ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 13/4/2022, 09:33

kic wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kic wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kic wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kic wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Receiv59

šteta, višeglasje nije dopušteno na twitteru.
pa ti su mene banirali na twiteru asevi,kada sam im par puta nešto napisao što nije išlo njima na ruku :D :D  

onda je ovo ok

:P
još mi je onaj Zoka , on je bosanski srbin  ok izvor.. lik je otvoreno pro-ruski ali je demokratičan, ima dosta pro-ukrainaca na njegovim raspravama, nikoga ne banira itd..

baniranje je loš znak, ali ukidanje profila još gori...  nevjerojatan je podatak da su Estonci dali 10x više opreme nego Francuzi do sad

najmanje su dali švabe. baš gledam na youtubu neke njemačke vojno tehnološke proizvode. ono oružje im izgleda kao iz science fiction, robotizirana oklopna vozila,  anti-aircraft anti-drone- anti missle sustavi koji se temelje na umjetnoj inteligenciji, a oblik oružja je čisti science fiction i to mi je fora, a kurca ne daju ukraincima.. poslat će im Leopard1 tenkove, pazi ja isobno ne bih ušao u taj tenk.. ili ona oklopna vozila što su refubrished BMP1.. ja bih radije išao pješke nego ušao u takvo oklopno vozilo...

umjesto da pošalju PanzerHaubice i PZO sustave odmah... švabe kalkuliraju  ne žele se zamjeriti rusima radi plina, to rade očito i francuzi.. računaju da će rat završiti brzo..

međutim britanci i kanađani su doslovno ispraznili skladišta svojih oružja i poslali ukraincima.. neki ministar obrane kanade rekao da im nemaju više šta poslati, da su ispraznili skladišta javelina, stingera itd.. tako i britanci..

dobra stvar je što je zapadni GDP zajedno 15-20trilijuna $, ruski je 1.5$ trilijun , u slučaju da se rat oduži a ukrainci budu i dalje nabrijani za ratovanje , Rusi nemaju šanse.. kroz dvije godine Ukraina će biti nakrcana zapadnim PZO sustavima, mobilnom artiljeriom, teškim dronovima, krstarećim raketama, VBRovima ,   a sa druge strane Rusi već sada imaju pregadnih gubitaka..

kopnena vojska im je osakaćena(osim artiljerije), avijacija im je isto tako iscrpljena gubicima, i trošenjem i tehnološkom zaostalosti za koju nitko nije znao ... da , navodno su izgubili većinu dronova itd.. imaju i ukrainci sve gadne gubitke u dronovima ali ih lakše nadoknade , jer stižu besplatno..

ameri su već najavili Predator i Reaper dronove, čekamo realizaciju toga.. što se tiče samoubilačkih dronova, ne znam da li ih ili kako ih ukrainci koriste.. nema video o tome. .vrlo lako moguće , da su im zabranili da objavljuju takve snimke, čisto da jadni rusi ne znaju šta im pada po glavi..

samo ovi samoubilački dronovi koje su dobili , veće na stotine i stotine komada, (swtich blade 300 i 600 googlajte na youtubu) mogu ujebati Ruse i takve im gubitke stvoriti ...

da su Rusi znali koliko će se vojnom opremom pomagati Ukri, vjerojatno ne bi ulazili u ovo..

pa rusi su prema svim saznanjima, što sam naveo više puta, čak i mi smo komentirali, planirali da će rat trajati dva , max tri tjedna uz minimalne okršaje. pazi ispred uništenih kolona kod svakog većeg grada , ukrainci su im našli "riot gear", a zarobljeni vojnci su pričali da su im rekli da idu čuvati gradove od prosvjednika..

čak i lukašenkova mapa je objasnila sve ruske planove.. tamo iscrtani pravci napada i teritorij koji se planira osvojiti. logistika im je bila spremna za dva tjedna ratovanja, ..
sa druge strane čak i po našim forumima su bile priče kako je ukrainska vojska nemotivirana, da sva ona tehnika koju imaju da im se raspada od korupcije.. da nema šanse da sovjetska ukrainska PZO radi, itd.. kada ova roka po RUskim avionima


dok čitam situacija je realno obrnuta, rusi otvorili skladišta (radi gubitaka jel da) i skužili da im sa većine vozila pokradeno hrpa toga.. tipa ukradu im elektroniku, senzore, optiku i sa tehnike u skladištima... da je doslovno neupotrebljivo.. avijacija iako su eliminirali gotovo cijelu ukrainsku PZO dugog i srednjeg dometa im sve manje leti, i ako napadaju, napadaju u niskom naletu gdje ih ukrainci tuku ovim britanskim i američkim projektilima... ista šema "ukralo" prodalo na dark-netu.

Rusi imaju pitaj boga kolikom mrtvih. vjerojatno 40 000 vojnika izbačenih iz stroja, preko 3500 komada tehnike.. potrošeni dronovi, pametno streljivo i vjerojatno projektili

AssadNaPodmornici

Posts : 21034
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 13/4/2022, 09:40

ebenica wrote:
debotoijusto wrote:
ebenica wrote:
debotoijusto wrote:sto kaze donbass insider ?

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 FPgLhR2XoAEbxJS?format=jpg&name=small
fenomenalno osmišljeno za dobivanje lajkova, iq 7000 :tu ...ono kad želiš dobit lajk i daješ "podršku".
:20

gledam jutros mracna strana rada za kardashianke i mali carobnjak vanjskom mlimetarsko dodavanje za preokret
svijet se vraca u normalu
u shangaju tuku ljude i privode ih u sabirne centre, novi val korone. bit će zanimacije za tebe.



svijet se vraća u normalu.
corona fasizam je tema za kolegu @assada cim prebroji zeljezo po ukrajini
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 13/4/2022, 09:51

evo rusi ponovo granatiraju mariupolj kojeg su prekjučer osvojili

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 13/4/2022, 09:56

marcellus wrote:evo rusi ponovo granatiraju mariupolj kojeg su prekjučer osvojili
15 put
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 09:58



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 10:15

Forumska ustaška bojna Čavoglave ili Čaval u glavi se ne predaje. Izginuti će do zadnjega prirodnom smrću na forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 13/4/2022, 10:25

...dobar dan gospon gnjec
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 13/4/2022, 10:27

Švedska će se prijaviti za članstvo u NATO-u, objavio je švedski list Svenska Dagbladet. 
Cilj švedske premijerke Magdalene Andersson je da zemlja već ove godine postane članica NATO-a, rekli su upućeni izvori za Dagbladet.
Švedska će se za članstvo u tom vojnom savezu prijaviti krajem lipnja ove godine, navodi list.

putin je u 30 dana napravio vise za ujedinjenje europe nego ona sama u 30g.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 10:32

Galina wrote:
ebenica wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:za Gnječa.



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Snimka12




Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 800px-Vegvisir.svg

To je Vegvísir i ima izuzetno pozitivno znacenje. Rijec je o islandskom simbolu za zastitu (runski kompas - u njemu se nalaze cetiri rune Algiz, Thurisaz, Gebo i  Mannaz).

https://www.google.com/amp/s/www.wemystic.com/meanings-of-the-runes/amp/

Znas da volim runski alfabet. :)



znam ja kaj je to pinky, ali pravi sektor kojiam ovi pripadaju nema nikakve veze sa vikinškom mitologijom. ali imaju sa okultnim iz ww2 kad je počelo prostituiranje vikinške mitologije.
osim ako ovaj nije izravan potomak nekog svena u što čisto sumnjam.
a jel znaš kaj je ovo?



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Scree151
nemam pojma. jel to neka službena jedinica ruske vojske? službeno znakovlje neke jedinice?
ok,i sam možeš pročitati,ali ok...voliš se praviti Tošo, jel
dakle, to su proruske separatističke paravojne postrojbe samoproglašene Donjecke Narodne Republike i Luganske Narodne Republike
i na ramenu Totenkopf
službeno znakovlje neke jedinice?
aha

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Scree152

Ma totenkopf je oznaka koji su nosili pruski husari elitna laka konjica. Naziv husar potjece od gusara srba i rvata jer je to gusarenje rvatima i srbima bio primaran posao i izvor prihoda. Takav znak koriste danas i americke vojne postrojbe marinaca i drugih to ti je skul and bones i pirati sa kariba.

Onaj znak ispod je valknut i njemacka nogometna bundesliga ima isti a i nekoliko korporacija recimo svedski svenska celulosa ag

https://en.m.wikipedia.org/wiki/SCA_(company)

https://www.dfb.de/verbandsstruktur/logo/?m=1

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 10:38

debotoijusto wrote:
Švedska će se prijaviti za članstvo u NATO-u, objavio je švedski list Svenska Dagbladet. 
Cilj švedske premijerke Magdalene Andersson je da zemlja već ove godine postane članica NATO-a, rekli su upućeni izvori za Dagbladet.
Švedska će se za članstvo u tom vojnom savezu prijaviti krajem lipnja ove godine, navodi list.

putin je u 30 dana napravio vise za ujedinjenje europe nego ona sama u 30g.

Sad se moš pederisat abrahamu ispod pendžera u Šveckoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 13/4/2022, 10:42

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:
Švedska će se prijaviti za članstvo u NATO-u, objavio je švedski list Svenska Dagbladet. 
Cilj švedske premijerke Magdalene Andersson je da zemlja već ove godine postane članica NATO-a, rekli su upućeni izvori za Dagbladet.
Švedska će se za članstvo u tom vojnom savezu prijaviti krajem lipnja ove godine, navodi list.

putin je u 30 dana napravio vise za ujedinjenje europe nego ona sama u 30g.

Sad se moš pederisat abrahamu ispod pendžera u Šveckoj.
moglo se i prije 
u rusiji neces moci ni nakon redarstvene akcije koja osudjena na propast
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 10:45

A hebemmu, tko ce sad trazit' ono znakovlje ukro i ruso-nacista. :-/ Bitno da su si oni prisili vegvísir koji ne doseze ni do vikinskog doba ili valknutr koji doseze, ali mu je znacenje, pa i sam njegov naziv, postavljeno u moderno doba, dakle, laz u osnovi.

Kad je rijec o simbolima, mislim da je najraniji primjer svastike, odnosno naseg kolovrata (jer indoeuropski su narodi razvili vlastite varijante ovog simbola) , pronadjen bas na podrucju Ukrajine, urezbaren na bjelokosnoj figurici. Simbolizira vjecnost koja se vrti i ponavlja cikluse "dobra"/"zla". Naravno, kolovrat znaci i "malo Sunce" jer predstavlja solarno bozanstvo.


* Shvatite ovo kao umetak izmedju vasih koljacina *

Ujedno pozdravljam Sandora s porukom "zalud ti taj cesnjak". :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 10:49

Gnječ wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:za Gnječa.



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Snimka12




Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 800px-Vegvisir.svg

To je Vegvísir i ima izuzetno pozitivno znacenje. Rijec je o islandskom simbolu za zastitu (runski kompas - u njemu se nalaze cetiri rune Algiz, Thurisaz, Gebo i  Mannaz).

https://www.google.com/amp/s/www.wemystic.com/meanings-of-the-runes/amp/

Znas da volim runski alfabet. :)



znam ja kaj je to pinky, ali pravi sektor kojiam ovi pripadaju nema nikakve veze sa vikinškom mitologijom. ali imaju sa okultnim iz ww2 kad je počelo prostituiranje vikinške mitologije.
osim ako ovaj nije izravan potomak nekog svena u što čisto sumnjam.
a jel znaš kaj je ovo?



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Scree151
nemam pojma. jel to neka službena jedinica ruske vojske? službeno znakovlje neke jedinice?
ok,i sam možeš pročitati,ali ok...voliš se praviti Tošo, jel
dakle, to su proruske separatističke paravojne postrojbe samoproglašene Donjecke Narodne Republike i Luganske Narodne Republike
i na ramenu Totenkopf
službeno znakovlje neke jedinice?
aha

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Scree152

Ma totenkopf je oznaka koji su nosili pruski husari elitna laka konjica. Naziv husar potjece od gusara srba i rvata jer je to gusarenje rvatima i srbima bio primaran posao i izvor prihoda. Takav znak koriste danas i americke vojne postrojbe marinaca i drugih to ti je skul and bones i pirati sa kariba.

Onaj znak ispod je valknut i njemacka nogometna bundesliga ima isti a i nekoliko korporacija recimo svedski svenska celulosa ag

https://en.m.wikipedia.org/wiki/SCA_(company)

https://www.dfb.de/verbandsstruktur/logo/?m=1



Hah, dok sam ja pisala o tome, ti si vec uletio. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 10:51

violator wrote:A hebemmu, tko ce sad trazit' ono znakovlje ukro i ruso-nacista. :-/ Bitno da su si oni prisili vegvísir koji ne doseze ni do vikinskog doba ili valknutr koji doseze, ali mu je znacenje, pa i sam njegov naziv, postavljeno u moderno doba, dakle, laz u osnovi.

Kad je rijec o simbolima, mislim da je najraniji primjer svastike, odnosno naseg kolovrata (jer indoeuropski su narodi razvili vlastite varijante ovog simbola) , pronadjen bas na podrucju Ukrajine, urezbaren na bjelokosnoj figurici. Simbolizira vjecnost koja se vrti i ponavlja cikluse "dobra"/"zla". Naravno, kolovrat znaci i "malo Sunce" jer predstavlja solarno bozanstvo.


* Shvatite ovo kao umetak izmedju vasih koljacina *

Ujedno pozdravljam Sandora s porukom "zalud ti taj cesnjak". :)
pa ima zanimljivosti, poljska vojska je neko znakovlje koristila puno prije hitlera.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Huzarw10
1920.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Huzaro10


što je i logično u stvari, danas sve policije svijeta izgledaju isto, u crnom, militarizirano, vojske izgledaju isto osim boja. onda nije čudno da se i nekad hrpa znakovlja koristilo u raznim vojskama svijeta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 10:55

violator wrote:
Gnječ wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:za Gnječa.



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Snimka12




Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 800px-Vegvisir.svg

To je Vegvísir i ima izuzetno pozitivno znacenje. Rijec je o islandskom simbolu za zastitu (runski kompas - u njemu se nalaze cetiri rune Algiz, Thurisaz, Gebo i  Mannaz).

https://www.google.com/amp/s/www.wemystic.com/meanings-of-the-runes/amp/

Znas da volim runski alfabet. :)



znam ja kaj je to pinky, ali pravi sektor kojiam ovi pripadaju nema nikakve veze sa vikinškom mitologijom. ali imaju sa okultnim iz ww2 kad je počelo prostituiranje vikinške mitologije.
osim ako ovaj nije izravan potomak nekog svena u što čisto sumnjam.
a jel znaš kaj je ovo?



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Scree151
nemam pojma. jel to neka službena jedinica ruske vojske? službeno znakovlje neke jedinice?
ok,i sam možeš pročitati,ali ok...voliš se praviti Tošo, jel
dakle, to su proruske separatističke paravojne postrojbe samoproglašene Donjecke Narodne Republike i Luganske Narodne Republike
i na ramenu Totenkopf
službeno znakovlje neke jedinice?
aha

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Scree152

Ma totenkopf je oznaka koji su nosili pruski husari elitna laka konjica. Naziv husar potjece od gusara srba i rvata jer je to gusarenje rvatima i srbima bio primaran posao i izvor prihoda. Takav znak koriste danas i americke vojne postrojbe marinaca i drugih to ti je skul and bones i pirati sa kariba.

Onaj znak ispod je valknut i njemacka nogometna bundesliga ima isti a i nekoliko korporacija recimo svedski svenska celulosa ag

https://en.m.wikipedia.org/wiki/SCA_(company)

https://www.dfb.de/verbandsstruktur/logo/?m=1



Hah, dok sam ja pisala o tome, ti si vec uletio. :P

Dobra tema evo primjetih da su rvati i srbi bili gusari od pamtivijeka a tu njihovu kulturnu baštinu njeguju i danas pljačkaju šta god stignu ako nemogu pljačkati druge onda pljačkaju sami sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 13/4/2022, 10:57

"Supersila"

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 278134655_1129786231151665_2082795877660837811_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=dbeb18&_nc_eui2=AeHtlC7-s4tqoFjLkys_FmdXtWETW9hyv9K1YRNb2HK_0uEs65KQTPFYYhvIQD_shZg&_nc_ohc=vRvVfxDc_0sAX8Vu7iC&_nc_ht=scontent.fzag4-1

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 13/4/2022, 10:58

evo i s wiki

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Russia_Ukraine_Locator

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 11:00

marcellus wrote:evo i s wiki

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Russia_Ukraine_Locator
kak izgleda 150 000 vojnika na tom narančastom? jel se vidi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 13/4/2022, 11:18

Bilo kako bilo pisao u prvom tjednu invazije. 

Hristo Grozev, izvršni direktor istraživačke novinarske skupine Bellingcat, glavni čovjek Bellingcata za Rusiju, rekao je da Putin provodi čistku u FSB-u, ruskoj tajnoj službi, nasljednici KGB-a, te da je do sada otpustio 150 FSB-ovih najviših službenika i agenata, prenosi RTL.

Grozev nije naveo tko je točno izvor dotične informacije, osim što je rekao da je riječ o "izvoru iznutra". Kazao je da su svih 150 agenata FSB-a najurenih iz službe bili agenti "Pete službe" te da je riječ o direktnoj posljedici razvoja situacije s napadom Ruske Federacije na Ukrajinu, koji se iz planirane munjevite akcije izrodio u rat u kojem Rusija trpi znatne gubitke.
Peta služba FSB-a je zapravo protuobavještajni odjel FSB-a za zemlje s prostora bivšeg SSSR-a, što ga je osnovao sam Putin nakon što ga je 1998. pokojni predsjednik Rusije Boris Jeljcin imenovao za direktora FSB-a.
Izjavu Grozeva u roku od nekoliko sati prenio je niz zapadnih medija, od kojih neki navode to da "informaciju još ne mogu neovisno potvrditi".
Međutim, u prilog tome da se točno u tom odjelu FSB-a događa nešto vrlo dramatično, ide objava ruskog istraživačkog novinara Andreja Soldatova na Twitteru još od 11. ožujka.
"Čini se da je Putin jako nezadovoljan FSB-om u Ukrajini. Obrušio se na 'Petu službu' (FSB-ov obavještajni odjel za inozemstvo). Sergej Beseda, šef Službe, i njegov zamjenik Boluh… završili su u kućnom pritvoru, navode moji izvještaji iznutra", napisao je Soldatov tada.

U međuvremenu ispada da su stvari s Putinom i ljudima iz FSB-a kulminirale dotle da je uhićeno još nekoliko FSB-ovih ljudi, da su neki od njih završili i u zatvoru, a da je Besedi kućni pritvor zamijenjen zatočenjem u zatvoru Lefortovo u okolici Moskve.


Ovo je samo prvi korak i ono sta ce iscuriti van. cijeli sustav je korumpiran. Cuj korumpiran??? korumpiran rus, tstststs jos ce netko reci da ima rusa koji i piju...... salu na stranu. Treba ove ljude zamijeniti. Na njihova mjesta dolaze drugi , opet iz sustava koji ce u prvi mah biti uplaseni ali sve ce se nastaviti kao i prije. Ponovo me cudi glupost ruskog covjeka??? Sto su se oni nadali???? Nista povuci vodu za govnima daj nova friska, mamurna..... Muhahahahahaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 13/4/2022, 11:18

ebenica wrote:
marcellus wrote:evo i s wiki

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Russia_Ukraine_Locator
kak izgleda 150 000 vojnika na tom narančastom? jel se vidi?

evo par njih


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Dead-bodies-ukraine-russia-08

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 11:20

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum