ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Thu 14 Apr - 11:43

RayMabus wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Neutralno iz voleja ce on!
to znači neutralno, pogled s obje strane. to vama treba. kad je jedna strana cenzurirana ispadne ovak- budete glupi k'o kurac a meni to ne paše, moram živjet među vama idiotima, to je opasno.
A ubij se onda ako ti ne paše.

99% ( devedeset devet posto ) duša koje se inkarniralo na ovu planetu tu di se inkarniralo se inkarniralo na ovaj ili onaj način svjesno i sa svojim odobrenjem odnosno nekom svojom željom da se baš tu sada inkarnira.

Štaš ti meni govorit šta tebi ne paše ? Ubij se onda ako ti ne paše. Šta si se inkarnira onda koji kurac ako ti ne paše ?


Last edited by RayMabus on Thu 14 Apr - 11:44; edited 1 time in total

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 11:44

RayMabus wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Neutralno iz voleja ce on!
to znači neutralno, pogled s obje strane. to vama treba. kad je jedna strana cenzurirana ispadne ovak- budete glupi k'o kurac a meni to ne paše, moram živjet među vama idiotima, to je opasno.
A ubij se onda ako ti ne paše.
a zakaj bih se ubio? kaj mi vi točno možete? reć' da sam četnik, mješanac, oficirsko dete? miha može nazvat svoje frendove u sou i locirat me? ako dođe rat locirat ćete me i kaj ubit?
možete mi kurac popušit isto kak ste mi mogli svih ovih godina kad sam srao po horvatinčiću, bandiću, sanaderu, todoriću, mamiću, norcu, privatizaciji i svih ostalim govnima i sranjima kojima ste vi šupak lizali i dizali na pijedestal a danas se bez ikakvog srama pravite da nikad to nije bilo tak. ja imam principe i karakter i vi govna mi možete kurac popušit u bilo kojoj situaciji pa čak i u mihinoj situaciji rata s rusijom, možete mi kurac popušit. ono kaj je meni bitno da ovo društvo u kojem živim i ova država možda jednog dana postanu normalni. kad svi vi govna poumirate. ubijte se vi i spasite ovo društvo i državu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 11:46

ebenica wrote:
ljubo1212 wrote:grade ukri svoju mornaricu, ovaj admiral se ionak bez moskve ne bi smio vratit u moskvu
arrested znači uhićen, znači da su ga uhitili rusi, tko zna radi čega. ali je vjerojatno lažnjak-canadian in ukraine.
captured bi bilo da su ga zarobili. daj faktčekiraj.


Fact checkers are great at pointing out the truth…if you just believe the exact opposite of what they say.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Thu 14 Apr - 11:54

na krstarici potemkin pobuna pocela zbog kisele juhe a prerasla u revoluciju sto poslala covjeka u svemir
sto se izrodi iz goruce moskve zbog loseg wi fi signala samo nebo zna
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 11:59

ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Neutralno iz voleja ce on!
to znači neutralno, pogled s obje strane. to vama treba. kad je jedna strana cenzurirana ispadne ovak- budete glupi k'o kurac a meni to ne paše, moram živjet među vama idiotima, to je opasno.

Eto na, odmah izljevi emocija,uvrede,...tc tc tc

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Thu 14 Apr - 12:00

ebenica wrote:
RayMabus wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Neutralno iz voleja ce on!
to znači neutralno, pogled s obje strane. to vama treba. kad je jedna strana cenzurirana ispadne ovak- budete glupi k'o kurac a meni to ne paše, moram živjet među vama idiotima, to je opasno.
A ubij se onda ako ti ne paše.
a zakaj bih se ubio? kaj mi vi točno možete? reć' da sam četnik, mješanac, oficirsko dete? miha može nazvat svoje frendove u sou i locirat me? ako dođe rat locirat ćete me i kaj ubit?
možete mi kurac popušit isto kak ste mi mogli svih ovih godina kad sam srao po horvatinčiću, bandiću, sanaderu, todoriću, mamiću, norcu, privatizaciji i svih ostalim govnima i sranjima kojima ste vi šupak lizali i dizali na pijedestal a danas se bez ikakvog srama pravite da nikad to nije bilo tak. ja imam principe i karakter i vi govna mi možete kurac popušit u bilo kojoj situaciji pa čak i u mihinoj situaciji rata s rusijom, možete mi kurac popušit. ono kaj je meni bitno da ovo društvo u kojem živim i ova država možda jednog dana postanu normalni. kad svi vi govna poumirate. ubijte se vi i spasite ovo društvo i državu.
Zato šta ne moraš živit među nama "idiotima". Nitko te ne sili na to.


Last edited by RayMabus on Thu 14 Apr - 12:01; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Thu 14 Apr - 12:01

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
ljubo1212 wrote:grade ukri svoju mornaricu, ovaj admiral se ionak bez moskve ne bi smio vratit u moskvu
arrested znači uhićen, znači da su ga uhitili rusi, tko zna radi čega. ali je vjerojatno lažnjak-canadian in ukraine.
captured bi bilo da su ga zarobili. daj faktčekiraj.

Jesi li ti procitao onaj moj odgovor o piratskim obiljezjima D'Annunzijeve estetike? :P
sad jesam :tu ...neki brod je tonuo deset stranica, promaklo mi. al se više ne piše o onoj točki u na kramatorsk. čudno. nestalo iz medija k'o i ona fantomska ruska kolona na kijev.

samo američki četnici još o tome neš sitno pričaju, al četnici, šta'š :/

Overnight Russia's defence ministry put out a statement that said "the vessel is seriously damaged. The entire crew have been evacuated."

dakle službeno je priopćenje rusa da je brod potonuo (evakuiran je u tim situacijama isto što i potonuo, jasno, jer se neće sam održat na vodi ako je teško oštećen)

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 12:02

Pa znaju brodovi ne potonuti nakon toga, uzmu ih u tegalj itd...pa potonu ili ne potonu kasnije. Sve ovisi o razini ostecenja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya Thu 14 Apr - 12:03

Putin odveo ruse u vojni moralni i ekonomski kolaps a neutralni ebeni i dalje navija...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 12:04

marcellus wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
ljubo1212 wrote:grade ukri svoju mornaricu, ovaj admiral se ionak bez moskve ne bi smio vratit u moskvu
arrested znači uhićen, znači da su ga uhitili rusi, tko zna radi čega. ali je vjerojatno lažnjak-canadian in ukraine.
captured bi bilo da su ga zarobili. daj faktčekiraj.

Jesi li ti procitao onaj moj odgovor o piratskim obiljezjima D'Annunzijeve estetike? :P
sad jesam :tu ...neki brod je tonuo deset stranica, promaklo mi. al se više ne piše o onoj točki u na kramatorsk. čudno. nestalo iz medija k'o i ona fantomska ruska kolona na kijev.

samo američki četnici još o tome neš sitno pričaju, al četnici, šta'š :/

Overnight Russia's defence ministry put out a statement that said "the vessel is seriously damaged. The entire crew have been evacuated."

dakle službeno je priopćenje rusa da je brod potonuo (evakuiran je u tim situacijama isto što i potonuo, jasno, jer se neće sam održat na vodi ako je teško oštećen)
kaj ti točno vidiš da piše u mom postu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 12:04

kaya wrote:Putin odveo ruse u vojni moralni i ekonomski kolaps a neutralni ebeni i dalje navija...
plavusho. nemoj. mislit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 12:05



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 12:05

Eo prije 12 minuta dakle rusi vele. Da je brod tesko ostecen, vatru su ugasili, tokom noci su dosli remorkeri i tegle brod u luku :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Thu 14 Apr - 12:05

ebenica wrote:
kaya wrote:Putin odveo ruse u vojni moralni i ekonomski kolaps a neutralni ebeni i dalje navija...
plavusho. nemoj. mislit.

kaja je za tebe prof dr sc kad se radi o korištenju mozga.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 12:06

jadni oni ukrajinci kaj su onaj dan pobili one ruse na onoj cesti i snimili se. taj dan su ubili sami sebe. budale.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Thu 14 Apr - 12:06

MDMiridije wrote:Eo prije 12 minuta dakle rusi vele. Da je brod tesko ostecen, vatru su ugasili, tokom noci su dosli remorkeri i tegle brod u luku :)

što znači ako i ne završi u scrapyardu ili putem ne potone da neće bit upotrebljiv godinama...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Thu 14 Apr - 12:06

ebenica wrote:jadni oni ukrajinci kaj su onaj dan pobili one ruse na onoj cesti i snimili se. taj dan su ubili sami sebe. budale.

misliš da će im neko sudit za to? Oće kurac...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 12:07

marcellus wrote:
ebenica wrote:
kaya wrote:Putin odveo ruse u vojni moralni i ekonomski kolaps a neutralni ebeni i dalje navija...
plavusho. nemoj. mislit.

kaja je za tebe prof dr sc kad se radi o korištenju mozga.
naravno da je. ja imam ružnu frizuru. ona ima lijepu, lijepe stvari mogu rast samo iz kvalitenog gnojiva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 12:08

marcellus wrote:
ebenica wrote:jadni oni ukrajinci kaj su onaj dan pobili one ruse na onoj cesti i snimili se. taj dan su ubili sami sebe. budale.

misliš da će im neko sudit za to? Oće kurac...
ne. mislim da će ih locirat i pogubit. rusi. bez suđenja. realno. tražit će ih do kraja svijeta. realno. budale su taj dan ubile sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 12:08

kaya wrote:Putin odveo ruse u vojni moralni i ekonomski kolaps a neutralni ebeni i dalje navija...

Ebeni doduse ima jedan plus u odnosu na ostale proruske patnike ovdje. Tip je barem spomenuo ratne zlocine da su se dogodili tj nije negirao. Mal korak ali ipak korak.

Dok vecina ostalih idiota to i ne spominje...ono kao da se ne dogada onaj izraelac-branitelj-hrvat-srbin-rus-njemac-gospodarstvenik-šljaker-snajperist recimo to nebi ni spomenuo on samo hahaha hihihi izgubit cete...ruske djevojke spremite se za silovanje....ja uspjesan,divite mi se...trept trept trept.

U principu Ringo je jedina konstanta. Njegovo ludilo je dašak osvježenja, čovjek je isti non stop :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Thu 14 Apr - 12:10

marcellus wrote:
MDMiridije wrote:Eo prije 12 minuta dakle rusi vele. Da je brod tesko ostecen, vatru su ugasili, tokom noci su dosli remorkeri i tegle brod u luku :)

što znači ako i ne završi u scrapyardu ili putem ne potone da neće bit upotrebljiv godinama...

Nece biti upotrebljiv nikada. Ako su stvarno eksplodirala skladista i ako se vatra prosirila...pogotovo sa ovako starim brodovima to je nemoguce popravljati a da se ne uloze sredstva puno veca nego sto sam brod vrijedi. No s druge strane....brod jos nitko nije ni vidio. Sve sto se ima od informacija je da rusi kazu da se radi o ozbiljnim ostecenjima i da je brod bio evakuiran i ukrainci koji vele da su ga oni pogodili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum