ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Iknar 20/7/2014, 22:25

posto nije jasno da li je za religiju,treba se sjetiti NOE i vremena kada je Bog odlucio kazniti ljude zbog svojih grijeha,dakle kada je Noa sagradio korablju,imate i film o tome

naravno  i Sveti Ilija -gromovnik ima moc Oluja i romova,mozemo raspravljati gdje je sada recimo i kako koristi svoju Moc koju je dobio od Boga
ima dosta primjera

dakle teme je itekako vezana u religiju,bolje receno uz  ljudsku povijestz i djelovanje mcoi kroz tu povijest,dakle prije,sada i ubuduce
svatko tko je vjernik trebao bi znati za NOU,dakle to su istinite price koje sus e dogodile kao i sve u Bibliji

a sada molim  budite pristojni i ako vas tema zanima dajete svoja misljenja,svoje upite,te svoja razmisljanja o svemu tome
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Iknar 20/7/2014, 22:27

mozemo naravno i diskutirati da li zlo ima tu moc,a ako ima tko sve itd,dakel tos e tice demona,palih anđela
pa mozemo i on Bozjim anđelima,dakle sirok je pojam ove teme koja je vezana na Moci koje su dobijene od Boga
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Ragnarok 21/7/2014, 01:43

Opet lažeš i varaš ljude, nije ti to lipo...gorit ćeš u paklu radi svojih grijeha...ccc
Ragnarok
Ragnarok

Posts : 283
2014-04-15


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Ragnarok 21/7/2014, 01:47

Ali ti se mora priznat, kada si onako nasekiro branda, e to ti je moć
Ragnarok
Ragnarok

Posts : 283
2014-04-15


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Bran_Do 21/7/2014, 10:50

Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by aben 21/7/2014, 11:23

Poljoprivrednici imaju neke kotra moći, oni mogu pomrsiti planove gromovnika.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Bran_Do 21/7/2014, 13:58

aben wrote:Poljoprivrednici imaju neke kotra moći, oni mogu pomrsiti planove gromovnika.

Vojno-redarstvena akcija "Potez 2010" kojom je zaustavljen pokušaj stvaranja oluje, a Iknar uspješno odbačen na početne položaje...  pirat 
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by jastreb 21/7/2014, 16:49

Odlična tema za raspravu.

Za razliku od besmislenih mantranja na drugim temama (Io Pan! Io Pan!)

Da.Gospod neće više pustiti potop na zemlju,jer je tako obećao,a on ne laže.

Zemlja se sada ima očistiti nečim mnogo jačim,a to je vatra!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Iknar 21/7/2014, 17:26

Ragnarok wrote:Ali ti se mora priznat, kada si onako nasekiro branda, e to ti je moć

prvo nisam ja nasekirao branda nego onaj lazni prorok Teodor,razmontirao ga je Brando nije imao dobre odgovore,na ktraju je Brando pukao,dakle vidio je da je Umno nedostojan u komunikaciji sa Teodorom,ond aje otvorio temu u stili"nulta civilizacija i nebeski cajnici"dakle pukao je u komunikaciji,bolje reci razmontirao ga je Teodor u dijelove
a sto se mene time nitii teodor niti brando nisu me dostojni u komunikaciji,a posto je Brando vec razmontiran,sto da ti vise kazem,pocinje unistavati ljudima teme,vrijeđati i slicno,ne znas ni sam koliko sam to puta prosao
sa tim "sablonskim"umovima je uvijekisto,grupica se javi a onda napadaju,na kraju neki puknu i dokazuju svoje slabe Umne sposobnosti,a rezultat si vidio valjda

a sada bi bilo mudro drzati se teme i odgovoarati na pitanje stos e tice teme ili traziti odgovore
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Iknar 21/7/2014, 17:27

Ragnarok wrote:Opet lažeš i varaš ljude, nije ti to lipo...gorit ćeš u paklu radi svojih grijeha...ccc

pa gledaj ovako grijeha imam to definitivno,jos sam i covjek i smrtnik i nije lako,a stos e tice pakla,mozda sam vidio oboje,ne kao covjek naravno

dakle mozda tebe ja tamo gledam ako se ne popravis,ali pazi to je za vjecnost
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Iknar 21/7/2014, 17:32

Bran_Do wrote:
aben wrote:Poljoprivrednici imaju neke kotra moći, oni mogu pomrsiti planove gromovnika.

Vojno-redarstvena akcija "Potez 2010" kojom je zaustavljen pokušaj stvaranja oluje, a Iknar uspješno odbačen na početne položaje...  pirat 
a sto da ti javise kazem a da ti razumijes,mislim ono to ej kao govor Boga sa kamenom i drvom,drvo kaze da je takvo jer je Bog tako htio,a kamen ostane malen jer misli da je takav jer on tako hoce


inace sada sam bolji,evo razveselilo me kako je engleska malo potopljena,sto ces mene takve stvari vesele,posto njih ne volim blago receno

ali da dobar pomisao ali vjerojatno i to nisi shvatio,jer onaj koji ima Moc gromova i oluja moze oluju i zaustaviti,treba se sjetiti i kada je Isus KRISt,zaustavio uluju kada je bio u camcu sa svojim ucenicima,dakle kada su se prepali Oluje,te im je Isus rekao u stilu-zar vam je vjera tako slaba,ukratko tako nekako te je smirio oluju

dakkle da oluja se moze izazvati ali se moze i smiriti pitanjeje samo tko to moze,potrebna je kontrola za nesto takvo,dakle da moze i nastati,a moze i nestati i to jako puno puta
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Iknar 21/7/2014, 17:36

albatros wrote:Odlična tema za raspravu.

Za razliku od besmislenih mantranja na drugim temama (Io Pan! Io Pan!)

Da.Gospod neće više pustiti potop na zemlju,jer je tako obećao,a on ne laže.

Zemlja se sada ima očistiti nečim mnogo jačim,a to je vatra!

pa gledaj nece biti kao kod potopa recimo,ali djelovanje moci koristenjaOluja i Gromova ce biti,e sada moze biti koristenja i potresa,aktiviranja vulkana i slicno
dakle nevce biti da svi budu ubijeni u potoopu,ali djelovanje tih Oluja i Gromova ce biti

da nije Moc oluja i gromova jedina razorna moc koja postoji,inace ta moc se naravno koristii kao pomoc recimo,valjda sis hvatio kako
amo reci da mozda mogu i tako ali bi bilo sranja a to ne zelim,bar ne sada,prvo treba imati kontrolu,ali najvaznije je recimo selekcija,dakle ako si svi losi kao u Sodomi i Gomori je druhgo,a ako ima nevinih to je opet drugacija situacija

evo bas me ti agresivci izrael zivcira,neka dođe oluja i do njih i to jaka
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Iknar 21/7/2014, 17:39

Bran_Do wrote:

mozda da pocnes gledati Umnije filmove,pa neces tako lako pucati u komunikaciji kao sa Teodorom koji te razmontirao a ja dovrsio posao
dakle pogledaj si Poaroa ali neki krimic,da bi imao ikakve sanse u komunikaciji sa Umnijim ljudima
ukratko ucis na greskama,bar se nadam

drzi se teme Gromova i Oluja,mozda si zaboravio na to pa ti pomazem da se vratis temi
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Iknar 21/7/2014, 17:41

ok bilo je puno toga u Bibliji,alis e treba sjetiti i da danas djeluje Sveti Ilija-Gromovnik,koji moram priznati da mi je pomagao,te se nadam da sam dostojan da mi i dalje pomaze,posto nisam nesto najbolji blago receno

dakle trebam reci i da mi se Sveti Ilija ajmo reci smilovao te vratio tu moc,dakle Gromove i Oluje
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by jastreb 21/7/2014, 18:07

Pa bit će gromova,oluja,vulkanskih erupcija i meteorita.

Biblija kaže da će zvijezde padati s neba.

Bit će i potresa.

Vode će zagorčati i postati nepitke,što znači da se neće izlijevati i nadolaziti.

Ovaj obračun biti će,da tako kažemo vruć i suh!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Bran_Do 21/7/2014, 18:12



Iknare, s obzirom da si me opet, ničim izazvan, počeo vrijeđati i profilirati, te iznositi besramne laži, tražit ću sankcije za tvoje maltretiranje i laganje.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Iknar 21/7/2014, 19:21

Bran_Do wrote:

Iknare, s obzirom da si me opet, ničim izazvan, počeo vrijeđati i profilirati, te iznositi besramne laži, tražit ću sankcije za tvoje maltretiranje i laganje.
opet sanjas ili sto,kakve lazi bjasni kakve to lazi dakle o cemu to govoris
to je kao da slusam politicare kada govori za nekoga da besramno laze a ne zna uopce o cemus e radi,pa nemoj biti takav ukljuci mozak i objasni koje lazi

tio da si bezuman nije vrijeđanje,jednostavno neki ljudi ne razumijusto cu ti ja nisi zasluzio i to je Bozja volja

i ond ajos lazes nicim izazvan,pa covjece poceo si mi opet srati po temi,ne drzis se teme,lazes,vrijeđas u nedostatku Uma,dokaza pozivas se na politicke parole i doskocice
dakle jedini lazov utu si ti,bolje receno tvoj Um ne moze probaviti neke informacije kao tocne,pa je to kod tebe laz,kod Umnih ljudi to nije laz
pa to ako je tebi Um na toj razini nisam ja kriv,nisi razmisljao rpevise tomom svoga ljudskog zivota ,stagnirao si te si sada us tanju u kakvom jesi,to je tvoj problem

ja na tebe gledam kao na osobu pitne ineligencije,pri tome ne msilim an one bezvezne testove,mislim na intelekt,smagu Uma,razmisljanje,konstatiranje cinjenicama a ne koliko ljudi vice da je nesto istina i laz
pa covjece ja imam visoku toleranciju prema hendikepiranim osobama,ali covjece tui si ne patoloski latov,ti niti ne razumijes sto govoris,ovcito ti Bog niej dao previse razuma,vbolje receno nisi isao putem mudrostiu nego drugim putem kojis e danas cijeni,dakle to si ti

DRZI SE TEME TO SAM NAPISAO,A AKOTO NE MOZES SHVATITI LIJEPO NEMOJ TU PISATI
ako to nisi uspio shvatiti ilis a sikustvom kojim vodis drugi forum,onda si blago receno IDIOT
pa lijepo sam napisao da se treba drzati teme,to je i u opisu prravila da se netko drzi teme,a to sto ti to ne razumijes nije moj problem
na svijetu postoje Umnici i bezumnici,ti ociti nisui Umnik
pokusavas na silu biti umnik a ne shvacas uopce znacenje te rijeci,to nije znanje to je razumijvanje znanja covjece
dakle ako nisi sposoban pratiti temu,onda cu ti reci posto si dalmatinac-biži ča sa teme,nisi je dostojan,dopusti lhjudima sa jacim umnim potencijalom da odgovore na tu temu i koji se drze teme,ti si pokazao da nisi ovdje da se drzis teme nego da provociras i dakako ne shvacas
BIŽI ČA ako to ne razumijes

isto molim admina ako moze maknuti sve ljdue koje se ne drze teme,upozorio sam vec admina na ljude poput tebe brabdo,jer ako ne mozes slijediti temu ili ako ne razumiejs o cemu se radi ajde na neke teme koje nisu preteske za tvoje Umno stanje,i to nije uvreda nego cinjenica
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Iknar 21/7/2014, 19:23

MOLIM ADMINA DA UKLONI SVE KOJI SE NE DRZE TEME

jer ocito neki ljudi ne dolaze na ,komentiraju temu nego ili ju ne razumiju da se treba drzati teme,ili svjesno provociraju po svim forumima kao mnogi dosad nazalost

HVALA

tema je "koristenje moci gromova i uluja kroz6ljudsku povijest"
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Iknar 21/7/2014, 19:31

dakle ajmos e vratitii9 temi i zaboraviti mucke provokatore koji nisu dosli komentiratit emu nego lijeciti svoje komplekse koji nemaju bveze sa temom
Tema je GROMOVI I OLUJE

dakle bilo je toga u povijesti,ima i danas a biti ce i ubuduce

sto msilite tko sve je mogao psolati Gromove i Oluje kroz povijest,a pod piovijest ne smislim samo nekoliko tisuca godina,govorim o Ljudskoj povijesti,dakle od nastanka covjeka pa do sada i nakon sada

te molim da se drzite teme,a "djeca"koja to ne shvacaju molim ne pisati
HVALA
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest Empty Re: Koristenje Moci gromova i Oluja kroz ljudsku povijest

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum