016, 14:04

sat2 wrote:
Braćala wrote:
muckodjubre wrote:kome pomogli? onima koji ilegalno usele u nečiju kuću ili stan,koji podižu kredite za tko zna šta i onda ne mogu vraćati


to su mi najgori ljudi koji uzmu nečije pare, usaglase se sa kamatama-pa posle kmeče i pozivaju se na pravdu kada ne mogu vraćati... 
hrk puuu
Treba razlikovati one, koji su dizali kredite za drugu-treću nekretninu pa su se precijenili i one, koji kupuju minimalne površine za svoje obitelji. I kada zbog krize ili ostaju bez posla ili im se bitno smanje plaće, a banke samo gomilaju kamate i dug bez mogućnosti dogovora pa pritisak na jamce ... Tek nakon ovakovih frka i frke oko franka banke su nešto malo promijenile politiku. Uglavnom, rizik kod banaka u Hrvatskoj ne postoji ... sav rizik i cijenu kredita preuzima klijent.
Ovo apsolutno nije točno. Banke imaju i tekakve rizike u Hrvatskoj počevši od pada vrijednosti nekretnina pa do nestabilne situacije na tržištu rada. Npr, banka da kredit prije 5 g na temelju vrijednosti nekretnine koja je vrijedila recimo 100.000 i na temelju primanja klijenta koja su bila recimo 1000. Danas ta nekretnina vrijedi 60.000, klijent ne radi i nema šanse da se banka naplati, a takvih primjera imaš na tisuće. Kako onda nemaju rizik? S tim da se ljudi zadužuju bez razmišljanja ko ovce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 13/9/2016, 14:13

Tommy Ramone wrote:
sat2 wrote:
Braćala wrote:
muckodjubre wrote: S tim da se ljudi zadužuju bez razmišljanja ko ovce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by muckodjubre 13/9/2016, 14:33

kurac,treba kupiti novi auto i najnovij smatrfon pa treba za to dići kredit...a tek što treba kuću urediti i dići koji kat da ne bi susjedova bila bolja od moje...

lik digne kredit i u novu kuću utuče 80 000€ i naravno što bude? ajde sad brate u njemačku da možeš otplaćivati to,a kuću stoji 11 mjeseci da nitko ne budu u njoj,digao si krediti u utukao u nešto u čemu ne možeš živjeti.-...a tek kada pokupuju aute pa im pouzimaju jer ne plaćaju

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by End 13/9/2016, 14:35

ljudi se zadužuju jer se moraju ako žele nešto napravit od života, to je neminovno, hoćeš plaćat faks i stanarinu, kupit auto, napravit kuću, a nikad ne znaš kad se možeš razboljet i ne platit jednu ratu kad na osnovu toga izgubiš sve. plus toga ima ljudi kojima su na osnovu par hiljada kuna uzimali nekretnine u vrijednosti od milijun, kakve to ima veze sa zdravim razumom.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 13/9/2016, 14:38

bivša juga je bila zakon, za cenu jednog zamrzivača si mogao da kupiš stan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 13/9/2016, 14:39

pardon da otkupiš...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by kic 13/9/2016, 14:47

prestani gledati unazad, socijalizam je sranje-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by bafalo 13/9/2016, 14:55

ja znam da je meni svejedno tko je na vlasti. bio je hdz bio je sdp i ništa mi se u životu ne mijenja. jedino kad dođe dan kad se sve uruši pa ljudi izađu na ulice i počnu štrajkovi

_________________
100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 13/9/2016, 14:56

bafalo wrote:ja znam da je meni svejedno tko je na vlasti. bio je hdz bio je sdp i ništa mi se u životu ne mijenja. jedino kad dođe dan kad se sve uruši pa ljudi izađu na ulice i počnu štrajkovi


kada nemaš dan radnog staža u životu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by bafalo 13/9/2016, 14:58

skini se sa državne sise klošaru pa ćeš vidit

_________________
100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 13/9/2016, 15:00

bafalo wrote:skini se sa državne sise klošaru pa ćeš vidit

kakve veze ja imam sa državnom sisom, klošaru?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by bafalo 13/9/2016, 15:04

a kako da ti odgovorim na tvoju glupost

_________________
100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 13/9/2016, 15:06

bafalo wrote:a kako da ti odgovorim na tvoju glupost


ne znam šta idiote tebi nije jasno, osim toga da pametuješ a nisi se skinuo sa mamine sise...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by muckodjubre 13/9/2016, 15:06

kod nas je bilo po novimama,kao lik ratni veteram,otac djece hoće prodati bubreg jer nema novaca pošto je izgubio kuću sad i stan...a lik pijanac i budala koja je sve profućkala sama da mu je itko drugi kriv,a dobio je i mirovinu i stambeno pitanje riješeno

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by sat2 13/9/2016, 15:08

Tommy Ramone wrote:
sat2 wrote:
Braćala wrote:
muckodjubre wrote:kome pomogli? onima koji ilegalno usele u nečiju kuću ili stan,koji podižu kredite za tko zna šta i onda ne mogu vraćati


to su mi najgori ljudi koji uzmu nečije pare, usaglase se sa kamatama-pa posle kmeče i pozivaju se na pravdu kada ne mogu vraćati... 
hrk puuu
Treba razlikovati one, koji su dizali kredite za drugu-treću nekretninu pa su se precijenili i one, koji kupuju minimalne površine za svoje obitelji. I kada zbog krize ili ostaju bez posla ili im se bitno smanje plaće, a banke samo gomilaju kamate i dug bez mogućnosti dogovora pa pritisak na jamce ... Tek nakon ovakovih frka i frke oko franka banke su nešto malo promijenile politiku. Uglavnom, rizik kod banaka u Hrvatskoj ne postoji ... sav rizik i cijenu kredita preuzima klijent.
Ovo apsolutno nije točno. Banke imaju i tekakve rizike u Hrvatskoj počevši od pada vrijednosti nekretnina pa do nestabilne situacije na tržištu rada. Npr, banka da kredit prije 5 g na temelju vrijednosti nekretnine koja je vrijedila recimo 100.000 i na temelju primanja klijenta koja su bila recimo 1000. Danas ta nekretnina vrijedi 60.000, klijent ne radi i nema šanse da se banka naplati, a takvih primjera imaš na tisuće. Kako onda nemaju rizik? S tim da se ljudi zadužuju bez razmišljanja ko ovce.
Naplata kredita kod građana je "pala" sa 98 % prije 8 godina na sadašnjih 94 %!!! Nađi mi jednog klijenta, koji nije ovako ili onako vratio kredit?! Zašto u vrijeme najveće svjetske i europske krize nisu propadale banke u Hrvatskoj dok u Sloveniji, Grčkoj, Španjolskoj jesu?  Kod nas, ne da nisu propadale već su i u vrijeme najveće krize banke ostvarivale ne malu dobit!!!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by kic 13/9/2016, 15:09

nek proda, kome je to tragično-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 2 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum