ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 12:20


Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 13/4/2022, 12:20

Da "ispravi" i ponovo ustroji kakovu takovu sluzbu, treba mu najmanje par godina. Vrijeme curi.... Ovo je tek pocetak. Stvarna potreba plus paranoja (pogledaj pod stol) i povijest se ponavlja. Tragicno da ljudi nista ne nauce....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 12:31

marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:evo i s wiki

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Russia_Ukraine_Locator
kak izgleda 150 000 vojnika na tom narančastom? jel se vidi?

evo par njih


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Dead-bodies-ukraine-russia-08
pobjeda. slava geroiem. još da si ih osobno ubio kako bi bio sretan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 12:37

Gnječ wrote:saudi

kaj će im to, bacanje para :/ imaju pravu stvar besplatno.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 12:48

ebenica wrote:
Gnječ wrote:saudi

kaj će im to, bacanje para :/ imaju pravu stvar besplatno.



Joe Biden is the best President that Russia has ever had.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 13/4/2022, 12:52

ebenica wrote:
pobjeda. slava geroiem. još da si ih osobno ubio kako bi bio sretan.

pa ubit četnika je uvijek dobro djelo, jer četnik siluje, kolje, ubija i osvaja tuđe zemlje. Zato ne bi imao ništa protiv, jer se tako spašavaju životi nedužnih civila koje četnik tamani.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 13:00

abraham wrote:Da "ispravi" i ponovo ustroji kakovu takovu sluzbu, treba mu najmanje par godina. Vrijeme curi.... Ovo je tek pocetak. Stvarna potreba plus paranoja (pogledaj pod stol) i povijest se ponavlja. Tragicno da ljudi nista ne nauce....

Tko ce nauciti? U Rusiji i te kako uce. Kad glavno govno popizdi bolje je slagati se sa svime i ne talasati previše. Ja to priželjkujem svim šupcima koji sa sigurnosti daleke podržavaju takve režime. Da žive i razvijaju se pod patronatom istih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 13:08

marcellus wrote:
ebenica wrote:
pobjeda. slava geroiem. još da si ih osobno ubio kako bi bio sretan.

pa ubit četnika je uvijek dobro djelo, jer četnik siluje, kolje, ubija i osvaja tuđe zemlje. Zato ne bi imao ništa protiv, jer se tako spašavaju životi nedužnih civila koje četnik tamani.
ubijanje nikad nije dobro djelo, čobane :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 13:11

ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
pobjeda. slava geroiem. još da si ih osobno ubio kako bi bio sretan.

pa ubit četnika je uvijek dobro djelo, jer četnik siluje, kolje, ubija i osvaja tuđe zemlje. Zato ne bi imao ništa protiv, jer se tako spašavaju životi nedužnih civila koje četnik tamani.
ubijanje nikad nije dobro djelo, čobane :facepalm

Kad ti u zemlju udje gomila protivnickih vojnika s ciljem razaranje iste i eliminacije njenog stanovnistva onda jeste :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 13:20

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
pobjeda. slava geroiem. još da si ih osobno ubio kako bi bio sretan.

pa ubit četnika je uvijek dobro djelo, jer četnik siluje, kolje, ubija i osvaja tuđe zemlje. Zato ne bi imao ništa protiv, jer se tako spašavaju životi nedužnih civila koje četnik tamani.
ubijanje nikad nije dobro djelo, čobane :facepalm

Kad ti u zemlju udje gomila protivnickih vojnika s ciljem razaranje iste i eliminacije njenog stanovnistva onda jeste :)
nije niti tada, ubijanje je zadnja opcija, kad je sve drugo propalo da se to ne dogodi. samim time što je zadnja opcija a ne prva ili u sredini znači da nije dobro djelo.
kad bi to ikad bilo dobro djelo otvorilo bi pandorinu kutiju i uvijek bi se našao razlog kad nekoga treba ubit.
zato rusi snimaju sve koje zarobe, procesuiraju ih u sustav, vide im se lica i uvijek se može postavit pitanje gdje su ti ljudi nestali, kad te zarobe i netko te snimi je najveća garancija da ćeš to zarobljavanje preživjet, kad te poredaju pored nekog jarka zavezanih očiju da se nam pojma tko si najveća je šansa da su ti to zadnji trenuci. prvo je organizirano i civilizirano- dobro djelo. drugo je barbarizam pa da su sto puta ušli u ukrajinu kao protivnički vojnici. stoga- ubijanje nije dobro djelo. nikad. nego zadnja opcija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 13/4/2022, 13:59

ebenica wrote:ubijanje je zadnja opcija, kad je sve drugo propalo

u ratu je ubijanje prva opcija, uvijek dolazi prije zarobljavanja i ranjavanja, jednostavno je ekonomičnije, a rat su izabrali rusi, ne ukrajina.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Noor, Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 14:04

marcellus wrote:
ebenica wrote:ubijanje je zadnja opcija, kad je sve drugo propalo

u ratu je ubijanje prva opcija, uvijek dolazi prije zarobljavanja i ranjavanja, jednostavno je ekonomičnije, a rat su izabrali rusi, ne ukrajina.
a baš si teški čoban :facepalm nije niti u ratu, čak i u ratu se gleda izbjegavanje žrtava i radije će zarobit nego ubit. ubijanje je uvijek zadnja opcija, čobane.
a vidim da te jebe razumijevanje pa evo ti za čobane: dobra djela su ona koja radimo s veseljem, ako ubijaš sa užitkom i veseljem onda nisi normalan. u ratu smo prinuđeni radit nešto što nije normalno i samo zato kaj je opravdano pucat na nekoga tko puca na tebe kako sam nebi poginuo, taj čin ne postaje dobro djelo. kapiš? kapiš ti moj kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 13/4/2022, 14:05

ebenica wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
rusi nisu četnici, ne ulaze u sela i ne kolju, niti jedan ukrajinski grad nisu sravnili sa zemljom osim mariupolja, ne udaraju po civilnim ciljevima. nema pijane bagre i drugih paravojnih postrojbi.

aha a vjeruješ i u djeda mraza i zubić vilu?
ja ne pratim tvoje novinarstvo ivana brlić.
znamo, ti pratiš moskovsku Pravdu
gatalina?
a joj, da, krivo...ti si neutralan  :lightp

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 13/4/2022, 14:10

edit: error neće da stavi video


Last edited by AssadNaPodmornici on 13/4/2022, 14:12; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20898
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 14:11

Galina wrote:
ebenica wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
rusi nisu četnici, ne ulaze u sela i ne kolju, niti jedan ukrajinski grad nisu sravnili sa zemljom osim mariupolja, ne udaraju po civilnim ciljevima. nema pijane bagre i drugih paravojnih postrojbi.

aha a vjeruješ i u djeda mraza i zubić vilu?
ja ne pratim tvoje novinarstvo ivana brlić.
znamo, ti pratiš moskovsku Pravdu
gatalina?
a joj, da, krivo...ti si neutralan  :lightp
evo da ne moraš više gatat: da sam ukrajinac sad bih bio u ukrajinskoj vojsci kao dobrovoljac, da sam rus probao bih biti što dalje od ovog rata jer ja nisam za cjepkanje neke druge tuđe države. a pošto nisam ništa od toga imam luksuz da kad mi se servira sranje kažem: ne, hvala, jeo sam. a sranje koje mi se serviralo je da se putler jedno jutro digao na krivu nogu i ničim izazvan napao ukrajinu, a zašto kažem da je to sranje? pa zato što postoje dokumentirani svi njegovi govori na tu temu, ne samo njegovi nego i zapadnjački. ako je tebi to fino, blago tebi: bon apetit. ja ću zadržat taj svoj luksuz i reć: odjebite, nisam gladan.
tak da ne moraš više gatat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 13/4/2022, 14:12

AssadNaPodmornici wrote:
Tovariš Koba wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ti si bolestan ko safet iako za razliku od njega imaš malo ljudskosti.
Govoriš bratoubilacki rat a prije par tjedana kada se mislilo da će Rusi lako - udri Putine gazi gamad. Sada će izgleda ovaj rat trajati nekoliko godina umjesto nekoliko dana

trajat će dok rusi ne zaokruže granice novorusije.
a koje su to granice, to oni znaju.
nitko nije rekao da će to trajati par dana osim glupavih naših i zapadnih medija i hrkljuša ovdje koji i dalje tvrde da je to trebao biti brzi rat.
na to zapadno plasirano govno se zalijetavate k'o da ste muhe.
da su rusi htjeli tako ukrajinu raščerupati mobilizirali bi uz profesionalnu vojsku bar još 400 000 pričuvnika od dva milijuna koliko im je trenutno na raspolaganju.
ova vojna operacija je još uvijek ograničenog karaktera što ne znači da se miluju perima po guzici.

novorusija je solidno zaokružena od istoka do preko dnjepra osim dijela donjecke.


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Photo_12



hoće li to namjeravati podebljati s odeskom, nikolajevskom i još
kojom oblasti nisam dobio od babe vange informacije.
a i moji plemenski vremešni mudraci ništa ne kažu.
jedino nešto njurgaju o penzijama jer su načuli da će rusija 
garantirati veće penzije pa se raspitivali je l' bi mog'o neki izaslanik putina 
malo do plemena doći i objasniti koje bi to bile cifre.
informativno samo.
kad ono Kenwood Kenon i ona njegova kradoljubna pička od ministra vanjskih poslova protjeruju ruske diplomate.
počela starčad kubure vaditi, jedva smo bunu spriječili.

prvo imamo inteligenciju,
znamo da su rusi diljem zemlje radili helikopterske desante po strateškim lokacijama . u helikopterskim desantima ginu najelitnije jedinice.
drugo znamo mapu lukašenka što je objavio pa je kasnije pokušao izbrisati, na toj mapi se vidi plan o zauzimanju 2/3 ukraine sa 3/4 populacije.  ukraincima je trebao ostati krajni zapad ukraine, a rusi su trebali uzeti sve na dnjepru, kijev, te imati vezu do moldavije
treće , kod rusa poraženih kod kijeva i drugih gradova, nađen je "riot gear" , što znači da su se pripremali za "civilne nemire u gradovima"
četvrto rusi su u prvih par dana išli po pravcima dosta duboko, što znači da nisu očekivali uopće otpor i cilj im je bio okružiti što više gradova. ulazili su u gotovo sve gradove, ne treba zaboraviti da su u prva dva tri dana se vozili po kijevu, krahivu, sumiju, dok ih ukrainci nakon prvog šoka nisu protjerali. dakle cilj je bio uzeti te gradove
peto iz izjava ruskih zarobljenika i zarobljenih planova, vidi se da su njihovi planovi bili za 2 tjedna ratovanja.
šesto ruska logistika je bila opremljena za 2-3 tjedna ratovanja


i ti si navodno bio u ratu u RH, ja koji sam obični civil i nisam nikada ispalio metka, primjetio sam da bolje kužim neke stvari od većine ekipe koja se navodno ratovala, poput tebe, sovaka, vuka itd..

ma ja .... pa nasmija me čovječe!
i pauza mi za ručak.
di ćeš bolje.
:)
diljem zemlje helikopterski desanti?
planovi, logistika, izvor informacija ukrajina i retardirani mediji na zapadu.
što dalje da čitam?
ajd pročitao sam.
prvo i zadnje, dok si ti tako pomno pratio to što jesi pa tako i te desante i to što lukašenko kartama zajebava zapadne 
retardirane majmune dotle su ruje dan za danom grickali ukrajinu s juga i osvoji podeblji teritorij i spojili ga
s teritorijem na istoku.
lijepo se naziru novi obrisi novorusije.
ali tko zna što nam sutrašnjica donosi.
slušah vijesti na rvatskom krugovalu o zagrebačkom projektilu.
slušam i ne vjerujem.
što bi rekao tovariš ebenov, koji smo mi odron od države.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2421
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 13/4/2022, 14:14

Gnječ wrote:
ebenica wrote:
Gnječ wrote:saudi

kaj će im to, bacanje para :/ imaju pravu stvar besplatno.



Joe Biden is the best President that Russia has ever had.


:D

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2421
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 14:24

ebenica wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
rusi nisu četnici, ne ulaze u sela i ne kolju, niti jedan ukrajinski grad nisu sravnili sa zemljom osim mariupolja, ne udaraju po civilnim ciljevima. nema pijane bagre i drugih paravojnih postrojbi.

aha a vjeruješ i u djeda mraza i zubić vilu?
ja ne pratim tvoje novinarstvo ivana brlić.
znamo, ti pratiš moskovsku Pravdu
gatalina?
a joj, da, krivo...ti si neutralan  :lightp
evo da ne moraš više gatat: da sam ukrajinac sad bih bio u ukrajinskoj vojsci kao dobrovoljac, da sam rus probao bih biti što dalje od ovog rata jer ja nisam za cjepkanje neke druge tuđe države. a pošto nisam ništa od toga imam luksuz da kad mi se servira sranje kažem: ne, hvala, jeo sam. a sranje koje mi se serviralo je da se putler jedno jutro digao na krivu nogu i ničim izazvan napao ukrajinu, a zašto kažem da je to sranje? pa zato što postoje dokumentirani svi njegovi govori na tu temu, ne samo njegovi nego i zapadnjački. ako je tebi to fino, blago tebi: bon apetit. ja ću zadržat taj svoj luksuz i reć: odjebite, nisam gladan.
tak da ne moraš više gatat.
i zaboravio sam reć, jedino do kog mi je stalo je ova babushka na mom avataru. za nju bih se uvijek išao borit bez rezerve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 13/4/2022, 14:25

https://t.me/intelslava/25089

točka-u iz kramatorska.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2421
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 13/4/2022, 14:25

Tovariš Koba wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Tovariš Koba wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ti si bolestan ko safet iako za razliku od njega imaš malo ljudskosti.
Govoriš bratoubilacki rat a prije par tjedana kada se mislilo da će Rusi lako - udri Putine gazi gamad. Sada će izgleda ovaj rat trajati nekoliko godina umjesto nekoliko dana

trajat će dok rusi ne zaokruže granice novorusije.
a koje su to granice, to oni znaju.
nitko nije rekao da će to trajati par dana osim glupavih naših i zapadnih medija i hrkljuša ovdje koji i dalje tvrde da je to trebao biti brzi rat.
na to zapadno plasirano govno se zalijetavate k'o da ste muhe.
da su rusi htjeli tako ukrajinu raščerupati mobilizirali bi uz profesionalnu vojsku bar još 400 000 pričuvnika od dva milijuna koliko im je trenutno na raspolaganju.
ova vojna operacija je još uvijek ograničenog karaktera što ne znači da se miluju perima po guzici.

novorusija je solidno zaokružena od istoka do preko dnjepra osim dijela donjecke.


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Photo_12



hoće li to namjeravati podebljati s odeskom, nikolajevskom i još
kojom oblasti nisam dobio od babe vange informacije.
a i moji plemenski vremešni mudraci ništa ne kažu.
jedino nešto njurgaju o penzijama jer su načuli da će rusija 
garantirati veće penzije pa se raspitivali je l' bi mog'o neki izaslanik putina 
malo do plemena doći i objasniti koje bi to bile cifre.
informativno samo.
kad ono Kenwood Kenon i ona njegova kradoljubna pička od ministra vanjskih poslova protjeruju ruske diplomate.
počela starčad kubure vaditi, jedva smo bunu spriječili.

prvo imamo inteligenciju,
znamo da su rusi diljem zemlje radili helikopterske desante po strateškim lokacijama . u helikopterskim desantima ginu najelitnije jedinice.
drugo znamo mapu lukašenka što je objavio pa je kasnije pokušao izbrisati, na toj mapi se vidi plan o zauzimanju 2/3 ukraine sa 3/4 populacije.  ukraincima je trebao ostati krajni zapad ukraine, a rusi su trebali uzeti sve na dnjepru, kijev, te imati vezu do moldavije
treće , kod rusa poraženih kod kijeva i drugih gradova, nađen je "riot gear" , što znači da su se pripremali za "civilne nemire u gradovima"
četvrto rusi su u prvih par dana išli po pravcima dosta duboko, što znači da nisu očekivali uopće otpor i cilj im je bio okružiti što više gradova. ulazili su u gotovo sve gradove, ne treba zaboraviti da su u prva dva tri dana se vozili po kijevu, krahivu, sumiju, dok ih ukrainci nakon prvog šoka nisu protjerali. dakle cilj je bio uzeti te gradove
peto iz izjava ruskih zarobljenika i zarobljenih planova, vidi se da su njihovi planovi bili za 2 tjedna ratovanja.
šesto ruska logistika je bila opremljena za 2-3 tjedna ratovanja


i ti si navodno bio u ratu u RH, ja koji sam obični civil i nisam nikada ispalio metka, primjetio sam da bolje kužim neke stvari od većine ekipe koja se navodno ratovala, poput tebe, sovaka, vuka itd..

ma ja .... pa nasmija me čovječe!
i pauza mi za ručak.
di ćeš bolje.
:)
diljem zemlje helikopterski desanti?
planovi, logistika, izvor informacija ukrajina i retardirani mediji na zapadu.
što dalje da čitam?
ajd pročitao sam.
prvo i zadnje, dok si ti tako pomno pratio to što jesi pa tako i te desante i to što lukašenko kartama zajebava zapadne 
retardirane majmune dotle su ruje dan za danom grickali ukrajinu s juga i osvoji podeblji teritorij i spojili ga
s teritorijem na istoku.
lijepo se naziru novi obrisi novorusije.
ali tko zna što nam sutrašnjica donosi.
slušah vijesti na rvatskom krugovalu o zagrebačkom projektilu.
slušam i ne vjerujem.
što bi rekao tovariš ebenov, koji smo mi odron od države.

nadzire se ono što su rusi osvojili. da kojim slučajem ukraince nije uhvatilo spuštenih gaća kod hersona i melitpola, i sada bi imao situaciju da bi se ruska vojska povukla sa tog područja, kao što se povuka sa harkiva, sumija.. pazi hakriv je grad gdje svi pričaju ruski jezik, i ima 1/3 stanovnika koji su etnički rusi, jako bitno rusko povjesno mjesto, kao i odesa, u odesi i harkovu su bile najžešće bitke sa nacistima.. odessa je grad heroj za sovjetski savez,a harkiv je grad gdje su bile 3-4 velike bitke(googlaj first battle for harkiv, second battle for harkiv itd).. oba grada su van Ruskih mogućnost na sreću.

Ukraincima je zapravo najgore od svega gubitak Hersona, jer je grad pao uz vrlo malo otpora, Rusi su tu napredovali brzo i tek su kod Nikolajeva potučeni i prisiljeni na povlačenje.
Ukrainci su artiljerijskim napadima uništili dva puta Rusko grupiranje snaga kod Hersona, u jednom napadu su im uništili 3milijarde kn vojne opreme, ali i dalje ne mogu ući u taj grad, na rubu su grada, plus Rusi su minirali i drže sve mostove..

to je Ukraincima najgori problem sada, Rusi se moraju braniti u Hersonu pod svaku cijenu, dok drže Herson drže, cijeli pojas od Krima do Donbasa je zatvoren za Ukraince.. Međutim ako bi kojim slučajem Ukrainci osvojili Herson, mislim da bi onda i cijeli Jug Ukraine se pretvorio u veliku Rusku bježaniju kao što im se desilo kod Kijeva, Harkiva, Sumija, Čerhakiva...

međutim kako rekoh ovdje su se Rusi uspjeli ukopati, van grada, i drže mostove... (koji su minirani) .

Jednostavno to što su Rusi osvojili do sada(plus uzet će Mariopol) to je ono što su osvojili.. ne vjerujem da će išta uspjeti značajno postići kod Donbasa, a onda će biti prisiljeni na obranu..

Nema veze, ne moraju se Ukrainci žuriti i ginuti za Herson.. dole se raspoređuju dronovi samoubojice, teška artiljerija djeluje po Rusima 0-24 , a kroz par mjeseci će doći i kompleksniji PZO sustavi srednjeg dometa , te američki borbeni dronovi, a onda ćemo vidjeti koliko će ovi držati Herson..

kako rekoh ako padne Ukraincima Herson u ruke nazad, (nažalost taj grad ako se rat oduži tek čeka pravo razaranje jer Ukrainci ga moraju uzeti nazad po svaku cijenu), ali ako ga uzmu, cijela Južna Ukraina će im biti na pladnju...

Negdje sam čitao da Rusi Jug Ukraine(ta novorusija) čuvaju sa 58 BTGova , što je nekih cca 60 000 vojnika.. plus uspostavili su logistiku sa Krimom, imaju željeznicu.. ali ako se rat oduži svašta budemo gledali

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20898
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 13/4/2022, 14:28

Tovariš Koba wrote:koji smo mi odron od države.
ne, uopće nismo odron od države:/

Slojevi boje na aviobombi su plava i žuta. Naš je zadatak bio da utvrdimo činjenica, a ne da donosimo zaključke", odgovorila je na pitanje signaliziraju li boje da je letjelica bila ukrajinska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum