ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vucić : Svi me jebu

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 5 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 1/1/2023, 13:13

S vama će eurozona biti još jača u zaštiti naših građana i promicanju naše Europe u svijetu, rekao je Macron na hrvatskom dok se u pozadini mogu vidjeti zastava Hrvatske, Francuske i Europske unije.

---

To ti je bitno. Geopolitika.

Nema veze. Bija bi vas pustija da ste malo pričekali a ovako čete malo dobit po prstima i idemo dalje.

Da geopolitika. S jedne male nebitne svjetske valute na amo reč drugu svjetsku valutu u svijetu.

Geoekonomija bi bila precizniji naziv jer je riječ o ekonomiji i monetarnim stvarima al ok, može i geopolitika isto pošto se to sad isprepliče.

Triba uvjetovat da se plin plaća u eurima tko oće prodavat na tržištu eu.

Putin je jučer popustija. To san reka prije pola godine da oću kad ja uđem u tu vašu eurozonu i to postane moja valuta.

Ne mogu Amerikanci sve imat. Imaju petrodolare. Moraš i mene zadovoljit.

Da bi tebi te dole države po Aziji i Africi držale euro kao devizu u svojim bankama a onda ih moraš na to natjerat.

Neka prodaju plin i drugo u eurima.

RayMabus

Posts : 176035
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 5 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 1/1/2023, 13:38

Ove izjave euro druga svjecka valuta su laskanje i u osnovi su promašene izjave geopolitički.

Ako je nešto svjecko onda se koristi diljem planete a to je ipak za sada jedino dolar.

Vi ste lokalni igrač. Isto ko što je Kina u svom dvorištu broj 2 tako ste i u ovom dijelu svijeta ( Europa i okolica ) broj 2.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176035
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 5 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 1/1/2023, 13:44

To su neki vlažni snovi Francuske, Njemačke i briselskih struktura da euro predstave kao svjecku valutu broj 2.

Prvo ako se ne koristiš u cijelom svijetu onda odma nisi to : svjecka.

Dakle lokalna si valuta. Isto ko i kineski yuan, indijska ruplja itd.

Malo se spustite na zemlju. Nos vam je previsoko u oblacima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176035
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 5 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 1/1/2023, 13:49

Pošaljite letjelicu na Mjesec. U toj letjelici stavite bankomat a u taj bankomat eure.

Kad to instalirate na Mjesecu možda vas i počmem promatrat kao svjecku valutu.

Šalim se ali i ne jer za ovako šta morš imat zavidnu razinu svemirske tehnologije a još uz to ovakav stupanj mašte da ti ovo uopće padne na pamet i Amerikancima digneš tlak i posramiš ih.

Kad vidim bankomat na Mjesecu koji mijenja eure, onda mi se javite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176035
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 5 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 1/1/2023, 15:01

Sad još uvest vize radi Erdogana i Putina

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/pristojna-srbija-bijesna-na-vucica-hrvatska-je-usla-u-schengen-uveli-su-euro-idu-naprijed-a-gdje-smo-mi-red-seselja-red-kosova-red-vucica-i-tako-vec-30-godina-1253335
RayMabus
RayMabus

Posts : 176035
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 5 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by debotoijusto 1/1/2023, 18:40

dok se od ponoći preko hrvatskih graničnih prijelaza prema susjednim EU državama prolazi bez ikakvih zastoja na istočnim I južnim graničnim prijelazima putnici danas trebaju imati puno stpljenja i živaca za ulaz u Hrvatsku.

Najduže kolone vozila od ranih popodnevnih sati stvarale su se na graničnim prijelazima Bajakovo iz smjera Srbije i Maljevac na ulazu iz Bosne i Hercegovine. Na Maljevcu vozači na ulaz u Hrvatsku čekaju oko sat i pol vremena, a na Bajakovu više od pola sata.

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 5 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum