ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Mon 4 Dec - 15:01

Ratuje se jer je Putin napravio invaziju, priče "NATO, nacisti, demilitarizacija, Ruski jezik, Rusofilno stanovništv" je pizdarija

NATO je dobio Finsku i Švedsku, dakle Rusija zatvorena u Baltičkom moru i dobila novu kopnenu granicu od 1000km i sada je ST Petersrburg u dometu HIMARSa

Nacisti well
demiltarizacija - UA vojska nakrcana sa oružjem
Ruski jezik- tek sada nakon 2022 se masovno ukida , prije toga je čak i Azov imao tweetove na Ruskom jeziku
Ruskofilno stanovništvo je postalo Rusofobno jer Rusi su uništili istočnu Ukrajinu, a tamo je mješano Rusi/Ukrajinci sve su potaracali granatama a etnički Rusi uredno služe UA vojsku, navodno 10% vojnika su etnički Rusi

to su sve pizdarije, cilj je bio Rusko osvajanje 30milijuna (minimalno) slavenskog stanovništva za koje su očekivali da će ih integrirati u Rusko carstvo i asimilirati u RU naciju uz minimalne žrtve i razaranja..

AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


RayMabus and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Mon 4 Dec - 15:18

To NATO švedska Finska nikada nisu bili uvjet za Ruse, nego Ukrajina...
Jednako kao što se zna da će Kina napast Tajvan ako odluči da uđe u NATO, samo što ljudi na Tajvanu imaju veći stupanj inteligencije ...
A sada muzika iz studija
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 5 Dec - 12:36



Kazetno streljivo zaustavlja RU napad. Takva videa su mi najdraža

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


RayMabus and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 5 Dec - 15:04

https://t.me/c/1534945236/19179

HIMARS sa 180 000 tungsten kuglica.. Svaka kuglica je svega pola cm debela.. Međutim šteta je doslovno totalna po ljude i skoro svu tehniku osim najtežeg oklopa (a i njega će oštetiti)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 5 Dec - 17:18

AssadNaPodmornici wrote:https://t.me/c/1534945236/19179

HIMARS sa 180 000 tungsten kuglica.. Svaka kuglica je svega pola cm debela.. Međutim šteta je doslovno totalna po ljude i skoro svu tehniku osim najtežeg oklopa (a i njega će oštetiti)

e da ovaj video gore je posljedica ovoga udara


ovdje bi moglo biti par desetaka mrtvih

"nemaju Rusi gubitke, Ukrajinci ginu 5 x više, i Ukrajinci su ostali bez svega".. kako da ne. Ono samo dva videa što sam danas stavio zbrajanje Ruske mrtve.. a na videima izviđački dronovi najviše kvalitete kazetna municija i HIMARS rakete sa 180 000 tungsten kuglica.. ekipa po internetu priča da Rusko elektronsko oružje je "pogasilo HIMARSE, dronove" - istina ometaju ih, to nitko ne osporava, i tu su Rusi jako dobri, o tome pišu svi analitičari, međutim iste sustave imaju i Ukrajinci i takvi sustavi nisu svemoćni.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by immortal Tue 5 Dec - 17:29

AssadNaPodmornici wrote:Ratuje se jer je Putin napravio invaziju, priče "NATO, nacisti, demilitarizacija, Ruski jezik, Rusofilno stanovništv" je pizdarija

NATO je dobio Finsku i Švedsku, dakle Rusija zatvorena u Baltičkom moru i dobila novu kopnenu granicu od 1000km i sada je ST Petersrburg u dometu HIMARSa

Nacisti well
demiltarizacija - UA vojska nakrcana sa oružjem
Ruski jezik- tek sada nakon 2022 se masovno ukida , prije toga je čak i Azov imao tweetove na Ruskom jeziku
Ruskofilno stanovništvo je postalo Rusofobno jer Rusi su uništili istočnu Ukrajinu, a tamo je mješano Rusi/Ukrajinci sve su potaracali granatama a etnički Rusi uredno služe UA vojsku, navodno 10% vojnika su etnički Rusi

to su sve pizdarije, cilj je bio Rusko osvajanje 30milijuna (minimalno) slavenskog stanovništva za koje su očekivali da će ih integrirati u Rusko carstvo i asimilirati u RU naciju uz minimalne žrtve i razaranja..
ratuje se jer ž....i nisu prestajali udarati na hladno
smetaju svi koji Isusa priznaju
počeli su i vatreno

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Tue 5 Dec - 17:39

Baš  ih je fino nasložilo. Ta prva snimka, taj dio kad kamera ulazi straga u kamion pa da snimi šta tu ima .... pogledaj ceradu, cila je na rupice. Majko Isusova. Rupa do rupice. Miljon rupica u ceradi od kamiona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by immortal Tue 5 Dec - 18:07

M142 HIMARS

Korisnici 

  • Jordan: 3

  • Rumunjska: 54

  • Singapur: 18

  • Ukrajina: 12

  • Ujedinjeni Arapski Emirati: 20

  • SAD: američka vojska: 363; američki korpus marinaca: 47


__________________________________

odakle Rumunjima 54 komada ovakvih
Europa 0 bodova

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 5 Dec - 18:09

180 000 gelera u svakoj raketi pokriju koliko? 50-100 metara.. znaš šta je 180 000 gelera.. da ideš brojati do 1000 namučiš se, kamo li kada isti postupak ideš ponoviti 180puta..
dvije rakete su pogodile, zanimljivo ona 3 kamiona u sredini su upalili motore i utekli.. još jedan u sredini kamion izgleda da bi možda mogao preživjeti.. inače ne znači da nije nitko poginuo ili ranjen ili oštećen u ta 3-4 kamiona, samo znači da nije totalna šteta.. ali ovih ostalih 7 kamiona sa vidim prema onoj kraćoj snimci neki su imali ljudsku posadu - kaput. inače vojnici leže onako kao da ispadaju iz kamiona-.. što znači da ovih par Rusa su vjerojatno bili teško ranjeni, izbušeni kao švicarski sir i živi par sekundi dok nisu iskrvarili na brzinu..
USA neka firma je ovako iz glave prije rata proizvodila 5000 različitih himars raketa godišnje, još su 2022 rekli da mogu dignuti na 9000 godišnje bez problema...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 5 Dec - 18:11

immortal wrote:M142 HIMARS

Korisnici 

  • Jordan: 3

  • Rumunjska: 54

  • Singapur: 18

  • Ukrajina: 12

  • Ujedinjeni Arapski Emirati: 20

  • SAD: američka vojska: 363; američki korpus marinaca: 47


__________________________________

odakle Rumunjima 54 komada ovakvih
Europa 0 bodova

kupili. imaju ih i poljaci i drugi.
nije fora broj sustava, (imaju Ukrajinci 50ak HIMARS ili M270 ovako iz glave) najviše ti vrijedi streljivo. Svega 50ak tih sustava je dovoljno da se nanese Rusima ogromna šteta, do sada niti jedan nije uništen(barem nema vizualnih dokaza) a problem je streljivo. svaka raketa košta kao dvosobni stan u novogradnji u Splitu(a najskuplji grad u RH)


btw imaju i Rusi slične sustave i slične rakete, isto sa gelerima, ekplozivom, isto precizne kao Američki HIMARS i ove GPS razne rakete. Međutim jednostavno nemaju količinu proizvedenih raketa godišnje dovoljno.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by immortal Tue 5 Dec - 18:13

budući ratovi bi se mogli voditi u oklopima od titana

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 5 Dec - 18:26



Ode francuski cezar. težak gubitak za UA vojsku (iako je dobra šansa da posada nije bili unutra ) , jer ih francuska samo 2 mjesečno proizvodi.

Btw Ukrajina je digla proizvodnju svojih 155mm sličnih sustava Bogdana na 6 komada mjesečno. 3x više nego Francuzi. Nedavno su od Poljske dobili 18 novih Krab 155mm sustava. Aj neki kurac se i proizvodi u Europi jer UA vojska ima gadne gubitke ovih sustava zbog Ruskih dronova kamikaza lancet


Primjer pogotka drona kamikaze u Ruski tenk koji je odmah odletio u vazduh i izbrisao trag postojanja.
Zašto se to dogodilo?
Dron kamikaza je pogodio dio sa municijom.. to je najveća mana sovjetskih tenkova, imaju skladištenje municije na par djelova ispod kupe i nije baš najbolje oklopljeno.. ako se desi sretni pogotak a događa se često.. ćao


iskreno sovjetski dizajn tenkova po meni je sve skupa možda i bolji od zapadnog dizajna o tome mogu kako zašto, točnije bio bi vjerojatno bolji da nema toga očajnog rješenja sa streljivom..


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by immortal Tue 5 Dec - 18:43

iskreno mi nisu jasni oni koji vojsku šalju u kamionima s ceradom bez dodatne metalne zaštite znajući kakvo sve oružje postoji
posebno rusija puna plemenitih metala
moraš ići u korak sa suvremenim naoružanjem
Putina nakon ovog treba smijeniti
šalje ljude za topovsko meso
ali to nitko neće napraviti
ima ih i on ih odlučno žrtvuje

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Tue 5 Dec - 18:47

Pa nećemo trošit titanijum koji je skup na taj ološ. Titanijum je za avione a ne za taj ološ koji je poslan tamo da ih potamanimo sve kako bi planeta bila ljepše mjesto. Nek oni ginu. Pusti ti njih. Ne zamaraj se ti s njima. Čistimo planetu od ološa. Šta ih više izgine to će planet Zemlja biti ljepše mjesto. To ti je duhovna evolucija. Planeta evoluira, rješava se ološa sa svoje površine. Otresa ih sa sebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 5 Dec - 23:58

Ruski telegram kanal fighter bomber pišu da je njihov Su24 oboren Patriot sustavom iznad crnog mora dok su planirali zračni napad na Odesu.
Kako zašto ne zna se. Odavno nije bilo oborenih aviona, ironično zadnjih pola godine jedna i druga strana je najviše aviona gubila na tlu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Wed 6 Dec - 0:07

Glupiraju se. Znaju da ovi ima jake PZO sisteme i da su ih postavili uz obalu a posebno jer je tu blizu NATO granica ( Rumunjska ) itd i opet idu s avionima tamo blizu a nemaju zašto i sad idu bacat bombe a imaju fino raketa zemlja zemlja il zrak zemlja velike udaljenosti i oni opet izvode gluposti. Neka im ga je i oborilo kad se idu pravi pametni. Sad se više neće glupirat kad ih je oborilo. Debili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Wed 6 Dec - 22:24



Jedna zanimljiva snimka. Ukrajinci ulovili RU helikopter na zemlji (vidi se kako mu se propeleri vrte) i poslali HIMARS na njega. 
HIMARS nije pogodio 100% točno, i snimka je loše kvalitete, međutim.
Iz snimke se može vidjeti da su letili okolo geleri i da su poprskali teritorij sa helikopterom. I da se na kraju ne vrte propele. (iako nisam 100% siguran ali tako izgleda usporava sam zadnjih par sekundi)
poznavajući efekte himarsa ako je to raketa sa onih 180 000 kuglica, vjerojatno je helikopter uništen totalno i posada ako je bila, jedino mogu ostati živi ako su bili sa druge strane helikoptera. 

nevjerujem da bi ispaljivali HE HIMARS rakete bolje je ove sa gelerima

uništena UA SPG Dana. Dobar komad oružja, ali Ruski Lancet je stvarno smrtonosan, spizdio je gomilu najbolje NATO artiljerije



opet rat u 2024 ovisi o tome hoće li USA kongres odobriti Ukrajincima vojnu pomoć. 
Ako odobre -pat pozicija. 

Ako ih odjebu UA će gubiti rat, ostatak Europe ne proizvodi oružje , mi u RH (Zubak) je dobio gomilu naših para i lik je pokrao pare. Vjerojatno takvi I2b domoljubi diljem Europe kradu lovu koja treba ići Ukrajincima. Jedino Švabe solidno dižu proizvodnju ali nedovoljno, da pokriju Ukrajinske potrebe. 

Bez USA vojne pomoći, i UA će nažalost početi gubiti rat i imati velike žrtve.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Wed 6 Dec - 22:34

E da Ukrajinski SBU je likvidirao dva UA izdajnika. 
Jedan iz Luganska koji je bio neki lokalni dužnosnik je likvidiran.
I jedan Ukrajinac(po imenu i prezimenu etnički Rus) koji je prije rata u Ukrajini imao i neku bitnu državnu funkciju, kada je krenula Ruska invazija odmah je prešao na stranu Rusa te se sklonio u Moskvu gdje je lajao protiv Ukrajinaca . Likvidiran. 
Ukrajinci tvrde , da će svi Ukrajinski građani koji su prešli na stranu Rusije da su im dani odbrojani.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by T. Wed 6 Dec - 22:54

AssadNaPodmornici wrote:E da Ukrajinski SBU je likvidirao dva UA izdajnika. 
Jedan iz Luganska koji je bio neki lokalni dužnosnik je likvidiran.
I jedan Ukrajinac(po imenu i prezimenu etnički Rus) koji je prije rata u Ukrajini imao i neku bitnu državnu funkciju, kada je krenula Ruska invazija odmah je prešao na stranu Rusa te se sklonio u Moskvu gdje je lajao protiv Ukrajinaca . Likvidiran. 
Ukrajinci tvrde , da će svi Ukrajinski građani koji su prešli na stranu Rusije da su im dani odbrojani.
tako završavaju totalitarni režimi...
nacisti su u zadnjim danima rata vješali ljude po ulicama jer su "surađivali s boljševicima"...
bit će toga još, na žalost...
mnogi će nevini stradati...

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Thu 7 Dec - 2:03

RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 7 Dec - 8:28

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:E da Ukrajinski SBU je likvidirao dva UA izdajnika. 
Jedan iz Luganska koji je bio neki lokalni dužnosnik je likvidiran.
I jedan Ukrajinac(po imenu i prezimenu etnički Rus) koji je prije rata u Ukrajini imao i neku bitnu državnu funkciju, kada je krenula Ruska invazija odmah je prešao na stranu Rusa te se sklonio u Moskvu gdje je lajao protiv Ukrajinaca . Likvidiran. 
Ukrajinci tvrde , da će svi Ukrajinski građani koji su prešli na stranu Rusije da su im dani odbrojani.
tako završavaju totalitarni režimi...
nacisti su u zadnjim danima rata vješali ljude po ulicama jer su "surađivali s boljševicima"...
bit će toga još, na žalost...
mnogi će nevini stradati...
Pa ovi su likvidirani u Moskvi jedan drugi u Luhansku. Inače ovaj izdajnik je osuđen u Ukrajini na 14 godina zatvora, da je izašao iz Rusije i otišao u Bjelorusiju i onda na Ukr granicu izašao bi nakon 10 godina zatvora kao slobodan građanin. Sada gnjoji crnu zemlju. Ima cijela lista njih koji su osuđeni u odsutnosti radi izdaje, dobar dio njih je likvidiran a i ostali neće dugo dok traje rat jel da.. Nije to RH da nama onaj naš veleposlanik uvede sankcije a onda i dalje lik živ i zdrav u RH živi. SBU ne prašta, FSB su mali miševi prema njima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 26 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum