ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 3/3/2022, 20:01

omni wrote:Evo kepec izjavljuje da ce obitelji poginulih vojnika dobiti po 7 miliona rubalja, kupio im djecu za 100 eura :D
Vrlo utješno za roditelje

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 3/3/2022, 20:04

Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:https://www.vecernji.hr/vijesti/putin-rusi-i-ukrajinci-su-jedan-narod-no-borimo-se-protiv-neonacista-1568109


Debilne li price.

Dobri putin cisti prljave mozgove susjedima,...bombama.

Strava.

On je puko i debelo se sjebo.

Jednostavno iskočio iz šina.
jebiga sada ćeš trpiti godinama svoju lošu prognozu i odluku da ideš niz dlaku ruskom agresoru svo ovo vrijeme do napada. Pozitivno je da si se resetirao na tvorničke postavke i sad ti treba nadogradnja za propušteno vrijeme :)
Svakako je pozitivno, necemo ga zezat zato, samo cemo za vodu :rasta

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 3/3/2022, 20:04

epikur37 wrote:
dijagram wrote:https://www.vecernji.hr/vijesti/putin-rusi-i-ukrajinci-su-jedan-narod-no-borimo-se-protiv-neonacista-1568109


Debilne li price.

Dobri putin cisti prljave mozgove susjedima,...bombama.

Strava.

On je puko i debelo se sjebo.

Jednostavno iskočio iz šina.
Nikaj od ekumene i srpske.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 3/3/2022, 20:04

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:

Zalijevaš ploču bit će.

U subotu sadim krumpir, nedjelja kavica?

Vidit cu, mozda predvecer


U Uskoku taman za gemišt. Inače lokal i klub  vodi HDZ ali neće ti valjda prisjest.

Jel to na obali
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 3/3/2022, 20:05

Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:

On je puko i debelo se sjebo.

Jednostavno iskočio iz šina.
jebiga sada ćeš trpiti godinama svoju lošu prognozu i odluku da ideš niz dlaku ruskom agresoru svo ovo vrijeme do napada. Pozitivno je da si se resetirao na tvorničke postavke i sad ti treba nadogradnja za propušteno vrijeme :)
Svakako je pozitivno, necemo ga zezat zato, samo cemo za vodu :rasta

a čim ću ja polivati kumpire na tuđoj zemlji

svojom vodom?
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 3/3/2022, 20:05

Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:

On je puko i debelo se sjebo.

Jednostavno iskočio iz šina.
jebiga sada ćeš trpiti godinama svoju lošu prognozu i odluku da ideš niz dlaku ruskom agresoru svo ovo vrijeme do napada. Pozitivno je da si se resetirao na tvorničke postavke i sad ti treba nadogradnja za propušteno vrijeme :)
Svakako je pozitivno, necemo ga zezat zato, samo cemo za vodu :rasta
Ti na nogomet da si otisla.
Vratio sam pola ekipe zbog tebe

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 3/3/2022, 20:06

epikur37 wrote:
Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
jebiga sada ćeš trpiti godinama svoju lošu prognozu i odluku da ideš niz dlaku ruskom agresoru svo ovo vrijeme do napada. Pozitivno je da si se resetirao na tvorničke postavke i sad ti treba nadogradnja za propušteno vrijeme :)
Svakako je pozitivno, necemo ga zezat zato, samo cemo za vodu :rasta

a čim ću ja polivati kumpire na tuđoj zemlji

svojom vodom?
Brate Ustaso ocemo li na drinu sad kad srpskoj otkucavaju zadnji sati

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 3/3/2022, 20:14

FRANK wrote:
epikur37 wrote:
Noor wrote:
Svakako je pozitivno, necemo ga zezat zato, samo cemo za vodu :rasta

a čim ću ja polivati kumpire na tuđoj zemlji

svojom vodom?
Brate Ustaso ocemo li na drinu sad kad srpskoj otkucavaju zadnji sati


Vrbas.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 3/3/2022, 20:15

Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:

On je puko i debelo se sjebo.

Jednostavno iskočio iz šina.
jebiga sada ćeš trpiti godinama svoju lošu prognozu i odluku da ideš niz dlaku ruskom agresoru svo ovo vrijeme do napada. Pozitivno je da si se resetirao na tvorničke postavke i sad ti treba nadogradnja za propušteno vrijeme :)
Svakako je pozitivno, necemo ga zezat zato, samo cemo za vodu :rasta
Ma ima vode koliko ti srcu drago, no svaki rusofil manje i vraćanje istoga na stranu dobra treba pozdraviti, ne događa se to svaki dan i to trebamo cijeniti kao u prispodobi o izgubljenom sinu

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 3/3/2022, 20:15

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:kazahstanci i bjelorusija rekla da neće u rat.. službeno..

neslužbeno budemo uskoro saznali.. inače gadno je putinu , vidim dovlači i pojačanje iz drugih djelova rusije ,a upire ove nesretne satelite da krenu u rat.. kladim se da to nije planirao kada je pokrenuo rat.. to znači da mu rat totalno neide po planu prvo..
a drugo da ne misli odustati prije nego ostvari neke svoje ciljeve.. vojska mu je zapela.. evo današnji dan gotov, pomaci na liniji fronte su minimalni doslovno.. možda pokoje selo ili gradić , uz velike gubitke u tehnici , ljudstvu te ekonomiji...
inače imaju i ukrainci gadne gubitke čisto da se zna, za sada vjerojatno manje nego rusi ali i dalje gadne, samo ukrainci ih za sada "dobro podnose".. što ne znači da gubici nisu tu.. imaju među najnižim natalitet na svijetu a ginu im najbolji muškarci i njima i rusima..  nije to sirija i afganistan gdje im može izginuti na milijune i sve jedno se oporave u 20godina.. 

rusija i ukraina se nisu oporavili još od WW2 kako treba, i evo već se tamane opet... sa time da im je potencijal oporavka očajan.. pogotovo Rusiji  - pogledajte te ruske zarobljenike 40-50% su ne-rusi , manjine ,  što znači da se demografija rusije promijenila jebeno(na štetu rusa).. vjerojatno gore nego u njemačkoj/ ili francuskoj
gledajući demografska kretanja Rusije(pogotovo se vidi u vojsci koja je na pola gotovo ne-ruska) plus ogromnoj korupciji koja vlada tom zemljom(vidi se u ovom ratu) , te ekonomskim udarima i sankcijama. iskreno nisam optimističan da će Ruska Federacija opstati dugo.. postoji dobra šansa da se RF raspadne kao SSSR , jer idu u tom smjeru... što je meni jebena kataqstrofa i žao mi je toga naroda. 
Bilo bi im najbolje da maknu luđaka Putina sa vlasti prije nego on odvede rusiju na straputicu razaranja i ruski narod u nestanak
Yoda , bit će manje kretena na planeti.

Šta je anđelima znanja najbitnije ?

Podizanje znanja.

To se može napravit kad je neka planeta il društvo također tako i da smanjiš udio kretena.


Čitaj postove na dan 23.01.2022 dakle prije invazije.
--

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Premijer Bavarske: Rusija nije neprijatelj Europi

Ruska invazija na Ukrajinu Lastpo10 by RayMabus Sun 23 Jan - 8:13

@RayMabus wrote:

@veber wrote:
jedan je anđeo čuvar, glas božji hahhahahahahaha
drugi je general GF. taj se ne smije, on samo telepatski.

jebote i mi smo preslika hrvatskog društva.
još neka se neki fratar javi i okružili smo hrvatku.

Ja se smijem puno. Smijeh je znak visokog opstanka.
Idiote, nisam anđeo čuvar nego anđeo znanja.

@RayMabus wrote:Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.

Reka san da jedino ako se približe Karpatima da ću reagirat jer mi je to preblizu a ovo ostalo ...pa ako vi želite ratovat, tolike ste budale, a pa potucite se i istrijebite međusobno. Bit će manje kretena na ovoj planeti.




by RayMabus Sun 23 Jan - 9:37



Serbinjo dragi, ja nisam samo general GF s pet zvjezdica nego još neke stvari, između ostaloga i dio anđeoske hijerarhije red anđeli ZNANJA.

--

Drugim rasama je problem samo osvojit neku planetu jer im ne odgovaraju mnoge stvari od atmosfere do koje čega drugog. Pozitivne rase ne napadaju druge jer znaju da se osoba inkarnira pa šta će osvajat nešto ( evo ja san se inkarnira ovdje i to je to ). Negativne rase žele osvajati. Kako je tim negativnim rasama problem živit na površini jer im tijela nisu prilagođena napraili su hibrid rasu koja liči na ljude al ima nešto njihove genetike.

Takvi hibridi su na čelu tih zapadnih institucija poput NATOa i EU.

Ako je Rusija kreten pa ne vidi da je isti žele iscrpiti da bi joj došli s leđa ( Aljaska ) onda ja tu Rusiji ne mogu pomoć.

Premijer Bavarske: Rusija nije neprijatelj Europi

Ruska invazija na Ukrajinu Lastpo10 by RayMabus Sun 23 Jan - 9:40

Ja nisam anđeo čuvar kako me je Veber etiketirao nego anđeo znanja.

Ako je Rusija glupa NESTAT ĆE.




Last edited by RayMabus on 3/3/2022, 20:16; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 3/3/2022, 20:15

dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:

Vidit cu, mozda predvecer


U Uskoku taman za gemišt. Inače lokal i klub  vodi HDZ ali neće ti valjda prisjest.

Jel to na obali

Je, super mjesto tamo sam od kad sam u ZD.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 3/3/2022, 20:18

opa bato ovo se putleru nece svidjeti..lukoil zatrazio odmah trenutni prekid rata

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2344366&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m

vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


immortal likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 3/3/2022, 20:18

ne prekines li..nema goriva za vojsku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


immortal likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 3/3/2022, 20:19

Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
jebiga sada ćeš trpiti godinama svoju lošu prognozu i odluku da ideš niz dlaku ruskom agresoru svo ovo vrijeme do napada. Pozitivno je da si se resetirao na tvorničke postavke i sad ti treba nadogradnja za propušteno vrijeme :)
Svakako je pozitivno, necemo ga zezat zato, samo cemo za vodu :rasta
Ma ima vode koliko ti srcu drago, no svaki rusofil manje i vraćanje istoga na stranu dobra treba pozdraviti, ne događa se to svaki dan i to trebamo cijeniti kao u prispodobi o izgubljenom sinu

Ni je do mene,

moje namjere i ideje su bile dobre, kompromisne uzimale u obzir rusku sigurnosnu zabrinutost, preferirao sam vojnu neutralnost Ukrajine...

Ali ovo, to je izvan okvira. Šah se ne igra tako što se razbije ploča.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 3/3/2022, 20:22

vuksadinare wrote:opa bato ovo se putleru nece svidjeti..lukoil zatrazio odmah trenutni prekid rata

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2344366&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m

...
RUSKI naftni div Lukoil traži da se zaustavi rat, objavila je talijanska agencija ANSA.
Lukoil je drugi najveći proizvođač nafte u Rusiji. U priopćenju objavljenom na službenoj stranici iz Lukoila su napisali da su zabrinuti zbog tragičnih događanja u Ukrajini te podržavaju pregovore kako bi se sukob završio....



He he, počeli se gubitci nagomilavati, boli njih kiki za ukrajinu jer oni vide samo dolare a njih je drastično manje u kasici prasici ruske kompanije
Ruska invazija na Ukrajinu 9k=

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 3/3/2022, 20:24

epikur37 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:
Svakako je pozitivno, necemo ga zezat zato, samo cemo za vodu :rasta
Ma ima vode koliko ti srcu drago, no svaki rusofil manje i vraćanje istoga na stranu dobra treba pozdraviti, ne događa se to svaki dan i to trebamo cijeniti kao u prispodobi o izgubljenom sinu

Ni je do mene,

moje namjere i ideje  su bile dobre, kompromisne uzimale u obzir rusku sigurnosnu zabrinutost, preferirao sam vojnu neutralnost Ukrajine...

Ali ovo, to je izvan okvira. Šah se ne igra tako što se razbije ploča.
Ali si od početka vjerovao u nešto što ti se činilo ispravnim, no otimati ukrajincima teritorij u startu nije bilo ispravno i to je na kraju dovelo do svega ovoga.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 3/3/2022, 20:28

Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Ma ima vode koliko ti srcu drago, no svaki rusofil manje i vraćanje istoga na stranu dobra treba pozdraviti, ne događa se to svaki dan i to trebamo cijeniti kao u prispodobi o izgubljenom sinu

Ni je do mene,

moje namjere i ideje  su bile dobre, kompromisne uzimale u obzir rusku sigurnosnu zabrinutost, preferirao sam vojnu neutralnost Ukrajine...

Ali ovo, to je izvan okvira. Šah se ne igra tako što se razbije ploča.
Ali si od početka vjerovao u nešto što ti se činilo ispravnim, no otimati ukrajincima teritorij u startu nije bilo ispravno i to je na kraju dovelo do svega ovoga.
Kad daš nasilniku da se razmaše on se neće zaustaviti dokle god mu netko ne polomi zube a rusija je upravo to, bahati nasilnik koji si je umislio da može raditi što god hoće i gdje mu se taj dan kurac okrene.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


immortal likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 3/3/2022, 20:40

RUSKI Youtuber Roman Albertovič Abalin na svom je kanalu NFKRZ otkrio kakvo je trenutačno stanje u Rusiji, nakon što je Zapad njegovoj zemlji uveo sankcije.

Roman ne podržava invaziju Rusije na Ukrajinu, što je već ranije podijelio u jednom videu, a na YouTubeu ga prati oko milijun ljudi. Otkrio je da je otišao na jedini bankomat u gradu, gdje je još uvijek bilo moguće podići novac, no to mu nije uspjelo jer je kolonu ljudi zaštitar potjerao i kazao im kako novca nema.

"Sad je službeno. Ruska ekonomija je gotova, a i ja sam. Tonem s njom", rekao je Roman i dodao da misli da se, neovisno o sankcijama, Rusi neće pobuniti.





"Ljudi na zapadu misle ako ove sankcije jako pogode stanovnike, da će se oni pobuniti. Ja mislim da se to neće dogoditi, iskreno. Jer ove sankcije samo čine štetu nekoj prosječnoj osobi. Svaki put kad otvorim vijesti, vidim neku novu sankciju i da neka druga kompanije više ne želi raditi u Rusiji. I znam, shvaćam, nitko nas sad ne voli", rekao je.

"Ja ne mogu uopće primiti plaću (od YouTubea). Imam poslovni račun u Rusiji, plaćam porez i sve, ali obje banke u kojima imam račune su sankcionirane. Čak i ako preselim novac u neku drugu banku, nitko nam ne može garantirati da i ta banka neće biti pod sankcijama", ispričao je u videu.

"Nisam gladan, imam ušteđevinu - ali je u dolarima. Mislio sam da sam pametan jer sam sav svoj novac promijenio u dolare. No, sad se ne čini da je to pametno jer u bankama više nema stranih valuta", dodao je Roman.





Dodao je da su cijene za tehnologiju porasle 50 posto, isto tako i za stanove i automobile, a dodao je i još jednu zanimljivost koja se dogodila nedavno.

"Vladimir Putin je potpisao odredbu kako bi se izborio sa sankcijama pa Rusi ne mogu svoj novac seliti u neke banke u inozemstvu. Ako živite trenutačno u nekoj drugoj zemlji, a imate rusko državljanstvo i čuvate novac u toj drugoj zemlji - kršite zakon", pojašnjava Roman.

"Isto tako, prema toj odredbi, svaka osoba koja zarađuje novac koji dolazi iz neke druge zemlje, od 28. veljače mora u tri dana 80 posto svoje zarade koja je u stranim valutama iz 2022. promijeniti u rubalj. Pa ako ste zarađivali plaću u dolarima, ne možete zadržati te dolare, morate ih promijeniti u banci", dodao je.



https://www.index.hr/magazin/clanak/youtuber-iz-rusije-otkrio-kako-izgleda-zivot-nakon-sankcija-nasa-ekonomija-je-gotova/2344392.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 3/3/2022, 20:41

Šandor Winnetou wrote:
Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:

Ni je do mene,

moje namjere i ideje  su bile dobre, kompromisne uzimale u obzir rusku sigurnosnu zabrinutost, preferirao sam vojnu neutralnost Ukrajine...

Ali ovo, to je izvan okvira. Šah se ne igra tako što se razbije ploča.
Ali si od početka vjerovao u nešto što ti se činilo ispravnim, no otimati ukrajincima teritorij u startu nije bilo ispravno i to je na kraju dovelo do svega ovoga.
Kad daš nasilniku da se razmaše on se neće zaustaviti dokle god mu netko ne polomi zube a rusija je upravo to, bahati nasilnik koji si je umislio da može raditi što god hoće i gdje mu se taj dan kurac okrene.

Nije stvar jednostavna niti jednodimenzionalna s Ukrajinom.

Znamo geopolitičku poziciju, pozadinu i povijest zemlje Ukrajine, stanovništvo i također Rusiju kao svjetsku silu. I sve skupa odnos sila.

Ovo će na kraju završiti opet za stolom.

A Putin se posrao sebi u pijat i zasrao Europu. Ovo nije smio napraviti.




epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


immortal likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 3/3/2022, 20:45

debotoijusto wrote:RUSKI Youtuber Roman Albertovič Abalin na svom je kanalu NFKRZ otkrio kakvo je trenutačno stanje u Rusiji, nakon što je Zapad njegovoj zemlji uveo sankcije.

Roman ne podržava invaziju Rusije na Ukrajinu, što je već ranije podijelio u jednom videu, a na YouTubeu ga prati oko milijun ljudi. Otkrio je da je otišao na jedini bankomat u gradu, gdje je još uvijek bilo moguće podići novac, no to mu nije uspjelo jer je kolonu ljudi zaštitar potjerao i kazao im kako novca nema.

"Sad je službeno. Ruska ekonomija je gotova, a i ja sam. Tonem s njom", rekao je Roman i dodao da misli da se, neovisno o sankcijama, Rusi neće pobuniti.





"Ljudi na zapadu misle ako ove sankcije jako pogode stanovnike, da će se oni pobuniti. Ja mislim da se to neće dogoditi, iskreno. Jer ove sankcije samo čine štetu nekoj prosječnoj osobi. Svaki put kad otvorim vijesti, vidim neku novu sankciju i da neka druga kompanije više ne želi raditi u Rusiji. I znam, shvaćam, nitko nas sad ne voli", rekao je.

"Ja ne mogu uopće primiti plaću (od YouTubea). Imam poslovni račun u Rusiji, plaćam porez i sve, ali obje banke u kojima imam račune su sankcionirane. Čak i ako preselim novac u neku drugu banku, nitko nam ne može garantirati da i ta banka neće biti pod sankcijama", ispričao je u videu.

"Nisam gladan, imam ušteđevinu - ali je u dolarima. Mislio sam da sam pametan jer sam sav svoj novac promijenio u dolare. No, sad se ne čini da je to pametno jer u bankama više nema stranih valuta", dodao je Roman.





Dodao je da su cijene za tehnologiju porasle 50 posto, isto tako i za stanove i automobile, a dodao je i još jednu zanimljivost koja se dogodila nedavno.

"Vladimir Putin je potpisao odredbu kako bi se izborio sa sankcijama pa Rusi ne mogu svoj novac seliti u neke banke u inozemstvu. Ako živite trenutačno u nekoj drugoj zemlji, a imate rusko državljanstvo i čuvate novac u toj drugoj zemlji - kršite zakon", pojašnjava Roman.

"Isto tako, prema toj odredbi, svaka osoba koja zarađuje novac koji dolazi iz neke druge zemlje, od 28. veljače mora u tri dana 80 posto svoje zarade koja je u stranim valutama iz 2022. promijeniti u rubalj. Pa ako ste zarađivali plaću u dolarima, ne možete zadržati te dolare, morate ih promijeniti u banci", dodao je.



https://www.index.hr/magazin/clanak/youtuber-iz-rusije-otkrio-kako-izgleda-zivot-nakon-sankcija-nasa-ekonomija-je-gotova/2344392.aspx
Putko jebe i ne vadi, no rusima je gore što im još i uši zavrće dok penetrira bez vazeljin u njihovu lisnicu

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum