ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Mon 4 Apr - 15:41

crvenkasti wrote:Meni je žena Hrvatica, ja sam hrvoljubac, ne mrzac.
A dečko, što je on... Pizda kao i ti...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


marcellus and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Mon 4 Apr - 15:43

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Rusofili hrvatomrsci
Gluposti
nisu gluposti...hoces da ti ih pobrojim

pobroji
Suljo,seselj,popusenko,le pen,kapetan dragan,dacic,vulin..gnjec,mentalni,crvenko itd itd...zisku?

ne. elaboriraj.
sto imam elaborirat krele..sami su se tako deklarirali..pa di ti zivis..u bushu

u Istri i nismo si dobri sa rvatima nikako.
Dobro to sam skužio, ali nisi ti cijela Istra, pa ja poznam dosta ljudi iz Istre koji su dobri sa hrvatima... A i ti sereš... Ili nisi dobar sa mnom.. ;)

Ti si nam još prije 5 godina rekao da si totalno u kurcu sa zdravljem i obećao da nećeš živjeti više od godinu dana.

Šta smo ovdje? Budale??
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici Mon 4 Apr - 15:47

uglavnom situacija je sljedeća.  

rusi su popušili gadne batine na liiniji fronte od Kijeva do Harkiva. Popili su gadne batine i povukli su se. kao nacisti kada su jurišali na moskvu, zapela im logistika, počeli udari crvene armije, i ovi od batina se morali povuć, stotine tisuća izbačenih iz stroja plus gomila tehnike .. i prodavali su priču "da je to pametan potez" - htjeli su jedni i drugi uzeti moskvu/kijev, dobili batine i povukli se, spasili ipak većinu vojske ali uz gadne batine.

sa druge
rusi su osvojili dobar dio planiranog juga. tu su ukraince uhvatili spuštenih gaća. htjeli su uzeti i Mikolajev te naravno Odesu, - uzeli su Herson, Meltiopol, Berdijansk i stavili Mariopol u okruženje.. htjeli su ići dalje, ali na par mjesta ukrainci su se stabilizirali i uz protunapade ih gurnuli dalje od Odese, Nikolajeva, Zaporožja.. Rusi su odustali od tih ciljeva i ukopali su se.. to će ostati sada "stabilan front", nešto kao tamo Sjeverni Front u SSSRu, gdje švabe nisu išli dalje, a rusi ih nisu mogli gurnuti baš..  sa naglaskom da možda budemo očekivali Ukrainske ofenzive u oslobađanju ovoga teritorija;

i imamo taj famozni Donbas. Gdje je ogromna koncetracija UKR vojske i pun kurac veća Ruske vojske. radi se o desecima tisuća na obje strane.
Inače Ruski resursi su poprilno iscrpljeni, mogao bi staviti par podataka i analiza ali drugom prilikom. Nemaju rusi neograničene resurse, niti ljudske(tu su još najgori) niti logističke niti resurse u preciznom oružju. imaju gomilu željeza i artiljerije, ..
Do sada Rusi na tom području osim što su stavili Mariopol u okruženje(sa Juga) i nisu imali nekog uspjeha, mislim - maznuli su par sela i gradića uz gadne gubitke(na obje strane).. sada će Rusi baciti sve da tu ostvare pobjedu, jer popušili su na potezu od Kijeva do Harkiva,  na Jugu će se utvrditi, i na Istoku će napadati.

Inače od svih ratova sa kojima ljudi ovaj rat uspoređuju(iračko-iranski, usa-vs-irak, domovinski, ww2 istočna fronta),  ima realno elemenata svih sukoba, ali meni osobno najviše baca na WW2 istočna fronta. Sa time da su Rusi Nazi Njemačka a Ukraina je Crvena Armija. u pun kurac toga

Bitka kod Kijeva je bitka za Moskvu, Specijalna operacija je Blitzrkieg , Zapadna pomoć Ukraini je Land&Lease USSRu, ekonomska blokada Rusije je =ekonomskoj blokadi Nazi Njemačke. Mariopol je Ukrainski Staljingrad.
Ovo sada što sljedi je bitka kod Kurska, čak i oblik fronta je sličan.
Švabe da su pobjedili kod Kurska, sve jedno ne bi porazili SSSR, nego bi došlo do izjednačavanja situacije.. Rusi ako pobjede Ukraince, opet neće doći do toga da će imati resurse za daljnje ratovanje, nego Rusi maksimalno mogu onda izvući "neriješeno iz rata" i to proglasiti kao pobjedu

Ukrainci ako se obrane kao Crvena Armija kod Kurska i naprave gadne gubitke neprijatelju, će praktički slomiti kičmu Ruske vojske i uz zapadno naoružavanje mogli bi ići u kontra-napade i oslobađati teritorij na sličan način kako su to napravili na Sjeveru države.. tako bi mogli Jug

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Mon 4 Apr - 15:47

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Rusofili hrvatomrsci
Gluposti
nisu gluposti...hoces da ti ih pobrojim

pobroji
Suljo,seselj,popusenko,le pen,kapetan dragan,dacic,vulin..gnjec,mentalni,crvenko itd itd...zisku?

ne. elaboriraj.
sto imam elaborirat krele..sami su se tako deklarirali..pa di ti zivis..u bushu

u Istri i nismo si dobri sa rvatima nikako.
Dobro to sam skužio, ali nisi ti cijela Istra, pa ja poznam dosta ljudi iz Istre koji su dobri sa hrvatima... A i ti sereš... Ili nisi dobar sa mnom.. ;)

pa nisam ja cijela Istra ali ti poznaš dosta ljudi koji su u Istru doselili nedavno iz rvacke to su tvoji rvati pa je onda normalno da ste si dobri mislim ta rvacka invazivna vrsta. ja pričam o domicilnom stanovništvu starojediocima. moja pok. nona je stalno govorila: kad vidiš hrvata zapri mu vrata a onda se nadovezala korolarom: nema većeg tata od hrvata.

sa ovakvim mihom si nisam dobar. ti si odavno s ovom temom prešao u zonu sumraka a ustaše i nazi ukropi nisu moj đir.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Mon 4 Apr - 15:51

crvenkasti wrote:Meni je žena Hrvatica, ja sam hrvoljubac, ne mrzac.
A dečko, što je on... Pizda kao i ti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Mon 4 Apr - 15:53

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:March commemorating the 14th Waffen SS "Galicia" Division

Hundreds of Ukrainians attended a neo-Nazi march celebrating Nazi SS soldiers in Kiev on Wednesday, sparking condemnation from around the world.

The Embroidery March, which was conducted legally, marked the 78th anniversary of the creation of the SS Galicia, a force set up under German occupation of predominantly Ukrainian and German volunteers who wished to take up arms for Nazi Germany.

The SS, the military branch of Hitler’s Nazi Party, was the force responsible for the Holocaust.

About 300 marchers carried the Galicia division’s lion-emblazoned banner as well as flags of the Organization of Ukrainian Nationalists. The march follows a much larger one a day before in the city of Lviv.

Ukrainian nationalists received state recognition in the early 2000s for collaborators as heroes for their actions against the Soviet Union. According to the Jewish Telegraphic Agency, the popularity of the collaborators has increased dramatically since the 2014 war with Russia.

https://www.breitbart.com/middle-east/2021/05/04/hundreds-in-ukraine-march-to-honor-nazi-ss-soldiers/
I ŠTA KOGA BRIGE ?

Sad je rat ograničen na istok i onda ih pošalješ tamo neka se mlate s ovima drugima a istovremeno pregovori oko izbornog zakona u BiH u situaciji di je tamo pat pozicija ( Rusija nije izgubila nego je pat pozicija ).

I ŠTA KOGA TO ŠTA TI PIŠEŠ BRIGE ?

ko te jebe nemoj čitat. jebeni motherfucker alien five stars from Newcastle near Banana Split.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović Mon 4 Apr - 15:54

AssadNaPodmornici wrote:uglavnom situacija je sljedeća.  

rusi su popušili gadne batine na liiniji fronte od Kijeva do Harkiva. Popili su gadne batine i povukli su se. kao nacisti kada su jurišali na moskvu, zapela im logistika, počeli udari crvene armije, i ovi od batina se morali povuć, stotine tisuća izbačenih iz stroja plus gomila tehnike .. i prodavali su priču "da je to pametan potez" - htjeli su jedni i drugi uzeti moskvu/kijev, dobili batine i povukli se, spasili ipak većinu vojske ali uz gadne batine.

sa druge
rusi su osvojili dobar dio planiranog juga. tu su ukraince uhvatili spuštenih gaća. htjeli su uzeti i Mikolajev te naravno Odesu, - uzeli su Herson, Meltiopol, Berdijansk i stavili Mariopol u okruženje.. htjeli su ići dalje, ali na par mjesta ukrainci su se stabilizirali i uz protunapade ih gurnuli dalje od Odese, Nikolajeva, Zaporožja.. Rusi su odustali od tih ciljeva i ukopali su se.. to će ostati sada "stabilan front", nešto kao tamo Sjeverni Front u SSSRu, gdje švabe nisu išli dalje, a rusi ih nisu mogli gurnuti baš..  sa naglaskom da možda budemo očekivali Ukrainske ofenzive u oslobađanju ovoga teritorija;

i imamo taj famozni Donbas. Gdje je ogromna koncetracija UKR vojske i pun kurac veća Ruske vojske. radi se o desecima tisuća na obje strane.
Inače Ruski resursi su poprilno iscrpljeni, mogao bi staviti par podataka i analiza ali drugom prilikom. Nemaju rusi neograničene resurse, niti ljudske(tu su još najgori) niti logističke niti resurse u preciznom oružju. imaju gomilu željeza i artiljerije, ..
Do sada Rusi na tom području osim što su stavili Mariopol u okruženje(sa Juga) i nisu imali nekog uspjeha, mislim - maznuli su par sela i gradića uz gadne gubitke(na obje strane).. sada će Rusi baciti sve da tu ostvare pobjedu, jer popušili su na potezu od Kijeva do Harkiva,  na Jugu će se utvrditi, i na Istoku će napadati.

Inače od svih ratova sa kojima ljudi ovaj rat uspoređuju(iračko-iranski, usa-vs-irak, domovinski, ww2 istočna fronta),  ima realno elemenata svih sukoba, ali meni osobno najviše baca na WW2 istočna fronta. Sa time da su Rusi Nazi Njemačka a Ukraina je Crvena Armija. u pun kurac toga

Bitka kod Kijeva je bitka za Moskvu, Specijalna operacija je Blitzrkieg , Zapadna pomoć Ukraini je Land&Lease USSRu,  ekonomska blokada Rusije je =ekonomskoj blokadi Nazi Njemačke.  Mariopol je Ukrainski Staljingrad.
Ovo sada što sljedi je bitka kod Kurska, čak i oblik fronta je sličan.
Švabe da su pobjedili kod Kurska, sve jedno ne bi porazili SSSR, nego bi došlo do izjednačavanja situacije.. Rusi ako pobjede Ukraince, opet neće doći do toga da će imati resurse za daljnje ratovanje, nego Rusi maksimalno mogu onda izvući "neriješeno iz rata" i to proglasiti kao pobjedu

Ukrainci ako se obrane kao Crvena Armija kod Kurska i naprave gadne gubitke neprijatelju, će praktički slomiti kičmu Ruske vojske i uz zapadno naoružavanje mogli bi ići u kontra-napade i oslobađati teritorij na sličan način kako su to napravili na Sjeveru države.. tako bi mogli Jug

Ako izgube ovo na jugu, doslovno se Rusija može raspasti.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Mon 4 Apr - 15:56

Kolika ti je mirovina? Zato i jesmo kurcu s proračunom. Jer su ovakvi kao miha totalno bezveze živi.


Last edited by crvenkasti on Mon 4 Apr - 15:57; edited 1 time in total
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Mon 4 Apr - 15:57

AssadNaPodmornici wrote:

Ukrainci ako se obrane kao Crvena Armija kod Kurska i naprave gadne gubitke neprijatelju, će praktički slomiti kičmu Ruske vojske i uz zapadno naoružavanje mogli bi ići u kontra-napade i oslobađati teritorij na sličan način kako su to napravili na Sjeveru države.. tako bi mogli Jug
A mogli bi kad bi to Americi bio interes al interes Amerike je pat pozicija ipak na neko vrijeme dok Rusiju ekonomski ne iscrpe.

Ukrajinci nemaju avijaciju a bez nje teško radit te jake kontraofenzive a posebno protiv Rusa. Možeš neke diverzije i ograničene kontraofenziva al za neke jače triba avijacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176451
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Mon 4 Apr - 16:00

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Rusofili hrvatomrsci
Gluposti
nisu gluposti...hoces da ti ih pobrojim

pobroji
Suljo,seselj,popusenko,le pen,kapetan dragan,dacic,vulin..gnjec,mentalni,crvenko itd itd...zisku?

ne. elaboriraj.
sto imam elaborirat krele..sami su se tako deklarirali..pa di ti zivis..u bushu

u Istri i nismo si dobri sa rvatima nikako.
Dobro to sam skužio, ali nisi ti cijela Istra, pa ja poznam dosta ljudi iz Istre koji su dobri sa hrvatima... A i ti sereš... Ili nisi dobar sa mnom.. ;)

pa nisam ja cijela Istra ali ti poznaš dosta ljudi koji su u Istru doselili nedavno iz rvacke to su tvoji rvati pa je onda normalno da ste si dobri mislim ta rvacka invazivna vrsta. ja pričam o domicilnom stanovništvu starojediocima. moja pok. nona je stalno govorila: kad vidiš hrvata zapri mu vrata a onda se nadovezala korolarom: nema većeg tata od hrvata.

sa ovakvim mihom si nisam dobar. ti si odavno s ovom temom prešao u zonu sumraka a ustaše i nazi ukropi nisu moj đir.
Onda dobro, primio na znanje, više si nismo dobri, sad sam opet ustaša, a dobro, samo moraš mi reći koji si ti... Velika je vjerojatnost da si ti rusofil, što bi značilo da podržavaš ratne zločince koji su se ogriješili o sve međunarodne pravne norme, a to je onda malo veća crna rupa od zone sumraka

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram Mon 4 Apr - 16:04

Nista novog, zastoj vec deset dana.

Od daljnje borbe nista osim novih zrtava.

Rusi se trebaju povuci i iz ostalog dijela Ukrajine.

Pregovori i tocka.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović Mon 4 Apr - 16:04

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

Ukrainci ako se obrane kao Crvena Armija kod Kurska i naprave gadne gubitke neprijatelju, će praktički slomiti kičmu Ruske vojske i uz zapadno naoružavanje mogli bi ići u kontra-napade i oslobađati teritorij na sličan način kako su to napravili na Sjeveru države.. tako bi mogli Jug
A mogli bi kad bi to Americi bio interes al interes Amerike je pat pozicija ipak na neko vrijeme dok Rusiju ekonomski ne iscrpe.

Ukrajinci nemaju avijaciju a bez nje teško radit te jake kontraofenzive a posebno protiv Rusa. Možeš neke diverzije i ograničene kontraofenziva al za neke jače triba avijacija.

Više manje, to. Njemačku je iscrpilo zapadno strateško bombardiranje industrije i gradova, Rusiju nitko neće bombardirati.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici Mon 4 Apr - 16:07

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:uglavnom situacija je sljedeća.  

rusi su popušili gadne batine na liiniji fronte od Kijeva do Harkiva. Popili su gadne batine i povukli su se. kao nacisti kada su jurišali na moskvu, zapela im logistika, počeli udari crvene armije, i ovi od batina se morali povuć, stotine tisuća izbačenih iz stroja plus gomila tehnike .. i prodavali su priču "da je to pametan potez" - htjeli su jedni i drugi uzeti moskvu/kijev, dobili batine i povukli se, spasili ipak većinu vojske ali uz gadne batine.

sa druge
rusi su osvojili dobar dio planiranog juga. tu su ukraince uhvatili spuštenih gaća. htjeli su uzeti i Mikolajev te naravno Odesu, - uzeli su Herson, Meltiopol, Berdijansk i stavili Mariopol u okruženje.. htjeli su ići dalje, ali na par mjesta ukrainci su se stabilizirali i uz protunapade ih gurnuli dalje od Odese, Nikolajeva, Zaporožja.. Rusi su odustali od tih ciljeva i ukopali su se.. to će ostati sada "stabilan front", nešto kao tamo Sjeverni Front u SSSRu, gdje švabe nisu išli dalje, a rusi ih nisu mogli gurnuti baš..  sa naglaskom da možda budemo očekivali Ukrainske ofenzive u oslobađanju ovoga teritorija;

i imamo taj famozni Donbas. Gdje je ogromna koncetracija UKR vojske i pun kurac veća Ruske vojske. radi se o desecima tisuća na obje strane.
Inače Ruski resursi su poprilno iscrpljeni, mogao bi staviti par podataka i analiza ali drugom prilikom. Nemaju rusi neograničene resurse, niti ljudske(tu su još najgori) niti logističke niti resurse u preciznom oružju. imaju gomilu željeza i artiljerije, ..
Do sada Rusi na tom području osim što su stavili Mariopol u okruženje(sa Juga) i nisu imali nekog uspjeha, mislim - maznuli su par sela i gradića uz gadne gubitke(na obje strane).. sada će Rusi baciti sve da tu ostvare pobjedu, jer popušili su na potezu od Kijeva do Harkiva,  na Jugu će se utvrditi, i na Istoku će napadati.

Inače od svih ratova sa kojima ljudi ovaj rat uspoređuju(iračko-iranski, usa-vs-irak, domovinski, ww2 istočna fronta),  ima realno elemenata svih sukoba, ali meni osobno najviše baca na WW2 istočna fronta. Sa time da su Rusi Nazi Njemačka a Ukraina je Crvena Armija. u pun kurac toga

Bitka kod Kijeva je bitka za Moskvu, Specijalna operacija je Blitzrkieg , Zapadna pomoć Ukraini je Land&Lease USSRu,  ekonomska blokada Rusije je =ekonomskoj blokadi Nazi Njemačke.  Mariopol je Ukrainski Staljingrad.
Ovo sada što sljedi je bitka kod Kurska, čak i oblik fronta je sličan.
Švabe da su pobjedili kod Kurska, sve jedno ne bi porazili SSSR, nego bi došlo do izjednačavanja situacije.. Rusi ako pobjede Ukraince, opet neće doći do toga da će imati resurse za daljnje ratovanje, nego Rusi maksimalno mogu onda izvući "neriješeno iz rata" i to proglasiti kao pobjedu

Ukrainci ako se obrane kao Crvena Armija kod Kurska i naprave gadne gubitke neprijatelju, će praktički slomiti kičmu Ruske vojske i uz zapadno naoružavanje mogli bi ići u kontra-napade i oslobađati teritorij na sličan način kako su to napravili na Sjeveru države.. tako bi mogli Jug

Ako izgube ovo na jugu, doslovno se Rusija može raspasti.

u najgorem hipotetskom scenariju za Ruse - govorim najgorem, ako ne uspiju napraviti ništa kod Donbasa, osim što dobiju ogromne gubitike ide sljedeći scenarij.
A Ukrainci prodiru i uzimaju Herson i druge gradove.. u tom najgore scenariju, i sam status Krima dolazi onda u pitanje, jer će Krim doći u domet UKR artiljerije, i nakon što su ovi razorili Ukrainske gradove, ne vidim zašto bi se Ukrainci suzdržavali o rokanju po Krimu , koji ionako oni smatraju svojim teritorijom.. mislim , kažem ovo je teški "hipotetski scenarij", ali prije dva mjeseca nitko od nas nije mislio (osim Mihe) da će Putin napasti Ukrainu. A ne samo to, nitko nije mislio -ako ih i napadnu, da će Ukrainci izdržati duže od dva tjedna a kamo li da će nakon mjesec dana izvoditi kontra napade na pojedinim djelovima fronte ...

što duže rat bude trajao, sve će biti gadnije, to će biti razaranje na razini WW2 ...jer gradovi poptu Maripola, i drugih gradova u Donbasu su totalno uništeni.. nakon ove bitke, nevjerujem da će išta ostati od Kramatroska, SjevernoDonjecka, Lisičnjaka, Slavijanska itd.. bez obzira na ishod


Last edited by AssadNaPodmornici on Mon 4 Apr - 16:07; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Mon 4 Apr - 16:07

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

Ukrainci ako se obrane kao Crvena Armija kod Kurska i naprave gadne gubitke neprijatelju, će praktički slomiti kičmu Ruske vojske i uz zapadno naoružavanje mogli bi ići u kontra-napade i oslobađati teritorij na sličan način kako su to napravili na Sjeveru države.. tako bi mogli Jug
A mogli bi kad bi to Americi bio interes al interes Amerike je pat pozicija ipak na neko vrijeme dok Rusiju ekonomski ne iscrpe.

Ukrajinci nemaju avijaciju a bez nje teško radit te jake kontraofenzive a posebno protiv Rusa. Možeš neke diverzije i ograničene kontraofenziva al za neke jače triba avijacija.

Više manje, to. Njemačku je iscrpilo zapadno strateško bombardiranje industrije i gradova, Rusiju nitko neće bombardirati.
A šta će drugo ? Ne mogu mu dat da porobi Ukrajinu jer to je opasnost a s druge strane boje se da ga ne stjeraju u kut pa da ne posegne za nečim žeščim a onda treba im i radi Kine malo da drže ravnotežu a opet ovim Ukrajincima sve da i oće nemaju šta ni poslat od avijacije, eventualno one poljske kante od Migova 29 stare 30 i kusur godina a to sigurno nije superiorno nad modernim lovačkim Suhojima i ruskim PZO sistemima.

A šta će drugo ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176451
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici Mon 4 Apr - 16:08

dijagram wrote:Nista novog, zastoj vec deset dana.

Od daljnje borbe nista osim novih zrtava.

Rusi se trebaju povuci i iz ostalog dijela Ukrajine.

Pregovori i tocka.
evo na twiteru, da su Rusi prodrili na još jedno mjesto južno od Izjuma, i da su konačno uzeli cijelu Popasnu(tu se ratuju praktički od prvog dana). moram sve to provjeriti..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Mon 4 Apr - 16:11

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Rusofili hrvatomrsci
Gluposti
nisu gluposti...hoces da ti ih pobrojim

pobroji
Suljo,seselj,popusenko,le pen,kapetan dragan,dacic,vulin..gnjec,mentalni,crvenko itd itd...zisku?

ne. elaboriraj.
sto imam elaborirat krele..sami su se tako deklarirali..pa di ti zivis..u bushu

u Istri i nismo si dobri sa rvatima nikako.
Dobro to sam skužio, ali nisi ti cijela Istra, pa ja poznam dosta ljudi iz Istre koji su dobri sa hrvatima... A i ti sereš... Ili nisi dobar sa mnom.. ;)

pa nisam ja cijela Istra ali ti poznaš dosta ljudi koji su u Istru doselili nedavno iz rvacke to su tvoji rvati pa je onda normalno da ste si dobri mislim ta rvacka invazivna vrsta. ja pričam o domicilnom stanovništvu starojediocima. moja pok. nona je stalno govorila: kad vidiš hrvata zapri mu vrata a onda se nadovezala korolarom: nema većeg tata od hrvata.

sa ovakvim mihom si nisam dobar. ti si odavno s ovom temom prešao u zonu sumraka a ustaše i nazi ukropi nisu moj đir.
Onda dobro, primio na znanje, više si nismo dobri, sad sam opet ustaša, a dobro, samo moraš mi reći koji si ti... Velika je vjerojatnost da si ti rusofil, što bi značilo da podržavaš ratne zločince koji su se ogriješili o sve međunarodne pravne norme, a to je onda malo veća crna rupa od zone sumraka

pa bio si i prije ustaša ali barem si bio normalan na temi o covidu sad si totalno poblesavio skroz na skroz. ja sam na početku ove teme rekao da sam objektivan i ne držim ničiju stranu. ti si se kao da ti je neki prekidač kliknuo u glavi odmah svrstao u nazi ukrope i počeo si prijetiti i zastrašivati forumaše nekim tvojim deluzijama ti bi hapsio hvatao vješao streljao ljude jer ne misle kao ti. ako to nije zona sumraka onda ne znam što je...

jel ja moram paziti što pišem na ovom forumu? ma hajde čovječe nemoj mene zajebavati. da onaj kic ima muda a nema ih ti bi trebao dobiti trajni ban. da sam ja admin budi siguran da bi taj ban dobio pa onda laprdaj doma čisti kostolomca i vataj neprijateljske hrvate koji misle drukčije od tebe. bogtejebo koliko se tebi mozak prebrikao to je već za psihijatrijsku ekspertizu.


Last edited by Gnječ on Mon 4 Apr - 16:12; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Mon 4 Apr - 16:11

AssadNaPodmornici wrote:
u najgorem hipotetskom scenariju za Ruse - govorim najgorem, ako ne uspiju napraviti ništa kod Donbasa, osim što dobiju ogromne gubitike ide sljedeći scenarij.
A Ukrainci prodiru i uzimaju Herson i druge gradove.. u tom najgore scenariju, i sam status Krima dolazi onda u pitanje, jer će Krim doći u domet UKR artiljerije, i nakon što su ovi razorili Ukrainske gradove, ne vidim zašto bi se Ukrainci suzdržavali o rokanju po Krimu , koji ionako oni smatraju svojim teritorijom.. mislim , kažem ovo je teški "hipotetski scenarij", ali prije dva mjeseca nitko od nas nije mislio (osim Mihe) da će Putin napasti Ukrainu. A ne samo to, nitko nije mislio -ako ih i napadnu, da će Ukrainci izdržati duže od dva tjedna a kamo li da će nakon mjesec dana izvoditi kontra napade na pojedinim djelovima fronte ...

što duže rat bude trajao, sve će biti gadnije, to će biti razaranje na razini WW2 ...jer gradovi poptu Maripola, i drugih gradova u Donbasu su totalno uništeni.. nakon ove bitke, nevjerujem da će išta ostati od Kramatroska, SjevernoDonjecka, Lisičnjaka, Slavijanska itd.. bez obzira na ishod
Kako nije ?

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p60-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi

Stranica 4 i 5.

Čak san stavija i iz zajebacije sliku i bojni poklič.

by RayMabus Sun 23 Jan -

Smislija san i novi bojni poklič za ovu situaciju : Za Ukrajinu spremni.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Bitka-za-stalingrad_5a7431ce6db52_970xr
RayMabus
RayMabus

Posts : 176451
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Mon 4 Apr - 16:12

AssadNaPodmornici wrote:
dijagram wrote:Nista novog, zastoj vec deset dana.

Od daljnje borbe nista osim novih zrtava.

Rusi se trebaju povuci i iz ostalog dijela Ukrajine.

Pregovori i tocka.
evo na twiteru, da su Rusi prodrili na još jedno mjesto južno od Izjuma, i da su konačno uzeli cijelu Popasnu(tu se ratuju praktički od prvog dana).  moram sve to provjeriti..
MA idu na Donbas zato se i povlace sa kijevskog podrucja ... to je ta druga faza
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Mon 4 Apr - 16:12

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram Mon 4 Apr - 16:15

AssadNaPodmornici wrote:
dijagram wrote:Nista novog, zastoj vec deset dana.

Od daljnje borbe nista osim novih zrtava.

Rusi se trebaju povuci i iz ostalog dijela Ukrajine.

Pregovori i tocka.
evo na twiteru, da su Rusi prodrili na još jedno mjesto južno od Izjuma, i da su konačno uzeli cijelu Popasnu(tu se ratuju praktički od prvog dana).  moram sve to provjeriti..
Bit ce toga, ali to je sitno, takvim nacinom rat ce trajati pet godina.

Sad ce se grupirati , na pojedinim pravcima ukrupnjivanje snaga i guranje naprijed.

Sve je to moguce zaustavljati sredstvima koje ukrajinci imaju.

Ginut ce se za koje selo ili gradic.

Teska glupost, patologija.

Putin je trebao zaustaviti sve nakon pet dana kada je vidio da nece uspjeti u prvotnom planu.

Dobio bi svasta i sprijecio silne zrtve.

Donekle ostao cist, ovako ga nista nece oprati.

Glupe komunjare.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Mon 4 Apr - 16:16

RayMabus
RayMabus

Posts : 176451
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum