ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by kic 13/9/2016, 15:09

nek proda, kome je to tragično-

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by sat2 13/9/2016, 15:11

muckodjubre wrote:kod nas je bilo po novimama,kao lik ratni veteram,otac djece hoće prodati bubreg jer nema novaca pošto je izgubio kuću sad i stan...a lik pijanac i budala koja je sve profućkala sama da mu je itko drugi kriv,a dobio je i mirovinu i stambeno pitanje riješeno
Na ovo ti čovjek može dati deset primjera, gdje je netko ostao bez posla, a banka ga opteretila dugom i kamatama ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 13/9/2016, 15:12

sat2 wrote:
muckodjubre wrote:kod nas je bilo po novimama,kao lik ratni veteram,otac djece hoće prodati bubreg jer nema novaca pošto je izgubio kuću sad i stan...a lik pijanac i budala koja je sve profućkala sama da mu je itko drugi kriv,a dobio je i mirovinu i stambeno pitanje riješeno
Na ovo ti čovjek može dati deset primjera, gdje je netko ostao bez posla, a banka ga opteretila dugom i kamatama ...


zavisi od banke i bankara koji ga vodi. u takvim situacijama dobri bankari ne diraju ljude ako je glavnica duga otplacena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by muckodjubre 13/9/2016, 15:13

sat2 wrote:
muckodjubre wrote:kod nas je bilo po novimama,kao lik ratni veteram,otac djece hoće prodati bubreg jer nema novaca pošto je izgubio kuću sad i stan...a lik pijanac i budala koja je sve profućkala sama da mu je itko drugi kriv,a dobio je i mirovinu i stambeno pitanje riješeno
Na ovo ti čovjek može dati deset primjera, gdje je netko ostao bez posla, a banka ga opteretila dugom i kamatama ...
zato treba biti mudriji,a ne grlom u ajogde podizati kredite i zaduživati se...znam brdo ljudi koji su podizali kredite za aute i nepotrebne troškove i onda kasnije bleče da nemaju vraćati
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Guest 13/9/2016, 15:13

mada, to se vise odnosi na pravna lica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by sat2 13/9/2016, 15:13

End1899 wrote:ljudi se zadužuju jer se moraju ako žele nešto napravit od života, to je neminovno, hoćeš plaćat faks i stanarinu, kupit auto, napravit kuću, a nikad ne znaš kad se možeš razboljet i ne platit jednu ratu kad na osnovu toga izgubiš sve. plus toga ima ljudi kojima su na osnovu par hiljada kuna uzimali nekretnine u vrijednosti od milijun, kakve to ima veze sa zdravim razumom.
Baš tako! Na zapadu (i europa i amerika) 90% srednjeg sloja živi na kredit!!! Samo je to sa kamatom od 2-3 % gdje je u rati u početku i na kraju isti iznos glavnice i kamata!!!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by sat2 13/9/2016, 15:17

muckodjubre wrote:
sat2 wrote:
muckodjubre wrote:kod nas je bilo po novimama,kao lik ratni veteram,otac djece hoće prodati bubreg jer nema novaca pošto je izgubio kuću sad i stan...a lik pijanac i budala koja je sve profućkala sama da mu je itko drugi kriv,a dobio je i mirovinu i stambeno pitanje riješeno
Na ovo ti čovjek može dati deset primjera, gdje je netko ostao bez posla, a banka ga opteretila dugom i kamatama ...
zato treba biti mudriji,a ne grlom u ajogde podizati kredite i zaduživati se...znam brdo ljudi koji su podizali kredite za aute i nepotrebne troškove i onda kasnije bleče da nemaju vraćati
Čovjek podstanarstvo plaća 300 eura i računa da će radije davati 400 eura za ratu kredita, ali će imati svoje. No, ne računa da će gazdina firma propasi, jer je poslovao sa državom ( može i privatna firma svejedno), koja nije plaćala. Ovih, koje ti spominješ mi nije žao ... znam i takove ... djevojka se htjela "osamostaliti" pa si je kupila stan ( u Švicarcima) ... sad je opet sa mamom, a stan je iznajmila ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by bafalo 13/9/2016, 15:23

Braćala wrote:
bafalo wrote:a kako da ti odgovorim na tvoju glupost


ne znam šta idiote tebi nije jasno, osim toga da pametuješ a nisi se skinuo sa mamine sise...
glup si ko kurac jedino što znaš je izmišljat vidi se odakle si i ne seri o hrvatskoj nemaš blage veze jer vjerojatno nisi jedan dan živio ovdje ti ćeš mene učit kako se tu živi

_________________
100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Zeko 13/9/2016, 15:29

sat2 wrote:
muckodjubre wrote:
sat2 wrote:
muckodjubre wrote:No, ne računa da će gazdina firma propasi, jer je poslovao sa državom ( može i privatna firma svejedno), koja nije plaćala.
Ovo je poanta svega i tu se nema kaj ni dodati ni oduzeti. Upravo radi neplaćanja države, koja je najveći neplatiša, propalu je cijelo čudo dobrih i solidnih firmi, a s njima i ogroman broj obitelji srednjeg sloja. I za to nitko nikada nije odgovarao, a ni neće. Kao ni za privatizaciju na hrvatski način, jedinstven u svijetu.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by End 13/9/2016, 15:34

ideš na faks 5 godina krpaš kraj s krajem, plaćaš školarinu, prijevoz, hranu, stan, režije, radiš usput, nakon završetka nemaš ušteđevine, nađeš posao ko zna gdje opet ti treba za putne troškove, stan i režije, auto, i prvu godinu radiš stručni staž za džabe i na koji način bi ti trebao imati nešto u životu, a da ne posudiš to je nemoguće. dobiš posao da bi pao u dugove, a što očekivati tek od države koja uzima kredite da bi isplatila plaće, a nemilosrdna je prema vlastitom narodu.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by bafalo 13/9/2016, 15:36

ne plaća samo država koliko ja znam slučajeva di privatniku nešto napraviš i ovaj ti kaže nemam i moš se jebat i povlačit po sudu a njemu blokirani računi.  najveći problem nisu ni stranke i banke već potpuno odsutstvo pravne države i paralelna "pravda" jer od toga sve počinje

_________________
100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Ziil Los Dii ! 13/9/2016, 16:37

kic wrote:sto objasnjavati ovim balavcima ovdje bez dodira za realnost, vidio bi njih kako bi reagirali kad bi na odredjen dug dobili ovrhu u x10 puta vecem iznosu, osli bi kuci plakat..

Nabij se na nenauljeni zivi zid

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by kic 13/9/2016, 16:39

nabij se ti na ovrsni zakon koji nikad nisi drzao u ruci.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Ziil Los Dii ! 13/9/2016, 16:48

Ne govorim o tome vec o tvojoj lojalnosti jednoj apsurdnoj opciji , onako INT ti pada automatski za 40 bodova , znas li ti tko su uopce ta dva jebivjetra koja su oba umakali u vladimirku ?
Osim toga na kome od nas je da sudimo koji zakon je pravedan
Jebiga i ja sam se obvezao vratiti specku bolnici ...koja je dobila pare od ministarstva za to, usput vracam i zaradjene place i porez koji sam dao drzavi..sve svojoj ustanovi
Stoga se ti nabij na moraliziranje ,zivimo u kurcu nepravednom od drzave ...dobrodosao u stvarni svijet
 ...sve to znas i zato si podvio rep

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by kic 13/9/2016, 16:57

ne znam sta se imas potrebu onda pravdati koji k, necu tebi polagati racune za svoj privatni zivot i odabire, i ne znam o kakvoj jebenoj lojalnosti pricas s tobom nesto zbilja nije u redu, al zbilja.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Ziil Los Dii ! 13/9/2016, 17:02

Pa ti si zabrijao na taj zivi zid 

Ne pravdam se ..samo ti kazem da su ti ljudi imali izbor 
Za razliku od mene koji je morao potpisati robovlasnicki ugovor da bi dobio posao ..simple 

Druga opcija mi je da ostanem na ulici ...nitko me nije ni na sto prisilio 

Ti kao pravik bi trebao znati da ne postoji pravednost vec pravicnost

I ne trazim da meni polazes racune, tvoji svjetonazori i odluke govore sve o tebi :)

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by kic 13/9/2016, 17:13

kakav izbor ima obitelj gdje se jedan roditelj razboli a drugo dobije otkaz, nisu svi frigidni alkosi kojima je svejedno hoce li sutra spucati armagedon Zemlju..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Ziil Los Dii ! 13/9/2016, 17:23

To sto si naveo su rizici koji su ti ljudi prihvatili ,mogli su manje uzeti :) mogu prodati to sto imaju ,  nas narod je ionako neskroman i zivi daleko iznad mogucnosti

I prika nit sam alkos, frigidan jos manje ,  arnageddon je instant kraj bez agonije i zapravo je nagrada covjecanstvu

Ubuduce postedi me niskih izljeva 
Dotad sa bracalom zapjevaj poucnu pjesmicu

Bože pravde, ti što spase
od propasti dosad nas,
čuj i odsad naše glase
i od sad nam budi spas.

Moćnom rukom vodi, brani
budućnosti srpske brod,
Bože spasi, Bože hrani,
srpske zemlje, srpski rod!

Složi srpsku braću dragu
na svak dičan slavan rad,
sloga biće poraz vragu
a najjači srpstvu grad.

Nek na srpskoj blista grani
bratske sloge zlatan plod,
Bože spasi, Bože hrani
srpske zemlje, srpski rod!

Nek na srpsko vedro čelo
tvog ne padne gneva grom
Blagoslovi Srbu selo
polje, njivu, grad i dom!

Kad nastupe borbe dani
k’ pobedi mu vodi hod
Bože spasi, Bože hrani
srpske zemlje, srpski rod!

Iz mračnoga sinu groba
srpske slave novi sjaj
nastalo je novo doba
Novu sreću, Bože daj!

Otadžbinu srpsku brani
pet vekovne borbe plod
Bože spasi, Bože brani
moli ti se srpski rod!

It all makes sense now :)

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by kic 13/9/2016, 17:26

prva recenica ti je za pobljuvat se, svi imamo izbor ajdee onda nemoj pricati ni ti da si u robovlasnickom odnosu, napus se kurca ps.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by muckodjubre 13/9/2016, 17:31

u pravu je da je narod neskroman,živi iznad mogućnosti i neracionalan...eto ti samo primjer koliko ima novih auta po ulici,prodaja porasla 20-30%,kafići radnim danom tijekom radnoga vremena puni
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Ziil Los Dii ! 13/9/2016, 17:34

Pa rekao sam ti ..razlika je da sam mogao raditi ili ne raditi ...no ako odlucim raditi nemam vise izbor

Osoba koja dize kredu jos uvijek ima izbora kada se odluci na taj korak 

Govorim ti o nepravdi koju sam prihvatio 
I to je nepravda koja ovdje oduvijek postoji ,  no nitko nikad nije o tome govorio jer hej trebao bi biti sretan sto radim 
I da rezimiram..zivim u 35 kvadrata u skladu sa svojim trenutnim mogucnostima, ne trazim od drzave da dobijem novu mecku i kucerinu 
Ljudi su idioti jer se zale na vlastite odabire
Malo procitaj bolje sto pisem

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor?? - Page 3 Empty Re: 100 mu gromova jeste vidjeli tko je ušao u sabor??

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum