ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/10/2023, 19:31

Hahahaha ahaha 
https://t.me/c/1534945236/18087
Hahahahaha

AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 24/10/2023, 19:41

Samo se čačkaju.

Da ponovimo:

Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.


Reka san da jedino ako se približe Karpatima da ću reagirat jer mi je to preblizu a ovo ostalo ...pa ako vi želite ratovat, tolike ste budale, a pa potucite se i istrijebite međusobno. Bit će manje kretena na ovoj planeti.

23.01.2022

Plamen gori, val se pjeni jebe se meni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 24/10/2023, 19:54

AssadNaPodmornici wrote:Hahahaha ahaha 
https://t.me/c/1534945236/18087
Hahahahaha
Ne da otvoriti jer nisam član grupe. Napiši o čemu se radi

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/10/2023, 20:04

Šandor Winnetou wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Hahahaha ahaha 
https://t.me/c/1534945236/18087
Hahahahaha
Ne da otvoriti jer nisam član grupe. Napiši o čemu se radi
aj.. Ukrajinski kanal joinaj , uđe se besplatno. 
Ukratko vjerojatno si vidio Rusi su stavili zastavu na ono brdo koje nadgleda Avdvijevku i tako da opravdaju sve onu koju tisuću-dvije mrtvih, ranjenih, invalida. Međutim Ukrajinci su zabili dron kamikazu u tu zastavu .

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/10/2023, 20:06

evo došao video i na twiter

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 25/10/2023, 16:32

Dron kamikaza uništio njemački Leo2
Posada se izvukla. 
Vidio sam još jedan uništeni njemački Leo2 ali ne znam jel to isti samo slikan iz drugog kuta.
To je posao ovoj drugih koji se bave evidencijom gubitaka 

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 25/10/2023, 20:20

Rusi su usporili sa ofanzivom kod Avdijevke, pokušavaju sada kao  Ukrajinci ovo ljeto napredovati u manjim skupinama da imaju manje gubitke. 
Na fronti ima dosta snimaka gubitaka, s obzirom da Rusi više ne idu na samoubilačke napade masovne razine, količina gubitaka (prema video snimkama) je opet li-la kao cijelo ljeto. 

I dalje dugoročni"outlook" za RU-UKR rat izgleda da za sada ide u smjeru "nerješeno" gdje će možda Ukrajina ipak biti više nezadovoljnija - dakle podjela kao u Koreji.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by T. 25/10/2023, 20:58

AssadNaPodmornici wrote:Rusi su usporili sa ofanzivom kod Avdijevke, pokušavaju sada kao  Ukrajinci ovo ljeto napredovati u manjim skupinama da imaju manje gubitke. 
Na fronti ima dosta snimaka gubitaka, s obzirom da Rusi više ne idu na samoubilačke napade masovne razine, količina gubitaka (prema video snimkama) je opet li-la kao cijelo ljeto. 

I dalje dugoročni"outlook" za RU-UKR rat izgleda da za sada ide u smjeru "nerješeno" gdje će možda Ukrajina ipak biti više nezadovoljnija - dakle podjela kao u Koreji.
klasa optimist...
kakva podjela, čega, tko će dijeliti s rusima teritorij nakon kolapsa ukrajinske države pošto su ih "saveznici" i "partneri" pustili niz vodu ...
to je kolaps čitavog fronta uz istodobni kolaps državne vasti, kolaps države, tu nema uopće strane koja bi mogla pregovarati s rusima...
eventualno neka prijelazna vlada koja će potpisati bezuvjetnu kapitulaciju i pristati na sve uvjete ruske strane koje im ova velikodušno ponudi...
jel ti sada jasno za koju opciju navijate dvije godine...
za nestanak države ukrajine, milijun ukrajinskih žrtava, desetke miljona raseljenih itd. ...
jer je svakome s dva zrna soli u glavi od početka jasno da rusija ne može izgubiti...
mogli su proći s autonomijom za donbas i neulaskom u nato, sve drugo bi im ostalo...
ali ne, oni će do moskve...
oćeš, ali do ku*ca...

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Unname11
T.
T.

Posts : 17180
2014-04-14

Age : 83

Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 25/10/2023, 21:13

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Rusi su usporili sa ofanzivom kod Avdijevke, pokušavaju sada kao  Ukrajinci ovo ljeto napredovati u manjim skupinama da imaju manje gubitke. 
Na fronti ima dosta snimaka gubitaka, s obzirom da Rusi više ne idu na samoubilačke napade masovne razine, količina gubitaka (prema video snimkama) je opet li-la kao cijelo ljeto. 

I dalje dugoročni"outlook" za RU-UKR rat izgleda da za sada ide u smjeru "nerješeno" gdje će možda Ukrajina ipak biti više nezadovoljnija - dakle podjela kao u Koreji.
klasa optimist...
kakva podjela, čega, tko će dijeliti s rusima teritorij nakon kolapsa ukrajinske države pošto su ih "saveznici" i "partneri" pustili niz vodu ...
to je kolaps čitavog fronta uz istodobni kolaps državne vasti, kolaps države, tu nema uopće strane koja bi mogla pregovarati s rusima...
eventualno neka prijelazna vlada koja će potpisati bezuvjetnu kapitulaciju i pristati na sve uvjete ruske strane koje im ova velikodušno ponudi...
jel ti sada jasno za koju opciju navijate dvije godine...
za nestanak države ukrajine, milijun ukrajinskih žrtava, desetke miljona raseljenih itd. ...
jer je svakome s dva zrna soli u glavi od početka jasno da rusija ne može izgubiti...
mogli su proći s autonomijom za donbas i neulaskom u nato, sve drugo bi im ostalo...
ali ne, oni će do moskve...
oćeš, ali do ku*ca...
ti rusofilski jedeš henkija.
rusija će sve to platiti.
svaki metak.

nadam se da će krepati pride..

vrati wermachtovog vojnika na avatar.

upsss sada si rusofil.

(rusija je izgubila onog trena kada je prešla granicu)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 25/10/2023, 21:25

I ne smijemo zaboravit da su Srblje izjavili Nijemcima kako su rešili Židovsko i cigansko pitanje. Prvi.
U Europi.
Najgenocidnija nacija.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 26/10/2023, 03:53

AssadNaPodmornici wrote:Dron kamikaza uništio njemački Leo2
Posada se izvukla. 
Vidio sam još jedan uništeni njemački Leo2 ali ne znam jel to isti samo slikan iz drugog kuta.
To je posao ovoj drugih koji se bave evidencijom gubitaka 
Nema tenkova = nema napada = pat pozicija. :tu :10
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 26/10/2023, 04:01

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Rusi su usporili sa ofanzivom kod Avdijevke, pokušavaju sada kao  Ukrajinci ovo ljeto napredovati u manjim skupinama da imaju manje gubitke. 
Na fronti ima dosta snimaka gubitaka, s obzirom da Rusi više ne idu na samoubilačke napade masovne razine, količina gubitaka (prema video snimkama) je opet li-la kao cijelo ljeto. 

I dalje dugoročni"outlook" za RU-UKR rat izgleda da za sada ide u smjeru "nerješeno" gdje će možda Ukrajina ipak biti više nezadovoljnija - dakle podjela kao u Koreji.
klasa optimist...
kakva podjela, čega, tko će dijeliti s rusima teritorij nakon kolapsa ukrajinske države pošto su ih "saveznici" i "partneri" pustili niz vodu ...
to je kolaps čitavog fronta uz istodobni kolaps državne vasti, kolaps države, tu nema uopće strane koja bi mogla pregovarati s rusima...
eventualno neka prijelazna vlada koja će potpisati bezuvjetnu kapitulaciju i pristati na sve uvjete ruske strane koje im ova velikodušno ponudi...
jel ti sada jasno za koju opciju navijate dvije godine...
za nestanak države ukrajine, milijun ukrajinskih žrtava, desetke miljona raseljenih itd. ...
jer je svakome s dva zrna soli u glavi od početka jasno da rusija ne može izgubiti...
mogli su proći s autonomijom za donbas i neulaskom u nato, sve drugo bi im ostalo...
ali ne, oni će do moskve...
oćeš, ali do ku*ca...
Ruski proračun je ovisan o nafti. Bog želi da je se riješite. Sad je pat pozicija a istovremeno vam radi cionističkog režima i bezuvjetnog podržavanja Zapada istog i Arapići stežu obruć po pitanju nafte i plina. Možda vam je apstraktno šta ja spominjem Boga ili nešto šta je vama nestvarno al bez obzira na to vi znate da se rješavanjem ovisnosti o nafti i prelaskom na e-autiće i općenito rješavanja ovisnosti o nafti ruski proračun urušava a samim time i ta linija bojišta u Ukrajini koju su oni postavili a rat košta.

Dakle nitko ih nije ostavio na cjedilu, netko želi baš ovakvu situaciju di vi ( Zapad ) niste u mogućnosti kontrolirati izvore nafte i plina i stišće vas kako bi ubrzali zelenu tranziciju. Mogao bi vam reči i tko to izvodi al za vaš um je to apstraktno i nestvarno no to ne mijenja činjenicu da ste ipak u stanju shvatiti ovaj moj upis i zaključiti da se rješavanjem ovisnosti o nafti ruši i ruski proračun tj prihodi od iste a rat kojeg oni vode u Ukrajini je izrazito skup za isti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 26/10/2023, 09:16

Američki utjecajni medij Forbes jučer je objavio tekst o neočekivano velikim gubicima zapadnih tenkova ukrajinske strane u srazu s ruskom vojskom posljednjih dana. Štoviše, navodi kako oni nadilaze i one s početka ukrajinske proljetno-ljetne protuofenzive početkom lipnja.

Forbes tako piše kako je ukrajinska vojska izgubila tri svoja dragocjena tenka Leopard 2 u brzom nizu posljednjih dana. Prema obavještajnom analitičaru Andrewu Perpetui, video snimci koji su ovaj tjedan kružili internetom potvrđuju uništenje tri Leoparda 2A4 u Zaporiškoj oblasti na jugu Ukrajine.

„To je najteži ukrajinski gubitak tenkova zapadne proizvodnje otkako su kijevske snage početkom lipnja pokrenule svoju dugo očekivanu protuofenzivu 2023. na nekoliko smjerova u Zaporižju i susjednoj Donjeckoj oblasti“, navodi dalje američki medij.

Potom konstatira kako „nagli porast gubitaka tenkova opovrgava ukupni uspjeh Ukrajine u očuvanju zapadnih tenkova, koji do sada uključuju 40 Leoparda 2A4 i 21 Leoparda 2A6 njemačke proizvodnje, nekoliko desetaka Leoparda 1A5, 10 Strv 122 iz Švedske, 14 Challengera 2 iz Ujedinjenog Kraljevstva i 31 M-1A1 (Abrams, op.GN.) američke proizvodnje“, te dodaje kako je „predviđena isporuka dodatnih Leoparda 1 i Leoparda 2“.

U četiri mjeseca teških borbi, Ukrajinci su izgubili samo pet Leoparda 2A4, tri Leoparda 2A6 i jedan Challenger 2. Devet zapadnih tenkova od oko 150 koliko su Kijevu isporučili saveznici – navodi Forbes za usporedbu sa sadašnjim stanjem.

Zanimljivo je da je američki medij istom prigodom objavio i tvit koji prikazuje snimku uništenja ukrajinskog tenka Leopard 2A4 u regiji Zaporižje od 25. listopada.

Američki medij: Ukrajina posljednjih dana gubi više zapadnih tenkova nego početkom protuofenzive

Nema tenkova = nema napada = pat pozicija. :tu :10
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 26/10/2023, 09:25

RayMabus wrote:.

Američki medij: Ukrajina posljednjih dana gubi više zapadnih tenkova nego početkom protuofenzive

Nema tenkova = nema napada = pat pozicija. :tu :10
Nije ništa tim tenkovima, to će se malo zakitovati i opituratu, pritegnit koja vida i opet su u funkciji. B-)
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4357
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 26/10/2023, 09:27

totalna kapitulacija Ukrajine je isto fantazija o kojoj totenkopf mašta. Iako Rusi i dalje napadaju , ali tko god kaže da će ovakva Ruska vojska napraviti Ukrajini kapitulaciju neme veze sa životom. pogledajte kako idu ti Ruski napadi, stavio sam dio snimki.. ide kolona tenkova i oklopa (vojna industrija im dobro radi) sada su tamo umjesto wanger zatvorenika koji se boje više metka sa leđa nego ukrajinskegranate, sada ide mobilizirana sirotinja.

RU kolonu naravno primjete dronovi, prije nego išta napravi, upadnu u minska polja. od ovih svih RU napada, pazi niti jednom nisam vidio da koriste sustave za razmirinavanje UR77. Ukrajinci su kod Avdijevke posijali preko pola milijuna mina. Ukrajinci kada su išli na jug su pokušavali razminirati , ovi Rusi pravac preko minskog polja. A onda snimke kako ona vozila koja izbjegnu mine, gađaju ih javelinima, kazetnim granatama , artiljeirom i javelinima. 

rezultat toga jest da su Rusi kod Avdejevke osvojili zaista nekoliko minskih polja gdje je bilo nešto prednih UKR rovova(rusi ih pregledali a ono rovovi od betona ispod zemlje, ne moguće da ih išta uništi osim borbe prsa u prsa) i osvojili su ono brdo, zapravo stavili su zastavu na njega, ono brdo je nabacana otrovna prašina od industrije gore je nemoguće držati iakav položaj.

Ne vidim zadnjih 1-2 dana da napadaju više kod Avdejevke s obzirom na količinu uništene tehnike i ljudi (ono kukanje da im fali doktora da vrše amputacije da su bolnice nakrcane itd) izgleda da su stali sa osvajanjem Avedjevke. 
Tako izgleda za sada.  Kapitulacija i Ukrajine(i Rusije) ne dolazi u obzir.  Može jedino biti Korejski scenarij podjele ili za Ruse ako USA zajebe Ukrajinu - Finski scenarij. 

Ukrajinci poslali pojačanje sa Avdejevke
47 brigada sa zapadnom opremom koja je bila na južnom pravcu je gore



evo ovaj UKR profil odlično  sažeo situaciju kod Avdejevke. 
Ruski napadi su stali za sada.. Ukrajinci još nisu sigurni, dali su oni ogromni gubici ih prisilili na to da im je napad propao skoro pa totalno, ili još pripremaju još jedan prodor

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 26/10/2023, 09:32

Oholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:.

Američki medij: Ukrajina posljednjih dana gubi više zapadnih tenkova nego početkom protuofenzive

Nema tenkova = nema napada = pat pozicija. :tu :10
Nije ništa tim tenkovima, to će se malo zakitovati i opituratu, pritegnit koja vida i opet su u funkciji. B-)

izgubljena 3 leoparda istina u jednom propalom napadu , sada ispada kao da svaki dan rade takve napade i gube takav oklop. 
Inače gledao sam analize gubitaka ta 3 tenka, u sva 3 slučaja posada se izvukla. dva su totalno uništena, izgorili su .. prvi je izgorio tako da je dron kamikaza pogodio dio gdje je hidraulika iza , i uhvatio se požar koji se proširio, a drugi je uništen nakon što je napušten jer je bio oneposoboljen. u tom propalom napadju uništen je još 2-3 druga tenka i nekoliko oklopnih vozila u zadnjih tjedan dana. 

po gubicima to je 1/8 gubitaka što su Rusi imali kod Avedejvke, gdje su vizualno potvrđeno došli blizu 100 injak uništenih komada oklopa i tehnike.

treći je samo za sada "napušten", nisam provjerio na čijem je teritoriju. inače većina UKR Leo2 tenkova ovo ljeto je na takav način spašena, tipa naletili bi na minu, uništilo gusjenicu, i posada bi utekla, Ukrajinci bi osvojili taj teritorij i izvukli tenk kasnije, poslali na popravak u Poljsku/Njemačku/Rumunjsku i nazad na front nakon mjesec dana.

gledam Oryx dokumentaciju
https://www.oryxspioenkop.com/2022/02/attack-on-europe-documenting-ukrainian.html

20 Leo2(tu spadaju i oni švedski modeli) su do sada karakterizirani kao uništeni/oštećeni.
Od čega je 8 baš uništeno. 
ostali su ili damaged ili damaged i abandoned. nije smak svijeta.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 26/10/2023, 09:45

malo o tenkovskim borbama. 
izgleda da i nisu toliko rijetke, samo nema video snimki u komentarima je zanimljiva rasprava

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 26/10/2023, 14:23

Slovačka zbog nove ljevičarske proRuske(ili je možda pro-neutralna) vlasti prestaje sa direktnom isporukom oružja Ukrajini. 

Treba naglasiti da je Slovačka poslala više manje sve do sada što je mogla ispraznila je svoj arsenal sovjetskog oružja uključujući i samohodne haubice i S-300 sustav i avijaciju i oklop --(obećano joj je zapadno, Njemci i drugi ih pune sada sa novim stvarima iz tvornice), i da je nakon toga slala ono što je proizvodila u svojim tvornicama, to uglavnom granate i municiju i popravci tehnike. (i to je značajno)

Što opet ne znači da Slovačke granate i takve stvari neće završiti u Ukrajini. Hoće. Samo će ih kao i u slučaju Srbije, otkupiti Njemačka, Poljska, Amerika, Britanija tko već i prosljediti u Ukrajinu. Tako Srpska municija završava kod Ukrajinaca i od hrpe drugih neutralnih zemalja poput Pakistana

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 26/10/2023, 14:32

Točno tako. Zato mene Ficova pobjeda i nije previše zabrinila oko naoružanja koje daju kao država Ukrajini jer ovo iz SSSR-a su već dobrim dijelom i dali i onda ostaje ta municija a to je proizvod i netko kupi i to je to i šta njih brige šta je taj i taj to kupija pa onda proslijedija Ukrajini jer nije im dala Slovačka kao država a nit ona s time ima veze.

Skužija san ja njega još u predizbornoj kampanji šta on oće reč s tom pričom da Slovačka neće više ni metka dat Ukrajini. Pa i neće. To je druga stvar šta će tvornice municije u toj istoj Slovačkoj radit za tržište pa kome se kupuje nek kupuje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 26/10/2023, 14:40

Da je on došao prije godinu dana kada je Slovačka slala S-300 bateriju, druge PZO sustave, tenkove, oklop, samohodne haubice, cijela skladišta municije, helikoptere i avione- onda bi to bila druga priča.. 

ovako.. naruči Poljska iz Slovačke tvornice aj dajte nam mjesečnu proizvodnju granata - i ide to. 

Europska proizvodnja granata nije ispunila "obećanje" ali je ipak dosta povećana. međutim ne koliko su Ukrajinci tražili. Ali sve skupa dosta je povećano sa tedencijom daljeng rasta. 

Mene čisto zanima gdje je onaj naš debil K.Z, dobio naše(EU) pare i lik nije isporučio niti jednu granatu. Bogami poslati ću taj članak sa novima Ukrajinskoj tajnoj službi mislim da imaju i svoj telegram kanal, ako se naše tajne službe ne bave tim debilom koji dobije milijune € a ukrade pare a već prije je krao ,  neka se Ukrajinci pozabave sa tim debilom.  a mogli bi Ukrajinci biti jako jako okrnuti. 
Danas sutra da izbije rat , i da nama bude trebale granate lik bi pokupio naše pare i nesta. da smo normalna država obišle bi ga naše tajne službe i stisle za muda. jebo ovo tko nas vodi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by T. 26/10/2023, 15:13

AssadNaPodmornici wrote:totalna kapitulacija Ukrajine je isto fantazija o kojoj totenkopf mašta. Iako Rusi i dalje napadaju , ali tko god kaže da će ovakva Ruska vojska napraviti Ukrajini kapitulaciju neme veze sa životom. pogledajte kako idu ti Ruski napadi, stavio sam dio snimki.. ide kolona tenkova i oklopa (vojna industrija im dobro radi) sada su tamo umjesto wanger zatvorenika koji se boje više metka sa leđa nego ukrajinskegranate, sada ide mobilizirana sirotinja.

njemačka je u I. svj. ratu kapitulirala a da niti jedan protivnički vojnik nije stupio na tlo njemačke...
front je bio u belgiji i francuskoj 1918. godine...
dakle, nema veze kako rusi napadaju i kako idu kolone oklopa...
ukrajina može izdržati 5 dana bez pomoći sad-a a ta se pomoć preusmjerava na izrael i jednog će dana samo stati...
bez love za plaće, municije i dr. pomoći ukrajina ne može ratovati...
nemaju prihode, nemaju ratnu industriju, kako mogu ratovati...
ne samo ukrajina, nitko ne može ratovati bez love, oružja, municije, goriva i sl. ...
zdrava logika, ništa drugo ne treba za to zaključiti...
čudi me da ti kao ekonomist smatraš da je moguće ratovati bez svega toga...

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Unname11
T.
T.

Posts : 17180
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum