ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Joža Thu 25 Jan - 13:49

AssadNaPodmornici wrote:Daj link na te izjave. 
Izjava Rusi nam nisu rekli da su u avionu navodno zarobljenici baš znači to - Rusi nam ništa nisu rekli. Vjerujem da i nisu, zato su i pucali na avion.
E da jutro je, Rusi nisu prezentirali još niti jedan jedini realni dokaz da su tamo bili zarobljenici. 

Mogli su "slučajno" procuriti snimke, razbacanih tijela, dovoljna je slika neke noge sa tetovažom, već je to dovoljno da se prepozna jedan vojnik a to je već dokaz.

Da su to bili Ukrainci, jednostavno bi ih Rusi jučer pokupili, "slučajno bi slikali sve"  pa bi to izašlo na telegram /twiter pa onda medije i onda bi im poslali šleper sa leševima kroz Bjelorusiju, i snimili primopredaju na UA granici.

Očito za sada ništa od toga, možemo već početi spekulirati koji su vojni teret nosili ti avioni.

Eto ti podnevni dnevnik YUTEL-a i izjava Kokainskog na rvackom prijevodu.
Pa nije valjda da sumnjaš u YUTEL?

:rasta

Joža

Posts : 2514
2022-02-24


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Joža Thu 25 Jan - 13:52

Oholo Mudovski wrote:A di su sada pametnjakovići koji su bili za deindustrijalizaciju evrope i gašenje brodogradilišta...
gdje će se proizvoditi oružje? u hotelima ili industrijskoj zoni kod Varaždina :))

Koje oružje? Luk, strijela, koplje, kamen ..... i fotonaponski paneli.

Kad mu iz zasjede spustim fotonaponski panel na glavurdu da vidiš kako puca tikva.

A s lukom i strijelom sam snajperist.

:rasta

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 25 Jan - 14:11

Koba wrote:
Oholo Mudovski wrote:A di su sada pametnjakovići koji su bili za deindustrijalizaciju evrope i gašenje brodogradilišta...
gdje će se proizvoditi oružje? u hotelima ili industrijskoj zoni kod Varaždina :))

Koje oružje? Luk, strijela, koplje, kamen ..... i fotonaponski paneli.

Kad mu iz zasjede spustim fotonaponski panel na glavurdu da vidiš kako puca tikva.

A s lukom i strijelom sam snajperist.

:rasta

Cvaj niks gud, Miloš kaput ( dva loša ubiše Miloša )
Tako je Biden uništio temelj civilizacije ratujući i kontra Rusa i kontra Kine zanemarujući osnove geopolitike i strahove Kissingera.
I sad, gdje ćemo kupovati oružje? u Kini koja ima industrijske kapacitete 2 puta veće nego SAD u ww2 ili smo spali samo na J Koreju... Možda kod neutralne Indije? Evo pogled iz Indije
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Joža likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Joža Thu 25 Jan - 14:36

Oholo Mudovski wrote:
Koba wrote:
Oholo Mudovski wrote:A di su sada pametnjakovići koji su bili za deindustrijalizaciju evrope i gašenje brodogradilišta...
gdje će se proizvoditi oružje? u hotelima ili industrijskoj zoni kod Varaždina :))

Koje oružje? Luk, strijela, koplje, kamen ..... i fotonaponski paneli.

Kad mu iz zasjede spustim fotonaponski panel na glavurdu da vidiš kako puca tikva.

A s lukom i strijelom sam snajperist.

:rasta

Cvaj niks gud, Miloš kaput ( dva loša ubiše Miloša )
Tako je Biden uništio temelj civilizacije ratujući i kontra Rusa i kontra Kine zanemarujući osnove geopolitike i strahove Kissingera.
I sad, gdje ćemo kupovati oružje? u Kini koja ima industrijske kapacitete 2 puta veće nego SAD u ww2 ili smo spali samo na J Koreju... Možda kod neutralne Indije? Evo pogled iz Indije

Starina dobro vidi.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 25 Jan - 15:48

Koba wrote:
Oholo Mudovski wrote:
Koba wrote:
Oholo Mudovski wrote:A di su sada pametnjakovići koji su bili za deindustrijalizaciju evrope i gašenje brodogradilišta...
gdje će se proizvoditi oružje? u hotelima ili industrijskoj zoni kod Varaždina :))

Koje oružje? Luk, strijela, koplje, kamen ..... i fotonaponski paneli.

Kad mu iz zasjede spustim fotonaponski panel na glavurdu da vidiš kako puca tikva.

A s lukom i strijelom sam snajperist.

:rasta

Cvaj niks gud, Miloš kaput ( dva loša ubiše Miloša )
Tako je Biden uništio temelj civilizacije ratujući i kontra Rusa i kontra Kine zanemarujući osnove geopolitike i strahove Kissingera.
I sad, gdje ćemo kupovati oružje? u Kini koja ima industrijske kapacitete 2 puta veće nego SAD u ww2 ili smo spali samo na J Koreju... Možda kod neutralne Indije? Evo pogled iz Indije

Starina dobro vidi.

Pratim lika, već duže vremena spominje mogući scenario rata na Tajvanu u 4i5 misec, sada ne, ali prije bi znao reći da bi trebalo uzeti u obzir Kinezima izgubljeni rat kada su na Himelaji napali Indiju u vrijeme kada je fokus javnosti bio na Kubanskoj krizi...
General veli da Indija mora štancati municiju 155mm koja je krucijalna...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 25 Jan - 16:45

Zbog iranskih raketa; "Sigurnosna služba Ukrajine otvorila je kaznenu istragu o nedavnom obaranju ruskog vojnog transportnog zrakoplova Il-76 u oblasti Belgorod u Rusiji. Istraga se provodi prema članku 438 Kaznenog zakona Ukrajina (u vezi s kršenjem zakona i običaja ratovanja)"
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by T. Thu 25 Jan - 18:09

AssadNaPodmornici wrote:Izjava Rusi nam nisu rekli da su u avionu navodno zarobljenici baš znači to - Rusi nam ništa nisu rekli. Vjerujem da i nisu, zato su i pucali na avion.
treba im onda javiti da su na pijaci u donjecku uglavnom civili, da više ne gađaju...

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Piglet Thu 25 Jan - 18:41

Kad balistički tim UN utvrdi da su Rusi u više od sto slučajeva koristili kazetno streljivo na civilnim ciljevima, onda je UN korumpiran i to ništa ne vrijedi.

Sad isti licemjeri cmizdre da UN provede istragu o rušenju ruskog aviona.

Ako građevinac Šojgu kaže da nisu koristili kazetno, onda vjerujemo i ukrajinskoj vrhuški da ovo nisu oni. Kraj priče.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 25 Jan - 18:50

Piglet wrote:Kad balistički tim UN utvrdi da su Rusi u više od sto slučajeva koristili kazetno streljivo na civilnim ciljevima, onda je UN korumpiran i to ništa ne vrijedi.

Sad isti licemjeri cmizdre da UN provede istragu o rušenju ruskog aviona.

Ako građevinac Šojgu kaže da nisu koristili kazetno, onda vjerujemo i ukrajinskoj vrhuški da ovo nisu oni. Kraj priče.

Laki je malo nervozan

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Gesuyw10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Piglet Thu 25 Jan - 18:53

Pa ne cmizdrim ja nego ti, cijeli dan spamaš o istome. Ero v2, rekoh odavno.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 25 Jan - 19:00

Piglet wrote:Pa ne cmizdrim ja nego ti, cijeli dan spamaš o istome. Ero v2, rekoh odavno.
Pa ako ima spama biti će obrisan, nemam ništa protiv da se obriše.
Samo lud sam što i dolazim na ovu temu gdje se okupljaju "Ukrajinski svjedoci" , Ero mi djeluje tolerantniji...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Eroo Thu 25 Jan - 19:40

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Izjava Rusi nam nisu rekli da su u avionu navodno zarobljenici baš znači to - Rusi nam ništa nisu rekli. Vjerujem da i nisu, zato su i pucali na avion.
treba im onda javiti da su na pijaci u donjecku uglavnom civili, da više ne gađaju...


S kojim to pravom Ukri gađaju  privatne oklopnjake u privatnoj kući?
Ajde jedan, ali su se namjerno vratili i uništili i drugi.
Jadni čovjek, sad će pješke morati u trgovinu.
Ako ovo nije zločin protiv civilnog stanovništva onda ja ne znam što je. :)

Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto Thu 25 Jan - 19:44

Girkin je danas osuđen na četiri godine u ruskoj kaznenoj koloniji nakon što je u više navrata kritizirao Putina na društvenim mrežama. Suđenje se odvijalo iza zatvorenih vrata.
"Služim domovini!", rekao je Girkin kad ga je je sudac upitao razumije li presudu.
Girkinov stari poslodavac, Federalna sigurnosna služba (FSB), nasljednik KGB-a iz sovjetske ere, pokrenula je slučaj zbog Girkinovih objava na Telegramu, koje su smatrali ekstremističkim. U tim postovima Girkin je osudio vodstvo dviju ruskih pukovnija na anektiranom Krimu, predlažući oštre kazne za dužnosnike.


adio bella
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 25 Jan - 20:07

debotoijusto wrote:Girkin je danas osuđen na četiri godine u ruskoj kaznenoj koloniji nakon što je u više navrata kritizirao Putina na društvenim mrežama. Suđenje se odvijalo iza zatvorenih vrata.
"Služim domovini!", rekao je Girkin kad ga je je sudac upitao razumije li presudu.
Girkinov stari poslodavac, Federalna sigurnosna služba (FSB), nasljednik KGB-a iz sovjetske ere, pokrenula je slučaj zbog Girkinovih objava na Telegramu, koje su smatrali ekstremističkim. U tim postovima Girkin je osudio vodstvo dviju ruskih pukovnija na anektiranom Krimu, predlažući oštre kazne za dužnosnike.


adio bella
Viditi ćemo hoće li proći kao Gonzalo Lira. Pretpostavljam da su Rusi ipak humaniji od Ukrajinaca po tom pitanju pa makar samo zato što su ovi potonji u ratu kojeg gube---
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto Thu 25 Jan - 20:39

Oholo Mudovski wrote:
debotoijusto wrote:Girkin je danas osuđen na četiri godine u ruskoj kaznenoj koloniji nakon što je u više navrata kritizirao Putina na društvenim mrežama. Suđenje se odvijalo iza zatvorenih vrata.
"Služim domovini!", rekao je Girkin kad ga je je sudac upitao razumije li presudu.
Girkinov stari poslodavac, Federalna sigurnosna služba (FSB), nasljednik KGB-a iz sovjetske ere, pokrenula je slučaj zbog Girkinovih objava na Telegramu, koje su smatrali ekstremističkim. U tim postovima Girkin je osudio vodstvo dviju ruskih pukovnija na anektiranom Krimu, predlažući oštre kazne za dužnosnike.


adio bella
Viditi ćemo hoće li proći kao Gonzalo Lira. Pretpostavljam da su Rusi ipak humaniji od Ukrajinaca po tom pitanju pa makar samo zato što su ovi potonji u ratu kojeg gube---


sama srecica ga pomazila sto zavrsi u humanom sibiru umjesto NATO zatvora skandinavskih zemalja ... lik zaglavio jer kritizirao na drustvenim mrezama ... sto je sljedece ? sibir 24g. jer mrko gledao ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 25 Jan - 21:13

debotoijusto wrote:
sama srecica ga pomazila sto zavrsi u humanom sibiru umjesto NATO zatvora skandinavskih zemalja ... lik zaglavio jer kritizirao na drustvenim mrezama ... sto je sljedece ? sibir 24g. jer mrko gledao ?
Ruska Duma usvojila zakon o oduzimanju imovine zbog širenja ‘lažnih vijesti’ o vojsci
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 25 Jan - 21:16

24 Jan 2024


Ruska Duma, donji dom parlamenta, usvojila je u srijedu u prvom čitanju prijedlog zakona o oduzimanju imovine osobama osuđenim za razna krivična djela, uključujući i “namjerno širenje lažnih informacija” o ruskoj vojsci. Ta će se mjera primjenjivati na sve koji su proglašeni krivima za “diskreditaciju” oružanih snaga, za pozivanje na sankcije protiv Rusije ili za poticanje na ekstremističke aktivnosti. Prijedlog zakona je usvojen u prvom od tri čitanja s 395 glasova “za” i tri protivna glasa”. Država će tako moći oduzeti imovinu Rusima koji su napustili zemlju i koji kritiziraju rat u Ukrajini, ali koji se i dalje oslanjaju na prihod od iznajmljivanja svojih kuća i stanova u Rusiji. Od vojne invazije na Ukrajinu u februaru 2022, Rusija je pooštrila mjere gušenja svakog oblika političkog neslaganja. Prema zakonima donesenim u martu, diskreditiranje oružanih snaga ili širenje lažnih informacija o vojsci je kažnjivo dugim zatvorskim kaznama.
...
Ovu trojicu šta su glasali protiv triba odma u Sibir. :^0 lol! :^0 :^0 :^0 :^0 :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 25 Jan - 21:18

debotoijusto wrote:
Oholo Mudovski wrote:
debotoijusto wrote:Girkin je danas osuđen na četiri godine u ruskoj kaznenoj koloniji nakon što je u više navrata kritizirao Putina na društvenim mrežama. Suđenje se odvijalo iza zatvorenih vrata.
"Služim domovini!", rekao je Girkin kad ga je je sudac upitao razumije li presudu.
Girkinov stari poslodavac, Federalna sigurnosna služba (FSB), nasljednik KGB-a iz sovjetske ere, pokrenula je slučaj zbog Girkinovih objava na Telegramu, koje su smatrali ekstremističkim. U tim postovima Girkin je osudio vodstvo dviju ruskih pukovnija na anektiranom Krimu, predlažući oštre kazne za dužnosnike.


adio bella
Viditi ćemo hoće li proći kao Gonzalo Lira. Pretpostavljam da su Rusi ipak humaniji od Ukrajinaca po tom pitanju pa makar samo zato što su ovi potonji u ratu kojeg gube---


sama srecica ga pomazila sto zavrsi u humanom sibiru umjesto NATO zatvora skandinavskih zemalja ... lik zaglavio jer kritizirao na drustvenim mrezama ... sto je sljedece ? sibir 24g. jer mrko gledao ?
zatvorilo kgb ovca koji je pričao kontra režima je sumrak ljudskih prava, a smrt novinara u zatvoru zbog istog je festival demokracije.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 25 Jan - 21:40

najgore od svega
Igor Girkin -

kukao je isto tako da je obolio u zatvoru i da nije imao potrebnu zdravstvenu njegu - kao i ovaj Gonzalo Lira.
Gonzalo Lira je od toga i umro, jer iako ima 55 godina, fizički izgleda kao da je 80godina pušio je kutiju za kutijom . pluća su mu bila nikakva.

Ovaj je isto tako obolio u zatvoru (stres i ne baš najbolja zdravstvvena usluga)  ali Girkin je bivši vojnik pa je bio vjerojatno u boljoj fizičkoj kondiciji i nije bio pušač i bio je na ratištu čak i nedavno par mjeseci. Zato je i preživio. To što sam ga pratio, i on je kao i Gonzalo Lira kukao da ga ne obilaze doktori a da mu stanje pogoršalo.

Kasnije su jedan i drugi dobili bolničku skrb, samo za Gonzalu Liru je bilo kasno.

E da, Gonzalo Lira se nikada nije žalio na mučenje, nego čisto "da je nepravedno optužen i da mu ne šalju doktore"(na isto se žalio i Girkin) ali pazi ovo;

Girkina su u zatvor stavili za zarobljenim Ukrajinskim Azovcem hahah. U istu ćeliju. Girkin je pisao da su to namjerno napravili, da žele da ga ovaj premlati da je vjerojatno tu dogovor , da će ovaj Azovac dobiti bolji tretman ako premlati Girkina (slično kako su ustaše i četnici mlatili partizane na golom otoku , to je ista OZNA/KGB škola).

naravno nakon toga slika Girkina koji je modar pretučen od Ukrajinca.

Ipak Gonzali Liri nisu to napravili Ukrajinci, dakle zericu su humaniji od Rusa.
Ali je on sam sebe sjeba životom gdje stoji i u stanu, neuredan u pidžami, i puši kutiju za kutijom.  Jbt ja ako ne napravim trening, tipa odem na nogomet, dugu šetnju, teretanu, nakon 3 dana se osjećam loše... nekada sa ekipom petak navečer popušim 3-4 cigarete (jedino to mi je porok, subota/petak navečer popušim 3-4).. nakon te 3-4 cigarete osjećam negativne efekte iduća 2-3 dana.. ostatak tjedna ne pušim, alkohol ne pijem. jučer sam napravio post od 36h gdje nisam unio kaloriju.

a ovaj mogu misliti tako se ponaša cili život na što je ličio. zato vam i govorim, krećite se, makar radite duge šetnje inače će vam imunitet biti kao kod Gonzala Lire

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 25 Jan - 21:58

AssadNaPodmornici wrote:najgore od svega
Igor Girkin -

kukao je isto tako da je obolio u zatvoru i da nije imao potrebnu zdravstvenu njegu - kao i ovaj Gonzalo Lira.
Gonzalo Lira je od toga i umro, jer iako ima 55 godina, fizički izgleda kao da je 80godina pušio je kutiju za kutijom . pluća su mu bila nikakva.

Ovaj je isto tako obolio u zatvoru (stres i ne baš najbolja zdravstvvena usluga)  ali Girkin je bivši vojnik pa je bio vjerojatno u boljoj fizičkoj kondiciji i nije bio pušač i bio je na ratištu čak i nedavno par mjeseci. Zato je i preživio. To što sam ga pratio, i on je kao i Gonzalo Lira kukao da ga ne obilaze doktori a da mu stanje pogoršalo.

Kasnije su jedan i drugi dobili bolničku skrb, samo za Gonzalu Liru je bilo kasno.

E da, Gonzalo Lira se nikada nije žalio na mučenje, nego čisto "da je nepravedno optužen i da mu ne šalju doktore"(na isto se žalio i Girkin) ali pazi ovo;

Girkina su u zatvor stavili za zarobljenim Ukrajinskim Azovcem hahah. U istu ćeliju. Girkin je pisao da su to namjerno napravili, da žele da ga ovaj premlati da je vjerojatno tu dogovor , da će ovaj Azovac dobiti bolji tretman ako premlati Girkina (slično kako su ustaše i četnici mlatili partizane na golom otoku , to je ista OZNA/KGB škola).

naravno nakon toga slika Girkina koji je modar pretučen od Ukrajinca.

Ipak Gonzali Liri nisu to napravili Ukrajinci, dakle zericu su humaniji od Rusa.
Ali je on sam sebe sjeba životom gdje stoji i u stanu, neuredan u pidžami, i puši kutiju za kutijom.  Jbt ja ako ne napravim trening, tipa odem na nogomet, dugu šetnju, teretanu, nakon 3 dana se osjećam loše... nekada sa ekipom petak navečer popušim 3-4 cigarete (jedino to mi je porok, subota/petak navečer popušim 3-4).. nakon te 3-4 cigarete osjećam negativne efekte iduća 2-3 dana.. ostatak tjedna ne pušim, alkohol ne pijem. jučer sam napravio post od 36h gdje nisam unio kaloriju.

a ovaj mogu misliti tako se ponaša cili život na što je ličio. zato vam i govorim, krećite se, makar radite duge šetnje inače će vam imunitet biti kao kod Gonzala Lire

To je to... Ubio ga loš imunitet. Šteta što nije priživio da i on opiše kako mu je bilo u zatvoru nakon kritiziranja režima...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 25 Jan - 22:11

pa pisao je .
nitko ga ne muči i niti iša, ali da Ukrajinski zatvori su vlažni i ružni, nije to Norveški zatvor, gdje je će poluotvrena ćelija na otoku na jezeru, i gdje imaš vlastitu sobu sa kužinom, i TVom, i puna je sunca.

I žalio se da mu je loša zdravstvena skrb. Na isto se žalio i Girkin.
I da je dobio prekasno zdravstvenu skrb, tek 22 prosinica, ali da sve teže i teže diše. dva tjedna kasnije umire.
Eno to ti je pisao Gonzalo Lira, nigdje nije pisao mučenje iti išta. žalio se samo na loše uvjete života u zatvoru i lošu medicinsku skrb.

nije nigdje pisao da ga itko muči, premlaćuje, spaja na struju, da je on pao Glavašu u ruke 91, ovaj bi mu naredio da popije cijelu tekućinu iz akumulatora Fiće. ovdje toga nije bilo..

Od čega je umro?
55 godina, a fizički zbog neurednog života izgleda kao da mu je 80godina.
na bivšem poslu, na bauštelu, upoznao jednog bivšeg branitelja, 50ak godina, trbušni mišići, lik na bautešli radi cili dan, ne jede ništa, samo pojede jabuku, ne pije, ne puši, radi fizički, a prvi obrok mu je kuvani ručak.

i par godina stariji gonzalo lira, vjerojatno u životu nije digao ništa teže od olovke i papira, ono kada mu je SBU ušao u stan, jbt lik u pidžami, u stanu smeće i neuredno, vidi se da lik nije ima nikakvu fizičku aktivnost,  a na svojim podcastovima, pušio cigaru za cigarom.

i normalno završiš u zatvoru, odere te stres, a to ti odmah sruši imunitet. dodaj još zima, i eto gripe, prehlade, upale pluća.
da mene to pogodi - ništa.  treniram, pazim što jedem, ne pušim(rijetko), jak imunitet, izdrža bi. dočeka suđenje, vjerojatno bi dobio par godina zatvora, a onda bi ga pustili jer ima USA papire.

a on, dobija uplaću pluća, nitko ga ne doživljava, em je on zatvorenik, em je to Ukrajina/Rusija/ex/SSSR nije to Norveška, em je teški rat.
i onda valjda vidili da jedan dan ne može niti ustati iz kreveta, dopeljali ga u bolnicu, ali bilo mu je kasno. možda da je bio u američkoj bolnici, gdje bi mu vjerojatno spasili život(i poslali račun od 50 000$) ali UA bolnica.. kurčina.  u istočnoj europi muški tko doživi 60godina to je lutrija..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 49 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum