ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vucić : Svi me jebu

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 21:08

Triba vidit kako to funkcionira. Ne znam ni ja sve. Činjenica da tek u ožujku su gotove pripreme za aerodromske granične prijelaze govori da tu ima posla. Ovo s ovim zemljanim je lako jer imaš samo Slovenija i Mađarska a to se već godinama priprema i zna da će jednog dana a eto to je noćas, Hrvatska uć u šengen pa tu nema šta nego samo slobodan prolaz a dok ovo s aerodromskim graničnim prelazima moraš uštimat.

Oni ti i dalje stoju jer će ti dolazit raja koja i nije iz ovih država pa moraju proć kroz graničnu kontrolu al za ove šta ne tribaju oni prođu slobodno.

RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 21:27

Ove interkontinetale letove ćemo proučavat kasnije. Ovi zeleni su ti kojima ne treba viza nego samo taj papir koji košta 50 kuna ( 7 eura ) a traje tri godine i ne moraju ga vadit maloljetnici nit osobe starije od 70 godina nit tko ima rodbinu unutar šenegenskog prostora.

Vucić : Svi me jebu - Page 2 1280px-Visa_policy_of_the_Schengen_Area.svg

RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 21:32

Nismo mi zainteresirani za tu Aziju i Afriku tako da za razliku od Vučica i Srbije koja ima taj jedan aerodrom nas to boli kurac.

Kome paše doć će a kome ne neće.

Uostalom ima taj aerodrom u Sloveniji odma uz granicu koje sad nema a šta je bivša vojska radila pa mogu jeftino dobit pistu i najam. To je predgrađe Zagreba.

To će bit jače od Ljubljane sad kad nema granice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 21:36

dvi tisuće 400 metara asfaltirana pista

https://en.wikipedia.org/wiki/Cerklje_ob_Krki_Airport


Može sletit svemirski brod.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 21:41

Zračna luka Cerklje ob Krki (slovenski: Letališče Cerklje ob Krki) je jedina vojna zračna luka u Sloveniji, te civilna zračna luka.

7. prosinca 2006. slovenski ministar obrane Karl Erjavec i još tri slovenska ministra potpisali su protokol o obnovi i razvoju zračne luke, uključujući izgradnju objekata koji bi omogućili prolazno slijetanje NATO zrakoplova. Ovaj potez nije bio popularan među građanima Hrvatske, koji su bili zabrinuti da bi baza mogla uzrokovati ekološki i gospodarski poremećaj. Obnova je dio većeg razvojnog plana područja pod nazivom Projekt Phoenix koji uključuje izgradnju civilnog terminala i velikih poslovnih i gospodarskih područja.

Zračna luka je bila zatvorena za civilni promet od 28. siječnja 2012. do 18. veljače 2012. zbog loše refleksije od prozora kontrolnog tornja. Kako bi se riješio problem, na toranj su postavljene tamnije rolete.

https://en.wikipedia.org/wiki/Cerklje_ob_Krki_Airport

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Voja%C5%A1nica_Cerklje_ob_Krki
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 21:44

Uglavnom infrastruktura je tu.

Praktički taj Zagreb ima dva velika aerodroma samo šta je ovi u Sloveniji tik uz granicu i sad kad nema granice ovi će proradit.

Znači imaš šengen i ako ti paše biraj aerodrom i sam organiziraj biznis.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 21:47

Saš vidit kad se Slovenci uvate posla. Već godinama gledaju kako će se pojačat na avio karti Evrope i svijeta a ovo im je sad upalo samo tako.

Imaš Sloveniju i dobar dio Hrvatske pa i šire malo. Možeš u šengen di oćeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 21:57

Ja znam kako mi razmišljamo. Boli nas k za Afriku i Aziju. Ako ih zanima ok a ako ne nikom ništa. Jedino kad ćemo se mi okrenit je ako to ima neke veze s geopolitikom. A inače daleko im kuća.

Sloveniji je propala aviokompanija i sad im se otvorilo ovo. Moš mislit kako će oni razmišljat po sistemu boli me kurac. Tražit će okolo tko će im doć pa makar mu dali skoro pa đabe uvjete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 22:12

Uostalom ne ulazimo samo u šengen nego i europodručje. Dakle i valuta ista ko i u Sloveniji.

To ti je isto ko da si sletija u Zagreb taj aerodrom.

Evo : 24 kilometra

https://www.google.com/maps/@45.8510542,15.7046858,24437m/data=!3m1!1e3

RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 22:31

Nisan zainteresiran za te Azije i Afrike a reka san vam da razmišljam vojno i geopolitički jer san takvi i eto sad nek se snalaze.

Imaju asfaltiranu pistu dugu 2400 metara na 24 km od Zagreba. Nema granice, ista valuta.

Propala im aviokompanija. Nikako da dignu sebi avio promet.

Eto ti pa igraj se. Imaš dva aerodroma. Ukucaš letove pa biraš di ćeš.

Nazoveš taksi i odeš na koji oćeš na ta da aerodroma na let koji ima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by michaellcmacha Sat 31 Dec - 22:37

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:
Ovo sto se dogadja sa hrvatskom
evro i sengen, jeste nesto super
istorijski gledano tezak poraz
za nas narod i drzavu
Zašto ?

Nemaš sad granicu hrvatska slovenija i hrvatska mađarska.

Zašto bi to vama bija poraz ? Lakše ćete putovat a sad i željeznička linija Minhen Beograd ima više smisla.

Ja ne znam zašto bi to tebi/vama bija poraz ?

zato sto se mi krecemo
u kontra smeru eu procesa
a kad i budete krenuli put hrvatskih graničnih prijelaza, sad pripremite putovnice, više ne mrete u hr sa ličnom kartom, a i budete poprilično čekali da bi prešli granicu

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 22:43

Ne trebaju im putovnice nego će tribat vadit neki papir.

Građani Srbije trenutno mogu da putuju u evropsku šengensku zonu bez vize ili bilo kakvog prethodnog odobrenja, ali od 2023. godine to više neće biti moguće.

https://www.b92.net/putovanja/komentari.php?nav_id=2265050

To je samo potvrda. Vrijedi tri godine a košta 50 kuna ( 7 eura ) i ne moraju maloljetnici nit stariji od 70 godina. Nije to putovnica nego samo čisto provjera. Tri godine vridi.

Neće to bit problem. Možda u početku dok se navikneš al jednom kad izvadiš vridi ti iduće tri godine.

To su uveli radi ovoga rata i onda da imaju evidenciju putnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 22:48

To je nebitno. To moraju i SAD državljani vadit. I pola južne Amerike itd.

To će prvi po godine bit malo navala al posli to vridi tri godine. To je čisto evidencija tko traži dozvolu za ulazak u šengenski prostor.

Nije to nešto isuviše bitno za putovanja općenito. Obični papir.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by michaellcmacha Sat 31 Dec - 22:53

RayMabus wrote:Ne trebaju im putovnice nego će tribat vadit neki papir.

Građani Srbije trenutno mogu da putuju u evropsku šengensku zonu bez vize ili bilo kakvog prethodnog odobrenja, ali od 2023. godine to više neće biti moguće.

https://www.b92.net/putovanja/komentari.php?nav_id=2265050

To je samo potvrda. Vrijedi tri godine a košta 50 kuna ( 7 eura ) i ne moraju maloljetnici nit stariji od 70 godina. Nije to putovnica nego samo čisto provjera. Tri godine vridi.

Neće to bit problem. Možda u početku dok se navikneš al jednom kad izvadiš vridi ti iduće tri godine.

To su uveli radi ovoga rata i onda da imaju evidenciju putnika.
krive naputke čitaš... a ne pada mi na pamet trošiti vrijeme da te upućujem gdje su navedeni protokoli za državljane srbije kod prelaska shengenske granice na granici sa hrvatskom

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 22:54

Ne triba se s tim zamarat. To dođe 50 kuna a vridi tri godine. Čak ne traže za maloljetnike i za osobe starije od 70 godina. Čak i ako radiš unutar šengenskog prostora il imaš rodbinu tamo isto ti ne traži.

Situacija e nezgodna pa FRONTEX želi evidenciju tko traži ulazak u šengen i to odrasli muškarci i žene koji nsiu vezani uz isti dakle stranci iz tih država koji ne trebaju vize a sad odjednom žele ući u šengenski prostor.

Čisto evidencija. Ništa bitno za većinu populacije.

Ne zamarajte se s time.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 22:55

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Ne trebaju im putovnice nego će tribat vadit neki papir.

Građani Srbije trenutno mogu da putuju u evropsku šengensku zonu bez vize ili bilo kakvog prethodnog odobrenja, ali od 2023. godine to više neće biti moguće.

https://www.b92.net/putovanja/komentari.php?nav_id=2265050

To je samo potvrda. Vrijedi tri godine a košta 50 kuna ( 7 eura ) i ne moraju maloljetnici nit stariji od 70 godina. Nije to putovnica nego samo čisto provjera. Tri godine vridi.

Neće to bit problem. Možda u početku dok se navikneš al jednom kad izvadiš vridi ti iduće tri godine.

To su uveli radi ovoga rata i onda da imaju evidenciju putnika.
krive naputke čitaš... a ne pada mi na pamet trošiti vrijeme da te upućujem gdje su navedeni protokoli za državljane srbije kod prelaska shengenske granice na granici sa hrvatskom
Zakon je isti za sve a ja nisam čuo da je njima itko išta promijenio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 23:00

Vidit ćemo sutra šta će bit na granicama. Triba je taj papir od sutra radit al nije. Moguće onda da će im tražit putovnice u tom prijelaznom razdoblju.

Al onda to nije samo za njih nego sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by michaellcmacha Sat 31 Dec - 23:00

e jebiga nisi čuo... koji si kurac da bi i čuo, možeš samo pročitati, ako znaš gdje čitati... ulazak srbijanskim državljanima na teritorij hrvatske će od ponoći biti otežan... nije bitno u kojoj mjeri, ali bit će otežan...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by RayMabus Sat 31 Dec - 23:02

michaellcmacha wrote:e jebiga nisi čuo... koji si kurac da bi i čuo, možeš samo pročitati, ako znaš gdje čitati... ulazak srbijanskim državljanima na teritorij hrvatske će od ponoći biti otežan... nije bitno u kojoj mjeri, ali bit će otežan...
Bit će strože kontrole al to ne znači da moraš nosit putovnicu. To nije uvedeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176025
2014-04-11


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by michaellcmacha Sat 31 Dec - 23:02

RayMabus wrote:Vidit ćemo sutra šta će bit na granicama. Triba je taj papir od sutra radit al nije. Moguće onda da će im tražit putovnice u tom prijelaznom razdoblju.

Al onda to nije samo za njih nego sve.
pa eto vidiš da nemaš pojma, i da nisi ništa čuo, a ni pročitao... od ponoći su u obvezi imati domicilnu biometrijsku putovnicu... znači deseci tisuća srba će morati raditi nove dokumente....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by michaellcmacha Sat 31 Dec - 23:04

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:e jebiga nisi čuo... koji si kurac da bi i čuo, možeš samo pročitati, ako znaš gdje čitati... ulazak srbijanskim državljanima na teritorij hrvatske će od ponoći biti otežan... nije bitno u kojoj mjeri, ali bit će otežan...
Bit će strože kontrole al to ne znači da moraš nosit putovnicu. To nije uvedeno.
aj ne fantaziraj... "državljani Albanije, BiH, sjeverne Makedobije i Crne Gore trebaju imati biometrijsku putovnicu, kao i državljani Srbije osim u slučaju izdavanja putne isprave od Koordinacijske uprave Srbije, kada je potrebna viza za ulazak u zemlje EU"

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vucić : Svi me jebu - Page 2 Empty Re: Vucić : Svi me jebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum