ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by jastreb 12/6/2016, 16:01

epikur37 wrote:
jastreb wrote:Njemačke genetike imaš u Gorskom kotaru.  U Bosni su ,naročito oko Drvara naseljavani poznati rudari Sasi,kao i u tuzlanskom bazenu.

Nadalje ,masa bosanskih Hrvata ima germanske korijene,naročito ovi po Sarajevu.

Moguće, ja sam recimo tipični german, plav, atletski građen i nadprosječno inteligentan nacionalsocijalist.


GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Articl10

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by epikur37 12/6/2016, 16:04

jastreb wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:Njemačke genetike imaš u Gorskom kotaru.  U Bosni su ,naročito oko Drvara naseljavani poznati rudari Sasi,kao i u tuzlanskom bazenu.

Nadalje ,masa bosanskih Hrvata ima germanske korijene,naročito ovi po Sarajevu.

Moguće, ja sam recimo tipični german, plav, atletski građen i nadprosječno inteligentan nacionalsocijalist.


GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Articl10

blizu :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 16:04

frakcija wrote:
deda getting old wrote:
frakcija wrote:
ne,  nego tebi se ne sviđa.. ne znam zašto na svakoj temi demantiraš nešto što nisam ni tvrdila?
čitam između redaka, nisi tek tako bez nekog posebnog razloga stavila onaj video
frakcija wrote:
u početku sam mislila da je to stil tvog provokativnog humora..poslije sam uvidila da je nešto osobno i dublje u pitanju, a što projiciraš na me ;)
to si već utvrdila da je razlog zbog kojeg ti pišeš gluposti moja problematična osobnost
sve je to u tvojoj glavi..

ako ništa, sjebe klimavi koncept genetske nadrase
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by frakcija 12/6/2016, 16:17

deda getting old wrote:
frakcija wrote:
deda getting old wrote:
frakcija wrote:
ne,  nego tebi se ne sviđa.. ne znam zašto na svakoj temi demantiraš nešto što nisam ni tvrdila?
čitam između redaka, nisi tek tako bez nekog posebnog razloga stavila onaj video
frakcija wrote:
u početku sam mislila da je to stil tvog provokativnog humora..poslije sam uvidila da je nešto osobno i dublje u pitanju, a što projiciraš na me ;)
to si već utvrdila da je razlog zbog kojeg ti pišeš gluposti moja problematična osobnost
sve je to u tvojoj glavi..

ako ništa, sjebe klimavi koncept genetske nadrase
možda umišljam, al slutim da se opet referiraš na moj akademski status?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 16:18

inače ova šema, izvadim haplogrupu i pokaže I2..i kao nešto smo posebni.. 70% ljudi u dalmaciji , hercegovini, dalmatinskim otocima, i crnoj gori, te djelovima hercegovine gdje su i srbi i muslimani većina, itd nose I2.. 70-80% ljudi.. u ostatku hrvatske, bosne oko 40-50%,... u sloveniji, srbiji, makedoniji, albaniji oko 1/3..


opet ne znači da si 100% I2, ti samo prenosiš od muškog pretka njegovu liniju.. da ero recimo oženi crnkinju i napravi joj crnog sina, on bi nosio I2 haplogrupu koja bi se prenila preko oca na sina. pa bi sin tvrdio da je čisti balkanoid/dinarid/pra europljanin sa I2..

u prvoj generaciji imamo 2 pretka.. mater i oca.. u drugoj dvije babe i dva dida.. 2**2.. u trećoj 4 pradida i 4 pa bake.. 2**3=8..

dakle recimo da je prosjek u 100godina 3 generacije(svako 33godine)..

onda u 1000godina, to bi bilo 2**33..(2 na 33).. u 2000godina(2**66).... pa stavite u kalkulator koliko je 2na66 i toliko ste imali predaka prije 2000godina

copyright Preko_vode_do_slobode
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 16:20

herflick baca na hasanbegovića isti su 100%

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 14611

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Zlatko%20Hasanbegovic%20press%20conference%20640.%20Photo%20BETAPHOTO%20HINA%20Damir%20SENCAR%20DS
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Kermit 12/6/2016, 16:57

Starhemberg wrote:Ukrajinci sebe nikad nisu zvali Rusinima, Rusini su posebna etnička skupina.
MaloRusi, Rusini ili Ruetni su zasebni narod u Galiciji
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 16:57

Ukrainci su da bili malorusiji u ruskom carstvo.. tako sam čitao tamo neke mape iz početka 20og stoljeća
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by gargamel0101 12/6/2016, 17:02

preko_vode_do_slobode wrote:herflick baca na hasanbegovića isti su 100%

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 14611

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Zlatko%20Hasanbegovic%20press%20conference%20640.%20Photo%20BETAPHOTO%20HINA%20Damir%20SENCAR%20DS
cheers
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 17:12

Ista dioptrija? Jedino to. Herr Flick ne postoji, to glumac. Englez.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 17:12

Starhemberg wrote:Ista dioptrija? Jedino to. Herr Flick ne postoji, to glumac. Englez.
imaju istu glavu , to je bitno. kao da ih je isti ćaća pravio :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 17:15

preko_vode_do_slobode wrote:
Starhemberg wrote:Ista dioptrija? Jedino to. Herr Flick ne postoji, to glumac. Englez.
imaju istu glavu , to je bitno. kao da ih je isti ćaća pravio :D
Okrugla je, obrasla dlakama, oči, uši, nos? Pa je, ista.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 17:17

Herr flick je tata od malog Hase

obojica su antifašisti koji odlično glume da su fašisti

krv nije voda cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by udba 12/6/2016, 19:53

gargamel0101 wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:herflick baca na hasanbegovića isti su 100%

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 14611

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Zlatko%20Hasanbegovic%20press%20conference%20640.%20Photo%20BETAPHOTO%20HINA%20Damir%20SENCAR%20DS
cheers


veli ćaća sav je na mater

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Turbante
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by udba 12/6/2016, 19:54

preko_vode_do_slobode wrote:Herr flick je tata od malog Hase

obojica su antifašisti koji odlično glume da su fašisti

krv nije voda cheers
Hase je na mater. Jer ćaća je odlučio koja će vjera da se slavi.

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Turbante
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Ero 12/6/2016, 19:57

asilovski wrote:
Starhemberg wrote:Ukrajinci sebe nikad nisu zvali Rusinima, Rusini su posebna etnička skupina.
MaloRusi, Rusini ili Ruetni su zasebni narod u Galiciji

...i Bili Horvaty.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Mad_Vlad 13/6/2016, 05:41

Koliko god se htjeli razlikovati od drugih to nam je sve jasnije koliko smo slični. Djeca Božja.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Sora 13/6/2016, 07:07

Nesto malo covjeka odreduje genetika , manje nego kultura .
Ovdje se radi o narodima.
Cini se da su Hrvati obiljezeni time sto zive u kulturi sklonoj lazi i kradi .
Lako je to dokazati primjerima.
Plus su Hrvati policentrican skup obzirom da imaju pokrajine s razlocitim povijestima i politikama a to ukljucuje one kpje su davno izgubili u BIH
Najneobicniji hrvati su Hercegovci , Vlasi . nametnici i zmijeu njedrima, kukavicja jaja. Oni su kreatori suvremene hrvatske politicke situacije i koriste hrvatsku submisivnost za svoju korist.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by vuksadinare 13/6/2016, 07:11

Sora wrote:Nesto malo covjeka odreduje genetika , manje nego kultura .
Ovdje se radi o narodima.
Cini se da su Hrvati obiljezeni time sto zive u kulturi sklonoj lazi i kradi .
Lako je to dokazati primjerima.
Plus su Hrvati policentrican skup obzirom da imaju pokrajine s razlocitim povijestima i politikama a to ukljucuje one kpje su davno izgubili u BIH
Najneobicniji hrvati su Hercegovci , Vlasi . nametnici i zmijeu njedrima, kukavicja jaja. Oni su kreatori suvremene hrvatske politicke situacije i koriste hrvatsku submisivnost za svoju korist.
.....pa hercegovci imaju tu odliku da se znaju nametnuti..em imaju prednost pred drugima...slozni su..vole si pomagati međusobno..mogu oni biti ovakvi ili onakvi...ali tu suu prednosti pred drugima...jbg...ko je kriv drugima sto nemaju slogu nego po onom 'se bum vas tuzil
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Sora 13/6/2016, 07:14

Hrvati su upravo kaznjrni time sto imaju tako slozenu narodnosnu skupinu onoh koji se izjasnjavaju hrvatima.
Gledala sam u Irskoj kako je to sve drugacije , odnos prema povijesti, zajednicke vrijednosti , predanost istom zsvicajnom i foklornom obicaju itd . Irska dijaspora je pomogla ircima da budu veliki i bogati. Nasa nas je uvaljala u svo zlo svijeta .
Zato bih zsmilila rvatine kpje to nisu da ostave lijepu nasu i ne mute vodu po svom obicaju . Osobito velike vjernike i katolike.
Da mozemo na miru gledati nogac !

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by vuksadinare 13/6/2016, 07:17

Sora wrote:Hrvati su upravo kaznjrni time sto imaju tako slozenu narodnosnu skupinu onoh koji se izjasnjavaju hrvatima.
Gledala sam u Irskoj kako je to sve drugacije , odnos prema povijesti, zajednicke vrijednosti , predanost istom zsvicajnom i foklornom obicaju itd . Irska dijaspora je pomogla ircima da budu veliki i bogati. Nasa nas je uvaljala u svo zlo svijeta .
Zato bih zsmilila rvatine kpje to nisu da ostave lijepu nasu i ne mute vodu  po svom obicaju . Osobito velike vjernike i katolike.  
Da mozemo na miru gledati nogac !
po cemu ej tebe kozo dijaspora uvalila u probleme..to sto ostavljaju milijardu eura ovdje kad dođu....daj gluposti pricas...da nije dijaspore narocito u proslosti..mnoga sela ne bi imali ceste ni vodovod...koliko im je juga 'pomagala'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 5 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum