ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram Sun 11 Dec - 16:57

Ukrajinci tuku baze u dubokoj pozadini, tako najlakse eliminiraju neprijatelja bez ikakvog rizika.

Rusi ce morati spavati razbijeni na proste faktore, dva u jednu kucu, tri u drugu, poneki u supu ili svinjac:)

Takodjer ocito se ima municije za ovakvu udaljenost.

Treba razbiti i novopridosle, a za to je nuzno eliminirati tridesetak tisuca vojnika.

Nije to lak posao.

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sun 11 Dec - 17:31



U jednom napadu Rusa na istočnoj fronti naslagano 6 komada uništenog oklopa

... 
Da ne bude sve crno za Ruse Ukrainci su na istočnoj fronti izgleda popušili jedan helikopter

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram Sun 11 Dec - 20:23

Hoce li se otvoriti azovski pravac i ozbiljno krenuti u napad, jesu li ovi udari po dubini neka vrsta 

pripreme za takav razvoj dogadjaja.

Mozda su ovo pak klasicne ukrajinske mucke, a napast ce jace na drugom mjestu.

Kako god, za ozbiljan prodor prema Melitopolju morali bi angazirati 80-100 000 vojnika.

Svakako bi rasteretili Bakhmut jer bi rusi morali prebaciti dio snaga u obranu juznih podrucja.

Valja uzeti u obzir i mogucnost da su ukrajinske napadne snage nedovoljno brojne za vece 

operacije, a napad s neobucenim nespremnim ljudstvom tesko bi urodio plodom.

Mozemo nagadjati po dostupnim informacijama i dezinformacijama ali pravo stanje ne mozemo znati.

Na Luganskom pravcu pritiscu, mali i spori pomaci, sve ukazuje na uravnotezenje snaga na tom dijelu.

Slicno je kod Bakhmuta, samo tu rusi pokusavaju mjesecima.

Najgore po ukrajince bilo bi to da ne stvore potrebnu nadmoc za uspjeh napadnih operacija a krenu 
 
i takvi ocekujuci neko cudo i nadajuci se losijoj obrani rusa nego realno ona bude.

Ne bi im nikako trebao veci poraz s vise zrtava i nekakav teski neuspjeh.

Moguce zato nema vecih operacija i ceka se stvaranje uvjeta s kakvima bi uspjeh bio vjerojatniji.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Mon 12 Dec - 0:33

IQ u Rusiji. Dagestanci imaju ne-proporcionalno visok udio u vojsci, Čečeni su udarne specijalne snage, glavni za obuku vojske je Inguš a vodi je Tuvanac.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Fjtw9D_WYAA5gOh?format=jpg&name=large
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto Mon 12 Dec - 19:07

RUSKI vrh računa na zimu kao na vid pritiska na Ukrajinu iako se sama Rusija suočava s problemom hladnoće. No ti problemi su drukčije prirode.
U zemlji postoje ozbiljni prekidi u grijanju jer su radnici komunalnih poduzeća mobilizirani. Problemi s grijanjem uočeni su u nekoliko ruskih regija zbog manjka zaposlenih u komunalnim službama. Stanovnici Astrahana, Krasnodara, Rostova i drugih gradova južne Rusije žale se na hladne radijatore.

"Obraćali smo se vojnim uredima i službenicima objašnjavajući da uskoro dolazi sezona grijanja i da su nam potrebni ljudi, ali nikad nismo dobili jasan odgovor", rekao je radnik u komunalnom sektoru Astrahana.

Oko 14.000 stanovnika Novosibirska je ostalo bez grijanja i tople vode na temperaturi od -30 stupnjeva Celzijusa. Slična situacija se dogodila u Abakanu u Republici Hakasiji. Tamo je zbog havarije na cjevovodu gotovo trećina grada ostala bez grijanja. Oko 70.000 stanovnika je nekoliko sati bilo bez grijanja i tople vode. U mjestu Artemovskij mještani su ostali bez grijanja na nekoliko dana iako je temperatura vani padala i do -38 stupnjeva.

Ruski Telegram kanal "Možemo objasniti" objavio je stotine poruka stanovnika Nižnjeg Novgoroda, Tomska, Tjumena, Rjazana i drugih gradova u kojima se žale na hladnoću u svojim stanovima, na prekide električne energije ili nestašicu vode. Videozapisi o problemima s grijanjem pojavljuju se na baškirskim javno dostupnim stranicama.
Jedan od njih govori o spontanom skupu stanovnika u okrugu Ufimski. Građani okruga u pismu guverneru spominju kako se govori o smrzavanju Europe, dok se u isto vrijeme zaboravlja na građane Rusije. Dio komunalaca je mobiliziran i upućen na prvu crtu kod Hersona, a neki su čak i zarobljeni prilikom povlačenja iz Hersona. Neki su poslani u inženjerijske trupe, što im je puno bliže onome što rade u civilnom životu.




Djelomična mobilizacija je zaustavila i normalizaciju ekonomskih, gospodarskih i društvenih trendova u Rusiji. Ruski telegram kanal MMI, koji se bavi statistikom, pokazuje ponašanje gospodarskih i ekonomskih tokova u Rusiji. Do mobilizacije je djelovalo kako se rusko gospodarstvo koliko-toliko oporavlja od krize.
Očekivanja o padu BDP-a od 10% u 2022. godini su zamijenjena optimističnijim procjenama od 2.9% pada, prema prognozi ruskog ministarstva gospodarstva. Nedavno su se prognoze pada BDP-a povećale na 3.5 do 4.5% za ovu godinu.
Došlo je do promjene ponašanja potrošača, vratila se potražnja za skupocjenom robom, poput automobila, koja je drastično pala u proljeće. Sada je potražnja opet u padu. Također je pala i potražnja za stanovima, što je ozbiljan udarac na tržište nekretnina u velikim gradovima. U Moskvi je u listopadu ove godine kupljeno 7.6 tisuća stanova, dok su u listopadu prošle godine kupljene 13.4 tisuće, što je skoro duplo više.
Portal Moscow Times piše kako je pad potražnje stanova postao rekordan. Zbog toga se stanovi prodaju s popustom od 30% u listopadu, s tendencijom daljnjeg pada cijena u studenom i prosincu.




Otkad je proglašena mobilizacija, mnogi su otišli u inozemstvo ili su mobilizirani, što je drastično utjecalo na tržište rada. Otišlo je, prema konzervativnoj procjeni, oko milijun zaposlenih ljudi. Na lokalnom nivou došlo je do izrazitog pada interesa za robom i uslugama, maloprodaja hrane je do rujna pala u odnosu na isti period prošle godine za 3.5%.
Neprehrambena maloprodaja je pala za 15% u odnosu na isti period prošle godine. Sektor usluga je nastavio padati jer je mobilizacija jako pogodila male i srednje poduzetnike. Automobilsko tržište je prilično pogođeno. Do listopada ove godine prodane su 45.2 tisuće automobila, dok je u istom periodu prošle godine prodano 121.7 tisuća.
Medijan procjene promatrane inflacije (rast cijena u posljednjih 12 mjeseci) bio je 22.6% u odnosu na 23.4% u listopadu. Spominje se i kako je sve manja sposobnost ruskog gospodarstva da opskrbi novcem potrebe vlasti. U mjesec dana nenaftni i neplinski prihodi federalnog proračuna su smanjeni za 6.4 milijarde dolara. Osim toga, situacija s proračunom bi mogla biti još napetija zbog poteškoća s izvozom nafte radi stupanja na snagu zapadnih sankcija. Prema ocjenama Bloomberga, novi val recesije u Rusiji krenut će početkom 2023. godine.




nelose vijesti iz rusije
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Mon 12 Dec - 19:15

Hektorović wrote:IQ u Rusiji. Dagestanci imaju ne-proporcionalno visok udio u vojsci, Čečeni su udarne specijalne snage, glavni za obuku vojske je Inguš a vodi je Tuvanac.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Fjtw9D_WYAA5gOh?format=jpg&name=large

E da, tenkisti su neproporcionalno iz Buryatije.

Što je svima zajedničko? .
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Mon 12 Dec - 20:13

manjine? IQ? ne vjerujem da su čečenci i dagestanci nižeg IQa od Slavena ili Azijata

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Mon 12 Dec - 21:23

Hektorović wrote:

E da, tenkisti su neproporcionalno iz Buryatije.

Što je svima zajedničko? .
Sitni su. Mali. Šetan uz obalu danas a ono neke Nepalke il tako nešto s Tibeta šta ih dovelo radit. A nemaš ih šta vidit. Ko neki mali majmunčići. S nogu ti ga može pušit koliko su sitne. Zima plus oskudica hrane tamo na Tibetu i široj okolici, pa su oni svi rastom genetski kroz evoluciju ispali sitni. Šerpe ono. Nema u tim ruskim tenkovima mista pa onda njih trpaju unutra.

Evo malo snimaka :

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/objavljeni-rijetki-snimci-direktnog-duela-ukrajinskog-i-ruskog-tenka/221212151
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Mon 12 Dec - 21:50

Kinezima je samo u jednoj generaciji porasla prosječna visina jer se bolje hrane nego generacije prije. Za Napoleona kažu da je bio nizak a u osnovi tada je to u Europi bila prosječna visina. Ledeno doba je bilo prije deset tisuća godina i sad doša Homo sapiens sapiens a imaš DNK-a i RNK-a i ovaj zadnji prima podražaje iz okoline i šalje u DNK-a i tako se životni oblici prilagođavaju okolišu.

To je tamo Tibet, Sibri, ledara, em hladno em teška oskudica s hranom. I sad tu zamisli koliko generacija je prošlo od zadnjeg ledenog doba i tih šta su se naseili tamo ( a treba gledat i njihove pretke prije jer i oni su obitavili u hladnoj zoni samo južnije tisućama godina prije ) i neka ti je svaka generacija 20 godina ( gleda se kad je rasplod a rasplod je tu negdje a čak i prije te generacije jer su žene ranije rađale ) i u sto godina pet generacija a sad zamisli deset tisuća godina od zadnjeg ledenog doba plus bar još toliko generacije prije ispod malo južnije al unutar ledenog doba dakle isto hladno i nema hrane tj oskudica.

To ti je 50-ak generacija ( prenos gena ) u samo tisuću godina i normalno oni su svi sitne građe. Da se radi o jednoj rasi znamo po tome šta je moguće imat potomstvo između ovih iz Afrike, Europe il Azije. Ti Tibetanci su ko neki mali majmuničići. Metar i žilet imaju u prosjeku a ruski tenkovi nemaju prostora previše nego sve u tisno a njima to nije u tisno uopće kad imaju metar i žilet.

Ja danas šetam uz obalu, ima hotel tu. I sad jedna Nepalka il šta li je već ono al Tibet u svakom slučaju, priča na mobitel nešto. A mala sitna, nikakva. Nemaš je šta vidit. Al kako bila jedna onda ono misliš se to takva ženska. A ono došle još tri iste takve do nje. Ja sta pa gledan. Bog te vidija. Mogu ti ga s nogu pušit kolike su. Sitne neke skroz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Mon 12 Dec - 22:29

Mala napomena : Meni je metar i 90 il tu negdi tako da nekome tko je niži možda one neće izgledat tako sitno al meni su tako izgledale. Al svakako su sitne građe. I nije to jedna nego sve četiri. To je takva raca.

Uglavnom to oni guraju u tenkove u Rusiji a znači dakle i pri ovom napadu na Ukrajinu. To su im tenkisti. Isto tako i samohodne haubice i drugo di nema puno prostora radi cijevi, granata i druge opreme nego je sve zbijeno i malo prostora i netko moje visine su te ne može ni okrenit unutra jer je visok a oni su metar i žilet svi. Metar i po ono. Tako nešto. Baš su sitni. Nisu samo niski rastom nego su i sitne građe. Nisu zdepasti.

Burjati su vam inače Mongoli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 13 Dec - 9:58



switchblade 300 napokon u akciji

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti Tue 13 Dec - 11:55

U njemačkim gradovima ljudi prosvjeduju noseći ruske i njemačke zastave.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 13 Dec - 16:13



Ukrainska Pravda tvrdi da imaju info da je Moskva potopljena sa Ukrainskim krstarećim raketama Neptun

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AlfaOmega Tue 13 Dec - 18:46

Malo info-a sa fronte:

-unutar Bakhmuta snage PMC Wagner probile crte obrane ukrajinskih snaga u četvrti Zabakhmutka, napredovale prema aveniji Pershotravnevyi do ulice Dobroliubiva.
-kod Khersona, ruski kamikaza dron Lancet-3 pogodio kamion sa streljivom. Detonacija streljiva uništila kamion i haubicu M777 koju je vukao.
-GS OS Ukrajine objavio da je 79.zračno-desantna brigada Oružanih snaga Ukrajine stacionirana u Marinki izgubila je mogućnost opskrbe. 
Zapovjedništvi brigade je 8.prosinca prijavilo stožeru Operativne grupe "Istok" da su ruske oružane snage stavile Geološku ulicu pod vatrenu kontrolu a to je put iz grada, koji vodi do susjedne Krasnogorivke. 
Iz susjedne Krasnogorivke brigada je dobivala streljivo,hranu, kao i pojačanja u ljudstvu. Bez ovoga 79. zd brigada riskira da bude okružena i potpuno uništena. Svi pokušaji Oružanih snaga Ukrajine da prebace pojačanje u Marinku sada su pod rizikom većih gubitaka.
-Glavni stožer OS Ukrajine priznao je da su Oružane snage RF krenule u ofanzivu u pravcu Limana, Zaporožja, Artjomovska/Bakhmuta i Avdiivke.
GS OS Ukrajine, tjedan dana nakon početka ofanzivnih operacija ruskih snaga, priznao je da OS Ukrajine gube inicijativu na bojištu.
OS RF usmjeravaju napore u ofanzivi na pravcu Limana, Artjomovska/Bakhmuta, Avdiivke i Zaporožja. U drugim pravcima Rusija vodi obrambene operacije.
Ruske snage napadaju ukrajinske oružane snage koristeći ogromnu topničko-raketnu podršku.U pravcu Limana, OS RF nanose ozbiljne udare po položajima OS Ukrajine u području mjesta Terny, Yampolivka i Torske u DNR.
Na Kupjanskom pravcu OS RF djeluje po ukrajinskim položajima u području mjesta Kyslivka, Kotljarovka, Tabajevka, Berestove Harkovska oblast i Stelmahivka u LNR.
Oružane snage Rusije izvele su tijekom dana 6 raketnih udara, od kojih su 4 bila na kritičnu infrastrukturu.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Wed 14 Dec - 9:14

Kao što ste vjerojatno čuli, Ameri najavili da će Ukraincima poslati Patriot SAM sustave(oni su nešto slično što i Ruski/Sovjetski S.300-S400 recimo možda S-400).

Fora je što Ukrainci su navodno već pri kraju obuke, da će do kraja godine to biti poslano u Ukrainu sa obučenom posadom.. dakle Ameri su već prije povukli dio Ukrainaca na obuku.

Sve jedno Ukraincima bi dobro došli Bradley, Leo2 tenkovi, F-16 avioni ,teški dronovi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Wed 14 Dec - 14:33



Francuska i Italija šalju sve PZO sustave , po meni ništa slabiji od patriota u nekim segmentima možda i bolji.

E da Rusija je izvela napad dronovima po Kijevu, Ukrainci se hvale da su oborili svih 13/13 dronova međutim vidio sam neke snimke sa RU/SRB izvora koje prikazuju udare drona po Kijevu, dakle jebiga , to je ako pušite službenu propagandu država :D
neka su ih skinuli +50% to je dobro ali 100% definitivno nisu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Wed 14 Dec - 16:41

većina nas zna da su rusi popušili debelu kitu.
još samo čmarko i njih par vjeruje u majčicu četničku.

ode im rusija u pm.

čmarko proporcionalno otvara teme.

zapad sada ne smije stati. treba stoku zgromit do kraja.

kretenčine briju da je ovo kao drugi rat i da iz amerike dnevno stiže 1000t pomoći.

stiže, ali ovaj put kontra strani.

treba ih kuriti dok ne pocrkavaju svi.
smradovi tatarski.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Wed 14 Dec - 17:32

Problem je što Ukraina ne dobija još više pomoći da završi rat brže. Teški dronovi, zapadni tenkovi i modernija oklopna vozila, to bi bilo super, avijacija , te rakete još većeg dometa.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou Wed 14 Dec - 17:37

AssadNaPodmornici wrote:Problem je što Ukraina ne dobija još više pomoći da završi rat brže. Teški dronovi, zapadni tenkovi i modernija oklopna vozila, to bi bilo super, avijacija , te rakete još većeg dometa.
I ameri i NATO bježi od takve pomisli no rat treba premjestiti na ruski teritorij i tamo satrati i logistiku i energetsku mrežu da bi se usijane glave počele hladiti i sjedati za stol.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 15 Dec - 10:44

Nekih velikih vijesti sa fronte nema. Rusi imaju blagi napredak oko Bahmuta, ulaze u rub grada. Svetove -Kremina Ukrainci pritiskaju. Tu i tamo ima videa najviše iz Bahmutskog fronta, gubitaka jedne i druge strane. Iako RU/SRB izvori pričaju o potencijalnom okruženju, teško. Wagnerovci napadaju bez puno oklopa u manjim grupama na manje grupe Ukrainaca. Imaju velike gubitke , ogromne, a pri tome i Ukrainci imaju gubitke.

Međutim traju udari po pozadini. Ukrainci izveli nekoliko uspješnih HIMARS udara i sabotaža po okupiranom dijelu Ukraine i Rusiji zadnjih par dana. Svaki dan neki požari i eksplozije po Ruskim kasanarama ili naftnim postrojenjima, tvornicama koje se koriste u vojne svrhe itd.
sa druge strane Rusi koriste krstareće rakete, dronove, pa i GPS projektile iz Tornado sustava(slično kao Američki HIMARS) za udare najviše po Ukrainskoj energetskoj infrastrukturi, eventualno administraciji i tvornicama. Malo je Ruskih gađanja vojne infrastrukture.

Artiljerijski dueli su na cijeljoj fronti, Rusi i dalje imaju prednost u broju ispaljenih granata i količini cijevi, međutim i dalje je UKR artiljerija preciznija i ima veći domet

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti Thu 15 Dec - 11:04

Jedeni spas za SAD bi bio raspad Rusije na puno manjih državica koje se međusobno svađaju i ratuju jedni protiv drugih.

To priželjkuje američko Ministarstvo za vanjske poslove:

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 FkAXSyzXkAIbWWg?format=jpg&name=small


https://www.foreignaffairs.com/russian-federation/putins-war-and-dangers-russian-disintegration

Nešto slično im je uspjelo s Jugoslavijom.
Trebalo bi i Rusiju tako.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 36 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum