ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vucić : Svi me jebu

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 17:19

Ivica Dačić, ministar vanjskih poslova Srbije, rekao je danas kako je predsjednik te zemlje Aleksandar Vucić zatražio da se radi na "odleđivanju" odnosa sa Hrvatskom.

- Predsjednik Vucić je tražio da napravimo konekcije sa (ministrom za ljudska i manjinska prava Srbije Tomislavom) Žigmanovim i (hrvatskim zastupnikom Miloradom) Pupovcem, da malo odledimo odnose sa Hrvatskom - rekao je Dačić tokom gostovanja na Pinku.

Dačić je najavio da će na poziv Srpskog nacionalnog vijeća ići na Božićni pravoslavni prijem u Zagrebu, gdje se očekuju hrvatski državnici.

Dodao je da će Srbija tražiti bolje odnose u budućnosti.

https://avaz.ba/region/srbija/797710/dacic-otkrio-Suljo-zatrazio-da-se-radi-na-odledivanju-odnosa-sa-hrvatskom

A dođi. Nismo ti mi Kurti pa ćemo zabranit popu da održi misu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 17:27

Ne da Kurti popu da drži misu doli na Kosovu.

I sad su ovi popizdili u SPC i onda ovoga sad šalju u Zagreb da Kurti vidi kako oni tamo mogu a on njima zabranjuje.

Samo nemoj molim te ništa srat o politici kad dođeš. Drž jezik za zubima. Pomoli se i bjež natrag. Na Vučica mislin. Ne pričaj ništa. Pametniji si kad šutiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 18:04

On je najavio da će, na poziv Srpskog narodnog vijeća, sa Žigmanovom ići na domjenak u povodu pravoslavnog Božića u Zagreb, gdje se očekuju i najviši hrvatski dužnosnici. Dačić je rekao kako će Srbija s Hrvatskom tražiti bolje odnose u budućnosti "bez ikakvog uvjerenja da ćemo sad jedni drugima promijeniti svijest i mišljenje“.

Poziv ministru vanjskih poslova Srbije na tradicionalni božićni domjenak Srpskog narodnog vijeća u Zagreb i njegov pozitivni odgovor posljedica je "čini se, našeg uspješno obavljenog posla", ocijenio je Žigmanov.

"Tim prije, jer će na domjenku biti državni vrh Republike Hrvatske te će to biti prilika da se, makar i na marginama toga skupa, održe nakon dvije godine, prvi ozbiljniji razgovori na ministarskoj razini između dvije države", rekao je Žigmanov za Hinu.

Dačić: Dolazim u Zagreb. Vucić je tražio da malo odledimo odnose s Hrvatskom
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 18:26

Kad se ovi političari iz Brisela vrate s novogodišnjih praznika morat će otvorit novu tubu vazelina jer nije udario sankcije Putinu.

Formula je : s protokom vremena ti koristiš sve više i više vazeljina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by debotoijusto 31/12/2022, 18:55

dacic 0 bodova trebao je vulina poslati ako vec ne moze od atentata rata i inih ugroza sam doci
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 19:01

Dačić je ministar vanjskih poslova. Očito onda s Radmanom svakako će se susrest tamo.

Ma ovo oni radi Kurtija najviše jer im neda da drže mise dole pa eto kao ovdje mogu a Kurti je divljak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by pizzon 31/12/2022, 19:17

Ma on nas najvise jebe
Ovo sto se dogadja sa hrvatskom
evro i sengen, jeste nesto super
istorijski gledano tezak poraz
za nas narod i drzavu
mi smo jedini uz grcke bili " nato"
do 41.
sad slusamo gluposti
da rusija sve bolje ratuje
da ne kenjam dalje
sta sve ne lupetaju
ko onaj mrtvak 
da se smirimo 200. 300 god
ko kineske svi. bube
pa mi nestajemo budalo
Ko sladoled 
ako momentalno ne promenimo
pravac

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 19:20

pizzon wrote:
Ovo sto se dogadja sa hrvatskom
evro i sengen, jeste nesto super
istorijski gledano tezak poraz
za nas narod i drzavu
Zašto ?

Nemaš sad granicu hrvatska slovenija i hrvatska mađarska.

Zašto bi to vama bija poraz ? Lakše ćete putovat a sad i željeznička linija Minhen Beograd ima više smisla.

Ja ne znam zašto bi to tebi/vama bija poraz ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by pizzon 31/12/2022, 19:23

RayMabus wrote:
pizzon wrote:
Ovo sto se dogadja sa hrvatskom
evro i sengen, jeste nesto super
istorijski gledano tezak poraz
za nas narod i drzavu
Zašto ?

Nemaš sad granicu hrvatska slovenija i hrvatska mađarska.

Zašto bi to vama bija poraz ? Lakše ćete putovat a sad i željeznička linija Minhen Beograd ima više smisla.

Ja ne znam zašto bi to tebi/vama bija poraz ?

zato sto se mi krecemo
u kontra smeru eu procesa

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 19:24

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:
Ovo sto se dogadja sa hrvatskom
evro i sengen, jeste nesto super
istorijski gledano tezak poraz
za nas narod i drzavu
Zašto ?

Nemaš sad granicu hrvatska slovenija i hrvatska mađarska.

Zašto bi to vama bija poraz ? Lakše ćete putovat a sad i željeznička linija Minhen Beograd ima više smisla.

Ja ne znam zašto bi to tebi/vama bija poraz ?

zato sto se mi krecemo
u kontra smeru eu procesa
E a to je sad druga priča.

Al šta se tiče tehničkih stvari vama odgovara to šta je Hrvatska u šengenu i europodručju.

Euro možda manje ( u smislu da opet moraš srpski dinar mijenjati nekom valutom ovdje ) no nekome tko posluje s eurom tamo u Srbiji ili ima eura kod sebe to odgovara al Hrvatska u šengenu vam je u osnovi plus. Ne samo vama nego cijelom Zapadnom Balkanu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by pizzon 31/12/2022, 19:30

RayMabus wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:
Ovo sto se dogadja sa hrvatskom
evro i sengen, jeste nesto super
istorijski gledano tezak poraz
za nas narod i drzavu
Zašto ?

Nemaš sad granicu hrvatska slovenija i hrvatska mađarska.

Zašto bi to vama bija poraz ? Lakše ćete putovat a sad i željeznička linija Minhen Beograd ima više smisla.

Ja ne znam zašto bi to tebi/vama bija poraz ?

zato sto se mi krecemo
u kontra smeru eu procesa
E a to je sad druga priča.

Al šta se tiče tehničkih stvari vama odgovara to šta je Hrvatska u šengenu i europodručju.

Euro možda manje no nekome tko posluje s eurom tamo u Srbiji to odgovara al Hrvatska u šengenu vam je u osnovi plus. Ne samo vama nego cijelom Zapadnom Balkanu.
to je ok
ali i nas minus
jer smo davno napustili
borbu ka tom cilju
nije samo eu problem

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by Gast 31/12/2022, 19:34

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:
Ovo sto se dogadja sa hrvatskom
evro i sengen, jeste nesto super
istorijski gledano tezak poraz
za nas narod i drzavu
Zašto ?

Nemaš sad granicu hrvatska slovenija i hrvatska mađarska.

Zašto bi to vama bija poraz ? Lakše ćete putovat a sad i željeznička linija Minhen Beograd ima više smisla.

Ja ne znam zašto bi to tebi/vama bija poraz ?

zato sto se mi krecemo
u kontra smeru eu procesa
E a to je sad druga priča.

Al šta se tiče tehničkih stvari vama odgovara to šta je Hrvatska u šengenu i europodručju.

Euro možda manje no nekome tko posluje s eurom tamo u Srbiji to odgovara al Hrvatska u šengenu vam je u osnovi plus. Ne samo vama nego cijelom Zapadnom Balkanu.
to je ok
ali i nas minus
jer smo davno napustili
borbu ka tom cilju
nije samo eu problem
ti kad skontaš da vam arkan vodi državu ko mamić dinamo 

morbit ti onda bude ponešta jasno
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 19:49

Ulaskom u novu godinu raste cijena dionica svim prugama koje su spojene na ove hrvatske uključujući i same dionice pruga u Hrvatskoj.

Također rastu i dionice luka u Hrvatskoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 19:58

Šta se tiče aerodromskog prometa, to tek u ožujku jer moraju to prirpemit sve al to možda nama i nije bitno jer ionako turisti iz EU a oni ne trebaju nikakve vize nit išta tako da...

Oni slovenski aerodrom odma do granice kraj Zagreba će profitirat jer će niskotarifne kompanije sad tu doć. Dakle to je konkurencija ovome u Zagrebu al ok.

Srbija kao i pola planete mora oni papir vadit al to nije toliko problem. Ima to suklađivanje s viznom politikom eu. Bit će tu nekih caka tu al ne vidim baš za ove prostore da igra previše.

Vidit ćemo kad to bude. Ne znam sve detalje jer ovi uvode taj papir pa ne znam koliko je to obuhvaćeno država.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 20:11

Ne znam sad to s aerodromskim prometom a vezano uz nas u Hrvatskoj jer ionako su nama turisti iz eu pa onda tu nema nikakvih promjena.

Jedino da neka strana kompanija odredi da joj ovdje iz xy razloga bude središte za letove pošto je sad sve unutar šengena pa onda dogovori suradnju i to je to.

Al u biti nebitno. Meni to ništa ne znači. To ono dođe Kina pa šta ja znam skuži da može ode a odavde u svim smjerovima pa tako ako ta kompanija to prouči pa joj paše onda tako radi.

Jedino to neka možebitna opcija al nama običnim smrtnicima to ne znači ništa.

Možda jedino Vucicu dizat tlak kad mu Kinezi prisele ovamo. Šalim se. Jebe mi se za Kineze i di će oni sletat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 20:18

Ljudi vole uspoređivat Zagreb i Beograd pa kao neka konkurenkcija kurac palac al Hrvatska ima hrpu aerodroma na obali koji tokom sezone okrenu toliko letova i putnika da se ne zamara baš s time.

Al ako baš oćete onda tko ide u Beograd ostaje mu eventualno taj Zapadni Balkan ako državljani te države mogu putoat bez viza po istome a ulaskom Hrvatske u šengen mu se otvara cijelo ovo polje :

Vucić : Svi me jebu 2Q==

Dakle i Norveška i Švicarska i Island te još taj Lihenštaj al ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 20:40

To su interkontinetalni letovi al u osnovi onda pričamo primarno o dva kontinenta Azija i Afrika a kako ja tamo ne želim ić onda se sve mislim u sebi daleko im kuća.

No to šta ja mislim ne misle i njihove aviokompanije pa ako iz Zagreba ima a ima dosta letova unutar ovog šengena onda se njima isplati napunit avion pa tu iskrcat a onda vi kud koji mili moji.

Vucić : Svi me jebu 1200px-Europe_on_the_globe_%28red%29.svg

Sve je to biznis. Svak gleda zaradu. Npr Egipat pa te tu istovari pa ti aj dalje di oš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 20:44

Šengenski prostor, Hrvatska se uključuje krugu elitnih zemalja Europe

U istom trenutku Hrvatska ulazi u šengenski prostor, kao 27. država. Europska komisija je još 2019. potvrdila spremnost Hrvatske na ulazak u Schengen, Vijeće Europske unije je 29. lipnja 2022. pokrenulo postupak donošenja odluka o primanju Hrvatske predloživši da se od prvog dana 2023. ukinu sve granične kontrole na granicama ostalih članica EU s Hrvatskom (u zračnim lukama od 26. ožujka).

Europski parlament je u srpnju 2021. potvrdio da je Hrvatska ispunila sve uvjete da uđe u Schengen, a konačnu odluku o prihvaćanju Hrvatske donijeli su 8. prosinca 2022. jednoglasno ministri unutarnjih poslova EU. Rumunjska i Bugarska nisu dobile zeleno svjetlo, jer je protiv ulaska Bugarske bila Nizozemska, a protiv ulaska obje zemlje Austrija.

Ulaskom u Schengen se ukidaju granične kontrole i granice postaju isključivo političke. Prijelaz iz Slovenije i Mađarske u Hrvatsku će biti skoro neprimjetan (samo će natpis na ploči označavati ulazak u drugu državu), a granica Hrvatske prema Srbiji, BiH i Crnoj Gori će se pojačati, jer će to biti jedini granični prijelazi koji čuvaju ulaz u EU.

Nakon ulaska u Hrvatsku prijelaz u druge članice Schengena, od kojih su većina članice EU, bit će sasvim slobodan. Samo Island, Norveška, Švicarska i Lihtenštajn nisu članice EU, a jesu članice šengenskog područja, dok je Irska u EU, ali nije članica Schengena.

Time Hrvatska postaje čuvar vanjskih granica EU, a u praksi već duže vremena granica Hrvatske prema BiH, Srbiji i Crnoj Gori funkcionira tako, jer su se granični prijelazi i policajci morali pripremiti za ulazak u Schengen.

Iz Hrvatske će se moći putovati u Srbiju, BiH i Crnu Goru samo s osobnom iskaznicom, ali ne iz tih zemalja u Hrvatsku. Doduše, to pravo je ukinuto još kada je Hrvatska ušla u EU, ali će od 1. siječnja 2023. kontrole na graničnim prijelazima postati posebno rigorozne.


Hrvatska od ponoći više nikad neće biti ista
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 21:00

Hrvati baš ne vole putovat u te Azija Afrika vukojebine tako da iz ovoga šta ja vidim najveća je dobit šta sad možeš u Norvešku, Švicarsku i Island slobodno jer su one članice šengena i imaju aerodrome.

S te strane nama je najzanimljivija upravo ova Švicarska. A nije ni Norveška za bacit jel. Posebno ako se gledaju turisti a ima dosta ljudi s ovih prostora koji tamo rade ili su tamo.

To je ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus 31/12/2022, 21:08

Triba vidit kako to funkcionira. Ne znam ni ja sve. Činjenica da tek u ožujku su gotove pripreme za aerodromske granične prijelaze govori da tu ima posla. Ovo s ovim zemljanim je lako jer imaš samo Slovenija i Mađarska a to se već godinama priprema i zna da će jednog dana a eto to je noćas, Hrvatska uć u šengen pa tu nema šta nego samo slobodan prolaz a dok ovo s aerodromskim graničnim prelazima moraš uštimat.

Oni ti i dalje stoju jer će ti dolazit raja koja i nije iz ovih država pa moraju proć kroz graničnu kontrolu al za ove šta ne tribaju oni prođu slobodno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum