ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Kermit Sun 12 Jun - 14:07

Starhemberg wrote:Pitanje je jesu li Vandali uopće bili Germani. Germani, pa i Rimljani su Slavene u današnjoj Poljskoj i na Baltiku zvali Wendi/Wenedi/Windi.
Isto je sa istočnim Njemcima od Prusa pa nadalje koji su u biti germanizirani domorodački narodi i slaveni, a inače i danas se ispod Berlina priča tkz. vendski jezik

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by veber Sun 12 Jun - 14:08

Ero wrote:Nipošto, ja sam čistokrvan. Dokazano laboratorijskim ispitivanjem.
imaš problem s okimoronom.

daj mi malo pojasni čistokrvnost.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Yehudi Sun 12 Jun - 14:09

veber wrote:
Ero wrote:Nije Hitler baš u svemu griješio. U podosta stvari ga ti je imitirao  i ljubičica bijela  Tito. Šta ne?
I nije jedini, kad je politika u pitanju.

znam da patiš za jugom.

moj predak, ss oficir dao je postreljat cijeli vod ustaša koji su radili pizdarije.

imam hrpu dokumenata koji su skenirani i nalaze se u arhivi biblioteke.
ako želiš, dam ti ih na uvid, jer sam originale zadržao za sebe.


  Di je ta knjižnica ?


  D A J   V A M O TU PAPIROLOGIJU - Otvori temu o tome, najprije slikaj dokumente pa zalipi tu da vidimo.

 jer čisto sumnjam da će ti kolega - Ero - povjerovati u tu spiku.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Kermit Sun 12 Jun - 14:10

Clone Stormtrooper wrote: kasnije na sjeveroistoku Europe dolazi grupa iz azije podrijetlom iz danasnje Mandjurije ; ova grupa utjecala je na uralo-altajse narode i zastupljena kod moskovskih/novgorodskih slavena(slavinizirani uralski narodi)  koji su ukrali ime Rus od kijevskih slavena odn. predaka danasnjih Ukrajinaca
Gluposti (kao inače) ime Rus su dali Varijaga ili ti jedne loze vikinga koji su osvojili cijeli pojas od baltika preko Volge pa do crnog mora i kaspijskog jezera i nače sama riječ potječe od staro normanskog
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by veber Sun 12 Jun - 14:12

asilovski wrote:
Starhemberg wrote:Pitanje je jesu li Vandali uopće bili Germani. Germani, pa i Rimljani su Slavene u današnjoj Poljskoj i na Baltiku zvali Wendi/Wenedi/Windi.
Isto je sa istočnim Njemcima od Prusa pa nadalje koji su u biti germanizirani domorodački narodi i slaveni, a inače i danas se ispod Berlina priča tkz. vendski jezik
moja obitelj vuče korjene iz prusije.

i recimo katoličanstvo nikada nije saživjelo s nama, ostali neki "poganski" običaji...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Yehudi Sun 12 Jun - 14:12

veber wrote:
Ero wrote:Nipošto, ja sam čistokrvan. Dokazano laboratorijskim ispitivanjem.
imaš problem s okimoronom.

daj mi malo pojasni čistokrvnost.


  Šta se tu ima pojašnjavati - Balkanac ČISTOKRVNI

  Dinaroidi, nakon Skandinavaca najčistiji Arijci
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest Sun 12 Jun - 14:13

asilovski wrote:
Starhemberg wrote:Pitanje je jesu li Vandali uopće bili Germani. Germani, pa i Rimljani su Slavene u današnjoj Poljskoj i na Baltiku zvali Wendi/Wenedi/Windi.
Isto je sa istočnim Njemcima od Prusa pa nadalje koji su u biti germanizirani domorodački narodi i slaveni, a inače i danas se ispod Berlina priča tkz. vendski jezik
Da, da. Pa vidi samo prezumena pruskih plemića, Seydlitz, Brauchitsch, Kolovrat itd. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by veber Sun 12 Jun - 14:15

Yehudi wrote:
veber wrote:
Ero wrote:Nije Hitler baš u svemu griješio. U podosta stvari ga ti je imitirao  i ljubičica bijela  Tito. Šta ne?
I nije jedini, kad je politika u pitanju.

znam da patiš za jugom.

moj predak, ss oficir dao je postreljat cijeli vod ustaša koji su radili pizdarije.

imam hrpu dokumenata koji su skenirani i nalaze se u arhivi biblioteke.
ako želiš, dam ti ih na uvid, jer sam originale zadržao za sebe.


  Di je ta knjižnica ?


  D A J   V A M O TU PAPIROLOGIJU - Otvori temu o tome, najprije slikaj dokumente pa zalipi tu da vidimo.

 jer čisto sumnjam da će ti kolega - Ero - povjerovati u tu spiku.
povjesni muzej i nsb.

dokumente dam na uvid samo in vivo.

ero neka lupeta, kao i provokator.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by veber Sun 12 Jun - 14:18

Starhemberg wrote:Da, da. Pa vidi samo prezumena pruskih plemića, Seydlitz, Brauchitsch, Kolovrat itd. :)
moje prezime znaš, rijetko je i u njemačkoj, a nije slavensko...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Yehudi Sun 12 Jun - 14:20

asilovski wrote:
Clone Stormtrooper wrote: kasnije na sjeveroistoku Europe dolazi grupa iz azije podrijetlom iz danasnje Mandjurije ; ova grupa utjecala je na uralo-altajse narode i zastupljena kod moskovskih/novgorodskih slavena(slavinizirani uralski narodi)  koji su ukrali ime Rus od kijevskih slavena odn. predaka danasnjih Ukrajinaca
Gluposti (kao inače) ime Rus su dali Varijaga ili ti jedne loze vikinga koji su osvojili cijeli pojas od baltika preko Volge pa do crnog mora i kaspijskog jezera i nače sama riječ potječe od staro normanskog


 Ros ili - Rusi ( kao- ruse -kose, crvenokosi/bradi )  


Nikakve veze sa ukrajincima tu nema. Ukrajinci su mišung svega i svačega jer i samo ime dežave znači -okrajina-krajina

u smislu vojne krajine ( paralela u nas ) Još je Ivan Grozni izdao dekret kojim je zločince, kriminalce, osudjene itd. slao

 u tu -krajinu- prema zapadnim agresorima.

 Normani su Vikinzi koji su se nastanili u Francuskoj.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by jastreb Sun 12 Jun - 14:23

Ero wrote:
jastreb wrote:
deda getting old wrote:
frakcija wrote:
pa po tome smo odlučili definirati otprilike što bi bio koji narod

i kakve veze ima koncept iz područja sociologije sa genetikom odnosno evolucijom?

kakve veze ima nečiji DNK s njegovim vjerskim opredjeljenjem ili državljanstvom, građanskim statusom...?

hoće li sljedeće napraviti video sa muslimanima i kršćanima pa im analizirati DNK, i izvući zaključak kako smo svi isti?

A baš.

Hoćemo li na osnovu te genetike formirati i nove narode ili kulture?

Čisto sumnjam.
Tako razmišljate vi, opterećeni "povjesnim istinama" s kojima su vas hranili.
Ja samo znam da moje podrijetlo nije slavensko. Nismo došli iza Karpata, ušto ti vjeruješ i dalje.
Ukratko: autohtoni smo!
Nemoš protiv znanosti, jbga...

Pa to tvrdi i renomirani znanstvenik dr Jovan Deretić.

Seobe Slavena nije bilo. Mi danas učimo potpuno ukradenu istoriju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Kermit Sun 12 Jun - 14:28

veber wrote:
asilovski wrote:
Starhemberg wrote:Pitanje je jesu li Vandali uopće bili Germani. Germani, pa i Rimljani su Slavene u današnjoj Poljskoj i na Baltiku zvali Wendi/Wenedi/Windi.
Isto je sa istočnim Njemcima od Prusa pa nadalje koji su u biti germanizirani domorodački narodi i slaveni, a inače i danas se ispod Berlina priča tkz. vendski jezik
moja obitelj vuče korjene iz prusije.

i recimo katoličanstvo nikada nije saživjelo s nama, ostali neki "poganski" običaji...
svuda tamo, pa baltički narodi su zadnji primili krščanstvo, zapravo primili poklali ih Teutonci i ostatk prislili da prime švabe barone i krščanstvo, Prusi su germanizirani baltički narod
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Kermit Sun 12 Jun - 14:29

Yehudi wrote:
asilovski wrote:
Clone Stormtrooper wrote: kasnije na sjeveroistoku Europe dolazi grupa iz azije podrijetlom iz danasnje Mandjurije ; ova grupa utjecala je na uralo-altajse narode i zastupljena kod moskovskih/novgorodskih slavena(slavinizirani uralski narodi)  koji su ukrali ime Rus od kijevskih slavena odn. predaka danasnjih Ukrajinaca
Gluposti (kao inače) ime Rus su dali Varijaga ili ti jedne loze vikinga koji su osvojili cijeli pojas od baltika preko Volge pa do crnog mora i kaspijskog jezera i nače sama riječ potječe od staro normanskog


 Ros ili - Rusi ( kao- ruse -kose, crvenokosi/bradi )  


Nikakve veze sa ukrajincima tu nema. Ukrajinci su mišung svega i svačega jer i samo ime dežave znači -okrajina-krajina

u smislu vojne krajine ( paralela u nas ) Još je Ivan Grozni izdao dekret kojim je zločince, kriminalce, osudjene itd. slao

 u tu -krajinu- prema zapadnim agresorima.

 Normani su Vikinzi koji su se nastanili u Francuskoj.
Ukrajinaca kao pojma maltene nije bilo do početka 20.st. i da nije bilo Lenjina koji je stvorio Ukrajinu kao USFR...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Kermit Sun 12 Jun - 14:31

Yehudi wrote:
asilovski wrote:
Clone Stormtrooper wrote: kasnije na sjeveroistoku Europe dolazi grupa iz azije podrijetlom iz danasnje Mandjurije ; ova grupa utjecala je na uralo-altajse narode i zastupljena kod moskovskih/novgorodskih slavena(slavinizirani uralski narodi)  koji su ukrali ime Rus od kijevskih slavena odn. predaka danasnjih Ukrajinaca
Gluposti (kao inače) ime Rus su dali Varijaga ili ti jedne loze vikinga koji su osvojili cijeli pojas od baltika preko Volge pa do crnog mora i kaspijskog jezera i nače sama riječ potječe od staro normanskog


 Ros ili - Rusi ( kao- ruse -kose, crvenokosi/bradi )  


Nikakve veze sa ukrajincima tu nema. Ukrajinci su mišung svega i svačega jer i samo ime dežave znači -okrajina-krajina

u smislu vojne krajine ( paralela u nas ) Još je Ivan Grozni izdao dekret kojim je zločince, kriminalce, osudjene itd. slao

 u tu -krajinu- prema zapadnim agresorima.

 Normani su Vikinzi koji su se nastanili u Francuskoj.
Ima više teorija:

 is derived from an Old Norseterm for "the men who row" (rods-) as rowing was the main method of navigating the rivers of Eastern Europe, and that it could be linked to the Swedish coastal area of Roslagen (Rus-law) or Roden, as it was known in earlier times.[6][7] The name Rus'would then have the same origin as the Finnish and Estonian names for Sweden: Ruotsi and Rootsi.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest Sun 12 Jun - 14:49

veber wrote:
Starhemberg wrote:Da, da. Pa vidi samo prezumena pruskih plemića, Seydlitz, Brauchitsch, Kolovrat itd. :)
moje prezime znaš, rijetko je i u njemačkoj, a nije slavensko...
Znam, pa nisu sva prezimena takva, no ima ih. Nije bas puno Nijemaca iz protestantskih krajeva doseljavalo, vise južna Njemačka, katolici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest Sun 12 Jun - 14:53

frakcija wrote:
deda getting old wrote:
frakcija wrote:
ako ništa, sjebe klimavi koncept genetske  nadrase

kakav koncept nadrase? različite skupine ljudi su različito prilagođene reljefu i klimi u kojoj žive
eto vidiš da se radi o čistoj ideologiji i kod tebe, a u kombinaciji sa šupljom glavom to daje zanimljive ishode

a koji si ti kreten, što uopće s tobom tipkam?..sereš nepovezano, lupaš bez veze, napadaš iz zasjede. ako ti je kompleks nedostatak formalne naobrazbe, a ti se lati knjige..bit ćeš bolji čoijek, ako ništa..ne tolki kompleksaš. :D

tvoje poimanje rase se ne razlikuje od nekog ćelavog nacistie, vjerujete u iste koncepte
na temi koja nema veze s rasizmom ti započneš raspravu o rasama i nadrasi, očito si opterećena vlastitim zabludama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest Sun 12 Jun - 14:54

sutra će se od čovjeka odcjepiti nova grana, kao što se čovjek nekoć odcjepio od majmuna
ljudska vrsta nije vrhunac evolucije, i na ljudima evolucija neće stati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest Sun 12 Jun - 14:57

veber wrote:
Ero wrote:Nipošto, ja sam čistokrvan. Dokazano laboratorijskim ispitivanjem.
imaš problem s okimoronom.

daj mi malo pojasni čistokrvnost.
2 promila alkohola, ubije sve klice, bakterije, viruse... krv postane čista
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by frakcija Sun 12 Jun - 15:01

deda getting old wrote:
frakcija wrote:
deda getting old wrote:
frakcija wrote:
ako ništa, sjebe klimavi koncept genetske  nadrase

kakav koncept nadrase? različite skupine ljudi su različito prilagođene reljefu i klimi u kojoj žive
eto vidiš da se radi o čistoj ideologiji i kod tebe, a u kombinaciji sa šupljom glavom to daje zanimljive ishode

a koji si ti kreten, što uopće s tobom tipkam?..sereš nepovezano, lupaš bez veze, napadaš iz zasjede. ako ti je kompleks nedostatak formalne naobrazbe, a ti se lati knjige..bit ćeš bolji čoijek, ako ništa..ne tolki kompleksaš. :D

tvoje poimanje rase se ne razlikuje od nekog ćelavog nacistie, vjerujete u iste koncepte
na temi koja nema veze s rasizmom ti započneš raspravu o rasama i nadrasi, očito si opterećena vlastitim zabludama
pa tvoje su tvrdnje upućivale na takav zaključak kroz napade na univerzalnost..đava zna šta ti drobiš, u biti..i izumrijet ćeš u procesu pozitivne selekcije..nitko se ne želi s tobom pariti. (kad već štrapamo uzduž i porijeko)
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Clone Stormtrooper Sun 12 Jun - 15:03

Rus je izvedeno od Rjurik sto je vjerovatno uralskog(protofinskog)porijekla,kad su svedski normani pruzeli vlast u Kijevu svi slaveni u slivu Dnjepra ,od strane ne slavena  nazivati Rus,Rusi,Rusini(kako su sebe nazivali ukrajinci dok u 19 st nije pocela prislilna rusifikacija od strane moskovskih slavena,odn slaviniziranih ugro-finskih plemena koji su ukrali ime Rus od danasnjih Ukrajinaca  )

od danasnjih rusa,samo oni na jugu europskog dijela ruske republike su bioloski slaveni ostali ,vecina,su slavinizirani ugro-finci ,mongoli i turci !
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Guest Sun 12 Jun - 15:06

frakcija wrote:
deda getting old wrote:
frakcija wrote:
deda getting old wrote:
frakcija wrote:
ako ništa, sjebe klimavi koncept genetske  nadrase

kakav koncept nadrase? različite skupine ljudi su različito prilagođene reljefu i klimi u kojoj žive
eto vidiš da se radi o čistoj ideologiji i kod tebe, a u kombinaciji sa šupljom glavom to daje zanimljive ishode

a koji si ti kreten, što uopće s tobom tipkam?..sereš nepovezano, lupaš bez veze, napadaš iz zasjede. ako ti je kompleks nedostatak formalne naobrazbe, a ti se lati knjige..bit ćeš bolji čoijek, ako ništa..ne tolki kompleksaš. :D

tvoje poimanje rase se ne razlikuje od nekog ćelavog nacistie, vjerujete u iste koncepte
na temi koja nema veze s rasizmom ti započneš raspravu o rasama i nadrasi, očito si opterećena vlastitim zabludama
pa tvoje su tvrdnje upućivale na takav zaključak  kroz napade na univerzalnost..đava zna šta ti drobiš, u biti..i izumrijet ćeš u procesu pozitivne selekcije..nitko se ne želi s tobom pariti. (kad već štrapamo uzduž i porijeko)

tako je, ja sam kriv što ti u ime morala i pravednosti s više pozicije pričaš gluposti, nisi ti došla sama s ciljem da svima soliš pamet o rasizmu
možda kad svoj društveni status ne bi pokušavala graditi na moralu se ne bi nalazila u situacijama da glupošću braniš ideologiju


Last edited by deda getting old on Sun 12 Jun - 15:07; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS - Page 3 Empty Re: GENETIC STUDIES ON VANDALS AND CROATS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum