ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 15:06

frakcija wrote:
deda getting old wrote:
frakcija wrote:
deda getting old wrote:
frakcija wrote:
ako ništa, sjebe klimavi koncept genetske  nadrase

kakav koncept nadrase? različite skupine ljudi su različito prilagođene reljefu i klimi u kojoj žive
eto vidiš da se radi o čistoj ideologiji i kod tebe, a u kombinaciji sa šupljom glavom to daje zanimljive ishode

a koji si ti kreten, što uopće s tobom tipkam?..sereš nepovezano, lupaš bez veze, napadaš iz zasjede. ako ti je kompleks nedostatak formalne naobrazbe, a ti se lati knjige..bit ćeš bolji čoijek, ako ništa..ne tolki kompleksaš. :D

tvoje poimanje rase se ne razlikuje od nekog ćelavog nacistie, vjerujete u iste koncepte
na temi koja nema veze s rasizmom ti započneš raspravu o rasama i nadrasi, očito si opterećena vlastitim zabludama
pa tvoje su tvrdnje upućivale na takav zaključak  kroz napade na univerzalnost..đava zna šta ti drobiš, u biti..i izumrijet ćeš u procesu pozitivne selekcije..nitko se ne želi s tobom pariti. (kad već štrapamo uzduž i porijeko)

tako je, ja sam kriv što ti u ime morala i pravednosti s više pozicije pričaš gluposti, nisi ti došla sama s ciljem da svima soliš pamet o rasizmu
možda kad svoj društveni status ne bi pokušavala graditi na moralu se ne bi nalazila u situacijama da glupošću braniš ideologiju


Last edited by deda getting old on 12/6/2016, 15:07; edited 1 time in total

Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 15:07

Ukrajinci sebe nikad nisu zvali Rusinima, Rusini su posebna etnička skupina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by frakcija 12/6/2016, 15:08

deda getting old wrote:
frakcija wrote:
deda getting old wrote:
frakcija wrote:
deda getting old wrote:

kakav koncept nadrase? različite skupine ljudi su različito prilagođene reljefu i klimi u kojoj žive
eto vidiš da se radi o čistoj ideologiji i kod tebe, a u kombinaciji sa šupljom glavom to daje zanimljive ishode

a koji si ti kreten, što uopće s tobom tipkam?..sereš nepovezano, lupaš bez veze, napadaš iz zasjede. ako ti je kompleks nedostatak formalne naobrazbe, a ti se lati knjige..bit ćeš bolji čoijek, ako ništa..ne tolki kompleksaš. :D

tvoje poimanje rase se ne razlikuje od nekog ćelavog nacistie, vjerujete u iste koncepte
na temi koja nema veze s rasizmom ti započneš raspravu o rasama i nadrasi, očito si opterećena vlastitim zabludama
pa tvoje su tvrdnje upućivale na takav zaključak  kroz napade na univerzalnost..đava zna šta ti drobiš, u biti..i izumrijet ćeš u procesu pozitivne selekcije..nitko se ne želi s tobom pariti. (kad već štrapamo uzduž i porijeko)

tako je, ja sam kriv što ti u ime morala i pravednosti s više pozicije pričaš gluposti
možda kad svoj društveni status ne bi pokušavala graditi na moralu se ne bi nalazila u situacijama da glupošću braniš ideologiju
gola je činjenica da imaš veliki postotak turske krvi i da ti većina rodbine zaziva alaha..nisam ti ja tu kriva..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 15:09

frakcija wrote:
gola je činjenica da imaš  veliki postotak turske krvi i da ti većina rodbine zaziva alaha..nisam ti ja tu kriva..

eto, između tebe i nekog ćelavog naciste nema razlike, šuplja glava :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by frakcija 12/6/2016, 15:11

deda getting old wrote:
frakcija wrote:
gola je činjenica da imaš  veliki postotak turske krvi i da ti većina rodbine zaziva alaha..nisam ti ja tu kriva..

eto, između tebe i nekog ćelavog naciste nema razlike, šuplja glava :^0
pa tebe ljuti takva činjenica..ja ravnodušna..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 15:18

frakcija wrote:
pa tebe ljuti takva činjenica..ja ravnodušna..

tebe ljuti evolucija ljudske vrste, razvoj u vremenu i prostoru te činjenica da s protokom vremena postajemo sve udaljeniji jedni od drugih
to se kosi sa tvojim ideološkim i moralnim uvjerenjima, smeta te promjena i napredak, najbitnije ti je da svi ostanu isti kako se ne bi stvorile razlike

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 0003ti-11699
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by frakcija 12/6/2016, 15:22

deda getting old wrote:
frakcija wrote:
pa tebe ljuti takva činjenica..ja ravnodušna..

tebe ljuti evolucija ljudske vrste, razvoj u vremenu i prostoru te činjenica da s protokom vremena postajemo sve udaljeniji jedni od drugih
to se kosi sa tvojim ideološkim i moralnim uvjerenjima, smeta te promjena i napredak, najbitnije ti je da svi ostanu isti kako se ne bi stvorile razlike
kako vrijeme prolazi i kako je svijet sve tješnji i povezaniji, to se više rasno homogeniziramo, dok individualne razlike rastu
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 15:31

frakcija wrote:
kako vrijeme prolazi i kako je svijet sve tješnji i povezaniji, to se više rasno homogeniziramo, dok individualne razlike rastu

evolucija funkcionira suprotno od tvojih fantazija

u Africi je upravo najviše "rasnih" skupina, jer su tamo genetski najstariji ljudi, nisu se izmješali i postali 1 rasa crnaca nego su se razdvojili, na više desetaka novih

dok su varijacije među populacijama onih koji su napustili afriku relativno male, što znači da su azijske i europske populacije mlade, nedavno nastale

no teško je osobi sa šupljom glavom razumjeti i neke osnovne stvari, takvoj je najbitnije da gradi društveni status na lažnom moralu napadajući druge da su rasisti kako bi od sebe napravila pravednicu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Clone Stormtrooper 12/6/2016, 15:39

Starhemberg wrote:Ukrajinci sebe nikad nisu zvali Rusinima, Rusini su posebna etnička skupina.
Ukrajinci (ukr. Українці / Ukrajinci) su jedna od tri istočnoslavenske nacije većinom nastanjene u UkrajiniRusiji,Bjelorusiji i susjednim područjima. Ukrajinci su u zapadnim izvorima sve do 20. stoljeća bili poznatiji kao Rusini(ukr. Pусини/Rusyny, lat. Ruteni), što danas predstavlja njihov stariji etnonim.[26] ;
https://hr.wikipedia.org/wiki/Ukrajinci  
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by frakcija 12/6/2016, 15:40

deda getting old wrote:
frakcija wrote:
kako vrijeme prolazi i kako je svijet sve tješnji i povezaniji, to se više rasno homogeniziramo, dok individualne razlike rastu

evolucija funkcionira suprotno od tvojih fantazija

u Africi je upravo najviše "rasnih" skupina, jer su tamo genetski najstariji ljudi, nisu se izmješali i postali 1 rasa crnaca nego su se razdvojili, na više desetaka novih

dok su varijacije među populacijama onih koji su napustili afriku relativno male, što znači da su azijske i europske populacije mlade, nedavno nastale

no teško je osobi sa šupljom glavom razumjeti i neke osnovne stvari, takvoj je najbitnije da gradi društveni status na lažnom moralu napadajući druge da su rasisti kako bi od sebe napravila pravednicu
razlike među izoliranim skupinama su veće, dok su unutar samih izoliranih skupina individualne razlike manje..(sumnjam da ti nije jasno, iako nisi vele bistar..)
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 15:44

Clone Stormtrooper wrote:
Starhemberg wrote:Ukrajinci sebe nikad nisu zvali Rusinima, Rusini su posebna etnička skupina.
Ukrajinci (ukr. Українці / Ukrajinci) su jedna od tri istočnoslavenske nacije većinom nastanjene u UkrajiniRusiji,Bjelorusiji i susjednim područjima. Ukrajinci su u zapadnim izvorima sve do 20. stoljeća bili poznatiji kao Rusini(ukr. Pусини/Rusyny, lat. Ruteni), što danas predstavlja njihov stariji etnonim.[26] ;
https://hr.wikipedia.org/wiki/Ukrajinci  
Ukrajina službeno Rusine smatra dijelom svoga naroda, a naziv Rusyn (Rusin) u Ukrajini smatraju starijim etnonimom (korištenim na širem prostoru Ukrajine) koji je u povijesno političkim okolnostima zadržan kod dijela naroda koji gotovo stalno nije bio povezan sa svojom maticom odnosno ukrajinskim kulturnim preporodom. Poglavito Rusini u svijetu smatraju sebe zasebnom etničkom grupom [1]i ne priznaju Ukrajinu matičnom zemljom, posebno u zapadnom svijetu te iz toga proizlaze dvije struje tumačenja tko su Rusini.
https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Rusini
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 15:48

frakcija wrote:
razlike među izoliranim skupinama su veće, dok su unutar samih izoliranih  skupina individualne razlike manje..(sumnjam da ti nije jasno, iako nisi vele bistar..)

meni je jasno, tebi je sve naopako, jer ti se ne sviđa kako priroda funkcionira

People of African descent are more genetically diverse than Middle Easterners, who are more diverse than Asians and Europeans. Native Americans possess the least-diverse genomes.

http://www.telegraph.co.uk/news/science/science-news/3326376/African-DNA-has-more-genetic-diversity.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by jastreb 12/6/2016, 15:52

Yehudi wrote:
asilovski wrote:
Clone Stormtrooper wrote: kasnije na sjeveroistoku Europe dolazi grupa iz azije podrijetlom iz danasnje Mandjurije ; ova grupa utjecala je na uralo-altajse narode i zastupljena kod moskovskih/novgorodskih slavena(slavinizirani uralski narodi)  koji su ukrali ime Rus od kijevskih slavena odn. predaka danasnjih Ukrajinaca
Gluposti (kao inače) ime Rus su dali Varijaga ili ti jedne loze vikinga koji su osvojili cijeli pojas od baltika preko Volge pa do crnog mora i kaspijskog jezera i nače sama riječ potječe od staro normanskog


 Ros ili - Rusi ( kao- ruse -kose, crvenokosi/bradi )  


Nikakve veze sa ukrajincima tu nema. Ukrajinci su mišung svega i svačega jer i samo ime dežave znači -okrajina-krajina

u smislu vojne krajine ( paralela u nas ) Još je Ivan Grozni izdao dekret kojim je zločince, kriminalce, osudjene itd. slao

 u tu -krajinu- prema zapadnim agresorima.

 Normani su Vikinzi koji su se nastanili u Francuskoj.

Ukrajinci su odnarođeni Rusi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by frakcija 12/6/2016, 15:53

deda getting old wrote:
frakcija wrote:
razlike među izoliranim skupinama su veće, dok su unutar samih izoliranih  skupina individualne razlike manje..(sumnjam da ti nije jasno, iako nisi vele bistar..)

meni je jasno, tebi je sve naopako, jer ti se ne sviđa kako priroda funkcionira

People of African descent are more genetically diverse than Middle Easterners, who are more diverse than Asians and Europeans. Native Americans possess the least-diverse genomes.

http://www.telegraph.co.uk/news/science/science-news/3326376/African-DNA-has-more-genetic-diversity.html
ne, nego tebi se ne sviđa.. ne znam zašto na svakoj temi demantiraš nešto što nisam ni tvrdila?
u početku sam mislila da je to stil tvog provokativnog humora..poslije sam uvidila da je nešto osobno i dublje u pitanju, a što projiciraš na me ;)
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Ero 12/6/2016, 15:56

jastreb wrote:
Yehudi wrote:
asilovski wrote:
Clone Stormtrooper wrote: kasnije na sjeveroistoku Europe dolazi grupa iz azije podrijetlom iz danasnje Mandjurije ; ova grupa utjecala je na uralo-altajse narode i zastupljena kod moskovskih/novgorodskih slavena(slavinizirani uralski narodi)  koji su ukrali ime Rus od kijevskih slavena odn. predaka danasnjih Ukrajinaca
Gluposti (kao inače) ime Rus su dali Varijaga ili ti jedne loze vikinga koji su osvojili cijeli pojas od baltika preko Volge pa do crnog mora i kaspijskog jezera i nače sama riječ potječe od staro normanskog


 Ros ili - Rusi ( kao- ruse -kose, crvenokosi/bradi )  


Nikakve veze sa ukrajincima tu nema. Ukrajinci su mišung svega i svačega jer i samo ime dežave znači -okrajina-krajina

u smislu vojne krajine ( paralela u nas ) Još je Ivan Grozni izdao dekret kojim je zločince, kriminalce, osudjene itd. slao

 u tu -krajinu- prema zapadnim agresorima.

 Normani su Vikinzi koji su se nastanili u Francuskoj.

Ukrajinci su odnarođeni Rusi.
Tvorci moderne ruske nacije su Ukrajinci. Povijest u ruke...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by epikur37 12/6/2016, 15:58

jastreb wrote:Njemačke genetike imaš u Gorskom kotaru.  U Bosni su ,naročito oko Drvara naseljavani poznati rudari Sasi,kao i u tuzlanskom bazenu.

Nadalje ,masa bosanskih Hrvata ima germanske korijene,naročito ovi po Sarajevu.

Moguće, ja sam recimo tipični german, plav, atletski građen i nadprosječno inteligentan nacionalsocijalist.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest 12/6/2016, 15:59

frakcija wrote:
ne,  nego tebi se ne sviđa.. ne znam zašto na svakoj temi demantiraš nešto što nisam ni tvrdila?
čitam između redaka, nisi tek tako bez nekog posebnog razloga stavila onaj video
frakcija wrote:
u početku sam mislila da je to stil tvog provokativnog humora..poslije sam uvidila da je nešto osobno i dublje u pitanju, a što projiciraš na me ;)
to si već utvrdila da je razlog zbog kojeg ti pišeš gluposti moja problematična osobnost
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by epikur37 12/6/2016, 16:00

jastreb wrote:
Yehudi wrote:
asilovski wrote:
Clone Stormtrooper wrote: kasnije na sjeveroistoku Europe dolazi grupa iz azije podrijetlom iz danasnje Mandjurije ; ova grupa utjecala je na uralo-altajse narode i zastupljena kod moskovskih/novgorodskih slavena(slavinizirani uralski narodi)  koji su ukrali ime Rus od kijevskih slavena odn. predaka danasnjih Ukrajinaca
Gluposti (kao inače) ime Rus su dali Varijaga ili ti jedne loze vikinga koji su osvojili cijeli pojas od baltika preko Volge pa do crnog mora i kaspijskog jezera i nače sama riječ potječe od staro normanskog


 Ros ili - Rusi ( kao- ruse -kose, crvenokosi/bradi )  


Nikakve veze sa ukrajincima tu nema. Ukrajinci su mišung svega i svačega jer i samo ime dežave znači -okrajina-krajina

u smislu vojne krajine ( paralela u nas ) Još je Ivan Grozni izdao dekret kojim je zločince, kriminalce, osudjene itd. slao

 u tu -krajinu- prema zapadnim agresorima.

 Normani su Vikinzi koji su se nastanili u Francuskoj.

Ukrajinci su odnarođeni Rusi.

jasna stvar
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by frakcija 12/6/2016, 16:01

deda getting old wrote:
frakcija wrote:
ne,  nego tebi se ne sviđa.. ne znam zašto na svakoj temi demantiraš nešto što nisam ni tvrdila?
čitam između redaka, nisi tek tako bez nekog posebnog razloga stavila onaj video
frakcija wrote:
u početku sam mislila da je to stil tvog provokativnog humora..poslije sam uvidila da je nešto osobno i dublje u pitanju, a što projiciraš na me ;)
to si već utvrdila da je razlog zbog kojeg ti pišeš gluposti moja problematična osobnost
sve je to u tvojoj glavi..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Clone Stormtrooper 12/6/2016, 16:01

Ero wrote: 
Tvorci moderne ruske nacije su Ukrajinci. Povijest u ruke...
upravo to ; kad su preci danasnjih Ukrajinaca,Rus, asimilirali i slavinizirali ugro-finske i turske narode zapadno od Urala  na podrucju gdje ce nastati Novgorodska i Moskovska knezevina!
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by jastreb 12/6/2016, 16:01

epikur37 wrote:
jastreb wrote:Njemačke genetike imaš u Gorskom kotaru.  U Bosni su ,naročito oko Drvara naseljavani poznati rudari Sasi,kao i u tuzlanskom bazenu.

Nadalje ,masa bosanskih Hrvata ima germanske korijene,naročito ovi po Sarajevu.

Moguće, ja sam recimo tipični german, plav, atletski građen i nadprosječno inteligentan nacionalsocijalist.


GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Articl10
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 4 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum