ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 24/1/2024, 13:05

Koba wrote:Dijagram o navijanju, kurva o poštenju!

:D

Pa ranu ti Isukrstovu idem ća!
Da, ja sam navijac.
Decko potrazi pomoc, makni se od rata nece to dobro zavrsiti.

dijagram

Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 24/1/2024, 13:07

crvenkasti wrote:
dijagram wrote:
crvenkasti wrote:
dijagram wrote:
crvenkasti wrote:

Najprije su se hvalili da su ga oborili, a kasnije, kad su shvatili, tada su izmijenili naslove u "sam je pao".
Naravno da ce se hvaliti, bilo istina ili ne.
Rusi se pak nemaju sto pohvaliti, bez obzira na to sto se dogodilo.
Oboren od ukrajinaca, oboren greskom rusa ili najvjerojatnije jos jedan tehnicki kvar kao uzrok pada.
Sto god izaberu nije za pohvalu.

Koji se idiot ide hvaliti što je oborio najavljeni avion u kojem su tvoji zarobljeni vojnici dogovoreni za razmjenu?
Koji idiot jos vjeruje da IL prevozi zarobljenike.
Ako su ga i srusili sigurno nisu s namjerom da eliminiraju svoje ljude.
No kako sam gore objasnio, rusi su pokazali samo jos jednom svoju seprtljavost, na bilo koji nacin da je srusen avion.
Jedino sto mogu je muljati da su prevozili ukrajince.
Da se ukrajinci ne raduju padu aviona, i da rusofilni navijaci ne kmece:)

S čim bi ih ti vozio?
U dva kamiona stanu njih 65 skupa s pratnjom.
Ili jedan bus.
Vagon zeljeznicki.
Ako su doista prevozeni tim avionom, samo jos jedna nevjerojatna ruska seprtljarija.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 24/1/2024, 13:15

dijagram wrote:
crvenkasti wrote:
dijagram wrote:
crvenkasti wrote:
dijagram wrote:
crvenkasti wrote:

Najprije su se hvalili da su ga oborili, a kasnije, kad su shvatili, tada su izmijenili naslove u "sam je pao".
Naravno da ce se hvaliti, bilo istina ili ne.
Rusi se pak nemaju sto pohvaliti, bez obzira na to sto se dogodilo.
Oboren od ukrajinaca, oboren greskom rusa ili najvjerojatnije jos jedan tehnicki kvar kao uzrok pada.
Sto god izaberu nije za pohvalu.

Koji se idiot ide hvaliti što je oborio najavljeni avion u kojem su tvoji zarobljeni vojnici dogovoreni za razmjenu?
Koji idiot jos vjeruje da IL prevozi zarobljenike.
Ako su ga i srusili sigurno nisu s namjerom da eliminiraju svoje ljude.
No kako sam gore objasnio, rusi su pokazali samo jos jednom svoju seprtljavost, na bilo koji nacin da je srusen avion.
Jedino sto mogu je muljati da su prevozili ukrajince.
Da se ukrajinci ne raduju padu aviona, i da rusofilni navijaci ne kmece:)

S čim bi ih ti vozio?
U dva kamiona stanu njih 65 skupa s pratnjom.
Ili jedan bus.
Vagon zeljeznicki.
Ako su doista prevozeni tim avionom, samo jos jedna nevjerojatna ruska seprtljarija.

Voziti ih kamionom po zimi kroz Rusiju? Jel znaš ti kolika je Rusija?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/1/2024, 13:21

Pa staviš ih na željeznicu. Barem Rusija ovisi o željeznici.
Sve jedno Europski dio Rusije je isto tako povezan autocestama i solidnom mrežom željeznica.
Ako ih dovlačiš iz Sibira, staviš ih u vagon, par ročnika da budu pratnja i adio.
let avionom je skupa opcija, pogotovo vojnim avionom čiji su resursi prenapregnuti radi gubitaka i trošenja. Svaki sat leta, zahtjeva desetke radnih sati održavanja plus rezervni djelovi koje je zbog rata teško proizvesti/nabaviti.


Sve jedno ako su i vozili avion blizu prve crte, je idiotizam bili u njemu UKR zarobljenici(a i Ruski članovi posade, vojnici, pratnja, piloti) ili oružje..

i ne znaš šta je gore, da ga je skinula UA pzo, sami sebe, ili tehnički kvar.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 24/1/2024, 13:24

Crveni ne glupiraj se. Nisu ih vozili iz Sibira.
Sad bi glumatali neke humane likove:) rusi, srblji humani prema zarobljenicima.
Paze da se ne prehlade:)
Ako su vec toliko glupi i IL izloze opasnosti od rusenja dolaskom do gotovo same crte bojista,
onda su morali javiti ukrajincima da ce taj avion prevoziti zarobljene i da ne djeluju po istom.
Glede same udobnosti toplije je u autobusu nego u IL-u. :)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


RayMabus, Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/1/2024, 13:30

Još nema nikakvih dokaza. Analitičari prema ovo malo slika i informacija ne mogu pouzdano zaključiti ništa 100%.
Dok se ne rasvijetli taj događaj.. 
Slovačka. 
Neće blokirati Eu pomoć Ukraini 
Neće ometati izvoz Slovačkog oružja Ukraini. 
Eto

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 24/1/2024, 13:36

dijagram wrote:Crveni ne glupiraj se. Nisu ih vozili iz Sibira.
Sad bi glumatali neke humane likove:) rusi, srblji humani prema zarobljenicima.
Paze da se ne prehlade:)
Ako su vec toliko glupi i IL izloze opasnosti od rusenja dolaskom do gotovo same crte bojista,
onda su morali javiti ukrajincima da ce taj avion prevoziti zarobljene i da ne djeluju po istom.
Glede same udobnosti toplije je u autobusu nego u IL-u. :)

Otkud su ih vozili, jel ti znaš?

Javili su im.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 24/1/2024, 13:44

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 24/1/2024, 13:44

dijagram wrote:Crveni ne glupiraj se. Nisu ih vozili iz Sibira.
Sad bi glumatali neke humane likove:) rusi, srblji humani prema zarobljenicima.
Paze da se ne prehlade:)
Ako su vec toliko glupi i IL izloze opasnosti od rusenja dolaskom do gotovo same crte bojista,
onda su morali javiti ukrajincima da ce taj avion prevoziti zarobljene i da ne djeluju po istom.
Glede same udobnosti toplije je u autobusu nego u IL-u. :)
Ma pišu pizdarije, ne ide to tako. Gdje bi vozikali zarobljene s vojnim avionom? Gdje su mislili sletjeti?  I zamisli uopće situaciju da rusi javljaju ukrima, ej mi ćemo se vozati tu po nebu, nemojte pucati, blam u mp3. 
Osobno bi više volio da su ga ukri spucali nego da je pao sam. Vrijeme je da se rat preseli na ruski teritorij

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 24/1/2024, 13:52

crvenkasti wrote:
dijagram wrote:Crveni ne glupiraj se. Nisu ih vozili iz Sibira.
Sad bi glumatali neke humane likove:) rusi, srblji humani prema zarobljenicima.
Paze da se ne prehlade:)
Ako su vec toliko glupi i IL izloze opasnosti od rusenja dolaskom do gotovo same crte bojista,
onda su morali javiti ukrajincima da ce taj avion prevoziti zarobljene i da ne djeluju po istom.
Glede same udobnosti toplije je u autobusu nego u IL-u. :)

Otkud su ih vozili, jel ti znaš?

Javili su im.

Bizantinac, nevazno je od kud su ih vozili, toplije je u busu nego u transportnom avionu.
Jesu li im javili vjerojatno necemo nikada saznati.
Rusi ce tvrditi da jesu, ukrajinci da nisu.
Da sam ruski glavesina, nema teorije da bih takav izrakoplov izlozio na domet ukrajincima bez obzira najavio im zarobljenike ili ne.
Sasvim je moguce ocekivati da pravoslavna braca ukrajinci ne vjeruju braci rusima sve ako su im i javili.
Sasvim je ocekivano da posumnjaju u prevaru i ruse.
Ta pravoslavna posla su, pravoslavna posla;) koga briga.
Ostaje opet samo moja tvrdnja da su rusi glupo postupili po tko zna koji put, a to sam evo jos jednom objasnio.
Zasto si braca ne vjeruju i zasto se toliko lazu i obmanjuju probaj malo sam shvatiti, vasa su to posla:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Piglet, Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 24/1/2024, 14:02

Ovdje se radi o tome da je ukrajinska vojska izrazito neprofesiomalna i nekoordinirana.

Sramota je da Zapad toj i takvoj vojsci doprema najopasnije oružje kojim glupi Ukrajinci više nanose štete sebi nego Rusima.

Ovo je slućaj koji se odigrao na teritoriji Rusije, pa je sve izašlo na vidjelo.

Tko zna kakve idiotarije oni rade s tim oružjem po Ukrajini?

Ali što ti kažeš, sve su to Slaveni, pa Zapad trlja ruke i veseli se bilo da od njihovog oružja ginu Rusi ili Ukrajinci.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 24/1/2024, 15:34

crvenkasti wrote:
dijagram wrote:Crveni ne glupiraj se. Nisu ih vozili iz Sibira.
Sad bi glumatali neke humane likove:) rusi, srblji humani prema zarobljenicima.
Paze da se ne prehlade:)
Ako su vec toliko glupi i IL izloze opasnosti od rusenja dolaskom do gotovo same crte bojista,
onda su morali javiti ukrajincima da ce taj avion prevoziti zarobljene i da ne djeluju po istom.
Glede same udobnosti toplije je u autobusu nego u IL-u. :)

Otkud su ih vozili, jel ti znaš?

Javili su im.


Rat je. Prvo pogodiš, a onda provjeravaš... Više vrijedi jedan zrakoplov.s.posadom, nego teret u ovom slučaju...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 24/1/2024, 15:44

Mediji i javnost su uvijek bili slabi na zrakoplove. Da li je to zbog žena koje vole pilote ili muškaraca koji vole stjuardese nije jasno, ali višestruko više pažnje u mainstreamu će odnijeti pad cesne s par mrtvih u Papua Novoj Gvineji nego da se u indoneziji prevrne trajekt i bude sto mrtvih...
Gađati mete u zraku po Rusiji u kojima su mogli biti i civili, a sve nakon nedavnog gađanja tržnice su potezi očajnika, osvetoljubivi i nanose više štete nego koristi te su vjerojatno hir nekog lokalnog rastresenog zapovjednika...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 24/1/2024, 15:51

Čelnik odbora za obranu ruskog parlamenta ustvrdio da je u zraku bio i drugi zrakoplov koji je prevozio još 80 ukrajinskih zarobljenika, ali se zrakoplov, kako tvrdi, okrenuo na vrijeme.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/1/2024, 15:57

Šta je istina saznati će se do kraja dana

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 24/1/2024, 16:02

AssadNaPodmornici wrote:Šta je istina saznati će se do kraja dana
bacio sam malo oko na dušebrižnikovu poslanicu  i sektine komentare ispod... ako ispadne da ako su ukrajinici bili u zrakoplovu, onda su ih rusi ubili prije i podmetnuli nedužnoj ukrajinskoj protuzračnoj obrani, s tim da ni crvenom križu nije za vjerovati :))
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/1/2024, 16:10

Pa Rusi su ispali debilni kako god okreneš. Šalju avion na prvu crtu i njime voze zarobljenike. Ili oružje. 
Vidio sam neke snimke na telegramu sa mjesta nesreće, vide se sjedala, djelovi aviona ali nema ljudi. Ali to su kratke snimke.


Da na jednoj se vide rupe od gelera. Dakle znamo da je PZO djelovala. 

Najlakše je ovo dokazati. Pokupiš leševe. Hrpa će ih biti dobro očuvana koji će se moći identificirati čak i bez Dna testova. 


Inače kakva je to jebena Ruska pamet da avione vozili zarobljenike ili oružje voziš 40km od prve crte a UA već dokazano ima PZO sustave od +100km dometa..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 24/1/2024, 16:40

AssadNaPodmornici wrote:Pa Rusi su ispali debilni kako god okreneš. Šalju avion na prvu crtu i njime voze zarobljenike. Ili oružje. 
Vidio sam neke snimke na telegramu sa mjesta nesreće, vide se sjedala, djelovi aviona ali nema ljudi. Ali to su kratke snimke.


Da na jednoj se vide rupe od gelera. Dakle znamo da je PZO djelovala. 

Najlakše je ovo dokazati. Pokupiš leševe. Hrpa će ih biti dobro očuvana koji će se moći identificirati čak i bez Dna testova. 


Inače kakva je to jebena Ruska pamet da avione vozili zarobljenike ili oružje voziš 40km od prve crte a UA već dokazano ima PZO sustave od +100km dometa..
prije godinu ipol Biden je rekao da je slati avione ukrajini ludost koja će dovesti do ww3, a danas je malo stariji i pametniji...  tako da...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 24/1/2024, 17:19

AssadNaPodmornici wrote:Pa Rusi su ispali debilni kako god okreneš. Šalju avion na prvu crtu i njime voze zarobljenike. Ili oružje. 
Vidio sam neke snimke na telegramu sa mjesta nesreće, vide se sjedala, djelovi aviona ali nema ljudi. Ali to su kratke snimke.


Da na jednoj se vide rupe od gelera. Dakle znamo da je PZO djelovala. 

Najlakše je ovo dokazati. Pokupiš leševe. Hrpa će ih biti dobro očuvana koji će se moći identificirati čak i bez Dna testova. 


Inače kakva je to jebena Ruska pamet da avione vozili zarobljenike ili oružje voziš 40km od prve crte a UA već dokazano ima PZO sustave od +100km dometa..

Na tom istom mjestu u Belgorodu se već desetak puta obavljala razmjena zarobljenika i svaki put su ih Rusi dovozili transportnim avionom.
Kao i svaki put prije, i ovaj puta je sve bilo najavljeno i dogovoreno.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/1/2024, 20:44

skoro je 23h po Moskovskom vremenu, Rusi do sada niti jedan fizički dokaz nisu prezentirali da su tamo bili Ukrajinci. 
Kao što Ukrajinci u glavama obaraju stotine kinžala(bez dokaza) , tako izgleda da i ovdje Rusi su brže bolje napisali da su tamo bili Ukrajinci.. nema niti jednog fizičkog dokaza, a svaka snimka sa terena govori da nigdje razbacanih tijela po polju. 

Dakle , oborilo im po svemu sudeći avion koji je vozio vojni teret.. idu špekulacije od S-300 raketa, do Iranskih dronova... Bogami zadnjih 2 mjeseca.. 3 Su-34, Il22, AC50, i ovaj danas.. skuplja se to

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 24/1/2024, 21:30

Rusi su zamutili slike raskomadanih tijela

https://t.me/RVvoenkor/60912

A Ero i ja to najviše volimo!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum